Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 SAV MD Team 1 SAV - MJD 6 5443
2 AV Hera MD Team 1 AV Hera - MJD
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: Jos Rozemeijer
7 5382
3 AV Hylas MD AV Hylas - MJD
Begeleider: Yordi Verkroost
5 5201
4 AV Hollandia MD AV Hollandia - MJD
Begeleider: Jacqueline Tuil
Jurylid: Joost Daalhuisen
10 4807
5 DEM MD Team 1 DEM - MJD
Begeleider: Sebastian Schijffelen
8 4620
6 AV Castricum MD Team 1 AV Castricum - MJD
Begeleider: Janine Kalverla
5 3811
7 AV Hera MD Team 2 AV Hera - MJD
Begeleider: Robin Korving
Jurylid: nvt
8 3563
8 AV Trias MD Team 1 AV Trias - MJD
Begeleider: Tessa Molenaar
Jurylid: Monique Hogeman
5 3036
9 SAV MD Team 2 SAV - MJD 6 2764
10 SV Noordkop MD SV Noordkop - MJD
Begeleider: Axel Boon
Jurylid: Irina Wilms
6 2508
11 AV Trias MD Team 2 AV Trias - MJD
Begeleider: Tessa Molenaar
Jurylid: Monique Hogeman
4 2332
12 AV Castricum MD Team 2 AV Castricum - MJD
Begeleider: Janine Kalverla
5 2131
13 AV NOVA MD AV NOVA - MJD
Begeleider: Dhr / Mw. Praat
Jurylid: Dhr / Mw. Emmaneel
1 852
14 AV DOKEV Anna Paulowna MD AV DOKEV Anna Paulowna - MJD 0 0
14 DEM MD Team 2 DEM - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Jamie Harderwijk AV Hera MD Team 1 9,10 -1.3 m/s9,18
2 Jill Hoeve AV Hollandia MD 9,16 -1.3 m/s8,80
3 Eva Heilig SAV MD Team 1 9,23 -1.0 m/s---
4 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas MD 9,27 -1.3 m/s9,17
5 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 9,36 -1.0 m/s---
6 Sienna Smit DEM MD Team 1 9,39 -1.0 m/s---
7 Sarah van Exel AV Hylas MD 9,44 -1.9 m/s9,66
8 Donna Vrees AV Trias MD Team 1 9,45 -1.3 m/s9,12
9 Carice van Delft AV Hollandia MD 9,55 -1.9 m/s9,50
10 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera MD Team 1 9,58 -1.9 m/s9,39
11 Sanoë Penha AV Castric...MD Team 1 9,59 -1.9 m/s9,52
11 Nikki de Smit AV Hollandia MD 9,59 -1.3 m/s9,10
13 Emma Simon AV Hera MD Team 1 9,60 -1.9 m/s9,42
14 Kaitlijn v... Dongeren SAV MD Team 1 9,89 -2.3 m/s---
15 Ella Klumpenhouwer SAV MD Team 1 9,90 -2.3 m/s---
16 Evi Tervoort AV Trias MD Team 1 9,97 -1.3 m/s9,32
17 Luna Blaauw DEM MD Team 1 10,08 -1.7 m/s---
18 Louise Jansen SV Noordkop MD 10,15 -2.3 m/s---
19 Insirah Hoogenboom AV Hera MD Team 2 10,22 -1.7 m/s10,71
20 Rose Hoogervorst AV Trias MD Team 2 10,24 -1.7 m/s10,70
21 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 1 10,28 -2.4 m/s10,15
22 Jonna Eising AV Hera MD Team 2 10,34 -2.4 m/s9,84
23 Berber Wijnia AV Trias MD Team 1 10,37 -2.4 m/s10,02
24 Sophie ten Wolde AV Castric...MD Team 2 10,42 -1.7 m/s10,61
25 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 10,49 -2.3 m/s---
26 Eva Praat AV NOVA MD 10,66 -2.4 m/s10,54
27 Lauraly Spaak SAV MD Team 2 10,68 -1.0 m/s---
28 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,80 -1.7 m/s10,73
29 Sofie Jacobs SV Noordkop MD 10,84 -2.3 m/s---
30 Aïsha Buskens AV Hera MD Team 2 10,89 -2.4 m/s10,45
31 Lois Hooiveld SAV MD Team 2 11,01 -1.0 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV MD Team 1 3:12,93 3:10,00
2 Britt de Graaf DEM MD Team 1 3:24,54 3:25,00
3 Meike Rozemeijer AV Hera MD Team 1 3:28,47 3:30,00
4 Sophie Roos AV Hollandia MD 3:29,97 3:29,48
5 Ella Klumpenhouwer SAV MD Team 1 3:30,88 3:35,00
6 Marit Brand AV Hylas MD 3:39,00 3:41,84
7 Sarah van Exel AV Hylas MD 3:43,51 3:44,74
8 Susanna Juckers SAV MD Team 2 3:44,28 3:35,00
9 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:44,78 3:40,20
10 Lotte Happe AV Hera MD Team 2 3:45,65 3:52,00
11 Lois Hooiveld SAV MD Team 2 3:49,55 3:55,00
12 Malin Schouten AV Hera MD Team 1 3:49,61 3:40,23
13 Nina Folkers AV Hollandia MD 3:50,44 4:36,70
14 Tara de Greeuw AV Hollandia MD 3:53,48 3:51,18
15 Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 3:57,06 4:01,55
16 Fien Van Hove AV Trias MD Team 1 3:59,88 3:45,05
17 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 4:01,48 4:19,19
18 Jamien Van der Kolk AV Trias MD Team 2 4:02,97 3:50,33
19 Julia Hagoort AV Castric...MD Team 2 4:07,79 ---
20 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 4:09,09 ---
21 Floor van Gent AV Hera MD Team 2 4:20,62 4:21,70
22 Kira Bremer AV Hera MD Team 2 4:30,09 4:23,23
23 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 4:34,00 ---
24 Azra Zarsat DEM MD Team 1 4:34,15 ---
Isa Schram DEM MD Team 1 DNS ---
Sofie Jacobs SV Noordkop MD DNF ---
Anne-Sophi... Louissen AV Trias MD Team 2 DNF 3:50,03

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Lana Broers AV Hylas MD 9,98 -1.8 m/s9,76
2 Jinte Braas SAV MD Team 1 10,84 -1.8 m/s11,24
3 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 11,74 -1.2 m/s---
4 Kaitlijn v... Dongeren SAV MD Team 1 11,84 -1.9 m/s---
5 Malin Schouten AV Hera MD Team 1 12,01 -1.8 m/s11,47
6 Sienna Smit DEM MD Team 1 12,02 -1.2 m/s---
7 Meike Rozemeijer AV Hera MD Team 1 12,23 -1.8 m/s12,70
8 Jill Hoeve AV Hollandia MD 12,30 -1.9 m/s---
9 Rianne Kooij DEM MD Team 1 13,06 -1.2 m/s---
10 Evi Tervoort AV Trias MD Team 1 13,13 -1.8 m/s11,70
11 Sanoë Penha AV Castric...MD Team 1 13,22 -1.9 m/s---
12 Lotte Happe AV Hera MD Team 2 13,43 -1.9 m/s---
13 Jaela de Cock AV Hollandia MD 13,48 -1.2 m/s14,14
14 Susanna Juckers SAV MD Team 2 13,68 -1.9 m/s---
15 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 1 13,76 -1.2 m/s13,78
16 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,87 -1.2 m/s13,75
16 Marit Brand AV Hylas MD 13,87 -1.8 m/s13,49
18 Nina Folkers AV Hollandia MD 14,14 -1.9 m/s---
19 Merel Meesters SV Noordkop MD 14,40 -1.9 m/s---
20 Melissa de Pagter AV Hera MD Team 2 14,66 -1.9 m/s---
21 Melissa van Velzen SAV MD Team 1 14,67 -1.9 m/s---
22 Julia van der Voort SV Noordkop MD 16,26 -1.9 m/s---
23 Julia Hagoort AV Castric...MD Team 2 17,37 -1.9 m/s---
Femke Molenaar SAV MD Team 2 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas MD 29,97 29,97 ---
2 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 22,62 22,62 ---
3 Jaela de Cock AV Hollandia MD 21,50 21,50 17,70
4 Fenne van der Hulst AV Hera MD Team 1 19,45 19,45 20,41
5 Luna Blaauw DEM MD Team 1 17,89 17,89 ---
6 Meike Rozemeijer AV Hera MD Team 1 17,38 17,38 18,62
7 Nina Poelman DEM MD Team 1 17,31 17,31 ---
8 Insirah Hoogenboom AV Hera MD Team 2 14,67 14,67 7,84
9 Aïsha Buskens AV Hera MD Team 2 11,90 11,90 10,59
10 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 11,20 11,20 ---
11 Daphne van Stijn AV Hollandia MD 10,91 10,91 ---
12 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 9,97 9,97 ---
13 Lisa Kiekebos SV Noordkop MD 9,75 9,75 ---
14 Merel Meesters SV Noordkop MD 8,85 8,85 ---
15 Sophie ten Wolde AV Castric...MD Team 2 8,40 8,40 ---
16 Berber Wijnia AV Trias MD Team 1 7,11 7,11 ---
Anouk Ronday SAV MD Team 2 - DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Manon Hoedjes AV Hera MD Team 1 26,20 26,20 20,77
2 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 19,42 19,42 17,13
3 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 17,86 17,86 ---
4 Amber van der Woude AV Hollandia MD 14,97 14,97 11,17
5 Kira Bremer AV Hera MD Team 2 14,72 14,72 ---
6 Fenne van der Hulst AV Hera MD Team 1 14,34 14,34 ---
7 Britt de Graaf DEM MD Team 1 13,97 13,97 ---
8 Famke Nijssen AV Castric...MD Team 1 13,85 13,85 ---
9 Sennah Bax AV Hylas MD 13,45 13,45 ---
10 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 12,42 12,42 ---
11 Isa Schram DEM MD Team 1 12,04 12,04 ---
12 Insirah Hoogenboom AV Hera MD Team 2 11,51 11,51 ---
13 Louise Jansen SV Noordkop MD 10,90 10,90 ---
14 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,31 10,31 ---
Anouk Ronday SAV MD Team 2 X NM ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Manon Hoedjes AV Hera MD Team 1 12,36 12,36 11,26
2 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 9,11 9,11 9,65
3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 8,49 8,49 ---
4 Fenne van der Hulst AV Hera MD Team 1 8,29 8,29 7,85
5 Eline Zwagemaker SAV MD Team 1 8,16 8,16 ---
6 Mia Hoebe AV Trias MD Team 2 8,09 8,09 ---
7 Melissa van Velzen SAV MD Team 1 8,08 8,08 ---
8 Sennah Bax AV Hylas MD 7,69 7,69 ---
9 Luna Blaauw DEM MD Team 1 6,66 6,66 ---
10 Aïsha Buskens AV Hera MD Team 2 6,44 6,44 6,43
11 Sophie Vallain SAV MD Team 2 6,36 6,36 ---
12 Melissa de Pagter AV Hera MD Team 2 6,26 6,26 5,30
13 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 6,16 6,16 ---
14 Louise Jansen SV Noordkop MD 5,90 5,90 ---
14 Amber van der Woude AV Hollandia MD 5,90 5,90 6,70
16 Eva Praat AV NOVA MD 5,75 5,75 ---
17 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 5,32 5,32 ---
18 Azra Zarsat DEM MD Team 1 3,68 3,68 ---
Anouk Ronday SAV MD Team 2 - DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas MD 1,40 ---
2 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 1,37 ---
3 Mia Hoebe AV Trias MD Team 2 1,35 ---
3 Sienna Smit DEM MD Team 1 1,35 ---
5 Malin Schouten AV Hera MD Team 1 1,30 1,30
5 Jamie Harderwijk AV Hera MD Team 1 1,30 1,25
5 Rianne Kooij DEM MD Team 1 1,30 ---
8 Fien Van Hove AV Trias MD Team 1 1,25 ---
8 Sophie Le Blansch AV Hollandia MD 1,25 1,20
8 Eva Heilig SAV MD Team 1 1,25 ---
11 Jamien Van der Kolk AV Trias MD Team 2 1,20 ---
11 Jill Hoeve AV Hollandia MD 1,20 1,20
11 Jonna Eising AV Hera MD Team 2 1,20 1,20
14 Julia van der Voort SV Noordkop MD 1,10 ---
14 Sophie Vallain SAV MD Team 2 1,10 ---
16 Felien De Zinger AV Trias MD Team 1 1,05 ---
16 Eveline Kappar AV Hera MD Team 2 1,05 1,15
16 Eva Praat AV NOVA MD 1,05 ---
Bo de Wilde AV Castric...MD Team 2 DNS ---
Femke Molenaar SAV MD Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jinte Braas SAV MD Team 1 4,75 4,75 +0.8 m/s4,39
2 Fiene Rosendaal DEM MD Team 1 4,19 4,19 +1.0 m/s---
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas MD 4,13 4,13 +1.4 m/s---
4 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera MD Team 1 4,06 4,06 +1.1 m/s4,10
5 Britt de Graaf DEM MD Team 1 4,04 4,04 +0.0 m/s---
6 Donna Vrees AV Trias MD Team 1 3,83 3,83 +0.5 m/s---
7 Emma Simon AV Hera MD Team 1 3,62 3,62 +0.7 m/s3,61
8 Nikki de Smit AV Hollandia MD 3,61 3,61 +1.1 m/s3,82
9 Julia van der Voort SV Noordkop MD 3,57 3,57 +1.4 m/s---
10 Anne-Sophi... Louissen AV Trias MD Team 2 3,50 3,50 +0.4 m/s---
11 Floor van Gent AV Hera MD Team 2 3,49 3,49 +1.1 m/s3,47
12 Tara de Greeuw AV Hollandia MD 3,46 3,46 +0.6 m/s3,35
13 Rose Hoogervorst AV Trias MD Team 2 3,37 3,37 +1.7 m/s---
14 Eveline Kappar AV Hera MD Team 2 3,18 3,18 +1.5 m/s3,13
15 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 3,13 3,13 +0.9 m/s---
16 Lauraly Spaak SAV MD Team 2 3,05 3,05 +0.2 m/s---
17 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 3,02 3,02 +1.2 m/s---
18 Carmen Zimmerman SV Noordkop MD 2,93 2,93 +0.3 m/s---
Femke Molenaar SAV MD Team 2 - DNS ---