• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 DEM MC Team 1 DEM - MJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Ger Willemse
    8 5732
    2 SAV MC SAV - MJC 7 5318
    3 AV Hera MC Team 1 AV Hera - MJC
    Begeleider: Robbert wolvers
    7 4935
    4 AV Hollandia MC AV Hollandia - MJC
    Begeleider: Edwin Ellis
    Jurylid: Joost Daalhuisen
    9 4585
    5 AV Castricum MC AV Castricum - MJC
    Begeleider: Toby Schulte
    8 4548
    6 AV Trias MC Team 1 AV Trias - MJC
    Begeleider: Neeltje Thoes
    Jurylid: Monique Koning
    5 3560
    7 AV Hylas MC AV Hylas - MJC
    Begeleider: Yordi Verkroost
    6 3494
    8 SV Noordkop MC SV Noordkop - MJC
    Begeleider: John Klappe
    Jurylid: Mevr. Gombault
    5 3462
    9 AV Trias MC Team 2 AV Trias - MJC
    Begeleider: Neeltje Thoes
    Jurylid: Monique Koning
    5 2907
    10 DEM MC Team 2 DEM - MJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    4 2488
    11 AV NOVA MC AV NOVA - MJC
    Begeleider: Dhr / Mw. Steens
    Jurylid: Dhr / Mw. Emmaneel
    1 1351
    12 AV Hera MC Team 2 AV Hera - MJC
    Begeleider: Robbert Wolvers
    Jurylid: nvt
    2 1125

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Eline Brouwer DEM MC Team 1 11,21 -1.2 m/s11,04
    2 Anastasia ...nitchenko AV Hera MC Team 1 11,23 -1.2 m/s11,20
    3 Bente Tuil AV Hollandia MC 11,25 -1.2 m/s11,24
    4 Dante Busch AV Hylas MC 11,42 -2.2 m/s11,90
    5 Ella van der Velde SAV MC 11,52 -0.8 m/s---
    6 Debora van Langen SAV MC 11,59 -1.2 m/s---
    7 Fiep Adrichem AV Trias MC Team 2 11,82 -2.5 m/s12,42
    8 Yara Molenaar AV Hera MC Team 1 11,83 -1.2 m/s11,63
    9 Lotte Ploeger DEM MC Team 1 11,87 -1.2 m/s11,68
    10 Salome van Berkel AV Hollandia MC 11,92 -2.2 m/s11,77
    11 Yvana Pol DEM MC Team 1 11,93 -1.2 m/s11,44
    12 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 11,97 -1.2 m/s---
    13 Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC 11,98 -1.2 m/s---
    14 Anne Vilain SAV MC 11,99 -0.8 m/s---
    15 Lotte Endel AV Hera MC Team 1 12,04 -2.2 m/s11,93
    16 Bernou van Dam AV Castricum MC 12,15 -2.2 m/s11,94
    17 Nika Kloosterman AV Trias MC Team 1 12,21 -2.5 m/s12,40
    18 Gwinn Steens AV NOVA MC 12,22 -2.2 m/s12,16
    19 Thaïs de Araujo AV Hylas MC 12,32 -0.8 m/s13,00
    20 Lotte Bierman AV Hylas MC 12,52 -2.5 m/s12,90
    21 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 12,59 -1.2 m/s---
    22 Yentl Brink SV Noordkop MC 12,86 -1.2 m/s---
    23 Tania Willemse DEM MC Team 2 12,91 -2.5 m/s12,43
    24 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 13,09 -2.5 m/s12,74
    25 Isa Landsaat DEM MC Team 2 13,13 -2.5 m/s12,85
    26 Tjitske Koppes AV Trias MC Team 2 13,48 -0.8 m/s14,10
    27 Sam Bleichrodt AV Trias MC Team 2 13,90 -0.8 m/s13,52
    28 Felien Heijdra AV Castricum MC 14,18 -1.2 m/s---
    Maaike Wiebers AV Hollandia MC DNS 12,23
    Enola Schouten AV Hera MC Team 2 DNS ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Franka Holland AV Castricum MC 2:32,34 2:38,83
    2 Gwinn Steens AV NOVA MC 2:32,99 2:36,47
    3 Robine Hooiveld SAV MC 2:33,10 2:35,00
    4 Sien van Vuuren DEM MC Team 1 2:36,19 2:41,30
    5 Ella van der Velde SAV MC 2:39,30 2:35,00
    6 Silke de Haas DEM MC Team 1 2:39,46 2:42,95
    7 Renske de Boer AV Hollandia MC 2:40,57 2:43,32
    8 Danique Schram DEM MC Team 1 2:41,89 2:33,78
    9 Pipp Pauzenga AV Castricum MC 2:44,82 2:44,86
    10 Jet Commandeur DEM MC Team 2 2:47,46 3:09,13
    11 Cynthia H...n 't Veld AV Castricum MC 2:48,94 2:54,48
    12 Lieke Radsma AV Trias MC Team 2 2:51,86 2:42,03
    13 Resa Witte AV Trias MC Team 1 2:52,57 2:42,01
    14 Jetske Zuurbier AV Trias MC Team 1 2:53,58 2:42,02
    15 Luna Vlaming AV Hylas MC 2:58,62 2:47,43
    16 Veerle Vermaire AV Hera MC Team 1 3:07,05 ---
    17 Yentl Brink SV Noordkop MC 3:16,54 ---
    18 Marits Koning AV Trias MC Team 2 3:20,75 ---
    Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC DQ ---
    Annika Besseling AV Hollandia MC DQ 2:57,76
    Maaike Wiebers AV Hollandia MC DNS 2:47,66
    Debora van Langen SAV MC DNS 2:23,00
    Lotte Bierman AV Hylas MC DNS 3:15,21

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Eline Brouwer DEM MC Team 1 13,10 -1.3 m/s13,05
    2 Lara Smits SV Noordkop MC 13,42 -1.3 m/s13,17
    3 Lynn van der Meij DEM MC Team 1 13,63 -1.3 m/s14,04
    4 Lotte Ploeger DEM MC Team 1 13,69 -1.3 m/s13,70
    5 Bente Tuil AV Hollandia MC 13,83 -1.3 m/s13,76
    6 Rosanne Ter Horst AV Hera MC Team 1 13,95 -1.5 m/s---
    7 Cathy Zijlstra AV Hylas MC 14,28 -1.3 m/s16,00
    8 Zomer Dijkstra SAV MC 14,87 -2.0 m/s---
    9 Yara Molenaar AV Hera MC Team 1 15,00 -1.5 m/s---
    10 Lotte Endel AV Hera MC Team 1 15,46 -1.5 m/s---
    11 Simone Winder AV Trias MC Team 1 15,90 -1.3 m/s14,35
    12 Jetske Zuurbier AV Trias MC Team 1 16,09 -1.3 m/s14,99
    13 Resa Witte AV Trias MC Team 1 16,31 -1.3 m/s14,88
    14 Anne Vilain SAV MC 16,46 -2.0 m/s---
    15 Lieke Radsma AV Trias MC Team 2 16,88 -1.3 m/s15,33
    16 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 16,97 -2.0 m/s---
    17 Cynthia H...n 't Veld AV Castricum MC 17,29 -2.0 m/s---
    18 Jackie Nederveen AV Hollandia MC 17,40 -1.3 m/s17,74
    19 Chloë de Git AV Hollandia MC 18,01 -2.0 m/s---
    20 Robine Hooiveld SAV MC 18,71 -1.5 m/s---
    Cindy Smit AV Hera MC Team 2 DNS ---
    Elise van Swol AV Hylas MC DNF 17,15

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Damanja Reus SAV MC 28,53 28,53 ---
    2 Christel Philipsen AV Hera MC Team 1 24,29 24,29 ---
    3 Danique Schram DEM MC Team 1 21,12 21,12 20,85
    4 Kyra Laan AV Hollandia MC 19,19 19,19 14,80
    5 Pipp Pauzenga AV Castricum MC 18,49 18,49 ---
    6 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 16,93 16,93 ---
    7 Enola Schouten AV Hera MC Team 2 16,16 16,16 ---
    8 Zoe Lammertink DEM MC Team 1 15,44 15,44 18,28
    9 Tania Willemse DEM MC Team 2 15,07 15,07 13,63
    10 Isa Landsaat DEM MC Team 2 13,89 13,89 12,79
    11 Marits Koning AV Trias MC Team 2 13,55 13,55 ---
    12 Isa Baardse AV Hollandia MC 13,31 13,31 ---
    13 Donna Quartel SV Noordkop MC 12,89 12,89 ---
    14 Jetske Zuurbier AV Trias MC Team 1 12,88 12,88 ---
    15 Sam Bleichrodt AV Trias MC Team 2 12,21 12,21 ---
    16 Lisa Arts AV Castricum MC 10,93 10,93 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Damanja Reus SAV MC 11,42 11,42 ---
    2 Christel Philipsen AV Hera MC Team 1 11,05 11,05 ---
    3 Silke de Haas DEM MC Team 1 9,56 9,56 9,67
    4 Annika Besseling AV Hollandia MC 7,59 7,59 7,26
    5 Bernou van Dam AV Castricum MC 7,46 7,46 ---
    6 Yvana Pol DEM MC Team 1 7,43 7,43 7,50
    7 Jazz-Lynn Mulder SV Noordkop MC 7,40 7,40 ---
    8 Isa Baardse AV Hollandia MC 7,24 7,24 ---
    9 Meike Wagenaar AV Hera MC Team 1 7,19 7,19 ---
    10 Isa Landsaat DEM MC Team 2 7,09 7,09 6,69
    11 Enola Schouten AV Hera MC Team 2 6,79 6,79 ---
    12 Magdalena Juckers SAV MC 6,21 6,21 ---
    13 Tania Willemse DEM MC Team 2 6,13 6,13 6,61
    14 Marits Koning AV Trias MC Team 2 6,08 6,08 ---
    15 Felien Heijdra AV Castricum MC 5,80 5,80 ---
    16 Donna Quartel SV Noordkop MC 5,75 5,75 ---
    17 Luna Vlaming AV Hylas MC 4,93 4,93 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Bente Tuil AV Hollandia MC 1,55 1,65
    2 Lara Smits SV Noordkop MC 1,50 ---
    2 Anastasia ...nitchenko AV Hera MC Team 1 1,50 ---
    4 Lynn van der Meij DEM MC Team 1 1,45 1,55
    5 Mathilda Way AV Castricum MC 1,40 ---
    5 Myrthe Vredeveld SV Noordkop MC 1,40 ---
    5 Simone Winder AV Trias MC Team 1 1,40 ---
    5 Jackie Nederveen AV Hollandia MC 1,40 1,45
    5 Cindy Smit AV Hera MC Team 2 1,40 ---
    5 Veerle Vermaire AV Hera MC Team 1 1,40 ---
    5 Silke de Haas DEM MC Team 1 1,40 1,40
    12 Lotte Kronenberg AV Castricum MC 1,30 ---
    12 Damanja Reus SAV MC 1,30 ---
    12 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 1,30 1,25
    12 Jet Commandeur DEM MC Team 2 1,30 1,30
    16 Elise van Swol AV Hylas MC 1,25 ---
    17 Thaïs de Araujo AV Hylas MC 1,20 ---
    18 Magdalena Juckers SAV MC 1,15 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Lara Smits SV Noordkop MC 4,81 4,81 +1.4 m/s---
    2 Eline Brouwer DEM MC Team 1 4,69 4,69 +2.1 m/s4,93
    3 Debora van Langen SAV MC 4,54 4,54 +1.0 m/s---
    4 Rosanne Ter Horst AV Hera MC Team 1 4,50 4,50 +1.2 m/s---
    4 Cathy Zijlstra AV Hylas MC 4,50 4,50 +1.5 m/s---
    6 Anastasia ...nitchenko AV Hera MC Team 1 4,41 4,41 +0.3 m/s---
    7 Nika Kloosterman AV Trias MC Team 1 4,40 4,40 +1.5 m/s---
    8 Zomer Dijkstra SAV MC 4,28 4,28 +1.2 m/s---
    9 Renske de Boer AV Hollandia MC 4,16 4,16 +1.7 m/s4,39
    10 Zoe Lammertink DEM MC Team 1 4,13 4,13 +0.8 m/s4,29
    11 Mathilda Way AV Castricum MC 4,12 4,12 +1.4 m/s---
    12 Fiep Adrichem AV Trias MC Team 2 3,84 3,84 +0.4 m/s---
    13 Gwinn Steens AV NOVA MC - 3,82 3,82 +0.1 m/s---
    14 Lotte Bierman AV Hylas MC 3,77 3,77 +0.5 m/s---
    15 Anoeska Markwat DEM MC Team 2 3,71 3,71 +0.8 m/s3,49
    16 Jet Commandeur DEM MC Team 2 3,63 3,63 +1.0 m/s3,67
    17 Lisa Arts AV Castricum MC 3,59 3,59 +1.2 m/s---
    18 Donna Quartel SV Noordkop MC 3,30 3,30 +0.6 m/s---
    19 Tjitske Koppes AV Trias MC Team 2 3,19 3,19 +0.9 m/s---
    20 Chloë de Git AV Hollandia MC 3,18 3,18 +1.2 m/s3,19