• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 SAV JD SAV - JJD 8 5486
    2 AV Hera JD AV Hera - JJD
    Begeleider: Lesley Wijnants
    Jurylid: Angelique Pompert
    7 4424
    3 AV Hollandia JD AV Hollandia - JJD
    Begeleider: Jacqueline Tuil
    Jurylid: Joost Daalhuisen
    8 4008
    4 AV Hylas JD AV Hylas - JJD
    Begeleider: Yordi Verkroost
    5 3994
    5 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
    Begeleider: Maria Sofan
    6 3649
    6 DEM JD DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    7 3599
    7 AV NOVA JD AV NOVA - JJD
    Begeleider: Dhr / Mw. Reijmerink
    Jurylid: Dhr / Mw. Emmaneel
    7 3477
    8 SV Noordkop JD SV Noordkop - JJD
    Begeleider: Axel Boon
    Jurylid: Irina Wilms
    4 2776
    9 AV Trias JD Team 1 AV Trias - JJD
    Begeleider: Tessa Molenaar
    Jurylid: Tessa Molenaar
    4 2448
    10 AV Trias JD Team 2 AV Trias - JJD
    Begeleider: Tessa Molenaar
    Jurylid: Tessa Molenaar
    4 1724
    11 AV DOKEV Anna Paulowna JD AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Senna Giling AV Hollandia JD 11,52 -0.8 m/s11,46
    2 Pim Nuijen SV Noordkop JD 12,15 -2.3 m/s---
    3 Daan Groot AV NOVA JD 12,22 -0.8 m/s11,84
    4 Max Preijer SAV JD 12,24 -2.3 m/s---
    5 Ruben Kok AV Hera JD 12,33 -1.7 m/s---
    6 Ruben Lahat AV Trias JD Team 1 12,64 -0.8 m/s12,70
    7 Eric Juckers SAV JD 12,67 -1.7 m/s---
    8 Levi van d... Outenaar AV Hera JD 12,71 -1.7 m/s---
    9 Ilias Toutziarakis DEM JD 12,81 -2.8 m/s---
    10 Matteo Garrone AV NOVA JD 12,83 -0.8 m/s12,11
    11 Mik Commandeur DEM JD 12,85 -2.8 m/s---
    12 Ruben Bleeker SAV JD 12,87 -1.7 m/s---
    13 Phinian Metz AV Hollandia JD 12,98 -2.8 m/s13,40
    14 Ivan Deugd AV Trias JD Team 2 13,06 -0.8 m/s12,72
    15 Sam Oud AV NOVA JD 13,23 -2.8 m/s---
    16 Alec Deumers AV Castricum JD 13,26 -2.3 m/s---
    17 Andy Gielen SV Noordkop JD 13,27 -2.3 m/s---
    17 Olivier K... Koerkamp AV Hylas JD 13,27 -0.8 m/s13,24
    19 Cas Battem AV Hera JD 13,28 -1.7 m/s---
    20 Hessel Braxhoofden AV Hylas JD 13,72 -2.8 m/s14,08
    21 Ilmar Schramp AV Castricum JD 14,03 -2.3 m/s---
    22 Jarrod Bakker AV Hollandia JD 14,44 -2.8 m/s14,11
    Julius Heine DEM JD DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Vasco Mosselman SAV JD 3:02,68 3:05,18
    2 Max Preijer SAV JD 3:16,59 3:35,00
    3 Josh Garrone AV NOVA JD 3:19,61 3:14,45
    4 Thijmen van der Burg AV Hera JD 3:31,21 ---
    5 Eric Juckers SAV JD 3:31,25 3:25,00
    6 Matteo Garrone AV NOVA JD 3:32,93 3:28,34
    7 Daan Groot AV NOVA JD 3:33,79 3:45,12
    8 Mike Osendarp AV Castricum JD 3:34,27 ---
    9 Sam van der Aar DEM JD 3:35,50 ---
    10 Olivier K... Koerkamp AV Hylas JD 3:39,43 3:42,65
    11 Chris de Groot AV Hollandia JD 3:45,71 3:50,90
    12 Pim Nieuwmeijer AV Trias JD Team 1 3:47,67 3:56,07
    13 Cas Battem AV Hera JD 3:47,96 ---
    14 Bas Appelman AV Trias JD Team 1 3:52,46 3:55,59
    15 Alec Deumers AV Castricum JD 4:01,04 ---
    16 Bas Kok SV Noordkop JD 4:05,16 ---
    17 Jarrod Bakker AV Hollandia JD 4:16,13 4:15,22
    18 Milan Dupon AV Hollandia JD 4:20,21 4:12,62
    Niek Vellema DEM JD DNS ---
    Julius Heine DEM JD DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas JD 14,15 -1.3 m/s13,44
    2 Jochem van Warmerdam SAV JD 14,29 -1.9 m/s---
    3 Kian Sanches AV Hera JD 15,27 -1.1 m/s---
    3 Nick Tijmstra AV Hylas JD 15,27 -1.3 m/s15,10
    5 Sam van der Aar DEM JD 15,61 -1.3 m/s---
    6 Ilias Toutziarakis DEM JD 15,73 -1.3 m/s---
    7 Joeri Appelo SAV JD 16,16 -1.1 m/s---
    8 Andy Gielen SV Noordkop JD 17,00 -1.9 m/s---
    9 Alex de Best DEM JD 17,19 -1.1 m/s---
    10 Phinian Metz AV Hollandia JD 17,24 -1.3 m/s17,14
    11 Kyan van der Wiele AV Hera JD 17,28 -1.1 m/s---
    12 Stef Dekker AV Hollandia JD 17,48 -1.9 m/s---
    13 Thijmen van der Burg AV Hera JD 18,37 -1.1 m/s---
    14 Daan Sloog AV Castricum JD 18,54 -1.9 m/s---
    15 Mike Osendarp AV Castricum JD 21,23 -1.9 m/s---
    16 Jay Thomas AV NOVA JD 26,50 -1.3 m/s---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Sam van der Aar DEM JD 33,29 33,29 ---
    2 Aaron Ponne SAV JD 29,75 29,75 ---
    3 Sepp Schulte AV Castricum JD 28,61 28,61 ---
    4 Kian Sanches AV Hera JD 26,64 26,64 ---
    5 Nick Tijmstra AV Hylas JD 23,74 23,74 ---
    6 Jeroen Kalverdijk AV Trias JD Team 2 23,66 23,66 ---
    7 Jessy Struijs SAV JD 22,92 22,92 ---
    8 Thijmen van der Burg AV Hera JD 20,82 20,82 ---
    9 Mick van den Boom AV Hollandia JD 19,14 19,14 12,89
    10 Pol Gombault SV Noordkop JD 19,11 19,11 ---
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 18,69 18,69 ---
    12 Ronan Molenaar DEM JD 16,52 16,52 ---
    13 Mika Zonneveld AV Hylas JD 15,54 15,54 ---
    14 Bas Kok SV Noordkop JD 15,19 15,19 ---
    15 Sijmen Ploeg AV NOVA JD 14,88 14,88 ---
    16 Mattis Reijmerink AV NOVA JD 13,94 13,94 ---
    17 Hugo van Kleef AV Hollandia JD 12,80 12,80 ---
    18 Ewoud Kalverdijk AV Trias JD Team 2 11,05 11,05 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Aaron Ponne SAV JD 12,77 12,77 ---
    2 Jessy Struijs SAV JD 9,00 9,00 ---
    3 Kian Sanches AV Hera JD 8,89 8,89 ---
    4 Mik Commandeur DEM JD 7,26 7,26 ---
    5 Ronan Molenaar DEM JD 7,19 7,19 ---
    6 Hessel Braxhoofden AV Hylas JD 7,17 7,17 ---
    7 Pol Gombault SV Noordkop JD 6,81 6,81 ---
    8 Mick van den Boom AV Hollandia JD 6,77 6,77 6,71
    9 Mike Admiraal AV Hera JD 6,39 6,39 4,72
    10 Sam Oud AV NOVA JD 5,64 5,64 ---
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,61 5,61 ---
    12 Mattis Reijmerink AV NOVA JD 5,47 5,47 ---
    13 Pim Nuijen SV Noordkop JD 5,40 5,40 ---
    14 Ivan Deugd AV Trias JD Team 2 5,07 5,07 ---
    15 Ilmar Schramp AV Castricum JD 5,01 5,01 ---
    16 Hugo van Kleef AV Hollandia JD 4,93 4,93 ---
    17 Fons Kaandorp AV Trias JD Team 1 4,71 4,71 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Sepp Schulte AV Castricum JD 1,45 ---
    2 Ruben Bleeker SAV JD 1,40 ---
    3 Pim Nuijen SV Noordkop JD 1,35 ---
    3 Andy Gielen SV Noordkop JD 1,35 ---
    5 Josh Garrone AV NOVA JD 1,30 ---
    6 Skip Blok AV Trias JD Team 2 1,25 ---
    6 Jeroen Kalverdijk AV Trias JD Team 2 1,25 ---
    6 Joeri Appelo SAV JD 1,25 ---
    6 Alex de Best DEM JD 1,25 ---
    6 Mik Commandeur DEM JD 1,25 ---
    11 Pim Nieuwmeijer AV Trias JD Team 1 1,20 ---
    11 Stef Dekker AV Hollandia JD 1,20 1,25
    11 Kyan van der Wiele AV Hera JD 1,20 ---
    11 Hessel Braxhoofden AV Hylas JD 1,20 ---
    15 Mike Admiraal AV Hera JD 1,15 ---
    16 Milan Dupon AV Hollandia JD 1,05 1,00
    17 Sijmen Ploeg AV NOVA JD 1,00 ---
    Daan Sloog AV Castricum JD DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Tim Posth...a de Boer AV Hylas JD 4,48 4,48 +0.6 m/s---
    2 Senna Giling AV Hollandia JD 4,44 4,44 +1.3 m/s4,20
    3 Ruben Kok AV Hera JD 4,13 4,13 ---
    4 Jochem van Warmerdam SAV JD 4,11 4,11 ---
    5 Sepp Schulte AV Castricum JD 4,02 4,02 ---
    6 Ruben Lahat AV Trias JD Team 1 3,85 3,85 +1.4 m/s---
    7 Ilias Toutziarakis DEM JD 3,81 3,81 +2.1 m/s---
    8 Ruben Bleeker SAV JD 3,79 3,79 +2.0 m/s---
    9 Bas Appelman AV Trias JD Team 1 3,75 3,75 ---
    10 Daan Groot AV NOVA JD 3,70 3,70 ---
    11 Ewoud Kalverdijk AV Trias JD Team 2 3,55 3,55 +1.0 m/s---
    12 Matteo Garrone AV NOVA JD 3,53 3,53 +0.5 m/s---
    13 Levi van d... Outenaar AV Hera JD 3,51 3,51 +0.7 m/s---
    14 Pol Gombault SV Noordkop JD 3,45 3,45 ---
    15 Skip Blok AV Trias JD Team 2 3,34 3,34 ---
    16 Mika Zonneveld AV Hylas JD 3,24 3,24 ---
    17 Chris de Groot AV Hollandia JD 3,18 3,18 3,18 3,88
    18 Bas Kok SV Noordkop JD 3,13 3,13 +0.8 m/s---
    19 Ilmar Schramp AV Castricum JD 2,70 2,70 +0.3 m/s---
    Niek Vellema DEM JD - - DNS ---