Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Hera JC Team 1 AV Hera - JJC
Begeleider: Erik Ruijs
Jurylid: av hera
7 8345
2 AV Hollandia JC AV Hollandia - JJC
Begeleider: Edwin Ellis
Jurylid: Joost Daalhuisen
5 5986
3 AV Trias JC Team 1 AV Trias - JJC
Begeleider: Neeltje Thoes
Jurylid: Frank van der Kolk (verspringen)
5 5472
4 AV Hera JC Team 2 AV Hera - JJC
Begeleider: Erik Ruijs
Jurylid: av hera
6 4670
5 DEM JC DEM - JJC
Begeleider: Rob Boellaard
4 3982
6 AV Hylas JC AV Hylas - JJC
Begeleider: Yordi Verkroost
3 3441
7 AV NOVA JC AV NOVA - JJC
Begeleider: Bram Berkhout
Jurylid: Dhr / Mw. Emmaneel
3 3131
8 AV Trias JC Team 2 AV Trias - JJC
Begeleider: Neeltje Thoes
Jurylid: Neeltje Thoes
5 3095
9 AV DOKEV Anna Paulowna JC AV DOKEV Anna Paulowna - JJC 0 0
9 SV Noordkop JC SV Noordkop - JJC 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Robin Kramps AV Hera JC Team 1 12,22 -1.7 m/s12,64
2 Jared Broers AV Hera JC Team 1 12,25 -1.7 m/s12,13
3 Luuk Hoogland AV Trias JC Team 1 13,00 -1.7 m/s12,95
4 Danny Breet AV Hylas JC 13,18 -1.5 m/s13,50
5 Stef Beerepoot AV Hera JC Team 1 13,52 -1.5 m/s13,50
6 Maik van Diepen AV Hollandia JC 13,69 -1.7 m/s13,20
7 Sil van den Berg AV NOVA JC 13,86 -1.5 m/s13,85
8 Bo Kraijnbrink AV Hollandia JC 13,87 -1.5 m/s13,20
8 Simon Veldhuis DEM JC 13,87 -1.5 m/s14,01
10 Skip Lemstra AV Trias JC Team 1 13,89 -1.7 m/s13,10
11 Mart Pronk AV NOVA JC 13,99 -2.0 m/s---
12 Malik de Roo AV Hera JC Team 2 14,13 -2.0 m/s---
13 Bram Verhulst DEM JC 15,05 -1.9 m/s14,86
14 Eren Özhazinedar AV Hera JC Team 2 15,53 -2.0 m/s---
15 Thijs Duinmeijer AV Trias JC Team 2 15,64 -1.9 m/s16,68
16 Roene Zwanenburg AV Hera JC Team 2 15,75 -2.0 m/s---
17 Bendt Koelink AV Trias JC Team 2 15,97 -1.9 m/s16,18
18 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 16,85 -1.9 m/s15,88
Storm Kraakman AV Hylas JC DNS 14,80

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Stef Beerepoot AV Hera JC Team 1 2:19,52 2:20,45
2 Lars Beukers AV Hera JC Team 1 2:21,52 2:25,00
3 Joost Emmaneel AV NOVA JC 2:28,42 2:38,52
4 Thijs ten ...uggencate AV Hera JC Team 1 2:28,71 2:25,25
5 Gijs Van der Kolk AV Trias JC Team 1 2:29,44 2:35,02
6 Maik van Diepen AV Hollandia JC 2:30,74 2:35,61
7 Luuk Hoogland AV Trias JC Team 1 2:31,29 2:35,01
8 Ymme van Komen AV Hollandia JC 2:32,96 2:37,42
9 Danny Breet AV Hylas JC 2:45,50 2:46,42
10 Joshua Bos AV Hera JC Team 2 2:45,56 2:45,00
11 Bendt Koelink AV Trias JC Team 2 2:50,87 2:45,02
12 Bram Verhulst DEM JC 2:52,42 ---
13 Eren Özhazinedar AV Hera JC Team 2 2:55,57 ---
14 Max Aalders AV Trias JC Team 2 2:56,85 2:42,05
15 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 2:59,07 2:45,01

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jared Broers AV Hera JC Team 1 5,67 5,67 +13.0 m/s5,29
2 Kevin Koeckhoven DEM JC 5,10 5,10 +1.2 m/s5,07
3 Storm Kraakman AV Hylas JC 4,80 4,80 +0.9 m/s---
4 Skip Lemstra AV Trias JC Team 1 4,69 4,69 +13.0 m/s---
5 Danny Breet AV Hylas JC 4,58 4,58 +1.1 m/s---
6 Sil van den Berg AV NOVA JC 4,48 4,48 +0.8 m/s---
7 Sicco Deurloo AV Hollandia JC 4,40 4,40 +0.8 m/s4,54
8 Thijs ten ...uggencate AV Hera JC Team 1 4,31 4,31 +0.5 m/s4,41
9 Bram Verhulst DEM JC 4,02 4,02 +1.2 m/s4,20
10 Gijs Van der Kolk AV Trias JC Team 1 3,89 3,89 +0.2 m/s---
11 Thijs Duinmeijer AV Trias JC Team 2 3,72 3,72 +1.0 m/s---
12 Eren Özhazinedar AV Hera JC Team 2 3,63 3,63 +0.3 m/s---
13 Wieger Tolsma AV Trias JC Team 2 3,46 3,46 +0.3 m/s---