Uitslagen Junioren A Poule 31 Wedstrijd 2 [2019]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Matthew Klaver Phanos Jongens 11,17 +1.8 m/s--- 763
2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 11,38 +1.9 m/s11,43 715
2 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 11,38 +1.9 m/s11,16 715
4 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 11,46 +1.9 m/s11,35 697
5 Winjaris Windster AAC Jongens 11,89 +1.9 m/s11,93 603
6 Nathan Wolff Phanos Jongens 12,05 +1.8 m/s12,04 0
7 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 12,08 +1.8 m/s12,12 0
8 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 1 12,12 +1.9 m/s11,99 0
9 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 12,14 +1.8 m/s12,48 552
10 Timo van der Stoep DEM Jongens 12,23 +1.8 m/s12,33 534
11 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens 13,26 +1.8 m/s13,20 0
Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens DNS 11,42 0



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ludo van N...wenhuizen AAC Jongens 49,93 49,22 808
2 Beer Harms Phanos Jongens 51,34 51,38 747
3 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 51,95 51,51 721
4 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 52,54 52,50 697
5 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens 53,75 54,51 649
6 Wester Zaal Phanos Jongens 54,42 52,82 0
7 Elliot Archer AV Lycurgus Jongens 55,46 54,25 0
8 Timo van der Stoep DEM Jongens 58,11 54,50 493
9 Joran van der Stoep DEM Jongens 1:03,18 1:02,00 0
10 Job van Leeuwen AV De Spar...n Jongens 1:05,51 1:07,19 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 2:04,34 2:01,66 675
2 Bas Meeuwenoord AV De Spar...n Jongens 2:05,22 2:04,30 661
3 Christophe...an Altena Phanos Jongens 2:06,01 2:04,80 649
4 Michiel va...der Groen DEM Jongens 2:06,33 2:00,00 644
5 Jelle Miedema Phanos Jongens 2:07,08 2:11,30 0
6 Seb Wals AV Lycurgus Jongens 2:07,29 2:05,24 629
7 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 2:08,42 2:06,32 0



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Zeb Beelen AV De Spar...n Jongens 9:19,08 9:19,63 692
2 Mike de Dood AV Lycurgus Jongens 9:26,38 9:41,29 667
3 Twan Altorf AV De Spar...n Jongens 9:30,53 9:47,36 0
4 Piet van Vuuren DEM Jongens 9:57,67 10:29,40 567
5 Amin el Feddaly AAC Jongens 10:00,64 --- 558
6 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 1 10:01,43 10:28,86 556
7 Fedor Musil Phanos Jongens 10:11,43 --- 527



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 15,33 +2.1 m/s14,75 814
2 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 15,70 +2.1 m/s--- 777
3 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 15,76 +2.1 m/s15,70 772
4 Daniel van de Merwe AV NEA-Vol...g Jongens 16,32 +2.1 m/s16,93 0
5 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 16,47 +2.1 m/s17,16 0
6 Mats Beentjes DEM Jongens 17,27 +2.1 m/s16,70 639
7 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 17,48 +2.1 m/s17,22 622
8 Tenko van der Kuip Phanos Jongens 17,59 +2.1 m/s--- 613
9 Quincy Greer Phanos Jongens 22,44 +2.1 m/s--- 0
10 Joran van der Stoep DEM Jongens 22,52 +2.1 m/s20,00 0
11 Sion Meijers AAC Jongens 25,49 +2.1 m/s17,76 191



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 43,92 810
2 KAV Holland Jongens Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,99 746
3 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 45,47 718
4 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 46,66 652
5 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 47,12 627
6 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 4 49,06 528
7 AV NEA-Volharding Jongens (4x100m) AV NEA-Volharding - JJA 0 DNS 0
7 AV Trias Jongens (4x100m) AV Trias - JJA 0 DNS 0
7 KAV Holland Jongens Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJA 0 DNS 0
7 SAV Jongens (4x100m) SAV - JJA 0 DNS 0
7 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 44,41 46,29 46,16 X 46,29 --- 582
2 Dylan Langeveld DEM Jongens 43,55 - - - 43,55 --- 543
3 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 X X 41,57 43,44 43,44 --- 542
4 Benjamin van Altena Phanos Jongens 40,85 X X 36,84 40,85 --- 504
5 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 39,00 X 36,66 37,85 39,00 38,12 476
6 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 36,56 X 34,69 - 36,56 40,22 0
7 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 35,71 32,84 31,26 30,67 35,71 --- 0
8 Hein Pieters AAC Jongens 23,62 25,99 X 24,85 25,99 --- 258
Nathan Wolff Phanos Jongens - DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 13,80 14,39 14,30 14,71 14,71 13,36 772
2 Sonny Meijers AAC Jongens 12,91 13,51 13,69 13,70 13,70 --- 710
3 Benjamin van Altena Phanos Jongens 11,33 11,19 11,79 X 11,79 --- 586
4 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 10,78 10,65 10,95 11,54 11,54 --- 569
5 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 10,35 10,92 X 10,35 10,92 --- 0
6 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 10,32 10,26 10,61 X 10,61 --- 504
7 Mats Beentjes DEM Jongens X 10,56 10,01 X 10,56 --- 501
8 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 10,40 9,63 9,53 10,14 10,40 11,00 0



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 41,55 X X 47,34 47,34 44,44 765
2 Mats Beentjes DEM Jongens 31,55 X X X 31,55 --- 516
3 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 29,85 27,81 29,03 X 29,85 --- 486
4 Benjamin van Altena Phanos Jongens 20,76 22,74 X X 22,74 --- 349
5 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 20,84 18,76 20,16 17,29 20,84 --- 308
Sonny Meijers AAC Jongens X X X X NM --- 0



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Matthew Klaver Phanos Jongens 1,90 --- 769
2 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 1,80 1,75 680
3 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 1,75 --- 634
3 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 1,75 --- 634
5 Tom Schram Phanos Jongens 1,70 --- 0
5 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,70 --- 0
7 Hein Pieters AAC Jongens 1,65 --- 540
7 Duncan van Ling DEM Jongens 1,65 --- 540
9 Joran van der Stoep DEM Jongens 1,50 --- 0



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dylan Langeveld DEM Jongens 4,30 --- 884
2 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 4,10 --- 833
3 Mika Taag KAV Hollan...ns Team 1 3,70 --- 727
4 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens 3,20 3,13 587
5 Sion Meijers AAC Jongens 2,50 --- 371
6 Fedor Musil Phanos Jongens 2,40 --- 338
6 David Konijn AV NEA-Vol...g Jongens 2,40 --- 338



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 6,12 6,13 5,99 6,16 6,16 +0.9 m/s--- 640
2 Winjaris Windster AAC Jongens 5,92 5,75 5,71 6,06 6,06 +0.9 m/s--- 618
3 Dylan Langeveld DEM Jongens 5,96 5,71 5,72 X 5,96 +2.5 m/s--- 596
4 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 5,92 5,48 5,66 5,90 5,92 +3.4 m/s--- 587
5 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 5,73 5,68 X 5,79 5,79 -0.1 m/s5,55 558
6 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens X X X 5,70 5,70 +1.6 m/s--- 0
7 Noa Struyve DEM Jongens 5,55 4,02 4,56 3,69 5,55 +0.7 m/s--- 0
8 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 1 5,26 5,20 5,32 5,14 5,32 +1.6 m/s--- 0
9 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens X X 4,70 X 4,70 -0.4 m/s--- 297
10 Quincy Greer Phanos Jongens 4,00 4,26 4,29 4,44 4,44 +2.3 m/s--- 230



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nimah Lommerse AV De Spar...n Meisjes 12,62 +1.1 m/s12,93 747
2 Pip Doesburg AV Lycurgus Meisjes 12,71 +1.1 m/s12,49 730
3 Juliette Pluimert AV De Spar...n Meisjes 13,14 +1.1 m/s13,11 0
4 Wies Rosenberg Tempo AV Meisjes 13,16 +2.3 m/s18,68 648
5 Thyra Terweij AV NEA-Vol...g Meisjes 13,39 +2.3 m/s13,70 608
6 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 13,41 +1.1 m/s13,33 604
7 Fay Witte KAV Holland Meisjes 13,55 +2.3 m/s13,80 581
8 Madeline el Aissati AAC Meisjes 13,57 +1.1 m/s13,65 577
9 Sienna Klous AV Lycurgus Meisjes 13,71 +1.1 m/s13,33 0
10 Misha Oberski Phanos Meisjes 14,09 +2.3 m/s--- 494
11 Laura Wilde AV NEA-Vol...g Meisjes 14,19 +2.3 m/s14,15 0
12 Ramona de Boer DEM Meisjes 14,36 +2.3 m/s--- 453



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...n Meisjes 58,98 59,57 809
2 Eline Mast AV NEA-Vol...g Meisjes 59,39 1:02,82 796
3 Wies Rosenberg Tempo AV Meisjes 1:02,38 1:03,70 706
4 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 1:02,41 1:04,45 705
5 Hieke Böhm AV De Spar...n Meisjes 1:02,51 1:04,98 0
6 Anouk Hellingh AV Lycurgus Meisjes 1:04,43 1:00,86 0
7 Tessa Beugelink AAC Meisjes 1:04,77 --- 640
8 Eline Runderkamp AV Edam Meisjes 1:06,20 --- 603
9 Ramona de Boer DEM Meisjes 1:06,43 --- 597
Misha Oberski Phanos Meisjes DNF 1:03,50 0
Merit Schuurman AAC Meisjes DNF --- 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Runderkamp AV Edam Meisjes 2:29,51 2:29,35 677
2 Hannah Olsthoorn AV De Spar...n Meisjes 2:30,32 2:29,00 668
3 Madeline el Aissati AAC Meisjes 2:35,29 2:28,71 616
4 Phebe Goedhart AV De Spar...n Meisjes 2:37,25 2:28,56 0
5 Francesca Abraham Phanos Meisjes 2:37,65 2:30,00 592
6 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 2:56,33 3:00,00 426
7 Ffion van Gulik Tempo AV Meisjes 2:59,05 3:02,06 405
8 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 3:19,48 2:50,96 263
Simone Winter AV Lycurgus Meisjes DNS 2:26,75 0



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Mast AV NEA-Vol...g Meisjes 5:08,86 4:54,21 623
2 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 5:16,63 5:02,33 579
3 Tessa Beugelink AAC Meisjes 5:30,60 5:15,61 504
4 Manon Verdonck AV Edam Meisjes 5:39,54 4:55,07 460
5 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 5:48,11 --- 419
6 Noëly Baan Phanos Meisjes 5:50,67 --- 408
7 Veerle Verbeek Phanos Meisjes 5:50,69 6:07,29 0
8 Annemijn Warmerdam AV De Spar...n Meisjes 5:52,90 5:59,87 0



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rosalie Breems KAV Holland Meisjes 14,50 +1.0 m/s14,45 806
2 Lara Owobowale AV De Spar...n Meisjes 14,93 +1.0 m/s14,68 757
3 Robina Negenman KAV Holland Meisjes 15,75 +1.0 m/s14,70 0
4 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 16,35 +1.0 m/s15,68 613
5 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 16,47 +1.6 m/s16,68 602
6 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 16,57 +1.6 m/s16,01 593
7 Anouk Schoute AV Lycurgus Meisjes 17,26 +1.0 m/s16,14 533
8 Amina Schellekens Phanos Meisjes 17,39 +1.6 m/s17,95 523
9 Rachel van der Veek AV De Spar...n Meisjes 18,02 +1.6 m/s17,61 0
10 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 18,34 +1.6 m/s19,44 449
11 Linda van der Klei AV NEA-Vol...g Meisjes 19,97 +1.6 m/s20,72 0



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 50,55 742
2 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 50,81 729
3 AV NEA-Volharding Meisjes (4x100m) AV NEA-Volharding - MJA 4 53,31 616
3 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 4 53,33 616
5 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 4 53,50 608
6 AV Edam Meisjes (4x100m) AV Edam - MJA 4 56,58 484
7 AV Trias Meisjes (4x100m) AV Trias - MJA 0 DNS 0
7 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0
7 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 0 DNS 0
7 Tempo AV Meisjes (4x100m) Tempo AV - MJA 4 DNF 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lara Owobowale AV De Spar...n Meisjes 38,46 39,47 39,03 37,68 39,47 --- 758
2 Noëlle Roorda Phanos Meisjes 34,59 X 32,99 X 34,59 30,12 679
3 Yildiz Turan Tempo AV Meisjes 31,03 34,21 32,26 34,30 34,30 --- 674
4 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes 34,30 32,61 X X 34,30 --- 674
5 Hieke Böhm AV De Spar...n Meisjes X 31,14 X 33,30 33,30 --- 0
6 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 31,25 32,54 30,84 28,20 32,54 29,52 644
7 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 24,48 X X X 24,48 --- 494
8 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 21,44 19,37 21,04 18,43 21,44 --- 0
9 Rosa Westra AAC Meisjes 18,99 20,44 X 18,26 20,44 --- 410
10 Lotte de Graaf AV Edam Meisjes 9,62 - - - 9,62 --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam Meisjes X 10,46 10,90 11,05 11,05 --- 659
2 Eveline de Jong AV De Spar...n Meisjes 9,90 10,56 11,02 10,26 11,02 --- 657
3 Annerice Bakker Phanos Meisjes 10,01 10,84 10,41 9,61 10,84 10,52 645
4 Robina Negenman KAV Holland Meisjes 10,09 X 10,46 10,36 10,46 --- 620
5 Didi Wals AV Lycurgus Meisjes 9,91 X 9,02 9,71 9,91 9,94 583
6 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 9,02 X 8,37 9,23 9,23 --- 0
7 Julia Arlotti KAV Holland Meisjes 9,07 X 9,18 8,72 9,18 --- 0
8 Sharita Oor AV Edam Meisjes 8,58 8,10 8,22 8,98 8,98 --- 0
9 Inge Slootbeek Tempo AV Meisjes 8,04 8,78 8,22 8,00 8,78 --- 504
10 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 7,25 7,51 7,80 6,98 7,80 --- 431
11 Rosa Westra AAC Meisjes 7,50 7,20 7,34 X 7,50 --- 407
12 Danique Visser DEM Meisjes 7,18 7,21 6,90 6,69 7,21 --- 384
13 Allisha Schouten AV NEA-Vol...g Meisjes 6,43 7,04 6,69 6,84 7,04 --- 0
Annika Klooster Phanos Meisjes - DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sharita Oor AV Edam Meisjes 33,67 34,24 34,08 34,79 34,79 --- 666
2 Emmelie Klooster Phanos Meisjes 29,55 32,39 X X 32,39 35,00 628
3 Inge Slootbeek Tempo AV Meisjes 21,96 22,96 22,04 X 22,96 --- 463
4 Danique Visser DEM Meisjes 17,87 18,21 18,41 20,55 20,55 --- 416
5 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 18,43 18,12 19,71 20,19 20,19 --- 408
6 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 16,68 17,32 X X 17,32 --- 347
7 Zoe Riepen AV NEA-Vol...g Meisjes 12,93 16,53 13,96 16,34 16,53 --- 330
8 Julia Arlotti KAV Holland Meisjes X 15,92 15,40 14,80 15,92 --- 316



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Fay Witte KAV Holland Meisjes 1,65 --- 883
2 Liset Kolkman AV Edam Meisjes 1,55 --- 779
2 Inez Bouwen AV Lycurgus Meisjes 1,55 1,61 779
2 Rosa Westra AAC Meisjes 1,55 --- 779
5 Eveline de Jong AV De Spar...n Meisjes 1,50 --- 726
6 Lotte de Graaf AV Edam Meisjes 1,45 --- 0
7 Amina Schellekens Phanos Meisjes 1,45 --- 672
8 Simone Winter AV Lycurgus Meisjes 1,45 1,51 0
8 Robina Negenman KAV Holland Meisjes 1,45 --- 0
10 Danique Visser DEM Meisjes 1,45 --- 672
11 Yildiz Turan Tempo AV Meisjes 1,35 --- 550
12 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...n Meisjes 1,35 --- 0



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Nynke van den Heuvel AAC Meisjes 5,54 X 5,39 X 5,54 +1.2 m/s--- 803
2 Rosalie Breems KAV Holland Meisjes 5,31 5,37 5,19 5,23 5,37 +0.8 m/s--- 764
3 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...n Meisjes 5,16 5,31 X 5,16 5,31 +1.6 m/s--- 750
4 Liset Kolkman AV Edam Meisjes X 5,17 5,21 5,15 5,21 +0.8 m/s--- 727
5 Pauline Hondema AV Lycurgus Meisjes 5,21 - - - 5,21 +2.5 m/s5,86 727
6 Lara Owobowale AV De Spar...n Meisjes 5,11 5,19 4,94 5,19 5,19 +2.8 m/s--- 0
7 Merit Schuurman AAC Meisjes X X X 5,04 5,04 +1.5 m/s--- 0
8 Annerice Bakker Phanos Meisjes 4,94 4,93 2,94 X 4,94 +2.9 m/s5,08 662
9 Sienna Klous AV Lycurgus Meisjes X X 4,88 X 4,88 +2.8 m/s5,12 0
10 Daphne Buikman AV Edam Meisjes 4,52 4,62 4,85 - 4,85 +2.0 m/s--- 0
11 Lieke Blommestein Tempo AV Meisjes 4,71 X 4,71 4,53 4,71 +0.8 m/s4,71 606
12 Mila Kuller AV NEA-Vol...g Meisjes 4,34 4,39 3,76 3,98 4,39 +0.7 m/s--- 525
13 Ramona de Boer DEM Meisjes 3,68 3,87 3,80 4,13 4,13 +1.1 m/s--- 457