Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Willem van Werkhoven
13 7601
2 AV Edam Meisjes AV Edam - MJA
Begeleider: Erwin Bökenkamp
Jurylid: Erwin Bökenkamp (Graag bij kogel)
7 6946
3 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
Begeleider: Anna en Joost
Jurylid: AV Lycurgus
9 6622
4 AAC Meisjes AAC - MJA
Begeleider: Rob Schuurman
Jurylid: Rob Schuurman
5 5937
5 Phanos Meisjes Phanos - MJA
Begeleider: Ivo Klooster
Jurylid: Phanos Jurylid
9 5919
6 Tempo AV Meisjes Tempo AV - MJA
Begeleider: Sandra Blommestein
Jurylid: Carola Turan
5 5158
7 AV NEA-Volharding Meisjes AV NEA-Volharding - MJA
Begeleider: Zoe Riepen
Jurylid: NEA
8 5135
8 KAV Holland Meisjes KAV Holland - MJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Hidde Koot (voorkeur voor ver)
4 3970
9 DEM Meisjes DEM - MJA
Begeleider: Sebastian Schijffelen
Jurylid: -
2 2979
10 AV Trias Meisjes AV Trias - MJA 0 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam AV Edam Meisjes X 10,46 10,90 11,05 11,05 --- 659
2 Eveline de Jong De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 9,90 10,56 11,02 10,26 11,02 --- 657
3 Annerice Bakker Phanos Phanos Meisjes 10,01 10,84 10,41 9,61 10,84 10,52 645
4 Robina Negenman KAV Holland KAV Holland Meisjes 10,09 X 10,46 10,36 10,46 --- 620
5 Didi Wals AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 9,91 X 9,02 9,71 9,91 9,94 583
6 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 9,02 X 8,37 9,23 9,23 --- 0
7 Julia Arlotti KAV Holland KAV Holland Meisjes 9,07 X 9,18 8,72 9,18 --- 0
8 Sharita Oor AV Edam AV Edam Meisjes 8,58 8,10 8,22 8,98 8,98 --- 0
9 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV Meisjes 8,04 8,78 8,22 8,00 8,78 --- 504
10 Zoe Riepen NEAV AV NEA-Vol...g Meisjes 7,25 7,51 7,80 6,98 7,80 --- 431
11 Rosa Westra AAC AAC Meisjes 7,50 7,20 7,34 X 7,50 --- 407
12 Danique Visser DEM DEM Meisjes 7,18 7,21 6,90 6,69 7,21 --- 384
13 Allisha Schouten NEAV AV NEA-Vol...g Meisjes 6,43 7,04 6,69 6,84 7,04 --- 0
Annika Klooster Phanos Phanos Meisjes - DNS --- 0

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sharita Oor AV Edam AV Edam Meisjes 33,67 34,24 34,08 34,79 34,79 --- 666
2 Emmelie Klooster Phanos Phanos Meisjes 29,55 32,39 X X 32,39 35,00 628
3 Inge Slootbeek Tempo AV Tempo AV Meisjes 21,96 22,96 22,04 X 22,96 --- 463
4 Danique Visser DEM DEM Meisjes 17,87 18,21 18,41 20,55 20,55 --- 416
5 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 18,43 18,12 19,71 20,19 20,19 --- 408
6 Inez Bouwen AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 16,68 17,32 X X 17,32 --- 347
7 Zoe Riepen NEAV AV NEA-Vol...g Meisjes 12,93 16,53 13,96 16,34 16,53 --- 330
8 Julia Arlotti KAV Holland KAV Holland Meisjes X 15,92 15,40 14,80 15,92 --- 316

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Nynke van den Heuvel AAC AAC Meisjes 5,54 X 5,39 X 5,54 +1.2 m/s--- 803
2 Rosalie Breems KAV Holland KAV Holland Meisjes 5,31 5,37 5,19 5,23 5,37 +0.8 m/s--- 764
3 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 5,16 5,31 X 5,16 5,31 +1.6 m/s--- 750
4 Liset Kolkman AV Edam AV Edam Meisjes X 5,17 5,21 5,15 5,21 +0.8 m/s--- 727
5 Pauline Hondema AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes 5,21 - - - 5,21 +2.5 m/s5,86 727
6 Lara Owobowale De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 5,11 5,19 4,94 5,19 5,19 +2.8 m/s--- 0
7 Merit Schuurman AAC AAC Meisjes X X X 5,04 5,04 +1.5 m/s--- 0
8 Annerice Bakker Phanos Phanos Meisjes 4,94 4,93 2,94 X 4,94 +2.9 m/s5,08 662
9 Sienna Klous AV Lycurgus AV Lycurgus Meisjes X X 4,88 X 4,88 +2.8 m/s5,12 0
10 Daphne Buikman AV Edam AV Edam Meisjes 4,52 4,62 4,85 - 4,85 +2.0 m/s--- 0
11 Lieke Blommestein Tempo AV Tempo AV Meisjes 4,71 X 4,71 4,53 4,71 +0.8 m/s4,71 606
12 Mila Kuller NEAV AV NEA-Vol...g Meisjes 4,34 4,39 3,76 3,98 4,39 +0.7 m/s--- 525
13 Ramona de Boer DEM DEM Meisjes 3,68 3,87 3,80 4,13 4,13 +1.1 m/s--- 457