Competitiestand Mannen U20
# Team Leden Punten
1 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Willem van Werkhoven
13 8044
2 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Joost van Deudekom
Jurylid: Lycurgus
10 7584
3 KAV Holland Jongens Team 1 KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Hidde Koot (voorkeur voor verspringen)
7 7558
4 DEM Jongens DEM - JJA
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: zie meisjes
9 6985
5 Phanos Jongens Phanos - JJA
Begeleider: Alexander van Altena
12 6793
6 AAC Jongens AAC - JJA
Begeleider: Rob Schuurman
Jurylid: Rob Schuurman
6 5309
7 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJA
Begeleider: Bjorn Bloemendaal
4 2127
8 AV Trias Jongens AV Trias - JJA 0 0
8 KAV Holland Jongens Team 2 KAV Holland - JJA 0 0
8 SAV Jongens SAV - JJA 0 0
8 Tempo AV Jongens Tempo AV - JJA 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBPTeam punten
1 Matthew Klaver Phanos Jongens 11,17 +1.8 m/s--- 763
2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 11,38 +1.9 m/s11,43 715
2 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 11,38 +1.9 m/s11,16 715
4 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 11,46 +1.9 m/s11,35 697
5 Winjaris Windster AAC Jongens 11,89 +1.9 m/s11,93 603
6 Nathan Wolff Phanos Jongens 12,05 +1.8 m/s12,04 0
7 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 12,08 +1.8 m/s12,12 0
8 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 1 12,12 +1.9 m/s11,99 0
9 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 12,14 +1.8 m/s12,48 552
10 Timo van der Stoep DEM Jongens 12,23 +1.8 m/s12,33 534
11 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens 13,26 +1.8 m/s13,20 0
Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens DNS 11,42 0

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Jongens Junior A

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 15,33 +2.1 m/s14,75 814
2 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 15,70 +2.1 m/s--- 777
3 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 15,76 +2.1 m/s15,70 772
4 Daniel van de Merwe AV NEA-Vol...g Jongens 16,32 +2.1 m/s16,93 0
5 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 16,47 +2.1 m/s17,16 0
6 Mats Beentjes DEM Jongens 17,27 +2.1 m/s16,70 639
7 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 17,48 +2.1 m/s17,22 622
8 Tenko van der Kuip Phanos Jongens 17,59 +2.1 m/s--- 613
9 Quincy Greer Phanos Jongens 22,44 +2.1 m/s--- 0
10 Joran van der Stoep DEM Jongens 22,52 +2.1 m/s20,00 0
11 Sion Meijers AAC Jongens 25,49 +2.1 m/s17,76 191

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 6,12 6,13 5,99 6,16 6,16 +0.9 m/s--- 640
2 Winjaris Windster AAC Jongens 5,92 5,75 5,71 6,06 6,06 +0.9 m/s--- 618
3 Dylan Langeveld DEM Jongens 5,96 5,71 5,72 X 5,96 +2.5 m/s--- 596
4 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 5,92 5,48 5,66 5,90 5,92 +3.4 m/s--- 587
5 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 5,73 5,68 X 5,79 5,79 -0.1 m/s5,55 558
6 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens X X X 5,70 5,70 +1.6 m/s--- 0
7 Noa Struyve DEM Jongens 5,55 4,02 4,56 3,69 5,55 +0.7 m/s--- 0
8 Silvan Wolff KAV Hollan...ns Team 1 5,26 5,20 5,32 5,14 5,32 +1.6 m/s--- 0
9 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens X X 4,70 X 4,70 -0.4 m/s--- 297
10 Quincy Greer Phanos Jongens 4,00 4,26 4,29 4,44 4,44 +2.3 m/s--- 230