Uitslagen 2e Gooi & Eemlandinstuif

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jordy Steenbeek HLLS 11,47 +0.9 m/s---
2 Christian Rasch GACH 12,03 +1.2 m/s---
3 Benjamin Leune Pallas `67 12,34 +1.2 m/s---
4 Jan-Marc Bode Altis 12,37 +1.5 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Kevin Klomp AV Statina 59,21 ---
Benjamin Leune Pallas `67 DNS ---



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Antoon van Beek AV Atverni 2:47,03 ---
2 Justen van Benten AV Phoenix 2:57,02 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Aarns AV Cifla 4:20,97 ---
2 Freek Lier DVTR 4:23,65 ---
3 Bart Konig Pallas `67 4:43,76 ---
4 Thomas Wamsteker ATNY 4:49,17 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lucas Nieuweboer KAV Holland 15:29,47 ---
2 Jesse van de Ven Spado 15:40,49 ---
3 Jim Rothweiler KAV Holland 15:46,11 ---



Jongens Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
Bas Land Pijnenburg DNS ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Joris Ketelaars GACH 11,99 ---
2 Patrick Zweekhorst Triathlon 10,97 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bradley Groenestein Pijnenburg 43,41 ---
2 Patrick Zweekhorst Triathlon 41,61 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Quincy van Driesten Altis 1,77 ---
2 Bradley Groenestein Pijnenburg 1,72 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Christian Rasch GACH 6,53 +2.5 m/s---
2 Igor Rutka AV Zuidwal 6,41 +2.4 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sem Oolbekkink Hanzesport 11,56 +1.2 m/s---
2 Koen Jansen Pallas `67 12,39 +1.2 m/s---
3 Mark Rigter AV Zuidwal 12,76 +1.7 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jasper Koopmans HLLS 54,76 ---
2 Sem Oolbekkink Hanzesport 54,81 ---
3 Koen Jansen Pallas `67 54,93 ---
4 Evert Bunschoten AV Aalsmeer 56,82 ---
5 Joshua Record AV 1923 57,93 ---



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thierry W...ligenburg Triathlon 2:50,08 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jassine Loukili AV Atverni 4:19,36 ---
2 Mike Foppen AV Cifla 4:30,17 ---
3 Jordin Bijstra AV Zuidwal 4:41,41 ---
4 Corne Timmer AV Aalsmeer 4:47,88 ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Roman de Klein HLLS 59,70 ---
2 Ruben Harmsen Tempo AV 1:19,64 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 14,26 ---
2 Emiel Rigter Almere `81 14,17 ---
3 Edward van Egdom Triathlon 10,12 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Edward van Egdom Triathlon 39,29 ---
2 Kevin Land Pijnenburg 35,83 ---
3 Stefan Harmsen Tempo AV 25,36 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thierry Belt Triathlon 1,82 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Ruben Harmsen Tempo AV 9,34 +2.1 m/s---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Stan Lettink Triathlon 5,88 +2.0 m/s---
2 Thierry Belt Triathlon 5,64 +0.9 m/s---
3 Emiel Rigter Almere `81 5,62 +2.2 m/s---
4 Mark Rigter AV Zuidwal 5,56 +1.9 m/s---
5 Ruben Harmsen Tempo AV 4,24 +1.8 m/s---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Franz van Barneveld M60 - Altis 15,28 +1.7 m/s--- 3
2 Pieter Schouten M75 - GACH 16,77 +1.7 m/s--- 2
Martin Koppejan M40 - AV Zuidwal DNS --- 0



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Franz van Barneveld M60 - Altis 1:10,01 --- 1



Masters Mannen - 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Menno Koomen M45 - AV Veluwe 3:03,15 --- 1



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jan Groot M45 - Spurt `88 4:52,81 --- 1



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jurgen van den Brom M45 - AV Zuidwal 22,08 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Frank Koopmans M35 - AV PEC 1910 12,20 ---
2 Martijn va...de Peppel M40 - VAV 9,87 ---
3 Jurgen van den Brom M45 - AV Zuidwal 8,08 ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Frank Koopmans M35 - AV PEC 1910 45,64 ---
2 Martin Koppejan M40 - AV Zuidwal 36,53 ---
3 Martijn va...de Peppel M40 - VAV 34,23 ---
4 Jurgen van den Brom M45 - AV Zuidwal 23,42 ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 1,32 --- 1



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Onno Waalewijn M65 - AV 1923 8,16 +0.5 m/s--- 1



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Frank Koopmans M35 - AV PEC 1910 6,44 +1.4 m/s---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Christy van Beek V35 - Pallas `67 1:08,64 ---
2 Ineke Nawijn V40 - ACO 1:10,72 ---



Masters Vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Astrid van Velden V40 - ACO 3:19,47 --- 1



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Milja van Dael V40 - Tempo AV 20,28 --- 2
2 A.m. Harmsen-Tabak V45 - Tempo AV 17,21 --- 1



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 A.m. Harmsen-Tabak V45 - Tempo AV 3,48 -0.2 m/s--- 2
2 Milja van Dael V40 - Tempo AV 3,38 +3.5 m/s--- 1



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tara Smid AAV `36 1:03,04 ---
2 Shannon Lakerveld AV Aalsmeer 1:06,25 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jip Vastenburg AV34 4:39,38 ---
2 Saskia Weinans AL73 4:57,89 ---



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
Jip Vastenburg AV34 DNF ---



Meisjes Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Lisa Rodenburg AV Phoenix 1:09,42 ---
2 Anne Weening AAV SISU 1:11,62 ---
3 Birgit Creusen Altis 1:14,70 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lique Weeren HLLS 11,44 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jessy van Ee Altis 12,89 +1.5 m/s---
2 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal 13,45 +1.5 m/s---
3 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal 14,24 +1.7 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Elke Molenaar SPLS 59,22 ---
2 Jessy van Ee Altis 1:04,04 ---
3 Dewi Posthuma Pijnenburg 1:06,03 ---
4 Jip Zinsmeister GACH 1:06,17 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle Bakker Triathlon 3:01,66 ---
2 Annemarie Slangewal Altis 3:12,43 ---
3 Aniek Wolsing Triathlon 3:17,77 ---
4 Lotte van der Velde Triathlon 3:21,00 ---
5 Dorien Konig Pallas `67 3:35,28 ---
6 Shirley Dolman BAV 3:41,94 ---



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Iris Conijn Pallas `67 1:10,36 ---
2 Xanthe de Bont Phanos 1:17,19 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lisette van der Kolk PAC 11,58 ---
2 Lisa Tillema Almere `81 10,92 ---
3 Milou Verboom Pijnenburg 10,36 ---
4 Anne-Fleur...uckelkorn Almere `81 8,94 ---
5 Denise Sas Almere `81 7,33 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Kylie de Beer Pijnenburg 33,48 ---
2 Xanthe de Bont Phanos 31,19 ---
3 Milou Verboom Pijnenburg 27,44 ---
4 Denise Sas Almere `81 22,20 ---
5 Yara Gast Triathlon 20,57 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jael Verheul Almere `81 1,47 ---
1 Wouke van ... Klooster Pijnenburg 1,47 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Pien Stad...n Robaard Altis 9,40 +2.1 m/s---
2 Lotte van der Velde Triathlon 9,34 +0.2 m/s---
3 Kim Schoenmakers Altis 8,21 -0.3 m/s---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kylie de Beer Pijnenburg 4,95 +1.4 m/s---
2 Yara Gast Triathlon 4,94 +0.7 m/s---
3 Jessy van Ee Altis 4,53 +0.6 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Geoffrey van Dipten Climax 11,46 +0.9 m/s---
2 Bram Teunisse AV 1923 11,49 +0.9 m/s---
3 Jeroen van Veen Isala `96 11,63 +0.9 m/s---
4 Marco Jansen Pijnenburg 11,65 +0.9 m/s---
5 Robert Vinke Isala `96 11,78 +0.9 m/s---
6 Lennart Teunissen Altis 11,82 +1.2 m/s---
7 Maxence Nicolson Frankrijk 11,84 +0.9 m/s---
8 Joran Angevaare AV 1923 11,87 +1.2 m/s---
9 Dennis de Groot AV Phoenix 11,93 +1.2 m/s---
10 Jeroen Heesbeen AV Phoenix 11,95 +0.9 m/s---
11 Jeroen Pasman AV Athlos 12,26 +1.7 m/s---
12 Joni van Loon Cialfo 12,28 +1.7 m/s---
13 Jelle Duinsbergen GACH 12,29 +1.2 m/s---
14 Eric Verhoef DVTR 12,66 +1.7 m/s---
15 Thijmen Klaarenbeek Altis 13,16 +1.7 m/s---
16 Robert Boom AV Zuidwal 13,36 +1.5 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Gijs Kemper PH 50,74 ---
2 Sander Abrahamse Pijnenburg 51,91 ---
3 Niels de Graaf AV Atverni 52,95 ---
4 Richard Herpel HLLS 53,81 ---
5 Robert Vinke Isala `96 53,87 ---
6 Harry Bontje GACH 54,88 ---
7 Hend de Jager AV Statina 55,17 ---
8 Joshua Groen Triathlon 58,85 ---
9 Eric Verhoef DVTR 58,99 ---



Senioren mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jasper Smits Pijnenburg 2:42,90 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Erwin Adan DNMC 4:06,64 ---
2 Job de Brouwer RK HAV 4:09,36 ---
3 Joeri Wolf AV Cifla 4:09,94 ---
4 Willem-Jan de Graaf Phanos 4:14,89 ---
5 Maxim Moinat Phanos 4:18,61 ---
6 Koen Totte AV Hera 4:24,90 ---
7 Niek van Veen Phanos 4:36,68 ---
8 Djurre den Heeten Phanos 4:37,66 ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Gerard Hollestelle Phanos 15:48,15 ---
2 Remco Grasman Almere `81 15:54,14 ---
3 Koen Henkes Running2000 15:55,56 ---
Ruben Tock Spado DNF ---
Joeri Wolf AV Cifla DNF ---
Joni van Loon Cialfo DNF ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Maarten Nabbe PH 58,42 ---
2 Ronald Meijer Altis 58,62 ---
Joni van Loon Cialfo DNF ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Arjan van Harn GACH 13,21 ---
2 Ronald Meijer Altis 11,78 ---
3 Ferdy Cornelissen GACH 10,74 ---
4 Joran Angevaare AV 1923 9,84 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mark Jonker Isala `96 60,67 ---
2 Wart Weeren HLLS 47,35 ---
3 Jeroen van Veen Isala `96 44,44 ---
4 Robin van der Meulen Rotterdam 31,20 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joram Knigge AV 1923 1,92 ---
1 Geoffrey van Dipten Climax 1,92 ---
3 Jeroen van Veen Isala `96 1,82 ---
4 Richard Rosendal AV Zuidwal 1,67 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Lennart Teunissen Altis 13,85 -0.5 m/s---
2 Paul Bolks Climax 12,68 +0.7 m/s---
3 Marco Jansen Pijnenburg 11,84 -0.4 m/s---
Joni van Loon Cialfo NM ---
Alwin Papegaay Isala `96 NM ---
Erwin Slokker GACH DNS ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Erwin Slokker GACH 6,68 +1.7 m/s---
2 Jelle Duinsbergen GACH 6,36 +2.4 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Bongers AV Atverni 12,45 +1.7 m/s---
2 Kyoma Wang AV Atverni 12,87 +1.5 m/s---
3 Claudia Aernoudts Altis 13,28 +1.5 m/s---
4 Josephine Gull Altis 13,48 +1.5 m/s---
5 Yvonne van de Vegte DVTR 14,46 +1.7 m/s---
6 Lidia de Jong Heerenveen 14,51 +1.7 m/s---
6 Brechje Rankenberg AV Athlos 14,51 +1.7 m/s---
8 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 14,94 +1.7 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tamara Ruben AV Atverni 58,81 ---
2 Rachel Rozenkamp AV Rijssen 1:00,46 ---
3 Gerrieke ...temarsink AV Phoenix 1:03,53 ---
4 Lisa de Ruiter AV Phoenix 1:07,05 ---
5 Brechje Rankenberg AV Athlos 1:07,84 ---
6 Yvonne van de Vegte DVTR 1:11,96 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Platteeuw SCSP 5:02,53 ---
2 Susanne van Rijn AV34 5:19,86 ---
3 Josine Siedenburg Phanos 5:28,52 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jacelyn Gruppen HAC `63 17:34,88 ---
2 Rosa Meijer Altis 20:32,80 ---



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Linda Hulsbeek Climax 1:09,35 ---
2 Anouk Kruiswijk Phanos 1:10,46 ---
3 Kristine Huijgen AV Athlos 1:12,00 ---
Iris Kilsdonk AV 1923 DNF ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Claudia Aernoudts Altis 9,31 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Dafne Schippers HLLS 38,39 ---
2 Susanne va...er Hoeven Pijnenburg 33,84 ---
3 Kristine Huijgen AV Athlos 33,53 ---
4 Brechje Rankenberg AV Athlos 31,68 ---
5 Lisannne Steenbeek Altis 22,26 ---
6 Kim Borsen Altis 21,88 ---
7 Marsha Steenbeek Altis 19,17 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Claudia Aernoudts Altis 1,62 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Susanne va...er Hoeven Pijnenburg 9,67 -0.2 m/s---
2 Lidia de Jong Heerenveen 9,31 +0.7 m/s---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Brechje Rankenberg AV Athlos 5,03 +1.2 m/s---
2 Lidia de Jong Heerenveen 4,75 -0.2 m/s---
3 Boudine Bouma AV Atverni 4,74 +0.7 m/s---
4 Kim Borsen Altis 4,25 +2.1 m/s---
5 Lisannne Steenbeek Altis 4,19 +0.9 m/s---
6 Marsha Steenbeek Altis 4,09 +1.3 m/s---