Uitslagen Soester Avondwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Henrik Kok Altis 11,39 -0.1 m/s11,33
2 Raoul Lommen Altis 12,98 -0.1 m/s12,81
3 Luc Lamme Pijnenburg 13,39 -0.5 m/s13,07
4 Tim Lamme Pijnenburg 14,35 +1.0 m/s14,35



Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Henrik Kok Altis 17,21 -0.3 m/s16,89
2 Wessel Terpstra BAV 19,46 +0.3 m/s20,53
3 Luc Lamme Pijnenburg 20,07 +0.3 m/s19,70



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lennert Oosterbaan Altis 2:15,01 2:14,00
2 Joris Luczak BAV 2:26,63 2:25,00



Jongens Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 42,32 ---
2 Rik Barlo Pijnenburg 33,59 34,43
3 Wessel Terpstra BAV 28,45 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tim de Greef Altis 11,72 ---
2 Wessel Terpstra BAV 10,76 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Max Guit AV Edam 51,80 ---
2 Rik Barlo Pijnenburg 46,92 46,31
3 Karel Out Tempo AV 42,12 46,32



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Rengert van Dolderen Altis 1,55 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Raoul Lommen Altis 4,95 5,32
2 Luc Lamme Pijnenburg 4,65 5,00



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Patrick Meskes Altis 11,93 -0.1 m/s11,74
2 Hidde van der Woud Pijnenburg 12,07 +0.0 m/s12,07
3 Laurens Jordense GACH 12,10 +0.0 m/s11,94
4 Miro van Wieringen GACH 12,18 -0.2 m/s12,13
5 Ton van Mameren Altis 12,26 +0.0 m/s12,09
6 Nathan Oerlemans Altis 12,50 -0.1 m/s12,70
7 Tycho Schijf Triathlon 12,70 -0.5 m/s13,08
8 Mark Hollestelle Altis 12,80 +0.1 m/s12,91
9 Bram Gruitroij AV Zeewolde 12,86 +0.1 m/s12,94
10 Thom van der Wouden BAV 13,03 +0.1 m/s12,88



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mathijs van Wessel Pijnenburg 18,06 +0.3 m/s18,70
1 Hidde van der Woud Pijnenburg 18,06 -0.3 m/s18,10
3 Laurens Jordense GACH 18,13 +0.3 m/s20,01
4 Thomas Bos AV Zeewolde 18,15 +0.3 m/s18,50
5 Thom van der Wouden BAV 19,25 +0.3 m/s21,64
Patrick Meskes Altis DNS 17,60



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Viggo Parol Triathlon 2:09,86 2:06,36
2 Imme van den End Tempo AV 2:17,59 2:15,00
3 David Neidig GACH 2:26,81 2:20,00
Ruben Panken Tempo AV DNS 2:16,45



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
Daniel Kleermaker AV Athlos DNF ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Yannick van Deursen AV Zeewolde 25,32 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sam Feijen Pijnenburg 6,99 8,27



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Meskes Altis 39,70 39,98
2 Pepijn de Groot Pijnenburg 31,62 31,09
3 Lukas Ermers Triathlon 23,50 ---
4 Sam Feijen Pijnenburg 16,60 17,84



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luc de Bruin Tempo AV 1,90 1,90
2 Thom van der Wouden BAV 1,55 1,51
3 Bram Gruitroij AV Zeewolde 1,50 1,50
4 Yannick van Deursen AV Zeewolde 1,45 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mathijs van Wessel Pijnenburg 5,62 5,31
2 Nathan Oerlemans Altis 5,46 5,70
3 Tycho Schijf Triathlon 5,34 5,34
4 Mark Hollestelle Altis 5,24 5,00
5 Yannick van Deursen AV Zeewolde 4,53 ---
6 Thomas Bos AV Zeewolde 4,32 ---
7 Lukas Ermers Triathlon 4,27 ---
8 Sam Feijen Pijnenburg 3,97 4,30



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 12,22 -0.2 m/s12,47
2 Lucas Man GACH 12,33 -0.2 m/s12,49
3 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 12,78 -0.5 m/s13,21
4 Finn Van der Maas Fit 14,02 +1.0 m/s14,29
5 Mathijs Kwakman Pijnenburg 14,26 +0.6 m/s14,00
Koen Van der Linde Altis DNS 12,50



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 18,38 -0.3 m/s17,83
2 Lucas Man GACH 18,55 +0.3 m/s18,62
3 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 19,29 +0.3 m/s21,53
Koen Van der Linde Altis DNS 18,34



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Binne Brok Tempo AV 2:07,39 2:15,00
2 Rick van der Meer AV Zeewolde 2:12,71 2:15,94
3 Tristan de Leeuw Tempo AV 2:13,38 2:11,26
4 Quintin Janse Tempo AV 2:17,58 2:14,63
5 Jente Faber GACH 2:19,95 2:20,00
6 Bas Noordhoek AV Atverni 2:20,60 2:18,98
7 Oscar Meijer Altis 2:21,06 2:19,18
8 Twan Buijs Haag 2:23,14 2:20,25
9 Finn Van der Maas Fit 2:25,84 2:28,68
10 Mathijs Kwakman Pijnenburg 2:32,70 2:29,03



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Bas Nolsen Tempo AV 38,96 ---
2 Rick van der Meer AV Zeewolde 35,63 30,49
3 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 26,05 ---
4 Siebe Westerhof AV Zeewolde 12,48 12,43
5 Marten Krikken Pijnenburg 11,31 12,53



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rick van der Meer AV Zeewolde 12,54 11,57
2 Bas Nolsen Tempo AV 11,91 ---
3 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 9,87 ---
4 Mats Roskamp BAV 9,02 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Siebe Westerhof AV Zeewolde 15,20 14,61
2 Marten Krikken Pijnenburg 12,24 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tobias Boekeloo Tempo AV 1,65 1,70
2 Mats Roskamp BAV 1,55 ---
Marten Krikken Pijnenburg DNS 1,15



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 4,66 4,81
2 Arvid Jansons Altis 4,30 ---
Koen Van der Linde Altis DNS 4,65



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Rick Scherrenburg Pijnenburg 11,40 +0.2 m/s11,31
2 Kingston Schuld Altis 11,48 +0.2 m/s11,20
3 Jelle van ...r Heijden Altis 11,61 +0.4 m/s12,01
4 Jesse Hoogendijk Altis 11,63 +0.3 m/s11,77
5 Guus Boorsma Altis 11,69 +0.2 m/s11,60
5 Aaron Bos AV Zeewolde 11,69 +0.4 m/s12,10
7 Navajo Nahumury Altis 11,78 +0.4 m/s12,04
8 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 11,88 +0.3 m/s11,71
9 Casper de Winter ARV Ilion 11,91 +0.4 m/s11,92
10 Lukas van der Linde Fit 12,36 -0.1 m/s12,44
11 Ravi Snoek BAV 13,44 -0.1 m/s13,72



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Benjamin Post Altis 22,03 +0.3 m/s21,95
2 Quinn Jager Pijnenburg 29,31 ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Post Altis 3:10,43 3:06,72
2 Rhune Van Doorn Triathlon 3:12,31 3:16,01
3 Noah Schoonhoven AV Atverni 3:12,37 3:09,63
4 Timo Straathof AV Atverni 3:12,63 3:15,60
5 Jippe van ...ogenbroek GACH 3:13,49 3:17,00
6 Friso Bruins GACH 3:24,05 3:18,82
7 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:25,60 3:27,74
8 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 3:34,65 3:30,11
9 Guus Boorsma Altis 3:41,70 3:32,81
10 Ivar Martens ARV Ilion 4:03,57 3:52,43
11 Quinn Jager Pijnenburg 4:10,65 4:05,62



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Robbie Smulders PH 23,35 25,59
2 Casper de Winter ARV Ilion 18,92 12,45



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Robbie Smulders PH 8,39 9,40
2 Jesse Hoogendijk Altis 7,37 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jonathan van Lien AV Zeewolde 27,21 27,64
2 Casper de Winter ARV Ilion 26,93 28,57
3 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 24,31 25,72
4 Jesse Cools Altis 22,91 ---
5 Ivar Martens ARV Ilion 22,63 22,33
6 Quinn Jager Pijnenburg 12,59 13,53



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jonathan van Lien AV Zeewolde 1,40 1,25
2 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1,35 1,42
2 Rick Scherrenburg Pijnenburg 1,35 1,40
4 Kingston Schuld Altis 1,30 ---
5 Aaron Bos AV Zeewolde 1,25 1,27
5 Ravi Snoek BAV 1,25 ---
7 Navajo Nahumury Altis 1,20 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 4,26 3,96
2 Rick Scherrenburg Pijnenburg 4,15 4,27
3 Jelle van ...r Heijden Altis 4,07 ---
4 Jonathan van Lien AV Zeewolde 4,01 3,83
5 Jesse Hoogendijk Altis 3,74 ---
6 Guus Boorsma Altis 3,70 ---
7 Aaron Bos AV Zeewolde 3,65 4,05
8 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3,64 4,02
9 Lukas van der Linde Fit 3,60 3,84
Jesse Cools Altis DNS ---
Ravi Snoek BAV DNS ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Samora Strijder M40 - U-Track 12,42 -0.5 m/s---
2 Menno Rodenburg M35 - LGAS 12,68 -0.1 m/s12,57
3 Frank Stam M50 - Castricum 13,94 +0.6 m/s14,00
4 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 13,96 -0.5 m/s13,61
5 Steven Sjenitzer M40 - Pijnenburg 15,39 -0.5 m/s---



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Pieter de Bruin M50 - Altis 22,48 +0.1 m/s23,00
2 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 22,82 +0.1 m/s23,00
Frank Stam M50 - Castricum DNS 21,00



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bo Menning M35 - Pijnenburg 2:14,47 2:10,00
2 Martin Stolk M45 - Pijnenburg 2:20,66 2:14,00
3 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 2:33,57 2:28,00
4 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 2:37,43 2:34,63
5 Steven Sjenitzer M40 - Pijnenburg 2:40,87 ---



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Daan van Doorn M35 - Pijnenburg 16:29,79 16:46,00
2 Co Post M45 - Altis 17:28,94 17:24,65
3 Sjoerd Veenma M45 - Altis 17:41,50 ---
4 Thijs van der Haar M35 - Altis 17:48,47 ---
5 Bas van Veen M45 - Pijnenburg 17:59,00 ---
6 Marco Janssen M35 - Pijnenburg 18:00,93 17:10,00
7 Jos van de Pol M40 - Altis 18:17,01 18:07,00
8 Jos Bloem M50 - Pijnenburg 19:12,88 ---
Richard Voorintholt M50 - Pijnenburg DNF ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Arno van Vught M50 - Altis 32,25 31,40
2 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni 32,09 ---
3 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 24,81 25,18
4 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 23,74 20,00
5 Pieter de Bruin M50 - Altis 20,44 ---
6 Maarten Lommen M45 - Altis 20,38 19,89
Tim Kok M40 - Altis DNS ---
Martijn Visscher M40 - Altis DNS ---



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Samora Strijder M40 - U-Track 10,02 10,55
2 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 6,79 6,56



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Edwin Schimmel M50 - Altis 42,05 44,50
2 Martijn Visscher M40 - Altis 35,94 ---
3 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni 27,79 ---
4 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 24,77 24,00
Tim Kok M40 - Altis DNS ---
Samora Strijder M40 - U-Track DNS ---



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Raymond Lockhorst M40 - AV Statina 1,45 1,46
1 Arno van Vught M50 - Altis 1,45 1,50
3 Tim Kok M40 - Altis 1,40 ---



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arno van Vught M50 - Altis 4,26 4,42
2 Pieter de Bruin M50 - Altis 4,11 4,25



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jacqueline...p-Pullens V40 - Pijnenburg 13,18 +0.1 m/s12,88
2 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 16,26 -0.5 m/s16,20
Francisca Karel V35 - Altis DNS 15,11



Masters Vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rachel Bergé V35 - Altis 25,49 ---
Denise van...er Linden V50 - GACH DNS 23,00



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
Milja van Dael V45 - Tempo AV DNF 3:03,84



Masters Vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jacolien Ruizendaal V35 - AV NOP 18:52,08 19:06,00
Gerrie Den Oude V65 - Pijnenburg DNF 23:46,00



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marja Sch...der Harst V45 - Altis 19,58 ---
2 Maaike Knipmeijer V50 - Altis 17,67 19,90
3 Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 17,40 19,58
Ilse Jans... Hendriks V55 - Triathlon DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bianca Koops V50 - BAV 7,76 ---
2 Francisca Karel V35 - Altis 7,50 ---
3 Ilse Jans... Hendriks V55 - Triathlon 7,21 ---
4 Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 6,36 6,89
5 Ingrid Koolma V50 - Altis 5,57 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Marja Sch...der Harst V45 - Altis 22,67 ---
2 Milja van Dael V45 - Tempo AV 21,04 24,04
3 Rachel Bergé V35 - Altis 20,87 23,61
4 Maaike Knipmeijer V50 - Altis 17,70 19,80
5 Janine Scherpenberg V45 - Almere `81 17,32 18,95



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Eefke Vro...chneiders V40 - Altis 1,30 ---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Denise van...er Linden V50 - GACH 3,46 ---
2 Natasja Lockhorst V40 - AV Statina 3,43 3,66
3 Ingrid Koolma V50 - Altis 2,73 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Annemarie Malais PAC 14,09 +0.6 m/s14,09
2 Eva Boonstra Altis 14,95 -0.5 m/s15,00
Justine Fleming GACH DNS 12,84



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Annemarie Malais PAC 21,71 +0.1 m/s21,11
2 Anouck Jansen Pijnenburg 25,07 ---
Justine Fleming GACH DNS 20,01



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Boonstra Altis 16,35 ---
Talitha Bouwman Triathlon DNS 27,02



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Talitha Bouwman Triathlon DNS ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Anouck Jansen Pijnenburg 28,72 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nielle Saly Pijnenburg 1,30 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nielle Saly Pijnenburg 3,59 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Maaike Bukman PAC 14,04 +0.6 m/s14,18
2 Nuriya Mets Pijnenburg 14,05 +1.0 m/s14,41
3 Dana Buitenhuis AV Zeewolde 14,41 +0.6 m/s14,27
4 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,52 -0.5 m/s13,90
5 Simone Zweers Pijnenburg 14,68 +1.0 m/s14,40
Luna Mulder AV Zeewolde DNS 14,50



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Rianne Breugem AV Athlos 20,00 +0.3 m/s20,20
2 Maaike Bukman PAC 21,57 +0.1 m/s21,21
3 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 22,57 +0.1 m/s21,33



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rianne Breugem AV Athlos 2:18,54 2:19,46
2 Simone Zweers Pijnenburg 2:38,15 2:32,55
3 Dana Buitenhuis AV Zeewolde 2:40,54 2:47,23



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Catharina van Lange BAV 30,63 ---
2 Meike Kroon PAC 28,40 ---
3 Nadieh Meerman Almere `81 25,49 ---
4 Nicoline van Vught Altis 22,12 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sietske Verkade AAV `36 10,90 ---
2 Nadieh Meerman Almere `81 10,78 ---
3 Catharina van Lange BAV 10,09 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Sietske Verkade AAV `36 39,04 ---
2 Nadieh Meerman Almere `81 38,68 ---
3 Meike Kroon PAC 31,75 ---
4 Femke Guit AV Edam 27,72 ---
5 Nicoline van Vught Altis 19,24 ---
6 Marit Jansons Triathlon 13,98 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Noa Harteman AV Zeewolde 1,30 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nuriya Mets Pijnenburg 4,30 ---
2 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 3,75 4,32
3 Marit van Gageldonk Altis 3,66 ---
4 Marit Jansons Triathlon 3,56 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Keziah Orie Altis 11,02 +0.3 m/s11,64
2 Tamira Wota BAV 11,24 +0.2 m/s11,45
3 Eva Tops Tempo AV 11,55 +0.2 m/s11,19
4 Febe Bakker BAV 11,57 +0.3 m/s11,75
5 Fenna van Gulik Tempo AV 11,63 +0.4 m/s11,78
6 Amber Schmidt AV Nijkerk 11,69 +0.3 m/s11,76
7 Anouk Wegerif Pijnenburg 12,41 -0.1 m/s12,60
8 Liz Schoonhoven AV Atverni 12,88 -0.1 m/s13,06
Donna Schomaker Altis DNS 12,12



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Keziah Orie Altis 20,93 +0.3 m/s20,55
2 Eva Tops Tempo AV 21,49 +0.3 m/s21,55
3 Danjela Lockhorst AV Statina 21,93 +0.3 m/s21,77
4 Marlot Groeneweg Altis 22,24 +0.1 m/s22,83
5 Puk Terpstra Tempo AV 22,25 23,30
6 Fenna van Gulik Tempo AV 22,31 +0.3 m/s21,97
7 Lieke Vreugdenhil AV Statina 22,64 +0.2 m/s22,40
8 Berber Schaap AV Zeewolde 23,79 +0.1 m/s22,90
Ella Lommen Altis DNS 22,08
Donna Schomaker Altis DNS 22,19



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Febe Bakker BAV 2:29,37 2:27,47
2 Lianne Wuring GACH 2:33,28 2:30,89
3 Lieke Vreugdenhil AV Statina 2:34,96 2:35,83
4 Tinke Grotenhuis PH 2:37,08 2:36,20
5 Jasmijn Post Altis 2:41,66 2:42,28
6 Anouk Wegerif Pijnenburg 3:06,81 3:00,06



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 25,52 ---
2 Isabel Kerstholt Altis 21,27 ---
3 Cato Velstra BAV 19,20 ---
4 Ella Lommen Altis 19,17 11,83
5 Fenna van Gulik Tempo AV 17,50 ---
6 Ynske van de Poll Altis 15,06 15,15
7 Marlot Groeneweg Altis 13,81 ---
Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 18,30



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 9,90 ---
2 Eva Tops Tempo AV 9,50 ---
3 Iris Barlo Pijnenburg 9,00 ---
4 Cato Velstra BAV 7,73 ---
5 Ynske van de Poll Altis 6,10 7,00
Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 7,26



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Iris Barlo Pijnenburg 24,37 ---
2 Tamira Wota BAV 22,75 ---
3 Berber Schaap AV Zeewolde 22,55 ---
4 Senna Vroemen Altis 22,48 20,60
5 Amber Schmidt AV Nijkerk 17,37 23,33
6 Danjela Lockhorst AV Statina 10,87 19,88
Marith Scherpenberg Almere `81 DNS 22,18



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marinka Schuurman Altis 1,50 1,55
2 Ella Lommen Altis 1,40 1,45
3 Roos van Dijk AV 1923 1,35 1,40
4 Joy van de Water AV 1923 1,30 ---
4 Isabel Kerstholt Altis 1,30 ---
4 Marlot Groeneweg Altis 1,30 ---
7 Danjela Lockhorst AV Statina 1,20 1,33



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Puk Terpstra Tempo AV 4,37 ---
2 Tamira Wota BAV 4,25 ---
3 Keziah Orie Altis 4,06 4,42
4 Amber Schmidt AV Nijkerk 4,03 4,21
5 Berber Schaap AV Zeewolde 3,79 ---
6 Jasmijn Post Altis 3,72 4,25
7 Cato Velstra BAV 3,71 ---
8 Febe Bakker BAV 3,51 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Liva Hofste Altis 9,03 +0.0 m/s8,96
2 Madellief van Leur Altis 9,44 +0.0 m/s9,45
3 Emily Verhoef Pijnenburg 9,66 +0.0 m/s9,67
4 Famke Fonken Pijnenburg 10,66 +0.0 m/s10,45
5 Esmee Kramer Pijnenburg 11,01 +0.0 m/s10,80



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Abigail Noruwa Altis 20,20 +0.1 m/s21,50
2 Noralie Schuurman Altis 21,74 +0.1 m/s21,50
3 Liva Hofste Altis 22,23 +0.2 m/s22,40
4 Indy Kortman Altis 22,58 23,30
5 Jiske Terpstra Tempo AV 22,82 +0.1 m/s23,00
6 Berrit Roex Triathlon 23,41 +0.2 m/s22,60



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Merlijne van Doorn AV Atverni 3:08,31 3:05,53
2 Noor ter Rahe AV Atverni 3:19,04 3:21,67
3 Maud te Pas AV Zuidwal 3:21,00 3:16,92
4 Sterre de Jonge BAV 3:26,78 3:20,04
5 Jiske Terpstra Tempo AV 3:34,90 3:22,02
6 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3:35,66 3:27,04
7 Sylke Faber GACH 3:38,56 3:38,00
8 Emily Verhoef Pijnenburg 3:42,00 3:26,13
9 Bente Rutten Altis 4:11,19 4:23,24
Doris Thomas AV 1923 DNS 3:47,73
Iris van der Horst BAV DNS 3:36,21



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Elena Slagt Altis 25,33 ---
2 Iris Mackaaij GACH 24,37 24,30
3 Ilana Akkerman Pijnenburg 17,63 18,22



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Elena Slagt Altis 11,00 ---
2 Abigail Noruwa Altis 9,47 8,84
3 Iris Mackaaij GACH 9,01 9,14
4 Bente Rutten Altis 8,30 ---
5 Noralie Schuurman Altis 7,90 ---
6 Indy Kortman Altis 7,80 6,88
7 Ilana Akkerman Pijnenburg 7,20 7,40
8 Marit Elkerbout Altis 6,82 6,72
9 Ivana Snijders AV Nijkerk 6,00 ---
10 Esmee Kramer Pijnenburg 5,69 5,35



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Iris Mackaaij GACH 30,48 29,96
2 Noralie Schuurman Altis 19,80 ---
3 Imke van der Spoel Altis 16,59 ---
4 Ilana Akkerman Pijnenburg 15,68 14,61
5 Esmee Kramer Pijnenburg 10,62 9,32
6 Famke Fonken Pijnenburg 8,91 10,90



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Merle van Logtestijn Pijnenburg 1,40 1,40
2 Anne Jongedijk AV 1923 1,30 ---
2 Imke van der Spoel Altis 1,30 ---
4 Marit Elkerbout Altis 1,25 1,25
4 Madellief van Leur Altis 1,25 1,30
4 Bente Rutten Altis 1,25 ---
7 Doris Thomas AV 1923 1,20 ---
7 Ivana Snijders AV Nijkerk 1,20 ---
7 Sterre de Jonge BAV 1,20 ---
Iris van der Horst BAV DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Elena Slagt Altis 4,49 ---
2 Merle van Logtestijn Pijnenburg 3,90 4,00
3 Imke van der Spoel Altis 3,82 ---
4 Jiske Terpstra Tempo AV 3,78 ---
5 Berrit Roex Triathlon 3,67 ---
6 Abigail Noruwa Altis 3,63 4,58
7 Emily Verhoef Pijnenburg 3,43 3,64
8 Sterre de Jonge BAV 3,33 ---
9 Ivana Snijders AV Nijkerk 2,83 ---
10 Famke Fonken Pijnenburg 2,81 3,40
Iris van der Horst BAV DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Menno Blom AV 1923 11,68 -0.1 m/s11,22
2 Skip Renders VTLS 11,82 -0.1 m/s11,50
3 Dominic Leferink AV Zeewolde 11,90 -0.1 m/s11,69
4 Mathijs Kromhout Maastricht 11,97 +0.0 m/s11,92
5 Lars Voskuilen Altis 12,08 -0.1 m/s12,58
6 Boris Schram GACH 12,46 -0.1 m/s11,66
6 Alex Bos Altis 12,46 -0.2 m/s12,40
8 Taiki Pap...eou Lazos GACH 13,07 -0.2 m/s12,50
Kristof va...amperdijk GACH DNS 11,99
Jeroen Eerden AV Atverni DNS 11,90



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Skip Renders VTLS 17,46 -0.3 m/s17,40
2 Mathijs Kromhout Maastricht 17,85 +0.3 m/s18,26
3 Taiki Pap...eou Lazos GACH 19,64 +0.3 m/s19,00



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Edo van de Burgwal Altis 2:06,63 2:06,47
2 Alex Bos Altis 2:11,41 2:15,00



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Matthijs van Goor Pijnenburg 16:49,60 16:31,00
2 Jordy van der Linden Pijnenburg 17:17,96 ---
3 Walter Roza Altis 17:34,33 17:39,17
4 Lars Voskuilen Altis 18:16,17 18:20,00
5 Jonathan Goijert Altis 18:32,48 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Triathlon 38,72 ---
2 Benjamin Janssen Leiden 37,42 43,55



Senioren mannen - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Luc Constandse SPOB DNS ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim van der Heide AV 1923 1,85 1,95
2 Dominic Leferink AV Zeewolde 1,60 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Boris Schram GACH 5,99 6,65
Nick van der Heide AV 1923 DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Mabel Korporaal AV Zeewolde 12,99 -0.1 m/s12,70



Senioren vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeanique de Graaf LGAS 19:31,58 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Sacha Popping Leiden 37,99 41,29
2 Nicole Barten Swift 29,38 ---
3 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 23,79 27,65
4 Tamara Bo...schansker Altis 20,97 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Kim Borsen Altis 9,70 10,41
2 Nicole Barten Swift 9,37 ---
3 Tamara Bo...schansker Altis 7,47 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
Nicole Barten Swift DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mabel Korporaal AV Zeewolde 1,65 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten