Uitslagen Avondwedstrijd

Jongens Junior A - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Roel Gorissen AV Caesar 10:24,3 10:40,00



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Senne Prenen Belgie 41,77 ---
2 Nigel van Varik AV Unitas 32,23 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Senne Prenen Belgie 14,39 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Nigel van Varik AV Unitas 46,36 ---
2 Tom Willems ATH 36,79 ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
Arjen Kassteen Helden DNS ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arjen Kassteen Helden 4,81 ---
Nigel van Varik AV Unitas DNS ---



Jongens Junior B - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben van Groenewoud AV Unitas 2:10,0 2:11,30
2 Matthijs Buijsen AV Caesar 2:11,1 2:16,50
3 Soufian Koraichi AV Caesar 2:11,3 ---
4 Per Velraeds AV Caesar 2:24,4 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mischa Hermans AV Unitas 9:28,4 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jasper Koot AV Unitas 30,34 ---
2 Stijn Vootz AV Unitas 25,50 ---
3 Casper Kunowski AV Unitas 21,45 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Casper Kunowski AV Unitas 9,56 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Goos Meuwissen Swift 46,77 ---
2 Pim Visser AV Unitas 41,93 ---
3 Joep Ruyters AV Unitas 37,33 ---
4 Stijn Vootz AV Unitas 33,64 ---
5 Casper Kunowski AV Unitas 33,36 ---



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
Pim Visser AV Unitas DNS ---



Jongens Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Hartmans Maastricht 1:40,9 ---
2 Finn Peeters AV Caesar 1:53,8 ---
3 Raf Peeters AV Caesar 2:01,2 ---
Vince Coumans AV Caesar DNS ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lenny Hermans AV Unitas 2:18,3 ---
2 Jaimy De Lannoy AV Caesar 2:19,4 ---
3 Bodi Smeets AV Caesar 2:24,5 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Bert Bert Hermens AV Unitas 38,75 ---
2 Luca Broers ATOP 34,14 28,17
3 Jurre Snijders AV Caesar 13,56 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bert Bert Hermens AV Unitas 10,77 ---
2 Luca Broers ATOP 10,21 9,50
Raf Peeters AV Caesar DNS ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Yannick Fredrix AV Unitas 22,93 25,99
2 Jip Keiren AV Unitas 22,85 26,17
3 Jurre Snijders AV Caesar 15,34 ---
Finn Peeters AV Caesar DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Yannick Fredrix AV Unitas 4,07 4,18
2 Jurre Snijders AV Caesar 3,42 ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Hense Teneij AV Caesar 3:23,7 ---
2 Mathis Dumernit AV Unitas 3:33,1 ---
3 Stan Könings AV Unitas 3:48,1 ---
Tom de Jong AV Caesar DNS ---
Yordi Fredrix AV Unitas DNS 4:04,50



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Simon Goossens Helden 15,92 ---
2 Vince Coumans AV Caesar 9,68 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Vince Coumans AV Caesar DNS ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Simon Goossens Helden 26,25 ---
2 Bas Emaus AV Unitas 15,49 ---
3 Vince Coumans AV Caesar 13,09 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Simon Goossens Helden 4,34 ---
2 Mathis Dumernit AV Unitas 3,91 ---
3 Stan Könings AV Unitas 3,84 ---
4 Bas Emaus AV Unitas 3,61 ---
5 Vince Coumans AV Caesar 3,21 ---
Yordi Fredrix AV Unitas DNS 3,70



Masters mannen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Marco Debets AV Caesar 9:34,8 9:53,30
2 Wil Pepels AV Caesar 11:10,6 11:30,00



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Roel Carati Maastricht 27,82 ---
Herman Visser AV Unitas DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roel Carati Maastricht 9,30 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Herman Visser AV Unitas 39,79 ---
Roel Carati Maastricht DNS ---



Masters mannen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Angelique ...lk-Senden AVON 21,11 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Angelique ...lk-Senden AVON 7,24 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Mila Savelkouls Belgie 40,16 ---
2 Liene Daniels Belgie 34,89 ---
3 Axelle Pieri Belgie 34,42 ---
4 Manon Lutt AV Caesar 32,13 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mila Savelkouls Belgie 10,70 ---
2 Liene Daniels Belgie 10,42 ---
3 Axelle Pieri Belgie 10,17 ---
4 Manon Lutt AV Caesar 9,94 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Manon Lutt AV Caesar 21,15 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
Laura Vluggen AV Caesar DNS ---



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Puck Janssen AV Caesar 2:57,1 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lotte Zizzari Belgie 27,63 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Maud Daemen AV Caesar 10,03 ---
2 Lotte Zizzari Belgie 9,05 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Maud Silvertand AV Unitas 28,75 24,67
2 Sien Keiren AV Unitas 16,54 ---



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Maud Silvertand AV Unitas 3,51 4,23



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fien van der Vleugel Maastricht 1:55,3 ---
2 Sammy Wolff AV Oss `78 1:57,8 ---
3 Roos Postema Maastricht 2:00,3 ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Iris van den Heuvel Maastricht 2:42,6 ---
2 Julie Cuijpers AV Caesar 2:48,8 ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 35,40 ---
2 Aprill Verkoyen Belgie 29,45 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jaybre Wau Maastricht 13,12 ---
2 Aprill Verkoyen Belgie 10,08 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Marle Leushuis Maastricht 18,83 ---
2 Lisa Blokzijl AV Unitas 17,14 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Iris van den Heuvel Maastricht 4,26 ---
2 Marle Leushuis Maastricht 4,07 ---
3 Roos Postema Maastricht 3,57 ---
4 Fien van der Vleugel Maastricht 3,56 ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Joy Lejeune AV Unitas 4:13,9 ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
Nova Blat AV Caesar DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Benthe Leushuis Maastricht 8,27 ---
Nova Blat AV Caesar DNS ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jinte Kreugel AV Unitas 20,85 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jinte Kreugel AV Unitas 3,90 ---
2 Benthe Leushuis Maastricht 3,38 ---
3 Joy Lejeune AV Unitas 3,18 ---
4 Aylinn Gijsen AV Unitas 2,98 ---
Nova Blat AV Caesar DNS ---



Senioren mannen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Brandon Bohlem AV Caesar 2:23,8 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
Crifven Frenken AV Unitas DNF 9:09,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Max Vlassak Belgie 47,91 ---
2 Etiènne Orbons AV Unitas 46,88 51,50
3 Nick Godschalk AV Unitas 35,58 ---
4 Rik Heijnen Helden 24,86 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Max Vlassak Belgie 16,42 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 10,28 ---
3 Rik Heijnen Helden 8,02 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rik Heijnen Helden 30,95 ---



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Maurice Dassen AV Caesar 12,46 ---



Senioren mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Jennifer Gulikers AV Caesar 11:04,1 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Nicole Barten Swift 28,25 ---
2 Silke van ...uwenhoven Helden 22,70 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nicole Barten Swift 9,18 ---
2 Silke van ...uwenhoven Helden 7,43 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Silke van ...uwenhoven Helden 28,07 ---
2 Emilie Chr... Starling AV Caesar 16,51 ---



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam Res OBP
1 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas 9,29 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten