Uitslagen 5e Gooi en Eemlandwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pim de Vor GACH 11,98 +0.7 m/s---
2 Bas Land Pijnenburg 12,30 +0.7 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Igor Rutka AV Zuidwal 23,99 +0.2 m/s---
2 Bas Land Pijnenburg 24,28 +0.3 m/s---



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Reinout Wiggers De Liemers 9:37,35 ---
2 Eduard Grob GACH 9:38,64 ---
3 Jilles Warmer SPLS 10:15,79 ---



Jongens Junior A - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Christian Rasch GACH 16,29 +0.2 m/s---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Scheffer AV Iphitos 46,09 ---
2 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus 39,99 ---
3 Patrick Zweekhorst Triathlon 39,33 ---
4 Joris Ketelaars GACH 35,27 ---
Pim de Vor GACH NM ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus 14,44 ---
2 Thomas Scheffer AV Iphitos 13,86 ---
3 Patrick Zweekhorst Triathlon 11,23 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Thomas Scheffer AV Iphitos 45,69 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Christian Rasch GACH 1,92 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mathijs van Dijk GACH 4,46 ---
2 Daniâ€...²L Lam Phanos 4,06 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Igor Rutka AV Zuidwal 6,21 +2.3 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hilbrand Wouters Triathlon 11,98 +0.7 m/s---
2 Robin Abrahamse Pijnenburg 13,78 +1.3 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Michael Hooper SPLS 22,87 +0.2 m/s---
2 Robin Abrahamse Pijnenburg 27,62 +1.8 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sven van Miltenburg AV Atverni 2:16,51 ---
2 Reinder Boekhoff Pijnenburg 2:18,05 ---



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Yorben Ruiter PAC 4:23,74 ---
2 Kelide Aminboru Triathlon 4:56,89 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Christian ...berdorfer GACH 15,22 +0.1 m/s---
2 Mike Jong Altis 16,89 +0.1 m/s---
3 Thierry Belt Triathlon 17,32 +0.1 m/s---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Emiel Rigter Almere `81 38,82 ---
2 Miklas Robbesom Pallas `67 37,03 ---
Christian ...berdorfer GACH NM ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Emiel Rigter Almere `81 14,78 ---
2 Miklas Robbesom Pallas `67 10,82 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Emiel Rigter Almere `81 48,04 ---
2 Kevin Land Pijnenburg 41,69 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Thierry Belt Triathlon 1,87 ---
2 Mike Jong Altis 1,77 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Boris Wolbink AAC 3,96 ---
2 Lenaart Roodenburg Phanos 3,16 ---
3 Iko Vloothuis AAC 2,56 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Thierry Belt Triathlon 5,82 +2.2 m/s---
2 Christian ...berdorfer GACH 5,75 -0.8 m/s---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luc Bonten M40 - Pallas `67 12,62 -0.3 m/s--- 1



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Luc Bonten M40 - Pallas `67 25,23 +0.3 m/s--- 1



Masters Mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBPPunten totaal
1 J. Schulten M40 - AV Oss `78 5:13,55 --- 3
2 Jan Groot M45 - Spurt `88 5:28,20 --- 2
3 Piet van Wijngaarden M55 - Avantri 5:34,96 --- 1



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sam Drost M35 - avVN 10:09,54 ---
2 Michel Eekhof M55 - GACH 10:41,97 ---
3 Jos Bloem M45 - Pijnenburg 10:47,74 ---
4 Sjaak Vreugdenhil M55 - Pijnenburg 11:18,62 ---
5 Stef Rasch M50 - Pijnenburg 11:21,03 ---
6 Adry de Klein M50 - Pijnenburg 11:46,31 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Tony Pracht M55 - Leiden 37,43 --- 7
2 Marco Bronswijk M45 - Olympus `70 34,21 --- 6
3 H. Heyligers M50 - GVAC 33,98 --- 5
4 Bart Steehouwer M40 - Almere `81 32,88 --- 4
5 Feico Jansma M70 - Start `78 31,19 --- 3
6 Harald Gijtenbeek M40 - Altis 29,45 --- 2
7 Jurgen van de Brom M50 - AV Zuidwal 28,23 --- 1



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Marco Bronswijk M45 - Olympus `70 10,71 --- 4
2 H. Heyligers M50 - GVAC 9,79 --- 3
3 Feico Jansma M70 - Start `78 9,63 --- 2
4 Jurgen van de Brom M50 - AV Zuidwal 8,93 --- 1



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Siegbert Gnoth M70 - AAA 43,37 --- 2
2 Ronald Harderwijk M50 - AV Zuidwal 34,78 --- 1



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Peter Blom M70 - AV Jahn II 1,22 --- 1



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bart Steehouwer M40 - Almere `81 2,86 --- 2
2 Siegbert Gnoth M70 - AAA 2,66 --- 1



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Peter Blom M70 - AV Jahn II 3,71 +0.2 m/s--- 1



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ineke van der Roest V45 - Tempo AV 17,07 +1.3 m/s--- 1



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Dineke Kok V55 - GACH 3:15,22 --- 1



Masters Vrouwen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Astrid Velden V45 - ACO 5:44,96 ---
2 Eefke Vro...chneiders V35 - Altis 6:16,11 ---



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Angeli Blankers V40 - GACH 11:14,23 --- 1



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Laura van den Akker V35 - Heerenveen 33,37 ---
2 Ineke van der Roest V45 - Tempo AV 24,91 ---
3 A.m. Harmsen-Tabak V45 - Tempo AV 19,38 ---
4 Milja van Dael V40 - Tempo AV 13,98 ---
Jose van Appeven V55 - AAV `36 DNS ---



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jannet van Noord V45 - AV Lycurgus 10,09 ---
2 Laura van den Akker V35 - Heerenveen 10,08 ---
3 Jose van Appeven V55 - AAV `36 7,53 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jose van Appeven V55 - AAV `36 20,48 --- 3
2 Milja van Dael V40 - Tempo AV 19,28 --- 2
3 Ineke van der Roest V45 - Tempo AV 16,66 --- 1



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPPunten totaal
1 A.m. Harmsen-Tabak V45 - Tempo AV 3,56 +0.4 m/s--- 3
2 Ineke van der Roest V45 - Tempo AV 3,44 -0.7 m/s--- 2
3 Milja van Dael V40 - Tempo AV 3,36 -0.4 m/s--- 1



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Myrte Gorris GACH 13,52 -0.3 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Myrte Gorris GACH 27,79 +1.5 m/s---
2 Anne Procee Altis 31,65 +0.7 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Myrte Gorris GACH 16,75 +1.2 m/s---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Anne-Lique Weeren HLLS 33,99 ---
2 Mandy van Egdom Pijnenburg 30,53 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Anne-Lique Weeren HLLS 12,11 ---
2 Mandy van der Meer ARV Ilion 10,12 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mandy van der Meer ARV Ilion 47,30 ---
2 Anne-Lique Weeren HLLS 38,76 ---
3 Mandy van Egdom Pijnenburg 31,22 ---
4 Anne Procee Altis 25,36 ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Nikki Klarenbeek Pijnenburg 27,55 +1.8 m/s---
2 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal 28,72 +1.5 m/s---
3 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal 29,49 +0.7 m/s---
4 Ellen Jansen Start `78 29,63 +1.8 m/s---
5 Suzanne Nouwen Pijnenburg 31,40 +0.7 m/s---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ellen Jansen Start `78 2:25,15 ---



Meisjes Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Annemarie Slangewal Altis 5:19,23 ---
2 Veerle Bakker Triathlon 5:21,52 ---
3 Lotte van der Velde Triathlon 6:06,19 ---
4 Shirley Dolman BAV 6:22,86 ---



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Tessel van de Loo GACH 16,42 +0.6 m/s---
2 Eva Tetteroo Olympus `70 16,46 +0.6 m/s---
3 Maartje va...der Werff AV Zuidwal 18,90 +0.6 m/s---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lisette van der Kolk PAC 34,14 ---
2 Elianne Pasker Triathlon 27,47 ---
3 Eva Tetteroo Olympus `70 24,73 ---
4 Milou Verboom Pijnenburg 24,47 ---
5 Caressa Blankestijn Pijnenburg 24,04 ---
6 Valerie Rog Pijnenburg 16,55 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ellen Voorrips Pallas `67 11,56 ---
2 Lisette van der Kolk PAC 11,39 ---
3 Milou Verboom Pijnenburg 10,50 ---
4 Caressa Blankestijn Pijnenburg 10,30 ---
5 Eva Tetteroo Olympus `70 9,66 ---
6 Anne-Fleur...uckelkorn Almere `81 9,43 ---
7 Elianne Pasker Triathlon 9,41 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Nikki Klarenbeek Pijnenburg 31,46 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Katja Slangewal Altis 1,67 ---
2 Eva Tetteroo Olympus `70 1,47 ---
2 Suzanne Nouwen Pijnenburg 1,47 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Katja Slangewal Altis 2,26 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal 4,75 +0.3 m/s---
2 Lotte van der Velde Triathlon 4,63 -0.4 m/s---
2 Nikki Klarenbeek Pijnenburg 4,63 +0.4 m/s---
4 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal 4,16 +0.7 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Paul Groen GACH 11,08 +1.0 m/s---
2 Jarno Beuving Climax 11,13 +1.0 m/s---
3 Geoffrey van Dipten Climax 11,42 +1.0 m/s---
4 Sergio Tagtelbaum Phanos 11,63 +1.0 m/s---
5 Sander Abrahamse Pijnenburg 11,72 +0.7 m/s---
6 Marco Jansen Pijnenburg 11,77 +1.0 m/s---
7 Timo Stam Phanos 12,12 +0.7 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Geoffrey van Dipten Climax 23,07 +0.2 m/s---
2 Sander Abrahamse Pijnenburg 23,26 +0.2 m/s---
3 Marco Jansen Pijnenburg 23,65 +0.2 m/s---
4 Sergio Tagtelbaum Phanos 24,07 +0.3 m/s---
5 Timo Stam Phanos 24,42 +0.3 m/s---
6 Elion van der Zee Altis 25,75 +1.5 m/s---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Hofmann Pijnenburg 2:01,70 ---
2 Camiel Kruiswijk BAV 2:02,09 ---
3 Simon Nijland AV Haarlem 2:02,43 ---
4 Lennart Teunissen Altis 2:06,45 ---
5 Ruud Weijer Phanos 2:09,20 ---



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Jasper Smits Pijnenburg 4:45,86 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Sokolowski HLLS 9:08,23 ---
2 Maarten Haegens Pijnenburg 9:32,79 ---
3 Matthijs van Goor Altis 10:02,89 ---
4 Gerwin van den Hurk PH 10:18,55 ---
Camiel Kruiswijk BAV DNF ---



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Erik Leeflang AV Zuidwal 14,13 +0.2 m/s---
2 Paul Groen GACH 14,97 +0.2 m/s---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Casper van der Ploeg GACH 37,86 ---
2 Arjan van Harn GACH 36,49 ---
3 Paul Groen GACH 35,37 ---
4 Ferdy Cornelissen GACH 32,28 ---
5 Lennart Teunissen Altis 27,80 ---
6 Martijn Spaan AV Phoenix 22,37 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Arjan van Harn GACH 13,20 ---
2 Ferdy Cornelissen GACH 10,45 ---
3 Martijn Spaan AV Phoenix 9,24 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Andrew Kooijman HLLS 55,07 ---
2 Gert-Jan Procee Altis 50,17 ---
3 Elion van der Zee Altis 42,07 ---
4 Martijn Spaan AV Phoenix 27,67 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Geoffrey van Dipten Climax 1,97 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Timo de Water ARV Ilion 6,61 +2.2 m/s---
2 Marco Jansen Pijnenburg 6,47 +0.6 m/s---
Jarno Beuving Climax NM ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Tamara Ruben AV Atverni 13,00 -0.3 m/s---
2 Jetske Touw GACH 13,09 -0.3 m/s---
3 Monique Hennipman GACH 15,02 +1.3 m/s---
4 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 15,12 +1.3 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Bongers AV Atverni 26,29 +1.5 m/s---
2 Jetske Touw GACH 26,67 +0.3 m/s---
3 Kyoma Wang AV Atverni 27,00 +1.5 m/s---
4 Tessa Harderwijk AV Zuidwal 31,36 +0.7 m/s---
Monique Hennipman GACH DNF ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dian van der Zande GACH 2:27,93 ---
2 Kim Borsen Altis 2:30,04 ---
3 Anne Reijgersberg KAV Holland 2:32,96 ---
4 Madelon Wentink KAV Holland 2:43,77 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Lorraine Ravestein AV Phoenix 10:06,99 ---
2 Karen Wijlaars PH 10:18,78 ---



Senioren vrouwen - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Anne Baar GACH 15,51 +1.2 m/s---
2 Josienne v...der Woude Leiden 18,09 +1.2 m/s---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Monique Jansen Altis 55,69 ---
2 Ilona Verboom HLLS 36,12 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rianne Gorter Isala `96 10,88 ---
2 Anne Baar GACH 10,86 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Rianne Gorter Isala `96 41,61 ---
2 Ilona Verboom HLLS 38,20 ---
3 Susanne va...er Hoeven Pijnenburg 33,51 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Josienne v...der Woude Leiden 1,47 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annemieke Dunnink AV Phoenix 3,26 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Eugenie Kool AV Atverni 5,10 +0.7 m/s---