Uitslagen Junioren A Poule 34 Wedstrijd 2 [2019]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 11,04 +0.7 m/s11,29 795
2 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...n Jongens 11,32 +0.7 m/s11,50 728
3 Casper Decates Nijmegen A...ns Team 1 11,41 +0.7 m/s11,80 708
4 Jan Roelof Veyer AV Start `78 Jongens 11,46 +0.7 m/s11,35 697
5 Damian van Loo Climax Jongens 11,59 +1.9 m/s--- 668
6 Thijs van ...wershaven AV Daventr...6 Jongens 11,84 +0.7 m/s11,88 614
7 Erik Schipper Climax Jongens 11,89 +1.9 m/s--- 0
8 Joost Lammers AVA `70 Jongens 12,06 +0.7 m/s12,10 568
9 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 12,22 +0.7 m/s12,10 0
10 Anton Sarnatsky Groningen ...k Jongens 12,24 +0.7 m/s12,13 532
11 Tom Havinga AAC `61 Jongens 12,37 +1.1 m/s12,34 507
12 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 Jongens 12,44 +1.1 m/s12,30 493
13 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 12,45 +1.1 m/s12,30 0
14 Mathijs van Benthem Marathon P...r Jongens 12,46 +1.1 m/s12,58 490
15 Bjorn Rinsma AV Impala Jongens 12,48 +1.9 m/s--- 486
16 Simon Smit Nijmegen A...ns Team 1 12,55 +1.1 m/s12,85 0
17 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 12,61 +1.9 m/s--- 461
18 Tomas van Leeuwen AV Daventr...6 Jongens 12,75 +1.9 m/s--- 0
19 Xander Feijen AAC `61 Jongens 12,76 +1.9 m/s14,06 0
20 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 13,03 +1.1 m/s13,00 386
21 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 14,23 +1.9 m/s--- 0
Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens DQ 12,25 0



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Jongens 49,94 49,00 808
2 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...n Jongens 50,63 50,30 777
3 Robin Boersma AV NOP Jongens 51,50 51,74 740
4 Yvar Schoorlemmer Marathon P...r Jongens 51,65 51,56 734
5 Jim van Keulen Nijmegen A...ns Team 1 51,78 51,90 728
6 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 51,88 --- 724
7 Thimo Shillcock Nijmegen A...ns Team 1 54,82 53,56 0
8 Jan Roelof Veyer AV Start `78 Jongens 54,93 --- 604
9 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 55,04 53,03 600
10 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 57,65 57,00 508
11 David Koning AV Athlos Jongens 57,90 --- 500
12 Kalle Bre...inkmeijer AVA `70 Jongens 58,92 59,50 466
13 Délonn Emmens AAC `61 Jongens 59,11 1:00,00 460
14 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 1:00,16 58,76 427
15 Bjorn Rinsma AV Impala Jongens 1:00,40 --- 420
16 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens 1:01,19 56,00 0
17 Stefan Schut AAC `61 Jongens 1:02,11 --- 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Manolito Musters AAC `61 Jongens 2:06,30 2:00,00 644
2 Arris van Deelen Climax Jongens 2:08,51 2:04,00 610
3 Levi Janssen Nijmegen A...ns Team 1 2:10,09 2:09,95 587
4 Lex Hüther AV Athlos Jongens 2:10,15 --- 586
5 Koen Verploegen AV Wijchen Jongens 2:15,35 2:12,00 513
6 David Prins AV PEC 1910 Jongens 2:17,45 --- 485
7 Romke Wielstra AV NOP Jongens 2:17,70 2:16,00 481
8 Nick Zweers Marathon P...r Jongens 2:20,25 --- 448
9 Niek ter Haar AV NOP Jongens 2:24,32 2:24,00 0
10 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 2:31,62 2:25,00 316
11 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 2:35,69 --- 0
Délonn Emmens AAC `61 Jongens DNS --- 0
Bjorn Rossel AVA `70 Jongens DNS 2:08,50 0



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rikjan Bathoorn Groningen ...k Jongens 9:21,48 --- 683
2 Jonatan Venema AV NOP Jongens 9:42,44 9:50,00 614
3 Arris van Deelen Climax Jongens 9:47,99 9:25,00 597
4 Timo Verhagen AAC `61 Jongens 9:48,13 --- 596
5 Olav Koning AV Athlos Jongens 10:33,86 --- 464
6 Leon Spiekerman Marathon P...r Jongens 10:38,12 --- 453
7 Steven Zollinger Nijmegen A...ns Team 1 11:24,85 12:00,00 338
8 Bjorn Neerhof AVA `70 Jongens 11:35,06 12:00,00 315
9 Meine Meier AAC `61 Jongens 11:45,90 --- 0
10 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 11:46,48 11:00,00 289
Martijn Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 DNS 11:30,00 0



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Robin Boersma AV NOP Jongens 14,89 -1.4 m/s14,53 860
2 Owen Beuckens AV PEC 1910 Jongens 15,80 +0.9 m/s--- 768
3 Casper Decates Nijmegen A...ns Team 1 15,86 -1.4 m/s16,00 762
4 Lucas van Bochoven Climax Jongens 16,44 +1.3 m/s--- 709
5 Milo Lammertink Marathon P...r Jongens 16,70 -1.4 m/s16,89 686
6 Wouter de Does AAC `61 Jongens 16,79 -1.4 m/s16,31 678
7 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 16,86 +1.3 m/s--- 672
8 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 17,06 -1.4 m/s16,00 656
9 Anton Sarnatsky Groningen ...k Jongens 17,27 +0.9 m/s--- 639
10 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens 17,64 +0.9 m/s18,00 610
11 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 18,10 -1.4 m/s17,00 0
12 Sven van Leeuwen Marathon P...r Jongens 18,80 +0.9 m/s--- 0
13 Frank van Strien AAC `61 Jongens 19,52 +1.3 m/s--- 0
14 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 20,35 +1.3 m/s--- 429
15 Quincent v...er Knokke AV Start `78 Jongens 20,82 +1.3 m/s--- 402
Bram Brummelhuis AV Haaksbe...n Jongens DNS 18,00 0
Kalle Bre...inkmeijer AVA `70 Jongens DNS 19,50 0



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 44,68 764
2 Climax Jongens (4x100m) Climax - JJA 4 45,93 692
3 AV PEC 1910 Jongens (4x100m) AV PEC 1910 - JJA 4 46,35 668
4 Marathon Pim Mulier Jongens (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 46,54 658
5 AV Start `78 Jongens (4x100m) AV Start `78 - JJA 4 47,18 624
6 AV Haaksbergen Jongens (4x100m) AV Haaksbergen - JJA 4 47,77 593
7 AV Athlos Jongens (4x100m) AV Athlos - JJA 4 48,19 571
8 AAC `61 Jongens (4x100m) AAC `61 - JJA 4 48,79 541
9 AV NOP Jongens (4x100m) AV NOP - JJA 4 49,56 503
10 AV Daventria 1906 Jongens (4x100m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
10 AV Hanzesport Jongens (4x100m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
10 AV Impala Jongens (4x100m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
10 AV Wijchen Jongens (4x100m) AV Wijchen - JJA 0 DNS 0
10 AVA `70 Jongens (4x100m) AVA `70 - JJA 4 DNS 0
10 Ciko `66 Jongens (4x100m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
10 EAC De Sperwers Jongens (4x100m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
10 Groningen Atletiek Jongens (4x100m) Groningen Atletiek - JJA 0 DNS 0
10 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 52,10 --- 661
2 Julian Jansen AV NOP Jongens 51,97 --- 659
3 Enrico Loof AV NOP Jongens 43,94 --- 0
4 Jarin van der Kooi AV Impala Jongens 41,10 --- 508
5 Délonn Emmens AAC `61 Jongens 40,57 --- 500
6 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 38,51 --- 469
7 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 37,90 --- 459
8 Marc van Engelen AV Athlos Jongens 36,75 --- 441
9 Bram van Alebeek Nijmegen A...ns Team 1 36,59 --- 0
10 Jelle Knoef AV Haaksbe...n Jongens 35,93 35,00 428
11 Marco Janssen Climax Jongens 35,68 2,00 424
12 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 34,29 35,00 402
13 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 34,05 35,00 0
14 Sven van Leeuwen Marathon P...r Jongens 33,67 35,45 392
15 Wolter Nijmeijer AV Start `78 Jongens 28,03 29,92 295
16 Jesse de Vries AV Impala Jongens 27,21 --- 0
17 Stefan Schut AAC `61 Jongens 26,08 --- 0
18 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 23,68 --- 0
Koen Verploegen AV Wijchen Jongens NM 30,00 0
Julian Vos AV PEC 1910 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jarin van der Kooi AV Impala Jongens 15,07 --- 793
2 Owen Smidt AAC `61 Jongens 12,63 --- 641
3 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 11,07 --- 537
4 Enrico Loof AV NOP Jongens 11,06 --- 536
5 Thijs van ...wershaven AV Daventr...6 Jongens 10,29 10,50 481
6 Melvin Bakker AAC `61 Jongens 10,22 --- 0
7 Yvar Schoorlemmer Marathon P...r Jongens 9,87 --- 451
8 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 9,78 --- 444
9 Lex Hüther AV Athlos Jongens 9,71 --- 439
10 Wolter Nijmeijer AV Start `78 Jongens 9,54 10,32 426
10 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 9,54 --- 426
12 Simon Smit Nijmegen A...ns Team 1 9,23 --- 0
13 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 9,03 9,00 388
14 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens 8,43 9,00 341
15 Koen Verploegen AV Wijchen Jongens 7,28 8,00 0
16 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 7,07 --- 0
17 Marco Janssen Climax Jongens 6,83 1,00 206



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Owen Smidt AAC `61 Jongens 28,29 --- 457
2 Wolter Nijmeijer AV Start `78 Jongens 22,25 23,37 338
3 Jelle Knoef AV Haaksbe...n Jongens 21,98 --- 333
4 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 21,07 18,00 313
5 Jarin van der Kooi AV Impala Jongens 19,32 --- 275
6 Romke Wielstra AV NOP Jongens 17,42 --- 231
7 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 16,33 --- 205
8 Mathijs van Benthem Marathon P...r Jongens 15,67 --- 189
9 Marco Janssen Climax Jongens 15,66 --- 188
10 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 12,78 --- 113



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens 1,85 1,98 725
2 Robin Boersma AV NOP Jongens 1,80 --- 680
2 Wouter de Does AAC `61 Jongens 1,80 --- 680
2 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 1,80 2,00 680
5 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 1,75 1,70 0
6 Milo Lammertink Marathon P...r Jongens 1,75 1,78 634
7 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 1,70 --- 587
7 Bram van Alebeek Nijmegen A...ns Team 1 1,70 --- 587
9 Xander Feijen AAC `61 Jongens 1,65 --- 0
10 David Koning AV Athlos Jongens 1,65 --- 540
10 Luuk Geerders AV Start `78 Jongens 1,65 1,65 540
12 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 1,65 1,85 0
13 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 1,65 1,75 540
14 Niek ter Haar AV NOP Jongens 1,60 --- 0
15 Jesse de Vries AV Impala Jongens 1,60 --- 492
16 David Prins AV PEC 1910 Jongens 1,50 --- 394
17 Bram Joosten Climax Jongens 1,50 1,00 0



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Owen Beuckens AV PEC 1910 Jongens 4,30 --- 884
2 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 3,80 4,20 754
3 Jasper Voesten AV NOP Jongens 3,30 --- 616
4 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 3,00 3,20 528
5 Marc van Engelen AV Athlos Jongens 2,80 --- 467
5 Leon Spiekerman Marathon P...r Jongens 2,80 --- 467
7 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens 2,30 --- 304
7 Jesse de Vries AV Impala Jongens 2,30 --- 304
9 Frank van Strien AAC `61 Jongens 2,10 --- 234
9 Erik Schipper Climax Jongens 2,10 --- 234
11 Remco Mulder AV Start `78 Jongens 2,00 --- 198



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 6,59 -2.2 m/s--- 734
2 Leon Spiekerman Marathon P...r Jongens 6,07 +0.8 m/s--- 621
3 Jim van Keulen Nijmegen A...ns Team 1 6,01 -2.0 m/s--- 607
4 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 5,64 -1.8 m/s--- 523
5 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 5,63 -1.6 m/s6,00 521
6 Luuk Geerders AV Start `78 Jongens 5,50 -1.1 m/s5,17 491
7 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 5,49 -2.2 m/s--- 488
8 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 5,24 -0.9 m/s5,50 0
9 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 5,22 -1.4 m/s--- 425
10 Tom Havinga AAC `61 Jongens 5,14 -0.8 m/s--- 0
11 Frank van Strien AAC `61 Jongens 5,14 -1.4 m/s--- 405
12 Nick Zweers Marathon P...r Jongens 5,09 +1.3 m/s--- 0
13 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 5,06 -1.3 m/s--- 386
14 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 5,01 -1.4 m/s--- 0
15 Tomas van Leeuwen AV Daventr...6 Jongens 4,94 -1.3 m/s--- 0
16 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 4,87 +0.6 m/s--- 0
17 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...n Jongens 4,56 -0.6 m/s5,60 261
18 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 4,46 -2.4 m/s--- 0
19 Bram Joosten Climax Jongens 4,28 -3.6 m/s2,00 188



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 12,86 +1.4 m/s12,76 702
2 Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes 13,08 +1.4 m/s13,26 662
3 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 13,11 +0.9 m/s--- 657
4 Suzan Schippers Marathon P...r Meisjes 13,67 +1.4 m/s13,77 561
5 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 14,09 +1.4 m/s13,65 0
6 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 14,24 +0.9 m/s15,50 471
7 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 15,52 +0.9 m/s15,00 0
Charlotte Eefting AAC `61 Meisjes DNS 15,00 0



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 1:00,57 --- 759
2 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 1:01,95 1:05,00 718
3 Sara mina Saberi Groningen ...k Meisjes 1:03,96 1:03,30 662
4 Suzan Schippers Marathon P...r Meisjes 1:06,55 1:03,88 594
5 Anna van Beek AAC `61 Meisjes 1:11,70 --- 0
Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes DQ --- 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 2:24,53 --- 734
2 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 2:25,35 2:20,00 725
3 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 2:28,45 2:31,00 0
4 Amber van Mourik Marathon P...r Meisjes 2:28,57 2:28,00 688
5 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 2:32,40 --- 646
Dorte Heideman Marathon P...r Meisjes DNS 2:23,30 0



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 5:24,97 5:05,00 533
2 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 5:40,02 --- 457
3 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 5:43,40 --- 441
4 Jolien Elbers Marathon P...r Meisjes 5:44,61 5:42,23 436
5 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 5:59,91 --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 15,33 +1.8 m/s--- 713
2 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 16,39 +1.8 m/s16,26 609
3 Marjolein Klaren Marathon P...r Meisjes 17,25 +1.8 m/s--- 534
4 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 18,63 +1.8 m/s19,00 428
5 Lena Nijhof Marathon P...r Meisjes 19,76 +1.8 m/s--- 0
6 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 20,25 +1.8 m/s20,00 0
Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJA 4 51,48 698
2 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 55,58 523
3 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJA 4 59,52 377
4 AV Wijchen Meisjes (4x100m) AV Wijchen - MJA 4 1:02,14 290
5 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJA 4 DNS 0
5 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJA 0 DNS 0
5 Climax Meisjes (4x100m) Climax - MJA 0 DNS 0
5 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Danara Stoppels Groningen ...k Meisjes 38,90 --- 749
2 Floor van den Brink AV Daventr...6 Meisjes 28,98 --- 580
3 Robin Wesselkamp Marathon P...r Meisjes 26,17 --- 527
4 Anouk van Manen Marathon P...r Meisjes 24,14 --- 0
5 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 17,77 --- 350
6 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 15,95 --- 0
7 Charlotte Eefting AAC `61 Meisjes 12,88 --- 226
Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen ...k Meisjes 15,66 --- 931
2 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 10,85 --- 0
3 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 8,98 --- 518
4 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,55 --- 411
5 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 7,48 --- 406
6 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 7,34 --- 0
7 Anouk van Manen Marathon P...r Meisjes 7,13 --- 378
8 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 5,23 --- 0
Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen ...k Meisjes 57,89 --- 980
2 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 23,12 --- 466
3 Lena Nijhof Marathon P...r Meisjes 22,14 --- 447
4 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 14,66 --- 286
Lynn van Zijl AV Daventr...6 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen ...k Meisjes 1,70 --- 934
2 Floor van den Brink AV Daventr...6 Meisjes 1,60 --- 832
3 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes 1,55 --- 779
4 Robin Wesselkamp Marathon P...r Meisjes 1,45 --- 672
5 Anna van Beek AAC `61 Meisjes 1,30 --- 0
6 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 1,20 --- 348
Rixt ter Woord AV Daventr...6 Meisjes DNS --- 0
Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sofie Dokter Groningen ...k Meisjes 5,62 +3.1 m/s--- 822
2 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes 4,88 +3.1 m/s--- 648
3 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 4,44 +4.6 m/s--- 538
4 Marjolein Klaren Marathon P...r Meisjes 4,39 +2.6 m/s--- 525
5 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 4,27 +3.0 m/s--- 0
6 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 4,22 +1.6 m/s--- 0
7 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 3,97 +2.8 m/s--- 415
8 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 2,82 +3.5 m/s--- 0