Uitslagen Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2019]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 12,36 +0.0 m/s12,40 766
2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 12,40 +0.0 m/s12,42 759
3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 13,24 +0.0 m/s--- 634
4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 13,32 +0.0 m/s13,17 623
5 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 13,38 +0.0 m/s--- 615
6 Gijs Houben THOR JC Team 1 13,60 +0.0 m/s13,38 585
7 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 13,87 +0.0 m/s13,85 550
8 David de Vos SV Diomedon JC 13,89 +0.0 m/s--- 548
9 Mink Tebbens THOR JC Team 1 13,92 +0.0 m/s13,84 544
10 Quinten Steijns Spado JC Team 1 13,98 +0.0 m/s13,79 536
11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 14,03 +0.0 m/s11,13 530
12 Joost Simons SV Diomedon JC 14,16 +0.0 m/s--- 514
13 Bart Mol DJA JC 14,19 +0.0 m/s13,43 511
14 Cas van Wesel THOR JC Team 1 14,23 +0.0 m/s13,82 0
15 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 14,75 +0.0 m/s--- 445
16 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 14,77 +0.0 m/s--- 443
17 Finn Hillemans DJA JC 14,86 +0.0 m/s14,50 433
18 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 15,01 +0.0 m/s14,82 0
19 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 15,95 +0.0 m/s--- 320
20 Rick van der Linden SV Diomedon JC 16,20 +0.0 m/s--- 0
Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 2:22,92 2:29,00 631
2 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 2:24,74 2:25,19 612
3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 2:26,06 --- 598
4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 2:32,64 2:32,32 534
5 Quinten Steijns Spado JC Team 1 2:33,13 2:38,46 530
6 Cas van Wesel THOR JC Team 1 2:34,12 2:35,07 520
7 Daan Moelands DJA JC 2:36,86 2:32,09 496
8 Bart Mol DJA JC 2:37,76 2:34,03 488
9 Tim van Iersel THOR JC Team 2 2:38,16 2:39,01 485
10 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 2:42,43 --- 449
11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 2:45,81 2:44,89 421
12 Roland van Dijk THOR JC Team 1 2:49,64 --- 392
13 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 2:57,87 3:00,78 0
14 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 2:59,91 --- 319
15 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3:05,58 3:10,00 282



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tim Klein DJA JC 15,04 +0.6 m/s14,63 722
2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 15,85 +0.6 m/s--- 648
3 Youri de Wit DJA JC 16,69 +0.6 m/s--- 579
4 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 16,71 +0.6 m/s16,05 577
5 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 18,92 +0.6 m/s16,12 425
6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 19,38 +0.2 m/s20,62 397
7 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 19,97 +0.6 m/s18,90 364
8 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 20,61 +0.6 m/s19,10 0
9 Gijs Houben THOR JC Team 1 20,76 +0.2 m/s20,83 323
10 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 21,06 +0.2 m/s22,24 308
11 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 21,13 +0.6 m/s--- 304
12 Jelle Francois AV Groene Ster JC 22,04 +0.2 m/s--- 262
13 Rick van der Linden SV Diomedon JC 22,13 +0.6 m/s--- 258
14 Roland van Dijk THOR JC Team 1 22,47 +0.2 m/s--- 243
15 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 25,45 +0.6 m/s--- 129



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Scheldesport / RK HAV JC (4x100m) - JJC 4 49,72 724
2 AV `56 JC Team 1 (4x100m) AV `56 - JJC 4 51,24 667
3 DJA JC (4x100m) DJA - JJC 4 51,30 665
4 Spado JC Team 1 (4x100m) Spado - JJC 4 54,44 558
5 THOR JC Team 1 (4x100m) THOR - JJC 4 56,90 482
6 THOR JC Team 2 (4x100m) THOR - JJC 4 57,49 465
7 AV Groene Ster JC (4x100m) AV Groene Ster - JJC 4 57,75 458
8 AV `56 JC Team 2 (4x100m) AV `56 - JJC 4 57,88 454
9 ARV Achilles JC (4x100m) ARV Achilles - JJC 0 DNS 0
9 Dynamica ADSV JC (4x100m) Dynamica ADSV - JJC 0 DNS 0
9 Spado JC Team 2 (4x100m) Spado - JJC 0 DNS 0
9 SV Diomedon JC (4x100m) SV Diomedon - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pim Nuijten Spado JC Team 1 40,29 --- 644
2 Roy van den Broek ARV Achilles JC 29,99 --- 495
3 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 27,48 --- 455
4 Finn Hillemans DJA JC 26,98 --- 447
5 Cas van Wesel THOR JC Team 1 23,97 --- 0
6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 23,59 --- 390
7 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 22,87 --- 377
8 Tim van Iersel THOR JC Team 2 18,40 --- 293
9 Jude Khalil THOR JC Team 2 17,85 --- 0
10 Niels Mouws ARV Achilles JC 17,69 --- 0
11 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 17,65 --- 0
12 Sven Oele AV `56 JC Team 2 14,50 --- 211
13 Jelle Francois AV Groene Ster JC 12,24 --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Klein DJA JC 46,67 --- 700
2 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 28,27 --- 448
3 Pim Nuijten Spado JC Team 1 21,21 --- 329
4 David de Vos SV Diomedon JC 21,18 --- 329
5 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 18,99 --- 288
6 Roy van den Broek ARV Achilles JC 17,76 --- 264
7 Rick van der Linden SV Diomedon JC 16,99 --- 0
8 Maarten Franken Spado JC Team 1 16,64 --- 0
9 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 16,55 --- 0
10 Sven Oele AV `56 JC Team 2 15,09 --- 209
11 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 14,24 --- 190
12 Joris Klein DJA JC 13,37 --- 0
13 Marc van den Boom THOR JC Team 1 13,01 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 9,43 --- 495
2 Pim Nuijten Spado JC Team 1 8,92 --- 469
3 Youri de Wit DJA JC 8,47 --- 446
4 Joost Simons SV Diomedon JC 7,92 --- 417
5 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 7,84 --- 412
6 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 7,84 --- 0
7 Maarten Franken Spado JC Team 1 7,40 --- 0
8 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 7,38 --- 387
9 Joris Klein DJA JC 6,68 --- 0
10 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 5,78 --- 292



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 --- 779
2 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 1,60 --- 702
2 Mink Tebbens THOR JC Team 1 1,60 --- 702
4 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 1,50 --- 623
4 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 1,50 --- 623
6 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 1,45 --- 0
7 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 1,45 --- 582
8 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 1,45 --- 0
9 David de Vos SV Diomedon JC 1,40 --- 541
10 Joost Simons SV Diomedon JC 1,40 --- 0
11 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 1,40 --- 541
12 Dani Meertens Spado JC Team 1 1,25 --- 0
Tim Klein DJA JC NM --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 5,98 +0.3 m/s--- 806
2 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 5,17 -1.1 m/s--- 654
3 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 4,87 +0.1 m/s--- 0
4 Daan Moelands DJA JC 4,78 -0.7 m/s--- 576
5 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 4,68 -1.7 m/s--- 556
6 Niels Mouws ARV Achilles JC 4,64 +0.2 m/s--- 548
7 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 4,61 +0.1 m/s--- 542
8 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 4,58 -0.9 m/s--- 535
9 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 4,44 -0.2 m/s--- 0
10 Jude Khalil THOR JC Team 2 4,19 -0.1 m/s--- 456
11 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 4,18 +0.2 m/s--- 0
12 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 4,17 -0.8 m/s--- 0
13 Roy van den Broek ARV Achilles JC 4,12 -1.3 m/s--- 0
14 Marc van den Boom THOR JC Team 1 3,84 -2.2 m/s--- 0
15 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 3,43 -1.9 m/s--- 0
16 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3,41 -1.2 m/s--- 300
Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 10,73 -1.0 m/s10,87 664
2 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 11,00 -1.0 m/s10,50 619
3 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,45 -1.0 m/s11,80 547
4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 11,61 -1.0 m/s11,88 523
5 Daan van Dessel DJA JD 12,04 -1.7 m/s--- 462
6 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 12,09 -1.8 m/s--- 455
7 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 12,17 -2.4 m/s--- 444
8 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 12,30 -1.0 m/s12,08 0
9 Louis van Oorschot DJA JD 12,32 -1.7 m/s--- 424
10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 12,33 -1.8 m/s12,66 423
11 Bjarne Maas Spado JD Team 1 12,47 -1.8 m/s12,57 405
12 Bram van Dongen DJA JD 12,53 -1.7 m/s--- 0
13 Keano Withagen Spado JD Team 1 12,56 -1.8 m/s12,80 394
14 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 12,72 -1.7 m/s--- 374
15 Sem Euser Dynamica ADSV JD 12,73 -1.0 m/s12,28 372
16 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 12,84 -1.7 m/s--- 359
17 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 12,99 -2.4 m/s--- 341
18 Yannick Witte Spado JD Team 2 13,07 -1.7 m/s--- 332
19 Alex Franssen THOR JD Team 1 13,07 -1.8 m/s13,48 0
20 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 13,42 -1.8 m/s14,01 0
21 Finn Jansen ARV Achilles JD 14,06 -2.4 m/s--- 224
22 Niels Oele AV `56 JD Team 1 14,43 -2.4 m/s--- 0
23 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 14,91 -2.4 m/s--- 143
24 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 15,72 -2.4 m/s--- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan van Dessel DJA JD 3:03,03 3:00,00 674
2 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 3:15,21 3:19,06 580
3 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 3:20,65 3:20,81 541
4 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 3:21,19 3:12,65 537
5 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 3:21,66 --- 534
6 Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD 3:22,31 3:35,47 530
7 Tim Withagen Spado JD Team 1 3:25,38 3:21,25 509
8 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 3:27,04 3:38,56 498
9 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3:31,62 3:33,88 0
10 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3:35,25 3:40,02 0
11 Geert Kanters AV Groene Ster JD 3:37,56 --- 434
12 Joy Gerrits THOR JD Team 1 3:39,34 3:46,60 423
13 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 3:43,34 3:35,56 0
14 Aiden Dictus DJA JD 3:43,43 3:50,00 400
15 Sandro Amantia ARV Achilles JD 3:47,41 --- 379
16 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 3:48,91 3:57,08 371
17 Finn Jansen ARV Achilles JD 3:50,01 4:00,00 365
18 Bram van Dongen DJA JD 3:51,10 3:40,00 0
19 Yannick Witte Spado JD Team 2 3:53,39 --- 347
20 Felix Linders Spado JD Team 2 3:53,96 --- 345
21 Rody Dees AV `56 JD Team 1 4:21,54 --- 220
22 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 4:43,32 --- 138
23 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 4:52,64 --- 107



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jim Putter DJA JD 13,57 +0.2 m/s14,00 529
2 Daan van Dessel DJA JD 14,83 +0.7 m/s--- 415
3 Geert Kanters AV Groene Ster JD 15,76 -1.2 m/s--- 343
4 Pim van der Maale THOR JD Team 1 15,77 -1.2 m/s15,81 343
5 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 15,82 -1.2 m/s23,48 339
6 Bjarne Maas Spado JD Team 1 15,90 +0.2 m/s14,01 333
7 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 16,17 -0.7 m/s--- 314
8 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 16,19 +0.7 m/s--- 313
9 Bram van Dongen DJA JD 16,27 +0.7 m/s--- 0
10 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 16,27 +0.2 m/s15,50 307
11 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 16,29 +0.2 m/s14,03 0
12 Sam Jansen ARV Achilles JD 16,42 -0.7 m/s--- 297
13 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 16,51 -0.7 m/s--- 291
14 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 16,57 -1.2 m/s17,71 287
15 Keano Withagen Spado JD Team 1 16,67 +0.2 m/s14,90 281
16 Cas van Arendonk ARV Achilles JD 18,20 -0.7 m/s--- 190
17 Yannick Witte Spado JD Team 2 18,29 +0.7 m/s--- 185
18 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 18,39 -1.2 m/s16,90 0
19 Niels Oele AV `56 JD Team 1 19,76 +0.7 m/s--- 111
20 David Hultermans ARV Achilles JD 23,42 -0.7 m/s--- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Scheldesport / RK HAV JD (4x80m) - JJD 4 45,22 541
2 Dynamica ADSV JD (4x80m) Dynamica ADSV - JJD 4 46,87 481
3 Spado JD Team 1 (4x80m) Spado - JJD 4 47,72 452
4 THOR JD Team 1 (4x80m) THOR - JJD 4 48,25 434
5 AV `56 JD Team 1 (4x80m) AV `56 - JJD 4 48,58 423
6 ARV Achilles JD (4x80m) ARV Achilles - JJD 4 50,87 352
7 AV Groene Ster JD (4x80m) AV Groene Ster - JJD 4 52,89 293
8 THOR JD Team 2 (4x80m) THOR - JJD 4 58,14 161
9 AV `56 JD Team 2 (4x80m) AV `56 - JJD 0 DNS 0
9 DJA JD (4x80m) DJA - JJD 0 DNS 0
9 Spado JD Team 2 (4x80m) Spado - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 22,93 --- 378
2 Jim Putter DJA JD 22,27 --- 366
3 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 21,57 --- 353
4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 21,38 --- 350
5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 20,83 19,59 340
6 Jamie van Steen THOR JD Team 1 20,47 --- 0
7 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 19,35 --- 312
8 Aiden Dictus DJA JD 18,79 --- 0
9 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 15,43 --- 231
10 Max Pelle Spado JD Team 2 14,17 --- 0
11 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 14,06 --- 0
12 Rody Dees AV `56 JD Team 1 11,74 --- 0
13 Rein Becht AV Groene Ster JD 11,35 --- 136
14 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,03 --- 0
15 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 10,96 --- 126
16 David Hultermans ARV Achilles JD 9,40 --- 84
Cas van Arendonk ARV Achilles JD NM --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 7,78 --- 409
2 Sem Euser Dynamica ADSV JD 7,72 --- 406
3 Louis van Oorschot DJA JD 7,21 --- 378
4 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 7,08 --- 370
5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 6,79 6,14 353
6 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 6,73 --- 350
7 Aiden Dictus DJA JD 6,38 --- 0
8 Dani Goorden THOR JD Team 2 6,31 --- 325
9 Sam Jansen ARV Achilles JD 6,14 --- 315
10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 6,09 --- 312
11 Sandro Amantia ARV Achilles JD 6,02 --- 0
12 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 5,01 --- 0
13 Max Pelle Spado JD Team 2 4,97 --- 0
14 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 4,90 --- 234
15 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 4,84 --- 0
16 Rein Becht AV Groene Ster JD 4,83 --- 0
17 Alex Franssen THOR JD Team 1 4,45 --- 0
18 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 3,25 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Geert Kanters AV Groene Ster JD 1,40 --- 541
1 Jim Putter DJA JD 1,40 --- 541
3 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 1,35 --- 499
4 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 1,30 --- 462
4 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,30 --- 462
6 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 --- 426
6 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 1,25 --- 426
6 Joy Gerrits THOR JD Team 1 1,25 --- 426
9 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 1,20 --- 0
9 Jamie van Steen THOR JD Team 1 1,20 --- 0
11 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 1,15 --- 352
11 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 1,15 --- 352
13 Rein Becht AV Groene Ster JD 1,15 --- 0
Enrico Rockx ARV Achilles JD NM --- 0
Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 NM --- 0
Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 5,06 +0.3 m/s--- 632
2 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 4,20 +1.7 m/s--- 458
3 Tim Withagen Spado JD Team 1 3,89 +0.1 m/s--- 396
4 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3,88 +0.8 m/s--- 394
5 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 3,85 -1.4 m/s--- 0
6 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 3,78 -1.0 m/s--- 0
7 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 3,78 -3.1 m/s--- 374
8 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3,77 -0.9 m/s--- 372
9 Louis van Oorschot DJA JD 3,70 -0.7 m/s--- 358
10 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 3,45 -2.4 m/s--- 0
11 Enrico Rockx ARV Achilles JD 3,21 -1.3 m/s--- 260
12 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 3,18 -1.6 m/s--- 0
13 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 3,14 -1.3 m/s--- 0
14 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 3,08 -0.8 m/s--- 234
15 Luuk Paulussen THOR JD Team 2 3,04 -1.8 m/s--- 226
16 Alex Franssen THOR JD Team 1 3,03 -0.7 m/s--- 0
17 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 2,24 +0.3 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 10,53 -1.2 m/s10,35 699
2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 10,97 -1.2 m/s10,96 624
3 Eva van Mook THOR MC 11,04 -1.2 m/s10,93 612
4 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 11,27 -1.2 m/s11,06 575
5 Trijntje v... Elzakker Spado MC Team 1 11,51 -1.2 m/s10,73 538
6 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 11,53 -1.2 m/s11,10 535
7 Ancia van den Bos THOR MC 11,67 -2.3 m/s--- 515
8 Sofie Klein DJA MC 11,77 -1.1 m/s11,70 500
9 Do van den Broek THOR MC 11,81 -2.3 m/s--- 0
10 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 11,83 -1.1 m/s11,60 491
11 Ella Marquet Spado MC Team 1 11,94 -1.1 m/s11,50 0
12 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 12,09 -1.1 m/s12,27 455
13 Sabine Dirven ARV Achilles MC 12,41 -1.1 m/s12,05 413
14 Esri Reesink ARV Achilles MC 12,49 -0.6 m/s--- 402
15 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 12,62 -0.6 m/s--- 386
16 Indy Vermeiren DJA MC 12,67 -2.3 m/s13,52 380
17 Milou van Meel AV Groene Ster MC 12,83 -0.6 m/s--- 360
18 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 13,10 -0.6 m/s--- 328
19 Pien Ardon AV Groene Ster MC 13,38 -0.6 m/s--- 296
20 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 13,48 -2.3 m/s12,75 0
21 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 15,58 -0.6 m/s--- 0
Anne Kieneker ARV Achilles MC DNS 11,93 0
Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC DNS 12,55 0
Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS 12,64 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eefke Leeuwis Spado MC Team 1 2:28,46 2:30,63 574
2 Brittany Cools Spado MC Team 1 2:32,42 2:36,18 536
3 Tessa Schets AV `56 MC Team 1 2:32,97 2:32,92 531
4 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 2:35,54 2:27,00 508
5 Anouk Boomaerts DJA MC 2:39,68 2:42,07 471
6 Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC 2:43,04 2:42,16 444
7 Do van den Broek THOR MC 2:55,65 --- 348
8 Yara Burg AV `56 MC Team 1 3:02,44 4:25,00 0
9 Milou Twaalfhoven ARV Achilles MC 3:03,60 --- 295
10 Sabine Dirven ARV Achilles MC 3:05,02 --- 286
11 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 3:05,23 --- 284
12 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3:05,56 --- 282
13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 3:07,22 --- 0
14 Tess van Ostaijen DJA MC 3:09,36 --- 259
15 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3:45,40 --- 76
Ancia van den Bos THOR MC DQ 2:45,00 0
Lisa Verkaart Spado MC Team 1 DNS 2:43,14 0
Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC DNF 2:50,04 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado MC Team 1 13,32 -0.6 m/s12,45 554
2 Eva van Mook THOR MC 13,64 -0.6 m/s14,05 522
3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 14,46 -0.9 m/s15,08 447
4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 14,66 -0.6 m/s13,97 430
5 Benedicte Kimwanga DJA MC 15,09 -1.1 m/s--- 394
6 Fenna van Amen THOR MC 15,84 -0.9 m/s--- 338
7 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 16,04 -0.9 m/s15,13 323
8 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 16,08 -0.6 m/s13,85 321
9 Lois Michielsen Spado MC Team 1 16,17 -0.9 m/s16,19 0
10 Esri Reesink ARV Achilles MC 16,82 -1.1 m/s--- 271
11 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 17,77 -1.1 m/s--- 214
12 Esmee de Baat Spado MC Team 2 17,99 -0.9 m/s15,30 201
13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 22,12 -1.1 m/s--- 0
Sofie Klein DJA MC DNS 14,50 0
Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `56 MC Team 1 (4x80m) AV `56 - MJC 4 42,80 638
2 Spado MC Team 1 (4x80m) Spado - MJC 4 42,87 635
3 AV Scheldesport / RK HAV MC (4x80m) - MJC 4 43,43 612
4 DJA MC (4x80m) DJA - MJC 4 45,14 545
5 THOR MC (4x80m) THOR - MJC 4 45,42 534
6 ARV Achilles MC (4x80m) ARV Achilles - MJC 4 46,67 488
7 Spado MC Team 2 (4x80m) Spado - MJC 4 49,61 390
8 AV Groene Ster MC (4x80m) AV Groene Ster - MJC 4 52,35 309
9 AV `56 MC Team 2 (4x80m) AV `56 - MJC 0 DNS 0
9 Dynamica ADSV MC (4x80m) Dynamica ADSV - MJC 0 DNS 0
9 SV Diomedon MC (4x80m) SV Diomedon - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado MC Team 1 29,87 --- 473
2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 24,43 --- 385
3 Anouk Boomaerts DJA MC 21,26 --- 330
4 Nicole Banka SV Diomedon MC 20,07 --- 308
5 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 19,55 --- 298
6 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 18,53 --- 279
7 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 17,71 --- 0
8 Rikke Knobel THOR MC 17,53 --- 259
9 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 16,49 --- 0
10 Laura Plug AV Groene Ster MC 14,02 --- 186
11 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 13,85 --- 0
12 Daphne Stok Spado MC Team 2 12,18 --- 143
13 Vera Hultermans Spado MC Team 2 11,35 --- 0
14 Amy van der Linden SV Diomedon MC 10,75 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado MC Team 1 12,96 --- 655
2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 9,23 --- 485
3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 8,82 --- 464
4 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 8,67 --- 0
5 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 7,87 --- 414
6 Nicole Banka SV Diomedon MC 7,75 --- 408
7 Indy Vermeiren DJA MC 7,50 --- 394
8 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 7,41 --- 0
9 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 7,20 --- 377
10 Fleur Verheijen ARV Achilles MC 7,04 --- 0
11 Noortje Lambregts THOR MC 7,02 --- 367
12 Rikke Knobel THOR MC 6,81 --- 0
13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 5,98 --- 0
14 Vera Hultermans Spado MC Team 2 5,72 --- 288
15 Amy van der Linden SV Diomedon MC 5,35 --- 0
16 Daphne Stok Spado MC Team 2 4,55 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kaylee Damen ARV Achilles MC 1,35 --- 499
1 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 1,35 --- 499
1 Cindy Jansen Spado MC Team 1 1,35 --- 499
1 Esmee de Baat Spado MC Team 2 1,35 --- 499
1 Nicole Banka SV Diomedon MC 1,35 --- 499
1 Fenna van Amen THOR MC 1,35 --- 499
7 Yara Burg AV `56 MC Team 1 1,30 --- 0
8 Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 1,30 --- 462
9 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 1,30 --- 0
10 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 1,25 --- 0
10 Enna van den Boom Spado MC Team 2 1,25 --- 0
10 Noortje Lambregts THOR MC 1,25 --- 0
13 Laura Plug AV Groene Ster MC 1,20 --- 389
14 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 1,20 --- 0
Benedicte Kimwanga DJA MC NM --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eva van Mook THOR MC 4,91 4,80 603
2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 4,81 --- 583
3 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 4,70 --- 560
4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 4,65 --- 550
5 Kaylee Damen ARV Achilles MC 4,46 --- 510
6 Tess van Ostaijen DJA MC 4,22 --- 462
7 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 4,01 --- 420
8 Cindy Jansen Spado MC Team 1 3,89 --- 0
9 Indy Vermeiren DJA MC 3,83 --- 0
10 Anne Kieneker ARV Achilles MC 3,76 --- 0
11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3,74 --- 366
12 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3,51 --- 0
13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 3,48 --- 314
14 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 3,00 --- 0
15 Pien Ardon AV Groene Ster MC 2,70 --- 0
Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 8,67 -1.7 m/s8,80 614
2 Selena Jansen Spado MD Team 1 8,74 -1.7 m/s8,64 600
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 8,75 -1.7 m/s8,62 598
4 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 9,07 -1.7 m/s9,02 536
5 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 9,09 -0.4 m/s9,34 532
6 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 9,20 -0.4 m/s9,76 512
7 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 9,29 -0.4 m/s9,31 495
8 Noa Casparie THOR MD Team 1 9,36 -1.7 m/s9,21 483
9 Loïs Konings THOR MD Team 1 9,43 -0.4 m/s9,66 471
10 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 9,46 +0.0 m/s--- 466
11 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 9,51 +0.0 m/s--- 457
12 Anouk Taks ARV Achilles MD 9,55 -0.4 m/s9,68 450
13 Louise Been Spado MD Team 1 9,56 +0.0 m/s9,91 0
14 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 9,57 +0.0 m/s10,00 447
15 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 9,58 +0.0 m/s--- 445
16 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 9,64 -1.7 m/s9,26 0
17 Eline Luteijn ARV Achilles MD 9,81 -0.4 m/s9,84 408
18 Sanne van Oorschot DJA MD 9,88 +0.0 m/s--- 397
19 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 9,93 +0.0 m/s--- 389
20 Solane Schepers Spado MD Team 2 9,97 +0.0 m/s--- 0
21 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 10,09 +0.0 m/s9,90 0
22 Luna Francois AV Groene Ster MD 10,24 +0.0 m/s--- 342
23 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 10,32 +0.0 m/s--- 330
24 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 10,49 +0.0 m/s10,20 306
25 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 11,06 +0.0 m/s--- 231
26 Lotte van Dessel DJA MD 11,29 +0.0 m/s--- 202
27 Yfke van Manen THOR MD Team 2 12,60 +0.0 m/s--- 61



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Felien Wibbelink Dynamica ADSV MD 3:27,77 3:30,27 494
2 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 3:29,80 4:05,22 481
3 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3:30,16 3:35,00 479
4 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 3:34,06 --- 455
5 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3:37,13 3:28,00 436
6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3:40,53 3:40,80 417
7 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 3:43,06 3:31,16 402
8 Luanna Vergeer Spado MD Team 1 3:45,05 3:48,22 391
9 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 3:46,47 3:40,76 384
10 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 3:47,26 4:04,00 379
11 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3:48,57 --- 372
12 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 3:49,56 3:52,14 367
13 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 3:50,17 3:45,87 0
14 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 3:51,32 --- 358
15 Lotte van Dessel DJA MD 4:04,05 --- 296
16 Mila Prinsen ARV Achilles MD 4:09,81 4:07,00 269
17 Amarah Garcia THOR MD Team 1 4:10,82 4:09,10 265
18 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 4:19,41 4:20,02 0
19 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 4:20,80 4:31,00 223
20 Esmee Boeren THOR MD Team 1 4:25,60 --- 204
21 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 4:30,13 --- 186
22 Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 4:49,70 --- 117



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Selena Jansen Spado MD Team 1 10,55 +0.3 m/s11,05 536
2 Georgina Blaine Spado MD Team 1 11,09 +0.3 m/s11,45 471
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 11,81 +0.3 m/s11,41 394
4 Lore Goetschalckx DJA MD 11,98 +0.3 m/s11,50 377
5 Chiara Schuller THOR MD Team 1 12,46 -1.6 m/s--- 332
6 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 12,86 -0.7 m/s13,03 297
7 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 13,29 -0.7 m/s13,40 261
8 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 13,35 -0.2 m/s--- 256
9 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 13,43 -0.7 m/s12,65 250
10 Louise Been Spado MD Team 1 13,45 -0.7 m/s13,90 0
11 Amarah Garcia THOR MD Team 1 13,46 -0.7 m/s12,10 248
12 Eline Luteijn ARV Achilles MD 13,61 -1.6 m/s14,83 236
13 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,70 +0.3 m/s11,57 0
14 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 13,76 -0.2 m/s--- 225
15 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 14,28 -0.2 m/s--- 188
16 Luna Francois AV Groene Ster MD 14,29 -1.6 m/s--- 187
17 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 14,34 -1.6 m/s--- 184
18 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 14,50 -0.2 m/s--- 173
19 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 14,87 -0.2 m/s--- 149
Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 DQ --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `56 MD Team 1 (4x60m) AV `56 - MJD 4 34,71 576
2 Spado MD Team 1 (4x60m) Spado - MJD 4 34,99 562
3 Dynamica ADSV MD (4x60m) Dynamica ADSV - MJD 4 35,71 528
4 AV Scheldesport / RK HAV MD (4x60m) - MJD 4 35,91 519
5 ARV Achilles MD (4x60m) ARV Achilles - MJD 4 36,59 488
6 THOR MD Team 1 (4x60m) THOR - MJD 4 37,58 445
7 Delta Sport MD Team 2 (4x60m) Delta Sport - MJD 4 39,59 365
8 AV Groene Ster MD (4x60m) AV Groene Ster - MJD 0 DNS 0
8 AV `56 MD Team 2 (4x60m) AV `56 - MJD 0 DNS 0
8 Delta Sport MD Team 1 (4x60m) Delta Sport - MJD 3 DNS 0
8 DJA MD (4x60m) DJA - MJD 0 DNS 0
8 Spado MD Team 2 (4x60m) Spado - MJD 0 DNS 0
8 THOR MD Team 2 (4x60m) THOR - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tinka Fokke Spado MD Team 1 27,61 --- 457
2 Jorie van der Laan Spado MD Team 1 18,46 --- 0
3 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 15,75 --- 238
4 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 15,45 --- 0
5 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 15,03 --- 223
6 Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 14,19 --- 204
7 Juul Ardon AV Groene Ster MD 13,44 --- 187
8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,43 --- 186
9 Lore Goetschalckx DJA MD 13,29 --- 183
10 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 13,07 --- 0
11 Solane Schepers Spado MD Team 2 12,22 --- 158
12 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 10,54 --- 115
13 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 10,28 --- 108
14 Esmee Boeren THOR MD Team 1 8,52 --- 59
15 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 8,06 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stara Carmelia Spado MD Team 1 21,97 --- 343
2 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 20,76 --- 321
3 Tinka Fokke Spado MD Team 1 20,70 --- 0
4 Juul Ardon AV Groene Ster MD 17,06 --- 250
5 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 16,17 --- 232
6 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,65 --- 0
7 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 13,23 --- 168
8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,17 --- 0
9 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 12,77 --- 157
10 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 12,39 --- 148
11 Joni Braspenning DJA MD 11,89 --- 136
12 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 11,37 --- 123
13 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 11,35 --- 123
14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 10,58 --- 0
15 Esmee Boeren THOR MD Team 1 9,99 --- 88
16 Lotte van Dessel DJA MD 9,83 --- 0
17 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 9,20 --- 67



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 9,44 --- 495
2 Floor Verkaart Spado MD Team 1 8,73 --- 0
3 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 7,72 --- 406
4 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 7,71 --- 405
5 Joni Braspenning DJA MD 7,49 --- 393
6 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 7,44 --- 390
7 Anouk Taks ARV Achilles MD 7,28 --- 382
8 Chiara Schuller THOR MD Team 1 7,26 --- 380
9 Juul Ardon AV Groene Ster MD 6,96 --- 363
10 Sanne van Oorschot DJA MD 6,87 --- 0
11 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 6,72 --- 0
12 Mila Prinsen ARV Achilles MD 6,67 --- 0
13 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 6,44 --- 333
14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 6,24 --- 321
15 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 6,11 --- 0
16 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 5,88 --- 299
17 Yfke van Manen THOR MD Team 2 5,37 --- 266
18 Fleur van Gaans THOR MD Team 1 5,11 --- 0
19 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 4,90 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 --- 0
2 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 --- 462
2 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 --- 462
2 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 1,30 --- 462
2 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 1,30 --- 462
6 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,25 --- 0
6 Stara Carmelia Spado MD Team 1 1,25 --- 0
8 Chiara Schuller THOR MD Team 1 1,25 --- 426
9 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 1,15 --- 352
9 Sanne van Oorschot DJA MD 1,15 --- 352
9 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,15 --- 352
9 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 1,15 --- 352
13 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 1,10 --- 316
14 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 1,00 --- 242
15 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 1,00 --- 0
Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 NM --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 4,32 +0.3 m/s--- 482
2 Selena Jansen Spado MD Team 1 4,24 +0.4 m/s--- 466
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 4,00 -0.8 m/s--- 418
3 Lore Goetschalckx DJA MD 4,00 +0.8 m/s--- 418
5 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3,93 -0.4 m/s--- 404
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3,91 -1.5 m/s--- 0
6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3,91 -0.9 m/s--- 0
8 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 3,77 -0.5 m/s--- 372
9 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 3,76 -0.6 m/s--- 0
10 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 3,75 +0.8 m/s--- 368
11 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 3,69 +1.1 m/s--- 356
12 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3,48 -1.3 m/s--- 314
13 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 3,42 +0.1 m/s--- 0
14 Noa Casparie THOR MD Team 1 3,42 -0.3 m/s--- 302
15 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 3,34 -1.1 m/s--- 286
16 Luna Francois AV Groene Ster MD 3,33 +1.3 m/s--- 284
17 Joni Braspenning DJA MD 3,26 +0.1 m/s--- 0
18 Solane Schepers Spado MD Team 2 3,19 -0.5 m/s--- 0
19 Loïs Konings THOR MD Team 1 3,16 -1.3 m/s--- 0
20 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 3,13 -0.5 m/s--- 0
21 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 2,60 +0.6 m/s--- 0
22 Yfke van Manen THOR MD Team 2 1,88 -0.6 m/s--- 0