Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Spado MD Team 1 Spado - MJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Marco Fokke
9 5814
2 Dynamica ADSV MD Dynamica ADSV - MJD
Begeleider: Madelon van denBergh
Jurylid: Maaike Ton
7 5043
3 AV Scheldesport / RK HAV MD - MJD
Begeleider: Carlo Thilleman
Jurylid: Ilse Bouwhuizen
8 4375
4 AV `56 MD Team 1 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
Jurylid: 1
7 4353
5 THOR MD Team 1 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Vanessa Uitdehaag
6 3703
6 ARV Achilles MD ARV Achilles - MJD
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Rick Lambregts
4 3116
7 Delta Sport MD Team 2 Delta Sport - MJD
Begeleider: Emma Van Mourik
Jurylid: Niels Goudswaard
5 2988
8 DJA MD DJA - MJD
Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
Jurylid: Ilse Sprenkels
4 2754
9 Delta Sport MD Team 1 Delta Sport - MJD
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Niels Goudswaard
4 2733
10 Spado MD Team 2 Spado - MJD
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
3 2086
11 AV Groene Ster MD AV Groene Ster - MJD
Begeleider: Rico Stroobant
Jurylid: Dennis Francois
3 2039
12 AV `56 MD Team 2 AV `56 - MJD
Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
Jurylid: 1
4 1958
13 THOR MD Team 2 THOR - MJD
Begeleider: Marco Lodiers
Jurylid: Vanessa Uitdehaag
2 1449

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 8,67 -1.7 m/s8,80
2 Selena Jansen Spado MD Team 1 8,74 -1.7 m/s8,64
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 8,75 -1.7 m/s8,62
4 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 9,07 -1.7 m/s9,02
5 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 9,09 -0.4 m/s9,34
6 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 9,20 -0.4 m/s9,76
7 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 9,29 -0.4 m/s9,31
8 Noa Casparie THOR MD Team 1 9,36 -1.7 m/s9,21
9 Loïs Konings THOR MD Team 1 9,43 -0.4 m/s9,66
10 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 9,46 +0.0 m/s---
11 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 9,51 +0.0 m/s---
12 Anouk Taks ARV Achilles MD 9,55 -0.4 m/s9,68
13 Louise Been Spado MD Team 1 9,56 +0.0 m/s9,91
14 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 9,57 +0.0 m/s10,00
15 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 9,58 +0.0 m/s---
16 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 9,64 -1.7 m/s9,26
17 Eline Luteijn ARV Achilles MD 9,81 -0.4 m/s9,84
18 Sanne van Oorschot DJA MD 9,88 +0.0 m/s---
19 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 9,93 +0.0 m/s---
20 Solane Schepers Spado MD Team 2 9,97 +0.0 m/s---
21 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 10,09 +0.0 m/s9,90
22 Luna Francois AV Groene Ster MD 10,24 +0.0 m/s---
23 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 10,32 +0.0 m/s---
24 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 10,49 +0.0 m/s10,20
25 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 11,06 +0.0 m/s---
26 Lotte van Dessel DJA MD 11,29 +0.0 m/s---
27 Yfke van Manen THOR MD Team 2 12,60 +0.0 m/s---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Felien Wibbelink Dynamica ADSV MD 3:27,77 3:30,27
2 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 3:29,80 4:05,22
3 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3:30,16 3:35,00
4 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 3:34,06 ---
5 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3:37,13 3:28,00
6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3:40,53 3:40,80
7 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 3:43,06 3:31,16
8 Luanna Vergeer Spado MD Team 1 3:45,05 3:48,22
9 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 3:46,47 3:40,76
10 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 3:47,26 4:04,00
11 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3:48,57 ---
12 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 3:49,56 3:52,14
13 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 3:50,17 3:45,87
14 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 3:51,32 ---
15 Lotte van Dessel DJA MD 4:04,05 ---
16 Mila Prinsen ARV Achilles MD 4:09,81 4:07,00
17 Amarah Garcia THOR MD Team 1 4:10,82 4:09,10
18 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 4:19,41 4:20,02
19 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 4:20,80 4:31,00
20 Esmee Boeren THOR MD Team 1 4:25,60 ---
21 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 4:30,13 ---
22 Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 4:49,70 ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Selena Jansen Spado MD Team 1 10,55 +0.3 m/s11,05
2 Georgina Blaine Spado MD Team 1 11,09 +0.3 m/s11,45
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 11,81 +0.3 m/s11,41
4 Lore Goetschalckx DJA MD 11,98 +0.3 m/s11,50
5 Chiara Schuller THOR MD Team 1 12,46 -1.6 m/s---
6 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 12,86 -0.7 m/s13,03
7 Evita Crombeen AV Schelde...RK HAV MD 13,29 -0.7 m/s13,40
8 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 13,35 -0.2 m/s---
9 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 13,43 -0.7 m/s12,65
10 Louise Been Spado MD Team 1 13,45 -0.7 m/s13,90
11 Amarah Garcia THOR MD Team 1 13,46 -0.7 m/s12,10
12 Eline Luteijn ARV Achilles MD 13,61 -1.6 m/s14,83
13 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,70 +0.3 m/s11,57
14 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 13,76 -0.2 m/s---
15 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 14,28 -0.2 m/s---
16 Luna Francois AV Groene Ster MD 14,29 -1.6 m/s---
17 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 14,34 -1.6 m/s---
18 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 14,50 -0.2 m/s---
19 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 14,87 -0.2 m/s---
Mirte Rotte Delta Spor...MD Team 2 DQ ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Tinka Fokke Spado MD Team 1 27,61 ---
2 Jorie van der Laan Spado MD Team 1 18,46 ---
3 Zoe van Luijk AV `56 MD Team 1 15,75 ---
4 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 15,45 ---
5 Britt van der Maas Delta Spor...MD Team 1 15,03 ---
6 Lobke Bouman AV Schelde...RK HAV MD 14,19 ---
7 Juul Ardon AV Groene Ster MD 13,44 ---
8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,43 ---
9 Lore Goetschalckx DJA MD 13,29 ---
10 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 13,07 ---
11 Solane Schepers Spado MD Team 2 12,22 ---
12 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 10,54 ---
13 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 10,28 ---
14 Esmee Boeren THOR MD Team 1 8,52 ---
15 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 8,06 ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Stara Carmelia Spado MD Team 1 21,97 ---
2 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 20,76 ---
3 Tinka Fokke Spado MD Team 1 20,70 ---
4 Juul Ardon AV Groene Ster MD 17,06 ---
5 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 16,17 ---
6 Benthe den Hamer AV Schelde...RK HAV MD 13,65 ---
7 Louise Peul Delta Spor...MD Team 2 13,23 ---
8 Lindey van der Hooft Dynamica ADSV MD 13,17 ---
9 Loïs van Daalen AV `56 MD Team 1 12,77 ---
10 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 12,39 ---
11 Joni Braspenning DJA MD 11,89 ---
12 Lieke Goudswaard Delta Spor...MD Team 1 11,37 ---
13 Alexandra ...r Weijden Spado MD Team 2 11,35 ---
14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 10,58 ---
15 Esmee Boeren THOR MD Team 1 9,99 ---
16 Lotte van Dessel DJA MD 9,83 ---
17 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 9,20 ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Georgina Blaine Spado MD Team 1 9,44 ---
2 Floor Verkaart Spado MD Team 1 8,73 ---
3 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 7,72 ---
4 Chloë Zerbib Dynamica ADSV MD 7,71 ---
5 Joni Braspenning DJA MD 7,49 ---
6 Jasmijn Hage Delta Spor...MD Team 2 7,44 ---
7 Anouk Taks ARV Achilles MD 7,28 ---
8 Chiara Schuller THOR MD Team 1 7,26 ---
9 Juul Ardon AV Groene Ster MD 6,96 ---
10 Sanne van Oorschot DJA MD 6,87 ---
11 Lindsey Thilleman AV Schelde...RK HAV MD 6,72 ---
12 Mila Prinsen ARV Achilles MD 6,67 ---
13 Marit Simonse AV `56 MD Team 2 6,44 ---
14 Janita Koeman AV `56 MD Team 1 6,24 ---
15 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 6,11 ---
16 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 5,88 ---
17 Yfke van Manen THOR MD Team 2 5,37 ---
18 Fleur van Gaans THOR MD Team 1 5,11 ---
19 Veerle Bruijnes AV `56 MD Team 2 4,90 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Daphne Blaas Dynamica ADSV MD 1,30 ---
1 Yasmine de Kraker Dynamica ADSV MD 1,30 ---
1 Yara Karelse AV `56 MD Team 1 1,30 ---
1 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 1,30 ---
1 Anne de Barbanson THOR MD Team 2 1,30 ---
6 Karlijn Steenhart AV `56 MD Team 1 1,25 ---
6 Stara Carmelia Spado MD Team 1 1,25 ---
6 Chiara Schuller THOR MD Team 1 1,25 ---
9 Manu Krüseman Delta Spor...MD Team 1 1,15 ---
9 Sanne van Oorschot DJA MD 1,15 ---
9 Shana de Keijzer AV Schelde...RK HAV MD 1,15 ---
9 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 1,15 ---
13 Fleur van Munster Delta Spor...MD Team 2 1,10 ---
14 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 1,00 ---
14 Alexandra Elias AV Schelde...RK HAV MD 1,00 ---
Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 NM ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Brigitte de Geus AV `56 MD Team 1 4,32 +0.3 m/s---
2 Selena Jansen Spado MD Team 1 4,24 +0.4 m/s---
3 Loïs van den Berge Dynamica ADSV MD 4,00 -0.8 m/s---
3 Lore Goetschalckx DJA MD 4,00 +0.8 m/s---
5 Sophie van Gurp ARV Achilles MD 3,93 -0.4 m/s---
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 MD Team 1 3,91 -1.5 m/s---
6 Fenne Bijlhouwer Spado MD Team 1 3,91 -0.9 m/s---
8 Demi Peeters AV Schelde...RK HAV MD 3,77 -0.5 m/s---
9 Faye Adriaensen Dynamica ADSV MD 3,76 -0.6 m/s---
10 Isabel van Otzel Delta Spor...MD Team 2 3,75 +0.8 m/s---
11 Orla de Ruiter Spado MD Team 2 3,69 +1.1 m/s---
12 Myrthe Steigerwald AV `56 MD Team 2 3,48 -1.3 m/s---
13 Ilvy de Waal AV Schelde...RK HAV MD 3,42 +0.1 m/s---
13 Noa Casparie THOR MD Team 1 3,42 -0.3 m/s---
15 Imme Hitzert Delta Spor...MD Team 1 3,34 -1.1 m/s---
16 Luna Francois AV Groene Ster MD 3,33 +1.3 m/s---
17 Joni Braspenning DJA MD 3,26 +0.1 m/s---
18 Solane Schepers Spado MD Team 2 3,19 -0.5 m/s---
19 Loïs Konings THOR MD Team 1 3,16 -1.3 m/s---
20 Cleo Dingenouts AV Groene Ster MD 3,13 -0.5 m/s---
21 Tess van Luijk AV `56 MD Team 2 2,60 +0.6 m/s---
22 Yfke van Manen THOR MD Team 2 1,88 -0.6 m/s---