• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Spado MC Team 1 Spado - MJC
    Begeleider: N.Nijkamp
    Jurylid: Spado jurylid
    10 6019
    2 AV `56 MC Team 1 AV `56 - MJC
    Begeleider: Jerrel Biswane
    Jurylid: Catherineke van den Dikkenberg
    8 5404
    3 THOR MC THOR - MJC
    Begeleider: Erwin de Vrind
    Jurylid: Paul van der Klugt
    6 4597
    4 AV Scheldesport / RK HAV MC - MJC
    Begeleider: Ivar van de Wege
    Jurylid: Ilse Bouwhuizen
    6 4505
    5 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
    Begeleider: Tjeerd Mijzen
    Jurylid: Rick Lambregts
    9 4071
    6 DJA MC DJA - MJC
    Begeleider: Ankie Vermeeren
    Jurylid: Jurylid DJA
    5 3735
    7 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC
    Begeleider: Gerda Tonissen
    4 2577
    8 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC
    Begeleider: Laura van Haaften
    Jurylid: Dennis Franscois
    5 2515
    9 Spado MC Team 2 Spado - MJC
    Begeleider: N.Nijkamp
    Jurylid: Spado jurylid
    6 2472
    10 AV `56 MC Team 2 AV `56 - MJC 0 0
    10 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 10,53 -1.2 m/s10,35
    2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 10,97 -1.2 m/s10,96
    3 Eva van Mook THOR MC 11,04 -1.2 m/s10,93
    4 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 11,27 -1.2 m/s11,06
    5 Trijntje v... Elzakker Spado MC Team 1 11,51 -1.2 m/s10,73
    6 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 11,53 -1.2 m/s11,10
    7 Ancia van den Bos THOR MC 11,67 -2.3 m/s---
    8 Sofie Klein DJA MC 11,77 -1.1 m/s11,70
    9 Do van den Broek THOR MC 11,81 -2.3 m/s---
    10 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 11,83 -1.1 m/s11,60
    11 Ella Marquet Spado MC Team 1 11,94 -1.1 m/s11,50
    12 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 12,09 -1.1 m/s12,27
    13 Sabine Dirven ARV Achilles MC 12,41 -1.1 m/s12,05
    14 Esri Reesink ARV Achilles MC 12,49 -0.6 m/s---
    15 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 12,62 -0.6 m/s---
    16 Indy Vermeiren DJA MC 12,67 -2.3 m/s13,52
    17 Milou van Meel AV Groene Ster MC 12,83 -0.6 m/s---
    18 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 13,10 -0.6 m/s---
    19 Pien Ardon AV Groene Ster MC 13,38 -0.6 m/s---
    20 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 13,48 -2.3 m/s12,75
    21 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 15,58 -0.6 m/s---
    Anne Kieneker ARV Achilles MC DNS 11,93
    Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC DNS 12,55
    Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS 12,64

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Eefke Leeuwis Spado MC Team 1 2:28,46 2:30,63
    2 Brittany Cools Spado MC Team 1 2:32,42 2:36,18
    3 Tessa Schets AV `56 MC Team 1 2:32,97 2:32,92
    4 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 2:35,54 2:27,00
    5 Anouk Boomaerts DJA MC 2:39,68 2:42,07
    6 Mirthe Keijmel AV Schelde...RK HAV MC 2:43,04 2:42,16
    7 Do van den Broek THOR MC 2:55,65 ---
    8 Yara Burg AV `56 MC Team 1 3:02,44 4:25,00
    9 Milou Twaalfhoven ARV Achilles MC 3:03,60 ---
    10 Sabine Dirven ARV Achilles MC 3:05,02 ---
    11 Renske van Rossum AV Groene Ster MC 3:05,23 ---
    12 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3:05,56 ---
    13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 3:07,22 ---
    14 Tess van Ostaijen DJA MC 3:09,36 ---
    15 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3:45,40 ---
    Ancia van den Bos THOR MC DQ 2:45,00
    Lisa Verkaart Spado MC Team 1 DNS 2:43,14
    Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC DNF 2:50,04

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 13,32 -0.6 m/s12,45
    2 Eva van Mook THOR MC 13,64 -0.6 m/s14,05
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 14,46 -0.9 m/s15,08
    4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 14,66 -0.6 m/s13,97
    5 Benedicte Kimwanga DJA MC 15,09 -1.1 m/s---
    6 Fenna van Amen THOR MC 15,84 -0.9 m/s---
    7 Xenia Kroonen AV Schelde...RK HAV MC 16,04 -0.9 m/s15,13
    8 Merel Baaijens AV `56 MC Team 1 16,08 -0.6 m/s13,85
    9 Lois Michielsen Spado MC Team 1 16,17 -0.9 m/s16,19
    10 Esri Reesink ARV Achilles MC 16,82 -1.1 m/s---
    11 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 17,77 -1.1 m/s---
    12 Esmee de Baat Spado MC Team 2 17,99 -0.9 m/s15,30
    13 Vera Scholtus ARV Achilles MC 22,12 -1.1 m/s---
    Sofie Klein DJA MC DNS 14,50
    Enna van den Boom Spado MC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 29,87 ---
    2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 24,43 ---
    3 Anouk Boomaerts DJA MC 21,26 ---
    4 Nicole Banka SV Diomedon MC 20,07 ---
    5 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 19,55 ---
    6 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 18,53 ---
    7 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 17,71 ---
    8 Rikke Knobel THOR MC 17,53 ---
    9 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 16,49 ---
    10 Laura Plug AV Groene Ster MC 14,02 ---
    11 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 13,85 ---
    12 Daphne Stok Spado MC Team 2 12,18 ---
    13 Vera Hultermans Spado MC Team 2 11,35 ---
    14 Amy van der Linden SV Diomedon MC 10,75 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Lotte Haest Spado MC Team 1 12,96 ---
    2 Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC 9,23 ---
    3 Fenna Gelderblom AV `56 MC Team 1 8,82 ---
    4 Fenne Pellaers AV `56 MC Team 1 8,67 ---
    5 Fleur Verwijmeren ARV Achilles MC 7,87 ---
    6 Nicole Banka SV Diomedon MC 7,75 ---
    7 Indy Vermeiren DJA MC 7,50 ---
    8 Georgette Thilleman AV Schelde...RK HAV MC 7,41 ---
    9 Marthe van Loon AV Groene Ster MC 7,20 ---
    10 Fleur Verheijen ARV Achilles MC 7,04 ---
    11 Noortje Lambregts THOR MC 7,02 ---
    12 Rikke Knobel THOR MC 6,81 ---
    13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 5,98 ---
    14 Vera Hultermans Spado MC Team 2 5,72 ---
    15 Amy van der Linden SV Diomedon MC 5,35 ---
    16 Daphne Stok Spado MC Team 2 4,55 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Kaylee Damen ARV Achilles MC 1,35 ---
    1 Amy De Graaf AV `56 MC Team 1 1,35 ---
    1 Cindy Jansen Spado MC Team 1 1,35 ---
    1 Esmee de Baat Spado MC Team 2 1,35 ---
    1 Nicole Banka SV Diomedon MC 1,35 ---
    1 Fenna van Amen THOR MC 1,35 ---
    7 Yara Burg AV `56 MC Team 1 1,30 ---
    7 Charlene Kommers AV Schelde...RK HAV MC 1,30 ---
    7 Noelle Oirbans Spado MC Team 1 1,30 ---
    10 Meike van Arendonk ARV Achilles MC 1,25 ---
    10 Enna van den Boom Spado MC Team 2 1,25 ---
    10 Noortje Lambregts THOR MC 1,25 ---
    13 Laura Plug AV Groene Ster MC 1,20 ---
    13 Maxine van Duijn SV Diomedon MC 1,20 ---
    Benedicte Kimwanga DJA MC NM ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Eva van Mook THOR MC 4,91 4,80
    2 Iza Nijsse AV `56 MC Team 1 4,81 ---
    3 Katja van Eetvelt AV Schelde...RK HAV MC 4,70 ---
    4 Anouk Verdaasdonk Spado MC Team 1 4,65 ---
    5 Kaylee Damen ARV Achilles MC 4,46 ---
    6 Tess van Ostaijen DJA MC 4,22 ---
    7 Daphne Lambregts Spado MC Team 2 4,01 ---
    8 Cindy Jansen Spado MC Team 1 3,89 ---
    9 Indy Vermeiren DJA MC 3,83 ---
    10 Anne Kieneker ARV Achilles MC 3,76 ---
    11 Yvanka Wesdorp SV Diomedon MC 3,74 ---
    12 Carlijn van Kuik Spado MC Team 2 3,51 ---
    13 Milou van Meel AV Groene Ster MC 3,48 ---
    14 Lotte Elstgeest AV `56 MC Team 1 3,00 ---
    15 Pien Ardon AV Groene Ster MC 2,70 ---
    Suzanne Verschuren AV Schelde...RK HAV MC DNS ---