• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Scheldesport / RK HAV JD - JJD
    Begeleider: Carlo Thilleman
    Jurylid: Ilse Bouwhuizen
    7 5075
    2 Dynamica ADSV JD Dynamica ADSV - JJD
    Begeleider: Annemiek Koopman
    Jurylid: Maaike Ton
    5 4651
    3 DJA JD DJA - JJD
    Begeleider: Jeroen Stoutjesdijk
    5 4547
    4 THOR JD Team 1 THOR - JJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    Jurylid: Vanessa Uitdehaag
    6 4406
    5 Spado JD Team 1 Spado - JJD
    Begeleider: G.Nijkamp
    Jurylid: Jacqueline v/d Werfhorst graag JD werpen!
    7 4387
    6 AV Groene Ster JD AV Groene Ster - JJD
    Begeleider: Rico Stroobant
    Jurylid: Dennis Francois
    6 3679
    7 AV `56 JD Team 1 AV `56 - JJD
    Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
    Jurylid: 1 (samen met MD, afwisselend)
    7 3592
    8 Spado JD Team 2 Spado - JJD
    Begeleider: G.Nijkamp
    Jurylid: Spado jurylid
    5 3066
    9 ARV Achilles JD ARV Achilles - JJD
    Begeleider: Tjeerd Mijzen
    Jurylid: Rick Lambregts
    7 2818
    10 THOR JD Team 2 THOR - JJD
    Begeleider: Marco Lodiers
    Jurylid: Vanessa Uitdehaag
    4 1550
    11 AV `56 JD Team 2 AV `56 - JJD
    Begeleider: Rachid Guigui/Vivian Karelse
    0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 10,73 -1.0 m/s10,87
    2 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 11,00 -1.0 m/s10,50
    3 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,45 -1.0 m/s11,80
    4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 11,61 -1.0 m/s11,88
    5 Daan van Dessel DJA JD 12,04 -1.7 m/s---
    6 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 12,09 -1.8 m/s---
    7 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 12,17 -2.4 m/s---
    8 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 12,30 -1.0 m/s12,08
    9 Louis van Oorschot DJA JD 12,32 -1.7 m/s---
    10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 12,33 -1.8 m/s12,66
    11 Bjarne Maas Spado JD Team 1 12,47 -1.8 m/s12,57
    12 Bram van Dongen DJA JD 12,53 -1.7 m/s---
    13 Keano Withagen Spado JD Team 1 12,56 -1.8 m/s12,80
    14 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 12,72 -1.7 m/s---
    15 Sem Euser Dynamica ADSV JD 12,73 -1.0 m/s12,28
    16 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 12,84 -1.7 m/s---
    17 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 12,99 -2.4 m/s---
    18 Yannick Witte Spado JD Team 2 13,07 -1.7 m/s---
    18 Alex Franssen THOR JD Team 1 13,07 -1.8 m/s13,48
    20 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 13,42 -1.8 m/s14,01
    21 Finn Jansen ARV Achilles JD 14,06 -2.4 m/s---
    22 Niels Oele AV `56 JD Team 1 14,43 -2.4 m/s---
    23 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 14,91 -2.4 m/s---
    24 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 15,72 -2.4 m/s---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Daan van Dessel DJA JD 3:03,03 3:00,00
    2 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 3:15,21 3:19,06
    3 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 3:20,65 3:20,81
    4 Fabian de Maat AV Schelde...RK HAV JD 3:21,19 3:12,65
    5 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 3:21,66 ---
    6 Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD 3:22,31 3:35,47
    7 Tim Withagen Spado JD Team 1 3:25,38 3:21,25
    8 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 3:27,04 3:38,56
    9 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3:31,62 3:33,88
    10 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3:35,25 3:40,02
    11 Geert Kanters AV Groene Ster JD 3:37,56 ---
    12 Joy Gerrits THOR JD Team 1 3:39,34 3:46,60
    13 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 3:43,34 3:35,56
    14 Aiden Dictus DJA JD 3:43,43 3:50,00
    15 Sandro Amantia ARV Achilles JD 3:47,41 ---
    16 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 3:48,91 3:57,08
    17 Finn Jansen ARV Achilles JD 3:50,01 4:00,00
    18 Bram van Dongen DJA JD 3:51,10 3:40,00
    19 Yannick Witte Spado JD Team 2 3:53,39 ---
    20 Felix Linders Spado JD Team 2 3:53,96 ---
    21 Rody Dees AV `56 JD Team 1 4:21,54 ---
    22 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 4:43,32 ---
    23 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 4:52,64 ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jim Putter DJA JD 13,57 +0.2 m/s14,00
    2 Daan van Dessel DJA JD 14,83 +0.7 m/s---
    3 Geert Kanters AV Groene Ster JD 15,76 -1.2 m/s---
    4 Pim van der Maale THOR JD Team 1 15,77 -1.2 m/s15,81
    5 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 15,82 -1.2 m/s23,48
    6 Bjarne Maas Spado JD Team 1 15,90 +0.2 m/s14,01
    7 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 16,17 -0.7 m/s---
    8 Julius Schletterer Dynamica ADSV JD 16,19 +0.7 m/s---
    9 Bram van Dongen DJA JD 16,27 +0.7 m/s---
    9 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 16,27 +0.2 m/s15,50
    11 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 16,29 +0.2 m/s14,03
    12 Sam Jansen ARV Achilles JD 16,42 -0.7 m/s---
    13 Tim Bijvoet AV Groene Ster JD 16,51 -0.7 m/s---
    14 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 16,57 -1.2 m/s17,71
    15 Keano Withagen Spado JD Team 1 16,67 +0.2 m/s14,90
    16 Cas van Arendonk ARV Achilles JD 18,20 -0.7 m/s---
    17 Yannick Witte Spado JD Team 2 18,29 +0.7 m/s---
    18 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 18,39 -1.2 m/s16,90
    19 Niels Oele AV `56 JD Team 1 19,76 +0.7 m/s---
    20 David Hultermans ARV Achilles JD 23,42 -0.7 m/s---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Finn van Zomeren THOR JD Team 1 22,93 ---
    2 Jim Putter DJA JD 22,27 ---
    3 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 21,57 ---
    4 Luca Ton Dynamica ADSV JD 21,38 ---
    5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 20,83 19,59
    6 Jamie van Steen THOR JD Team 1 20,47 ---
    7 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 19,35 ---
    8 Aiden Dictus DJA JD 18,79 ---
    9 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 15,43 ---
    10 Max Pelle Spado JD Team 2 14,17 ---
    11 Morris van...andbergen Spado JD Team 1 14,06 ---
    12 Rody Dees AV `56 JD Team 1 11,74 ---
    13 Rein Becht AV Groene Ster JD 11,35 ---
    14 Matthijs de Brouwer AV Schelde...RK HAV JD 11,03 ---
    15 Lucas Uijtdehaag THOR JD Team 2 10,96 ---
    16 David Hultermans ARV Achilles JD 9,40 ---
    Cas van Arendonk ARV Achilles JD NM ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Robin Bouwhuizen AV Schelde...RK HAV JD 7,78 ---
    2 Sem Euser Dynamica ADSV JD 7,72 ---
    3 Louis van Oorschot DJA JD 7,21 ---
    4 Quinten Vermaas AV Groene Ster JD 7,08 ---
    5 Luc van de Werfhorst Spado JD Team 1 6,79 6,14
    6 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 6,73 ---
    7 Aiden Dictus DJA JD 6,38 ---
    8 Dani Goorden THOR JD Team 2 6,31 ---
    9 Sam Jansen ARV Achilles JD 6,14 ---
    10 Thijs Nagtzaam THOR JD Team 1 6,09 ---
    11 Sandro Amantia ARV Achilles JD 6,02 ---
    12 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 5,01 ---
    13 Max Pelle Spado JD Team 2 4,97 ---
    14 Guus Jasperse AV `56 JD Team 1 4,90 ---
    15 Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 4,84 ---
    16 Rein Becht AV Groene Ster JD 4,83 ---
    17 Alex Franssen THOR JD Team 1 4,45 ---
    18 Yannick Gorissen THOR JD Team 2 3,25 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Geert Kanters AV Groene Ster JD 1,40 ---
    1 Jim Putter DJA JD 1,40 ---
    3 Yannick de Jong AV Schelde...RK HAV JD 1,35 ---
    4 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 1,30 ---
    4 Dani Goorden THOR JD Team 2 1,30 ---
    6 Kasper Koopman Dynamica ADSV JD 1,25 ---
    6 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 1,25 ---
    6 Joy Gerrits THOR JD Team 1 1,25 ---
    9 Dyero IJzermans Spado JD Team 1 1,20 ---
    9 Jamie van Steen THOR JD Team 1 1,20 ---
    11 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 1,15 ---
    11 Justin Van Eijk AV `56 JD Team 1 1,15 ---
    11 Rein Becht AV Groene Ster JD 1,15 ---
    Enrico Rockx ARV Achilles JD NM ---
    Joaquim Knipsadeler AV `56 JD Team 1 NM ---
    Jaro Steels AV Schelde...RK HAV JD DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Pim van der Maale THOR JD Team 1 5,06 +0.3 m/s---
    2 Koen Steenblok AV `56 JD Team 1 4,20 +1.7 m/s---
    3 Tim Withagen Spado JD Team 1 3,89 +0.1 m/s---
    4 Viktor Wieles AV Schelde...RK HAV JD 3,88 +0.8 m/s---
    5 Benjamin Pijnen AV Schelde...RK HAV JD 3,85 -1.4 m/s---
    6 Samil Par...Vithanage AV `56 JD Team 1 3,78 -1.0 m/s---
    6 Thijmen Gladdinés Spado JD Team 2 3,78 -3.1 m/s---
    8 Ivar Engels Dynamica ADSV JD 3,77 -0.9 m/s---
    9 Louis van Oorschot DJA JD 3,70 -0.7 m/s---
    10 Joris Oosterveld Spado JD Team 2 3,45 -2.4 m/s---
    11 Enrico Rockx ARV Achilles JD 3,21 -1.3 m/s---
    12 Levy Suijkerbuijk ARV Achilles JD 3,18 -1.6 m/s---
    13 Dries-Peder Janse Spado JD Team 1 3,14 -1.3 m/s---
    14 Rick van Rijswijk AV Groene Ster JD 3,08 -0.8 m/s---
    15 Luuk Paulussen THOR JD Team 2 3,04 -1.8 m/s---
    16 Alex Franssen THOR JD Team 1 3,03 -0.7 m/s---
    17 Tijn van Oers AV Groene Ster JD 2,24 +0.3 m/s---