Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado JC Team 1 Spado - JJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
9 6256
2 AV `56 JC Team 1 AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Peter Oele
6 6075
3 DJA JC DJA - JJC
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Jurylid DJA
6 6063
4 THOR JC Team 1 THOR - JJC
Begeleider: Erwin de Vrind
Jurylid: Paul van der Klugt
7 5724
5 AV Scheldesport / RK HAV JC - JJC
Begeleider: Ivar van de Wege
Jurylid: Ilse Bouwhuizen
4 5082
6 AV `56 JC Team 2 AV `56 - JJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Catherineke van den Dikkenberg
4 3320
7 Dynamica ADSV JC Dynamica ADSV - JJC
Begeleider: Annemiek Koopman
2 3107
8 THOR JC Team 2 THOR - JJC
Begeleider: Erwin de Vrind
Jurylid: Paul van der Klugt
4 2749
9 SV Diomedon JC SV Diomedon - JJC
Begeleider: Gerda Tonissen
3 2607
10 AV Groene Ster JC AV Groene Ster - JJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Dennis Franscios
4 2467
11 ARV Achilles JC ARV Achilles - JJC
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Rick Lambregts
3 1728
12 Spado JC Team 2 Spado - JJC 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 12,36 +0.0 m/s12,40
2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 12,40 +0.0 m/s12,42
3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 13,24 +0.0 m/s---
4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 13,32 +0.0 m/s13,17
5 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 13,38 +0.0 m/s---
6 Gijs Houben THOR JC Team 1 13,60 +0.0 m/s13,38
7 Mart Kapteijn AV `56 JC Team 2 13,87 +0.0 m/s13,85
8 David de Vos SV Diomedon JC 13,89 +0.0 m/s---
9 Mink Tebbens THOR JC Team 1 13,92 +0.0 m/s13,84
10 Quinten Steijns Spado JC Team 1 13,98 +0.0 m/s13,79
11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 14,03 +0.0 m/s11,13
12 Joost Simons SV Diomedon JC 14,16 +0.0 m/s---
13 Bart Mol DJA JC 14,19 +0.0 m/s13,43
14 Cas van Wesel THOR JC Team 1 14,23 +0.0 m/s13,82
15 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 14,75 +0.0 m/s---
16 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 14,77 +0.0 m/s---
17 Finn Hillemans DJA JC 14,86 +0.0 m/s14,50
18 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 15,01 +0.0 m/s14,82
19 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 15,95 +0.0 m/s---
20 Rick van der Linden SV Diomedon JC 16,20 +0.0 m/s---
Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS ---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 2:22,92 2:29,00
2 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 2:24,74 2:25,19
3 Thijs Van Kooten AV `56 JC Team 1 2:26,06 ---
4 Tijn Visscher Spado JC Team 1 2:32,64 2:32,32
5 Quinten Steijns Spado JC Team 1 2:33,13 2:38,46
6 Cas van Wesel THOR JC Team 1 2:34,12 2:35,07
7 Daan Moelands DJA JC 2:36,86 2:32,09
8 Bart Mol DJA JC 2:37,76 2:34,03
9 Tim van Iersel THOR JC Team 2 2:38,16 2:39,01
10 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 2:42,43 ---
11 Lukas Dobbelaar AV Schelde...RK HAV JC 2:45,81 2:44,89
12 Roland van Dijk THOR JC Team 1 2:49,64 ---
13 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 2:57,87 3:00,78
14 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 2:59,91 ---
15 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3:05,58 3:10,00

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Tim Klein DJA JC 15,04 +0.6 m/s14,63
2 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 15,85 +0.6 m/s---
3 Youri de Wit DJA JC 16,69 +0.6 m/s---
4 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 16,71 +0.6 m/s16,05
5 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 18,92 +0.6 m/s16,12
6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 19,38 +0.2 m/s20,62
7 Jorrit Kessels Spado JC Team 1 19,97 +0.6 m/s18,90
8 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 20,61 +0.6 m/s19,10
9 Gijs Houben THOR JC Team 1 20,76 +0.2 m/s20,83
10 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 21,06 +0.2 m/s22,24
11 Jelle van den Heuvel AV Groene Ster JC 21,13 +0.6 m/s---
12 Jelle Francois AV Groene Ster JC 22,04 +0.2 m/s---
13 Rick van der Linden SV Diomedon JC 22,13 +0.6 m/s---
14 Roland van Dijk THOR JC Team 1 22,47 +0.2 m/s---
15 Marcus Jongenelis ARV Achilles JC 25,45 +0.6 m/s---

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Pim Nuijten Spado JC Team 1 40,29 ---
2 Roy van den Broek ARV Achilles JC 29,99 ---
3 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 27,48 ---
4 Finn Hillemans DJA JC 26,98 ---
5 Cas van Wesel THOR JC Team 1 23,97 ---
6 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 23,59 ---
7 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 22,87 ---
8 Tim van Iersel THOR JC Team 2 18,40 ---
9 Jude Khalil THOR JC Team 2 17,85 ---
10 Niels Mouws ARV Achilles JC 17,69 ---
11 Sjors van der Wal Spado JC Team 1 17,65 ---
12 Sven Oele AV `56 JC Team 2 14,50 ---
13 Jelle Francois AV Groene Ster JC 12,24 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tim Klein DJA JC 46,67 ---
2 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 28,27 ---
3 Pim Nuijten Spado JC Team 1 21,21 ---
4 David de Vos SV Diomedon JC 21,18 ---
5 Jovi Koens AV `56 JC Team 1 18,99 ---
6 Roy van den Broek ARV Achilles JC 17,76 ---
7 Rick van der Linden SV Diomedon JC 16,99 ---
8 Maarten Franken Spado JC Team 1 16,64 ---
9 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 16,55 ---
10 Sven Oele AV `56 JC Team 2 15,09 ---
11 Sjors van Zomeren THOR JC Team 2 14,24 ---
12 Joris Klein DJA JC 13,37 ---
13 Marc van den Boom THOR JC Team 1 13,01 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tim de Bruijn AV Schelde...RK HAV JC 1,70 ---
2 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 1,60 ---
2 Mink Tebbens THOR JC Team 1 1,60 ---
4 Remco De Baar AV `56 JC Team 1 1,50 ---
4 Lucas van den Berg AV Groene Ster JC 1,50 ---
6 Ben Weststrate AV `56 JC Team 1 1,45 ---
6 Nino Van den Berg AV `56 JC Team 2 1,45 ---
6 Wouter de Vrind THOR JC Team 1 1,45 ---
9 David de Vos SV Diomedon JC 1,40 ---
9 Joost Simons SV Diomedon JC 1,40 ---
9 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 1,40 ---
12 Dani Meertens Spado JC Team 1 1,25 ---
Tim Klein DJA JC NM ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals Dynamica ADSV JC 5,98 +0.3 m/s---
2 Daan Schuit AV Schelde...RK HAV JC 5,17 -1.1 m/s---
3 Tobias de Zeeuw AV Schelde...RK HAV JC 4,87 +0.1 m/s---
4 Daan Moelands DJA JC 4,78 -0.7 m/s---
5 Quinten Mertens AV `56 JC Team 1 4,68 -1.7 m/s---
6 Niels Mouws ARV Achilles JC 4,64 +0.2 m/s---
7 Jochem Huijbregts Spado JC Team 1 4,61 +0.1 m/s---
8 Sander van Mansfeld THOR JC Team 1 4,58 -0.9 m/s---
9 Jesse Van...ikkenberg AV `56 JC Team 1 4,44 -0.2 m/s---
10 Jude Khalil THOR JC Team 2 4,19 -0.1 m/s---
11 Tomas Hop...nbrouwers Spado JC Team 1 4,18 +0.2 m/s---
12 Tom van Houwelingen Dynamica ADSV JC 4,17 -0.8 m/s---
13 Roy van den Broek ARV Achilles JC 4,12 -1.3 m/s---
14 Marc van den Boom THOR JC Team 1 3,84 -2.2 m/s---
15 Thijs van Gastel THOR JC Team 2 3,43 -1.9 m/s---
16 Sil Leenknegt AV `56 JC Team 2 3,41 -1.2 m/s---
Cas Overzier AV Groene Ster JC DNS ---