Uitslagen Junioren C/D Poule 56 Wedstrijd 2 [2019]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marius Vyent U-Track JC Team 1 17,87 +1.0 m/s--- 835
2 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JC 18,14 +1.5 m/s18,69 805
3 Elmar van Erkel AV Gouda JC 18,77 +1.5 m/s18,69 0
4 Jurre van Oosten AV Gouda JC 18,77 +1.5 m/s20,50 738
5 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JC Team 1 19,08 +1.5 m/s20,00 706
6 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 19,56 +1.5 m/s20,00 659
7 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 19,92 +1.5 m/s21,00 626
8 Matthijs Verrips AV Atverni JC 20,09 +1.0 m/s--- 610
9 Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 1 20,23 -0.8 m/s--- 598
10 Elliot Szabo U-Track JC Team 2 20,26 -0.8 m/s--- 595
11 Lickson Renting AAV `36 JC Team 1 20,58 +1.5 m/s21,65 567
12 Iker Bruggink AV Phoenix JC 20,65 +1.2 m/s--- 561
13 Wen Hao Chen AV Phoenix JC 20,87 +1.2 m/s--- 543
14 Olle De Laat U-Track JC Team 1 20,91 -0.8 m/s--- 0
15 Cornélio Ventura AV Atverni JC 21,21 +1.2 m/s--- 515
16 Max van de Meent AAV `36 JC Team 1 22,08 +1.2 m/s23,34 0
17 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JC 22,29 +1.0 m/s--- 432
18 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 22,34 -0.8 m/s--- 428
19 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 22,38 -0.8 m/s--- 425
20 Lars Thijssen AV Atverni JC 22,48 +1.0 m/s--- 0
21 Olaf Rijnboutt Hellas Utr...JC Team 3 22,90 -0.8 m/s--- 388
22 Casper van den Brom Jeugd Atle...ATHLOI JC 23,08 +1.0 m/s--- 376
23 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 23,59 +1.2 m/s--- 342
24 Mischa Smits Jeugd Atle...ATHLOI JC 23,88 +1.0 m/s--- 0
25 Malte Köster AAV `36 JC Team 2 25,62 +1.0 m/s--- 219
Sven Keler AV Clytoneus JC DNS --- 0
Joeri Steenman Hellas Utr...JC Team 1 DNS 20,00 0
Titus Pauw U-Track JC Team 2 DNS --- 0
Senna Stamper U-Track JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 William Knol U-Track JC Team 1 2:07,80 2:16,85 810
2 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 2:10,74 2:14,57 772
3 Max Innikel U-Track JC Team 1 2:18,34 2:21,96 681
4 Iker Bruggink AV Phoenix JC 2:19,78 2:26,41 665
5 Pim Zeeman Hellas Utr...JC Team 1 2:20,40 2:20,00 658
6 Bas Noordhoek AV Atverni JC 2:20,54 2:29,00 656
7 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 2:22,79 2:26,00 632
8 Luc Nederpel AV Atverni JC 2:23,41 2:28,00 0
9 Wessel van...aardingen AV Gouda JC 2:24,10 2:25,00 618
10 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda JC 2:24,56 2:25,00 613
11 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 2:26,01 2:25,00 598
12 Dat de Kiefte AV Phoenix JC 2:27,30 2:28,05 586
13 Yannick Faerber U-Track JC Team 1 2:37,90 2:35,36 0
14 Sven Blok AV Gouda JC 2:38,23 2:30,00 0
15 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JC 2:43,44 --- 440
16 Wen Hao Chen AV Phoenix JC 2:43,70 --- 0
17 Henrik Drost AAV `36 JC Team 1 2:44,50 2:40,00 432
18 Olaf Rijnboutt Hellas Utr...JC Team 3 2:46,96 --- 412
19 Max van de Meent AAV `36 JC Team 1 2:55,31 3:00,60 0
20 Jelmer de Leeuw AAV `36 JC Team 2 2:55,40 2:57,70 350
21 Tibor Jaasma U-Track JC Team 2 2:58,72 --- 327
22 Luuk van Dijk U-Track JC Team 2 2:59,21 --- 324
Stijn van Schaik AV Clytoneus JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 14,92 +1.5 m/s15,28 734
2 Ewan ter Hennepe AV Gouda JC 15,20 +1.5 m/s14,95 707
3 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JC Team 1 15,28 +1.5 m/s16,20 699
4 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 1 16,36 +1.5 m/s18,27 605
5 Titus Pauw U-Track JC Team 2 16,83 +1.0 m/s--- 568
6 Max Innikel U-Track JC Team 1 17,20 +1.0 m/s18,36 540
7 Stan Reedijk AAV `36 JC Team 1 17,46 +1.5 m/s17,80 521
8 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JC Team 1 17,61 +1.5 m/s17,95 0
9 Toon de Kwaasteniet U-Track JC Team 1 18,05 +1.7 m/s--- 480
10 Thom de Weger AV Gouda JC 18,12 +1.0 m/s19,68 476
11 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 18,64 +1.7 m/s--- 442
12 Cornélio Ventura AV Atverni JC 19,30 +1.0 m/s--- 402
13 Matthijs Verrips AV Atverni JC 19,44 +1.7 m/s--- 394
14 Tim Broerse Jeugd Atle...ATHLOI JC 19,78 +1.7 m/s--- 375
15 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 20,66 +1.7 m/s--- 328
16 Mees Borghuis AV Phoenix JC 21,15 +1.0 m/s--- 303
17 Iker Bruggink AV Phoenix JC 23,38 +1.0 m/s21,30 205
18 Mischa Smits Jeugd Atle...ATHLOI JC 23,64 +1.7 m/s--- 195
19 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 24,10 +1.7 m/s--- 177
Naoa Yeo AV Atverni JC DNS --- 0
Stijn van Schaik AV Clytoneus JC DNS --- 0
Lorenzo Speear U-Track JC Team 1 DNS --- 0
Joeri Steenman Hellas Utr...JC Team 1 DNF 15,50 0
Elmar van Erkel AV Gouda JC DNF 16,66 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Gouda JC (4x100m) AV Gouda - JJC 4 47,72 754
1 Hellas Utrecht JC Team 1 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 4 48,61 767
3 U-Track JC Team 1 (4x100m) U-Track - JJC 4 50,54 643
4 U-Track JC Team 2 (4x100m) U-Track - JJC 4 53,41 592
5 AAV `36 JC Team 1 (4x100m) AAV `36 - JJC 4 53,51 588
6 AV Phoenix JC (4x100m) AV Phoenix - JJC 4 55,44 526
7 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JC (4x100m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJC 4 57,90 453
8 AAV `36 JC Team 2 (4x100m) AAV `36 - JJC 0 DNS 0
8 AV Atverni JC (4x100m) AV Atverni - JJC 4 DNS 0
8 AV Clytoneus JC (4x100m) AV Clytoneus - JJC 0 DNS 0
8 Hellas Utrecht JC Team 2 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0
8 Hellas Utrecht JC Team 3 (4x100m) Hellas Utrecht - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stan Reedijk AAV `36 JC Team 1 39,66 34,18 635
2 Daniël van der Poel AV Phoenix JC 37,17 --- 601
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 34,28 --- 560
4 Olle De Laat U-Track JC Team 1 27,68 --- 458
5 Siep van Amsterdam AAV `36 JC Team 1 26,99 27,66 0
6 Stefan Dijkstra Hellas Utr...JC Team 1 22,76 --- 375
7 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 22,35 --- 368
8 Timo Slot Jeugd Atle...ATHLOI JC 22,08 --- 363
9 Mees Borghuis AV Phoenix JC 19,99 --- 0
10 Olaf van der Hidde Hellas Utr...JC Team 1 18,09 --- 0
11 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 17,69 --- 279
12 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 16,53 --- 255
13 Jelmer de Leeuw AAV `36 JC Team 2 14,20 --- 204
14 Malte Köster AAV `36 JC Team 2 13,34 14,45 0
15 Allard de Laat AV Gouda JC 12,30 --- 0
16 Luuk van Dijk U-Track JC Team 2 10,56 --- 116
Benaiah Bergwijn AV Atverni JC DNS --- 0
Yannick Faerber U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jurre van Oosten AV Gouda JC 11,75 11,31 603
2 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 10,33 --- 538
3 Robbin Hoogendoorn AV Gouda JC 8,90 --- 0
4 Daniël van der Poel AV Phoenix JC 8,70 --- 458
5 Max van Leeuwen AAV `36 JC Team 1 8,60 8,62 453
6 Olle De Laat U-Track JC Team 1 8,26 --- 435
7 Hidde Woldendorp AV Atverni JC 7,65 --- 402
8 Henrik Drost AAV `36 JC Team 1 6,91 --- 0
9 Storm Schifflers AV Clytoneus JC 6,90 --- 360
10 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 6,59 --- 342
11 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 1 6,54 --- 0
12 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 6,02 --- 0
13 Luuk van Dijk U-Track JC Team 2 5,13 --- 250
Naoa Yeo AV Atverni JC DNS --- 0
Damian Stamper U-Track JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Michael Quirk Hellas Utr...JC Team 1 1,65 --- 741
2 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JC Team 1 1,60 1,42 702
2 Wessel van...aardingen AV Gouda JC 1,60 1,65 702
4 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 1,50 --- 623
5 Stan Reedijk AAV `36 JC Team 1 1,50 1,45 0
5 Allard de Laat AV Gouda JC 1,50 --- 0
7 Max Innikel U-Track JC Team 1 1,45 --- 582
8 Luc Nederpel AV Atverni JC 1,40 --- 541
9 Yannick Faerber U-Track JC Team 1 1,40 --- 0
10 Kamil Kuit Hellas Utr...JC Team 2 1,35 --- 499
10 Tibor Jaasma U-Track JC Team 2 1,35 --- 499
12 Dat de Kiefte AV Phoenix JC 1,30 --- 0
13 Jelmer de Leeuw AAV `36 JC Team 2 1,25 1,12 426
Benaiah Bergwijn AV Atverni JC DNS --- 0
Sven Keler AV Clytoneus JC DNS 1,40 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marius Vyent U-Track JC Team 1 5,67 -0.9 m/s5,34 749
2 Sydney Albertzoon Hellas Utr...JC Team 1 5,37 +2.2 m/s--- 693
3 Ewan ter Hennepe AV Gouda JC 5,26 +2.0 m/s5,21 672
4 Senna Stamper U-Track JC Team 2 5,21 +1.0 m/s--- 662
5 Merijn Hoogerdijk AAV `36 JC Team 1 5,18 -0.8 m/s5,08 656
6 Tygo Versteegh Hellas Utr...JC Team 1 5,12 +0.6 m/s--- 0
7 Damian Stamper U-Track JC Team 1 4,71 +0.7 m/s--- 0
8 Arjuno Orsini AV Gouda JC 4,63 +1.0 m/s--- 0
9 Antoni Elkenbracht AV Phoenix JC 4,50 +0.5 m/s--- 519
10 Casper van den Brom Jeugd Atle...ATHLOI JC 4,36 +0.9 m/s--- 490
11 Elliot Szabo U-Track JC Team 2 4,35 -0.7 m/s--- 0
12 Wen Hao Chen AV Phoenix JC 4,34 +1.6 m/s--- 0
13 Lickson Renting AAV `36 JC Team 1 4,20 +0.8 m/s3,99 0
14 Gert Schellen Hellas Utr...JC Team 3 4,17 +0.7 m/s--- 452
15 Meijne Viersen Hellas Utr...JC Team 2 4,11 +0.3 m/s--- 440
16 Luc Nederpel AV Atverni JC 4,06 -0.4 m/s--- 430
17 Tjerk Schoppert Hellas Utr...JC Team 2 3,87 +0.4 m/s--- 0
18 Lars Thijssen AV Atverni JC 3,84 +0.9 m/s--- 0
19 Malte Köster AAV `36 JC Team 2 3,32 +0.3 m/s--- 282
Stijn van Schaik AV Clytoneus JC DNS --- 0
Sven Keler AV Clytoneus JC DNS --- 0
Olaf Rijnboutt Hellas Utr...JC Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nelson Moude Foko Hellas Utr...JD Team 1 11,14 +0.0 m/s11,28 596
2 Floris van der Vijgh Hellas Utr...JD Team 1 11,30 +0.0 m/s11,26 570
3 Wout Hogenboom Hellas Utr...JD Team 1 11,34 +0.0 m/s11,71 0
4 Rico Meijer AV Atverni JD 11,70 +1.8 m/s--- 510
5 Bruno Stoon U-Track JD Team 2 11,78 +1.4 m/s--- 499
6 Levi Widodo OSM `75 JD 11,92 +1.8 m/s--- 479
7 David Tamminga AV Gouda JD 11,95 +0.0 m/s12,16 475
8 Sem van den Boom AAV `36 JD Team 2 12,05 +1.4 m/s13,30 461
9 Pieter Stoof OSM `75 JD 12,08 +1.8 m/s--- 457
10 Nathan le Comte Hellas Utr...JD Team 2 12,10 +1.4 m/s12,45 454
11 Aidan de Bok Hellas Utr...JD Team 2 12,13 +0.0 m/s12,23 450
12 Quincy van Tol AAV `36 JD Team 1 12,14 +0.0 m/s12,35 448
13 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 2 12,19 +1.4 m/s13,06 0
14 Victor Diallo AV Phoenix JD Team 2 12,24 +0.9 m/s--- 435
15 Noah Flu Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,26 +0.9 m/s--- 432
16 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 1 12,32 +0.9 m/s--- 424
17 Menno Hoornstra Jeugd Atle...ATHLOI JD 12,32 +1.8 m/s--- 424
18 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 12,39 +1.8 m/s--- 415
19 Tijn van Bergen AAV `36 JD Team 1 12,44 +1.4 m/s13,50 409
20 Teun Emond U-Track JD Team 1 12,45 +1.8 m/s--- 408
21 Ravi ter Hennepe AV Gouda JD 12,63 +0.0 m/s12,39 385
22 Kimi Wolters AV Atverni JD 12,73 +1.8 m/s--- 372
23 Hamim Majdandzic Hellas Utr...JD Team 3 12,74 +1.8 m/s--- 371
24 Quinten van den Berg U-Track JD Team 3 12,78 +1.8 m/s--- 366
25 Jelle Hoogeveen AAV `36 JD Team 2 12,93 +1.4 m/s13,50 348
26 Maties Henskens Hellas Utr...JD Team 3 13,04 +1.8 m/s--- 335
27 Bas van Bommel AV Clytoneus JD 13,15 +0.9 m/s--- 322
28 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 13,17 +1.8 m/s--- 320
29 Ruben Andriessen AV Atverni JD 13,31 +1.8 m/s--- 0
30 Chico Hoogervorst AAV `36 JD Team 2 13,31 +1.4 m/s14,60 0
31 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 13,35 +1.8 m/s--- 0
32 Joris de Klein U-Track JD Team 1 14,17 +1.8 m/s--- 0
33 Idse van der Schoot U-Track JD Team 3 14,40 +1.8 m/s--- 191
Siem Smidt AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0
Mik Vermeulen AAV `36 JD Team 1 DNS 12,91 0
Hugo Brunt AV Clytoneus JD DNS --- 0
Thimon Lamers AV Clytoneus JD DNS --- 0
Jannick Breuker U-Track JD Team 3 DNS --- 0
Sybe van Dijk U-Track JD Team 2 DNS --- 0
Pascal Kuiper AV Gouda JD DNS 11,70 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 3:01,98 3:02,55 683
2 Noah Schoonhoven AV Atverni JD 3:15,25 3:12,00 579
3 Timo Straathof AV Atverni JD 3:15,60 3:16,00 577
4 Bruno Stoon U-Track JD Team 2 3:19,23 --- 551
5 William van Triest AV Clytoneus JD 3:20,91 --- 539
6 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 3:22,32 3:17,86 530
7 Tim van Tilburg AV Gouda JD 3:24,68 3:15,70 514
8 Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 3:25,09 --- 511
9 Sybe van Dijk U-Track JD Team 2 3:26,15 --- 504
10 Noah Groe...n 't Wout AV Clytoneus JD 3:37,33 --- 435
11 Nick van Leeuwen AAV `36 JD Team 1 3:37,69 3:37,60 433
12 Levi Relyveld AV Atverni JD 3:38,92 --- 0
13 Patrick Groeneveld OSM `75 JD 3:40,92 --- 414
14 Ivar de Vries Hellas Utr...JD Team 2 3:42,07 --- 408
15 Hugo Kiers U-Track JD Team 1 3:42,09 --- 408
16 Teun Emond U-Track JD Team 1 3:43,04 --- 403
17 Luuk Schoonman AV Gouda JD 3:43,38 3:43,70 401
18 Mats van Dijk U-Track JD Team 1 3:44,46 --- 0
19 Hamim Majdandzic Hellas Utr...JD Team 3 3:45,35 --- 390
20 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 3:47,27 3:46,40 379
21 Quinten va...Hoevelaak AAV `36 JD Team 1 3:47,49 3:59,30 378
22 Chico Hoogervorst AAV `36 JD Team 2 3:47,53 3:59,20 378
23 Lucas Drenth AV Gouda JD 3:47,65 3:50,62 0
24 Yuri Vink AV Phoenix JD Team 1 3:48,20 --- 374
25 Menno Hoornstra Jeugd Atle...ATHLOI JD 3:49,73 --- 366
26 Thomas Mooi AV Phoenix JD Team 2 3:50,61 --- 362
27 Sape van der Woude Hellas Utr...JD Team 2 3:51,79 3:56,10 356
28 Julian Plompen AAV `36 JD Team 2 3:52,93 4:00,00 0
29 Idse van der Schoot U-Track JD Team 3 3:55,64 --- 336
30 Jelle Wanders Jeugd Atle...ATHLOI JD 4:07,60 --- 279
Koen Bruin AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0
Mik Vermeulen AAV `36 JD Team 1 DNS 3:36,87 0
Thimon Lamers AV Clytoneus JD DNS --- 0
Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS 3:47,76 0
Sasha Bosch Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0
Jannick Breuker U-Track JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 14,30 -1.7 m/s14,47 461
2 Sam de Wild Hellas Utr...JD Team 1 14,74 -1.7 m/s14,20 423
3 Joel Wondel AV Clytoneus JD 14,96 -1.0 m/s--- 405
4 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 14,97 -1.7 m/s15,46 0
5 Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 15,32 -1.7 m/s16,14 376
6 Tim van Tilburg AV Gouda JD 15,84 -1.7 m/s15,23 338
7 Ivar de Vries Hellas Utr...JD Team 2 15,92 -1.0 m/s--- 332
8 Jaouad Boussakout AV Phoenix JD Team 1 16,18 -1.0 m/s--- 314
9 Nigel Schutz U-Track JD Team 1 16,21 -1.0 m/s--- 312
10 Christian Schwartz U-Track JD Team 2 16,22 +1.3 m/s--- 311
11 Luuk Schoonman AV Gouda JD 16,31 -1.7 m/s16,64 305
12 Boris Hermsen AV Atverni JD 16,77 +0.7 m/s--- 274
13 Teun Emond U-Track JD Team 1 16,94 -1.0 m/s--- 263
14 Pieter Stoof OSM `75 JD 17,39 +0.7 m/s--- 236
15 Nick van Leeuwen AAV `36 JD Team 1 17,40 +1.3 m/s18,69 235
16 William van Triest AV Clytoneus JD 17,68 -1.0 m/s--- 219
17 Pepijn den Boer AAV `36 JD Team 2 17,68 +1.3 m/s18,07 219
18 Mats van Dijk U-Track JD Team 1 17,71 +0.7 m/s--- 0
19 Patrick Groeneveld OSM `75 JD 17,81 +0.7 m/s--- 211
20 Victor Diallo AV Phoenix JD Team 2 18,29 -1.0 m/s--- 185
21 Quincy van Tol AAV `36 JD Team 1 18,33 +1.3 m/s19,50 182
22 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 18,42 -1.0 m/s--- 178
23 Thomas Mooi AV Phoenix JD Team 2 19,11 -1.0 m/s--- 142
24 Julian Plompen AAV `36 JD Team 2 19,55 +1.3 m/s19,00 121
25 Jelle Wanders Jeugd Atle...ATHLOI JD 19,61 -1.0 m/s--- 118
26 Jelle Hoogeveen AAV `36 JD Team 2 20,28 +0.7 m/s--- 0
27 Kees Amesz U-Track JD Team 3 20,97 -1.0 m/s--- 58
28 Ruben Andriessen AV Atverni JD 21,08 -1.0 m/s--- 54
Nathan van der Hoorn AAV `36 JD Team 1 DNS 17,02 0
Rico Meijer AV Atverni JD DNS --- 0
Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS 18,96 0
Jannick Breuker U-Track JD Team 3 DNS --- 0
Pascal Kuiper AV Gouda JD DNS 15,08 0
Noah Flu Jeugd Atle...ATHLOI JD DNF --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas Utrecht JD Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 42,84 636
2 U-Track JD Team 2 (4x80m) U-Track - JJD 4 46,31 501
3 Hellas Utrecht JD Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 46,45 496
4 AV Clytoneus JD (4x80m) AV Clytoneus - JJD 4 47,16 471
5 AV Gouda JD (4x80m) AV Gouda - JJD 4 47,74 451
6 AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 4 47,79 450
7 AAV `36 JD Team 1 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 47,92 445
8 AV Phoenix JD Team 1 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 48,41 429
9 U-Track JD Team 1 (4x80m) U-Track - JJD 4 49,01 409
10 AAV `36 JD Team 2 (4x80m) AAV `36 - JJD 4 50,01 378
11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI JD (4x80m) Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - JJD 4 51,43 335
12 U-Track JD Team 3 (4x80m) U-Track - JJD 4 53,73 271
13 AV Phoenix JD Team 2 (4x80m) AV Phoenix - JJD 4 DNS 0
13 AV Phoenix JD Team 3 (4x80m) AV Phoenix - JJD 0 DNS 0
13 Hellas Utrecht JD Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - JJD 4 DNS 0
13 OSM `75 JD (4x80m) OSM `75 - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 22,21 --- 347
2 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 2 18,42 --- 277
3 Lars Post AAV `36 JD Team 1 18,19 13,17 272
4 Luuk Schoonman AV Gouda JD 17,20 13,35 253
5 Joep van Ede U-Track JD Team 2 16,92 --- 247
6 Jonah Pronk AV Atverni JD 16,62 --- 241
7 Linus van Arkel AAV `36 JD Team 2 15,41 --- 216
8 Milad Ahm...ian Yazdi Hellas Utr...JD Team 3 15,24 --- 212
9 Hugo Kiers U-Track JD Team 1 14,81 --- 203
10 Koen Bruin AV Phoenix JD Team 2 14,69 --- 200
11 Levi Widodo OSM `75 JD 13,93 --- 184
12 Daniël B...ndermaker Hellas Utr...JD Team 2 13,91 --- 0
13 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 13,62 --- 177
14 Kees Amesz U-Track JD Team 3 13,56 --- 175
15 Pepijn den Boer AAV `36 JD Team 2 13,55 --- 0
16 Wout Hogenboom Hellas Utr...JD Team 1 12,41 --- 0
17 Lucas Drenth AV Gouda JD 12,08 11,00 0
18 Maties Henskens Hellas Utr...JD Team 3 11,91 --- 0
19 Bas van Bommel AV Clytoneus JD 11,89 --- 136
20 Rico Osnabrugge AV Phoenix JD Team 1 11,74 --- 0
21 Koen van Summeren OSM `75 JD 11,44 --- 0
22 Ruben Laziev AV Atverni JD 10,72 --- 0
23 Nigel Schutz U-Track JD Team 1 9,85 --- 0
24 Quinten va...Hoevelaak AAV `36 JD Team 1 9,80 --- 0
25 Chris Heugens U-Track JD Team 3 9,33 --- 0
26 Morris Mooijaart Jeugd Atle...ATHLOI JD 8,45 --- 46
27 Jim Schinkel Jeugd Atle...ATHLOI JD 7,37 --- 0
Hugo Brunt AV Clytoneus JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Neo Thijssen Hellas Utr...JD Team 1 9,64 --- 505
2 Joep van Ede U-Track JD Team 2 8,43 --- 444
3 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 7,89 --- 415
4 Karsten van Beelen U-Track JD Team 2 7,66 --- 0
5 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 7,39 --- 388
6 Lars Post AAV `36 JD Team 1 7,35 6,31 385
7 Jaouad Boussakout AV Phoenix JD Team 1 7,07 --- 370
8 Nelson Moude Foko Hellas Utr...JD Team 1 6,95 --- 0
9 Luuk de Haan AV Gouda JD 6,53 7,14 338
10 Nathan le Comte Hellas Utr...JD Team 2 6,30 --- 324
11 Linus van Arkel AAV `36 JD Team 2 6,29 --- 324
12 Hugo Kiers U-Track JD Team 1 6,21 --- 0
13 Noah Groe...n 't Wout AV Clytoneus JD 6,17 --- 316
14 David Tamminga AV Gouda JD 6,14 5,68 0
15 Koen van Summeren OSM `75 JD 6,07 --- 310
16 Aaron Grul AV Phoenix JD Team 1 5,75 --- 0
17 Chico Hoogervorst AAV `36 JD Team 2 5,43 5,98 0
18 Daniël B...ndermaker Hellas Utr...JD Team 2 5,32 --- 0
19 Quinten va...Hoevelaak AAV `36 JD Team 1 5,20 --- 0
20 Ruben Laziev AV Atverni JD 5,14 --- 251
21 Furkan Oz Hellas Utr...JD Team 3 4,90 --- 234
22 Max Tesser AV Clytoneus JD 4,87 --- 0
23 Jim Schinkel Jeugd Atle...ATHLOI JD 4,16 --- 0
24 Chris Heugens U-Track JD Team 3 3,62 --- 140
25 Luuk Lodewijk OSM `75 JD 3,58 --- 0
Siem Smidt AV Phoenix JD Team 2 DNS --- 0
Niklas Sanders AV Atverni JD DNS --- 0
Sasha Bosch Hellas Utr...JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joel Wondel AV Clytoneus JD 1,50 1,45 623
2 Tim van Tilburg AV Gouda JD 1,45 1,40 582
3 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 0
4 Finn van Ek Hellas Utr...JD Team 1 1,35 --- 499
4 Bruno Stoon U-Track JD Team 2 1,35 --- 499
6 Rico Osnabrugge AV Phoenix JD Team 1 1,30 --- 462
6 Lars Post AAV `36 JD Team 1 1,30 1,36 462
6 Jonah Pronk AV Atverni JD 1,30 --- 462
6 Sape van der Woude Hellas Utr...JD Team 2 1,30 --- 462
6 Levi Widodo OSM `75 JD 1,30 --- 462
6 Joris Vermetten U-Track JD Team 1 1,30 --- 462
12 Max Tesser AV Clytoneus JD 1,25 --- 0
12 Luuk de Haan AV Gouda JD 1,25 1,25 0
14 Levi Relyveld AV Atverni JD 1,20 --- 0
15 Milad Ahm...ian Yazdi Hellas Utr...JD Team 3 1,20 --- 389
15 Otto Back Jeugd Atle...ATHLOI JD 1,20 --- 389
17 Pieter Stoof OSM `75 JD 1,20 --- 0
17 Vincent Pool U-Track JD Team 1 1,20 --- 0
19 Ruben Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 1,15 --- 352
19 Pepijn den Boer AAV `36 JD Team 2 1,15 1,25 352
21 Tobias Boxman Hellas Utr...JD Team 3 1,15 --- 0
22 Siemen Visser AAV `36 JD Team 2 1,10 1,20 0
23 Mees Groenendijk U-Track JD Team 3 1,05 --- 279
24 Quinten van den Berg U-Track JD Team 3 1,00 --- 0
Djibril Ndiaye AV Phoenix JD Team 1 DNS --- 0
Nathan van der Hoorn AAV `36 JD Team 1 DNS 1,40 0
Tim Verhagen Hellas Utr...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Fontein Hellas Utr...JD Team 1 4,60 +1.1 m/s--- 540
2 Floris van der Vijgh Hellas Utr...JD Team 1 4,43 -1.5 m/s--- 0
3 Karsten van Beelen U-Track JD Team 2 4,41 +0.5 m/s--- 500
4 Boris Hermsen AV Atverni JD 4,21 +0.3 m/s--- 460
5 Aidan de Bok Hellas Utr...JD Team 2 4,15 +0.5 m/s--- 448
6 Christian Schwartz U-Track JD Team 2 3,88 +0.6 m/s--- 0
7 Tijn van Bergen AAV `36 JD Team 1 3,82 +0.7 m/s3,89 382
8 Willem van...eenendaal Hellas Utr...JD Team 2 3,65 +1.6 m/s--- 0
9 Finn Mesker AV Phoenix JD Team 1 3,63 +0.7 m/s--- 344
10 Patrick Groeneveld OSM `75 JD 3,53 +2.4 m/s--- 324
11 Ruben Immerzeel AV Phoenix JD Team 2 3,52 +0.6 m/s--- 322
12 Hamim Majdandzic Hellas Utr...JD Team 3 3,49 +0.5 m/s--- 316
13 Ravi ter Hennepe AV Gouda JD 3,46 -0.4 m/s3,75 310
14 Max Tesser AV Clytoneus JD 3,42 +0.7 m/s--- 302
15 Koen Bruin AV Phoenix JD Team 2 3,41 -0.5 m/s--- 0
16 Sem van den Boom AAV `36 JD Team 2 3,41 -1.3 m/s--- 300
17 Vincent Pool U-Track JD Team 1 3,39 +0.1 m/s--- 296
18 Mees Groenendijk U-Track JD Team 3 3,33 -0.6 m/s--- 284
19 Kees Amesz U-Track JD Team 3 3,30 +1.1 m/s--- 0
20 Yuri Vink AV Phoenix JD Team 1 3,18 -0.1 m/s--- 0
21 Jelle Wanders Jeugd Atle...ATHLOI JD 3,15 -0.4 m/s--- 248
22 Joris de Klein U-Track JD Team 1 2,99 +2.1 m/s--- 0
23 Linus van Arkel AAV `36 JD Team 2 2,83 -0.8 m/s--- 0
24 Morris Mooijaart Jeugd Atle...ATHLOI JD 2,67 +0.9 m/s--- 0
25 Luuk Lodewijk OSM `75 JD 2,32 +0.1 m/s--- 0
Nathan van der Hoorn AAV `36 JD Team 1 DNS 3,95 0
Niklas Sanders AV Atverni JD DNS --- 0
Pascal Kuiper AV Gouda JD DNS 4,51 0



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maya Clark Hellas Utr...MC Team 1 19,51 +1.0 m/s19,60 664
2 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 20,07 +1.0 m/s19,60 612
3 Sacha Goedhart AV Gouda MC 20,64 +1.0 m/s20,60 562
4 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 20,69 +1.0 m/s20,00 0
5 Nora Wakelkamp U-Track MC 20,94 +1.2 m/s--- 537
6 Sanne Langedijk U-Track MC 21,14 +1.2 m/s--- 520
7 Rosalie Konings U-Track MC 21,61 +1.2 m/s--- 0
8 Robin Vuik AV Statina MC 21,62 +1.0 m/s21,77 482
9 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 21,63 +1.2 m/s--- 481
10 Jet Vliegen AV Statina MC 21,68 +1.0 m/s22,78 478
11 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 21,74 +1.0 m/s22,00 473
12 Farah Visser AV Phoenix MC 21,93 +0.2 m/s--- 458
13 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 21,98 +0.2 m/s--- 455
14 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 22,08 +0.2 m/s--- 447
15 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 22,29 +0.2 m/s22,90 432
16 Rianne Buijs AV Gouda MC 22,45 +0.2 m/s22,96 420
17 Oliwia Warchol AAV `36 MC Team 1 22,56 +1.0 m/s22,60 412
18 Amber van Beugen AAV `36 MC Team 2 22,72 +0.2 m/s23,50 401
19 Arwen Visser AV Phoenix MC 22,83 +1.2 m/s--- 393
20 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 23,67 +1.2 m/s--- 336
21 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 23,88 +1.2 m/s--- 0
22 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 24,54 +1.2 m/s--- 282
23 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 24,62 +0.2 m/s--- 277
24 Calila Beijer AV Clytoneus MC 27,47 +0.2 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 2:31,15 --- 548
2 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 2:32,58 2:25,00 535
3 Dajo Borgonjen U-Track MC 2:33,67 2:32,45 525
4 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 2:35,25 2:41,00 510
5 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MC Team 1 2:42,09 2:50,00 451
6 Merel Franssen AV Statina MC 2:42,12 2:48,38 451
7 Rianne Buijs AV Gouda MC 2:42,98 2:40,51 444
8 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 2:43,62 2:48,00 439
9 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 2:46,14 --- 419
10 Femke Moelker AV Gouda MC 2:52,66 2:55,18 370
11 Lotte van der Worp U-Track MC 2:55,76 --- 347
12 Caithlyn Keijzer AAV `36 MC Team 2 3:01,89 3:03,00 306
13 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MC 3:04,43 3:23,94 289
14 Livia Gutte AV Statina MC 3:05,39 --- 283
15 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 3:10,19 --- 254
16 Fenne van Everdingen U-Track MC 3:13,12 --- 0
17 Calila Beijer AV Clytoneus MC 3:28,19 --- 0
Marloes Bosman Hellas Utr...MC Team 1 DNS 2:35,00 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maya Clark Hellas Utr...MC Team 1 12,34 +0.9 m/s12,30 662
2 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 1 14,05 +0.9 m/s14,10 483
3 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 14,09 +0.9 m/s13,93 480
4 Evi Spronk U-Track MC 14,38 +1.6 m/s--- 454
5 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 14,47 +0.9 m/s15,20 446
6 Dajo Borgonjen U-Track MC 14,74 +0.9 m/s14,46 423
7 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 15,11 +1.6 m/s--- 393
8 Suzanne Moons AV Gouda MC 15,12 +0.9 m/s15,76 392
9 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 15,17 +1.5 m/s--- 388
10 Danjela Lockhorst AV Statina MC 15,60 +0.9 m/s15,36 355
11 Farah Visser AV Phoenix MC 15,66 +1.5 m/s--- 351
12 Anna Versteden AV Phoenix MC 15,79 +1.5 m/s16,18 341
13 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 15,90 +1.5 m/s--- 333
14 Marit Slingerland AV Gouda MC 16,08 +1.5 m/s16,14 321
15 Jet Vliegen AV Statina MC 16,22 +1.6 m/s--- 311
16 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 16,34 +1.5 m/s16,00 303
17 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 16,88 +1.6 m/s--- 0
18 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 17,18 +1.5 m/s--- 249
19 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 17,59 +1.6 m/s--- 224
20 Amber van Beugen AAV `36 MC Team 2 17,77 +1.5 m/s17,90 214
21 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 18,12 +1.6 m/s--- 194
22 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 18,84 +0.9 m/s14,50 0
Zoë Hoogveld U-Track MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas Utrecht MC Team 1 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 4 40,51 740
2 U-Track MC (4x80m) U-Track - MJC 4 41,56 692
3 AV Gouda MC (4x80m) AV Gouda - MJC 4 44,19 581
4 AV Statina MC (4x80m) AV Statina - MJC 4 44,25 579
5 AAV `36 MC Team 1 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 45,04 548
6 AAV `36 MC Team 2 (4x80m) AAV `36 - MJC 4 46,28 502
7 AV Phoenix MC (4x80m) AV Phoenix - MJC 4 47,31 466
8 AV Clytoneus MC (4x80m) AV Clytoneus - MJC 4 54,62 247
9 Hellas Utrecht MC Team 2 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0
9 Hellas Utrecht MC Team 3 (4x80m) Hellas Utrecht - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 31,63 --- 520
2 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 23,95 --- 396
3 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 22,84 --- 376
4 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 22,67 --- 373
5 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 21,63 --- 0
6 Robin Vuik AV Statina MC 19,52 --- 315
7 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 19,33 --- 0
8 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,22 --- 269
9 Zoë Hoogveld U-Track MC 15,74 --- 238
10 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 14,70 --- 0
11 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,63 --- 214
12 Fenne van Everdingen U-Track MC 9,10 --- 0
13 Arwen Visser AV Phoenix MC 8,71 --- 65



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 29,44 --- 466
2 Zoë Hoogveld U-Track MC 20,98 17,59 325
3 Femke Moelker AV Gouda MC 17,97 --- 268
4 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,52 --- 259
5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 17,24 --- 254
6 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 16,98 --- 248
7 Livia Gutte AV Statina MC 16,69 --- 242
8 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 16,30 --- 234
9 Camille Morren AV Phoenix MC 15,41 --- 216
10 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 15,05 --- 0
11 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MC 14,93 --- 0
12 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 14,83 --- 0
13 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,25 --- 0
14 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 13,45 --- 173
15 Fenne van Everdingen U-Track MC 12,93 --- 0
16 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MC 12,52 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 9,59 --- 503
2 Anna Versteden AV Phoenix MC 9,02 --- 474
3 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 9,02 --- 0
4 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 8,12 --- 427
5 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 8,03 --- 423
6 Rosalie Konings U-Track MC 7,69 7,78 404
7 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 1 7,54 --- 396
8 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 7,52 --- 395
9 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 7,00 --- 366
10 Marit Slingerland AV Gouda MC 6,98 --- 364
11 Oliwia Warchol AAV `36 MC Team 1 6,69 --- 0
12 Sanne Langedijk U-Track MC 6,51 --- 0
13 Merel Franssen AV Statina MC 6,31 --- 325
14 Liv van Rinsum AV Gouda MC 6,13 --- 0
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 5,56 --- 0
16 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 5,05 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suzanne Moons AV Gouda MC 1,55 1,50 663
2 Evi Spronk U-Track MC 1,50 1,50 623
3 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 1,40 --- 541
3 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
5 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 1,40 1,45 0
6 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 1,40 1,40 541
7 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 0
8 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 541
9 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 1,35 --- 499
10 Marit Slingerland AV Gouda MC 1,35 1,35 0
11 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 1,30 --- 0
12 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 1,30 --- 462
13 Camille Morren AV Phoenix MC 1,25 --- 426
13 Danjela Lockhorst AV Statina MC 1,25 --- 426
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 1,25 --- 0
16 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 1,10 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 4,61 +1.1 m/s--- 542
2 Nora Wakelkamp U-Track MC 4,59 +0.9 m/s4,60 537
3 Sacha Goedhart AV Gouda MC 4,55 +0.1 m/s--- 529
4 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 1 4,54 +0.9 m/s--- 527
5 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 4,47 +0.7 m/s--- 512
6 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 1 4,33 +1.2 m/s--- 0
7 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 4,27 +2.2 m/s--- 472
8 Robin Vuik AV Statina MC 4,26 +0.8 m/s--- 470
9 Rosalie Konings U-Track MC 4,06 +0.9 m/s4,36 0
10 Arwen Visser AV Phoenix MC 4,01 +0.4 m/s--- 420
11 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 3,93 +0.2 m/s--- 0
12 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 3,82 -0.4 m/s--- 382
13 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 3,61 +0.5 m/s--- 0
14 Caithlyn Keijzer AAV `36 MC Team 2 3,23 +1.1 m/s--- 264
15 Calila Beijer AV Clytoneus MC 2,79 +0.9 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 La-Keisha Planto AAV `36 MD Team 1 8,40 +1.6 m/s8,70 671
2 Tessa Evelein Hellas Utr...MD Team 1 8,80 +1.6 m/s8,82 588
3 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 8,88 +1.3 m/s--- 572
4 Nina van Zanten U-Track MD Team 2 8,95 +0.3 m/s--- 558
5 Emma Vreijling AAV `36 MD Team 1 8,99 +1.6 m/s9,10 551
6 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 9,02 +1.3 m/s--- 545
7 Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 9,10 +1.6 m/s8,96 530
8 Rixt Spijksma AV Gouda MD 9,17 +1.6 m/s9,22 517
9 Femke van der Zanden AAV `36 MD Team 1 9,18 +0.6 m/s9,40 0
10 Najoua Tarawally Hellas Utr...MD Team 2 9,23 +1.3 m/s--- 506
11 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 1 9,24 +1.6 m/s9,39 0
12 Rhodé van...tenbrugge AAV `36 MD Team 3 9,30 +1.6 m/s9,30 494
13 Sterre Wansinck AAV `36 MD Team 2 9,32 +0.6 m/s9,70 490
14 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 9,43 +1.2 m/s--- 471
15 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 9,49 +1.2 m/s--- 461
16 Laia Bruggink AV Phoenix MD Team 1 9,52 +0.3 m/s--- 455
17 Shamilla Martina AV Gouda MD 9,53 +0.6 m/s9,40 454
18 Cécile Fifis AV Atverni MD 9,58 +1.3 m/s--- 445
19 Mya van Horsen Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,68 +1.2 m/s--- 429
20 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 9,73 +0.3 m/s--- 0
21 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 9,78 +0.6 m/s9,90 413
22 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,85 +1.3 m/s--- 401
23 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 2 9,88 +0.3 m/s--- 397
24 Lynn Theuns AAV `36 MD Team 3 9,94 +0.6 m/s10,10 387
25 Ella Haaksman Hellas Utr...MD Team 2 9,97 +1.3 m/s--- 0
26 Fay Innikel U-Track MD Team 1 10,06 +1.3 m/s--- 369
27 IIIyria Rosbergen OSM `75 MD 10,12 +1.2 m/s--- 360
28 Lizette de Jong AAV `36 MD Team 3 10,13 +0.6 m/s10,00 0
29 Roos Kuijpers AV Phoenix MD Team 2 10,16 +0.6 m/s10,31 354
30 Siënna Toussaint AAV `36 MD Team 2 10,17 +0.6 m/s10,10 0
31 Vera Pot AV Phoenix MD Team 1 10,24 +1.2 m/s--- 342
32 Erin Boerkamp U-Track MD Team 3 10,27 +0.3 m/s--- 338
33 Berit van Everdingen U-Track MD Team 3 10,28 +1.2 m/s--- 336
34 Manou Plantinga U-Track MD Team 1 10,67 +1.2 m/s--- 0
35 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 11,22 +0.3 m/s--- 0
36 Vera Pierik U-Track MD Team 3 14,47 +1.3 m/s--- 0
Carmen Matthijssen U-Track MD Team 2 DNS --- 0
Puck van der Wolf AV Gouda MD DNS 9,16 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Merlijne van Doorn AV Atverni MD 3:10,24 3:11,00 617
2 Yzara van der Born AAV `36 MD Team 1 3:14,67 3:26,00 583
3 Noor ter Rahe AV Atverni MD 3:21,67 3:25,00 534
4 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 3:25,99 3:17,00 505
5 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 3:28,62 3:36,00 488
6 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 3:32,67 3:33,00 0
7 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 3:33,02 --- 461
8 Siënna Toussaint AAV `36 MD Team 2 3:33,66 3:36,00 457
9 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 3:33,97 3:46,00 455
10 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 3:34,77 --- 450
11 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 3:35,29 3:38,20 447
12 Emma de Jong OSM `75 MD 3:35,83 --- 444
13 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 3:37,04 3:42,42 437
14 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 3:38,71 3:38,00 0
15 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 3:41,94 3:49,70 409
16 Ella Haaksman Hellas Utr...MD Team 2 3:42,06 3:50,90 0
17 Renske de Wilde AV Gouda MD 3:42,86 3:41,56 404
18 Lynn Theuns AAV `36 MD Team 3 3:43,73 3:53,00 399
19 Willemijn Leiner U-Track MD Team 1 3:43,74 --- 399
20 Lieke van Tol AAV `36 MD Team 2 3:44,94 3:43,00 0
21 Laia Bruggink AV Phoenix MD Team 1 3:47,76 --- 377
22 Sarah el Kadi U-Track MD Team 3 3:58,51 --- 322
23 Shamilla Martina AV Gouda MD 3:58,89 3:52,22 320
24 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 3:59,23 --- 319
25 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 4:00,61 --- 312
26 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda MD 4:01,55 3:51,43 0
27 Alma Voorwinde U-Track MD Team 2 4:04,20 --- 295
28 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 4:09,77 --- 0
29 Anne van Dijk U-Track MD Team 2 4:12,91 --- 256
30 Sanna Denayere Jeugd Atle...ATHLOI MD 4:14,91 --- 0
31 Evy ten Brink AV Phoenix MD Team 2 4:15,33 --- 246
32 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 2 4:18,64 --- 232
33 Eva Kuiper OSM `75 MD 4:20,39 --- 224
34 Benthe Tromp AAV `36 MD Team 3 4:20,51 4:13,00 224
35 Gitta Sikkema U-Track MD Team 1 4:38,64 --- 0
36 Linde de Haas U-Track MD Team 3 4:46,81 --- 126
37 Vera Pierik U-Track MD Team 3 6:06,71 --- 0
Puck Vos AAV `36 MD Team 3 DNS 3:50,00 0
Carmen Matthijssen U-Track MD Team 2 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Renske de Wilde AV Gouda MD 10,95 +0.1 m/s10,89 487
2 Najoua Tarawally Hellas Utr...MD Team 2 11,38 +0.0 m/s--- 439
3 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 11,44 +0.1 m/s11,50 432
4 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 11,74 +0.1 m/s11,90 401
5 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 11,86 +0.1 m/s11,66 389
6 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 12,05 +0.1 m/s11,88 370
7 Rixt Spijksma AV Gouda MD 12,17 +0.1 m/s12,41 358
8 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 1 12,37 +0.1 m/s12,60 0
9 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 12,47 +1.2 m/s12,90 331
10 Fiep Janssen U-Track MD Team 1 12,50 +0.0 m/s--- 328
11 Cécile Fifis AV Atverni MD 12,62 +0.3 m/s--- 317
12 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 1 12,79