• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AAV `36 MD Team 1 AAV `36 - MJD
    Begeleider: Sonja van Beest
    Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
    8 5767
    2 Hellas Utrecht MD Team 1 Hellas Utrecht - MJD 7 4811
    3 AV Gouda MD AV Gouda - MJD
    Begeleider: Eric Pols
    Jurylid: Ouder
    7 4803
    4 AAV `36 MD Team 2 AAV `36 - MJD
    Begeleider: Sonja van Beest
    Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
    7 4630
    5 AV Atverni MD AV Atverni - MJD
    Jurylid: Ivon Duiser
    8 4361
    6 AV Phoenix MD Team 1 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    6 4242
    7 U-Track MD Team 1 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    7 4203
    8 U-Track MD Team 2 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    8 3936
    9 Hellas Utrecht MD Team 2 Hellas Utrecht - MJD 6 3886
    10 AAV `36 MD Team 3 AAV `36 - MJD
    Begeleider: Sonja van Beest
    Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
    8 3786
    11 Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI MD Jeugd Atletiek Vereniging ATHLOI - MJD
    Begeleider: Carel Boon
    Jurylid: Bjorn Wanders
    7 3418
    12 AV Phoenix MD Team 2 AV Phoenix - MJD
    Begeleider: Rogier Overkamp
    5 3003
    13 U-Track MD Team 3 U-Track - MJD
    Begeleider: Patrick Schoo
    7 2982
    14 OSM `75 MD OSM `75 - MJD
    Begeleider: Denise Stoffer
    Jurylid: Claudia Stoof
    5 2721
    15 AV Clytoneus MD AV Clytoneus - MJD 0 0
    15 AV Phoenix MD Team 3 AV Phoenix - MJD 0 0
    15 Hellas Utrecht MD Team 3 Hellas Utrecht - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 La-Keisha Planto AAV `36 MD Team 1 8,40 +1.6 m/s8,70 671
    2 Tessa Evelein Hellas Utr...MD Team 1 8,80 +1.6 m/s8,82 588
    3 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 8,88 +1.3 m/s--- 572
    4 Nina van Zanten U-Track MD Team 2 8,95 +0.3 m/s--- 558
    5 Emma Vreijling AAV `36 MD Team 1 8,99 +1.6 m/s9,10 551
    6 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 9,02 +1.3 m/s--- 545
    7 Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 9,10 +1.6 m/s8,96 530
    8 Rixt Spijksma AV Gouda MD 9,17 +1.6 m/s9,22 517
    9 Femke van der Zanden AAV `36 MD Team 1 9,18 +0.6 m/s9,40 0
    10 Najoua Tarawally Hellas Utr...MD Team 2 9,23 +1.3 m/s--- 506
    11 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 1 9,24 +1.6 m/s9,39 0
    12 Rhodé van...tenbrugge AAV `36 MD Team 3 9,30 +1.6 m/s9,30 494
    13 Sterre Wansinck AAV `36 MD Team 2 9,32 +0.6 m/s9,70 490
    14 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 9,43 +1.2 m/s--- 471
    15 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 9,49 +1.2 m/s--- 461
    16 Laia Bruggink AV Phoenix MD Team 1 9,52 +0.3 m/s--- 455
    17 Shamilla Martina AV Gouda MD 9,53 +0.6 m/s9,40 454
    18 Cécile Fifis AV Atverni MD 9,58 +1.3 m/s--- 445
    19 Mya van Horsen Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,68 +1.2 m/s--- 429
    20 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 9,73 +0.3 m/s--- 0
    21 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 9,78 +0.6 m/s9,90 413
    22 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,85 +1.3 m/s--- 401
    23 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 2 9,88 +0.3 m/s--- 397
    24 Lynn Theuns AAV `36 MD Team 3 9,94 +0.6 m/s10,10 387
    25 Ella Haaksman Hellas Utr...MD Team 2 9,97 +1.3 m/s--- 0
    26 Fay Innikel U-Track MD Team 1 10,06 +1.3 m/s--- 369
    27 IIIyria Rosbergen OSM `75 MD 10,12 +1.2 m/s--- 360
    28 Lizette de Jong AAV `36 MD Team 3 10,13 +0.6 m/s10,00 0
    29 Roos Kuijpers AV Phoenix MD Team 2 10,16 +0.6 m/s10,31 354
    30 Siënna Toussaint AAV `36 MD Team 2 10,17 +0.6 m/s10,10 0
    31 Vera Pot AV Phoenix MD Team 1 10,24 +1.2 m/s--- 342
    32 Erin Boerkamp U-Track MD Team 3 10,27 +0.3 m/s--- 338
    33 Berit van Everdingen U-Track MD Team 3 10,28 +1.2 m/s--- 336
    34 Manou Plantinga U-Track MD Team 1 10,67 +1.2 m/s--- 0
    35 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 11,22 +0.3 m/s--- 0
    36 Vera Pierik U-Track MD Team 3 14,47 +1.3 m/s--- 0
    Carmen Matthijssen U-Track MD Team 2 DNS --- 0
    Puck van der Wolf AV Gouda MD DNS 9,16 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Merlijne van Doorn AV Atverni MD 3:10,24 3:11,00 617
    2 Yzara van der Born AAV `36 MD Team 1 3:14,67 3:26,00 583
    3 Noor ter Rahe AV Atverni MD 3:21,67 3:25,00 534
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 3:25,99 3:17,00 505
    5 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 3:28,62 3:36,00 488
    6 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 3:32,67 3:33,00 0
    7 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 3:33,02 --- 461
    8 Siënna Toussaint AAV `36 MD Team 2 3:33,66 3:36,00 457
    9 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 3:33,97 3:46,00 455
    10 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 3:34,77 --- 450
    11 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 3:35,29 3:38,20 447
    12 Emma de Jong OSM `75 MD 3:35,83 --- 444
    13 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 3:37,04 3:42,42 437
    14 Anne Maryse Fluit AV Atverni MD 3:38,71 3:38,00 0
    15 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 3:41,94 3:49,70 409
    16 Ella Haaksman Hellas Utr...MD Team 2 3:42,06 3:50,90 0
    17 Renske de Wilde AV Gouda MD 3:42,86 3:41,56 404
    18 Lynn Theuns AAV `36 MD Team 3 3:43,73 3:53,00 399
    19 Willemijn Leiner U-Track MD Team 1 3:43,74 --- 399
    20 Lieke van Tol AAV `36 MD Team 2 3:44,94 3:43,00 0
    21 Laia Bruggink AV Phoenix MD Team 1 3:47,76 --- 377
    22 Sarah el Kadi U-Track MD Team 3 3:58,51 --- 322
    23 Shamilla Martina AV Gouda MD 3:58,89 3:52,22 320
    24 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 3:59,23 --- 319
    25 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 4:00,61 --- 312
    26 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda MD 4:01,55 3:51,43 0
    27 Alma Voorwinde U-Track MD Team 2 4:04,20 --- 295
    28 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 4:09,77 --- 0
    29 Anne van Dijk U-Track MD Team 2 4:12,91 --- 256
    30 Sanna Denayere Jeugd Atle...ATHLOI MD 4:14,91 --- 0
    31 Evy ten Brink AV Phoenix MD Team 2 4:15,33 --- 246
    32 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 2 4:18,64 --- 232
    33 Eva Kuiper OSM `75 MD 4:20,39 --- 224
    34 Benthe Tromp AAV `36 MD Team 3 4:20,51 4:13,00 224
    35 Gitta Sikkema U-Track MD Team 1 4:38,64 --- 0
    36 Linde de Haas U-Track MD Team 3 4:46,81 --- 126
    37 Vera Pierik U-Track MD Team 3 6:06,71 --- 0
    Puck Vos AAV `36 MD Team 3 DNS 3:50,00 0
    Carmen Matthijssen U-Track MD Team 2 DNF --- 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Renske de Wilde AV Gouda MD 10,95 +0.1 m/s10,89 487
    2 Najoua Tarawally Hellas Utr...MD Team 2 11,38 +0.0 m/s--- 439
    3 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 11,44 +0.1 m/s11,50 432
    4 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 11,74 +0.1 m/s11,90 401
    5 Sanne Geurtsen Hellas Utr...MD Team 1 11,86 +0.1 m/s11,66 389
    6 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 12,05 +0.1 m/s11,88 370
    7 Rixt Spijksma AV Gouda MD 12,17 +0.1 m/s12,41 358
    8 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 1 12,37 +0.1 m/s12,60 0
    9 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 12,47 +1.2 m/s12,90 331
    10 Fiep Janssen U-Track MD Team 1 12,50 +0.0 m/s--- 328
    11 Cécile Fifis AV Atverni MD 12,62 +0.3 m/s--- 317
    12 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 1 12,79 -0.1 m/s--- 303
    13 Gaby Zagema AV Phoenix MD Team 1 12,84 +0.3 m/s--- 298
    14 Agnes Kouadio U-Track MD Team 2 12,96 +0.3 m/s--- 288
    15 Indy Stor AV Gouda MD 13,01 +1.2 m/s12,97 0
    16 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 13,10 +1.2 m/s13,80 277
    17 Bente Eenhoorn U-Track MD Team 3 13,22 -0.1 m/s--- 267
    18 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 13,28 +0.0 m/s--- 0
    19 Lizette de Jong AAV `36 MD Team 3 13,33 +0.1 m/s11,80 258
    20 Willemijn Leiner U-Track MD Team 1 13,42 +0.0 m/s--- 251
    21 Nerena Brunt AAV `36 MD Team 2 13,51 +1.2 m/s13,20 0
    22 Valerie Soesbergen AV Atverni MD 13,62 +0.0 m/s--- 236
    23 Emma de Jong OSM `75 MD 13,68 +0.0 m/s--- 231
    24 Emily Kirs...an Schaik Jeugd Atle...ATHLOI MD 13,75 +0.3 m/s--- 226
    25 Lucie Feenstra Jeugd Atle...ATHLOI MD 13,82 -0.1 m/s--- 221
    26 Benthe Tromp AAV `36 MD Team 3 13,84 +1.2 m/s13,20 219
    27 Bobbie van Vulpen AV Phoenix MD Team 2 13,85 +1.2 m/s13,99 218
    28 Evy ten Brink AV Phoenix MD Team 2 13,89 -0.1 m/s--- 216
    29 Daisy van Rijn AAV `36 MD Team 3 14,40 +1.2 m/s14,50 0
    30 Teuntje van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 14,48 +0.0 m/s--- 174
    31 Sarah el Kadi U-Track MD Team 3 14,51 +1.2 m/s--- 172
    32 Madelin Bekker Hellas Utr...MD Team 2 14,52 +0.3 m/s--- 0
    33 Caro Wubbolts U-Track MD Team 2 14,83 -0.1 m/s--- 151
    34 Anne van Dijk U-Track MD Team 2 15,10 -0.1 m/s--- 0
    35 Emilie Spriensma U-Track MD Team 3 16,43 -0.1 m/s--- 0
    36 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 16,93 +0.3 m/s--- 0
    Gitta Sikkema U-Track MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Marijn Kieft AAV `36 MD Team 1 27,39 --- 454
    2 Renske de Wilde AV Gouda MD 27,16 28,34 450
    3 Lieke van Tol AAV `36 MD Team 2 21,58 --- 354
    4 Merel van Reen AAV `36 MD Team 2 19,87 --- 0
    5 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 19,58 --- 316
    6 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 17,29 --- 271
    7 Kyra van Klink AAV `36 MD Team 3 16,50 --- 254
    8 Vera van Summeren OSM `75 MD 16,08 --- 245
    9 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 15,10 --- 0
    10 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 14,54 --- 212
    11 Soukaina Chaoui AV Gouda MD 14,02 --- 0
    12 Anna Kompier AV Phoenix MD Team 2 13,33 --- 184
    13 Puck Vos AAV `36 MD Team 3 13,05 --- 0
    14 Vera Pot AV Phoenix MD Team 1 12,76 --- 0
    15 Suus van Nieuwkerk AV Atverni MD 11,77 --- 147
    16 Caro Wubbolts U-Track MD Team 2 11,64 --- 143
    17 Jackie Vissers Hellas Utr...MD Team 1 11,57 --- 142
    18 Bente Eenhoorn U-Track MD Team 3 10,91 --- 125
    19 Madelin Bekker Hellas Utr...MD Team 2 10,49 --- 0
    20 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 9,35 --- 0
    21 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 9,27 --- 0
    22 Loura Keij Jeugd Atle...ATHLOI MD 9,25 --- 80
    23 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 8,09 --- 0
    24 Alma Voorwinde U-Track MD Team 2 7,07 --- 0
    25 Emilie Spriensma U-Track MD Team 3 5,76 --- 0
    IIIyria Rosbergen OSM `75 MD DNS --- 0
    Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Tessa Evelein Hellas Utr...MD Team 1 8,63 --- 454
    2 Sterre Heemskerk AAV `36 MD Team 1 8,42 --- 443
    2 Anna Ingen-Housz U-Track MD Team 1 8,42 --- 443
    4 Lieke van Tol AAV `36 MD Team 2 8,35 --- 440
    5 Soukaina Chaoui AV Gouda MD 8,34 8,11 439
    6 Nina van Zanten U-Track MD Team 2 8,32 --- 438
    7 La-Keisha Planto AAV `36 MD Team 1 8,31 --- 0
    8 Suus van Nieuwkerk AV Atverni MD 8,28 --- 436
    9 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 7,63 --- 0
    10 Vera van Summeren OSM `75 MD 7,61 --- 400
    11 Anne-Ruth de Bruijne Hellas Utr...MD Team 2 7,56 --- 397
    12 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 7,51 --- 0
    13 Kyra van Klink AAV `36 MD Team 3 7,04 --- 368
    14 Fiep Janssen U-Track MD Team 1 6,75 --- 0
    15 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 6,73 --- 350
    16 Esther van...er Sluijs AV Phoenix MD Team 1 6,65 --- 0
    17 Daisy van Rijn AAV `36 MD Team 3 6,63 --- 0
    18 Suus van Riet AV Atverni MD 6,26 --- 0
    19 Linde de Haas U-Track MD Team 3 6,03 --- 308
    20 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 5,96 --- 303
    21 Alma Voorwinde U-Track MD Team 2 5,67 --- 0
    22 Sanna Denayere Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,44 --- 270
    23 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 5,27 --- 0
    24 Hieran Hailezgh OSM `75 MD 5,19 --- 0
    25 Vera Pierik U-Track MD Team 3 4,43 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jana Nagtegaal AAV `36 MD Team 1 1,50 --- 623
    2 Gaby Zagema AV Phoenix MD Team 1 1,35 --- 499
    2 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 1,35 --- 499
    2 Israe Elmakkaoui Hellas Utr...MD Team 1 1,35 --- 499
    5 Jolie Heemskerk AAV `36 MD Team 2 1,30 --- 0
    6 Linn de Hoog U-Track MD Team 2 1,30 --- 462
    7 Joyce Rijsdam AAV `36 MD Team 1 1,25 --- 0
    7 Nikita Vissers Hellas Utr...MD Team 1 1,25 --- 0
    9 Fiep Janssen U-Track MD Team 1 1,25 --- 426
    9 Shamilla Martina AV Gouda MD 1,25 1,20 426
    11 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 1,15 --- 0
    12 Roos Kuijpers AV Phoenix MD Team 2 1,15 --- 352
    12 Ruth Kuipers AAV `36 MD Team 3 1,15 --- 352
    12 Feline Boon Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,15 --- 352
    12 Hieran Hailezgh OSM `75 MD 1,15 --- 352
    16 Fay Innikel U-Track MD Team 1 1,15 --- 0
    16 Indy Stor AV Gouda MD 1,15 1,20 0
    18 Maartje Oortwijn AV Atverni MD 1,10 --- 316
    18 Berit van Everdingen U-Track MD Team 3 1,10 --- 316
    20 Emilie Spriensma U-Track MD Team 3 1,10 --- 0
    21 Kyra Mackaaij Jeugd Atle...ATHLOI MD 1,05 --- 0
    22 Sasmita Sapkota U-Track MD Team 2 1,00 --- 0
    Vera van Summeren OSM `75 MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Femke van der Zanden AAV `36 MD Team 1 4,49 +0.3 m/s--- 517
    2 La-Keisha Planto AAV `36 MD Team 1 4,25 +1.1 m/s--- 0
    3 Sam Lopes...na Fortes AV Gouda MD 3,80 +0.5 m/s3,81 378
    4 Emily Kirs...an Schaik Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,79 +0.2 m/s--- 376
    5 Sterre Wansinck AAV `36 MD Team 2 3,71 -0.3 m/s--- 360
    6 Olivie van...er Linden Hellas Utr...MD Team 2 3,69 +0.7 m/s--- 356
    7 Lara van den Broek AV Phoenix MD Team 1 3,68 +1.6 m/s--- 354
    8 Tiara de Beet Hellas Utr...MD Team 1 3,62 -0.6 m/s--- 342
    9 Hanne Pinxterhuis Hellas Utr...MD Team 1 3,61 +0.3 m/s--- 0
    10 Rhodé van...tenbrugge AAV `36 MD Team 3 3,56 +0.7 m/s--- 330
    11 Silke Lamberst AAV `36 MD Team 2 3,52 +0.9 m/s--- 0
    12 Linn de Hoog U-Track MD Team 2 3,48 +0.5 m/s--- 314
    13 Maartje Oortwijn AV Atverni MD 3,38 +1.1 m/s--- 294
    14 Noa Hoogendoorn U-Track MD Team 1 3,32 +0.5 m/s--- 282
    15 Teuntje van Bommel Hellas Utr...MD Team 2 3,31 +0.2 m/s--- 0
    16 Erin Boerkamp U-Track MD Team 3 3,30 -0.8 m/s--- 278
    17 Berit van Everdingen U-Track MD Team 3 3,27 +1.1 m/s--- 0
    18 Mya van Horsen Jeugd Atle...ATHLOI MD 3,14 +0.2 m/s--- 0
    18 Manou Plantinga U-Track MD Team 1 3,14 +0.4 m/s--- 0
    20 Sophie Zomer AV Phoenix MD Team 1 3,00 +0.9 m/s--- 0
    21 Sasmita Sapkota U-Track MD Team 2 2,91 +0.0 m/s--- 0
    22 Puck Vos AAV `36 MD Team 3 2,90 +2.0 m/s--- 0
    23 Eva Kuiper OSM `75 MD 2,76 +0.7 m/s--- 170
    24 Suus van Riet AV Atverni MD 2,47 +1.5 m/s--- 0
    25 Fahma Nazh... Huwaida AV Phoenix MD Team 2 2,40 -1.1 m/s--- 98
    Puck van der Wolf AV Gouda MD DNS 4,09 0