Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Hellas Utrecht MC Team 1 Hellas Utrecht - MJC 9 6299
2 U-Track MC U-Track - MJC
Begeleider: Hylke Warmerdam Alex Chan
8 5625
4 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
6 5576
5 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
Begeleider: Rene Verkerke
Jurylid: Rene Verkerke
6 5128
3 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
Begeleider: Niels Warnaar
Jurylid: ntb
8 4758
8 AV Statina MC AV Statina - MJC
Begeleider: Raymond Lockhorst
Jurylid: Bert van Oostrum
5 4717
6 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
Begeleider: Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk Peter Nagtegaal Arjan de Jong
5 4418
7 AV Phoenix MC AV Phoenix - MJC
Begeleider: Jaap Vink
6 3899
9 Hellas Utrecht MC Team 2 Hellas Utrecht - MJC 4 3173
10 Hellas Utrecht MC Team 3 Hellas Utrecht - MJC 4 2818

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maya Clark Hellas Utr...MC Team 1 19,51 +1.0 m/s19,60 664
2 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 20,07 +1.0 m/s19,60 612
3 Sacha Goedhart AV Gouda MC 20,64 +1.0 m/s20,60 562
4 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 20,69 +1.0 m/s20,00 0
5 Nora Wakelkamp U-Track MC 20,94 +1.2 m/s--- 537
6 Sanne Langedijk U-Track MC 21,14 +1.2 m/s--- 520
7 Rosalie Konings U-Track MC 21,61 +1.2 m/s--- 0
8 Robin Vuik AV Statina MC 21,62 +1.0 m/s21,77 482
9 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 21,63 +1.2 m/s--- 481
10 Jet Vliegen AV Statina MC 21,68 +1.0 m/s22,78 478
11 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 21,74 +1.0 m/s22,00 473
12 Farah Visser AV Phoenix MC 21,93 +0.2 m/s--- 458
13 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 21,98 +0.2 m/s--- 455
14 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 22,08 +0.2 m/s--- 447
15 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 22,29 +0.2 m/s22,90 432
16 Rianne Buijs AV Gouda MC 22,45 +0.2 m/s22,96 420
17 Oliwia Warchol AAV `36 MC Team 1 22,56 +1.0 m/s22,60 412
18 Amber van Beugen AAV `36 MC Team 2 22,72 +0.2 m/s23,50 401
19 Arwen Visser AV Phoenix MC 22,83 +1.2 m/s--- 393
20 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 23,67 +1.2 m/s--- 336
21 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 23,88 +1.2 m/s--- 0
22 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 24,54 +1.2 m/s--- 282
23 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 24,62 +0.2 m/s--- 277
24 Calila Beijer AV Clytoneus MC 27,47 +0.2 m/s--- 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 2:31,15 --- 548
2 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 2:32,58 2:25,00 535
3 Dajo Borgonjen U-Track MC 2:33,67 2:32,45 525
4 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 2:35,25 2:41,00 510
5 Lidewij Boddeke Hellas Utr...MC Team 1 2:42,09 2:50,00 451
6 Merel Franssen AV Statina MC 2:42,12 2:48,38 451
7 Rianne Buijs AV Gouda MC 2:42,98 2:40,51 444
8 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 2:43,62 2:48,00 439
9 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 2:46,14 --- 419
10 Femke Moelker AV Gouda MC 2:52,66 2:55,18 370
11 Lotte van der Worp U-Track MC 2:55,76 --- 347
12 Caithlyn Keijzer AAV `36 MC Team 2 3:01,89 3:03,00 306
13 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MC 3:04,43 3:23,94 289
14 Livia Gutte AV Statina MC 3:05,39 --- 283
15 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 3:10,19 --- 254
16 Fenne van Everdingen U-Track MC 3:13,12 --- 0
17 Calila Beijer AV Clytoneus MC 3:28,19 --- 0
Marloes Bosman Hellas Utr...MC Team 1 DNS 2:35,00 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maya Clark Hellas Utr...MC Team 1 12,34 +0.9 m/s12,30 662
2 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 1 14,05 +0.9 m/s14,10 483
3 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 14,09 +0.9 m/s13,93 480
4 Evi Spronk U-Track MC 14,38 +1.6 m/s--- 454
5 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 14,47 +0.9 m/s15,20 446
6 Dajo Borgonjen U-Track MC 14,74 +0.9 m/s14,46 423
7 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 15,11 +1.6 m/s--- 393
8 Suzanne Moons AV Gouda MC 15,12 +0.9 m/s15,76 392
9 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 15,17 +1.5 m/s--- 388
10 Danjela Lockhorst AV Statina MC 15,60 +0.9 m/s15,36 355
11 Farah Visser AV Phoenix MC 15,66 +1.5 m/s--- 351
12 Anna Versteden AV Phoenix MC 15,79 +1.5 m/s16,18 341
13 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 15,90 +1.5 m/s--- 333
14 Marit Slingerland AV Gouda MC 16,08 +1.5 m/s16,14 321
15 Jet Vliegen AV Statina MC 16,22 +1.6 m/s--- 311
16 Noor Verduin AAV `36 MC Team 2 16,34 +1.5 m/s16,00 303
17 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 16,88 +1.6 m/s--- 0
18 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 17,18 +1.5 m/s--- 249
19 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 17,59 +1.6 m/s--- 224
20 Amber van Beugen AAV `36 MC Team 2 17,77 +1.5 m/s17,90 214
21 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 18,12 +1.6 m/s--- 194
22 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 18,84 +0.9 m/s14,50 0
Zoë Hoogveld U-Track MC DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maud van Beest AAV `36 MC Team 1 31,63 --- 520
2 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 23,95 --- 396
3 Anniek van Triest AV Clytoneus MC 22,84 --- 376
4 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 22,67 --- 373
5 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 21,63 --- 0
6 Robin Vuik AV Statina MC 19,52 --- 315
7 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 19,33 --- 0
8 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,22 --- 269
9 Zoë Hoogveld U-Track MC 15,74 --- 238
10 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 14,70 --- 0
11 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,63 --- 214
12 Fenne van Everdingen U-Track MC 9,10 --- 0
13 Arwen Visser AV Phoenix MC 8,71 --- 65

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 29,44 --- 466
2 Zoë Hoogveld U-Track MC 20,98 17,59 325
3 Femke Moelker AV Gouda MC 17,97 --- 268
4 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 17,52 --- 259
5 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 17,24 --- 254
6 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 16,98 --- 248
7 Livia Gutte AV Statina MC 16,69 --- 242
8 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 16,30 --- 234
9 Camille Morren AV Phoenix MC 15,41 --- 216
10 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 15,05 --- 0
11 Vonne Slabbekoorn AV Phoenix MC 14,93 --- 0
12 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 14,83 --- 0
13 Liv van Rinsum AV Gouda MC 14,25 --- 0
14 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 13,45 --- 173
15 Fenne van Everdingen U-Track MC 12,93 --- 0
16 Joanne van Ommeren AV Clytoneus MC 12,52 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Boot Hellas Utr...MC Team 1 9,59 --- 503
2 Anna Versteden AV Phoenix MC 9,02 --- 474
3 Charissa Flierman Hellas Utr...MC Team 1 9,02 --- 0
4 Mandy Dijkstra Hellas Utr...MC Team 3 8,12 --- 427
5 Laure Roelofs AV Clytoneus MC 8,03 --- 423
6 Rosalie Konings U-Track MC 7,69 7,78 404
7 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 1 7,54 --- 396
8 Sofie Visser AAV `36 MC Team 2 7,52 --- 395
9 Ilse van Veenendaal Hellas Utr...MC Team 2 7,00 --- 366
10 Marit Slingerland AV Gouda MC 6,98 --- 364
11 Oliwia Warchol AAV `36 MC Team 1 6,69 --- 0
12 Sanne Langedijk U-Track MC 6,51 --- 0
13 Merel Franssen AV Statina MC 6,31 --- 325
14 Liv van Rinsum AV Gouda MC 6,13 --- 0
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 5,56 --- 0
16 Anne Maaike van Selm AV Clytoneus MC 5,05 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suzanne Moons AV Gouda MC 1,55 1,50 663
2 Evi Spronk U-Track MC 1,50 1,50 623
3 Floortje Tromp AAV `36 MC Team 1 1,40 --- 541
3 Bodie de Haas AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
5 Isabelle v...n Aardweg AV Clytoneus MC 1,40 1,45 0
6 Luna Zimnik AV Clytoneus MC 1,40 1,40 541
7 Merel Jorna Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 0
8 Aimée Vriesman Hellas Utr...MC Team 1 1,40 --- 541
9 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 1,35 --- 499
10 Marit Slingerland AV Gouda MC 1,35 1,35 0
11 Annika Zornig AAV `36 MC Team 1 1,30 --- 0
12 Yke Sevensma Hellas Utr...MC Team 2 1,30 --- 462
13 Camille Morren AV Phoenix MC 1,25 --- 426
13 Danjela Lockhorst AV Statina MC 1,25 --- 426
15 Tyka van der Klein Hellas Utr...MC Team 3 1,25 --- 0
16 Anoek van Hal Hellas Utr...MC Team 2 1,10 --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daphne Zintel AAV `36 MC Team 1 4,61 +1.1 m/s--- 542
2 Nora Wakelkamp U-Track MC 4,59 +0.9 m/s4,60 537
3 Sacha Goedhart AV Gouda MC 4,55 +0.1 m/s--- 529
4 Leonie Mariën Hellas Utr...MC Team 1 4,54 +0.9 m/s--- 527
5 Eva van Schaik AV Clytoneus MC 4,47 +0.7 m/s--- 512
6 Elise Spijkers AAV `36 MC Team 1 4,33 +1.2 m/s--- 0
7 Meike Tan Hellas Utr...MC Team 2 4,27 +2.2 m/s--- 472
8 Robin Vuik AV Statina MC 4,26 +0.8 m/s--- 470
9 Rosalie Konings U-Track MC 4,06 +0.9 m/s4,36 0
10 Arwen Visser AV Phoenix MC 4,01 +0.4 m/s--- 420
11 Coos Veldpaus Hellas Utr...MC Team 1 3,93 +0.2 m/s--- 0
12 Lies van Bommel Hellas Utr...MC Team 3 3,82 -0.4 m/s--- 382
13 Isa Haaksman Hellas Utr...MC Team 3 3,61 +0.5 m/s--- 0
14 Caithlyn Keijzer AAV `36 MC Team 2 3,23 +1.1 m/s--- 264
15 Calila Beijer AV Clytoneus MC 2,79 +0.9 m/s--- 0