Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJB
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: via mail
11 7502
2 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJB
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: via mail
10 7225
3 Haag Atletiek Meisjes Team 1 Haag Atletiek - MJB
Begeleider: Mattie Dekkers
10 6944
4 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJB
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Mathilde van den Bosch
10 6846
5 AAV `36 Meisjes AAV `36 - MJB
Begeleider: Ton verkade
Jurylid: Onbekend
9 6650
6 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJB
Begeleider: Berry Koolstra
Jurylid: ilion
8 6488
7 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJB
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Carla Jonker
10 6443
8 AV Gouda Meisjes AV Gouda - MJB
Begeleider: Laura Molenaar
Jurylid: Hans Braker
7 5488
9 Voorne Atletiek Meisjes Voorne Atletiek - MJB
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Anneke Hogervorst
7 5480
10 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJB
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Wilco van den Bos, algemeen 60, voorkeur hoog
8 5474
11 AV `47 Meisjes AV `47 - MJB
Begeleider: Ton Groenendijk
7 5006
12 AV `40 Meisjes AV `40 - MJB
Begeleider: Hans Verheijde
Jurylid: volgt z.s.m.
10 4768
13 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJB
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Leiden Atletiek
9 4457
14 AV Sparta Meisjes AV Sparta - MJB
Begeleider: Dick Holstein
Jurylid: Dick Holstein
5 3692
15 Haag Atletiek Meisjes Team 2 Haag Atletiek - MJB
Begeleider: Mattie Dekkers
5 2981
16 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJB
Begeleider: Michael Ketting
Jurylid: Manske Tammes graag Hink-stap-sprong of hoog
4 2968
17 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJB
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Wilco van den Bos, algemeen 60, voorkeur hoog
4 2710
18 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJB
Begeleider: Jowie Robbemond
3 1757

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Britt de Blaauw PAC PAC Meisjes Team 1 12,24 +0.8 m/s12,32 823
2 Ama van Bussel Haag Haag Atlet...es Team 1 12,25 +0.8 m/s12,50 821
3 Jessy Gravenbeek PAC PAC Meisjes Team 2 12,84 +0.8 m/s12,85 706
4 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 12,94 +0.8 m/s12,94 687
5 Noa Wingbermuhle PAC PAC Meisjes Team 2 13,02 +0.8 m/s13,03 0
6 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,05 +0.8 m/s12,96 667
7 Strea Ajise Haag Haag Atlet...es Team 1 13,28 +1.1 m/s13,50 0
8 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,28 +0.3 m/s13,51 627
9 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Meisjes 13,45 +1.1 m/s13,16 597
10 Hannah van Beukering AV Sparta AV Sparta Meisjes 13,55 +1.1 m/s13,30 581
11 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 Meisjes 13,56 +1.1 m/s13,50 579
12 Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 13,59 +1.1 m/s13,50 574
13 Elanor van Kleef Leiden Leiden Atl...es Team 1 13,65 +0.3 m/s13,58 564
14 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta Meisjes 13,68 +0.5 m/s14,12 0
15 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 13,83 +0.5 m/s14,04 0
16 Sofie Thomas PAC PAC Meisjes Team 1 13,88 +0.3 m/s13,55 0
17 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atl...k Meisjes 13,90 +0.3 m/s14,54 524
18 Roos Loman AV `40 AV `40 Meisjes 14,01 +1.1 m/s13,50 506
19 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 14,09 +0.5 m/s14,09 494
20 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 AAV `36 Meisjes 14,13 +0.3 m/s14,00 0
21 Linette Herforth Voorne Voorne Atl...k Meisjes 14,23 +0.3 m/s--- 0
22 Daniek Dorst AV `47 AV `47 Meisjes 14,35 +0.5 m/s14,22 0
23 Isis Heemskerk Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,43 +0.3 m/s15,00 443
24 Femke Daan De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 14,49 +0.5 m/s14,39 0
25 Annika Koet Leiden Leiden Atl...es Team 2 14,51 +0.5 m/s14,50 0
26 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda Meisjes 14,86 +0.3 m/s--- 381
27 Milana Filenkova AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,86 +0.3 m/s13,86 381
28 Amy Jansen AV `40 AV `40 Meisjes 15,20 +0.3 m/s15,50 0
29 Jasmijn van den Bos Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 15,24 +0.3 m/s14,60 330
30 Saar Pieterse Haag Haag Atlet...es Team 2 15,75 +0.3 m/s13,90 0

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Britt de Blaauw PAC PAC Meisjes Team 1 25,06 +0.8 m/s24,88 841
2 Miro Vlasman PAC PAC Meisjes Team 2 25,89 +0.8 m/s25,31 771
3 Marieke Moonen De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 26,00 +0.8 m/s26,70 762
4 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 26,14 +1.6 m/s26,96 751
5 Noa Wingbermuhle PAC PAC Meisjes Team 2 26,41 +0.8 m/s26,67 0
6 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 Meisjes 27,16 +1.6 m/s27,00 672
7 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 27,44 +0.8 m/s26,35 652
8 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 27,62 +1.6 m/s27,05 639
9 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 27,80 +1.5 m/s27,83 0
10 Strea Ajise Haag Haag Atlet...es Team 1 28,16 +0.8 m/s26,75 0
11 Felicia Vogeland Haag Haag Atlet...es Team 2 28,22 +1.5 m/s27,80 597
12 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 28,31 +1.6 m/s28,31 0
13 Elanor van Kleef Leiden Leiden Atl...es Team 1 28,43 +1.5 m/s28,06 582
14 Hannah van Beukering AV Sparta AV Sparta Meisjes 28,45 +1.5 m/s27,84 581
15 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 Meisjes 28,72 +1.5 m/s29,50 563
16 Linde Sluimer PAC PAC Meisjes Team 1 28,98 +1.6 m/s27,55 0
17 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atl...k Meisjes 29,08 +1.5 m/s29,99 539
18 Donna Aalbregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 29,46 +1.6 m/s29,33 515
19 Milana Filenkova AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 29,71 +1.6 m/s27,62 0
20 Emmy Rams Leiden Leiden Atl...es Team 2 29,99 +3.0 m/s31,00 482
21 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 30,35 +1.6 m/s29,01 0
22 Linde van Langen AV `40 AV `40 Meisjes 30,67 +1.6 m/s29,00 442
23 Annika Koet Leiden Leiden Atl...es Team 2 31,09 +3.0 m/s31,00 0
24 Jasmijn Groen Voorne Voorne Atl...k Meisjes 31,29 +1.5 m/s30,83 0
25 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta Meisjes 31,40 +3.0 m/s32,21 0
26 Annika van Luijken AV `47 AV `47 Meisjes 31,75 +1.5 m/s30,20 0
27 Femke Moelker AV Gouda AV Gouda Meisjes 31,77 +3.0 m/s--- 380
28 Amy Jansen AV `40 AV `40 Meisjes 31,89 +1.5 m/s30,00 0
Robin Bishop AAV `36 AAV `36 Meisjes DNS 28,50 0
Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 DNS 28,10 0
Lois van Gemert Haag Haag Atlet...es Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Michelle Frowijn PAC PAC Meisjes Team 1 2:19,67 2:17,27 794
2 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 2:20,31 2:18,18 786
3 Rosa Ellens Haag Haag Atlet...es Team 1 2:20,49 2:20,00 784
4 Marta Moreno Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:21,52 2:21,78 771
5 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda Meisjes 2:21,54 2:21,00 771
6 Rosa ten Berg Haag Haag Atlet...es Team 1 2:24,52 2:22,00 0
7 Maud van Beest AAV `36 AAV `36 Meisjes 2:25,64 2:25,00 721
8 Kika de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 2:25,91 2:26,09 0
9 Isa van der Valk ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:30,21 2:28,06 670
10 Robin Beijer AV `40 AV `40 Meisjes 2:32,49 2:38,00 645
11 Teuntje Uiters PAC PAC Meisjes Team 2 2:34,68 2:29,74 622
12 Mette Nuijen Leiden Leiden Atl...es Team 1 2:35,97 2:36,41 0
13 Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 2:36,22 2:28,56 0
14 Emily van der Hoeff PAC PAC Meisjes Team 2 2:36,54 2:33,69 0
15 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Meisjes 2:37,52 2:40,00 593
16 Linde van Langen AV `40 AV `40 Meisjes 2:37,53 2:40,00 0
17 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta Meisjes 2:37,67 2:35,25 592
18 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta Meisjes 2:37,77 2:37,57 0
19 Annabel Beckers Haag Haag Atlet...es Team 2 2:37,95 2:40,00 589
20 Eva van Wijngaarden Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:38,47 2:40,00 584
21 Jildou Guest Haag Haag Atlet...es Team 2 2:44,51 2:30,00 0
22 Marieke Verlinden AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 2:47,11 2:40,51 503
23 Meline Crolla AV `47 AV `47 Meisjes 2:49,90 2:51,00 479
24 Lora Poposka Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:49,91 2:49,00 0
25 Florieke van Ek Leiden Leiden Atl...es Team 2 2:50,65 2:48,20 473
26 Sanne van der Pijl Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:51,09 2:48,43 469
27 Annika van Luijken AV `47 AV `47 Meisjes 2:51,91 2:46,00 0
28 Manon Vogels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 2:52,24 2:58,32 0
29 Luna van den Bos AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 2:55,55 2:42,03 0
Vera Stokman Leiden Leiden Atl...es Team 2 DNS 2:47,40 0
Fleur van Burgh Voorne Voorne Atl...k Meisjes --- 2:59,36

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Miro Vlasman PAC PAC Meisjes Team 2 14,92 +0.4 m/s15,38 758
2 Denise Arisa ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 15,19 +0.3 m/s15,80 728
3 Sofie Thomas PAC PAC Meisjes Team 1 15,36 +0.4 m/s15,44 710
4 Joyce van Welie PAC PAC Meisjes Team 2 15,59 +0.4 m/s15,65 0
5 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 Meisjes 15,70 +0.3 m/s16,00 675
6 Mette Nuijen Leiden Leiden Atl...es Team 1 15,83 +0.4 m/s16,60 663
7 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 15,89 +0.4 m/s14,90 0
8 Linde Sluimer PAC PAC Meisjes Team 1 15,93 +0.4 m/s16,62 0
9 Hannah Olsthoorn De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 16,19 +0.4 m/s16,65 628
10 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...es Team 1 16,76 +0.4 m/s16,57 0
11 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 16,91 +0.3 m/s16,25 0
12 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 Meisjes 17,04 +0.4 m/s16,80 552
13 Denise de Does Haag Haag Atlet...es Team 1 17,20 -0.6 m/s17,20 538
14 Kyra Mooijman AV `40 AV `40 Meisjes 17,48 -0.6 m/s17,00 515
15 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Meisjes 17,54 +0.2 m/s18,81 511
16 Isis Heemskerk Leiden Leiden Atl...es Team 2 18,07 +0.2 m/s18,99 469
16 Isabel van Steenwijk AV Gouda AV Gouda Meisjes 18,07 -0.6 m/s17,47 469
18 Franziska Burchett AV Sparta AV Sparta Meisjes 18,22 +0.3 m/s16,36 458
19 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 Meisjes 19,02 -0.6 m/s17,80 0
20 Sanne van der Pijl Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 20,16 +0.2 m/s21,00 328
21 Jasmijn van den Bos Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 20,19 +0.2 m/s20,94 326
22 Hedda van Dort Haag Haag Atlet...es Team 1 24,05 +0.2 m/s17,85 0
Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes DQ 14,31 0
Chimene van Velden AV `40 AV `40 Meisjes DNS 16,00 0
Ingrid Vollebregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 DNF 17,48 0

Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 49,85 776
2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 50,84 728
3 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 51,58 693
4 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 51,81 683
5 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 52,16 667
6 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 54,03 586
7 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 54,42 570
8 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 54,92 549
9 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 55,41 529
10 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 4 55,94 509
11 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 56,89 472
12 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJB 4 58,54 411
13 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 4 DQ 0
13 AV `40 Meisjes (4x100m) AV `40 - MJB 4 DQ 0
13 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 DQ 0
13 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
13 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 DNS 0
13 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Meisjes 40,08 41,36 40,94 43,42 43,42 42,97 818
2 Joyce van Welie PAC PAC Meisjes Team 2 35,14 - 36,94 35,20 36,94 35,78 717
3 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...es Team 1 33,05 28,20 31,26 33,79 33,79 30,47 665
4 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 - 30,72 32,46 29,06 32,46 33,86 642
5 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 29,41 30,85 27,26 29,21 30,85 33,06 0
6 Fleur Smeets De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 30,21 26,06 29,57 26,75 30,21 34,85 603
7 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 27,99 29,38 - 27,57 29,38 32,28 588
8 Romee Hermse PAC PAC Meisjes Team 1 - 25,34 - 28,69 28,69 26,19 0
9 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 25,34 27,72 24,64 27,23 27,72 22,92 557
10 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 Meisjes 24,63 27,64 23,45 24,28 27,64 21,26 555
11 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 26,92 24,91 26,59 27,08 27,08 26,16 0
12 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 22,39 25,78 - 23,32 25,78 29,73 520
13 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...es Team 2 24,12 24,13 25,18 25,70 25,70 27,27 518
14 Fabienne van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 25,40 22,32 25,29 24,02 25,40 25,18 0
15 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 24,32 24,24 24,33 24,17 24,33 24,67 491
16 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atl...k Meisjes 21,56 21,49 24,15 24,24 24,24 25,10 489
17 Ava Meijerink Haag Haag Atlet...es Team 1 22,45 - - - 22,45 23,15 0
18 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 17,80 20,30 18,11 20,98 20,98 20,90 422
19 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 Meisjes 16,53 18,70 20,87 18,90 20,87 20,53 0
20 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda Meisjes - - 20,34 - 20,34 22,99 0
21 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...es Team 2 19,88 19,63 19,96 17,94 19,96 22,74 0
22 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 17,81 18,45 17,26 17,26 18,45 24,67 0
23 Esmee van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 17,72 15,84 15,96 16,97 17,72 20,88 0
24 Jasmijn Bakker AV Sparta AV Sparta Meisjes 17,19 16,84 15,07 17,55 17,55 19,64 344
25 Sylvie Bettendorf AV `40 AV `40 Meisjes 16,11 - 16,69 - 16,69 20,00 324
26 Luna van den Bos AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 14,89 15,90 - 15,66 15,90 14,87 305
27 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Meisjes 12,04 13,82 13,40 - 13,82 16,07 0
28 Saar Pieterse Haag Haag Atlet...es Team 2 12,64 13,18 12,51 11,49 13,18 --- 234

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC Meisjes Team 1 38,99 47,33 X 43,91 47,33 50,77 860
2 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 X 27,37 27,78 30,52 30,52 32,60 555
3 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 28,38 26,71 X 24,86 28,38 28,30 511
4 Ruth Vogels Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 25,10 28,15 27,92 26,49 28,15 32,39 506
5 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Meisjes X 24,47 23,63 27,11 27,11 30,08 483
6 Emma Verhoeff Voorne Voorne Atl...k Meisjes 20,81 24,21 24,78 27,03 27,03 26,23 482
7 Fabienne van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 18,79 26,86 23,85 X 26,86 27,15 478
8 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 26,13 X X X 26,13 29,09 462
9 Sacha van Heijningen Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 X X 25,91 X 25,91 22,59 457
10 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 25,37 X - - 25,37 28,66 0
11 Tessa de Wit De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 22,18 X 23,88 24,60 24,60 29,22 428
12 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes 23,76 X X X 23,76 25,17 409
13 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 X 22,46 23,55 X 23,55 23,86 0
14 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...es Team 2 23,53 22,78 21,72 22,32 23,53 24,43 403
15 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 21,83 X 22,50 19,42 22,50 23,57 379
16 Bibienne d...Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 20,76 X 21,59 - 21,59 28,89 358
17 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 19,56 21,51 19,48 19,30 21,51 23,79 0
18 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 20,62 X 20,42 X 20,62 23,69 0
19 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 20,01 X 19,07 - 20,01 25,19 0
20 Nicolette Dirven PAC PAC Meisjes Team 2 15,95 17,03 18,93 19,90 19,90 16,77 0
21 Feline Timmerman AV `40 AV `40 Meisjes X 16,81 19,08 X 19,08 19,03 295
22 Esmee van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 17,53 18,38 16,65 16,23 18,38 19,19 0
23 Mandy Duinkerken De Spartaan AV De Spar...n Meisjes X 16,12 18,21 X 18,21 22,47 0
24 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 Meisjes 17,00 - 17,65 16,42 17,65 16,93 257
25 Anika Hus AV `40 AV `40 Meisjes 17,00 16,63 16,24 16,12 17,00 17,32 0
26 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...es Team 2 16,22 16,72 16,32 - 16,72 17,69 0
27 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda Meisjes 12,17 14,42 14,55 13,61 14,55 15,98 0
28 Roshwita Holstein AV Sparta AV Sparta Meisjes 13,76 14,13 12,48 13,80 14,13 14,55 158
29 Annabel Beckers Haag Haag Atlet...es Team 2 12,19 12,34 X - 12,34 --- 103
Fleur van Burgh Voorne Voorne Atl...k Meisjes --- 15,77

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC PAC Meisjes Team 1 16,08 16,05 16,34 16,31 16,34 17,15 967
2 Joyce van Welie PAC PAC Meisjes Team 2 11,98 X 12,14 11,45 12,14 13,22 728
3 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...es Team 1 10,31 10,73 11,52 10,53 11,52 10,23 689
4 Meike Kroon PAC PAC Meisjes Team 1 11,03 10,59 10,72 10,79 11,03 11,33 0
5 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 Meisjes 10,97 10,64 10,76 10,78 10,97 11,31 654
6 Lizelotte Bouvy Haag Haag Atlet...es Team 1 10,83 X 10,75 10,41 10,83 10,92 645
7 Tessa de Wit De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 10,71 10,49 10,28 10,02 10,71 10,25 637
8 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 10,59 9,71 8,32 10,04 10,59 10,89 629
9 Bibienne d...Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,42 9,80 10,29 10,52 10,52 12,03 624
10 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 10,03 9,55 9,57 10,15 10,15 8,20 600
11 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 10,11 10,10 9,33 10,05 10,11 9,38 0
12 Anika Hus AV `40 AV `40 Meisjes 9,85 8,61 9,75 X 9,85 10,02 579
13 Fabienne van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 9,59 9,71 9,85 X 9,85 9,89 0
14 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Meisjes 9,51 9,70 9,47 - 9,70 9,90 0
15 Tessa Molenaar Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 9,16 9,13 9,52 9,14 9,52 10,05 556
16 Loïs Steenbeek Leiden Leiden Atl...es Team 1 9,37 X 9,46 8,72 9,46 9,61 0
17 Sacha van Heijningen Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 9,11 8,25 9,32 8,19 9,32 9,76 0
18 Fenna van Ruijven Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 8,64 8,23 8,69 8,87 8,87 9,75 0
19 Alieke van...wenhuizen AV `47 AV `47 Meisjes 8,25 8,64 8,50 8,22 8,64 8,52 494
20 Feline Timmerman AV `40 AV `40 Meisjes 8,52 8,43 8,56 8,16 8,56 8,52 0
21 Fleur Smeets De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 8,09 7,92 8,02 8,08 8,09 8,15 0
22 Esmee van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 7,50 7,70 7,75 7,88 7,88 8,59 437
23 Linette Herforth Voorne Voorne Atl...k Meisjes 7,73 7,80 7,18 7,06 7,80 7,49 431
24 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...es Team 2 6,41 7,59 7,31 6,95 7,59 6,77 414
25 Jildou Guest Haag Haag Atlet...es Team 2 7,00 7,56 7,49 6,99 7,56 6,78 412
26 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda Meisjes 7,08 7,06 6,44 7,06 7,08 7,03 0
27 Charity Saddal AV Sparta AV Sparta Meisjes 6,65 6,95 6,39 6,44 6,95 7,03 363
28 Jasmijn Groen Voorne Voorne Atl...k Meisjes 6,53 6,40 6,71 6,53 6,71 7,36 0
Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...es Team 2 - - - - DNS 7,59 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBPTeam punten
1 Sterre de Rooij ARV Ilion ARV Ilion Meisjes - - - - - - - - O O XO XO XXX 1,65 1,70 883
2 Nathalie Meurs Voorne Voorne Atl...k Meisjes O O O O XXX 1,55 1,57 779
3 Suzanne Moons AV Gouda AV Gouda Meisjes - - - - O O O O XO XXX 1,50 1,50 726
4 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 Meisjes - - - - O O O O XXX 1,45 1,50 672
5 Roos Loman AV `40 AV `40 Meisjes O O O XXO O XXX 1,45 1,50 672
6 Ava Meijerink Haag Haag Atlet...es Team 1 - - - - - - XO XO XXX 1,45 1,55 672
7 Florijne van Well Leiden Leiden Atl...es Team 1 O XXO XXO XXX 1,45 1,45 672
8 Babet Boer Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 - - - O O O O XXX 1,40 1,45 615
9 Franziska Burchett AV Sparta AV Sparta Meisjes O O O O XO XXX 1,40 1,45 615
10 Isis Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 O O O XO XXX 1,40 1,40 0
11 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...n Meisjes - - - - O XO XO XXX 1,40 1,55 615
11 Kim Sobnath PAC PAC Meisjes Team 2 XO XO XXX 1,40 1,50 615
13 Denise de Does Haag Haag Atlet...es Team 1 O XO XXO XXX 1,40 1,47 0
14 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 Meisjes O XXX 1,35 1,50 0
15 Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 - - O O O O XXX 1,35 1,35 550
15 Judith Haarsma PAC PAC Meisjes Team 1 O XXX 1,35 1,47 550
17 Teuntje Uiters PAC PAC Meisjes Team 2 - - - - O O XXX 1,35 1,50 0
18 Kato van Wilgen AV `47 AV `47 Meisjes O O O O O XXX 1,35 1,40 550
19 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes O O XO XXX 1,35 1,40 0
20 Femke Daan De Spartaan AV De Spar...n Meisjes O O XO XO XXX 1,35 1,45 0
21 Sylvie Bettendorf AV `40 AV `40 Meisjes O O O O O XXX 1,30 1,30 0
22 Jasmijn van den Bos Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 O O XO XXX 1,25 1,30 0
23 Klara van der Gaast PAC PAC Meisjes Team 1 - - O XXX 1,20 1,30 0
24 Isis Heemskerk Leiden Leiden Atl...es Team 2 XXO XXX 1,20 1,35 348
25 Meline Crolla AV `47 AV `47 Meisjes O O XXX 1,15 --- 0
Lois van Gemert Haag Haag Atlet...es Team 2 quit DNS 1,35 0
Fleur van Burgh Voorne Voorne Atl...k Meisjes quit --- 1,25

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...es Team 1 9,47 10,44 10,60 X 10,60 -0.8 m/s10,24 712
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 Meisjes 10,30 10,42 9,04 - 10,42 +0.3 m/s10,86 691
3 Azual Jok Agok AAV `36 AAV `36 Meisjes 10,22 9,85 9,37 9,91 10,22 -0.3 m/s9,25 0
4 Anna Lusthof Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,99 9,69 9,49 10,05 10,05 -0.5 m/s10,45 647
5 Saana Taal AV `40 AV `40 Meisjes 9,84 9,93 10,04 9,69 10,04 +1.8 m/s10,20 646
6 Kika de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 9,81 9,69 9,70 10,01 10,01 -1.0 m/s10,33 643
7 Morgann de Jong ARV Ilion ARV Ilion Meisjes X 9,24 9,84 X 9,84 +0.6 m/s--- 622
8 Romee Hermse PAC PAC Meisjes Team 1 9,08 9,65 9,29 9,67 9,67 +2.2 m/s--- 0
9 Kim Sobnath PAC PAC Meisjes Team 2 8,80 9,14 X 9,47 9,47 -1.1 m/s9,24 578
10 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan AV De Spar...n Meisjes X 9,44 9,35 9,06 9,44 +0.8 m/s9,79 574
11 Bente Valk Haag Haag Atlet...es Team 1 9,36 9,17 9,29 9,40 9,40 +0.8 m/s9,72 569
12 Lisa van der Willik AV `47 AV `47 Meisjes 8,99 8,78 9,37 9,29 9,37 +0.5 m/s9,23 566
13 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Meisjes 8,92 9,21 9,16 8,78 9,21 +1.2 m/s9,33 546
14 Phebe Goedhart De Spartaan AV De Spar...n Meisjes 8,47 X 8,67 8,56 8,67 +0.5 m/s8,92 0
15 Mieke van de Pasch AV Gouda AV Gouda Meisjes 8,37 8,27 8,61 8,44 8,61 -0.1 m/s8,82 470
16 Manon Vogels ARV Ilion ARV Ilion Meisjes 8,23 8,44 8,34 8,16 8,44 +0.0 m/s--- 0
17 Daniek Dorst AV `47 AV `47 Meisjes 7,85 7,46 8,28 8,17 8,28 +1.6 m/s--- 0

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.803.003.103.203.303.40ResOBPTeam punten
1 Kristina Tergau PAC PAC Meisjes Team 1 O O XO O XXX 3,30 3,60 726
2 Sterre Bal Haag Haag Atlet...es Team 1 XXO O - XXX 2,60 2,80 476
3 Lieke Cox PAC PAC Meisjes Team 2 O XO XXO XXX 2,60 2,60 476
4 Suus Altorf De Spartaan AV De Spar...n Meisjes O O XXO XO XO XO XXX 2,40 --- 398
5 Eva van der Geest Leiden Leiden Atl...es Team 2 O O XXX 2,30 2,20 358
6 Ingrid Vollebregt Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 - O O O O O XXO XXX 2,30 2,15 358
7 Valerie Afognon ARV Ilion ARV Ilion Meisjes O O XO O O XXX 2,10 --- 276
8 Dieuwertje Janssen AV Gouda AV Gouda Meisjes - O O O XXX 2,00 2,10 233
9 Saana Taal AV `40 AV `40 Meisjes O O XXX 1,80 1,80 144
Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...es Team 1 XXX NM 2,50 0
Tamara Zimmerman Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 XXX NM 2,00 0
Lot van Ni...wenhuizen AV `47 AV `47 Meisjes XXX NM --- 0