• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD
    Begeleider: Andra & Martijn
    9 6247
    2 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD
    Jurylid: Monique Diehl, graag bij Erzsi - Hugo Loomans, graag bij Sanne Loomans,
    7 5282
    3 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD
    Begeleider: Andra & Martijn
    7 4848
    4 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD
    Jurylid: Corina Bosse, graag bij Babette Bosse
    7 3960
    5 AV Edam MD AV Edam - MJD
    Begeleider: Trischa Aberkrom
    8 3927
    6 AAC MD Team 1 AAC - MJD 6 3905
    7 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Linda Deijkers
    Jurylid: Martin Bakker
    6 3871
    8 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: M. Dijkman
    5 3730
    9 Phanos MD Team 3 Phanos - MJD
    Begeleider: Andra & Martijn
    7 3254
    10 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Linda Deijkers
    Jurylid: Martin Bakker
    6 2783
    11 AV Lycurgus MD Team 4 AV Lycurgus - MJD 5 2044
    12 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 6 2041
    13 AAC MD Team 2 AAC - MJD 7 1945
    14 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: M. Dijkman
    3 1684
    15 AC Waterland MD AC Waterland - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Charlotte Buwalda Phanos Phanos MD Team 1 8,40 -2.6 m/s8,27 671
    2 Tahnee Bijnoe Phanos Phanos MD Team 1 8,52 -2.6 m/s8,26 645
    3 Denne Koning Phanos Phanos MD Team 2 8,77 -2.6 m/s8,64 593
    4 Puck Bronkhorst Phanos Phanos MD Team 1 8,81 -2.6 m/s8,57 0
    5 Hannah den Breejen Phanos Phanos MD Team 2 8,94 -2.6 m/s8,81 560
    6 Sanne Loomans AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 8,96 -2.0 m/s8,93 556
    7 Jeslyn Doran NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 9,06 -2.6 m/s8,91 537
    8 Nayomi Kerpens AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 9,23 -1.1 m/s--- 506
    9 Nicole Splinter NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 9,24 -2.0 m/s9,10 504
    10 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 9,30 -2.0 m/s9,07 494
    11 Ilse Johannes AAC AAC MD Team 1 9,40 -2.0 m/s9,44 476
    12 Layla S'khairi AV Edam AV Edam MD 9,78 9,73 413
    12 Lynn van Vlaanderen AV Edam AV Edam MD 9,78 -2.0 m/s9,56 413
    14 Jasmeet kaur Ram AAC AAC MD Team 1 9,80 -3.5 m/s10,84 409
    15 Marit Vermeij Phanos Phanos MD Team 3 9,87 -1.3 m/s10,19 398
    16 Babette Bosse AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 9,96 -2.0 m/s9,55 384
    17 Safae Aouragh AAC AAC MD Team 1 10,09 -1.1 m/s--- 0
    18 Pippe Stundebeek AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 10,19 -1.1 m/s--- 349
    19 Donna Snoek AV Edam AV Edam MD 10,37 -1.3 m/s10,21 0
    20 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 10,41 10,18 317
    21 Lara van Vuuren AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 10,41 9,98 0
    22 Fenna Kalf AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 10,48 -3.2 m/s--- 308
    23 Isa van Eerde Phanos Phanos MD Team 2 10,54 -1.3 m/s10,37 0
    24 Karlijn de Gans NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 10,55 -3.2 m/s--- 298
    25 Maud Duppen AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 10,57 -1.3 m/s10,48 295
    26 Iris Reijn AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 10,65 -1.1 m/s--- 284
    27 Rava de Haan NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 10,73 -1.1 m/s--- 273
    28 Kris van Brummen AAC AAC MD Team 2 11,18 -3.2 m/s11,49 216
    29 Nynke Bartelds AAC AAC MD Team 2 11,25 -3.5 m/s10,81 207
    30 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 11,33 -3.2 m/s11,26 198
    31 Meike Fortuin Phanos Phanos MD Team 3 11,41 -3.5 m/s10,84 188
    32 Mimosa Goudriaan Phanos Phanos MD Team 3 11,44 -3.5 m/s10,98 0
    33 Laura Babucci NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 11,76 -3.5 m/s10,93 0
    34 Msgana Kahas NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 12,20 -3.2 m/s12,20 0
    Kim Huijsman AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS 9,94 0
    Luka der Nederlanden AAC AAC MD Team 2 DNS 9,85 0
    Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 DNS --- 0
    Manou van der Pal AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Julie Rupprecht AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3:27,49 3:31,78 496
    2 Brenda de Vos NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3:27,52 3:24,50 495
    3 Tess van Zuilen Phanos Phanos MD Team 1 3:28,24 3:26,86 491
    4 Liz Jonk AV Edam AV Edam MD 3:32,03 3:30,73 467
    5 Eleanor Musil Phanos Phanos MD Team 1 3:34,56 3:30,83 452
    6 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 3:35,74 3:31,47 445
    7 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3:37,43 3:36,55 435
    8 Nayomi Kerpens AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 3:39,24 --- 424
    9 Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 3:42,46 3:40,25 406
    10 Emilie Potjer Phanos Phanos MD Team 1 3:43,79 3:43,10 0
    11 Nienke Mast NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3:44,39 3:39,83 395
    12 Erzsi Diehl AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3:45,93 3:38,70 387
    13 Juliette ...van Driel Phanos Phanos MD Team 3 3:46,26 3:55,93 385
    14 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 3:46,35 3:45,49 384
    15 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3:47,77 3:53,96 0
    16 Rosan de Jong AAC AAC MD Team 1 3:48,35 3:48,69 374
    17 Cynthia Dradenya AAC AAC MD Team 1 3:51,32 3:50,92 358
    18 Layla S'khairi AV Edam AV Edam MD 3:51,63 4:16,82 356
    19 Laura Babucci NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 3:52,28 3:44,79 0
    20 Ella Braun Phanos Phanos MD Team 2 3:52,81 3:51,62 0
    21 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 3 3:54,58 4:06,34 0
    22 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3:59,88 3:51,00 315
    23 Msgana Kahas NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 4:10,03 4:10,24 269
    24 Fenna Kalf AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 4:10,58 --- 266
    25 Amber Deijkers AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 4:11,51 --- 262
    26 Jip van der Voorn AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 4:13,33 --- 254
    27 Nadine Pels AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 4:15,74 4:15,28 244
    28 Iris Reijn AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 4:16,94 --- 239
    29 Rava de Haan NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 4:21,50 4:06,79 220
    30 Nynke Bartelds AAC AAC MD Team 2 4:28,33 --- 193
    31 Rebecca Plantinga AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 5:00,53 4:45,56 82
    Tirza Snijders AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS 4:13,25 0
    Aya Feddaly AAC AAC MD Team 1 DNS --- 0
    Luka der Nederlanden AAC AAC MD Team 2 DNS 4:03,32 0
    Manou van der Pal AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 DNS --- 0
    Madelief Rave AAC AAC MD Team 2 DNF 3:52,82 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Charlotte Buwalda Phanos Phanos MD Team 1 10,16 10,39 587
    2 Saar Visser Phanos Phanos MD Team 1 10,18 9,67 584
    3 Tess van Zuilen Phanos Phanos MD Team 1 11,48 11,13 0
    4 Sanne Loomans AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 11,86 13,09 389
    5 Pleun Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 12,13 11,47 362
    6 Lisemijn v...den Bosch Phanos Phanos MD Team 2 12,25 12,09 351
    7 Ella Braun Phanos Phanos MD Team 2 12,65 12,45 315
    8 Mireille Ketel AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 12,89 12,23 294
    9 Kiamy Jonker AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 13,13 13,34 274
    10 Julie Rupprecht AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 13,24 13,21 0
    11 Olivia Musil Phanos Phanos MD Team 3 13,38 13,64 254
    12 Babette Bosse AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 13,62 13,49 236
    13 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 13,63 --- 235
    14 Safae Aouragh AAC AAC MD Team 1 13,64 14,41 234
    15 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 13,72 13,57 228
    16 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 13,77 --- 224
    17 Layla S'khairi AV Edam AV Edam MD 13,82 14,27 221
    18 Nina Klouwer AV Edam AV Edam MD 13,89 14,02 216
    19 Isa van Eerde Phanos Phanos MD Team 2 14,11 14,78 0
    20 Aya Feddaly AAC AAC MD Team 1 14,42 --- 178
    21 Pippe Stundebeek AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 14,45 --- 176
    22 Luna Maij AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 14,53 --- 171
    23 Anisa Bahtiri AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 14,58 13,89 168
    24 Jasmin Stam AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 14,70 15,37 0
    25 Karlijn de Gans NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 14,88 15,56 148
    26 Donna Snoek AV Edam AV Edam MD 15,10 14,17 0
    27 Maisam Aouragh AAC AAC MD Team 2 17,39 17,45 12
    Nicole Splinter NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 DNS 13,92 0
    Noa Sonius AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Leonie Deumers AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 26,16 --- 414
    2 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 25,92 --- 410
    3 Rosa Matthijssen Phanos Phanos MD Team 1 23,51 --- 0
    4 Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 22,49 --- 352
    5 Cynthia Dradenya AAC AAC MD Team 1 17,21 2,00 253
    6 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 3 16,62 --- 241
    7 Lisemijn v...den Bosch Phanos Phanos MD Team 2 16,54 --- 239
    8 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 16,07 --- 0
    9 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 15,38 --- 0
    10 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 15,17 --- 211
    11 Jasmin Stam AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 13,81 --- 181
    12 Nina Klouwer AV Edam AV Edam MD 13,24 --- 168
    13 Lara van Vuuren AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 13,19 --- 0
    14 Indy Veerman AV Edam AV Edam MD 12,87 --- 0
    15 Nienke Mast NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 12,58 --- 153
    16 Nadine Pels AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 12,02 --- 0
    17 Maud Duppen AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 11,95 --- 138
    18 Marisol Loots AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 11,31 --- 122
    19 Amal Errachidi AAC AAC MD Team 2 10,62 --- 105
    20 Juliette ...van Driel Phanos Phanos MD Team 3 9,51 --- 0
    21 Maisam Aouragh AAC AAC MD Team 2 9,37 --- 0
    22 Rebecca Plantinga AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 8,91 --- 0
    Safae Aouragh AAC AAC MD Team 1 DNS 1,00 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 11,79 --- 605
    2 Leonie Deumers AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 10,69 --- 555
    3 Rosa Matthijssen Phanos Phanos MD Team 1 9,10 --- 0
    4 Ella Braun Phanos Phanos MD Team 2 7,85 --- 413
    5 Jeslyn Doran NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 7,84 --- 412
    6 Cynthia Dradenya AAC AAC MD Team 1 7,77 2,00 409
    7 Rosan de Jong AAC AAC MD Team 1 7,72 1,00 0
    8 Ilse Veerman AV Edam AV Edam MD 7,68 --- 404
    9 Anisa Bahtiri AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 7,57 --- 398
    10 Cecilia Kuipers Phanos Phanos MD Team 3 7,32 --- 384
    11 Jana Ballout AAC AAC MD Team 2 7,31 --- 383
    12 Daphne Beket AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 7,27 --- 381
    13 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 7,03 --- 0
    14 Mireille Ketel AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 6,88 --- 359
    15 Nora van Seventer Phanos Phanos MD Team 2 6,55 --- 0
    16 Pleun Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 6,49 --- 0
    17 Indy Veerman AV Edam AV Edam MD 6,37 --- 0
    18 Madelief Rave AAC AAC MD Team 2 6,29 --- 0
    19 Veronique van Weldam Phanos Phanos MD Team 3 6,27 --- 0
    20 Britt Kerklingh AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 6,17 --- 0
    21 Rava de Haan NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 5,37 --- 266
    22 Marisol Loots AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 5,27 --- 259
    23 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 4,67 --- 218
    Kim Huijsman AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 DNS --- 0
    Manou van der Pal AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mila de Bruin AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 1,45 --- 582
    2 Babbette Ketel AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 1,40 --- 0
    3 Liz Jonk AV Edam AV Edam MD 1,35 --- 499
    3 Tahnee Bijnoe Phanos Phanos MD Team 1 1,35 --- 499
    3 Brenda de Vos NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 1,35 --- 499
    6 Saar Visser Phanos Phanos MD Team 1 1,30 --- 0
    7 Noelle Veraart AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 1,30 --- 462
    7 Kiamy Jonker AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 1,30 --- 462
    9 Hannah den Breejen Phanos Phanos MD Team 2 1,25 --- 426
    10 Floor Bakker AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 1,25 --- 426
    11 Ilse Tol AV Edam AV Edam MD 1,25 --- 0
    12 Nina Croockewit Phanos Phanos MD Team 2 1,20 --- 0
    12 Amber Deijkers AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 1,20 --- 0
    14 Babette Bosse AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 1,20 --- 0
    14 Lindsey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 1,20 --- 0
    16 Maud Duppen AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 1,20 --- 389
    17 Olivia Musil Phanos Phanos MD Team 3 1,20 --- 389
    18 Jasmeet kaur Ram AAC AAC MD Team 1 1,15 1,00 352
    19 Jana Ballout AAC AAC MD Team 2 1,05 --- 279
    20 Madelief Rave AAC AAC MD Team 2 1,05 --- 0
    21 Esmee Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 4 1,00 --- 0
    22 Marisol Loots AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 1,00 --- 242

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Suzanne Otto AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 4,34 4,44 4,65 4,48 4,65 +4.2 m/s--- 550
    2 Puck Bronkhorst Phanos Phanos MD Team 1 4,03 4,53 4,02 4,14 4,53 +2.5 m/s--- 525
    3 Milou van den Berg Phanos Phanos MD Team 1 X 4,36 4,32 4,36 4,36 +1.0 m/s--- 0
    4 Lisemijn v...den Bosch Phanos Phanos MD Team 2 4,29 - 3,99 4,16 4,29 +2.4 m/s--- 476
    5 Sanne Loomans AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 4,27 4,24 3,97 4,11 4,27 +2.8 m/s--- 472
    6 Babbette Ketel AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 1 3,92 3,98 X 4,09 4,09 +2.2 m/s--- 0
    7 Britt Kerklingh AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3,89 4,03 X 4,06 4,06 +2.5 m/s--- 430
    8 Denne Koning Phanos Phanos MD Team 2 X 3,76 3,43 3,76 3,76 +2.2 m/s--- 0
    9 Ilse Johannes AAC AAC MD Team 1 3,36 3,57 3,69 - 3,69 +2.5 m/s2,00 356
    10 Lynn van Vlaanderen AV Edam AV Edam MD 3,07 3,46 3,14 3,21 3,46 +0.5 m/s--- 310
    11 Luna Maij AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 - 3,29 3,39 3,38 3,39 +1.7 m/s--- 296
    12 Jip van der Voorn AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 2 3,25 3,29 3,37 3,37 3,37 +1.5 m/s--- 0
    13 Amber Deijkers AV Zaanland AV Zaanlan...MD Team 1 3,32 3,32 3,10 3,34 3,34 +1.8 m/s--- 0
    14 Ilse Tol AV Edam AV Edam MD 2,73 3,15 2,78 3,34 3,34 +1.4 m/s--- 0
    15 Mimosa Goudriaan Phanos Phanos MD Team 3 3,09 3,14 3,20 3,24 3,24 +1.6 m/s--- 266
    16 Lonneke Berkhout AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 2 3,01 2,65 2,95 3,23 3,23 +3.1 m/s--- 0
    17 Meike Fortuin Phanos Phanos MD Team 3 3,16 2,87 3,04 2,84 3,16 +2.2 m/s--- 0
    18 Kris van Brummen AAC AAC MD Team 2 3,08 3,11 3,06 3,11 3,11 +0.7 m/s--- 240
    19 Msgana Kahas NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 X X 2,96 2,61 2,96 +0.8 m/s--- 210
    20 Fauve Oosterveld AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 2,67 2,94 X 2,94 2,94 +0.6 m/s--- 206
    21 Laura Babucci NEAV AV NEA-Vol...MD Team 1 2,81 2,86 2,84 2,86 2,86 +1.1 m/s--- 190
    22 Amal Errachidi AAC AAC MD Team 2 2,62 2,42 2,48 2,61 2,62 +1.7 m/s--- 0
    23 Karlijn de Gans NEAV AV NEA-Vol...MD Team 2 - 2,29 2,38 2,32 2,38 +2.0 m/s--- 0
    Tirza Snijders AV Lycurgus AV Lycurgu...MD Team 3 - - - - DNS --- 0