• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Phanos MC Team 1 Phanos - MJC
    Begeleider: Darja Mater
    Jurylid: reeds bekend
    9 6306
    2 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC 7 5112
    3 AAC MC Team 1 AAC - MJC 8 5038
    4 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Sirous Kavehercy
    6 4935
    5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 6 4321
    6 Phanos MC Team 2 Phanos - MJC
    Begeleider: Darja Mater
    Jurylid: reeds bekend
    8 4107
    7 AV Lycurgus MC Team 3 AV Lycurgus - MJC 5 2594
    8 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Richard de Wit
    4 2283
    9 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
    Begeleider: Arjen Romkes
    Jurylid: Wim van de Poel
    3 2277
    10 AAC MC Team 2 AAC - MJC 4 2059
    11 AV NEA-Volharding MC Team 3 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Jongejeugd
    3 1730
    12 AC Waterland MC AC Waterland - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Romee van Dam Phanos MC Team 1 10,41 -1.2 m/s10,44
    2 Isabel van den Berg Phanos MC Team 1 10,42 -1.2 m/s10,40
    3 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 10,42 -1.2 m/s10,39
    4 Luna Meijer Phanos MC Team 1 11,04 -1.2 m/s10,95
    5 Esther Wolff AV Lycurgu...MC Team 2 11,64 -3.0 m/s11,80
    6 Anouk Kempkes AAC MC Team 1 11,76 -3.0 m/s11,73
    7 Souhaila Amanfo AAC MC Team 1 11,83 -1.5 m/s12,09
    8 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MC Team 1 11,89 -3.0 m/s11,69
    9 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MC Team 1 11,90 -1.5 m/s11,91
    10 Jerusha Simeon AV Lycurgu...MC Team 1 11,95 -3.0 m/s11,65
    11 Eline van Beuzekom AV Zaanland MC 11,95 -1.8 m/s---
    12 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgu...MC Team 1 12,10 -3.0 m/s11,89
    13 Liv de Haas AV Zaanland MC 12,15 -1.8 m/s---
    14 Eirini Chioti AV NEA-Vol...MC Team 2 12,22 -2.2 m/s12,42
    15 Charlotte Joustra AAC MC Team 1 12,35 -2.2 m/s12,53
    16 Femke Haverkort AV Lycurgu...MC Team 2 12,37 -1.5 m/s12,17
    17 Tharissa Palma AAC MC Team 2 12,42 -3.0 m/s11,91
    18 Maud Heiloo AV NEA-Vol...MC Team 3 12,52 -2.2 m/s12,66
    19 Robina Blikslager AV Lycurgu...MC Team 2 12,66 -1.5 m/s12,25
    20 Kris Siebelhoff Phanos MC Team 2 12,68 -1.5 m/s12,30
    21 Carlotta Baan Phanos MC Team 2 12,78 -1.5 m/s12,10
    22 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 3 12,80 -2.2 m/s12,82
    23 Valerie Meijer AV NEA-Vol...MC Team 3 13,27 -1.8 m/s13,27
    24 Romée Marinus AV NEA-Vol...MC Team 2 13,34 -1.8 m/s14,09
    25 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 3 13,55 -2.2 m/s13,19
    Merel van Maasdam AV Lycurgu...MC Team 1 DNS 11,48
    Mara van den Dongen AV Lycurgu...MC Team 3 DNS 13,54
    Noor van der Molen AV NEA-Vol...MC Team 3 DNS ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 2:25,64 2:25,00
    2 Marit van Wijk AAC MC Team 1 2:28,04 2:30,13
    3 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 2 2:31,22 2:35,46
    4 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 2:36,36 2:34,86
    5 Maria Kuipers Phanos MC Team 1 2:36,87 2:35,73
    6 Marijne R...van Driel Phanos MC Team 1 2:50,08 2:50,35
    7 Renee Schoorl Phanos MC Team 2 2:51,35 2:53,44
    8 Moraishia Durham Phanos MC Team 1 2:54,53 2:55,03
    9 Floor Scholtens AV Lycurgu...MC Team 3 2:55,08 2:57,43
    10 Faye Traube AAC MC Team 1 2:57,13 2:46,90
    11 Anna Schoorl Phanos MC Team 2 3:00,03 ---
    12 Amber Bakker AV Lycurgu...MC Team 1 3:00,62 2:58,26
    13 Madelon van der Laan AV Lycurgu...MC Team 3 3:01,34 3:02,81
    14 Valerie Meijer AV NEA-Vol...MC Team 3 3:27,07 ---
    Mara van den Dongen AV Lycurgu...MC Team 3 DNS ---

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Antonia Benevento Phanos MC Team 1 49,83 51,00
    2 Isabel van den Berg Phanos MC Team 1 51,43 50,00
    3 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 52,80 51,28
    4 Mette Lakeman AAC MC Team 1 54,53 ---
    5 Maite Mandaat Phanos MC Team 2 55,82 1:00,00
    6 Maria Kuipers Phanos MC Team 1 56,42 54,05
    7 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MC Team 1 57,47 ---
    8 Renee de Hon AAC MC Team 1 58,36 ---
    9 Souhaila Amanfo AAC MC Team 1 58,77 ---
    10 Manar Mohammadi AAC MC Team 2 58,92 ---
    11 Nynke Kooij AV Lycurgu...MC Team 2 58,93 57,36
    12 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 59,11 56,14
    13 Carlotta Baan Phanos MC Team 2 59,93 1:00,00
    14 Pien Bakker AV Zaanland MC 1:01,90 ---
    15 Femke Haverkort AV Lycurgu...MC Team 2 1:03,88 59,00
    16 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 1:04,16 56,59
    17 Romée Marinus AV NEA-Vol...MC Team 2 1:06,85 ---
    18 Sofia Errachidi AAC MC Team 2 1:08,17 ---
    Noor van der Molen AV NEA-Vol...MC Team 3 DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 25,57 125,21
    2 Ella de Bruijne Phanos MC Team 1 24,34 ---
    3 Marijne R...van Driel Phanos MC Team 1 23,90 ---
    4 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 21,28 218,72
    5 Nynke Kooij AV Lycurgu...MC Team 2 20,99 1,00
    6 Anouk Kempkes AAC MC Team 1 17,86 ---
    7 Tessa Heijbroek Phanos MC Team 2 17,70 ---
    8 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MC Team 1 17,40 ---
    9 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 15,64 ---
    10 Jada Avani Maij AV Lycurgu...MC Team 2 15,49 218,08
    11 Romaisae Reffas AAC MC Team 2 15,24 ---
    12 Keira Mulder AV NEA-Vol...MC Team 1 14,37 ---
    13 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 3 14,22 216,75
    14 Floor Scholtens AV Lycurgu...MC Team 3 12,89 119,02
    15 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MC Team 2 10,50 ---
    Anna Jebose AAC MC Team 1 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 10,60 ---
    2 Moraishia Durham Phanos MC Team 1 9,96 ---
    3 Tharissa Palma AAC MC Team 2 9,91 ---
    4 Anna Jebose AAC MC Team 1 9,86 ---
    5 Jerusha Simeon AV Lycurgu...MC Team 1 9,36 19,27
    6 Ella de Bruijne Phanos MC Team 1 9,26 ---
    7 Faye Traube AAC MC Team 1 9,08 ---
    8 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 7,81 ---
    9 Merel van Maasdam AV Lycurgu...MC Team 1 7,70 28,54
    10 Eline van Beuzekom AV Zaanland MC 7,22 ---
    11 Pien Bakker AV Zaanland MC 6,65 ---
    12 Maite Mandaat Phanos MC Team 2 6,62 ---
    13 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 2 6,32 16,85
    14 Renee Schoorl Phanos MC Team 2 6,32 ---
    15 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 3 6,18 16,03
    16 Keira Mulder AV NEA-Vol...MC Team 1 6,05 ---
    17 Robina Blikslager AV Lycurgu...MC Team 2 5,72 26,60
    18 Romaisae Reffas AAC MC Team 2 5,38 ---
    Mara van den Dongen AV Lycurgu...MC Team 3 DNS 2,00

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MC Team 1 1,55 ---
    2 Jada Avani Maij AV Lycurgu...MC Team 2 1,50 11,20
    3 Jasmijn Raes Phanos MC Team 1 1,50 ---
    4 Maria Kuipers Phanos MC Team 1 1,45 ---
    5 Amber Bakker AV Lycurgu...MC Team 1 1,35 21,35
    5 Mette Lakeman AAC MC Team 1 1,35 ---
    7 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 1,35 11,50
    8 Valerie Meijer AV NEA-Vol...MC Team 3 1,35 ---
    9 Marloes Buijs Phanos MC Team 2 1,30 ---
    9 Charlotte Joustra AAC MC Team 1 1,30 ---
    11 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MC Team 1 1,25 ---
    12 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MC Team 2 1,20 ---
    13 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 11,20
    14 Eirini Chioti AV NEA-Vol...MC Team 2 1,20 ---
    15 Pien Bakker AV Zaanland MC 1,15 ---
    Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 2 DNS 21,40

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 5,10 4,88 - - 5,10 +2.6 m/s---
    2 Romee van Dam Phanos MC Team 1 4,75 5,00 4,96 4,62 5,00 +2.1 m/s---
    3 Antonia Benevento Phanos MC Team 1 4,85 4,51 4,71 4,85 4,85 +2.7 m/s---
    4 Mette Lakeman AAC MC Team 1 - 4,39 4,45 3,43 4,45 +1.5 m/s---
    5 Renee de Hon AAC MC Team 1 4,29 4,15 4,22 4,29 4,29 +1.1 m/s---
    6 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 4,25 4,25 4,20 - 4,25 +1.2 m/s24,21
    7 Siri Wergius Phanos MC Team 2 4,25 4,06 3,97 4,25 4,25 +0.7 m/s---
    8 Nynke Kooij AV Lycurgu...MC Team 2 3,83 4,16 - 3,99 4,16 +1.5 m/s23,88
    9 Esther Wolff AV Lycurgu...MC Team 2 - 4,12 4,11 - 4,12 +2.4 m/s14,21
    10 Bella Bar...Solorzano AV Lycurgu...MC Team 1 4,03 4,00 4,04 3,51 4,04 +3.1 m/s13,87
    11 Kris Siebelhoff Phanos MC Team 2 3,70 3,88 - 3,73 3,88 +1.5 m/s---
    12 Floor Scholtens AV Lycurgu...MC Team 3 3,81 3,60 3,76 3,42 3,81 +2.5 m/s24,06
    13 Maud Heiloo AV NEA-Vol...MC Team 3 3,72 - 2,84 3,34 3,72 +1.9 m/s---
    14 Eline van Beuzekom AV Zaanland MC 3,68 3,48 3,52 3,44 3,68 +2.4 m/s---
    15 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MC Team 2 3,26 3,52 3,40 3,39 3,52 +0.9 m/s---
    16 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MC Team 1 3,39 - 3,39 - 3,39 +0.1 m/s---
    17 Madelon van der Laan AV Lycurgu...MC Team 3 - - - 3,01 3,01 +3.6 m/s13,05
    18 Romée Marinus AV NEA-Vol...MC Team 2 2,82 - - 2,82 2,82 +0.4 m/s---
    Sofia Errachidi AAC MC Team 2 - - - - DNS ---
    Noor van der Molen AV NEA-Vol...MC Team 3 - - - - DNS ---