Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD
Begeleider: Sim Kok
11 6015
2 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD 8 6011
3 AV NEA-Volharding JD Team 1 AV NEA-Volharding - JJD
Begeleider: M. Rol
9 4521
4 AAC JD Team 1 AAC - JJD
Jurylid: Ariette van der Feen
6 4359
5 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
Begeleider: Oscar de Gauw
Jurylid: Wim van de Poel
4 4207
6 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 8 3926
7 Phanos JD Team 3 Phanos - JJD
Begeleider: Sim Kok
6 3236
8 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD
Begeleider: Sim Kok
6 3193
9 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD 7 2890
10 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
Begeleider: Oscar de Gauw
Jurylid: Martin Bakker
5 2186
11 AAC JD Team 2 AAC - JJD 4 2185
12 AC Waterland JD AC Waterland - JJD 0 0
12 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 0 0
12 AV NEA-Volharding JD Team 2 AV NEA-Volharding - JJD 0 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Daniel Lu...cheurleer Phanos Phanos JD Team 1 11,11 -2.8 m/s10,98 601
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 11,55 -2.8 m/s11,15 532
3 Mostafa Al-Bayati NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 11,65 -2.8 m/s11,24 517
4 Miguel Babeliowsky Phanos Phanos JD Team 1 11,99 -2.8 m/s11,52 469
5 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 12,02 -2.8 m/s11,65 465
6 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 1 12,03 -2.8 m/s11,67 0
7 Jefta van der Feen AAC AAC JD Team 1 12,05 -1.4 m/s11,85 461
8 Jannes Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 12,19 -1.4 m/s12,17 0
9 Luka Elemans AAC AAC JD Team 1 12,25 -1.4 m/s12,30 434
10 Milan van Dongen Phanos Phanos JD Team 2 12,36 -1.4 m/s12,19 419
11 Ermias van Delft AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 12,38 -4.0 m/s--- 417
12 Jop Dirkson AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,39 -1.4 m/s12,31 415
13 Felix Tjeertes NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 12,59 -1.4 m/s12,00 390
14 Jasper Blommesteijn AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,70 -2.4 m/s12,96 376
15 Mick Engels Phanos Phanos JD Team 2 12,71 -2.4 m/s12,42 375
16 Joey Jonkhart AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,79 -2.4 m/s12,88 0
17 Chris de Jong NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 12,87 -2.4 m/s12,71 0
18 Davante Scheers Phanos Phanos JD Team 3 12,87 -2.2 m/s13,04 355
19 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 13,06 -2.2 m/s13,00 333
20 Orlin van Walsum Phanos Phanos JD Team 3 13,09 -2.2 m/s13,00 0
21 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 13,68 -4.0 m/s--- 264
22 Nevin Bellaart AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 13,69 -4.0 m/s--- 263
23 Luka Bloemendal AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 13,78 -2.2 m/s13,45 253
24 Saifddine Aadjar AAC AAC JD Team 2 14,91 -2.2 m/s14,69 143
25 Jan Oomen AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 15,51 -4.0 m/s--- 92
Luca Vorz... Lloveras Phanos Phanos JD Team 2 DNS 12,64 0
Marius Vermeylen AAC AAC JD Team 2 DNS 15,08 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daan Eggenkamp Phanos Phanos JD Team 1 3:15,27 3:12,20 579
2 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3:15,65 3:17,28 576
3 Ermias van Delft AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3:16,59 --- 570
4 Lars Dekkers AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3:17,11 3:18,61 566
5 Rowan de Wit NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 3:22,14 3:27,58 531
6 Liam Jongejan Phanos Phanos JD Team 1 3:22,23 3:10,67 530
7 Hugo Post Phanos Phanos JD Team 1 3:25,60 3:23,43 0
8 Henrik van den Akker AAC AAC JD Team 2 3:30,03 4:15,24 479
9 Jannes Boon AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3:36,48 3:25,18 0
10 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3:39,65 --- 422
11 Thijs Oppewal AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3:41,90 --- 0
12 Luka Elemans AAC AAC JD Team 1 3:47,61 3:41,23 378
13 Danilo Barnabe AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 3:47,99 --- 376
14 Jelle Rol NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 3:53,12 3:37,18 349
15 Nevin Bellaart AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 3:55,97 4:07,97 335
16 Koen van Broekhoven NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 3:56,35 4:04,66 0
17 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 3:59,11 3:47,81 319
18 Bram Knijpinga AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 4:02,55 3:52,31 303
19 Davante Scheers Phanos Phanos JD Team 3 4:02,86 3:53,14 301
20 Simon Broady Phanos Phanos JD Team 2 4:13,42 3:58,47 254
21 Max Swagerman AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 4:18,53 --- 232
22 Mike van Nunen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 4:19,43 3:46,01 228
23 Youssri Reffas AAC AAC JD Team 1 4:19,94 4:02,94 226
24 Jitse de Leu AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 4:34,56 --- 0
25 Caelis de Wit Phanos Phanos JD Team 3 4:39,25 4:14,67 153
26 Marius Vermeylen AAC AAC JD Team 2 4:40,00 4:33,43 150
Tjeerd Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 DNS 3:36,20 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Daniel Lu...cheurleer Phanos Phanos JD Team 1 13,63 -1.1 m/s14,42 523
2 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 13,81 -1.1 m/s14,43 506
3 Liam Jongejan Phanos Phanos JD Team 1 14,35 -1.1 m/s14,32 456
4 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 14,39 -1.1 m/s14,44 0
5 Mostafa Al-Bayati NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 15,22 -1.1 m/s14,63 384
6 Lars Dekkers AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 15,62 -1.1 m/s15,82 354
7 Ermias van Delft AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 15,69 --- 349
8 Nassim el Kasmioui AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 16,62 -3.6 m/s16,01 284
9 Jefta van der Feen AAC AAC JD Team 1 16,74 -3.6 m/s16,05 276
10 Caelis de Wit Phanos Phanos JD Team 3 17,01 -3.6 m/s17,05 259
11 Thijmen Dijkman NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 17,14 -3.6 m/s16,33 251
12 Lucas Maclean Phanos Phanos JD Team 3 17,32 -2.6 m/s17,31 240
13 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 17,41 -3.6 m/s16,28 235
14 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 17,52 -3.6 m/s16,73 0
15 Tijmen van der Laan AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 17,73 18,81 216
16 Tygo Kievits AAC AAC JD Team 1 18,09 -2.6 m/s17,15 196
17 Davante Scheers Phanos Phanos JD Team 3 18,35 -2.6 m/s17,57 0
18 Ivan Nillesen NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 18,49 18,75 0
19 Tjeerd Molenaar AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 18,82 -2.6 m/s17,22 157
20 Stijn Rijkenberg AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 18,89 --- 153
21 Mike van Nunen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 19,04 19,23 146
22 Simon Broady Phanos Phanos JD Team 2 20,69 -2.6 m/s17,10 70
Robin Klei AAC AAC JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sven van Gelderen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 33,13 1,00 543
2 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 1 30,21 --- 499
3 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 27,08 --- 449
4 Raul Arias Flete Phanos Phanos JD Team 2 21,10 --- 345
5 Chakir Morabet AAC AAC JD Team 1 19,98 1,00 324
6 Jelle Rol NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 18,83 --- 301
7 Youssri Reffas AAC AAC JD Team 1 18,21 2,00 0
8 Henrik van den Akker AAC AAC JD Team 2 17,53 1,00 275
9 Kaan Altintas AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 17,46 2,00 274
10 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 16,30 --- 250
11 Nassim el Kasmioui AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 15,00 1,00 0
12 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 14,93 2,00 0
13 Rowan de Wit NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 13,78 --- 0
14 Noam Rozendaal AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 13,38 --- 185
15 Saifddine Aadjar AAC AAC JD Team 2 13,08 2,00 0
16 Gijs Hartog AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 10,51 2,00 114
17 Jitse de Leu AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 8,97 1,00 0
Emil de Graaf Phanos Phanos JD Team 1 DNS --- 0
Orlin van Walsum Phanos Phanos JD Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 26,88 1,00 426
2 Teunis Pieters AAC AAC JD Team 1 21,59 1,00 336
3 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 21,07 --- 327
4 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 1 20,67 --- 319
5 Chakir Morabet AAC AAC JD Team 1 20,07 2,00 0
6 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 20,03 --- 0
7 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 18,58 --- 280
8 Robin Klei AAC AAC JD Team 2 17,37 1,00 256
9 Pepijn de Vries Phanos Phanos JD Team 3 15,48 --- 217
10 Youri Schneider AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 15,02 2,00 0
11 Kaan Altintas AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 12,78 2,00 157
12 Saifddine Aadjar AAC AAC JD Team 2 11,94 2,00 0
13 Bram Knijpinga AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 11,89 1,00 0
14 Noam Rozendaal AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 11,66 --- 0
15 Jelle Rol NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 11,07 --- 116
16 Ivan Nillesen NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 10,64 --- 0
17 Nevin Bellaart AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 10,16 1,00 93
18 Merrijn Hooning AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 8,35 2,00 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Timo Koenen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 9,18 1,00 482
2 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 8,89 2,00 0
3 Ids Kok Phanos Phanos JD Team 1 8,80 --- 463
4 Chakir Morabet AAC AAC JD Team 1 8,71 2,00 458
5 Tycho ten Hoorn AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 7,20 --- 377
6 Thijs Oppewal AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 7,13 --- 373
7 Teunis Pieters AAC AAC JD Team 1 6,93 1,00 0
8 Luc Jordan Phanos Phanos JD Team 3 6,66 --- 346
9 Bram Knijpinga AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 6,50 2,00 336
10 Robin Klei AAC AAC JD Team 2 6,44 2,00 333
11 Lars Wuts Phanos Phanos JD Team 1 6,26 --- 0
12 Orlin van Walsum Phanos Phanos JD Team 3 6,23 --- 0
13 Chris de Jong NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 5,82 --- 295
14 Noam Rozendaal AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 5,37 --- 0
15 Tim Brinkhof NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 5,36 --- 0
16 Simon Broady Phanos Phanos JD Team 2 5,03 --- 243
17 Mike van Nunen AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 4,45 1,00 203
18 Merrijn Hooning AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 4,40 2,00 0
Luca Vorz... Lloveras Phanos Phanos JD Team 2 DNS --- 0
Kaan Altintas AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 DNS 1,00 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jelmer de Gauw AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 1,45 --- 582
2 Jonan Haverkamp Phanos Phanos JD Team 1 1,35 --- 499
2 Milan van Dongen Phanos Phanos JD Team 2 1,35 --- 499
2 Nassim el Kasmioui AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 1,35 1,00 499
2 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 1,35 1,00 499
6 Friso Koedijk Phanos Phanos JD Team 1 1,30 --- 0
6 Tyrone Lak AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 2,00 0
8 Tijmen van der Laan AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 1,25 2,00 426
8 Thijmen Dijkman NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 1,25 --- 426
10 Tygo Kievits AAC AAC JD Team 1 1,25 1,00 426
11 Luc Jordan Phanos Phanos JD Team 3 1,25 --- 426
12 Henrik van den Akker AAC AAC JD Team 2 1,20 2,00 389
13 Raul Arias Flete Phanos Phanos JD Team 2 1,20 --- 0
14 Tim Brinkhof NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 1,20 --- 0
15 Max Swagerman AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 1,15 2,00 0
16 Gijs Hartog AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 1,10 1,00 0
Lucas Maclean Phanos Phanos JD Team 3 NM --- 0
Stijn Rijkenberg AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 NM --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Mostafa Al-Bayati NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 4,63 4,65 4,52 4,29 4,65 +3.1 m/s--- 550
2 Willem Hammink Phanos Phanos JD Team 1 X 4,47 4,60 4,49 4,60 +2.6 m/s--- 540
3 Liam Jongejan Phanos Phanos JD Team 1 4,48 - - 3,65 4,48 +2.3 m/s--- 0
4 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 4,21 4,36 4,37 4,16 4,37 +2.0 m/s1,00 492
5 Thijs Oppewal AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3,94 4,02 - 4,18 4,18 +2.0 m/s--- 454
6 Jop Dirkson AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3,97 4,10 4,15 3,89 4,15 +1.6 m/s2,00 448
7 Thijmen Dijkman NEAV AV NEA-Vol...JD Team 1 4,14 3,97 X X 4,14 +1.3 m/s--- 0
8 Youri Schneider AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 1 3,91 3,90 4,11 4,11 4,11 +3.2 m/s2,00 0
9 Mishko O'Connor Phanos Phanos JD Team 2 4,08 3,72 3,68 3,34 4,08 +2.3 m/s--- 434
10 Jefta van der Feen AAC AAC JD Team 1 4,00 3,96 3,85 3,95 4,00 +2.3 m/s1,00 418
11 Danilo Barnabe AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 3,65 3,88 3,86 3,80 3,88 +1.1 m/s--- 394
12 Mick Engels Phanos Phanos JD Team 2 3,86 3,88 3,47 3,47 3,88 +1.7 m/s--- 0
13 Thijs van Roermund AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 1 3,63 3,53 3,75 3,00 3,75 --- 0
14 Lucas Maclean Phanos Phanos JD Team 3 3,69 3,60 3,50 3,50 3,69 +2.4 m/s--- 356
15 Joey Jonkhart AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 2 3,30 3,30 3,63 3,55 3,63 +1.1 m/s1,00 0
16 Luka Bloemendal AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 3,36 3,49 3,40 3,40 3,49 2,00 316
17 Caelis de Wit Phanos Phanos JD Team 3 2,78 2,74 3,26 3,47 3,47 +3.0 m/s--- 0
18 Gijs Hartog AV Lycurgus AV Lycurgu...JD Team 3 2,80 2,79 2,97 3,16 3,16 +1.1 m/s1,00 0
19 Marius Vermeylen AAC AAC JD Team 2 2,53 2,71 2,60 2,62 2,71 +2.5 m/s1,00 160
20 Jan Oomen AV Zaanland AV Zaanlan...JD Team 2 2,67 2,19 X X 2,67 +0.5 m/s--- 0