• Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy - Martijn
    Jurylid: nntb
    9 7814
    2 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC 8 6780
    3 AAC JC Team 1 AAC - JJC
    Jurylid: Cathelijne Westerveld
    6 5910
    4 AV Edam JC AV Edam - JJC
    Begeleider: Willeke Stuijt
    Jurylid: Martinus Ouwehand
    8 5817
    5 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy - Martijn
    Jurylid: nntb
    9 5599
    6 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC
    Jurylid: Pim Rot, graag bij onderdeel Zack Rot
    9 5475
    7 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Wim van de Poel
    4 3945
    8 AV NEA-Volharding JC AV NEA-Volharding - JJC
    Begeleider: Martin Dijkman
    4 3247
    9 AAC JC Team 2 AAC - JJC 7 1792
    10 AC Waterland JC AC Waterland - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Tomaz Rooth Phanos JC Team 1 12,22 -1.4 m/s12,07
    2 Franklyn Nwanaforo Phanos JC Team 1 12,62 -3.9 m/s12,95
    3 Noam Dickmann Phanos JC Team 2 12,62 -1.4 m/s12,58
    4 Bart Hoogmoed AV Lycurgu...JC Team 1 12,79 -1.4 m/s12,66
    5 Jasper Kooter AAC JC Team 1 12,81 -1.4 m/s12,87
    6 Sami Filal Phanos JC Team 2 13,12 -1.4 m/s12,69
    7 Sander Buikman AV Edam JC 13,34 -3.9 m/s13,02
    8 Isaiah Sweeb Phanos JC Team 2 13,39 -1.8 m/s13,95
    9 Tim Plantinga AV Lycurgu...JC Team 1 13,56 -1.8 m/s13,77
    10 Emiel Joosten AV Edam JC 13,60 -1.8 m/s13,97
    11 Leandro Ouwehand AV Edam JC 13,62 -3.9 m/s13,22
    12 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JC Team 1 13,77 -3.9 m/s13,73
    13 Daniël Wielenga AV Zaanland JC 13,92 -1.2 m/s---
    14 Zack Rot AV Lycurgu...JC Team 2 13,94 -0.3 m/s14,20
    15 Joey Veen AV NEA-Volharding JC 14,01 -0.3 m/s14,16
    16 Rayan Chelki AAC JC Team 1 14,03 -1.8 m/s13,90
    17 Thor Hakon Koopman AV Zaanland JC 14,15 -1.2 m/s---
    18 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JC 14,17 -3.9 m/s13,61
    19 Damian Paap AV Lycurgu...JC Team 2 14,27 -1.8 m/s13,94
    20 Joris Cotterink AV Lycurgu...JC Team 2 14,59 -0.3 m/s14,50
    21 Leon Heijman AV Zaanland JC 15,37 -1.2 m/s---
    22 Simeon Hailemariam AAC JC Team 2 15,95 -0.3 m/s16,21
    Jesse Elmers Phanos JC Team 1 DNS 12,39
    Anwar Lahri AAC JC Team 2 DNS ---
    Juanes van...rt Arango AAC JC Team 2 DNS ---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Yohannes Hiensch Phanos JC Team 1 2:21,74 2:05,00
    2 Rayan Chelki AAC JC Team 1 2:22,47 2:27,01
    3 Jur Bakker AV Edam JC 2:23,78 2:24,15
    4 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JC Team 1 2:24,71 2:25,67
    5 Finn Castricum AV Lycurgu...JC Team 2 2:25,14 2:26,71
    6 Sander Buikman AV Edam JC 2:26,55 2:26,58
    7 Leon Heijman AV Zaanland JC 2:27,00 ---
    8 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 1 2:27,61 2:21,52
    9 Eyoël Hiensch Phanos JC Team 1 2:28,27 2:05,00
    10 Pibe Baartman Phanos JC Team 2 2:28,85 2:28,00
    11 Leandro Ouwehand AV Edam JC 2:30,27 2:27,00
    12 Jonne Roos AV Lycurgu...JC Team 2 2:39,96 2:38,43
    13 Taeke Verbree AAC JC Team 1 2:41,69 2:25,47
    14 Simeon Hailemariam AAC JC Team 2 2:42,69 ---
    15 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JC 2:46,38 2:49,23
    16 Robin Kriek AV Lycurgu...JC Team 2 3:03,38 3:00,00
    Carlitos ... Faustino Phanos JC Team 2 DNS ---
    Tristan Timmermans Phanos JC Team 2 DNS 2:43,00
    Benjamin Witts AAC JC Team 2 DNS 2:47,82

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Tomaz Rooth Phanos JC Team 1 41,24 ---
    2 Eyoël Hiensch Phanos JC Team 1 41,74 43,30
    3 Bart Hoogmoed AV Lycurgu...JC Team 1 43,97 44,34
    4 Jasper Kooter AAC JC Team 1 45,30 46,80
    5 Jur Bakker AV Edam JC 47,62 53,72
    6 Tim Plantinga AV Lycurgu...JC Team 1 48,39 48,59
    7 Tobias Janssens AV Lycurgu...JC Team 1 49,30 47,50
    8 Isaiah Sweeb Phanos JC Team 2 50,82 ---
    9 Sybrand van Nierop AV NEA-Volharding JC 51,73 ---
    10 Leon Heijman AV Zaanland JC 52,01 ---
    11 Joris Cotterink AV Lycurgu...JC Team 2 52,26 53,00
    12 Emiel Joosten AV Edam JC 52,53 53,73
    13 Pibe Baartman Phanos JC Team 2 53,73 ---
    14 Taeke Verbree AAC JC Team 1 53,77 ---
    15 Joey van der Plas AV Lycurgu...JC Team 2 55,35 56,74
    Yohannes Hiensch Phanos JC Team 1 DNS 43,87
    Seda Kooks AV Lycurgu...JC Team 2 DNS 55,00
    Anwar Lahri AAC JC Team 2 DNS ---
    Tristan van Vlodrop AAC JC Team 2 DNS ---
    Roy Deijkers AV Zaanland JC DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mick Baldew Phanos JC Team 1 37,53 ---
    2 Roy Deijkers AV Zaanland JC 32,77 ---
    3 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 1 29,36 29,37
    4 Sem Jongenburger Phanos JC Team 1 26,44 ---
    5 Igor Wuts Phanos JC Team 2 25,99 ---
    6 Veron Ambaum Phanos JC Team 2 25,69 ---
    7 Joey van der Plas AV Lycurgu...JC Team 2 22,75 23,28
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanland JC 21,02 ---
    9 Bastiaan Nube AAC JC Team 2 18,80 1,00
    10 Ilias Morabet AAC JC Team 1 17,41 1,00
    11 Pablito Poye AAC JC Team 2 16,82 2,00
    12 Jesse Joosten AV Edam JC 12,26 ---
    13 Milan Kemper AV Edam JC 11,82 ---
    Wesley Beentjes AV Lycurgu...JC Team 1 DNS 28,78
    Shawn Dokter AV Lycurgu...JC Team 2 DNS 20,61
    Olav Ewoldt AAC JC Team 1 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Mick Baldew Phanos JC Team 1 12,14 ---
    2 Daniel Erbe Gomez Phanos JC Team 1 11,42 ---
    3 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 1 9,99 9,17
    4 Bastiaan Nube AAC JC Team 2 9,05 ---
    5 Leandro Ouwehand AV Edam JC 8,92 ---
    6 Okke Rave AAC JC Team 1 8,86 1,00
    7 Wesley Beentjes AV Lycurgu...JC Team 1 8,35 9,00
    8 Igor Wuts Phanos JC Team 2 8,33 ---
    9 Veron Ambaum Phanos JC Team 2 7,42 ---
    10 Joey van der Plas AV Lycurgu...JC Team 2 7,17 7,29
    11 Ilias Morabet AAC JC Team 1 7,06 2,00
    12 Pablito Poye AAC JC Team 2 5,45 1,00
    13 Dani Koning AV Edam JC 3,93 ---
    Shawn Dokter AV Lycurgu...JC Team 2 DNS 7,21

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sander Buikman AV Edam JC 1,70 ---
    2 Jeen Hammink Phanos JC Team 1 1,60 ---
    2 Daniël Wielenga AV Zaanland JC 1,60 ---
    4 Wesley Beentjes AV Lycurgu...JC Team 1 1,55 1,60
    5 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JC 1,55 ---
    6 Jasper Kooter AAC JC Team 1 1,55 1,00
    7 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JC Team 1 1,50 1,50
    8 Seda Kooks AV Lycurgu...JC Team 2 1,50 1,55
    9 Max Jongenburger Phanos JC Team 2 1,40 ---
    9 Zack Rot AV Lycurgu...JC Team 2 1,40 1,50
    11 Roy Deijkers AV Zaanland JC 1,35 ---
    12 Ronny Braan AV Edam JC 1,25 ---
    12 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JC 1,25 ---
    Carlitos ... Faustino Phanos JC Team 2 DNS ---
    Tristan van Vlodrop AAC JC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Franklyn Nwanaforo Phanos JC Team 1 5,57 6,12 5,90 6,12 6,12 +2.2 m/s---
    2 Jeen Hammink Phanos JC Team 1 X 5,34 5,35 5,36 5,36 +2.1 m/s---
    3 Jur Bakker AV Edam JC 5,26 5,27 4,86 5,18 5,27 +2.6 m/s---
    4 Noam Dickmann Phanos JC Team 2 4,54 5,10 4,90 - 5,10 +1.7 m/s---
    5 Tobias Janssens AV Lycurgu...JC Team 1 5,01 4,97 4,99 5,02 5,02 +0.4 m/s5,00
    6 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JC 4,94 5,02 4,85 - 5,02 +1.5 m/s---
    7 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 1 4,81 4,94 X 4,94 4,94 +0.5 m/s5,09
    8 Daniël Wielenga AV Zaanland JC 4,85 4,45 4,71 4,73 4,85 +1.9 m/s---
    9 Joey Veen AV NEA-Volharding JC 4,02 4,42 4,64 4,50 4,64 +2.7 m/s---
    10 Thor Hakon Koopman AV Zaanland JC X X 4,64 X 4,64 +2.3 m/s---
    11 Damian Paap AV Lycurgu...JC Team 2 4,56 4,50 4,52 4,44 4,56 +2.2 m/s4,69
    12 Okke Rave AAC JC Team 1 4,19 4,52 X 4,52 4,52 +2.3 m/s2,00
    13 Emiel Joosten AV Edam JC 4,19 4,28 X 4,28 4,28 +0.1 m/s---
    14 Robin Kriek AV Lycurgu...JC Team 2 3,95 4,19 X 4,19 4,19 +0.8 m/s4,03
    15 Pablito Poye AAC JC Team 2 2,39 3,24 2,93 3,22 3,24 +1.3 m/s1,00
    Sami Filal Phanos JC Team 2 - - - - DNS ---
    Benjamin Witts AAC JC Team 2 - - - DNS 2,00