• Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy - Martijn
    Jurylid: nntb
    9 7814
    2 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC 8 6780
    3 AAC JC Team 1 AAC - JJC
    Jurylid: Cathelijne Westerveld
    6 5910
    4 AV Edam JC AV Edam - JJC
    Begeleider: Willeke Stuijt
    Jurylid: Martinus Ouwehand
    8 5817
    5 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
    Begeleider: Wendy - Martijn
    Jurylid: nntb
    9 5599
    6 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC
    Jurylid: Pim Rot, graag bij onderdeel Zack Rot
    9 5475
    7 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Wim van de Poel
    4 3945
    8 AV NEA-Volharding JC AV NEA-Volharding - JJC
    Begeleider: Martin Dijkman
    4 3247
    9 AAC JC Team 2 AAC - JJC 7 1792
    10 AC Waterland JC AC Waterland - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 12,22 -1.4 m/s12,07 788
    2 Franklyn Nwanaforo Phanos Phanos JC Team 1 12,62 -3.9 m/s12,95 725
    3 Noam Dickmann Phanos Phanos JC Team 2 12,62 -1.4 m/s12,58 725
    4 Bart Hoogmoed AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 12,79 -1.4 m/s12,66 699
    5 Jasper Kooter AAC AAC JC Team 1 12,81 -1.4 m/s12,87 696
    6 Sami Filal Phanos Phanos JC Team 2 13,12 -1.4 m/s12,69 651
    7 Sander Buikman AV Edam AV Edam JC 13,34 -3.9 m/s13,02 620
    8 Isaiah Sweeb Phanos Phanos JC Team 2 13,39 -1.8 m/s13,95 0
    9 Tim Plantinga AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 13,56 -1.8 m/s13,77 591
    10 Emiel Joosten AV Edam AV Edam JC 13,60 -1.8 m/s13,97 585
    11 Leandro Ouwehand AV Edam AV Edam JC 13,62 -3.9 m/s13,22 0
    12 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 13,77 -3.9 m/s13,73 0
    13 Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC 13,92 -1.2 m/s--- 544
    14 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 13,94 -0.3 m/s14,20 541
    15 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JC 14,01 -0.3 m/s14,16 533
    16 Rayan Chelki AAC AAC JC Team 1 14,03 -1.8 m/s13,90 530
    17 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JC 14,15 -1.2 m/s--- 515
    18 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JC 14,17 -3.9 m/s13,61 513
    19 Damian Paap AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 14,27 -1.8 m/s13,94 501
    20 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 14,59 -0.3 m/s14,50 0
    21 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JC 15,37 -1.2 m/s--- 0
    22 Simeon Hailemariam AAC AAC JC Team 2 15,95 -0.3 m/s16,21 320
    Jesse Elmers Phanos Phanos JC Team 1 DNS 12,39 0
    Anwar Lahri AAC AAC JC Team 2 DNS --- 0
    Juanes van...rt Arango AAC AAC JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:21,74 2:05,00 643
    2 Rayan Chelki AAC AAC JC Team 1 2:22,47 2:27,01 635
    3 Jur Bakker AV Edam AV Edam JC 2:23,78 2:24,15 622
    4 Sil Westenbrink AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 2:24,71 2:25,67 612
    5 Finn Castricum AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 2:25,14 2:26,71 607
    6 Sander Buikman AV Edam AV Edam JC 2:26,55 2:26,58 593
    7 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JC 2:27,00 --- 589
    8 Wesley Steenbakker AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 2:27,61 2:21,52 582
    9 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 2:28,27 2:05,00 576
    10 Pibe Baartman Phanos Phanos JC Team 2 2:28,85 2:28,00 570
    11 Leandro Ouwehand AV Edam AV Edam JC 2:30,27 2:27,00 0
    12 Jonne Roos AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 2:39,96 2:38,43 469
    13 Taeke Verbree AAC AAC JC Team 1 2:41,69 2:25,47 455
    14 Simeon Hailemariam AAC AAC JC Team 2 2:42,69 --- 446
    15 Aodhan Wadey NEAV AV NEA-Volharding JC 2:46,38 2:49,23 417
    16 Robin Kriek AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 3:03,38 3:00,00 0
    Carlitos ... Faustino Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
    Tristan Timmermans Phanos Phanos JC Team 2 DNS 2:43,00 0
    Benjamin Witts AAC AAC JC Team 2 DNS 2:47,82 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Tomaz Rooth Phanos Phanos JC Team 1 41,24 --- 844
    2 Eyoël Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 41,74 43,30 823
    3 Bart Hoogmoed AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 43,97 44,34 737
    4 Jasper Kooter AAC AAC JC Team 1 45,30 46,80 690
    5 Jur Bakker AV Edam AV Edam JC 47,62 53,72 614
    6 Tim Plantinga AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 48,39 48,59 590
    7 Tobias Janssens AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 49,30 47,50 0
    8 Isaiah Sweeb Phanos Phanos JC Team 2 50,82 --- 520
    9 Sybrand van Nierop NEAV AV NEA-Volharding JC 51,73 --- 496
    10 Leon Heijman AV Zaanland AV Zaanland JC 52,01 --- 488
    11 Joris Cotterink AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 52,26 53,00 482
    12 Emiel Joosten AV Edam AV Edam JC 52,53 53,73 475
    13 Pibe Baartman Phanos Phanos JC Team 2 53,73 --- 445
    14 Taeke Verbree AAC AAC JC Team 1 53,77 --- 444
    15 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 55,35 56,74 406
    Yohannes Hiensch Phanos Phanos JC Team 1 DNS 43,87 0
    Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 DNS 55,00 0
    Anwar Lahri AAC AAC JC Team 2 DNS --- 0
    Tristan van Vlodrop AAC AAC JC Team 2 DNS --- 0
    Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JC DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mick Baldew Phanos Phanos JC Team 1 37,53 --- 583
    2 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JC 32,77 --- 516
    3 Jelle Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 29,36 29,37 465
    4 Sem Jongenburger Phanos Phanos JC Team 1 26,44 --- 0
    5 Igor Wuts Phanos Phanos JC Team 2 25,99 --- 411
    6 Veron Ambaum Phanos Phanos JC Team 2 25,69 --- 0
    7 Joey van der Plas AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 22,75 23,28 357
    8 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JC 21,02 --- 0
    9 Bastiaan Nube AAC AAC JC Team 2 18,80 1,00 284
    10 Ilias Morabet AAC AAC JC Team 1 17,41 1,00 257
    11 Pablito Poye AAC AAC JC Team 2 16,82 2,00 0
    12 Jesse Joosten AV Edam AV Edam JC 12,26 --- 145
    13 Milan Kemper AV Edam AV Edam JC 11,82 --- 0
    Wesley Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 DNS 28,78 0
    Shawn Dokter AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 DNS 20,61 0
    Olav Ewoldt AAC AAC JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Sander Buikman AV Edam AV Edam JC 1,70 --- 779
    2 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 1,60 --- 702
    2 Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC 1,60 --- 702
    4 Wesley Beentjes AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 1,55 1,60 663
    5 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JC 1,55 --- 663
    6 Jasper Kooter AAC AAC JC Team 1 1,55 1,00 663
    7 Sil Westenbrink AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 1,50 1,50 0
    8 Seda Kooks AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 1,50 1,55 623
    9 Max Jongenburger Phanos Phanos JC Team 2 1,40 --- 541
    10 Zack Rot AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 1,40 1,50 0
    11 Roy Deijkers AV Zaanland AV Zaanland JC 1,35 --- 0
    12 Ronny Braan AV Edam AV Edam JC 1,25 --- 0
    12 Aodhan Wadey NEAV AV NEA-Volharding JC 1,25 --- 0
    Carlitos ... Faustino Phanos Phanos JC Team 2 DNS --- 0
    Tristan van Vlodrop AAC AAC JC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Franklyn Nwanaforo Phanos Phanos JC Team 1 5,57 6,12 5,90 6,12 6,12 +2.2 m/s--- 832
    2 Jeen Hammink Phanos Phanos JC Team 1 X 5,34 5,35 5,36 5,36 +2.1 m/s--- 0
    3 Jur Bakker AV Edam AV Edam JC 5,26 5,27 4,86 5,18 5,27 +2.6 m/s--- 674
    4 Noam Dickmann Phanos Phanos JC Team 2 4,54 5,10 4,90 - 5,10 +1.7 m/s--- 640
    5 Tobias Janssens AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 5,01 4,97 4,99 5,02 5,02 +0.4 m/s5,00 625
    6 Yarno Dijkman NEAV AV NEA-Volharding JC 4,94 5,02 4,85 - 5,02 +1.5 m/s--- 625
    7 Jelle Muller AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 1 4,81 4,94 X 4,94 4,94 +0.5 m/s5,09 0
    8 Daniël Wielenga AV Zaanland AV Zaanland JC 4,85 4,45 4,71 4,73 4,85 +1.9 m/s--- 591
    9 Joey Veen NEAV AV NEA-Volharding JC 4,02 4,42 4,64 4,50 4,64 +2.7 m/s--- 0
    10 Thor Hakon Koopman AV Zaanland AV Zaanland JC X X 4,64 X 4,64 +2.3 m/s--- 0
    11 Damian Paap AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 4,56 4,50 4,52 4,44 4,56 +2.2 m/s4,69 531
    12 Okke Rave AAC AAC JC Team 1 4,19 4,52 X 4,52 4,52 +2.3 m/s2,00 523
    13 Emiel Joosten AV Edam AV Edam JC 4,19 4,28 X 4,28 4,28 +0.1 m/s--- 0
    14 Robin Kriek AV Lycurgus AV Lycurgu...JC Team 2 3,95 4,19 X 4,19 4,19 +0.8 m/s4,03 0
    15 Pablito Poye AAC AAC JC Team 2 2,39 3,24 2,93 3,22 3,24 +1.3 m/s1,00 266
    Sami Filal Phanos Phanos JC Team 2 - - - - DNS --- 0
    Benjamin Witts AAC AAC JC Team 2 - - - DNS 2,00 0