Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Haarlemmermeer MC AV Haarlemmermeer - MJC
Begeleider: Mechteld Overwater
Jurylid: Leon van der Riet
10 6479
2 KAV Holland MC Team 1 KAV Holland - MJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Annemiek de Jong/Judith Boer (afwisselend)
7 5809
3 AV Haarlem MC AV Haarlem - MJC
Begeleider: Dik de Groot
Jurylid: Mike van Dijk
5 5558
4 AV 1923 MC Team 1 AV 1923 - MJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
7 5253
5 AV Atos MC AV Atos - MJC
Begeleider: Kim van Egmond
Jurylid: Janet liefst hoog anders speer/discus, Angelique geen voorkeur
5 4706
6 AV 1923 MC Team 2 AV 1923 - MJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
6 3789
7 KAV Holland MC Team 2 KAV Holland - MJC
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Annemiek de Jong/ Judith Boer (afwisselend)
6 3516
8 AV 1923 MC Team 3 AV 1923 - MJC
Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
2 1222
9 AKU MC AKU - MJC
Begeleider: Thimo Maijenburg
Jurylid: Rob Kloppenburg
1 1079
10 AV Suomi MC AV Suomi - MJC
Begeleider: Rene van Houwelingen
Jurylid: nog niet bekend
2 860

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Noelle Visser HLLM AV Haarlemmermeer MC 20,38 +0.1 m/s21,19 585
2 Mali Onyeike AV 1923 AV 1923 MC Team 1 20,44 +0.0 m/s21,67 579
3 Nikki Ravelli KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 20,54 +0.1 m/s20,72 571
4 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem MC 20,74 +0.1 m/s--- 554
5 Roos van Dijk AV 1923 AV 1923 MC Team 1 21,05 +0.0 m/s21,89 528
6 Kyana Wijnands HLLM AV Haarlemmermeer MC 21,07 +0.0 m/s22,03 526
7 Marit Snoek KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 21,10 +0.1 m/s21,11 524
8 Amélie de Wit AV 1923 AV 1923 MC Team 1 21,20 +0.1 m/s21,41 0
9 Sanne Munford KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 21,54 +0.0 m/s21,79 488
10 Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem MC 21,56 +0.1 m/s--- 487
11 Hannah Lommen AV 1923 AV 1923 MC Team 2 21,90 +0.0 m/s21,61 461
12 Joy van de Water AV 1923 AV 1923 MC Team 2 21,95 -0.5 m/s--- 457
13 Jamy van Bree HLLM AV Haarlemmermeer MC 21,99 -0.5 m/s--- 0
14 Annabel Stottelaar AV Atos AV Atos MC 22,10 +0.1 m/s--- 446
15 Jade Linthorst AKU AKU MC 22,13 +0.1 m/s21,50 443
16 Lianne Dinkelaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 22,64 +0.1 m/s22,23 0
17 Eva van Roode AV Suomi AV Suomi MC 23,84 -0.5 m/s--- 326
18 Aida Jonson AV 1923 AV 1923 MC Team 3 24,24 -0.5 m/s--- 300
Wieteke Huiberts AV Suomi AV Suomi MC DNS --- 0
Elize Oomen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 DNS 23,62 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem MC 12,67 +1.1 m/s--- 624
2 Amélie de Wit AV 1923 AV 1923 MC Team 1 13,56 +0.4 m/s13,95 530
3 Aniek van Schie HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,62 +0.4 m/s13,65 524
4 Noelle Visser HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,83 +0.4 m/s13,73 504
5 Anna Hovinga AV Haarlem AV Haarlem MC 14,15 +1.1 m/s--- 474
6 Mette Borsboom KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 14,23 +0.4 m/s14,08 467
7 Uma van Nes AV Atos AV Atos MC 14,68 +1.1 m/s15,95 428
8 Melissa Steenbakker AV Atos AV Atos MC 15,24 +0.4 m/s15,75 383
9 Maud Bernard KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 15,30 +0.4 m/s15,72 378
10 Lianne Dinkelaar AV 1923 AV 1923 MC Team 2 15,42 +0.0 m/s--- 369
11 Vera de Vries AV 1923 AV 1923 MC Team 2 15,68 +0.0 m/s--- 349
12 Lara Becker AV 1923 AV 1923 MC Team 1 15,97 +0.0 m/s--- 328
13 Yara Zandstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 16,55 +1.1 m/s16,03 289
14 Natalie van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 16,63 +1.1 m/s16,78 0
15 Elize Oomen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 16,75 +1.1 m/s16,35 276
16 Jules Hemels AV 1923 AV 1923 MC Team 1 17,36 +0.0 m/s--- 0
17 Welmoed Kuit AV 1923 AV 1923 MC Team 3 24,76 +0.0 m/s--- 0
Lois Lessing HLLM AV Haarlemmermeer MC DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Babs Koeman AV Haarlem AV Haarlem MC 33,13 --- 543
2 Nikki van Tienderen HLLM AV Haarlemmermeer MC 27,13 --- 450
3 Sophie van Ekeris KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 23,97 23,13 396
4 Eva Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 22,46 23,15 0
5 Pascalle Janssen KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 18,92 20,20 303
6 Jade Linthorst AKU AKU MC 15,96 --- 243
7 Tara Sannes AV 1923 AV 1923 MC Team 2 15,65 --- 236
8 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MC 15,45 --- 232
9 Iris Grit AV 1923 AV 1923 MC Team 1 15,23 --- 227
10 Evelyn Groeneweg HLLM AV Haarlemmermeer MC 13,12 --- 0
11 Hannah Lommen AV 1923 AV 1923 MC Team 2 12,54 --- 0
12 Welmoed Kuit AV 1923 AV 1923 MC Team 3 12,10 --- 155
Wieteke Huiberts AV Suomi AV Suomi MC DNS --- 0
Aida Jonson AV 1923 AV 1923 MC Team 3 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bente van Lindert AV 1923 AV 1923 MC Team 1 9,31 --- 489
2 Eva Hoogewerf KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 8,68 8,90 457
3 Mette Borsboom KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 8,44 8,72 0
4 Nikki van Tienderen HLLM AV Haarlemmermeer MC 8,02 --- 422
5 Uma van Nes AV Atos AV Atos MC 7,81 --- 411
6 Yara Zandstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 7,78 7,44 409
7 Eleonore Hahn AV Haarlem AV Haarlem MC 7,54 --- 396
8 Jade Linthorst AKU AKU MC 7,48 --- 393
9 Saskia Mens KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 7,12 7,43 0
10 Robyn Houbiers AV Atos AV Atos MC 6,89 --- 0
11 Aida Jonson AV 1923 AV 1923 MC Team 3 6,58 --- 341
12 Roos Spoor HLLM AV Haarlemmermeer MC 6,52 --- 0
13 Iris Grit AV 1923 AV 1923 MC Team 1 6,27 --- 0
14 Tara Sannes AV 1923 AV 1923 MC Team 2 5,67 --- 285
Wieteke Huiberts AV Suomi AV Suomi MC DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Aniek van Schie HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,65 --- 741
2 Noa Claus AV Haarlem AV Haarlem MC 1,45 --- 582
2 Marit Snoek KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 1,45 1,45 582
4 Natalie van Mil KAV Holland KAV Hollan...MC Team 1 1,45 1,40 0
5 Mali Onyeike AV 1923 AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 0
6 Roos van Dijk AV 1923 AV 1923 MC Team 1 1,40 --- 541
6 Carmen Guellai AV Atos AV Atos MC 1,40 --- 541
8 Saskia Mens KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 1,30 --- 462
9 Karlijn Majoor AV 1923 AV 1923 MC Team 2 1,30 --- 0
10 Joy van de Water AV 1923 AV 1923 MC Team 2 1,30 --- 462
11 Evelyn Groeneweg HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,25 --- 0
11 Marjolein Groot AV Haarlem AV Haarlem MC 1,25 --- 0
13 Welmoed Kuit AV 1923 AV 1923 MC Team 3 1,25 --- 426
14 Yara Zandstra KAV Holland KAV Hollan...MC Team 2 1,20 1,25 0