• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 JD Team 1 AV 1923 - JJD
    Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
    7 5546
    2 KAV Holland JD Team 1 KAV Holland - JJD
    Begeleider: Andre Snoek
    Jurylid: Wouter Botman
    7 4638
    3 AV Haarlemmermeer JD AV Haarlemmermeer - JJD
    Begeleider: Oscar Soethout
    Jurylid: Leon van der Riet
    7 4350
    4 AV 1923 JD Team 2 AV 1923 - JJD
    Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
    7 4260
    5 AKU JD Team 1 AKU - JJD
    Begeleider: Marcel de Jong
    Jurylid: Rob Kloppenburg
    6 4107
    6 AV Suomi JD Team 1 AV Suomi - JJD
    Begeleider: Rene van Houwelingen
    Jurylid: Marcel van Espen
    6 3826
    7 AV Atos JD AV Atos - JJD
    Begeleider: Jesse Lafeber
    Jurylid: Janet de Graaf en Angelique Borsch
    8 3782
    8 KAV Holland JD Team 2 KAV Holland - JJD
    Begeleider: Andre Snoek
    Jurylid: Wouter Botman
    9 3241
    9 AV 1923 JD Team 3 AV 1923 - JJD
    Begeleider: Harold Hees en Eva Dijkstra
    4 2340
    10 AV Haarlem JD AV Haarlem - JJD
    Begeleider: Robin Flipsen
    Jurylid: Ronald Dubbeldam
    2 1926
    11 AV Suomi JD Team 2 AV Suomi - JJD
    Begeleider: Rene van Houwelingen
    Jurylid: nog niet bekend
    4 1792
    12 AKU JD Team 2 AKU - JJD
    Begeleider: Marcel de Jong
    Jurylid: Rob Kloppenburg
    2 1246
    13 AV Aalsmeer JD AV Aalsmeer - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Bart Blokdijk AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,03 -0.5 m/s--- 614
    2 Fabio Valle Sanchez AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,51 -0.5 m/s--- 538
    3 Jort Schoo HLLM AV Haarlemmermeer JD 11,76 -0.4 m/s12,16 501
    3 Abel Kloppenburg AKU AKU JD Team 1 11,76 -0.4 m/s11,30 501
    5 Gillis Krol AV 1923 AV 1923 JD Team 2 11,79 -0.5 m/s--- 497
    6 Morris de Kuijer AKU AKU JD Team 1 11,80 -0.4 m/s11,30 496
    7 Maurits Groeneveld KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 11,90 -0.4 m/s--- 482
    8 Marnix Molenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 11,90 -0.5 m/s--- 0
    9 Ivar Molenaar AV Suomi AV Suomi JD Team 1 11,96 -0.3 m/s--- 473
    10 Sepp Mooren HLLM AV Haarlemmermeer JD 12,36 -0.4 m/s11,89 419
    11 Levi Ravelli KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 12,46 -0.4 m/s--- 406
    11 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD 12,46 -0.3 m/s--- 406
    13 Kees de Waal AV 1923 AV 1923 JD Team 3 12,47 +0.2 m/s--- 405
    14 Janos Oostenbrink AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,50 +0.2 m/s--- 401
    15 Manolo Scheers AV 1923 AV 1923 JD Team 2 12,55 -0.5 m/s--- 0
    16 Leco van Zoelen AV Suomi AV Suomi JD Team 1 12,72 -0.3 m/s--- 374
    17 Teun Kloosterman AV Suomi AV Suomi JD Team 1 12,89 -0.3 m/s--- 0
    18 Jesper te Riele KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 12,90 -0.4 m/s--- 352
    19 Clint Rand AV 1923 AV 1923 JD Team 3 12,91 +0.2 m/s--- 350
    20 Zafir Ali AV Atos AV Atos JD 13,11 -0.3 m/s--- 327
    21 Thijs Dubbeldam AV Haarlem AV Haarlem JD 13,37 -0.5 m/s--- 297
    22 Koen Kaijen AKU AKU JD Team 1 13,44 +0.2 m/s--- 0
    23 Jelte Snoek HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,67 +0.2 m/s--- 0
    24 Jens Huiberts AV Suomi AV Suomi JD Team 2 13,75 -0.3 m/s--- 256
    25 Merlijn Neerlaar AV Atos AV Atos JD 13,85 -0.5 m/s--- 0
    26 Ryan Dent KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 13,87 -0.4 m/s--- 244
    Thomas van Riessen AV Suomi AV Suomi JD Team 2 DNS --- 0
    Daan Wijnand KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 DNS --- 0
    Emil Fridriksson KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Kaio Hermes AV 1923 AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Bart Blokdijk AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:14,04 --- 588
    2 Luca Zuniga Gamboa AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:17,93 --- 560
    3 Ryan Eelman AV Haarlem AV Haarlem JD 3:23,68 --- 521
    4 Manolo Scheers AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:25,82 --- 506
    5 Bram Verdegaal AV 1923 AV 1923 JD Team 1 3:26,93 --- 0
    6 Tijmen van Tuyll KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:28,42 --- 490
    7 Kees de Waal AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3:30,21 --- 478
    8 Robin den Engelse AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:36,83 --- 438
    9 Lars Weeber AV Suomi AV Suomi JD Team 1 3:38,43 --- 429
    10 Lucca van Opdorp AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3:41,47 --- 0
    11 Jesper te Riele KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3:43,02 --- 403
    12 Koen Kaijen AKU AKU JD Team 1 3:44,74 3:30,00 393
    13 Iver van Strijen AKU AKU JD Team 1 3:45,88 3:40,00 387
    14 Jort Schoo HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:46,81 --- 382
    15 Sepp Mooren HLLM AV Haarlemmermeer JD 3:46,91 3:40,29 381
    16 Tom Knapen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:49,53 --- 367
    17 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD 3:50,62 --- 362
    18 Jorre Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3:54,75 --- 341
    19 Pelle van Houten AV Atos AV Atos JD 3:55,01 --- 339
    20 Peter Idema AKU AKU JD Team 2 3:55,38 --- 337
    21 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD Team 2 4:10,97 --- 264
    22 Tom van Susteren HLLM AV Haarlemmermeer JD 4:17,07 --- 0
    23 Ryan Dent KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 4:21,08 --- 0
    24 Lars Wiedijk AKU AKU JD Team 2 4:33,31 --- 174
    Thomas van Riessen AV Suomi AV Suomi JD Team 2 DNS --- 0
    Gijs Nolen AV 1923 AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0
    Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD DNS --- 0

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Jorai Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 13,68 -0.2 m/s14,15 518
    2 Bart Blokdijk AV 1923 AV 1923 JD Team 1 13,99 +0.8 m/s--- 489
    3 Gillis Krol AV 1923 AV 1923 JD Team 2 14,69 +0.8 m/s--- 427
    4 Morris de Kuijer AKU AKU JD Team 1 15,18 -0.2 m/s15,00 387
    5 Marnix Molenaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 15,24 +0.8 m/s--- 383
    6 Ivar Vialard KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,27 -0.2 m/s--- 380
    7 Louie Isibor AV Atos AV Atos JD 15,74 +0.4 m/s--- 345
    8 Ryan Eelman AV Haarlem AV Haarlem JD 15,86 +0.4 m/s--- 336
    9 Elf Meerman AV Atos AV Atos JD 16,02 +0.4 m/s--- 325
    10 Guus Otte KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 16,57 -0.2 m/s--- 287
    11 Robin den Engelse AV 1923 AV 1923 JD Team 2 17,02 +0.8 m/s--- 258
    12 Clint Rand AV 1923 AV 1923 JD Team 3 17,13 +0.8 m/s--- 252
    13 Janos Oostenbrink AV 1923 AV 1923 JD Team 2 17,15 +0.8 m/s--- 0
    14 Tom Knapen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,60 -0.2 m/s--- 223
    15 Lars Weeber AV Suomi AV Suomi JD Team 1 17,71 +0.4 m/s--- 217
    16 Leco van Zoelen AV Suomi AV Suomi JD Team 1 17,72 +0.4 m/s--- 216
    17 Philip Hulst HLLM AV Haarlemmermeer JD 17,78 -0.2 m/s--- 213
    18 Patrick Hees AV 1923 AV 1923 JD Team 1 17,82 +0.8 m/s--- 0
    19 Julien Janssen KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 17,84 -0.2 m/s--- 210
    20 Jelte Snoek HLLM AV Haarlemmermeer JD 18,41 +0.8 m/s--- 0
    21 Jens Huiberts AV Suomi AV Suomi JD Team 2 19,22 +0.4 m/s--- 137
    Sil de Ruiter KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 DNS --- 0
    Leroy Eisden AV Atos AV Atos JD DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ivar Vialard KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 19,89 --- 305
    2 Jorai Verboom HLLM AV Haarlemmermeer JD 19,14 --- 291
    3 Patrick Hees AV 1923 AV 1923 JD Team 1 18,28 --- 274
    4 Peter Idema AKU AKU JD Team 2 16,12 --- 231
    5 Mick van Schaffelaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 16,01 --- 0
    6 Guus Otte KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 15,92 --- 0
    7 Julius Faber AKU AKU JD Team 1 15,42 --- 216
    8 Mikai Snoek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 15,38 --- 215
    9 Thijmen van Schie HLLM AV Haarlemmermeer JD 15,26 --- 0
    10 Lars Weeber AV Suomi AV Suomi JD Team 1 14,93 --- 205
    11 Gijs Nolen AV 1923 AV 1923 JD Team 3 14,64 --- 199
    12 Pelle van Houten AV Atos AV Atos JD 14,61 --- 199
    13 Naël Oostburg AV Atos AV Atos JD 14,05 --- 0
    14 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD Team 1 13,57 --- 0
    15 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD Team 2 13,26 --- 168
    16 Gijs de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD Team 2 13,15 --- 0
    17 Casper van Vuuren AV 1923 AV 1923 JD Team 2 11,88 --- 136
    18 Iver van Strijen AKU AKU JD Team 1 11,00 --- 0
    Emil Fridriksson KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Jorg Kelpin AV 1923 AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Patrick Hees AV 1923 AV 1923 JD Team 1 9,77 --- 511
    2 Sil de Ruiter KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 9,08 --- 477
    3 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD Team 1 8,85 --- 466
    4 Gillis Krol AV 1923 AV 1923 JD Team 2 8,33 --- 439
    5 Luca Zuniga Gamboa AV 1923 AV 1923 JD Team 1 7,79 --- 0
    6 Mikai Snoek KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 7,17 --- 375
    7 Ralph Roosendaal AKU AKU JD Team 1 6,91 --- 360
    8 Philip Hulst HLLM AV Haarlemmermeer JD 6,79 --- 353
    9 Tijmen van Tuyll KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 6,54 --- 0
    10 Peter Idema AKU AKU JD Team 2 6,36 --- 328
    11 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD Team 1 6,10 --- 0
    12 Thijs Dubbeldam AV Haarlem AV Haarlem JD 6,07 --- 310
    13 Thyne Schop AV Suomi AV Suomi JD Team 2 5,86 --- 297
    14 Clint Rand AV 1923 AV 1923 JD Team 3 5,71 --- 288
    15 Tom van Susteren HLLM AV Haarlemmermeer JD 5,48 --- 0
    16 Merlijn Neerlaar AV Atos AV Atos JD 5,43 --- 270
    17 Naël Oostburg AV Atos AV Atos JD 5,39 --- 0
    18 Julius Faber AKU AKU JD Team 1 5,34 --- 0
    19 Gijs Nolen AV 1923 AV 1923 JD Team 3 5,26 --- 0
    20 Jens Huiberts AV Suomi AV Suomi JD Team 2 4,55 --- 0
    21 Lars Wiedijk AKU AKU JD Team 2 3,95 --- 0
    Tijn Schleeper KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Jorg Kelpin AV 1923 AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jort Schoo HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,40 --- 541
    1 Rick Haan AV Suomi AV Suomi JD Team 1 1,40 1,35 541
    3 Teun Kloosterman AV Suomi AV Suomi JD Team 1 1,35 --- 0
    4 Bram Verdegaal AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,35 --- 499
    5 Ralph Roosendaal AKU AKU JD Team 1 1,30 --- 462
    5 Ryan Eelman AV Haarlem AV Haarlem JD 1,30 --- 462
    5 Sil de Ruiter KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 1,30 --- 462
    5 Lucca van Opdorp AV 1923 AV 1923 JD Team 2 1,30 --- 462
    5 Miran van den Ameele AV Atos AV Atos JD 1,30 --- 462
    10 Thijmen van Schie HLLM AV Haarlemmermeer JD 1,25 --- 0
    11 Mick van Schaffelaar AV 1923 AV 1923 JD Team 1 1,20 --- 0
    12 Gijs de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD Team 2 1,15 --- 352
    13 Naël Oostburg AV Atos AV Atos JD 1,10 --- 0
    Daan Wijnand KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 DNS --- 0
    Kasper Lücke KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Tijn Schleeper KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 DNS --- 0
    Jorg Kelpin AV 1923 AV 1923 JD Team 2 DNS --- 0
    Kaio Hermes AV 1923 AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Fabio Valle Sanchez AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,50 +0.4 m/s--- 519
    2 Abel Kloppenburg AKU AKU JD Team 1 4,41 +0.0 m/s--- 500
    3 Maurits Groeneveld KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 474
    4 Levi Ravelli KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 4,10 +1.5 m/s--- 438
    5 Bram Verdegaal AV 1923 AV 1923 JD Team 1 4,08 +0.8 m/s--- 0
    6 Ivar Molenaar AV Suomi AV Suomi JD Team 1 4,04 +0.9 m/s--- 426
    7 Casper van Vuuren AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3,79 +0.2 m/s--- 376
    8 Kees de Waal AV 1923 AV 1923 JD Team 3 3,75 +0.9 m/s--- 368
    9 Janos Oostenbrink AV 1923 AV 1923 JD Team 2 3,73 +1.3 m/s--- 0
    10 Jesper te Riele KAV Holland KAV Hollan...JD Team 1 3,71 +1.0 m/s--- 0
    11 Gijs de Vreugd AV Suomi AV Suomi JD Team 2 3,50 +0.0 m/s--- 318
    12 Tom van Susteren HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,35 +2.1 m/s--- 288
    13 Zafir Ali AV Atos AV Atos JD 3,26 +0.0 m/s--- 270
    14 Jorre Heck KAV Holland KAV Hollan...JD Team 2 3,24 +0.8 m/s--- 0
    15 Finn van Espen AV Suomi AV Suomi JD Team 1 3,23 +0.5 m/s--- 0
    16 Philip Hulst HLLM AV Haarlemmermeer JD 3,21 +0.7 m/s--- 0
    17 Merlijn Neerlaar AV Atos AV Atos JD 2,92 +0.4 m/s--- 0
    18 Julius Faber AKU AKU JD Team 1 2,88 +0.7 m/s--- 0
    19 Lars Wiedijk AKU AKU JD Team 2 2,79 +0.0 m/s--- 176
    Thomas van Riessen AV Suomi AV Suomi JD Team 2 DNS --- 0
    Kaio Hermes AV 1923 AV 1923 JD Team 3 DNS --- 0