• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 JC Team 1 AV 1923 - JJC
    Begeleider: Melle Ast, Tim & Nick van der Heide
    Jurylid: n.n.t.b
    7 7844
    2 AV Haarlemmermeer JC AV Haarlemmermeer - JJC
    Begeleider: Mechteld/Oscar
    Jurylid: Leon van der Riet
    7 7058
    3 AV Haarlem JC Team 1 AV Haarlem - JJC
    Begeleider: Dik de Groot
    Jurylid: Mike van Dijk
    7 6943
    4 AV 1923 JC Team 2 AV 1923 - JJC
    Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
    7 6225
    5 KAV Holland JC Team 1 KAV Holland - JJC
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Annemiek de Jong/Judith Boer
    7 5837
    6 AV Atos JC AV Atos - JJC
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Janet liefst hoog en anders speer/discus, Angelique geen voorkeur
    5 5495
    7 AV Aalsmeer JC AV Aalsmeer - JJC
    Begeleider: Richard Zethof
    Jurylid: Cynthia Alewijnse
    5 5389
    8 AV 1923 JC Team 3 AV 1923 - JJC
    Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
    6 4218
    9 KAV Holland JC Team 2 KAV Holland - JJC
    Begeleider: Ivo van Haaren
    Jurylid: Annemiek de Jong/Judith Boer
    7 3855
    10 AV Haarlem JC Team 2 AV Haarlem - JJC
    Begeleider: Dik de Groot
    Jurylid: Mike van Dijk
    3 3708
    11 AKU JC AKU - JJC
    Begeleider: Thimo Maijenburg
    Jurylid: Rob Kloppenburg
    4 3424
    12 AV 1923 JC Team 4 AV 1923 - JJC
    Begeleider: Melle Ast, Tim en Nick van der Heide
    4 1880
    13 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
    Begeleider: Rene van Houwelingen
    Jurylid: nog niet bekend
    2 1714

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 AV 1923 JC Team 1 18,07 +0.8 m/s18,12 813
    2 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JC 18,37 +0.8 m/s19,15 780
    3 Jona Wong Chung AV 1923 AV 1923 JC Team 1 19,00 +0.8 m/s18,57 714
    4 Joel Mondria AV Atos AV Atos JC 19,03 +0.8 m/s18,50 711
    5 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 19,14 +0.9 m/s--- 700
    6 Primo Burgstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 19,32 +0.8 m/s18,83 0
    7 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 19,38 +0.9 m/s--- 677
    8 Joey Marce...Hobrecker AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,43 +0.8 m/s18,70 672
    9 Daniel Sleiman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 19,65 -0.3 m/s21,73 651
    9 Mees Beukenhorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 19,65 -0.3 m/s20,19 651
    11 Zino Goudkuil HLLM AV Haarlemmermeer JC 19,71 +0.6 m/s--- 645
    12 Thomas Fructus AV 1923 AV 1923 JC Team 2 19,93 -0.3 m/s19,43 625
    13 Gilles van Arkel AV 1923 AV 1923 JC Team 2 20,04 -0.3 m/s19,76 0
    14 Zeger Haspels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 20,07 +0.6 m/s--- 612
    15 Jarco Snoek HLLM AV Haarlemmermeer JC 20,36 -0.3 m/s20,74 0
    16 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 20,58 +0.9 m/s--- 0
    17 Jeppe Mul AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 20,64 +0.9 m/s--- 562
    18 Lou Roelvink AV 1923 AV 1923 JC Team 3 21,44 +0.8 m/s--- 496
    19 Eelke Meindersma AV 1923 AV 1923 JC Team 3 22,18 +0.8 m/s--- 440
    20 Jasper Lodewijk AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 22,22 +0.9 m/s--- 437
    21 Dejan Pannekoek AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 23,18 +0.6 m/s--- 369
    22 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 23,34 +0.6 m/s23,81 0
    23 Abel Ruijgrok KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 23,59 +0.6 m/s24,44 342
    24 Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 23,94 -0.3 m/s23,39 319
    25 Ischa Sachs AV 1923 AV 1923 JC Team 4 24,10 +0.8 m/s--- 309
    26 Rutger van de Laar KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 25,41 +0.6 m/s26,08 0
    Kik Peters AKU AKU JC DNS --- 0
    Mink Hageman AV Atos AV Atos JC DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Jona Wong Chung AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:06,44 2:11,67 828
    2 Lucas van ...haffelaar AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:10,19 2:11,15 779
    3 Primo Burgstra AV 1923 AV 1923 JC Team 1 2:10,23 2:15,69 0
    4 Quint van der Riet HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:11,41 2:14,16 763
    5 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 2:16,96 --- 697
    6 Finn Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 2:17,70 --- 688
    7 Joey Marce...Hobrecker AV 1923 AV 1923 JC Team 2 2:19,86 2:23,37 664
    8 Alessio Rimedia AV Atos AV Atos JC 2:21,15 2:22,32 650
    9 Thomas Fructus AV 1923 AV 1923 JC Team 2 2:22,74 2:32,08 632
    10 Taeke Roukema AV 1923 AV 1923 JC Team 3 2:23,25 2:27,33 627
    11 Monne Sutorius AV 1923 AV 1923 JC Team 3 2:23,94 2:30,04 620
    12 Jeppe Mul AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 2:26,02 --- 598
    13 Ischa Sachs AV 1923 AV 1923 JC Team 4 2:29,13 2:38,10 567
    14 Wolf van Strijen AKU AKU JC 2:30,25 2:34,00 557
    15 Sjoerd Zuijderduin AKU AKU JC 2:30,43 2:34,00 555
    16 Zino Goudkuil HLLM AV Haarlemmermeer JC 2:32,00 --- 540
    17 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 2:33,01 --- 531
    18 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 2:33,55 --- 0
    19 Romano Guellai AV Atos AV Atos JC 2:36,00 --- 503
    20 Jules Roelfsema KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:36,52 2:40,88 499
    21 Jasper Lodewijk AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 2:36,62 --- 498
    22 Riemer Kerkstra AV 1923 AV 1923 JC Team 3 2:36,93 2:31,55 0
    23 Colin Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 2:37,44 --- 491
    24 Edward Hilbers KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 2:37,68 2:38,73 489
    25 Ole de Jong KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 2:42,19 2:46,09 451
    26 Rutger van de Laar KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3:02,10 3:05,67 304
    Maas Gijzen HLLM AV Haarlemmermeer JC DNS 2:54,58 0
    Mink Hageman AV Atos AV Atos JC DNS 2:48,52 0

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 AV 1923 JC Team 1 14,23 -0.3 m/s14,38 804
    2 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JC 15,41 -0.3 m/s16,37 687
    3 Jona Wong Chung AV 1923 AV 1923 JC Team 1 15,67 -0.3 m/s15,73 664
    4 Anders Haringsma AV 1923 AV 1923 JC Team 1 15,67 -0.3 m/s15,69 0
    5 Mees Beukenhorst KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 16,31 -0.3 m/s17,99 609
    6 Derk Hoefman AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 16,32 -0.8 m/s--- 608
    7 Alessio Rimedia AV Atos AV Atos JC 16,41 -0.3 m/s17,00 601
    8 Thomas Fructus AV 1923 AV 1923 JC Team 2 16,42 -0.3 m/s17,37 600
    9 Jarco Snoek HLLM AV Haarlemmermeer JC 17,31 -0.7 m/s19,86 532
    10 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 17,68 -0.8 m/s--- 506
    11 Abbe Engers AV 1923 AV 1923 JC Team 2 18,39 -1.3 m/s--- 458
    12 Teun Kalis AV 1923 AV 1923 JC Team 2 18,67 -0.7 m/s18,34 0
    13 Wouter Voorn AKU AKU JC 18,87 -0.8 m/s--- 428
    14 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 19,03 -0.7 m/s--- 418
    15 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 19,48 -0.7 m/s20,05 392
    16 Monne Sutorius AV 1923 AV 1923 JC Team 3 19,65 -1.3 m/s--- 382
    17 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 20,38 -1.3 m/s--- 342
    18 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 20,39 -0.8 m/s--- 342
    19 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 20,80 -0.7 m/s21,40 0
    20 Riemer Kerkstra AV 1923 AV 1923 JC Team 3 21,12 -1.3 m/s--- 305
    21 Ischa Sachs AV 1923 AV 1923 JC Team 4 21,20 -1.3 m/s--- 301
    22 Colin Alewijnse AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 21,81 -0.8 m/s--- 272
    23 Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 21,91 -0.7 m/s23,39 267
    Maas Gijzen HLLM AV Haarlemmermeer JC DNS 19,82 0
    Ebe Polman AV 1923 AV 1923 JC Team 4 DNS --- 0
    Mink Hageman AV Atos AV Atos JC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Ike Schepers AV 1923 AV 1923 JC Team 1 37,72 --- 608
    2 Joel Mondria AV Atos AV Atos JC 37,00 --- 598
    3 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 35,77 --- 581
    4 Daniel Winkels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 32,95 --- 540
    5 Timo van Ruiten HLLM AV Haarlemmermeer JC 31,69 --- 521
    6 Valerio Cairo HLLM AV Haarlemmermeer JC 25,42 --- 0
    7 Teun Kalis AV 1923 AV 1923 JC Team 2 24,77 --- 410
    8 Lucas Weber KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 24,02 18,80 397
    9 Eelke Meindersma AV 1923 AV 1923 JC Team 3 23,91 --- 395
    10 Koen de Jong AV Suomi AV Suomi JC 23,69 --- 391
    11 Jasper Boelhouwer AV 1923 AV 1923 JC Team 2 23,38 --- 0
    12 Chivaro Friendwijk AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 22,90 --- 0
    13 Sjoerd Zuijderduin AKU AKU JC 22,86 --- 377
    14 Willem Westendorp AV 1923 AV 1923 JC Team 4 19,57 --- 316
    15 Adriaan Fornerod KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 18,66 18,31 298
    16 Jan Westendorp AV 1923 AV 1923 JC Team 3 18,28 --- 0
    17 Rijk Snippe AV 1923 AV 1923 JC Team 4 17,58 --- 0
    18 Kik Peters AKU AKU JC 16,31 --- 0
    19 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 16,17 21,11 0
    Boris Aerts AV 1923 AV 1923 JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Finn Damhoff AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 12,19 --- 622
    2 Ike Schepers AV 1923 AV 1923 JC Team 1 11,92 --- 611
    3 Anders Haringsma AV 1923 AV 1923 JC Team 1 11,77 --- 0
    4 Timo van Ruiten HLLM AV Haarlemmermeer JC 11,40 --- 588
    5 Jasper Boelhouwer AV 1923 AV 1923 JC Team 2 10,37 --- 540
    6 Sven Koolmoes AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 9,69 --- 0
    7 Daniel Sleiman KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 9,55 7,90 501
    8 Quint van der Riet HLLM AV Haarlemmermeer JC 9,29 --- 0
    9 Sjoerd Zuijderduin AKU AKU JC 9,29 --- 488
    10 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 9,12 8,98 0
    11 Christian Prins AV Atos AV Atos JC 8,96 --- 471
    12 Wolf van Strijen AKU AKU JC 8,22 --- 0
    13 Zeger Haspels AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 8,11 --- 427
    14 Gilles van Arkel AV 1923 AV 1923 JC Team 2 7,80 --- 0
    15 Jan Westendorp AV 1923 AV 1923 JC Team 3 7,76 --- 408
    16 Christiaan Zandstra KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 7,68 7,86 404
    17 Willem Westendorp AV 1923 AV 1923 JC Team 4 7,38 --- 387
    18 Eelke Meindersma AV 1923 AV 1923 JC Team 3 6,98 --- 0
    19 Jasper Lodewijk AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 6,52 --- 338
    20 Mathijs Gebe KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 6,25 6,39 0
    21 Rijk Snippe AV 1923 AV 1923 JC Team 4 6,14 --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 1,65 --- 741
    2 Rutger Boxman HLLM AV Haarlemmermeer JC 1,60 --- 702
    2 Bink de Graaf AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,60 --- 702
    4 Ike Schepers AV 1923 AV 1923 JC Team 1 1,55 --- 0
    5 Finn Rademaker AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 1,55 --- 663
    5 Romano Guellai AV Atos AV Atos JC 1,55 --- 663
    7 Jarno Enthoven AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 1,50 --- 0
    8 Jules Roelfsema KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,45 1,40 582
    9 Kik Peters AKU AKU JC 1,40 --- 541
    10 Julian Bik KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 1,40 1,40 0
    11 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 1,35 --- 499
    11 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 1,35 --- 499
    13 Abbe Engers AV 1923 AV 1923 JC Team 2 1,35 --- 0
    14 Ben Verhoeven AV 1923 AV 1923 JC Team 2 1,35 --- 499
    15 Thys Hoekstra KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 1,30 1,25 462
    16 Ole de Jong KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 1,25 1,20 0
    17 Koen de Jong AV Suomi AV Suomi JC 1,20 --- 0
    Ebe Polman AV 1923 AV 1923 JC Team 4 DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Timo van Ruiten HLLM AV Haarlemmermeer JC 5,43 -0.2 m/s--- 704
    2 Bink de Graaf AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,89 +0.0 m/s--- 599
    3 Christian Prins AV Atos AV Atos JC 4,81 +0.0 m/s--- 583
    4 Daniel de Vries AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 4,63 -0.7 m/s--- 546
    5 Tymo Bouman AV Haarlem AV Haarlem JC Team 1 4,46 +0.0 m/s--- 0
    6 Noah Oling KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,45 +0.0 m/s4,62 508
    7 Jasper Zaagsma AV Suomi AV Suomi JC 4,32 +0.2 m/s--- 482
    8 Lou Roelvink AV 1923 AV 1923 JC Team 3 4,31 +0.4 m/s--- 480
    9 Valerio Cairo HLLM AV Haarlemmermeer JC 4,30 +0.0 m/s--- 0
    10 Wouter Voorn AKU AKU JC 4,30 -0.1 m/s--- 478
    11 Ben Verhoeven AV 1923 AV 1923 JC Team 2 4,26 +0.0 m/s--- 470
    12 Wolf van Strijen AKU AKU JC 4,24 +0.0 m/s--- 0
    13 Boris Aerts AV 1923 AV 1923 JC Team 1 4,19 +0.0 m/s--- 0
    14 Jeppe Mul AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 4,08 +0.7 m/s--- 434
    15 Edward Hilbers KAV Holland KAV Hollan...JC Team 1 4,06 +0.0 m/s4,11 0
    16 Bas den Blanken AV Haarlem AV Haarlem JC Team 2 4,05 +0.3 m/s--- 0
    17 Lucas Weber KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3,96 +0.0 m/s4,23 410
    18 Taeke Roukema AV 1923 AV 1923 JC Team 3 3,90 +0.0 m/s--- 0
    19 Abel Ruijgrok KAV Holland KAV Hollan...JC Team 2 3,66 +0.0 m/s3,89 0
    20 Koen de Jong AV Suomi AV Suomi JC 3,58 +0.8 m/s--- 0
    21 Dejan Pannekoek AV Aalsmeer AV Aalsmeer JC 3,39 +0.0 m/s--- 296
    Teun Kalis AV 1923 AV 1923 JC Team 2 DNS --- 0
    Ebe Polman AV 1923 AV 1923 JC Team 4 DNS --- 0