Uitslagen Junioren C/D Poule 68 Wedstrijd 3 [2019]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 12,47 +0.2 m/s12,41 748
2 Akaash Spikman Groningen ...letiek JC 12,49 +0.2 m/s12,42 745
3 Djalil Pater Groningen ...letiek JC 12,67 +0.2 m/s12,27 717
4 Johannes Baron AV Impala JC 12,79 +0.2 m/s12,60 699
5 Micca Plak AAC `61 JC 13,00 -2.5 m/s--- 668
6 Ramon Aukes AV Aquilo JC 13,22 -1.5 m/s13,36 637
7 Rinze Kwak AV Aquilo JC 13,53 -1.5 m/s13,76 595
8 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek JC 13,71 -1.5 m/s13,43 571
9 Jasper Bakker AV Aquilo JC 13,79 -1.5 m/s14,14 0
10 Joshua Gaal AV Start `78 JC 13,84 -2.5 m/s--- 554
11 Joep Bakelaar AAC `61 JC 14,22 -2.5 m/s--- 507
12 Wietze Meijer AAC `61 JC 14,26 -2.5 m/s--- 0
13 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JC 14,43 -1.5 m/s14,14 482
14 Wout Mud AV Impala JC 15,32 -2.5 m/s--- 383
Rick Velkers AV Heerenveen JC DNS 13,73 0
Ziggy Veldman AV Heerenveen JC DNS 12,71 0
Mark Scholten AV Impala JC DNS 12,73 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nando Kramer AV Aquilo JC 2:17,77 2:08,50 687
2 Marijn Piek AV Impala JC 2:18,06 2:13,79 684
3 Leroy Oostman Groningen ...letiek JC 2:19,92 2:13,13 663
4 Rutger Berends AV Heerenveen JC 2:20,09 2:16,49 661
5 Luuk Knossen AV Aquilo JC 2:22,55 2:24,60 635
6 Sam van der Werf AV Horror Sneek JC 2:24,35 2:17,44 616
7 Albert van der Woude AV Impala JC 2:27,42 2:21,84 584
8 Sietze Ketelaar AV Horror Sneek JC 2:29,62 2:29,27 563
9 Rick Velkers AV Heerenveen JC 2:32,81 2:23,24 532
10 Jelmer Rensing AAC `61 JC 2:33,46 2:30,69 526
11 Jurre Boerema Groningen ...letiek JC 2:35,74 --- 506
12 Wout Plugge AV Aquilo JC 2:41,64 2:31,50 0
13 Tammo Deems AV Start `78 JC 2:42,51 --- 448
14 Jelrik van der Horst AV Impala JC 3:04,41 3:07,60 0
Halldor Hogerhuis AV Horror Sneek JC DNS 2:20,24 0



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marijn Piek AV Impala JC 45,55 46,00 681
2 Djalil Pater Groningen ...letiek JC 46,32 --- 655
3 Mark Scholten AV Impala JC 46,67 47,76 644
4 Rinze Kwak AV Aquilo JC 47,46 48,78 619
5 Micca Plak AAC `61 JC 48,35 --- 591
6 Rutger Berends AV Heerenveen JC 48,57 48,79 585
6 Tjalle-Dur... der Eems AV Horror Sneek JC 48,57 --- 585
8 Albert van der Woude AV Impala JC 49,44 49,00 0
9 Thijs Sturing Groningen ...letiek JC 50,33 --- 534
10 Marnick Eriks AV Aquilo JC 53,40 --- 453
11 David Pronk AV Aquilo JC 55,39 1:01,60 0
12 Joep Bakelaar AAC `61 JC 57,84 --- 351
13 Jilke Oswald AV Horror Sneek JC 1:00,52 --- 297
Akaash Spikman Groningen ...letiek JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek JC (4x100m) Groningen Atletiek - JJC 4 51,49 658
2 AV Aquilo JC (4x100m) AV Aquilo - JJC 4 52,41 625
3 AAC `61 JC (4x100m) AAC `61 - JJC 4 53,44 591
4 AV Impala JC (4x100m) AV Impala - JJC 4 53,56 587
5 AV Horror Sneek JC (4x100m) AV Horror Sneek - JJC 4 53,89 576
6 AV Start `78 JC (4x100m) AV Start `78 - JJC 4 55,84 514
7 AV Heerenveen JC (4x100m) AV Heerenveen - JJC 0 DNS 0
7 AV Jahn II JC (4x100m) AV Jahn II - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stijn de Jong AV Impala JC 27,58 --- 437
2 Rick Jongsma AV Impala JC 25,85 --- 0
3 Stijn Wilting AV Jahn II JC 25,36 --- 401
4 Tjalle-Dur... der Eems AV Horror Sneek JC 23,27 --- 366
5 Rick Velkers AV Heerenveen JC 23,22 --- 365
6 David Pronk AV Aquilo JC 23,07 --- 362
7 Gijs Bodbijl AV Start `78 JC 22,56 --- 353
8 Chris van der Walle AV Start `78 JC 21,23 --- 0
9 Marnick Eriks AV Aquilo JC 20,76 --- 0
10 Jurre Boerema Groningen ...letiek JC 19,63 --- 300
11 Jorre Westerbeek AAC `61 JC 17,80 --- 265
12 Roan Jorritsma AV Horror Sneek JC 14,39 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 12,48 --- 635
2 Tjalle-Dur... der Eems AV Horror Sneek JC 11,47 --- 591
3 Rutger Berends AV Heerenveen JC 10,01 --- 0
4 Ramon Aukes AV Aquilo JC 9,49 --- 498
5 Stijn Wilting AV Jahn II JC 8,63 --- 454
6 Gijs Bodbijl AV Start `78 JC 8,58 --- 452
7 Jamil Sherif Groningen ...letiek JC 8,20 --- 432
8 Kieran Schra AV Impala JC 8,09 --- 426
9 Marnick Eriks AV Aquilo JC 7,65 --- 0
10 Thijs Sturing Groningen ...letiek JC 7,00 --- 0
11 Wout Mud AV Impala JC 6,94 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Djalil Pater Groningen ...letiek JC 1,65 1,65 741
2 Thijs Jorritsma AV Horror Sneek JC 1,60 --- 702
2 Albert van der Woude AV Impala JC 1,60 --- 702
4 Hugo Stegeman AV Heerenveen JC 1,50 --- 623
4 Luuk Knossen AV Aquilo JC 1,50 --- 623
4 Stijn Wilting AV Jahn II JC 1,50 --- 623
7 Ziggy Veldman AV Heerenveen JC 1,40 --- 0
7 David Pronk AV Aquilo JC 1,40 --- 0
9 Gernant Jans AAC `61 JC 1,40 --- 541
10 Rick Jongsma AV Impala JC 1,40 --- 0
11 Chris van der Walle AV Start `78 JC 1,35 --- 499
Halldor Hogerhuis AV Horror Sneek JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Johannes Baron AV Impala JC 5,31 +1.0 m/s--- 681
2 Ziggy Veldman AV Heerenveen JC 5,15 -0.1 m/s--- 650
3 Kieran Schra AV Impala JC 4,75 -0.1 m/s--- 0
4 Jasper Bakker AV Aquilo JC 4,74 +0.0 m/s--- 568
5 Luuk Knossen AV Aquilo JC 4,47 +0.0 m/s--- 0
6 Jilke Oswald AV Horror Sneek JC 4,34 +1.3 m/s--- 486
7 Jamil Sherif Groningen ...letiek JC 4,25 +1.3 m/s--- 468
8 Joshua Gaal AV Start `78 JC 4,12 +0.2 m/s--- 442
9 Jorre Westerbeek AAC `61 JC 4,04 +1.7 m/s--- 426



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 10,62 -0.5 m/s10,65 683
2 Reinder Andringa AV Lionitas JD 11,04 -0.5 m/s11,25 612
3 Valenciano Roffel AAC `61 JD Team 2 11,25 -0.5 m/s10,83 578
4 Arnel Ahm...Haeringen Groningen ...JD Team 1 11,53 -1.1 m/s11,92 535
5 Dilano Modderman AV Aquilo JD 11,64 -0.5 m/s11,34 519
6 Marne van der Kooi AV Impala JD 11,66 -1.1 m/s11,46 516
7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 11,89 -0.5 m/s11,20 483
8 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 11,98 -1.1 m/s11,70 470
8 Tim Hermans Groningen ...JD Team 1 11,98 -1.1 m/s11,88 470
10 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 12,07 -0.4 m/s11,94 458
11 Max Kroon AV Heerenveen JD 12,37 -0.4 m/s11,97 418
12 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 1 12,41 -0.4 m/s12,26 413
13 Joris Wagenaar AAC `61 JD Team 2 12,53 -2.4 m/s--- 397
14 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 12,56 -1.3 m/s12,37 394
15 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 2 12,68 -1.3 m/s13,16 379
16 Niels Wever AV Jahn II JD 12,69 -0.4 m/s12,19 377
17 Douwe de Vries AV Impala JD 12,84 -1.3 m/s12,48 359
18 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 13,21 -2.4 m/s13,99 315
19 Thijs van Dam Groningen ...JD Team 3 13,29 -1.3 m/s13,04 306
20 Morrison v...de Vijver AAC `61 JD Team 2 13,95 -2.4 m/s13,83 0
21 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 13,95 -1.3 m/s13,62 235
22 Karst Vader AV Lionitas JD 14,07 -2.4 m/s--- 0
23 Ties Kramer AV Heerenveen JD 15,15 -2.4 m/s--- 0
Leon Wever AV Jahn II JD DNS 11,70 0
Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 DNS 11,94 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ate Clobus AAC `61 JD Team 1 3:02,28 3:05,48 680
2 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 3:04,77 3:07,80 660
3 Arnel Ahm...Haeringen Groningen ...JD Team 1 3:20,89 --- 539
4 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 1 3:25,18 3:22,70 0
5 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 3:25,77 3:24,94 507
6 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 1 3:27,64 3:20,53 495
7 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3:32,24 3:24,37 466
8 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 3:43,29 3:35,19 401
9 Niels Wever AV Jahn II JD 3:43,99 3:47,25 397
10 Max Kroon AV Heerenveen JD 3:44,15 3:36,62 396
11 Ruben Piek AV Impala JD 3:45,61 3:34,84 388
12 Sijbren van Gelder AV Lionitas JD 3:46,04 3:40,00 386
13 Douwe de Vries AV Impala JD 3:49,29 3:38,74 369
14 Nick Seerden AV Lionitas JD 3:55,91 3:41,00 335
15 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 3:57,80 3:43,39 325
16 Joris Wagenaar AAC `61 JD Team 2 3:59,66 --- 316
17 Joel Koning AAC `61 JD Team 1 4:01,01 3:58,89 0
18 Kaj Zwart Groningen ...JD Team 3 4:05,13 3:56,08 291
19 Mart Groenboom Groningen ...JD Team 2 4:09,88 4:06,88 269
20 Teun de Jong AV Aquilo JD 4:10,43 4:03,50 267
20 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 4:10,43 4:06,18 267
Leon Wever AV Jahn II JD DNS 3:26,02 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 12,76 -1.8 m/s12,94 613
2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 13,24 -1.8 m/s13,59 562
3 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 14,65 -1.8 m/s14,75 430
4 Kai Gorter Groningen ...JD Team 1 15,06 -1.8 m/s15,72 397
5 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 1 15,47 -1.8 m/s15,70 365
6 Ruben Piek AV Impala JD 16,00 -1.8 m/s14,77 326
7 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 16,28 -1.3 m/s16,11 307
7 Daniel Teunter Groningen ...JD Team 2 16,28 -1.3 m/s16,36 307
9 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 16,46 -2.2 m/s17,21 0
10 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 16,66 -1.3 m/s16,33 281
11 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 16,71 -1.3 m/s16,16 278
12 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 16,80 -2.2 m/s17,04 272
13 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 17,11 -1.3 m/s16,29 253
14 Gerard Kramer Groningen ...JD Team 2 17,19 -1.3 m/s16,82 248
15 Joel Koning AAC `61 JD Team 1 17,42 -2.2 m/s18,15 0
16 Kaj Zwart Groningen ...JD Team 3 17,72 -1.8 m/s18,35 216
17 Hidde de Jong AV Aquilo JD 18,35 -1.8 m/s18,24 181
18 Kasper van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 18,59 -2.2 m/s18,09 169
19 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 18,94 -1.8 m/s22,63 0
20 Lueke Renkema AV Impala JD 21,07 -1.8 m/s--- 54
21 Martijn Thoen Groningen ...JD Team 3 23,45 -1.8 m/s21,97 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Groningen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 46,17 506
2 AV Lionitas JD (4x80m) AV Lionitas - JJD 4 46,68 488
3 AV Aquilo JD (4x80m) AV Aquilo - JJD 4 48,09 389
4 AV Impala JD (4x80m) AV Impala - JJD 4 48,21 385
4 AV Jahn II JD (4x80m) AV Jahn II - JJD 4 48,21 435
4 Groningen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 48,22 435
7 AAC `61 JD Team 2 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,29 433
8 AAC `61 JD Team 1 (4x80m) AAC `61 - JJD 4 48,57 424
9 Groningen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Groningen Atletiek - JJD 4 52,10 316
10 AV Heerenveen JD (4x80m) AV Heerenveen - JJD 0 DNS 0
10 AV Horror Sneek JD (4x80m) AV Horror Sneek - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 34,74 --- 566
2 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 27,87 25,00 462
3 Kai Gorter Groningen ...JD Team 1 26,86 --- 445
4 Simon Bouma AV Impala JD 23,45 --- 387
5 Daniël de Jong AV Jahn II JD 22,73 --- 374
6 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 1 22,50 --- 0
7 Thijs van Dam Groningen ...JD Team 3 22,44 --- 369
8 Dilano Modderman AV Aquilo JD 22,43 --- 369
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 20,41 --- 332
10 Gerard Kramer Groningen ...JD Team 2 18,11 --- 287
11 Morrison v...de Vijver AAC `61 JD Team 2 17,71 --- 279
12 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 17,55 --- 276
13 Noah Sherif Groningen ...JD Team 1 16,58 --- 0
14 Karst Vader AV Lionitas JD 14,25 --- 0
15 Martijn Thoen Groningen ...JD Team 3 11,49 --- 0
16 Daniel Teunter Groningen ...JD Team 2 10,93 --- 0
17 Ties Kramer AV Heerenveen JD 10,84 --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 24,12 --- 380
2 Simon Bouma AV Impala JD 20,04 --- 308
3 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 17,85 --- 0
4 Reinder Andringa AV Lionitas JD 17,55 18,80 260
5 Daniël de Jong AV Jahn II JD 16,39 --- 236
6 Noah Sherif Groningen ...JD Team 1 15,44 --- 216
7 Teun de Jong AV Aquilo JD 14,34 --- 193
8 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 2 13,66 --- 177
9 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 12,76 --- 0
10 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 12,59 --- 153
11 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 12,05 --- 140
12 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 11,64 --- 130
13 Nick Seerden AV Lionitas JD 10,38 13,50 0
14 Thijs van Dam Groningen ...JD Team 3 8,92 --- 59



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 9,32 --- 489
2 Arnel Ahm...Haeringen Groningen ...JD Team 1 7,74 --- 407
3 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 7,43 --- 0
4 Marne van der Kooi AV Impala JD 7,13 --- 373
5 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 1 6,56 --- 0
6 Gosse Nijkamp Groningen ...JD Team 3 6,03 --- 308
7 Sijbren van Gelder AV Lionitas JD 6,02 7,00 307
7 Daniel Teunter Groningen ...JD Team 2 6,02 --- 307
9 Karst Vader AV Lionitas JD 5,93 5,65 0
10 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 5,70 --- 287
11 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 5,36 --- 265



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 1,60 1,55 702
2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 1,55 --- 663
3 Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 1,45 --- 582
4 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 1,40 --- 541
5 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 0
5 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 1,40 --- 0
7 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 1,35 --- 499
7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 1,35 --- 499
9 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 1,30 --- 462
10 Mart Groenboom Groningen ...JD Team 2 1,25 --- 426
10 Kasper van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 1,25 --- 426
12 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 1,20 --- 389
13 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 1,20 --- 0
14 Lueke Renkema AV Impala JD 1,15 --- 352
15 Nick Seerden AV Lionitas JD 1,15 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 4,70 +2.1 m/s4,41 560
2 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 4,09 +0.7 m/s--- 436
3 Marne van der Kooi AV Impala JD 4,07 +0.8 m/s--- 432
4 Tim Hermans Groningen ...JD Team 1 3,93 +0.0 m/s--- 404
5 Max Kroon AV Heerenveen JD 3,90 +2.7 m/s--- 398
6 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 0
7 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 3,81 -0.9 m/s--- 380
8 Gosse Nijkamp Groningen ...JD Team 3 3,31 +0.0 m/s--- 280
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3,13 +1.3 m/s--- 244
10 Hidde de Jong AV Aquilo JD 3,07 +0.2 m/s--- 232
11 Ties Kramer AV Heerenveen JD 3,00 +1.2 m/s--- 0
12 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 2,99 +0.0 m/s--- 216
13 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 2,90 +0.5 m/s--- 0
Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Olivia Carli AAC `61 MC Team 1 10,53 -0.8 m/s10,58 699
2 Brecht van der Vliet Groningen ...MC Team 1 10,69 -0.8 m/s10,47 671
3 Silke Bosgraaf AV Impala MC 10,73 -0.8 m/s10,87 664
4 Danique Huisjes Groningen ...MC Team 1 10,82 -0.8 m/s10,75 649
5 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 10,93 -0.8 m/s11,00 630
6 Carlijn Loer AV Aquilo MC 11,37 -0.9 m/s11,39 560
7 Ilse Prins AAC `61 MC Team 1 11,41 -0.8 m/s11,15 553
8 Madelon Geuzinge AAC `61 MC Team 2 11,50 -0.7 m/s--- 540
9 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MC 11,55 -0.9 m/s11,50 532
10 Tove Erikson Groningen ...MC Team 2 11,71 -1.3 m/s--- 509
11 Nanou Hofmann AV Heerenveen MC 11,76 -0.9 m/s11,83 501
12 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II MC 11,89 -0.9 m/s11,81 483
13 Hannah Moll AV Jahn II MC 11,94 -0.9 m/s11,84 476
14 Evelien Stienstra AV Horror ...MC Team 1 12,08 -0.9 m/s11,93 457
15 Fleur de Vries AV Impala MC 12,16 -1.3 m/s11,98 446
16 Ingeborg Kuijt Groningen ...MC Team 1 12,20 -0.7 m/s--- 0
17 Hannah de Jong AV Aquilo MC 12,39 -1.3 m/s12,61 415
18 Nalin Bosma Groningen ...MC Team 2 12,47 -0.7 m/s--- 405
19 Elisa Hoven AAC `61 MC Team 2 12,62 -0.7 m/s--- 386
20 Yvette Feikens AV Aquilo MC 12,80 -1.3 m/s12,42 0
21 Suze Zwerver AV Impala MC 13,05 -1.3 m/s12,90 0
22 Merel Levee Groningen ...MC Team 2 13,10 -1.3 m/s13,28 0
23 Esmee Hornstra AV Horror ...MC Team 1 15,30 -0.7 m/s--- 0
Rishani Nagalingam AAC `61 MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tiba Miran Groningen ...MC Team 1 2:23,13 2:17,19 628
2 Ruth Zijlstra AV Heerenveen MC 2:30,17 2:32,80 557
3 Britt van den Hoven AAC `61 MC Team 1 2:31,15 2:32,26 548
4 Elin Slagt AAC `61 MC Team 1 2:31,21 2:35,21 547
5 Suze de Vries AV Horror ...MC Team 1 2:31,92 2:34,73 541
6 Indy de Blaauw AV Aquilo MC 2:38,48 2:32,90 482
7 Veerle Giezen Groningen ...MC Team 2 2:50,77 2:49,70 383
8 Anika Lourens AV Jahn II MC 2:50,93 2:52,74 382
9 Aurore Sterrenburg Groningen ...MC Team 1 2:52,24 --- 373
10 Ingeborg Kuijt Groningen ...MC Team 1 2:54,95 --- 0
11 Hannah de Jong AV Aquilo MC 2:56,35 2:50,87 343
12 Suze Zwerver AV Impala MC 3:09,18 --- 260
13 Esmee Hornstra AV Horror ...MC Team 1 3:09,78 --- 256
14 Nienke Steenbergen Groningen ...MC Team 2 3:17,72 --- 211
15 Annamaria ...Zonneveld Groningen ...MC Team 2 3:20,79 --- 0
16 Renske de Boer AV Impala MC 3:29,00 --- 151
17 Meike Terpstra AV Impala MC 3:53,29 --- 0
Rishani Nagalingam AAC `61 MC Team 2 DNS 2:48,66 0
Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elin Slagt AAC `61 MC Team 1 50,74 52,23 522
2 Noortje Knoll Groningen ...MC Team 1 52,38 53,78 479
3 Danique Huisjes Groningen ...MC Team 1 52,42 --- 478
4 Samarijn Pluijmert AAC `61 MC Team 1 52,63 --- 472
5 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 52,77 --- 469
6 Sarah de Vries AV Impala MC 53,19 54,00 458
7 Maud Visscher Groningen ...MC Team 1 53,32 53,96 0
8 Nanou Hofmann AV Heerenveen MC 53,41 56,96 453
9 Carlijn Loer AV Aquilo MC 54,02 --- 438
10 Silke Bosgraaf AV Impala MC 54,91 55,00 416
11 Tessa van Vliet Groningen ...MC Team 2 58,14 --- 345
12 Anika Lourens AV Jahn II MC 59,65 --- 314
13 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MC Team 1 1:00,10 --- 305
14 Aila Storms Groningen ...MC Team 2 1:00,53 --- 297
15 Anna Stalpers Groningen ...MC Team 2 1:01,87 --- 0
16 Evelien Stienstra AV Horror ...MC Team 1 1:01,97 --- 0
Annabel Paul AV Jahn II MC DNS 48,58 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAC `61 MC Team 1 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 41,39 700
2 Groningen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 42,59 647
3 AV Jahn II MC (4x80m) AV Jahn II - MJC 4 44,76 559
4 AV Heerenveen MC (4x80m) AV Heerenveen - MJC 4 45,43 534
5 Groningen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Groningen Atletiek - MJC 4 46,31 501
6 AV Horror Sneek MC Team 1 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 4 47,12 473
7 AV Aquilo MC (4x80m) AV Aquilo - MJC 4 47,86 447
8 AV Impala MC (4x80m) AV Impala - MJC 4 48,59 423
9 AV Horror Sneek MC Team 2 (4x80m) AV Horror Sneek - MJC 0 DNS 0
9 AAC `61 MC Team 2 (4x80m) AAC `61 - MJC 4 DNF 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II MC 31,26 --- 515
2 Eva Martens Groningen ...MC Team 1 29,43 --- 486
3 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 29,33 --- 485
4 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 26,98 --- 447
5 Karin Vlasblom AV Impala MC 26,90 --- 446
6 Lotte Slomp AAC `61 MC Team 1 26,77 --- 0
7 Nikita Nie Groningen ...MC Team 1 26,62 --- 0
8 Inge-Esmee Drent AV Jahn II MC 24,53 --- 0
9 Roos Koetje AV Aquilo MC 19,67 --- 318
10 Annamaria ...Zonneveld Groningen ...MC Team 2 19,35 --- 312
11 Noortje Sieperda AV Horror ...MC Team 1 18,30 --- 291
12 Amarens Dijkstra AV Horror ...MC Team 1 18,26 --- 0
13 Aina Zwerver AV Impala MC 17,72 --- 0
14 Madelon Geuzinge AAC `61 MC Team 2 17,40 --- 273
15 Merel de Groot AV Aquilo MC 15,89 --- 0
16 Merel Levee Groningen ...MC Team 2 7,78 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Esmee Douma Groningen ...MC Team 1 10,65 --- 553
2 Maud Visscher Groningen ...MC Team 1 10,48 --- 0
3 Annabel Paul AV Jahn II MC 10,00 --- 522
4 Lotte Slomp AAC `61 MC Team 1 9,08 --- 477
5 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 8,85 --- 466
6 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 8,57 --- 0
7 Roos Koetje AV Aquilo MC 7,92 --- 417
8 Noortje Sieperda AV Horror ...MC Team 1 7,80 --- 410
9 Sarah de Vries AV Impala MC 7,69 --- 404
10 Amarens Dijkstra AV Horror ...MC Team 1 7,56 --- 0
11 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 7,49 --- 0
12 Merel de Groot AV Aquilo MC 7,09 --- 0
13 Sanne Lahuis AAC `61 MC Team 2 7,03 --- 367
14 Ellis van Leeuwen Groningen ...MC Team 2 6,74 --- 351
15 Nalin Bosma Groningen ...MC Team 2 5,93 --- 0
16 Aina Zwerver AV Impala MC 5,66 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ilse Prins AAC `61 MC Team 1 1,50 --- 623
1 Noortje Knoll Groningen ...MC Team 1 1,50 --- 623
3 Carlijn Loer AV Aquilo MC 1,45 --- 582
4 Annamarijn... Ginneken AV Horror ...MC Team 1 1,40 --- 541
5 Eva Bos AAC `61 MC Team 1 1,35 --- 0
5 Eva Martens Groningen ...MC Team 1 1,35 --- 0
7 Veerle Giezen Groningen ...MC Team 2 1,35 --- 499
8 Jildou Binnema AV Heerenveen MC 1,30 --- 462
9 Hayat Askar AV Heerenveen MC 1,30 --- 0
10 Fleur de Vries AV Impala MC 1,20 --- 389
11 Ellis van Leeuwen Groningen ...MC Team 2 1,20 --- 0
12 Julia Rinsma AV Impala MC 1,10 --- 0
Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 NM --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Brecht van der Vliet Groningen ...MC Team 1 5,17 +0.2 m/s--- 654
2 Tiba Miran Groningen ...MC Team 1 4,89 +0.0 m/s--- 0
3 Welmoed va...der Windt AV Horror ...MC Team 1 4,79 +1.8 m/s--- 578
4 Olivia Carli AAC `61 MC Team 1 4,41 +2.0 m/s--- 500
5 Kim Otten AV Heerenveen MC 4,40 +0.4 m/s--- 498
6 Inge-Esmee Drent AV Jahn II MC 4,37 +0.0 m/s--- 492
7 Karin Vlasblom AV Impala MC 4,25 +0.0 m/s--- 468
8 Ella Flapper Groningen ...MC Team 2 4,20 +1.6 m/s--- 458
9 Samarijn Pluijmert AAC `61 MC Team 1 4,13 +1.7 m/s--- 0
10 Elisa Hoven AAC `61 MC Team 2 3,95 +0.9 m/s--- 408
11 Lisanne de Haan AV Heerenveen MC 3,68 +0.0 m/s--- 0
12 Sanne Lahuis AAC `61 MC Team 2 3,63 +0.0 m/s--- 0
13 Yvette Feikens AV Aquilo MC 3,44 +0.0 m/s--- 306
14 Amarins Loonstra AV Impala MC 3,30 +0.3 m/s--- 0
15 Nienke Steenbergen Groningen ...MC Team 2 3,16 +0.0 m/s--- 0
16 Lieke Kooij AV Horror ...MC Team 1 2,97 +0.5 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas MD 8,61 -0.8 m/s8,55 626
2 Maite Stienstra AV Lionitas MD 8,69 -0.8 m/s8,70 610
3 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 8,77 -0.8 m/s8,86 593
4 Sara Esposito AV Aquilo MD 8,79 -0.8 m/s8,74 590
5 Celine Dijkstra AAC `61 MD Team 1 8,88 -0.8 m/s8,85 572
6 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 8,95 -1.8 m/s9,09 558
7 Sterre Kievit Groningen ...MD Team 1 9,01 -0.8 m/s8,87 0
8 Lisanna Mustafa Groningen ...MD Team 3 9,18 -1.8 m/s9,30 515
9 Fione Fennema AV Lionitas MD 9,21 -1.8 m/s8,99 0
10 Kiki Beukenkamp Groningen ...MD Team 2 9,23 -1.8 m/s8,98 506
11 Mariame Diallo AV Heerenveen MD 9,27 -1.8 m/s9,02 499
12 Amy Zondervan AAC `61 MD Team 1 9,55 -1.8 m/s9,37 450
13 Erin Rademaker AAC `61 MD Team 1 9,56 -1.0 m/s9,61 0
14 Fleur de Vries AV Impala MD 9,62 -1.0 m/s9,80 439
15 Kyla Koops AV Heerenveen MD 9,66 -1.0 m/s9,49 432
16 Anke Hoekstra AV Impala MD 9,80 -1.0 m/s9,61 409
17 Jula Kraak AV Start `78 MD 9,84 -0.5 m/s9,99 403
18 Dieuwertje...oenmakers AAC `61 MD Team 2 9,89 -0.5 m/s9,84 395
19 Britt Miedema AV Horror Sneek MD 9,93 -0.5 m/s9,91 389
20 Jennifer Munsterman AV Start `78 MD 9,97 -0.1 m/s10,31 383
21 Norah Keijzer AV Heerenveen MD 10,00 -0.5 m/s9,94 0
22 Annet Jansen AV Jahn II MD 10,15 -1.0 m/s9,71 355
23 Eline Geertsema AV Aquilo MD 10,17 -0.1 m/s10,62 352
24 Rixt van Schepen AV Horror Sneek MD 10,21 -0.1 m/s10,60 346
25 Skye Hoekstra AV Start `78 MD 10,23 -1.5 m/s--- 0
26 Sophie Holwerda AV Jahn II MD 10,26 -1.0 m/s9,77 339
27 Aurelia Broersma AV Impala MD 10,30 -0.1 m/s10,20 0
28 Birgit Havenga Groningen ...MD Team 2 10,61 -0.1 m/s10,15 290
29 Eefke Plugge AV Aquilo MD 10,64 -0.5 m/s10,06 0
30 Lotte de Weerd Groningen ...MD Team 3 10,87 -1.5 m/s--- 255
31 Amélie de Vries Groningen ...MD Team 3 11,71 -1.5 m/s12,08 0
Liv Komdeur AAC `61 MD Team 2 DNS --- 0
Noor von Hebel Groningen ...MD Team 2 DNS 10,72 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sterre Kievit Groningen ...MD Team 1 3:26,25 3:19,39 504
2 Jip Boerema Groningen ...MD Team 1 3:31,30 3:26,93 472
3 Yara de Boer AV Lionitas MD 3:35,12 3:31,00 448
4 Bernice Frank AV Lionitas MD 3:36,11 3:29,80 442
5 Anthe Troost AV Horror Sneek MD 3:38,29 3:37,84 430
6 Annyk Kooistra AV Impala MD 3:39,32 3:38,34 424
7 Emma Slopsema Groningen ...MD Team 2 3:39,50 3:44,41 423
8 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 3:40,53 3:37,40 417
9 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 3:40,94 3:38,68 414
10 Michelle Timmer AAC `61 MD Team 2 3:49,31 3:50,20 369
11 Néya Schuhmacher AV Lionitas MD 3:54,30 3:50,00 0
12 Fardau Dam AV Impala MD 3:59,19 4:10,24 319
13 Nikki Duiven AV Start `78 MD 3:59,50 3:44,55 317
14 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 4:03,15 3:58,10 0
15 Juliette Oudekerk Groningen ...MD Team 3 4:04,27 3:52,61 295
16 Lotte de Weerd Groningen ...MD Team 3 4:06,21 4:10,35 286
17 Hilde Wagenaar AV Impala MD 4:07,35 4:02,06 0
18 Lieke de Jong AAC `61 MD Team 1 4:08,96 4:03,10 273
19 Hilja Wever AV Jahn II MD 4:10,85 --- 265
20 Mette Hamstra AV Start `78 MD 4:11,78 3:56,40 261
21 Rixt van Schepen AV Horror Sneek MD 4:22,41 4:19,20 216
22 Lisanne Lub Groningen ...MD Team 2 4:23,18 4:16,44 213
23 Jennifer Munsterman AV Start `78 MD 4:35,56 4:22,11 0
Isa Philine Groningen ...MD Team 3 DNS 4:46,03 0
Noor von Hebel Groningen ...MD Team 2 DNS 4:29,58 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julia Dokter Groningen ...MD Team 1 10,22 -0.1 m/s9,81 579
2 Yara de Boer AV Lionitas MD 10,40 -0.1 m/s10,40 555
3 Alyssa Bulthuis AV Impala MD 10,67 -0.1 m/s10,42 521
4 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 10,68 -0.1 m/s10,47 520
5 Elisabeth de Haan AV Heerenveen MD 10,94 -0.6 m/s10,86 488
6 Martje ter Doest AV Impala MD 10,99 -0.1 m/s10,73 482
7 Nynke Rijpma AV Horror Sneek MD 11,04 -0.1 m/s10,65 477
8 Janette Bosma Groningen ...MD Team 1 11,11 -0.6 m/s11,17 0
9 Tessa de Roos AV Lionitas MD 11,69 -2.6 m/s--- 406
10 Sara Esposito AV Aquilo MD 11,71 -0.6 m/s11,87 404
11 Anthe Troost AV Horror Sneek MD 12,28 -0.6 m/s11,42 348
12 Linda de Vries AV Impala MD 12,38 -1.5 m/s13,00 0
13 Pippa Compagner AV Jahn II MD 12,75 -0.6 m/s12,78 306
14 Néya Schuhmacher AV Lionitas MD 12,88 -1.5 m/s13,00 0
15 Kyra van Rooijen AV Start `78 MD 12,93 -1.4 m/s13,78 291
16 Erin Rademaker AAC `61 MD Team 1 13,03 -0.6 m/s12,92 282
17 Mariame Diallo AV Heerenveen MD 13,11 -1.5 m/s13,26 276
18 Nura Hofstra Groningen ...MD Team 3 13,17 -1.4 m/s13,31 271
19 Lotte Woltman Groningen ...MD Team 2 13,34 -1.5 m/s13,13 257
20 Emma Slopsema Groningen ...MD Team 2 13,40 -1.4 m/s13,79 253
21 Kiki Beukenkamp Groningen ...MD Team 2 13,54 -1.4 m/s13,32 0
22 Helen de Vries AV Jahn II MD 13,60 -2.6 m/s13,93 237
23 Jula Kraak AV Start `78 MD 13,89 -1.4 m/s13,78 216
24 Skye Hoekstra AV Start `78 MD 14,22 -1.5 m/s13,31 0
25 Isa Philine Groningen ...MD Team 3 15,23 -2.6 m/s14,81 127
26 Ella Simon Groningen ...MD Team 3 15,61 -2.6 m/s15,15 0
27 Eefke Plugge AV Aquilo MD 16,97 -2.6 m/s--- 32



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lionitas MD (4x60m) AV Lionitas - MJD 4 32,91 669
2 Groningen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 32,98 665
3 AV Heerenveen MD (4x60m) AV Heerenveen - MJD 4 33,86 619
4 AAC `61 MD Team 1 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 36,15 508
5 AV Impala MD (4x60m) AV Impala - MJD 4 36,18 456
6 AV Horror Sneek MD (4x60m) AV Horror Sneek - MJD 4 36,74 432
6 AV Aquilo MD (4x60m) AV Aquilo - MJD 4 36,85 477
6 AV Jahn II MD (4x60m) AV Jahn II - MJD 4 36,85 477
9 AV Start `78 MD (4x60m) AV Start `78 - MJD 4 37,71 440
10 AAC `61 MD Team 2 (4x60m) AAC `61 - MJD 4 38,75 398
11 Groningen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 39,52 368
12 Groningen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Groningen Atletiek - MJD 4 41,92 282



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Edith Jensma AV Lionitas MD 20,78 25,50 321
2 Alyssa Bulthuis AV Impala MD 19,43 25,81 296
3 Fardau Dam AV Impala MD 18,63 --- 0
4 Luna Faber AAC `61 MD Team 1 18,15 --- 272
5 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 17,53 --- 259
6 Nynke Huitema Groningen ...MD Team 1 17,40 --- 257
7 Lisanne Lub Groningen ...MD Team 2 17,11 --- 251
8 Fardau Reitsma AAC `61 MD Team 2 16,86 --- 246
9 Nikki Duiven AV Start `78 MD 16,71 --- 243
10 Nura Hofstra Groningen ...MD Team 3 15,20 --- 211
11 Nynke Oosterloo Groningen ...MD Team 1 14,14 --- 0
12 Jente van Gilst Groningen ...MD Team 2 13,52 --- 0
13 Eva Tjalsma AV Lionitas MD 13,13 17,00 0
14 Hilja Wever AV Jahn II MD 11,74 --- 132
15 Carleen Trip AV Jahn II MD 10,84 --- 0
16 Julie Bodbijl AV Start `78 MD 10,14 --- 0
17 Jonna Talens Groningen ...MD Team 3 9,38 --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martje ter Doest AV Impala MD 10,46 --- 544
2 Celine Dijkstra AAC `61 MD Team 1 10,36 --- 540
3 Julia Dokter Groningen ...MD Team 1 10,10 --- 527
4 Maite Stienstra AV Lionitas MD 10,06 10,38 525
5 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 9,78 --- 512
6 Edith Jensma AV Lionitas MD 9,69 --- 0
7 Nynke Oosterloo Groningen ...MD Team 1 8,88 --- 0
8 Nikki Duiven AV Start `78 MD 8,10 --- 426
9 Fardau Reitsma AAC `61 MD Team 2 7,13 --- 373
10 Hilja Wever AV Jahn II MD 7,12 --- 372
11 Carleen Trip AV Jahn II MD 7,12 --- 0
12 Britt Miedema AV Horror Sneek MD 6,75 --- 0
13 Julie Bodbijl AV Start `78 MD 6,61 --- 0
14 Luna Faber AAC `61 MD Team 1 6,49 --- 0
15 Lisanna Mustafa Groningen ...MD Team 3 6,41 --- 331
16 Dieuwertje...oenmakers AAC `61 MD Team 2 5,90 --- 0
17 Senne Melinga AV Aquilo MD 5,87 --- 298
18 Fleur de Vries AV Impala MD 5,82 --- 0
19 Juliette Oudekerk Groningen ...MD Team 3 5,75 --- 0
20 Lotte Woltman Groningen ...MD Team 2 5,40 --- 268
Noor von Hebel Groningen ...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yara de Boer AV Lionitas MD 1,55 1,55 663
1 Julia Dokter Groningen ...MD Team 1 1,55 --- 663
3 Tessa de Roos AV Lionitas MD 1,50 --- 0
4 Milou Sieperda AV Horror Sneek MD 1,40 --- 541
5 Annyk Kooistra AV Impala MD 1,35 --- 499
6 Kyla Koops AV Heerenveen MD 1,30 --- 462
6 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 1,30 --- 462
6 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 1,30 --- 462
9 Anke Hoekstra AV Impala MD 1,25 --- 0
10 Jente van Gilst Groningen ...MD Team 2 1,25 --- 426
11 Lieke de Jong AAC `61 MD Team 1 1,20 --- 0
12 Skye Hoekstra AV Start `78 MD 1,20 --- 389
12 Ella Simon Groningen ...MD Team 3 1,20 --- 389
14 Emma Slopsema Groningen ...MD Team 2 1,15 --- 0
15 Helen de Vries AV Jahn II MD 1,10 --- 316
16 Lisa Bosscha AV Start `78 MD 1,10 --- 0
16 Jip Boerema Groningen ...MD Team 1 1,10 --- 0
16 Jonna Talens Groningen ...MD Team 3 1,10 --- 0
Pippa Compagner AV Jahn II MD NM --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Elisabeth de Haan AV Heerenveen MD 4,88 +0.0 m/s--- 597
2 Nynke Rijpma AV Horror Sneek MD 4,66 +1.7 m/s--- 552
3 Sascha Keukenkamp Groningen ...MD Team 1 4,53 +1.1 m/s--- 525
4 Bernice Frank AV Lionitas MD 4,43 +1.4 m/s4,20 504
5 Nina van Halen AAC `61 MD Team 1 4,39 +3.1 m/s--- 496
6 Ellen Teunter Groningen ...MD Team 1 4,39 -0.1 m/s--- 0
7 Tessa de Roos AV Lionitas MD 4,36 +1.8 m/s--- 0
8 Amy Zondervan AAC `61 MD Team 1 3,86 +1.2 m/s--- 0
9 Anouk van Wijk AV Impala MD 3,74 +0.0 m/s--- 366
10 Aurelia Broersma AV Impala MD 3,71 +1.7 m/s--- 0
11 Norah Keijzer AV Heerenveen MD 3,58 +0.0 m/s--- 0
12 Eline Geertsema AV Aquilo MD 3,58 +0.0 m/s--- 334
13 Lotte Woltman Groningen ...MD Team 2 3,52 +1.2 m/s--- 322
14 Michelle Timmer AAC `61 MD Team 2 3,49 +0.9 m/s--- 316
15 Kyra van Rooijen AV Start `78 MD 3,39 +1.5 m/s--- 296
15 Lisanna Mustafa Groningen ...MD Team 3 3,39 +0.7 m/s--- 296
17 Birgit Havenga Groningen ...MD Team 2 3,35 +0.8 m/s--- 0
18 Annet Jansen AV Jahn II MD 3,33 +0.0 m/s--- 284
19 Nova van Driel AAC `61 MD Team 2 3,26 +0.4 m/s--- 0
19 Sophie Holwerda AV Jahn II MD 3,26 +0.5 m/s--- 0
21 Senne Melinga AV Aquilo MD 3,24 +1.5 m/s--- 0
22 Lisa Bosscha AV Start `78 MD 3,19 +0.4 m/s--- 0
23 Amélie de Vries Groningen ...MD Team 3 2,27 +0.0 m/s--- 0