Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lionitas JD AV Lionitas - JJD
Begeleider: Hans Geleynse
Jurylid: Ouder atleet (ondersteunend)
8 5838
2 Groningen Atletiek JD Team 1 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Niels Venema
Jurylid: Wiebe van der Vliet (graag bij MC)
8 5526
3 AAC `61 JD Team 1 AAC `61 - JJD
Begeleider: Leonie Nijstad
Jurylid: Ouder
8 5415
4 AV Impala JD AV Impala - JJD
Begeleider: Joost ter Doest
Jurylid: Joost ter Doest
5 4249
5 Groningen Atletiek JD Team 2 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Robin Wassens
6 3712
6 AV Heerenveen JD AV Heerenveen - JJD
Begeleider: simone
Jurylid: ouder av heerenveen
4 3369
7 AAC `61 JD Team 2 AAC `61 - JJD
Begeleider: Leonie Nijstad
Jurylid: Ouder
5 3351
8 Groningen Atletiek JD Team 3 Groningen Atletiek - JJD
Begeleider: Naomi Kloosterman
6 3300
9 AV Jahn II JD AV Jahn II - JJD
Begeleider: Anouk van der Spoel
Jurylid: Heel veel
5 3147
10 AV Aquilo JD AV Aquilo - JJD
Begeleider: Janine Roelfsema
Jurylid: Marcel Loer
4 3132
11 AV Horror Sneek JD AV Horror Sneek - JJD
Begeleider: Martin / Dick
3 2966

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 10,62 -0.5 m/s10,65 683
2 Reinder Andringa AV Lionitas JD 11,04 -0.5 m/s11,25 612
3 Valenciano Roffel AAC `61 JD Team 2 11,25 -0.5 m/s10,83 578
4 Arnel Ahm...Haeringen Groningen ...JD Team 1 11,53 -1.1 m/s11,92 535
5 Dilano Modderman AV Aquilo JD 11,64 -0.5 m/s11,34 519
6 Marne van der Kooi AV Impala JD 11,66 -1.1 m/s11,46 516
7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 11,89 -0.5 m/s11,20 483
8 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 11,98 -1.1 m/s11,70 470
8 Tim Hermans Groningen ...JD Team 1 11,98 -1.1 m/s11,88 470
10 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 12,07 -0.4 m/s11,94 458
11 Max Kroon AV Heerenveen JD 12,37 -0.4 m/s11,97 418
12 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 1 12,41 -0.4 m/s12,26 413
13 Joris Wagenaar AAC `61 JD Team 2 12,53 -2.4 m/s--- 397
14 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 12,56 -1.3 m/s12,37 394
15 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 2 12,68 -1.3 m/s13,16 379
16 Niels Wever AV Jahn II JD 12,69 -0.4 m/s12,19 377
17 Douwe de Vries AV Impala JD 12,84 -1.3 m/s12,48 359
18 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 13,21 -2.4 m/s13,99 315
19 Thijs van Dam Groningen ...JD Team 3 13,29 -1.3 m/s13,04 306
20 Morrison v...de Vijver AAC `61 JD Team 2 13,95 -2.4 m/s13,83 0
21 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 13,95 -1.3 m/s13,62 235
22 Karst Vader AV Lionitas JD 14,07 -2.4 m/s--- 0
23 Ties Kramer AV Heerenveen JD 15,15 -2.4 m/s--- 0
Leon Wever AV Jahn II JD DNS 11,70 0
Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 DNS 11,94 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ate Clobus AAC `61 JD Team 1 3:02,28 3:05,48 680
2 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 3:04,77 3:07,80 660
3 Arnel Ahm...Haeringen Groningen ...JD Team 1 3:20,89 --- 539
4 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 1 3:25,18 3:22,70 0
5 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 3:25,77 3:24,94 507
6 Leander van den Berg AAC `61 JD Team 1 3:27,64 3:20,53 495
7 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3:32,24 3:24,37 466
8 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 3:43,29 3:35,19 401
9 Niels Wever AV Jahn II JD 3:43,99 3:47,25 397
10 Max Kroon AV Heerenveen JD 3:44,15 3:36,62 396
11 Ruben Piek AV Impala JD 3:45,61 3:34,84 388
12 Sijbren van Gelder AV Lionitas JD 3:46,04 3:40,00 386
13 Douwe de Vries AV Impala JD 3:49,29 3:38,74 369
14 Nick Seerden AV Lionitas JD 3:55,91 3:41,00 335
15 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 3:57,80 3:43,39 325
16 Joris Wagenaar AAC `61 JD Team 2 3:59,66 --- 316
17 Joel Koning AAC `61 JD Team 1 4:01,01 3:58,89 0
18 Kaj Zwart Groningen ...JD Team 3 4:05,13 3:56,08 291
19 Mart Groenboom Groningen ...JD Team 2 4:09,88 4:06,88 269
20 Teun de Jong AV Aquilo JD 4:10,43 4:03,50 267
20 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 4:10,43 4:06,18 267
Leon Wever AV Jahn II JD DNS 3:26,02 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 12,76 -1.8 m/s12,94 613
2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 13,24 -1.8 m/s13,59 562
3 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 14,65 -1.8 m/s14,75 430
4 Kai Gorter Groningen ...JD Team 1 15,06 -1.8 m/s15,72 397
5 Wang van I...n Schenau Groningen ...JD Team 1 15,47 -1.8 m/s15,70 365
6 Ruben Piek AV Impala JD 16,00 -1.8 m/s14,77 326
7 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 16,28 -1.3 m/s16,11 307
7 Daniel Teunter Groningen ...JD Team 2 16,28 -1.3 m/s16,36 307
9 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 16,46 -2.2 m/s17,21 0
10 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 16,66 -1.3 m/s16,33 281
11 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 16,71 -1.3 m/s16,16 278
12 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 16,80 -2.2 m/s17,04 272
13 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 17,11 -1.3 m/s16,29 253
14 Gerard Kramer Groningen ...JD Team 2 17,19 -1.3 m/s16,82 248
15 Joel Koning AAC `61 JD Team 1 17,42 -2.2 m/s18,15 0
16 Kaj Zwart Groningen ...JD Team 3 17,72 -1.8 m/s18,35 216
17 Hidde de Jong AV Aquilo JD 18,35 -1.8 m/s18,24 181
18 Kasper van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 18,59 -2.2 m/s18,09 169
19 Noah Schermer Groningen ...JD Team 2 18,94 -1.8 m/s22,63 0
20 Lueke Renkema AV Impala JD 21,07 -1.8 m/s--- 54
21 Martijn Thoen Groningen ...JD Team 3 23,45 -1.8 m/s21,97 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 34,74 --- 566
2 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 27,87 25,00 462
3 Kai Gorter Groningen ...JD Team 1 26,86 --- 445
4 Simon Bouma AV Impala JD 23,45 --- 387
5 Daniël de Jong AV Jahn II JD 22,73 --- 374
6 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 1 22,50 --- 0
7 Thijs van Dam Groningen ...JD Team 3 22,44 --- 369
8 Dilano Modderman AV Aquilo JD 22,43 --- 369
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 20,41 --- 332
10 Gerard Kramer Groningen ...JD Team 2 18,11 --- 287
11 Morrison v...de Vijver AAC `61 JD Team 2 17,71 --- 279
12 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 17,55 --- 276
13 Noah Sherif Groningen ...JD Team 1 16,58 --- 0
14 Karst Vader AV Lionitas JD 14,25 --- 0
15 Martijn Thoen Groningen ...JD Team 3 11,49 --- 0
16 Daniel Teunter Groningen ...JD Team 2 10,93 --- 0
17 Ties Kramer AV Heerenveen JD 10,84 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 24,12 --- 380
2 Simon Bouma AV Impala JD 20,04 --- 308
3 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 17,85 --- 0
4 Reinder Andringa AV Lionitas JD 17,55 18,80 260
5 Daniël de Jong AV Jahn II JD 16,39 --- 236
6 Noah Sherif Groningen ...JD Team 1 15,44 --- 216
7 Teun de Jong AV Aquilo JD 14,34 --- 193
8 Ties van Leeuwen Groningen ...JD Team 2 13,66 --- 177
9 Julian Keun Groningen ...JD Team 1 12,76 --- 0
10 Kyle Inwards AAC `61 JD Team 2 12,59 --- 153
11 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 12,05 --- 140
12 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 11,64 --- 130
13 Nick Seerden AV Lionitas JD 10,38 13,50 0
14 Thijs van Dam Groningen ...JD Team 3 8,92 --- 59

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Duker AAC `61 JD Team 1 9,32 --- 489
2 Arnel Ahm...Haeringen Groningen ...JD Team 1 7,74 --- 407
3 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 7,43 --- 0
4 Marne van der Kooi AV Impala JD 7,13 --- 373
5 Robin Timmerman AAC `61 JD Team 1 6,56 --- 0
6 Gosse Nijkamp Groningen ...JD Team 3 6,03 --- 308
7 Sijbren van Gelder AV Lionitas JD 6,02 7,00 307
7 Daniel Teunter Groningen ...JD Team 2 6,02 --- 307
9 Karst Vader AV Lionitas JD 5,93 5,65 0
10 Shakir Burmania AV Horror Sneek JD 5,70 --- 287
11 Wybren Dijkstra AV Heerenveen JD 5,36 --- 265

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Sikkema AV Lionitas JD 1,60 1,55 702
2 Mike Berends AAC `61 JD Team 1 1,55 --- 663
3 Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 1,45 --- 582
4 Daan Kedde AAC `61 JD Team 2 1,40 --- 541
5 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 1,40 --- 0
5 Julius Beekman Groningen ...JD Team 1 1,40 --- 0
7 Jan Elsinga AV Heerenveen JD 1,35 --- 499
7 Zivaldo Zimmerman AV Aquilo JD 1,35 --- 499
9 Sander de Haan AV Horror Sneek JD 1,30 --- 462
10 Mart Groenboom Groningen ...JD Team 2 1,25 --- 426
10 Kasper van Leeuwen Groningen ...JD Team 3 1,25 --- 426
12 Rick Jan Wiechers AV Jahn II JD 1,20 --- 389
13 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 1,20 --- 0
14 Lueke Renkema AV Impala JD 1,15 --- 352
15 Nick Seerden AV Lionitas JD 1,15 --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Quinten Geleynse AV Lionitas JD 4,70 +2.1 m/s4,41 560
2 Jurgen Jansma AAC `61 JD Team 1 4,09 +0.7 m/s--- 436
3 Marne van der Kooi AV Impala JD 4,07 +0.8 m/s--- 432
4 Tim Hermans Groningen ...JD Team 1 3,93 +0.0 m/s--- 404
5 Max Kroon AV Heerenveen JD 3,90 +2.7 m/s--- 398
6 Tim Elferink AAC `61 JD Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 0
7 Darriën Depenbrock AV Jahn II JD 3,81 -0.9 m/s--- 380
8 Gosse Nijkamp Groningen ...JD Team 3 3,31 +0.0 m/s--- 280
9 Jiri Heppener AV Horror Sneek JD 3,13 +1.3 m/s--- 244
10 Hidde de Jong AV Aquilo JD 3,07 +0.2 m/s--- 232
11 Ties Kramer AV Heerenveen JD 3,00 +1.2 m/s--- 0
12 Bas ter Steege Groningen ...JD Team 2 2,99 +0.0 m/s--- 216
13 Yarne Dotinga Groningen ...JD Team 3 2,90 +0.5 m/s--- 0
Cuno Harmes Groningen ...JD Team 1 DNS --- 0