Uitslagen Junioren B Poule 44 Wedstrijd 2 [2019]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ties van Beek AV Sprint Jongens 11,26 +1.6 m/s11,20 742
2 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 11,51 +1.6 m/s11,54 685
3 Tim Klein DJA Jongens 11,70 +1.6 m/s11,80 644
4 Jaco Delissen AV Attila Jongens 11,73 +1.6 m/s12,05 637
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens 11,86 +2.4 m/s12,12 610
6 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 11,90 +2.4 m/s12,17 601
7 Luca Hellings Typhoon Jongens 11,90 +2.4 m/s12,19 601
8 Thom Kortenoever Typhoon Jongens 12,00 +2.4 m/s12,21 0
9 Vincent Decraene AV `56 Jongens 12,05 +2.4 m/s12,12 570
10 Fabian Molenaar AV Spirit ...d Jongens 12,09 +2.4 m/s12,41 562
11 Kaj Hoornweg Spado Jongens 12,15 +2.8 m/s12,64 550
12 Jesper van Meer Spado Jongens 12,18 +1.6 m/s11,98 0
13 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 12,19 +1.6 m/s12,04 0
14 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 12,42 +2.8 m/s13,63 0
15 Finn Hultermans AV Attila Jongens 12,54 +2.8 m/s12,66 0
16 Bram Schumacher CAV Energie Jongens 12,92 +2.8 m/s13,14 0
17 Steven de Kock AV Passaat Jongens 13,30 +2.8 m/s13,37 0
18 Finn Hillemans DJA Jongens 14,42 +2.8 m/s14,50 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Job Visscher Spado Jongens 54,29 53,66 628
2 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 54,57 55,93 618
3 Stan Buddingh Typhoon Jongens 54,63 54,00 615
4 Brent Philips Spado Jongens 54,73 54,10 0
5 Jamal Abdallah AV Schelde...t Jongens 55,89 58,01 0
6 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 55,99 56,87 566
7 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 57,64 56,21 508
8 Wouter Schets AV `56 Jongens 58,31 1:03,00 0
9 Lucas Bal CAV Energie Jongens 58,48 1:00,00 481
10 Stan van Tilburg AV Sprint Jongens 58,86 1:02,31 468
11 Joris van der Wagt Scorpio Jongens 58,91 1:00,00 467
12 Casper Slangen AV Attila Jongens 59,57 58,66 445
13 Sem van Campen AV Sprint Jongens 1:00,08 1:01,08 0
14 Benjamin den Hartog CAV Energie Jongens 1:02,50 1:03,00 0
15 Duc Hendriksen AV Attila Jongens 1:03,51 1:04,00 0
16 Daan Moelands DJA Jongens 1:03,97 1:00,00 316
17 Mink van de Wal AV Spirit ...d Jongens 1:04,54 1:04,99 0
Justin Sluiter Typhoon Jongens DNS 57,00 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lars Laros Scorpio Jongens 4:31,27 4:12,00 581
2 Rafiq el Morabit Spado Jongens 4:37,30 4:54,00 542
3 Wouter Schets AV `56 Jongens 4:38,25 4:29,89 536
4 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 4:38,70 4:39,89 533
5 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 4:38,92 4:32,13 531
6 Axel Linders Spado Jongens 4:39,55 4:52,00 0
7 Jamie Hanselaar Typhoon Jongens 4:45,95 5:07,20 488
8 Jasper Mol AV Sprint Jongens 4:46,48 4:40,11 485
9 Casper Slangen AV Attila Jongens 4:49,68 4:56,22 466
10 Danick Imholz CAV Energie Jongens 4:49,88 4:38,00 0
11 Niels Nieuwenhuizen AV Spirit ...d Jongens 4:51,07 4:40,00 458
12 Ralph de Maat AV Schelde...t Jongens 4:56,18 4:50,93 0
13 Mels Hillemans DJA Jongens 5:12,68 --- 342
14 Koen Tilman AV Sprint Jongens 5:18,01 5:00,48 0
15 Daan Vermeeren DJA Jongens 5:27,37 --- 0
Stan Buddingh Typhoon Jongens DNS 4:30,00 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ties van Beek AV Sprint Jongens 14,60 +2.3 m/s14,41 892
2 Finn de Graaf AV Attila Jongens 14,97 +2.3 m/s15,41 852
3 Jip Haest Spado Jongens 15,03 +2.3 m/s15,35 845
4 Thijs de Wild Typhoon Jongens 16,65 +2.3 m/s16,90 690
5 Daan Hultermans Spado Jongens 17,36 +2.3 m/s18,48 0
6 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 17,81 +2.3 m/s19,01 597
7 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 18,86 +1.0 m/s19,03 522
8 Steven de Kock AV Passaat Jongens 19,15 +1.0 m/s20,97 503
9 Daan Verhoeven AV Attila Jongens 19,40 +1.0 m/s19,45 0
10 Ralph de Maat AV Schelde...t Jongens 19,53 +1.0 m/s19,58 478
11 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 19,96 +1.0 m/s20,50 452



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Typhoon Jongens (4x100m) Typhoon - JJB 4 46,58 656
2 Spado Jongens (4x100m) Spado - JJB 4 47,04 631
3 AV Attila Jongens (4x100m) AV Attila - JJB 4 47,32 616
4 AV Sprint Jongens (4x100m) AV Sprint - JJB 4 48,05 578
5 AV Scheldesport Jongens (4x100m) AV Scheldesport - JJB 4 48,31 565
6 AV `56 Jongens (4x100m) AV `56 - JJB 4 48,67 547
7 CAV Energie Jongens (4x100m) CAV Energie - JJB 4 50,53 458
8 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - JJB 4 52,46 372
9 DJA Jongens (4x100m) DJA - JJB 4 54,42 290
10 AV Passaat Jongens (4x100m) AV Passaat - JJB 0 DNS 0
10 AV Spiridon Jongens (4x100m) AV Spiridon - JJB 0 DNS 0
10 DAK Jongens (4x100m) DAK - JJB 0 DNS 0
10 Scorpio Jongens (4x100m) Scorpio - JJB 0 DNS 0
10 THOR Jongens (4x100m) THOR - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Thomas Knoop Typhoon Jongens 55,90 63,14 54,43 55,11 63,14 58,70 800
2 Robbert Maas Spado Jongens 48,34 47,90 51,06 50,01 51,06 --- 647
3 Brent Philips Spado Jongens 43,27 39,42 X X 43,27 --- 0
4 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 30,26 34,51 34,22 38,18 38,18 39,00 463
5 Kevin van Loon DAK Jongens 33,45 34,54 33,37 34,50 34,54 34,71 406
6 Joey de Hesselle DJA Jongens 34,17 32,00 29,41 29,72 34,17 --- 400
7 Matthijs Roos AV `56 Jongens 30,48 X 31,88 33,87 33,87 27,92 395
8 Tijn Blom AV Sprint Jongens 31,02 30,21 32,73 31,83 32,73 --- 376
9 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 30,14 31,40 X 26,38 31,40 34,35 0
10 Duc Hendriksen AV Attila Jongens X 29,66 28,48 X 29,66 --- 324
11 Jamie Hanselaar Typhoon Jongens 26,90 - - - 26,90 32,56 0
12 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 26,59 26,12 25,90 26,87 26,87 --- 274
13 Finn Hillemans DJA Jongens 24,33 26,62 26,71 X 26,71 --- 0
14 Thom Groeneweg AV Spirit ...d Jongens 22,71 25,12 23,30 25,22 25,22 26,39 243



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alexander ...nthonisen Spado Jongens X 43,34 43,36 X 43,36 --- 751
2 Thomas Knoop Typhoon Jongens 38,32 42,01 40,74 39,95 42,01 42,34 725
3 Brent Philips Spado Jongens 36,98 35,99 - - 36,98 --- 0
4 Kristian Munning AV Spirit ...d Jongens 30,44 X 30,69 31,35 31,35 29,32 505
5 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 25,98 22,60 X 27,58 27,58 27,46 418
6 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens X 22,17 24,76 25,65 25,65 30,50 371
7 Samuel de Hoog AV Attila Jongens X 25,55 X X 25,55 --- 369
8 Kevin van Loon DAK Jongens 20,96 19,84 X 23,09 23,09 23,32 306
9 Mark Smolders AV Sprint Jongens X X X 21,06 21,06 --- 252
10 Mels Hillemans DJA Jongens 18,92 18,01 20,05 20,63 20,63 --- 241
11 Ryan Karelse AV `56 Jongens 20,39 20,02 20,13 19,70 20,39 16,74 234
12 Thom Groeneweg AV Spirit ...d Jongens 14,96 15,35 18,56 20,21 20,21 20,42 0
Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens - DNS 20,00 0
Jord Pluimes Scorpio Jongens - DNS 30,00 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alexander ...nthonisen Spado Jongens X X 14,15 15,07 15,07 --- 793
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens - 12,55 12,43 12,85 12,85 11,40 656
3 Thomas Knoop Typhoon Jongens 12,41 12,51 12,21 11,88 12,51 12,22 634
4 Mark Smolders AV Sprint Jongens 10,36 - 11,13 11,21 11,21 --- 546
5 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 10,52 10,37 9,64 10,22 10,52 11,02 498
6 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 10,45 10,18 10,15 10,05 10,45 9,80 493
7 Samuel de Hoog AV Attila Jongens 10,11 9,51 8,78 9,90 10,11 --- 468
8 Joey de Hesselle DJA Jongens 8,79 7,79 8,84 8,48 8,84 --- 373
9 Kevin van Loon DAK Jongens 8,80 8,54 8,51 8,81 8,81 9,10 370
10 Kristian Munning AV Spirit ...d Jongens 8,38 8,81 7,87 8,49 8,81 8,50 370
11 Jelle van der Wel Spado Jongens 7,81 7,62 7,28 7,36 7,81 --- 0
12 Pascal Boonman AV `56 Jongens 7,43 7,49 7,44 7,46 7,49 7,89 0
Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens - - - - DNS 11,00 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam 1.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
1 Justin Sluiter Typhoon Jongens 1,80 1,85 680
2 Casper Haagh Scorpio Jongens 1,70 1,70 587
3 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 1,65 --- 540
3 Mels Hillemans DJA Jongens O O O O 1,65 --- 540
5 Steven de Kock AV Passaat Jongens 1,60 --- 492
5 Jelle van der Wel Spado Jongens 1,60 --- 492
5 Chris van den Berg AV Spirit ...d Jongens 1,60 1,55 492
8 Matthijs Roos AV `56 Jongens 1,55 1,60 444
9 Ivo de Wit Spado Jongens XO 1,55 --- 0
10 Duc Hendriksen AV Attila Jongens O O XO XO 1,55 --- 444
11 Fabian Molenaar AV Spirit ...d Jongens O O O XO XXX 1,45 1,50 0
Ryan Karelse AV `56 Jongens XXX NM 1,65 0
Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens DNS 1,80 0
Finn de Graaf AV Attila Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jip Haest Spado Jongens 4,10 --- 833
2 Samuel de Hoog AV Attila Jongens 3,70 --- 727
3 Benjamin den Hartog CAV Energie Jongens 3,10 2,60 558
4 Tim Klein DJA Jongens 2,90 --- 498
5 Thom Kortenoever Typhoon Jongens 2,60 2,10 404
6 Roan Hekkers AV `56 Jongens 2,20 2,10 270
7 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 2,10 2,20 234



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Ramon Biondina Spado Jongens X 6,37 X 6,38 6,38 +1.6 m/s--- 689
2 Tim Klein DJA Jongens X 6,19 X 5,66 6,19 +2.7 m/s--- 647
3 Thijs de Wild Typhoon Jongens X 6,09 6,06 6,15 6,15 +1.4 m/s6,06 638
4 Tijn Blom AV Sprint Jongens 5,25 5,28 5,08 5,67 5,67 +3.2 m/s--- 530
5 Casper Haagh Scorpio Jongens 5,33 5,65 3,31 5,58 5,65 +1.5 m/s5,75 526
6 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 5,62 5,56 5,46 X 5,62 +1.1 m/s--- 519
7 Lucas Bal CAV Energie Jongens 5,27 5,44 5,11 5,26 5,44 +3.0 m/s5,60 477
8 Pascal Boonman AV `56 Jongens 4,68 4,99 5,07 5,20 5,20 +1.9 m/s5,16 420
9 Largo de Leeuw Spado Jongens X X 5,11 X 5,11 +3.0 m/s--- 0
10 Roan Hekkers AV `56 Jongens X 5,03 5,06 X 5,06 +2.1 m/s5,11 0
11 Daan Verhoeven AV Attila Jongens 4,98 4,74 4,54 4,66 4,98 +3.8 m/s--- 366
12 Bram Schumacher CAV Energie Jongens 4,84 4,63 4,64 4,55 4,84 +1.5 m/s--- 0
13 Finn Hultermans AV Attila Jongens 3,59 4,62 4,48 4,51 4,62 +2.0 m/s--- 0
14 Chris van den Berg AV Spirit ...d Jongens 4,41 4,30 4,46 4,55 4,55 +2.2 m/s4,98 259
15 Mink van de Wal AV Spirit ...d Jongens 4,33 4,23 4,07 - 4,33 +2.7 m/s3,81 0
16 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens - 3,40 2,85 4,18 4,18 +0.8 m/s4,04 162
17 Daan Vermeeren DJA Jongens 3,76 3,77 3,57 3,63 3,77 +2.2 m/s--- 0
18 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 3,73 3,61 X X 3,73 +4.3 m/s4,11 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 12,38 +2.7 m/s12,53 795
2 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 12,39 +2.7 m/s12,40 793
3 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 12,52 +2.7 m/s12,72 0
4 Hanna van Baast AV Attila Meisjes 12,80 +2.7 m/s13,26 713
5 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 13,00 +2.7 m/s13,01 676
6 Ilse Stok CAV Energie Meisjes 13,03 +2.7 m/s13,24 0
7 Helene Borsje AV Passaat Meisjes 13,17 +2.7 m/s13,43 646
8 Anouk van Dal DAK Meisjes 13,46 +2.7 m/s13,46 596
9 Fleur Leenheer Delta Sport Meisjes 13,52 +3.5 m/s13,93 586
10 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 13,52 +3.5 m/s13,63 586
11 Wisterlande Kouters DJA Meisjes 13,71 +3.5 m/s13,70 554
12 Lucelle vd Meijden Typhoon Meisjes 13,77 +2.2 m/s--- 544
13 Aimée Marquet Spado Meisjes 13,93 +3.5 m/s13,72 0
14 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 13,95 +2.2 m/s--- 0
15 Benedicte Kimwanga DJA Meisjes 13,95 +3.5 m/s14,50 0
16 Gitte Wilmsen AV Spirido...k Meisjes 14,09 +3.5 m/s14,21 494
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 14,18 +3.5 m/s14,38 480
18 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 14,20 +2.2 m/s14,70 477
19 Fanny Kieboom AV Attila Meisjes 14,52 +3.5 m/s14,00 0
20 Lisa Kapteijn AV `56 Meisjes 15,23 +2.2 m/s15,50 0
21 Karlijn van de Ven DAK Meisjes 16,34 +2.2 m/s--- 0
Daphne van de Burg AV Spirido...k Meisjes DQ 16,39 0
Veerle Derksen Typhoon Meisjes DNS --- 0
Aimee Marquet Typhoon Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1:00,39 58,00 765
2 Linsy Heestermans AV Sprint Meisjes 1:02,20 1:01,47 711
3 Amber Bosman CAV Energie Meisjes 1:02,39 1:04,70 706
4 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 1:03,48 59,88 675
5 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 1:03,74 1:04,54 668
6 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1:04,33 1:04,15 0
7 Veerle van Son Scorpio Meisjes 1:04,51 1:44,00 0
8 Lotte van Lieshout CAV Energie Meisjes 1:05,65 1:06,24 0
9 Ruchama Houtzager Delta Sport Meisjes 1:05,69 1:07,19 616
10 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1:07,62 1:40,00 567
11 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 1:08,42 1:01,00 0
12 Lucelle vd Meijden Typhoon Meisjes 1:08,44 --- 547
13 Tessa Mertens DJA Meisjes 1:11,98 1:10,00 467
14 Tess van Ostaijen DJA Meisjes 1:12,88 1:12,20 0
15 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 1:14,41 1:08,69 0
16 Daphne van de Burg AV Spirido...k Meisjes 1:23,48 1:21,22 253



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willemijn Fuite AV Attila Meisjes 4:55,32 5:04,04 706
2 Froukje Mons CAV Energie Meisjes 5:19,72 5:32,00 562
3 Ilse Goudswaard Delta Sport Meisjes 5:28,03 5:31,58 517
4 Sanne de Baar AV `56 Meisjes 5:29,67 5:35,26 509
5 Noortje de Deugd Spado Meisjes 5:32,88 5:29,42 493
6 Anouk Boomaerts DJA Meisjes 5:40,30 5:30,00 456
7 Veerle Smits AV `56 Meisjes 5:51,73 5:36,94 0
8 Fenna Verweij DAK Meisjes 5:54,69 5:58,80 390
9 Parel van Nieuwkoop CAV Energie Meisjes 5:57,61 5:46,55 0
10 Nikki van Gool AV Spirido...k Meisjes 6:10,03 3:44,10 324
Yanniek va...roekhoven Spado Meisjes DNF 5:33,00 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 14,74 -0.1 m/s14,50 778
2 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 16,03 -0.1 m/s15,10 643
3 Veerle van Son Scorpio Meisjes 16,37 -0.1 m/s16,21 611
4 Linsy Heestermans AV Sprint Meisjes 16,51 -0.1 m/s16,61 0
5 Lotte Haest Spado Meisjes 16,52 +2.4 m/s--- 597
6 Ruchama Houtzager Delta Sport Meisjes 17,10 -0.1 m/s17,35 547
7 Aniek van Opstal DJA Meisjes 17,83 +2.4 m/s19,00 488
8 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 18,03 -0.1 m/s17,24 472
9 Deandra de Camps CAV Energie Meisjes 18,15 -0.1 m/s17,75 0
10 Benedicte Kimwanga DJA Meisjes 18,25 +2.4 m/s19,00 0
11 Gitte Wilmsen AV Spirido...k Meisjes 18,34 +2.4 m/s18,16 449
12 Amber van ... Klundert Spado Meisjes 19,05 +2.4 m/s18,30 0
13 Tessa van Heeswijk DAK Meisjes 20,23 +2.4 m/s20,92 324
14 Daphne van de Burg AV Spirido...k Meisjes 20,82 -0.1 m/s16,39 0
Lisa Kapteijn AV `56 Meisjes DNS 21,53 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 CAV Energie Meisjes (4x100m) CAV Energie - MJB 4 52,41 656
2 Spado Meisjes (4x100m) Spado - MJB 4 53,55 606
3 Delta Sport Meisjes (4x100m) Delta Sport - MJB 4 53,62 603
4 AV Passaat Meisjes (4x100m) AV Passaat - MJB 0 54,89 550
4 DAK Meisjes (4x100m) DAK - MJB 4 54,89 550
6 AV `56 Meisjes (4x100m) AV `56 - MJB 4 55,70 518
7 DJA Meisjes (4x100m) DJA - MJB 4 DQ 0
7 AV Attila Meisjes (4x100m) AV Attila - MJB 4 DNS 0
7 AV Spiridon / Gloria Atletiek Meisjes (4x100m) - MJB 0 DNS 0
7 AV Sprint Meisjes (4x100m) AV Sprint - MJB 0 DNS 0
7 Scorpio Meisjes (4x100m) Scorpio - MJB 0 DNS 0
7 SV Diomedon Meisjes (4x100m) SV Diomedon - MJB 0 DNS 0
7 THOR Meisjes (4x100m) THOR - MJB 0 DNS 0
7 Typhoon Meisjes (4x100m) Typhoon - MJB 0 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 29,12 27,50 30,64 28,86 30,64 --- 610
2 Fenna Gelderblom AV `56 Meisjes 25,17 28,09 27,36 28,98 28,98 31,16 580
3 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes X 28,16 28,83 X 28,83 33,00 577
4 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 26,21 27,78 26,77 25,87 27,78 --- 558
5 Eline Verschueren CAV Energie Meisjes 25,46 23,10 26,06 24,36 26,06 --- 0
6 Nikki van Gool AV Spirido...k Meisjes 19,18 23,60 22,93 22,93 23,60 23,09 476
7 Tessa Mertens DJA Meisjes 20,55 14,41 17,97 22,22 22,22 --- 448
8 Tanya de Jongh DJA Meisjes 19,44 21,84 19,78 21,70 21,84 --- 0
9 Amber vt Zelfde Typhoon Meisjes 20,96 21,05 18,43 16,34 21,05 --- 423
10 Hanneke de Gouw DAK Meisjes 17,64 19,38 16,75 18,17 19,38 19,21 386
11 Elle van de Burg AV Spirido...k Meisjes 16,83 X 18,34 X 18,34 15,25 0
12 Marieke Verschure AV Attila Meisjes 17,03 14,79 13,93 17,44 17,44 --- 342
13 Anouk Leenheer Delta Sport Meisjes 14,44 13,11 14,95 12,23 14,95 17,27 281
14 Veerle Smits AV `56 Meisjes 12,65 13,24 13,55 13,00 13,55 14,46 0
15 Gwen Franken Spado Meisjes 13,25 12,76 12,40 11,79 13,25 --- 236
16 Karlijn van de Ven DAK Meisjes 8,02 10,18 10,14 12,16 12,16 --- 0
17 Julia Ooms Spado Meisjes 9,93 10,44 9,77 X 10,44 --- 0
18 Eva Kievits Delta Sport Meisjes 9,93 8,08 7,83 X 9,93 9,30 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Meisjes X 36,21 35,86 31,76 36,21 --- 666
2 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes X 23,90 X X 23,90 --- 412
3 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 21,84 22,68 20,38 X 22,68 25,00 384
4 Safira den Oudsten AV Spirido...k Meisjes 22,56 19,29 X 21,70 22,56 23,14 381
5 Eline van Vugt SV Diomedon Meisjes X 22,18 19,06 X 22,18 23,58 372
6 Amber vt Zelfde Typhoon Meisjes 21,92 21,75 21,64 21,30 21,92 --- 365
7 Nathalia Montijn CAV Energie Meisjes X X 20,04 21,59 21,59 22,00 0
8 Fenne Pellaers AV `56 Meisjes X 18,05 18,85 20,94 20,94 21,13 342
9 Mirte Rommers DJA Meisjes 19,02 20,30 20,34 18,77 20,34 --- 327
10 Lieselotte Wielage AV Attila Meisjes 20,06 18,42 X 18,50 20,06 --- 320
11 Nikki van Gool AV Spirido...k Meisjes 17,66 14,68 17,73 X 17,73 16,10 0
12 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 13,18 14,44 16,67 16,81 16,81 --- 235
13 Gwen Franken Spado Meisjes 15,02 13,46 14,75 15,20 15,20 --- 0
14 Tanya de Jongh DJA Meisjes X 14,82 15,02 13,76 15,02 --- 0
15 Isabella Hulsken Delta Sport Meisjes 14,09 13,53 13,62 12,98 14,09 --- 157
16 Anja de Bruijn AV Attila Meisjes X 11,79 12,29 12,78 12,78 --- 0
17 Eva Kievits Delta Sport Meisjes 7,41 X 8,27 9,22 9,22 10,27 0
Veerle Derksen Typhoon Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Meisjes 12,67 12,58 12,46 12,60 12,67 --- 760
2 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X X 10,87 10,32 10,87 11,00 647
3 Hanna van Baast AV Attila Meisjes X 10,25 9,69 10,82 10,82 --- 644
4 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 10,28 9,75 X 9,65 10,28 --- 608
5 Amber vt Zelfde Typhoon Meisjes 9,07 9,65 8,65 9,72 9,72 --- 570
6 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 8,68 9,57 8,81 9,02 9,57 --- 560
7 Nathalia Montijn CAV Energie Meisjes 9,22 8,25 8,76 8,84 9,22 10,40 0
8 Anouk van Dal DAK Meisjes 8,57 9,06 8,30 8,44 9,06 8,84 524
9 Fenne Pellaers AV `56 Meisjes 8,98 8,56 8,37 8,91 8,98 9,42 518
10 Sofie Klein DJA Meisjes 7,93 8,83 8,66 8,76 8,83 --- 507
11 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 8,51 8,11 8,76 8,39 8,76 8,13 502
12 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 7,71 8,67 7,95 8,06 8,67 --- 0
13 Fenna Gelderblom AV `56 Meisjes 8,50 - - - 8,50 9,07 0
14 Safira den Oudsten AV Spirido...k Meisjes 7,34 7,17 8,13 8,37 8,37 8,92 474
15 Elle van de Burg AV Spirido...k Meisjes 6,56 7,87 8,26 7,89 8,26 6,85 0
16 Eline van Vugt SV Diomedon Meisjes 7,40 7,27 8,22 7,75 8,22 7,58 0
17 Marieke Verschure AV Attila Meisjes 6,83 7,64 6,51 7,88 7,88 --- 0
18 Indy Vermeiren DJA Meisjes 7,36 - 7,45 7,83 7,83 --- 0
19 Tessa van Heeswijk DAK Meisjes 7,15 - 7,53 7,78 7,78 8,88 0
20 Yanniek va...roekhoven Spado Meisjes 6,96 6,60 6,70 X 6,96 --- 0
21 Anouk Leenheer Delta Sport Meisjes 6,10 6,40 6,29 6,35 6,40 6,20 318
Veerle Derksen Typhoon Meisjes - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Venisha da Silva CAV Energie Meisjes 1,60 1,60 832
2 Maaike van Rijswijk CAV Energie Meisjes 1,55 1,55 0
3 Mirte Rommers DJA Meisjes 1,50 --- 0
4 Anne van Nierop DAK Meisjes 1,50 1,50 726
5 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1,50 1,50 726
6 Aniek van Opstal DJA Meisjes 1,50 --- 726
7 Helene Borsje AV Passaat Meisjes 1,45 --- 672
8 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 1,40 --- 0
9 Cindy Jansen Spado Meisjes 1,40 --- 615
10 Fleur Leenheer Delta Sport Meisjes 1,40 1,40 615
11 Sanne de Baar AV `56 Meisjes 1,30 1,36 484
11 Marieke Verschure AV Attila Meisjes 1,30 --- 484
13 Elle van de Burg AV Spirido...k Meisjes 1,20 1,15 348
14 Eline van Vugt SV Diomedon Meisjes 1,20 1,30 0
Renske Luijnenburg Spado Meisjes --- ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 5,49 5,58 5,45 5,28 5,58 +2.8 m/s--- 813
2 Venisha da Silva CAV Energie Meisjes 5,20 5,09 5,07 5,12 5,20 +1.5 m/s5,50 724
3 Linsy Heestermans AV Sprint Meisjes 4,84 5,15 5,01 4,88 5,15 +2.0 m/s--- 713
4 Fanny Kieboom AV Attila Meisjes 4,98 4,18 3,89 4,34 4,98 +1.9 m/s--- 672
5 Helene Borsje AV Passaat Meisjes 4,80 4,88 4,89 4,88 4,89 +1.8 m/s--- 650
6 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 4,64 4,42 4,59 4,39 4,64 +1.7 m/s--- 0
7 Wisterlande Kouters DJA Meisjes 4,20 4,39 4,59 4,53 4,59 +3.8 m/s--- 576
8 Lucelle vd Meijden Typhoon Meisjes 4,58 4,15 X 4,06 4,58 +1.9 m/s--- 573
9 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 4,36 4,56 3,11 4,36 4,56 +1.9 m/s4,74 568
10 Iza Nijsse AV `56 Meisjes X 4,50 4,40 X 4,50 +2.0 m/s4,67 553
11 Aniek van Opstal DJA Meisjes 4,43 4,45 4,29 4,37 4,45 +1.3 m/s--- 0
12 Gitte Wilmsen AV Spirido...k Meisjes 4,24 4,33 4,03 4,42 4,42 +2.8 m/s4,57 533
13 Anne van Nierop DAK Meisjes X 4,27 X 3,84 4,27 +1.6 m/s4,68 494
14 Ilse Goudswaard Delta Sport Meisjes 4,13 X 4,23 4,26 4,26 +3.7 m/s4,34 492
15 Isabella Hulsken Delta Sport Meisjes X 4,16 X X 4,16 +1.7 m/s3,95 0
16 Karlijn van de Ven DAK Meisjes 3,60 3,51 X 3,37 3,60 +0.2 m/s--- 0
17 Rory Ganz CAV Energie Meisjes 3,60 X X X 3,60 +2.9 m/s4,20 0
18 Anja de Bruijn AV Attila Meisjes 3,37 3,34 3,25 3,36 3,37 +2.2 m/s--- 0
19 Julia Ooms Spado Meisjes 2,75 2,51 1,93 2,71 2,75 +3.2 m/s--- 0
Renske Luijnenburg Spado Meisjes --- ---