Competitiestand Meisjes U18
# Team Leden Punten
1 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJB
Begeleider: Bertina den Hartog
13 6661
2 Spado Meisjes Spado - MJB
Begeleider: G.Nijkamp
Jurylid: Spado jurylid
11 6047
3 Delta Sport Meisjes Delta Sport - MJB
Begeleider: Ingrid Rasenberg
Jurylid: Niels Leenheer
6 4732
4 AV `56 Meisjes AV `56 - MJB
Begeleider: Peter Gelderblom
Jurylid: Dennis Hekkers, 06-10837362 dhekkers@zeelandnet.nl
7 4652
5 DJA Meisjes DJA - MJB
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: DJA Jurylid
10 4549
6 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJB
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Piet Hoogervorst
5 4438
7 AV Passaat Meisjes AV Passaat - MJB
Begeleider: Tijmen van Straten
Jurylid: Martin Borsje
4 4395
8 DAK Meisjes DAK - MJB
Begeleider: Theo van Houten / Hanneke de Gouw
Jurylid: Theo van Houten
6 3990
9 AV Attila Meisjes AV Attila - MJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Philippe Scheepers
6 3881
10 AV Spiridon / Gloria Atletiek Meisjes - MJB
Begeleider: Koen Raeijmaekers
5 3732
11 SV Diomedon Meisjes SV Diomedon - MJB
Begeleider: Corne Bolders
3 3212
12 Typhoon Meisjes Typhoon - MJB
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Roy de Wild
3 3022
13 Scorpio Meisjes Scorpio - MJB
Begeleider: Patrick Kuppens
Jurylid: Esther Nijdam
2 2052
14 THOR Meisjes THOR - MJB 0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 12,38 +2.7 m/s12,53 795
2 Sheenia Muntslag AV Sprint Meisjes 12,39 +2.7 m/s12,40 793
3 Luna Bernhard AV Sprint Meisjes 12,52 +2.7 m/s12,72 0
4 Hanna van Baast AV Attila Meisjes 12,80 +2.7 m/s13,26 713
5 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 13,00 +2.7 m/s13,01 676
6 Ilse Stok CAV Energie Meisjes 13,03 +2.7 m/s13,24 0
7 Helene Borsje AV Passaat Meisjes 13,17 +2.7 m/s13,43 646
8 Anouk van Dal DAK Meisjes 13,46 +2.7 m/s13,46 596
9 Fleur Leenheer Delta Sport Meisjes 13,52 +3.5 m/s13,93 586
10 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 13,52 +3.5 m/s13,63 586
11 Wisterlande Kouters DJA Meisjes 13,71 +3.5 m/s13,70 554
12 Lucelle vd Meijden Typhoon Meisjes 13,77 +2.2 m/s--- 544
13 Aimée Marquet Spado Meisjes 13,93 +3.5 m/s13,72 0
14 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 13,95 +2.2 m/s--- 0
15 Benedicte Kimwanga DJA Meisjes 13,95 +3.5 m/s14,50 0
16 Gitte Wilmsen AV Spirido...k Meisjes 14,09 +3.5 m/s14,21 494
17 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 14,18 +3.5 m/s14,38 480
18 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 14,20 +2.2 m/s14,70 477
19 Fanny Kieboom AV Attila Meisjes 14,52 +3.5 m/s14,00 0
20 Lisa Kapteijn AV `56 Meisjes 15,23 +2.2 m/s15,50 0
21 Karlijn van de Ven DAK Meisjes 16,34 +2.2 m/s--- 0
Daphne van de Burg AV Spirido...k Meisjes DQ 16,39 0
Veerle Derksen Typhoon Meisjes DNS --- 0
Aimee Marquet Typhoon Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eva Nijdam Scorpio Meisjes 1:00,39 58,00 765
2 Linsy Heestermans AV Sprint Meisjes 1:02,20 1:01,47 711
3 Amber Bosman CAV Energie Meisjes 1:02,39 1:04,70 706
4 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 1:03,48 59,88 675
5 Iza Nijsse AV `56 Meisjes 1:03,74 1:04,54 668
6 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 1:04,33 1:04,15 0
7 Veerle van Son Scorpio Meisjes 1:04,51 1:44,00 0
8 Lotte van Lieshout CAV Energie Meisjes 1:05,65 1:06,24 0
9 Ruchama Houtzager Delta Sport Meisjes 1:05,69 1:07,19 616
10 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1:07,62 1:40,00 567
11 Britt van ...gdenbergh Spado Meisjes 1:08,42 1:01,00 0
12 Lucelle vd Meijden Typhoon Meisjes 1:08,44 --- 547
13 Tessa Mertens DJA Meisjes 1:11,98 1:10,00 467
14 Tess van Ostaijen DJA Meisjes 1:12,88 1:12,20 0
15 Maud Pellaers AV `56 Meisjes 1:14,41 1:08,69 0
16 Daphne van de Burg AV Spirido...k Meisjes 1:23,48 1:21,22 253

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willemijn Fuite AV Attila Meisjes 4:55,32 5:04,04 706
2 Froukje Mons CAV Energie Meisjes 5:19,72 5:32,00 562
3 Ilse Goudswaard Delta Sport Meisjes 5:28,03 5:31,58 517
4 Sanne de Baar AV `56 Meisjes 5:29,67 5:35,26 509
5 Noortje de Deugd Spado Meisjes 5:32,88 5:29,42 493
6 Anouk Boomaerts DJA Meisjes 5:40,30 5:30,00 456
7 Veerle Smits AV `56 Meisjes 5:51,73 5:36,94 0
8 Fenna Verweij DAK Meisjes 5:54,69 5:58,80 390
9 Parel van Nieuwkoop CAV Energie Meisjes 5:57,61 5:46,55 0
10 Nikki van Gool AV Spirido...k Meisjes 6:10,03 3:44,10 324
Yanniek va...roekhoven Spado Meisjes DNF 5:33,00 0

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes 14,74 -0.1 m/s14,50 778
2 Britt Marijnissen AV Sprint Meisjes 16,03 -0.1 m/s15,10 643
3 Veerle van Son Scorpio Meisjes 16,37 -0.1 m/s16,21 611
4 Linsy Heestermans AV Sprint Meisjes 16,51 -0.1 m/s16,61 0
5 Lotte Haest Spado Meisjes 16,52 +2.4 m/s--- 597
6 Ruchama Houtzager Delta Sport Meisjes 17,10 -0.1 m/s17,35 547
7 Aniek van Opstal DJA Meisjes 17,83 +2.4 m/s19,00 488
8 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 18,03 -0.1 m/s17,24 472
9 Deandra de Camps CAV Energie Meisjes 18,15 -0.1 m/s17,75 0
10 Benedicte Kimwanga DJA Meisjes 18,25 +2.4 m/s19,00 0
11 Gitte Wilmsen AV Spirido...k Meisjes 18,34 +2.4 m/s18,16 449
12 Amber van ... Klundert Spado Meisjes 19,05 +2.4 m/s18,30 0
13 Tessa van Heeswijk DAK Meisjes 20,23 +2.4 m/s20,92 324
14 Daphne van de Burg AV Spirido...k Meisjes 20,82 -0.1 m/s16,39 0
Lisa Kapteijn AV `56 Meisjes DNS 21,53 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 29,12 27,50 30,64 28,86 30,64 --- 610
2 Fenna Gelderblom AV `56 Meisjes 25,17 28,09 27,36 28,98 28,98 31,16 580
3 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes X 28,16 28,83 X 28,83 33,00 577
4 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 26,21 27,78 26,77 25,87 27,78 --- 558
5 Eline Verschueren CAV Energie Meisjes 25,46 23,10 26,06 24,36 26,06 --- 0
6 Nikki van Gool AV Spirido...k Meisjes 19,18 23,60 22,93 22,93 23,60 23,09 476
7 Tessa Mertens DJA Meisjes 20,55 14,41 17,97 22,22 22,22 --- 448
8 Tanya de Jongh DJA Meisjes 19,44 21,84 19,78 21,70 21,84 --- 0
9 Amber vt Zelfde Typhoon Meisjes 20,96 21,05 18,43 16,34 21,05 --- 423
10 Hanneke de Gouw DAK Meisjes 17,64 19,38 16,75 18,17 19,38 19,21 386
11 Elle van de Burg AV Spirido...k Meisjes 16,83 X 18,34 X 18,34 15,25 0
12 Marieke Verschure AV Attila Meisjes 17,03 14,79 13,93 17,44 17,44 --- 342
13 Anouk Leenheer Delta Sport Meisjes 14,44 13,11 14,95 12,23 14,95 17,27 281
14 Veerle Smits AV `56 Meisjes 12,65 13,24 13,55 13,00 13,55 14,46 0
15 Gwen Franken Spado Meisjes 13,25 12,76 12,40 11,79 13,25 --- 236
16 Karlijn van de Ven DAK Meisjes 8,02 10,18 10,14 12,16 12,16 --- 0
17 Julia Ooms Spado Meisjes 9,93 10,44 9,77 X 10,44 --- 0
18 Eva Kievits Delta Sport Meisjes 9,93 8,08 7,83 X 9,93 9,30 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Meisjes X 36,21 35,86 31,76 36,21 --- 666
2 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes X 23,90 X X 23,90 --- 412
3 Dionne van der Hilst CAV Energie Meisjes 21,84 22,68 20,38 X 22,68 25,00 384
4 Safira den Oudsten AV Spirido...k Meisjes 22,56 19,29 X 21,70 22,56 23,14 381
5 Eline van Vugt SV Diomedon Meisjes X 22,18 19,06 X 22,18 23,58 372
6 Amber vt Zelfde Typhoon Meisjes 21,92 21,75 21,64 21,30 21,92 --- 365
7 Nathalia Montijn CAV Energie Meisjes X X 20,04 21,59 21,59 22,00 0
8 Fenne Pellaers AV `56 Meisjes X 18,05 18,85 20,94 20,94 21,13 342
9 Mirte Rommers DJA Meisjes 19,02 20,30 20,34 18,77 20,34 --- 327
10 Lieselotte Wielage AV Attila Meisjes 20,06 18,42 X 18,50 20,06 --- 320
11 Nikki van Gool AV Spirido...k Meisjes 17,66 14,68 17,73 X 17,73 16,10 0
12 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 13,18 14,44 16,67 16,81 16,81 --- 235
13 Gwen Franken Spado Meisjes 15,02 13,46 14,75 15,20 15,20 --- 0
14 Tanya de Jongh DJA Meisjes X 14,82 15,02 13,76 15,02 --- 0
15 Isabella Hulsken Delta Sport Meisjes 14,09 13,53 13,62 12,98 14,09 --- 157
16 Anja de Bruijn AV Attila Meisjes X 11,79 12,29 12,78 12,78 --- 0
17 Eva Kievits Delta Sport Meisjes 7,41 X 8,27 9,22 9,22 10,27 0
Veerle Derksen Typhoon Meisjes - - - - DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Meisjes 12,67 12,58 12,46 12,60 12,67 --- 760
2 Valéria Montijn CAV Energie Meisjes X X 10,87 10,32 10,87 11,00 647
3 Hanna van Baast AV Attila Meisjes X 10,25 9,69 10,82 10,82 --- 644
4 Anniek Bloemers AV Sprint Meisjes 10,28 9,75 X 9,65 10,28 --- 608
5 Amber vt Zelfde Typhoon Meisjes 9,07 9,65 8,65 9,72 9,72 --- 570
6 Amber Fritse AV Passaat Meisjes 8,68 9,57 8,81 9,02 9,57 --- 560
7 Nathalia Montijn CAV Energie Meisjes 9,22 8,25 8,76 8,84 9,22 10,40 0
8 Anouk van Dal DAK Meisjes 8,57 9,06 8,30 8,44 9,06 8,84 524
9 Fenne Pellaers AV `56 Meisjes 8,98 8,56 8,37 8,91 8,98 9,42 518
10 Sofie Klein DJA Meisjes 7,93 8,83 8,66 8,76 8,83 --- 507
11 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 8,51 8,11 8,76 8,39 8,76 8,13 502
12 Marieke van Ettinger AV Passaat Meisjes 7,71 8,67 7,95 8,06 8,67 --- 0
13 Fenna Gelderblom AV `56 Meisjes 8,50 - - - 8,50 9,07 0
14 Safira den Oudsten AV Spirido...k Meisjes 7,34 7,17 8,13 8,37 8,37 8,92 474
15 Elle van de Burg AV Spirido...k Meisjes 6,56 7,87 8,26 7,89 8,26 6,85 0
16 Eline van Vugt SV Diomedon Meisjes 7,40 7,27 8,22 7,75 8,22 7,58 0
17 Marieke Verschure AV Attila Meisjes 6,83 7,64 6,51 7,88 7,88 --- 0
18 Indy Vermeiren DJA Meisjes 7,36 - 7,45 7,83 7,83 --- 0
19 Tessa van Heeswijk DAK Meisjes 7,15 - 7,53 7,78 7,78 8,88 0
20 Yanniek va...roekhoven Spado Meisjes 6,96 6,60 6,70 X 6,96 --- 0
21 Anouk Leenheer Delta Sport Meisjes 6,10 6,40 6,29 6,35 6,40 6,20 318
Veerle Derksen Typhoon Meisjes - DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Venisha da Silva CAV Energie Meisjes 1,60 1,60 832
2 Maaike van Rijswijk CAV Energie Meisjes 1,55 1,55 0
3 Mirte Rommers DJA Meisjes 1,50 --- 0
4 Anne van Nierop DAK Meisjes 1,50 1,50 726
5 Emma Meulblok SV Diomedon Meisjes 1,50 1,50 726
6 Aniek van Opstal DJA Meisjes 1,50 --- 726
7 Helene Borsje AV Passaat Meisjes 1,45 --- 672
8 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 1,40 --- 0
9 Cindy Jansen Spado Meisjes 1,40 --- 615
10 Fleur Leenheer Delta Sport Meisjes 1,40 1,40 615
11 Sanne de Baar AV `56 Meisjes 1,30 1,36 484
11 Marieke Verschure AV Attila Meisjes 1,30 --- 484
13 Elle van de Burg AV Spirido...k Meisjes 1,20 1,15 348
14 Eline van Vugt SV Diomedon Meisjes 1,20 1,30 0
Renske Luijnenburg Spado Meisjes --- ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Meike Verdaasdonk Spado Meisjes 5,49 5,58 5,45 5,28 5,58 +2.8 m/s--- 813
2 Venisha da Silva CAV Energie Meisjes 5,20 5,09 5,07 5,12 5,20 +1.5 m/s5,50 724
3 Linsy Heestermans AV Sprint Meisjes 4,84 5,15 5,01 4,88 5,15 +2.0 m/s--- 713
4 Fanny Kieboom AV Attila Meisjes 4,98 4,18 3,89 4,34 4,98 +1.9 m/s--- 672
5 Helene Borsje AV Passaat Meisjes 4,80 4,88 4,89 4,88 4,89 +1.8 m/s--- 650
6 Sacha Ruf AV Passaat Meisjes 4,64 4,42 4,59 4,39 4,64 +1.7 m/s--- 0
7 Wisterlande Kouters DJA Meisjes 4,20 4,39 4,59 4,53 4,59 +3.8 m/s--- 576
8 Lucelle vd Meijden Typhoon Meisjes 4,58 4,15 X 4,06 4,58 +1.9 m/s--- 573
9 Noa van der Wouw SV Diomedon Meisjes 4,36 4,56 3,11 4,36 4,56 +1.9 m/s4,74 568
10 Iza Nijsse AV `56 Meisjes X 4,50 4,40 X 4,50 +2.0 m/s4,67 553
11 Aniek van Opstal DJA Meisjes 4,43 4,45 4,29 4,37 4,45 +1.3 m/s--- 0
12 Gitte Wilmsen AV Spirido...k Meisjes 4,24 4,33 4,03 4,42 4,42 +2.8 m/s4,57 533
13 Anne van Nierop DAK Meisjes X 4,27 X 3,84 4,27 +1.6 m/s4,68 494
14 Ilse Goudswaard Delta Sport Meisjes 4,13 X 4,23 4,26 4,26 +3.7 m/s4,34 492
15 Isabella Hulsken Delta Sport Meisjes X 4,16 X X 4,16 +1.7 m/s3,95 0
16 Karlijn van de Ven DAK Meisjes 3,60 3,51 X 3,37 3,60 +0.2 m/s--- 0
17 Rory Ganz CAV Energie Meisjes 3,60 X X X 3,60 +2.9 m/s4,20 0
18 Anja de Bruijn AV Attila Meisjes 3,37 3,34 3,25 3,36 3,37 +2.2 m/s--- 0
19 Julia Ooms Spado Meisjes 2,75 2,51 1,93 2,71 2,75 +3.2 m/s--- 0
Renske Luijnenburg Spado Meisjes --- ---