Competitiestand Jongens U18
# Team Leden Punten
1 Spado Jongens Spado - JJB
Begeleider: Mickel van Eekeren
Jurylid: Spado jurylid
14 7401
2 Typhoon Jongens Typhoon - JJB
Begeleider: betty de boon
Jurylid: roy de wild
7 6931
3 CAV Energie Jongens CAV Energie - JJB
Begeleider: Bertina den Hartog
Jurylid: Kees den Hartog
8 5742
4 AV Attila Jongens AV Attila - JJB
Begeleider: Arnoud van de Boel
Jurylid: Philippe Scheepers
7 5714
5 AV `56 Jongens AV `56 - JJB
Begeleider: Vivian Karelse
Jurylid: Corne Schets
8 4997
6 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJB
Begeleider: Roel van de Weijer
Jurylid: Piet Hoogervorst
7 4869
7 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJB
Begeleider: Rob Louter
Jurylid: Rob Louter
7 4455
8 DJA Jongens DJA - JJB
Begeleider: Steven van Dievoet
Jurylid: DJA Jurylid
6 4291
9 AV Scheldesport Jongens AV Scheldesport - JJB
Begeleider: Karin de Nijs
Jurylid: Kris de Kreek
6 3873
10 AV Passaat Jongens AV Passaat - JJB
Begeleider: Tijmen van Straten
Jurylid: Martin Borsje
2 2473
11 Scorpio Jongens Scorpio - JJB
Begeleider: Patrick Kuppens
Jurylid: Esther Nijdam
4 2161
12 DAK Jongens DAK - JJB
Begeleider: Theo van Houten
Jurylid: Theo van Houten
1 1082
13 AV Spiridon Jongens AV Spiridon - JJB 0 0
13 THOR Jongens THOR - JJB 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ties van Beek AV Sprint Jongens 11,26 +1.6 m/s11,20 742
2 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 11,51 +1.6 m/s11,54 685
3 Tim Klein DJA Jongens 11,70 +1.6 m/s11,80 644
4 Jaco Delissen AV Attila Jongens 11,73 +1.6 m/s12,05 637
5 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens 11,86 +2.4 m/s12,12 610
6 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens 11,90 +2.4 m/s12,17 601
7 Luca Hellings Typhoon Jongens 11,90 +2.4 m/s12,19 601
8 Thom Kortenoever Typhoon Jongens 12,00 +2.4 m/s12,21 0
9 Vincent Decraene AV `56 Jongens 12,05 +2.4 m/s12,12 570
10 Fabian Molenaar AV Spirit ...d Jongens 12,09 +2.4 m/s12,41 562
11 Kaj Hoornweg Spado Jongens 12,15 +2.8 m/s12,64 550
12 Jesper van Meer Spado Jongens 12,18 +1.6 m/s11,98 0
13 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 12,19 +1.6 m/s12,04 0
14 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 12,42 +2.8 m/s13,63 0
15 Finn Hultermans AV Attila Jongens 12,54 +2.8 m/s12,66 0
16 Bram Schumacher CAV Energie Jongens 12,92 +2.8 m/s13,14 0
17 Steven de Kock AV Passaat Jongens 13,30 +2.8 m/s13,37 0
18 Finn Hillemans DJA Jongens 14,42 +2.8 m/s14,50 0

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Job Visscher Spado Jongens 54,29 53,66 628
2 Chris Wieles AV Schelde...t Jongens 54,57 55,93 618
3 Stan Buddingh Typhoon Jongens 54,63 54,00 615
4 Brent Philips Spado Jongens 54,73 54,10 0
5 Jamal Abdallah AV Schelde...t Jongens 55,89 58,01 0
6 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 55,99 56,87 566
7 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 57,64 56,21 508
8 Wouter Schets AV `56 Jongens 58,31 1:03,00 0
9 Lucas Bal CAV Energie Jongens 58,48 1:00,00 481
10 Stan van Tilburg AV Sprint Jongens 58,86 1:02,31 468
11 Joris van der Wagt Scorpio Jongens 58,91 1:00,00 467
12 Casper Slangen AV Attila Jongens 59,57 58,66 445
13 Sem van Campen AV Sprint Jongens 1:00,08 1:01,08 0
14 Benjamin den Hartog CAV Energie Jongens 1:02,50 1:03,00 0
15 Duc Hendriksen AV Attila Jongens 1:03,51 1:04,00 0
16 Daan Moelands DJA Jongens 1:03,97 1:00,00 316
17 Mink van de Wal AV Spirit ...d Jongens 1:04,54 1:04,99 0
Justin Sluiter Typhoon Jongens DNS 57,00 0

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lars Laros Scorpio Jongens 4:31,27 4:12,00 581
2 Rafiq el Morabit Spado Jongens 4:37,30 4:54,00 542
3 Wouter Schets AV `56 Jongens 4:38,25 4:29,89 536
4 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 4:38,70 4:39,89 533
5 Daniel van Noordenne CAV Energie Jongens 4:38,92 4:32,13 531
6 Axel Linders Spado Jongens 4:39,55 4:52,00 0
7 Jamie Hanselaar Typhoon Jongens 4:45,95 5:07,20 488
8 Jasper Mol AV Sprint Jongens 4:46,48 4:40,11 485
9 Casper Slangen AV Attila Jongens 4:49,68 4:56,22 466
10 Danick Imholz CAV Energie Jongens 4:49,88 4:38,00 0
11 Niels Nieuwenhuizen AV Spirit ...d Jongens 4:51,07 4:40,00 458
12 Ralph de Maat AV Schelde...t Jongens 4:56,18 4:50,93 0
13 Mels Hillemans DJA Jongens 5:12,68 --- 342
14 Koen Tilman AV Sprint Jongens 5:18,01 5:00,48 0
15 Daan Vermeeren DJA Jongens 5:27,37 --- 0
Stan Buddingh Typhoon Jongens DNS 4:30,00 0

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ties van Beek AV Sprint Jongens 14,60 +2.3 m/s14,41 892
2 Finn de Graaf AV Attila Jongens 14,97 +2.3 m/s15,41 852
3 Jip Haest Spado Jongens 15,03 +2.3 m/s15,35 845
4 Thijs de Wild Typhoon Jongens 16,65 +2.3 m/s16,90 690
5 Daan Hultermans Spado Jongens 17,36 +2.3 m/s18,48 0
6 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 17,81 +2.3 m/s19,01 597
7 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 18,86 +1.0 m/s19,03 522
8 Steven de Kock AV Passaat Jongens 19,15 +1.0 m/s20,97 503
9 Daan Verhoeven AV Attila Jongens 19,40 +1.0 m/s19,45 0
10 Ralph de Maat AV Schelde...t Jongens 19,53 +1.0 m/s19,58 478
11 Willem Bosch AV Spirit ...d Jongens 19,96 +1.0 m/s20,50 452

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Thomas Knoop Typhoon Jongens 55,90 63,14 54,43 55,11 63,14 58,70 800
2 Robbert Maas Spado Jongens 48,34 47,90 51,06 50,01 51,06 --- 647
3 Brent Philips Spado Jongens 43,27 39,42 X X 43,27 --- 0
4 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 30,26 34,51 34,22 38,18 38,18 39,00 463
5 Kevin van Loon DAK Jongens 33,45 34,54 33,37 34,50 34,54 34,71 406
6 Joey de Hesselle DJA Jongens 34,17 32,00 29,41 29,72 34,17 --- 400
7 Matthijs Roos AV `56 Jongens 30,48 X 31,88 33,87 33,87 27,92 395
8 Tijn Blom AV Sprint Jongens 31,02 30,21 32,73 31,83 32,73 --- 376
9 Stef Kapteijn AV `56 Jongens 30,14 31,40 X 26,38 31,40 34,35 0
10 Duc Hendriksen AV Attila Jongens X 29,66 28,48 X 29,66 --- 324
11 Jamie Hanselaar Typhoon Jongens 26,90 - - - 26,90 32,56 0
12 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 26,59 26,12 25,90 26,87 26,87 --- 274
13 Finn Hillemans DJA Jongens 24,33 26,62 26,71 X 26,71 --- 0
14 Thom Groeneweg AV Spirit ...d Jongens 22,71 25,12 23,30 25,22 25,22 26,39 243

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alexander ...nthonisen Spado Jongens X 43,34 43,36 X 43,36 --- 751
2 Thomas Knoop Typhoon Jongens 38,32 42,01 40,74 39,95 42,01 42,34 725
3 Brent Philips Spado Jongens 36,98 35,99 - - 36,98 --- 0
4 Kristian Munning AV Spirit ...d Jongens 30,44 X 30,69 31,35 31,35 29,32 505
5 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 25,98 22,60 X 27,58 27,58 27,46 418
6 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens X 22,17 24,76 25,65 25,65 30,50 371
7 Samuel de Hoog AV Attila Jongens X 25,55 X X 25,55 --- 369
8 Kevin van Loon DAK Jongens 20,96 19,84 X 23,09 23,09 23,32 306
9 Mark Smolders AV Sprint Jongens X X X 21,06 21,06 --- 252
10 Mels Hillemans DJA Jongens 18,92 18,01 20,05 20,63 20,63 --- 241
11 Ryan Karelse AV `56 Jongens 20,39 20,02 20,13 19,70 20,39 16,74 234
12 Thom Groeneweg AV Spirit ...d Jongens 14,96 15,35 18,56 20,21 20,21 20,42 0
Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens - DNS 20,00 0
Jord Pluimes Scorpio Jongens - DNS 30,00 0

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Alexander ...nthonisen Spado Jongens X X 14,15 15,07 15,07 --- 793
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie Jongens - 12,55 12,43 12,85 12,85 11,40 656
3 Thomas Knoop Typhoon Jongens 12,41 12,51 12,21 11,88 12,51 12,22 634
4 Mark Smolders AV Sprint Jongens 10,36 - 11,13 11,21 11,21 --- 546
5 Rens Schuit AV Schelde...t Jongens 10,52 10,37 9,64 10,22 10,52 11,02 498
6 Mees Verbrugge AV `56 Jongens 10,45 10,18 10,15 10,05 10,45 9,80 493
7 Samuel de Hoog AV Attila Jongens 10,11 9,51 8,78 9,90 10,11 --- 468
8 Joey de Hesselle DJA Jongens 8,79 7,79 8,84 8,48 8,84 --- 373
9 Kevin van Loon DAK Jongens 8,80 8,54 8,51 8,81 8,81 9,10 370
10 Kristian Munning AV Spirit ...d Jongens 8,38 8,81 7,87 8,49 8,81 8,50 370
11 Jelle van der Wel Spado Jongens 7,81 7,62 7,28 7,36 7,81 --- 0
12 Pascal Boonman AV `56 Jongens 7,43 7,49 7,44 7,46 7,49 7,89 0
Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens - - - - DNS 11,00 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam 1.301.351.401.451.501.55ResOBPTeam punten
1 Justin Sluiter Typhoon Jongens 1,80 1,85 680
2 Casper Haagh Scorpio Jongens 1,70 1,70 587
3 Roel Kooreman CAV Energie Jongens 1,65 --- 540
3 Mels Hillemans DJA Jongens O O O O 1,65 --- 540
5 Steven de Kock AV Passaat Jongens 1,60 --- 492
5 Jelle van der Wel Spado Jongens 1,60 --- 492
5 Chris van den Berg AV Spirit ...d Jongens 1,60 1,55 492
8 Matthijs Roos AV `56 Jongens 1,55 1,60 444
9 Ivo de Wit Spado Jongens XO 1,55 --- 0
10 Duc Hendriksen AV Attila Jongens O O XO XO 1,55 --- 444
11 Fabian Molenaar AV Spirit ...d Jongens O O O XO XXX 1,45 1,50 0
Ryan Karelse AV `56 Jongens XXX NM 1,65 0
Gijs van Lieshout CAV Energie Jongens DNS 1,80 0
Finn de Graaf AV Attila Jongens DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Ramon Biondina Spado Jongens X 6,37 X 6,38 6,38 +1.6 m/s--- 689
2 Tim Klein DJA Jongens X 6,19 X 5,66 6,19 +2.7 m/s--- 647
3 Thijs de Wild Typhoon Jongens X 6,09 6,06 6,15 6,15 +1.4 m/s6,06 638
4 Tijn Blom AV Sprint Jongens 5,25 5,28 5,08 5,67 5,67 +3.2 m/s--- 530
5 Casper Haagh Scorpio Jongens 5,33 5,65 3,31 5,58 5,65 +1.5 m/s5,75 526
6 Tobias Steevensz AV Passaat Jongens 5,62 5,56 5,46 X 5,62 +1.1 m/s--- 519
7 Lucas Bal CAV Energie Jongens 5,27 5,44 5,11 5,26 5,44 +3.0 m/s5,60 477
8 Pascal Boonman AV `56 Jongens 4,68 4,99 5,07 5,20 5,20 +1.9 m/s5,16 420
9 Largo de Leeuw Spado Jongens X X 5,11 X 5,11 +3.0 m/s--- 0
10 Roan Hekkers AV `56 Jongens X 5,03 5,06 X 5,06 +2.1 m/s5,11 0
11 Daan Verhoeven AV Attila Jongens 4,98 4,74 4,54 4,66 4,98 +3.8 m/s--- 366
12 Bram Schumacher CAV Energie Jongens 4,84 4,63 4,64 4,55 4,84 +1.5 m/s--- 0
13 Finn Hultermans AV Attila Jongens 3,59 4,62 4,48 4,51 4,62 +2.0 m/s--- 0
14 Chris van den Berg AV Spirit ...d Jongens 4,41 4,30 4,46 4,55 4,55 +2.2 m/s4,98 259
15 Mink van de Wal AV Spirit ...d Jongens 4,33 4,23 4,07 - 4,33 +2.7 m/s3,81 0
16 Jonathan Dobbelaar AV Schelde...t Jongens - 3,40 2,85 4,18 4,18 +0.8 m/s4,04 162
17 Daan Vermeeren DJA Jongens 3,76 3,77 3,57 3,63 3,77 +2.2 m/s--- 0
18 Nathan de Zeeuw AV Schelde...t Jongens 3,73 3,61 X X 3,73 +4.3 m/s4,11 0