Competitiestand Mannen U20
# Team Leden Punten
1 KAV Holland Jongens Team 1 KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Ivo van Haaren
9 7213
2 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Vincent van Stijn
Jurylid: Karin Zonneveld
12 6969
3 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Joost en Anna
Jurylid: Karin van Deudekom
14 6801
4 Phanos Jongens Phanos - JJA
Begeleider: David Cairo
Jurylid: Alexander van Altena
14 6627
5 DEM Jongens DEM - JJA
Begeleider: Carolien Adrichem
Jurylid: zie DEM meisjes
10 5944
6 Tempo AV Jongens Tempo AV - JJA
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: n.t.b.
6 5301
7 AAC Jongens AAC - JJA
Begeleider: Rob Schuurman
Jurylid: Rob Schuurman
5 4672
8 AV Trias Jongens AV Trias - JJA
Begeleider: Gerben Oosterink
Jurylid: Aad Jan Peterse
11 3303
9 AV NEA-Volharding Jongens AV NEA-Volharding - JJA
Begeleider: Bjorn
Jurylid: Conny
2 1281
10 KAV Holland Jongens Team 2 KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Ivo van Haaren
1 861
11 SAV Jongens SAV - JJA 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBPTeam punten
1 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens 11,16 +2.8 m/s11,35 766
2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 11,17 +2.8 m/s11,55 763
3 Matthew Klaver Phanos Jongens 11,20 +2.8 m/s11,64 756
4 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 11,36 +2.8 m/s11,35 719
5 Nathan Kenswil AV Lycurgus Jongens 11,60 +2.8 m/s12,03 665
6 Joost van Deudekom AV Lycurgus Jongens 11,91 +2.8 m/s11,90 0
7 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 1 11,94 +1.0 m/s12,12 0
8 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 12,13 12,12 0
9 Jacob Reaves Phanos Jongens 12,14 +1.6 m/s--- 0
10 Milko Bos Tempo AV Jongens 12,16 +1.0 m/s12,25 548
11 Jens Oosterink AV Trias Jongens 12,17 +1.6 m/s--- 546
12 Timo van der Stoep DEM Jongens 12,33 +1.6 m/s--- 515
13 Ole Van thiel AV Trias Jongens 12,46 +1.6 m/s--- 0
14 Rutger Vincken Tempo AV Jongens 12,92 +1.0 m/s13,18 0
15 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens 13,20 +1.6 m/s13,69 0
Musa Darboe DEM Jongens DQ 12,20 0
Sion Meijers AAC Jongens DNF 12,12 0

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dré Pinas Phanos Jongens 22,48 +0.4 m/s23,00 793
2 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 22,68 +0.4 m/s22,88 772
3 Ludo van N...wenhuizen AAC Jongens 23,08 +0.4 m/s23,14 732
4 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 23,21 +0.4 m/s23,06 719
5 Huub Ooyevaar AV Trias Jongens 23,90 +1.0 m/s--- 654
6 Musa Darboe DEM Jongens 24,18 +0.4 m/s24,50 628
7 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 24,42 +0.4 m/s24,08 0
8 Karünzio Koulen DEM Jongens 24,47 +1.0 m/s25,00 0
9 Joost van Deudekom AV Lycurgus Jongens 24,51 +0.4 m/s24,60 599
10 Milko Bos Tempo AV Jongens 24,54 +1.0 m/s24,88 596
11 Luuk Meesters KAV Hollan...ns Team 1 24,84 +1.0 m/s24,88 0
12 Thio Schoonewil AV Trias Jongens 25,53 +1.0 m/s--- 0
Quincy Greer Phanos Jongens DNS --- 0
Jereno Macnack AV Lycurgus Jongens DNS 25,13 0

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ludo van N...wenhuizen AAC Jongens 1:55,67 1:46,31 825
2 Beer Harms Phanos Jongens 1:59,70 2:00,10 753
3 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 2:03,03 1:59,99 696
4 Twan Deumers AV Lycurgus Jongens 2:03,95 2:04,45 681
5 Bas Meeuwenoord AV De Spar...n Jongens 2:04,30 2:07,89 676
6 Seb Wals AV Lycurgus Jongens 2:05,24 2:07,95 0
7 Michiel va...der Groen DEM Jongens 2:06,32 2:00,00 644
8 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 2:08,84 2:06,32 0
9 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 2:11,11 2:12,12 572
10 Fedor Musil Phanos Jongens 2:11,96 2:08,00 0
11 Ruben Panken Tempo AV Jongens 2:16,45 2:25,00 498
Martijn Bakker AV Trias Jongens DNS --- 0

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tijn van Zijl KAV Hollan...ns Team 1 4:16,40 4:09,99 686
2 Zeb Beelen AV De Spar...n Jongens 4:19,99 4:15,24 659
3 Luco van Bergen Phanos Jongens 4:20,30 4:17,00 657
4 Mike de Dood AV Lycurgus Jongens 4:23,74 4:21,78 633
5 Boudewijn Welkzijn Phanos Jongens 4:25,59 4:25,00 0
6 Twan Altorf AV De Spar...n Jongens 4:28,43 4:32,10 0
7 Achraf Mohammadi AAC Jongens 4:36,98 4:36,66 544
8 Piet van Vuuren DEM Jongens 4:39,90 4:30,95 525
9 Imme van den End Tempo AV Jongens 4:50,88 4:56,01 459
10 Arend Plomp AV Lycurgus Jongens 4:52,56 4:50,32 0
Robin Koning AV Trias Jongens DNS --- 0
Sijvert Commandeur AV Trias Jongens DNS --- 0

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Karel Out Tempo AV Jongens 43,56 46,32 43,43 X 46,32 --- 583
2 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 44,70 42,24 41,57 38,36 44,70 40,01 560
3 Twan van Tol AV De Spar...n Jongens 44,58 42,58 37,46 - 44,58 --- 558
4 Dylan Langeveld DEM Jongens 40,68 40,68 --- 501
5 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens X X 36,59 40,18 40,18 40,22 494
6 Thijs Vlugt KAV Hollan...ns Team 1 36,50 38,01 34,47 40,13 40,13 40,01 0
7 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 38,12 34,74 34,02 34,25 38,12 40,00 0
8 Sander Koenz AV Trias Jongens 33,26 25,44 30,13 29,17 33,26 --- 385
9 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens X 32,98 31,71 30,61 32,98 --- 0
10 Jim Hoekstra Phanos Jongens 28,89 28,34 30,78 31,94 31,94 --- 363
11 Antwayne White DEM Jongens 31,31 31,42 30,93 X 31,42 --- 0
12 Renger Borsboom KAV Hollan...ns Team 2 27,71 26,95 26,41 26,31 27,71 30,01 289
13 Hein Pieters AAC Jongens X 23,04 24,47 17,89 24,47 --- 229
14 Jacob Reaves Phanos Jongens 16,95 21,95 15,67 18,23 21,95 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Hein Pieters AAC Jongens 37,15 X X 40,90 40,90 --- 704
2 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 39,86 39,65 X 40,03 40,03 47,00 686
3 Dylan Langeveld DEM Jongens 28,21 32,54 34,32 34,05 34,32 --- 569
4 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 33,88 30,34 32,33 33,24 33,88 32,50 560
5 Sam van Dijk AV Lycurgus Jongens 25,89 X 29,20 32,21 32,21 38,00 0
6 Antwayne White DEM Jongens 26,62 25,59 23,93 27,93 27,93 --- 0
7 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 25,39 26,68 22,70 26,28 26,68 --- 396
8 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens X 24,96 23,96 X 24,96 --- 0
9 Harm Steehouwer KAV Hollan...ns Team 1 X X X 23,52 23,52 30,01 0
10 David Cairo Phanos Jongens 22,50 21,84 X 23,07 23,07 --- 306
11 Lars Brouwer AV Trias Jongens 17,23 X 22,38 20,30 22,38 --- 288
12 Rutger Vincken Tempo AV Jongens X X X 14,54 14,54 --- 59
Sonny Meijers AAC Jongens X X X X NM --- 0
Casper Peterse AV Trias Jongens - DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Sonny Meijers AAC Jongens X 12,92 X 13,49 13,49 --- 696
2 Teun de Koning AV Lycurgus Jongens 13,43 X 12,22 13,11 13,43 13,36 693
3 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 11,53 11,62 10,82 12,32 12,32 --- 621
4 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 10,17 X 9,77 11,06 11,06 11,29 0
5 David Cairo Phanos Jongens 10,18 9,84 10,37 10,76 10,76 --- 515
6 Dylan Langeveld DEM Jongens 9,58 10,13 10,22 10,74 10,74 --- 513
7 Sil Negenman KAV Hollan...ns Team 1 10,13 10,37 10,57 10,68 10,68 10,60 509
8 Maarten Quaars KAV Hollan...ns Team 1 10,52 X 9,84 10,58 10,58 10,60 0
9 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 10,01 10,49 10,34 10,00 10,49 --- 0
10 Mats Beentjes DEM Jongens 10,15 9,32 10,17 10,21 10,21 --- 0
11 Karel Out Tempo AV Jongens 9,72 9,08 9,40 9,97 9,97 --- 458
12 Thio Schoonewil AV Trias Jongens 7,05 8,19 X 7,17 8,19 --- 321
Casper Peterse AV Trias Jongens - DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luc de Bruin Tempo AV Jongens 1,90 --- 769
2 Boris Hoogervorst KAV Hollan...ns Team 1 1,75 1,75 634
2 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 1,75 --- 634
4 Tenko van der Kuip Phanos Jongens 1,70 --- 587
5 Tom Schram Phanos Jongens 1,70 --- 0
6 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 1,70 1,75 587
7 Wouter Konijn AV Lycurgus Jongens 1,65 --- 0
8 Jens Oosterink AV Trias Jongens 1,65 --- 540
9 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,65 --- 0
10 Mats Beentjes DEM Jongens 1,65 --- 540
11 Duncan van Ling DEM Jongens 1,60 --- 0
Ole Van thiel AV Trias Jongens NM --- 0
Sion Meijers AAC Jongens DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Matthew Klaver Phanos Jongens 12,02 12,82 12,49 12,99 12,99 +0.0 m/s12,51 675
2 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 11,55 11,66 X 11,52 11,66 +1.6 m/s--- 530
3 Antwayne White DEM Jongens 11,59 11,29 X X 11,59 +1.2 m/s--- 522
4 Raoul van de Laar AV NEA-Vol...g Jongens X 11,23 11,53 - 11,53 +0.2 m/s--- 515
5 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 10,97 X 11,52 X 11,52 +0.4 m/s--- 0
6 Sion Meijers AAC Jongens 11,48 10,21 11,25 11,39 11,48 +0.2 m/s--- 510
7 Levi van Diest AV Lycurgus Jongens 11,31 11,29 11,24 - 11,31 +1.0 m/s11,18 491
8 Luc de Bruin Tempo AV Jongens 10,79 11,25 10,85 11,19 11,25 +1.8 m/s--- 484
9 Tijn Pronk KAV Hollan...ns Team 1 10,71 11,12 10,63 11,25 11,25 +1.2 m/s11,31 484
10 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...g Jongens X 11,23 X - 11,23 +0.8 m/s--- 0
11 Daan Heus Phanos Jongens 10,50 10,81 10,92 11,17 11,17 +0.5 m/s--- 0
12 Noa Struyve DEM Jongens 10,11 10,34 10,49 10,41 10,49 -0.5 m/s--- 0
Jerry Koning AV Trias Jongens - - - - DNS --- 0