Uitslagen Junioren A Poule 34 Wedstrijd 1 [2019]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Jongens 11,24 -1.6 m/s11,10 747
2 D\'Sean Holaman EAC De Spe...s Jongens 11,41 -1.6 m/s11,18 708
3 Cedric Fini AV Wijchen Jongens 11,43 -1.6 m/s11,53 703
4 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...n Jongens 11,58 -1.6 m/s11,48 670
5 Jan Roelof Veijer AV Start `78 Jongens 11,64 -1.6 m/s11,35 657
6 Max Botschuijver Climax Jongens 11,67 -1.6 m/s11,80 650
7 Michael Osayande Ciko `66 Jongens 11,68 -2.6 m/s--- 648
8 Casper Decates Nijmegen A...ns Team 1 11,80 -1.6 m/s11,80 622
9 Sven van Leeuwen Marathon P...r Jongens 11,83 -1.6 m/s11,75 616
10 Robin Boersma AV NOP Jongens 11,95 -2.5 m/s--- 591
11 Robert Kipp Ciko `66 Jongens 11,97 -2.6 m/s--- 0
12 Leon Spiekerman Marathon P...r Jongens 12,01 -2.2 m/s12,00 0
13 Lars van Huijkelom AV Wijchen Jongens 12,02 -2.2 m/s11,90 0
14 Erik Schipper Climax Jongens 12,04 -2.2 m/s12,10 0
15 Joost Lammers AVA `70 Jongens 12,21 -2.2 m/s12,30 538
16 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens 12,25 -2.2 m/s12,34 530
17 Tom Havinga AAC `61 Jongens 12,37 -2.2 m/s12,00 507
18 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 12,48 -2.2 m/s12,10 0
19 Ewout Peters Nijmegen A...ns Team 1 12,63 -2.6 m/s12,72 0
20 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 12,66 -2.5 m/s--- 452
21 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 Jongens 12,72 -2.5 m/s--- 0
22 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 12,78 -2.2 m/s12,63 0
23 Bjorn Rinsma AV Impala Jongens 12,88 -2.6 m/s--- 412
24 Frank van Strien AAC `61 Jongens 12,91 -2.5 m/s--- 0
25 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens 13,21 -2.5 m/s--- 0
26 Jasper Voesten AV NOP Jongens 13,63 -2.6 m/s13,42 0
27 Quincent v...er Knokke AV Start `78 Jongens 13,73 -2.6 m/s13,53 0
28 Johan Polet AV Impala Jongens 13,88 -2.6 m/s--- 0
29 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 14,33 -2.5 m/s--- 0



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP Jongens 22,84 -1.9 m/s22,70 756
2 Tom Klein Poelhuis AV Haaksbe...n Jongens 22,96 -1.9 m/s22,97 744
3 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 23,53 -1.9 m/s23,60 688
4 Jan Roelof Veijer AV Start `78 Jongens 23,78 -1.9 m/s23,29 665
5 Max Botschuijver Climax Jongens 23,87 -1.9 m/s23,75 656
6 Damian van Loo Climax Jongens 24,16 -2.7 m/s24,00 0
7 Sven van Leeuwen Marathon P...r Jongens 24,39 -2.7 m/s24,00 609
8 Wouter de Does AAC `61 Jongens 24,51 -2.4 m/s25,10 599
9 Pim Weghorst Marathon P...r Jongens 24,82 -1.9 m/s23,85 0
10 Thimo Shillcock Nijmegen A...ns Team 1 25,11 -2.7 m/s24,12 0
11 Anton Sarnatsky Groningen ...k Jongens 25,18 +3.8 m/s--- 542
12 Bram van Alebeek Nijmegen A...ns Team 2 25,37 -2.4 m/s25,00 526
13 Cedric Fini AV Wijchen Jongens 25,46 -2.7 m/s24,50 519
14 Joost Lammers AVA `70 Jongens 25,93 -2.4 m/s25,50 481
15 Daniel Hilgenkamp AV Athlos Jongens 26,11 +3.8 m/s--- 467
16 Leon ten Elshof AV Haaksbe...n Jongens 26,21 -2.7 m/s25,00 0
17 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 Jongens 26,21 +3.8 m/s--- 460
18 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 26,43 +3.8 m/s--- 0
19 Roel van Maanen AV NOP Jongens 26,45 -0.9 m/s--- 0
20 Bjorn Rinsma AV Impala Jongens 26,47 -0.9 m/s--- 440
21 Kalle Bre...inkmeijer AVA `70 Jongens 26,94 -2.4 m/s26,00 0
22 Xander Feijen AAC `61 Jongens 27,14 -2.4 m/s26,00 0
23 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 27,31 +3.8 m/s--- 0
24 Jesse-Joram Stork AV Impala Jongens 28,22 -2.4 m/s--- 0
Lars van Huijkelom AV Wijchen Jongens DNS 24,50 0
Robert Kipp Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Michael Osayande Ciko `66 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Manolito Musters AAC `61 Jongens 2:05,32 1,58 660
2 Arris van Deelen Climax Jongens 2:05,62 2:04,00 655
3 Jarno Jansen AV PEC 1910 Jongens 2:05,97 2:05,00 649
4 Jim van Keulen Nijmegen A...ns Team 1 2:07,44 2:11,70 627
5 Leon Spiekerman Marathon P...r Jongens 2:07,46 2:13,00 626
6 Lex Hüther AV Athlos Jongens 2:07,93 2:04,00 619
7 Bjorn Rossel AVA `70 Jongens 2:08,05 2:08,00 617
8 Levi Janssen Nijmegen A...ns Team 1 2:09,95 2:13,30 0
9 Olav Koning AV Athlos Jongens 2:13,67 2:04,00 0
10 Joris de Baat AV Wijchen Jongens 2:18,06 2:15,00 477
11 Tijn Kromwijk AV Wijchen Jongens 2:18,82 2:15,00 0
12 Jesse-Joram Stork AV Impala Jongens 2:18,91 --- 466
13 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 2:19,78 2:28,00 454
14 Bouwe van Leeuwen Groningen ...k Jongens 2:21,55 2:25,55 432
15 Romke Wielstra AV NOP Jongens 2:22,82 2:24,19 417
16 Délonn Emmens AAC `61 Jongens 2:27,45 2:15,00 0
17 Niek ter Haar AV NOP Jongens 2:27,75 2:24,00 0
18 Daniël H...n 't Veld AV Start `78 Jongens 2:28,52 2:29,30 350
19 Thijs Beumer AV PEC 1910 Jongens 2:29,59 --- 0
Tariq Nivillac Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Jonas van Druten Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Martijn de Jong Climax Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kibrom Hadgu Kiflai AV PEC 1910 Jongens 4:32,06 4:37,00 576
2 Rikjan Bathoorn Groningen ...k Jongens 4:32,59 --- 572
3 Jonatan Venema AV NOP Jongens 4:38,97 4:30,00 531
4 Arris van Deelen Climax Jongens 4:40,58 4:24,70 521
5 Koen Verploegen AV Wijchen Jongens 4:43,67 4:40,00 502
6 Timon Verhagen AAC `61 Jongens 4:45,48 4,15 491
7 Stefan de Vries AV Start `78 Jongens 4:46,39 4:24,96 486
8 Martijn Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 4:49,96 4:50,00 465
9 Jelmer Hofstra AV Start `78 Jongens 4:53,27 4:59,50 0
10 Tjeu Schmitz Nijmegen A...ns Team 1 4:55,13 4:47,70 0
11 Jasper Leverink Marathon P...r Jongens 5:09,68 --- 357
12 Olav Koning AV Athlos Jongens 5:18,27 4:40,00 314
13 Bjorn Neerhof AVA `70 Jongens 5:26,91 5:30,00 274
14 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens 5:36,27 5:30,00 232
15 Lucas Karenbeld AV Athlos Jongens 5:49,98 --- 0
Allard van Belois Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Valentijn Bakker Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Martijn de Jong Climax Jongens DNS --- 0
Giovanni Boer EAC De Spe...s Jongens DNS 4:20,00 0
Stefan Schut AAC `61 Jongens DNF 4,15 0



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Boersma AV NOP Jongens 56,83 58,73 791
2 D\'Sean Holaman EAC De Spe...s Jongens 58,43 57,50 744
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 Jongens 1:00,24 --- 694
4 Casper Decates Nijmegen A...ns Team 1 1:01,29 1:05,00 667
5 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 1:01,86 1:00,00 652
6 Wouter de Does AAC `61 Jongens 1:01,97 1:10,00 649
7 Jelte de Jager AV Wijchen Jongens 1:04,68 1:05,00 584
8 Joris Abelen Ciko `66 Jongens 1:04,99 --- 577
9 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 1:06,32 --- 547
10 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...n Jongens 1:07,20 1:10,00 528
11 David Koning AV Athlos Jongens 1:07,62 1:00,00 519
12 Kalle Bre...inkmeijer AVA `70 Jongens 1:09,25 1:08,50 485
13 Remco Mulder AV Start `78 Jongens 1:11,28 1:09,91 445
13 Jorrit Stada Groningen ...k Jongens 1:11,28 --- 445
15 Stef Schrooten Marathon P...r Jongens 1:13,54 --- 403



Jongens Junior A - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Marathon Pim Mulier Jongens (4x400m) Marathon Pim Mulier - JJA 4 3:41,31 589
2 Climax Jongens (4x400m) Climax - JJA 4 3:41,98 583
3 AV Wijchen Jongens (4x400m) AV Wijchen - JJA 4 3:42,29 581
4 Nijmegen Atletiek Jongens Team 1 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 4 3:42,66 577
5 AV Haaksbergen Jongens (4x400m) AV Haaksbergen - JJA 4 3:45,59 551
6 AV PEC 1910 Jongens (4x400m) AV PEC 1910 - JJA 4 3:49,91 514
7 AV Athlos Jongens (4x400m) AV Athlos - JJA 4 3:51,05 504
8 AAC `61 Jongens (4x400m) AAC `61 - JJA 4 4:00,08 432
9 AV NOP Jongens (4x400m) AV NOP - JJA 4 4:00,65 427
10 Groningen Atletiek Jongens (4x400m) Groningen Atletiek - JJA 4 4:01,38 422
11 AVA `70 Jongens (4x400m) AVA `70 - JJA 4 4:02,15 416
12 AV Start `78 Jongens (4x400m) AV Start `78 - JJA 4 4:03,59 405
13 AV Daventria 1906 Jongens (4x400m) AV Daventria 1906 - JJA 0 DNS 0
13 AV Hanzesport Jongens (4x400m) AV Hanzesport - JJA 0 DNS 0
13 AV Impala Jongens (4x400m) AV Impala - JJA 0 DNS 0
13 Ciko `66 Jongens (4x400m) Ciko `66 - JJA 0 DNS 0
13 EAC De Sperwers Jongens (4x400m) EAC De Sperwers - JJA 0 DNS 0
13 Nijmegen Atletiek Jongens Team 2 (4x400m) Nijmegen Atletiek - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 52,88 53,29 56,24 55,32 56,24 --- 715
2 Julian Jansen AV NOP Jongens 51,10 49,07 X 54,84 54,84 --- 697
3 Julian Vos AV PEC 1910 Jongens 46,32 46,74 47,32 X 47,32 50,86 597
4 Mats van de Blaak Climax Jongens 43,04 41,76 43,57 43,32 43,57 --- 544
5 Jarin van der Kooi AV Impala Jongens 37,46 X 41,74 38,36 41,74 --- 517
6 Enrico Loof AV NOP Jongens 41,55 39,74 40,88 39,65 41,55 --- 0
7 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 41,23 39,12 40,00 40,96 41,23 41,00 509
8 Délonn Emmens AAC `61 Jongens 38,05 37,55 X X 38,05 --- 461
9 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 37,24 36,65 34,00 34,55 37,24 --- 449
10 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 31,73 37,22 X 32,95 37,22 --- 449
11 Bouwe van Leeuwen Groningen ...k Jongens 31,78 33,58 36,15 33,46 36,15 --- 0
12 Marco Janssen Climax Jongens 35,48 32,78 34,23 32,67 35,48 --- 0
13 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 34,12 32,99 35,24 33,63 35,24 30,00 417
14 Bram van Alebeek Nijmegen A...ns Team 2 31,56 35,01 X 35,02 35,02 --- 414
15 Sven van Leeuwen Marathon P...r Jongens 32,79 34,42 31,15 34,55 34,55 --- 406
16 Jelle Knoef AV Haaksbe...n Jongens 32,89 33,27 29,97 34,33 34,33 35,00 0
17 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 31,98 X X X 31,98 --- 0
18 Milo Lammertink Marathon P...r Jongens 28,62 X 28,62 --- 0
19 Wolter Nijmeijer AV Start `78 Jongens 27,52 27,33 27,99 28,02 28,02 29,92 295
20 Lars Rennings Nijmegen A...ns Team 2 26,97 X 25,68 X 26,97 --- 0
21 Jesse de Vries AV Impala Jongens 21,42 24,43 23,28 26,93 26,93 --- 0
22 Bram Dozeman AV Wijchen Jongens 25,90 24,29 22,96 X 25,90 30,00 0
23 Lex Hüther AV Athlos Jongens 25,16 24,00 22,54 X 25,16 --- 242
24 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 22,52 23,70 21,54 21,75 23,70 --- 0
Stefan Schut AAC `61 Jongens NM --- 0
Thijs Beumer AV PEC 1910 Jongens NM --- 0
Simcha van Collem Ciko `66 Jongens NM --- 0
Koen Geurtsen Ciko `66 Jongens NM --- 0
Bram Voors EAC De Spe...s Jongens NM --- 0



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bjorn Kins Groningen ...k Jongens X 42,31 X X 42,31 --- 731
2 Owen Smidt AAC `61 Jongens 38,43 X 35,33 41,98 41,98 --- 725
3 Owen Beuckens AV PEC 1910 Jongens X 37,99 X 38,02 38,02 --- 646
4 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 34,97 37,24 32,99 34,99 37,24 --- 630
5 Enrico Loof AV NOP Jongens 35,83 34,99 X 35,02 35,83 --- 601
6 Jarin van der Kooi AV Impala Jongens 31,48 27,34 X 35,20 35,20 --- 588
7 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens X 29,99 X 28,17 29,99 --- 474
8 Jaap Miessen AV Wijchen Jongens X 27,63 28,77 X 28,77 32,00 446
9 Jasper Voesten AV NOP Jongens 26,96 23,55 26,76 X 26,96 --- 0
10 Mats van de Blaak Climax Jongens 26,84 X 24,78 23,24 26,84 --- 400
11 Jelle Knoef AV Haaksbe...n Jongens X X 19,16 26,52 26,52 30,00 392
12 Lars Rennings Nijmegen A...ns Team 2 X 25,22 26,11 X 26,11 --- 382
13 Diederik Lensink AVA `70 Jongens 23,80 23,58 22,43 25,90 25,90 --- 377
14 Roy Berris AV Wijchen Jongens X 25,55 X X 25,55 30,00 0
15 Melvin Bakker AAC `61 Jongens 22,99 24,41 22,42 22,94 24,41 --- 0
16 Sem Verbrugh AV Athlos Jongens 17,35 24,28 22,36 24,37 24,37 --- 339
17 Julian Vos AV PEC 1910 Jongens 23,18 X 23,18 --- 0
18 Wolter Nijmeijer AV Start `78 Jongens X X 21,25 23,01 23,01 28,22 304
19 Simon Smit Nijmegen A...ns Team 1 X X X 21,62 21,62 --- 0
20 Wouter Janssen AV Athlos Jongens X 21,33 19,67 X 21,33 --- 0
21 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens X X 19,49 X 19,49 --- 0
22 Mathijs van Benthem Marathon P...r Jongens 17,12 X 16,50 17,37 17,37 22,34 147
23 Jesse de Vries AV Impala Jongens X 16,45 X 14,56 16,45 --- 0
Simcha van Collem Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0
Mahamed Hussein Ali Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0
Martijn de Jong Climax Jongens - - - - DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bjorn Kins Groningen ...k Jongens 14,92 X 14,34 15,06 15,06 --- 793
2 Jarin van der Kooi AV Impala Jongens 13,90 14,65 14,43 14,42 14,65 --- 768
3 Owen Smidt AAC `61 Jongens 12,13 11,59 12,60 12,54 12,60 --- 639
4 Owen Beuckens AV PEC 1910 Jongens 11,77 12,07 12,24 12,42 12,42 --- 628
5 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 11,77 11,82 12,25 12,29 12,29 --- 619
6 Jaap Miessen AV Wijchen Jongens 11,18 X 9,60 11,31 11,31 11,00 553
7 Romke Wielstra AV NOP Jongens 10,91 11,15 10,69 10,91 11,15 --- 542
8 Roy Berris AV Wijchen Jongens 9,61 9,82 10,15 10,61 10,61 10,50 0
9 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens 9,86 10,03 10,02 10,45 10,45 8,00 493
10 Wolter Nijmeijer AV Start `78 Jongens 9,05 10,32 9,16 9,51 10,32 10,20 483
11 Jeroen Wijnhoven Nijmegen A...ns Team 1 X X 10,02 10,16 10,16 --- 472
12 Djamell van Veen AV Daventr...6 Jongens 10,09 8,59 9,03 X 10,09 --- 467
13 Melvin Bakker AAC `61 Jongens 9,93 9,48 9,03 9,26 9,93 --- 0
14 Simon Smit Nijmegen A...ns Team 1 8,73 9,53 9,79 9,41 9,79 --- 0
15 Koen Verbrugh AV Athlos Jongens 8,58 9,12 8,45 9,33 9,33 --- 410
16 Toon Grooteboer AV Athlos Jongens 9,17 9,27 9,24 9,24 9,27 --- 0
17 Lodewijk Faaij Groningen ...k Jongens 9,22 8,73 9,13 8,98 9,22 --- 0
18 Roel van Maanen AV NOP Jongens X 8,67 8,71 9,01 9,01 --- 0
19 Leon Spiekerman Marathon P...r Jongens 8,43 7,85 7,31 7,61 8,43 8,00 341
20 Mats van de Blaak Climax Jongens 7,02 8,36 8,25 8,01 8,36 --- 335
21 Jens Willems AV Haaksbe...n Jongens 7,20 7,43 8,08 7,80 8,08 8,00 0
22 Marco Janssen Climax Jongens 6,83 7,14 7,16 6,73 7,16 --- 0
Lars Rennings Nijmegen A...ns Team 2 X X X X NM --- 0
Julian Vos AV PEC 1910 Jongens - - - - DNS --- 0
Tariq Nivillac Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0
Yannick Stolp Ciko `66 Jongens - - - - DNS --- 0



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens 1,95 1,98 813
2 Owen Beuckens AV PEC 1910 Jongens 1,90 --- 769
3 Wouter de Does AAC `61 Jongens 1,85 --- 725
3 Joram van ... Bospoort Climax Jongens 1,85 --- 725
3 Janik Sillen Nijmegen A...ns Team 1 1,85 --- 725
6 Julian Jansen AV NOP Jongens 1,80 --- 680
6 Jasper de Vries EAC De Spe...s Jongens 1,80 --- 680
8 Bart Mulder AV Wijchen Jongens 1,75 1,85 634
9 Joris de Baat AV Wijchen Jongens 1,75 1,70 0
10 Milo Lammertink Marathon P...r Jongens 1,75 1,80 634
11 Ruben van Sark AV Haaksbe...n Jongens 1,70 1,60 0
12 Bram van Alebeek Nijmegen A...ns Team 2 1,70 --- 587
13 Roel van Maanen AV NOP Jongens 1,65 --- 0
14 Toon Grooteboer AV Athlos Jongens 1,65 --- 540
15 Daniel Hilgenkamp AV Athlos Jongens 1,65 --- 0
16 Xander Feijen AAC `61 Jongens 1,60 --- 0
17 Jesse de Vries AV Impala Jongens 1,60 --- 492
17 Daniël H...n 't Veld AV Start `78 Jongens 1,60 1,70 492
19 Stef Schrooten Marathon P...r Jongens 1,60 1,60 0
20 Martijn Douwes Groningen ...k Jongens 1,55 --- 444
21 Bjorn Rossel AVA `70 Jongens 1,50 --- 394
Luuk Geerders AV Start `78 Jongens DNS 1,65 0
Anton Ediagbonya Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Jonas van Druten Ciko `66 Jongens DNS --- 0
Bram Voors EAC De Spe...s Jongens --- ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Anton Sarnatsky Groningen ...k Jongens 12,52 12,51 12,52 +3.2 m/s--- 624
2 Jasper de Vries EAC De Spe...s Jongens 12,38 11,56 11,69 12,18 12,38 +4.2 m/s--- 609
3 Robin Boersma AV NOP Jongens 12,00 12,07 11,60 11,87 12,07 +1.6 m/s--- 575
4 Hoang Nguyen AV PEC 1910 Jongens 11,84 11,63 11,63 11,93 11,93 +2.9 m/s10,80 560
5 Mees Prinsen AVA `70 Jongens 11,49 11,54 11,75 11,78 11,78 +2.0 m/s--- 543
6 Aleksander...Sarnatsky Groningen ...k Jongens X 11,71 11,71 --- 0
7 Tom Havinga AAC `61 Jongens X 11,44 X 11,47 11,47 +2.8 m/s--- 509
8 Loek de Kleijn AV Wijchen Jongens 9,96 10,99 11,34 10,88 11,34 +4.2 m/s11,00 494
9 Jelle Golbach AV Haaksbe...n Jongens 11,12 10,19 11,24 10,00 11,24 +2.5 m/s11,00 483
10 Jasper Voesten AV NOP Jongens 10,91 10,89 10,88 10,91 10,91 +2.9 m/s--- 0
11 Bram Brummelhuis AV Haaksbe...n Jongens 10,62 10,00 10,09 10,89 10,89 +3.1 m/s11,00 0
12 Mathijs van Benthem Marathon P...r Jongens 10,53 10,83 10,36 10,11 10,83 +0.0 m/s--- 436
13 Ewout Peters Nijmegen A...ns Team 1 10,10 X 10,46 10,07 10,46 --- 392
14 Erik Schipper Climax Jongens X 10,05 10,29 9,55 10,29 +3.3 m/s1,00 372
15 Frank van Strien AAC `61 Jongens 9,95 9,46 9,90 10,13 10,13 +2.5 m/s--- 0
16 Xander van Mourik AV Athlos Jongens 10,00 X 9,78 9,32 10,00 +2.6 m/s--- 338
17 Tijn Kromwijk AV Wijchen Jongens X X 9,76 9,81 9,81 +3.4 m/s9,50 0
18 Remco Mulder AV Start `78 Jongens 9,54 9,39 9,46 9,27 9,54 +1.6 m/s--- 281
19 Wouter Janssen AV Athlos Jongens 9,40 9,49 9,39 9,36 9,49 +3.7 m/s--- 0
20 Johan Polet AV Impala Jongens 9,00 9,38 8,94 9,16 9,38 +0.0 m/s--- 262
Joris Abelen Ciko `66 Jongens - DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 12,97 +0.2 m/s12,71 682
2 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 13,38 +0.3 m/s--- 609
3 Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes 13,67 +0.2 m/s13,56 561
4 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 13,69 +0.2 m/s13,50 557
5 Megan Broekhuis AV Daventr...6 Meisjes 13,74 +0.3 m/s--- 0
6 Suzan Schippers Marathon P...r Meisjes 13,78 +0.2 m/s13,77 543
7 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 14,06 +0.2 m/s13,44 0
8 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 14,10 +0.2 m/s13,80 0
9 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 14,34 +0.2 m/s14,00 456
10 Marjolein Klaren Marathon P...r Meisjes 14,63 +0.3 m/s--- 0
11 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 14,77 +0.2 m/s15,00 0
12 Else Janssen Climax Meisjes 14,84 +0.3 m/s--- 384
13 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 15,00 +0.3 m/s15,24 0
Jana Bersee Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 27,24 -3.1 m/s--- 666
2 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 27,42 -0.7 m/s26,31 653
3 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 27,57 -0.7 m/s27,31 0
4 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 28,33 -0.7 m/s27,40 589
5 Suzan Schippers Marathon P...r Meisjes 28,71 +0.5 m/s27,67 563
6 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 29,23 -3.1 m/s--- 0
7 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 29,38 +0.5 m/s28,40 0
8 Marieke Jager AAC `61 Meisjes 29,63 -0.7 m/s27,00 504
9 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 29,83 +0.5 m/s29,72 492
10 Robin Wesselkamp Marathon P...r Meisjes 30,34 +0.5 m/s29,56 0
11 Terra van der Horst AV Wijchen Meisjes 30,64 +0.5 m/s30,50 0
12 Jasmijn Timmer Climax Meisjes 30,86 -3.1 m/s--- 431
Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes DNS 27,00 0
Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 2:29,46 2,10 678
2 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 2:29,53 --- 677
3 Dorte Heideman Marathon P...r Meisjes 2:30,42 2:23,30 667
4 Marieke Jager AAC `61 Meisjes 2:33,03 2,20 0
5 Sara mina Saberi Groningen ...k Meisjes 2:36,25 2:33,00 606
6 Iris Koevoets Climax Meisjes 2:51,83 2,30 463
7 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 2:52,75 2:50,00 0
8 Eline Willems AV Wijchen Meisjes 3:10,87 3:00,00 319
Jana Bersee Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Annet Fledderus EAC De Spe...s Meisjes DNS 2:20,00 0



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sanne Niestijl AAC `61 Meisjes 11:57,58 11:00,00 492
2 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 12:33,22 --- 413
3 Fleur van Dijk Climax Meisjes 13:05,37 --- 348
4 Nadieh Vlasma EAC De Spe...s Meisjes 13:38,45 --- 287
5 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 14:00,81 --- 248
6 Lena Nijhof Marathon P...r Meisjes 16:38,33 --- 23
Vera Trieling AV Wijchen Meisjes DNS 13:30,00 0
Mirte Kortman Ciko `66 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 1:07,57 1:06,49 742
2 Anna Oosterwegel AV Daventr...6 Meisjes 1:08,16 --- 728
3 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 1:13,42 1:10,00 610
4 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 1:19,05 1:15,00 500
5 Vera Trieling AV Wijchen Meisjes 1:19,71 --- 488
6 Lena Nijhof Marathon P...r Meisjes 1:23,25 --- 428



Meisjes Junior A - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Daventria 1906 Meisjes (4x400m) AV Daventria 1906 - MJA 4 4:19,20 639
2 Groningen Atletiek Meisjes (4x400m) Groningen Atletiek - MJA 4 4:23,47 611
3 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x400m) Marathon Pim Mulier - MJA 4 4:41,87 500
4 AAC `61 Meisjes (4x400m) AAC `61 - MJA 4 4:46,40 475
5 Climax Meisjes (4x400m) Climax - MJA 4 5:13,60 340
6 AV Wijchen Meisjes (4x400m) AV Wijchen - MJA 4 DNS 0
6 Ciko `66 Meisjes (4x400m) Ciko `66 - MJA 1 DNS 0
6 EAC De Sperwers Meisjes (4x400m) EAC De Sperwers - MJA 0 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lynn van Zijl AV Daventr...6 Meisjes X 36,39 36,70 38,65 38,65 --- 745
2 Megan Broekhuis AV Daventr...6 Meisjes 24,34 26,96 X 26,53 26,96 --- 0
3 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes 24,97 25,05 25,97 25,26 25,97 --- 523
4 Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes X X 24,73 25,87 25,87 --- 522
5 Anouk van Manen Marathon P...r Meisjes X 25,57 24,65 22,73 25,57 --- 516
6 Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes 22,44 19,17 15,32 21,09 22,44 --- 0
7 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 18,18 X X 21,54 21,54 --- 434
8 Eline Willems AV Wijchen Meisjes 18,89 20,74 15,19 17,39 20,74 --- 416
9 Isa Wijdenes Climax Meisjes 17,43 15,99 X 17,00 17,43 --- 342
10 Iris Koevoets Climax Meisjes 15,20 15,22 16,10 15,06 16,10 --- 0
11 Charlotte Eefting AAC `61 Meisjes 14,30 14,53 X X 14,53 --- 0
12 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 12,86 12,08 12,85 12,77 12,86 --- 0
Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes X X X X NM --- 0
Jana Bersee Ciko `66 Meisjes NM --- 0
Yinx Menzen EAC De Spe...s Meisjes NM --- 0



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lilian van Klinken Groningen ...k Meisjes 22,74 29,57 26,95 26,52 29,57 --- 535
2 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 23,19 X 26,65 27,09 27,09 --- 483
3 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 21,13 22,62 X 25,19 25,19 --- 441
4 Lena Nijhof Marathon P...r Meisjes 19,71 24,92 20,63 X 24,92 --- 435
5 Janne Salverda AV Daventr...6 Meisjes 21,11 21,21 22,63 21,85 22,63 --- 382
6 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Meisjes 21,39 21,84 20,97 19,22 21,84 --- 364
7 Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes X 19,31 19,95 X 19,95 --- 0
8 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 18,54 18,59 X 17,65 18,59 --- 0
9 Nienke Marringa AV Daventr...6 Meisjes X X 17,43 12,10 17,43 --- 0
10 Noortje Vos Climax Meisjes 16,84 X 17,14 13,80 17,14 --- 244
Isabelle Aalders Ciko `66 Meisjes - - - - DNS --- 0
Yinx Menzen EAC De Spe...s Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lynn van Zijl AV Daventr...6 Meisjes 11,18 11,98 11,36 11,74 11,98 --- 718
2 Lilian van Klinken Groningen ...k Meisjes 7,75 8,89 9,10 8,75 9,10 --- 527
3 Janne Salverda AV Daventr...6 Meisjes 9,00 8,43 8,95 8,29 9,00 --- 0
4 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 8,53 7,70 7,69 6,84 8,53 --- 486
5 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 8,03 7,92 X 8,34 8,34 --- 0
6 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,96 8,01 7,96 8,23 8,23 --- 463
7 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 8,00 7,21 7,67 7,44 8,00 --- 446
8 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 7,78 7,92 7,51 6,69 7,92 --- 0
9 Isa Wijdenes Climax Meisjes 7,24 7,44 7,55 7,27 7,55 1,00 411
10 Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes 7,34 7,37 7,11 7,35 7,37 --- 397
11 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Meisjes 6,21 6,46 6,74 5,12 6,74 --- 0
12 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 4,92 4,88 5,04 5,08 5,08 --- 0
Anouk van Manen Marathon P...r Meisjes - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen ...k Meisjes O O O O O XXO XXX 1,81 --- 1034
2 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes 1,60 --- 832
3 Rixt ter Woord AV Daventr...6 Meisjes 1,55 --- 779
4 Iris Teunisse AV Daventr...6 Meisjes O O O XO XXX 1,50 --- 0
5 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes 1,45 --- 0
6 Robin Wesselkamp Marathon P...r Meisjes O O O XXX 1,45 --- 672
7 Else Janssen Climax Meisjes O O O O XXX 1,35 --- 550
8 Terra van der Horst AV Wijchen Meisjes O O O XO XXX 1,35 --- 550
9 Vera Trieling AV Wijchen Meisjes 1,25 --- 0
Isabelle Aalders Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes - DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes X 9,52 9,96 9,49 9,96 +4.2 m/s--- 637
2 Rixt ter Woord AV Daventr...6 Meisjes 9,22 9,46 X 9,80 9,80 +1.1 m/s--- 618
3 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 9,50 9,51 X 9,71 9,71 +0.3 m/s--- 0
4 Margo Tichelaar EAC De Spe...s Meisjes 9,16 8,90 9,30 8,47 9,30 +3.2 m/s--- 557
5 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 9,01 9,00 8,54 8,36 9,01 +4.3 m/s9,52 521
6 Jasmijn Timmer Climax Meisjes 8,75 8,90 8,53 8,50 8,90 +0.5 m/s1,00 507
7 Nienke Marringa AV Daventr...6 Meisjes 7,97 8,53 7,90 7,95 8,53 +0.4 m/s--- 0
8 Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes 7,72 7,99 8,15 8,08 8,15 +1.6 m/s--- 411
9 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,90 7,64 7,68 7,44 7,90 +0.7 m/s--- 378
Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes - DNS --- 0



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marjolein Klaren Marathon P...r Meisjes 2,80 --- 550
2 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 2,40 --- 398
3 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes 2,30 --- 358
4 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 2,20 --- 317
5 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 1,80 --- 144
5 Fleur van Dijk Climax Meisjes 1,80 --- 144
Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes NM --- 0
Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes DNS --- 0