Competitiestand Vrouwen U20
# Team Leden Punten
1 Groningen Atletiek Meisjes Groningen Atletiek - MJA
Begeleider: Marsha Westerhof
Jurylid: dhr van Klinken
9 7205
2 AV Daventria 1906 Meisjes AV Daventria 1906 - MJA
Begeleider: Igor Brink
Jurylid: Elly de Recht
10 7126
3 AAC `61 Meisjes AAC `61 - MJA
Begeleider: Erik Groot
Jurylid: Erik groot
9 6209
4 Marathon Pim Mulier Meisjes Marathon Pim Mulier - MJA
Begeleider: Marjolein Klaren
7 5705
5 EAC De Sperwers Meisjes EAC De Sperwers - MJA
Begeleider: Martin Lunenborg
Jurylid: ntb
8 4242
6 Climax Meisjes Climax - MJA
Begeleider: Iris Timmer
6 4164
7 AV Wijchen Meisjes AV Wijchen - MJA
Begeleider: Maarten Kerckhoffs
Jurylid: Jordi van Horssen
9 4108
8 Ciko `66 Meisjes Ciko `66 - MJA 5 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBPTeam punten
1 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 12,97 +0.2 m/s12,71 682
2 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 13,38 +0.3 m/s--- 609
3 Sacha van Swam AV Wijchen Meisjes 13,67 +0.2 m/s13,56 561
4 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 13,69 +0.2 m/s13,50 557
5 Megan Broekhuis AV Daventr...6 Meisjes 13,74 +0.3 m/s--- 0
6 Suzan Schippers Marathon P...r Meisjes 13,78 +0.2 m/s13,77 543
7 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 14,06 +0.2 m/s13,44 0
8 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 14,10 +0.2 m/s13,80 0
9 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 14,34 +0.2 m/s14,00 456
10 Marjolein Klaren Marathon P...r Meisjes 14,63 +0.3 m/s--- 0
11 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 14,77 +0.2 m/s15,00 0
12 Else Janssen Climax Meisjes 14,84 +0.3 m/s--- 384
13 Renske Sistermans AV Wijchen Meisjes 15,00 +0.3 m/s15,24 0
Jana Bersee Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBPTeam punten
1 Danique de Haan AV Daventr...6 Meisjes 27,24 -3.1 m/s--- 666
2 Emy Guikema Groningen ...k Meisjes 27,42 -0.7 m/s26,31 653
3 Iris Veldt Groningen ...k Meisjes 27,57 -0.7 m/s27,31 0
4 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 28,33 -0.7 m/s27,40 589
5 Suzan Schippers Marathon P...r Meisjes 28,71 +0.5 m/s27,67 563
6 Cindy Hofstede AV Daventr...6 Meisjes 29,23 -3.1 m/s--- 0
7 Marleen Suelmann EAC De Spe...s Meisjes 29,38 +0.5 m/s28,40 0
8 Marieke Jager AAC `61 Meisjes 29,63 -0.7 m/s27,00 504
9 Hilde Walraven AV Wijchen Meisjes 29,83 +0.5 m/s29,72 492
10 Robin Wesselkamp Marathon P...r Meisjes 30,34 +0.5 m/s29,56 0
11 Terra van der Horst AV Wijchen Meisjes 30,64 +0.5 m/s30,50 0
12 Jasmijn Timmer Climax Meisjes 30,86 -3.1 m/s--- 431
Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes DNS 27,00 0
Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wies Kesting AAC `61 Meisjes 2:29,46 2,10 678
2 Roos Goorman AV Daventr...6 Meisjes 2:29,53 --- 677
3 Dorte Heideman Marathon P...r Meisjes 2:30,42 2:23,30 667
4 Marieke Jager AAC `61 Meisjes 2:33,03 2,20 0
5 Sara mina Saberi Groningen ...k Meisjes 2:36,25 2:33,00 606
6 Iris Koevoets Climax Meisjes 2:51,83 2,30 463
7 Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes 2:52,75 2:50,00 0
8 Eline Willems AV Wijchen Meisjes 3:10,87 3:00,00 319
Jana Bersee Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Annet Fledderus EAC De Spe...s Meisjes DNS 2:20,00 0

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lynn van Zijl AV Daventr...6 Meisjes X 36,39 36,70 38,65 38,65 --- 745
2 Megan Broekhuis AV Daventr...6 Meisjes 24,34 26,96 X 26,53 26,96 --- 0
3 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes 24,97 25,05 25,97 25,26 25,97 --- 523
4 Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes X X 24,73 25,87 25,87 --- 522
5 Anouk van Manen Marathon P...r Meisjes X 25,57 24,65 22,73 25,57 --- 516
6 Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes 22,44 19,17 15,32 21,09 22,44 --- 0
7 Jonne Rode EAC De Spe...s Meisjes 18,18 X X 21,54 21,54 --- 434
8 Eline Willems AV Wijchen Meisjes 18,89 20,74 15,19 17,39 20,74 --- 416
9 Isa Wijdenes Climax Meisjes 17,43 15,99 X 17,00 17,43 --- 342
10 Iris Koevoets Climax Meisjes 15,20 15,22 16,10 15,06 16,10 --- 0
11 Charlotte Eefting AAC `61 Meisjes 14,30 14,53 X X 14,53 --- 0
12 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 12,86 12,08 12,85 12,77 12,86 --- 0
Josefien Harmsen Groningen ...k Meisjes X X X X NM --- 0
Jana Bersee Ciko `66 Meisjes NM --- 0
Yinx Menzen EAC De Spe...s Meisjes NM --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lilian van Klinken Groningen ...k Meisjes 22,74 29,57 26,95 26,52 29,57 --- 535
2 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 23,19 X 26,65 27,09 27,09 --- 483
3 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 21,13 22,62 X 25,19 25,19 --- 441
4 Lena Nijhof Marathon P...r Meisjes 19,71 24,92 20,63 X 24,92 --- 435
5 Janne Salverda AV Daventr...6 Meisjes 21,11 21,21 22,63 21,85 22,63 --- 382
6 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Meisjes 21,39 21,84 20,97 19,22 21,84 --- 364
7 Sanne Middelbos AAC `61 Meisjes X 19,31 19,95 X 19,95 --- 0
8 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 18,54 18,59 X 17,65 18,59 --- 0
9 Nienke Marringa AV Daventr...6 Meisjes X X 17,43 12,10 17,43 --- 0
10 Noortje Vos Climax Meisjes 16,84 X 17,14 13,80 17,14 --- 244
Isabelle Aalders Ciko `66 Meisjes - - - - DNS --- 0
Yinx Menzen EAC De Spe...s Meisjes - - - - DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lynn van Zijl AV Daventr...6 Meisjes 11,18 11,98 11,36 11,74 11,98 --- 718
2 Lilian van Klinken Groningen ...k Meisjes 7,75 8,89 9,10 8,75 9,10 --- 527
3 Janne Salverda AV Daventr...6 Meisjes 9,00 8,43 8,95 8,29 9,00 --- 0
4 Amber Slomp AAC `61 Meisjes 8,53 7,70 7,69 6,84 8,53 --- 486
5 Marjolein Kuiper Groningen ...k Meisjes 8,03 7,92 X 8,34 8,34 --- 0
6 Famke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,96 8,01 7,96 8,23 8,23 --- 463
7 Kira Hendriks EAC De Spe...s Meisjes 8,00 7,21 7,67 7,44 8,00 --- 446
8 Frances de Heer AAC `61 Meisjes 7,78 7,92 7,51 6,69 7,92 --- 0
9 Isa Wijdenes Climax Meisjes 7,24 7,44 7,55 7,27 7,55 1,00 411
10 Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes 7,34 7,37 7,11 7,35 7,37 --- 397
11 Dagmar Hospes EAC De Spe...s Meisjes 6,21 6,46 6,74 5,12 6,74 --- 0
12 Lara Buijs AV Wijchen Meisjes 4,92 4,88 5,04 5,08 5,08 --- 0
Anouk van Manen Marathon P...r Meisjes - - - - DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.201.251.301.351.401.451.501.551.601.651.701.751.801.85ResOBPTeam punten
1 Britt Weerman Groningen ...k Meisjes O O O O O XXO XXX 1,81 --- 1034
2 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes 1,60 --- 832
3 Rixt ter Woord AV Daventr...6 Meisjes 1,55 --- 779
4 Iris Teunisse AV Daventr...6 Meisjes O O O XO XXX 1,50 --- 0
5 Aukje Vellinga Groningen ...k Meisjes 1,45 --- 0
6 Robin Wesselkamp Marathon P...r Meisjes O O O XXX 1,45 --- 672
7 Else Janssen Climax Meisjes O O O O XXX 1,35 --- 550
8 Terra van der Horst AV Wijchen Meisjes O O O XO XXX 1,35 --- 550
9 Vera Trieling AV Wijchen Meisjes 1,25 --- 0
Isabelle Aalders Ciko `66 Meisjes DNS --- 0
Mily Bogaarts Ciko `66 Meisjes - DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Floor Dijkstra AAC `61 Meisjes X 9,52 9,96 9,49 9,96 +4.2 m/s--- 637
2 Rixt ter Woord AV Daventr...6 Meisjes 9,22 9,46 X 9,80 9,80 +1.1 m/s--- 618
3 Lianne Vroom AAC `61 Meisjes 9,50 9,51 X 9,71 9,71 +0.3 m/s--- 0
4 Margo Tichelaar EAC De Spe...s Meisjes 9,16 8,90 9,30 8,47 9,30 +3.2 m/s--- 557
5 Isa Vochteloo Groningen ...k Meisjes 9,01 9,00 8,54 8,36 9,01 +4.3 m/s9,52 521
6 Jasmijn Timmer Climax Meisjes 8,75 8,90 8,53 8,50 8,90 +0.5 m/s1,00 507
7 Nienke Marringa AV Daventr...6 Meisjes 7,97 8,53 7,90 7,95 8,53 +0.4 m/s--- 0
8 Femke Gellekink Marathon P...r Meisjes 7,72 7,99 8,15 8,08 8,15 +1.6 m/s--- 411
9 Imke Verstraaten AV Wijchen Meisjes 7,90 7,64 7,68 7,44 7,90 +0.7 m/s--- 378
Charlotte Jacobs Ciko `66 Meisjes - DNS --- 0