Uitslagen Junioren B Poule 43 Wedstrijd 2 [2019]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 10,82 +1.8 m/s10,90 849
2 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...k Jongens 10,96 +1.8 m/s11,00 814
3 Nsikak Ekpo Haag Atlet...ns Team 1 10,99 +1.8 m/s11,00 807
4 Isiah Emanuelson PAC Jongens Team 1 11,45 +1.8 m/s10,86 0
5 Robin van Kooij PAC Jongens Team 2 11,46 +1.8 m/s11,72 697
6 Marien Sips AV `40 Jongens 11,53 +1.8 m/s11,85 681
7 Maurice Afognon ARV Ilion Jongens 11,55 +1.8 m/s11,42 676
8 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 11,62 +1.3 m/s11,86 661
9 Jaïr Muller ARV Ilion Jongens 11,68 +1.3 m/s12,20 0
10 Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 1 11,91 +1.8 m/s11,70 0
11 Tim den Brave AAV `36 Jongens 11,93 +1.5 m/s--- 595
12 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda Jongens 11,94 +1.3 m/s12,25 593
13 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 11,95 +1.5 m/s12,29 591
14 Twan Hogerbrugge AV `47 Jongens 12,12 +1.3 m/s11,99 556
15 Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 12,16 +1.3 m/s12,00 548
16 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 12,17 +1.5 m/s12,43 0
17 Tijs Konijn AV `47 Jongens 12,20 +1.5 m/s12,35 0
18 Tom van Buuren AV Olympus...ns Team 1 12,30 +1.5 m/s12,53 520
19 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 12,35 +1.3 m/s12,22 511
20 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 1 12,65 +1.5 m/s12,38 0
21 Tom Hoogweg AV Sparta Jongens 12,66 +1.5 m/s12,92 452
22 Frank Rüegg AV Gouda Jongens 12,74 +1.5 m/s12,74 0
23 Christian ...ls-Valero Rotterdam ...k Jongens 12,96 +1.3 m/s12,00 0
24 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 13,05 +1.5 m/s12,89 0
25 Govanni Cozijn AV De Spar...n Jongens 13,12 +1.5 m/s12,99 0
26 Stanislas Decoux Haag Atlet...ns Team 2 13,22 +1.5 m/s13,50 0
27 Kasper de Vries AV `40 Jongens 13,66 +1.5 m/s14,00 0
28 Joost de Nijs AV Sparta Jongens 13,84 +1.5 m/s13,94 0
29 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 13,84 +1.5 m/s13,79 253
30 Thijs Hijman AAV `36 Jongens 13,90 +1.5 m/s--- 0
Maurits Dekker Leiden Atl...k Jongens DNS 12,54 0
Annes Adimi Leiden Atl...k Jongens DNS 11,98 0



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 51,09 50,90 757
2 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 52,00 51,05 719
3 Robin van Kooij PAC Jongens Team 2 53,40 54,92 663
4 Quinten Wormer Haag Atlet...ns Team 1 54,60 55,00 617
5 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 54,77 55,27 610
6 Liam Rietbroek AV Gouda Jongens 55,10 --- 598
7 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 55,73 56,12 0
8 Thom van N...wenhuizen AV `47 Jongens 55,93 57,00 568
9 Tijmen van Arkel AAV `36 Jongens 55,98 54,00 566
10 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 56,09 56,81 562
11 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 56,53 54,75 0
12 Tijn Hoksbergen AV `40 Jongens 56,62 56,00 543
13 Heiko Rotteveel AAV `36 Jongens 56,75 54,00 0
14 Daan Verlinden AV Fortuna...ns Team 1 56,78 56,49 538
15 Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 1 57,83 55,00 0
16 Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 59,17 57,00 458
17 Tobias Liezenga AV Fortuna...ns Team 1 59,78 57,20 0
18 Stanislas Decoux Haag Atlet...ns Team 2 1:00,27 1:00,00 0
19 Mitchanok Marcano ARV Ilion Jongens 1:00,93 --- 0
20 Ivar van Ruijven AV Olympus...ns Team 2 1:01,14 1:02,24 397
21 Christian ...ls-Valero Rotterdam ...k Jongens 1:01,52 59,00 0
22 Tom van Buuren AV Olympus...ns Team 1 1:02,45 57,50 359
23 Jasper Spruijt AV Olympus...ns Team 1 1:03,16 58,00 0
24 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 1:03,52 58,45 329
25 Maurits Blinkhof AV `47 Jongens 1:04,26 59,00 0
26 Joost de Nijs AV Sparta Jongens 1:05,19 --- 283
27 Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 1:06,49 58,47 0
28 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 1:10,12 1:14,49 0
29 Job van Leeuwen AV De Spar...n Jongens 1:10,28 59,99 0
Tom Hoogweg AV Sparta Jongens DQ --- 0
Annes Adimi Leiden Atl...k Jongens DNS 51,84 0
Jelmer Stuijt AV `40 Jongens DNS 56,00 0



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Natnael Meij PAC Jongens Team 1 4:17,56 4:16,64 677
2 Friso Lyppens Haag Atlet...ns Team 2 4:20,31 4:25,00 657
3 Jeroen Cox AV Fortuna...ns Team 1 4:20,96 4:27,16 652
4 Alex Taal PAC Jongens Team 2 4:21,22 4:18,01 651
5 Tjebbe Hemler PAC Jongens Team 2 4:22,13 4:17,55 0
6 Mark Dullaart Haag Atlet...ns Team 1 4:24,78 4:20,00 625
7 Ivar Meesen Rotterdam ...k Jongens 4:27,03 4:32,00 610
8 Tijmen van Arkel AAV `36 Jongens 4:27,15 4:30,00 609
9 Bram van Druten AV Olympus...ns Team 1 4:27,66 4:35,24 605
10 Boaz van de Schaaf Haag Atlet...ns Team 2 4:38,53 4:35,00 0
11 Lars van der Valk ARV Ilion Jongens 4:43,07 4:48,00 506
12 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:47,51 4:24,53 0
13 Salle Wieringa Leiden Atl...k Jongens 4:49,70 5:07,54 466
14 Rens Altorf AV De Spar...n Jongens 4:57,24 4:49,85 423
15 Sander van Vliet AV `47 Jongens 5:03,61 4:58,00 389
16 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 5:16,05 5:10,00 325
17 Ruben van Seventer AV Olympus...ns Team 1 5:17,05 4:55,00 0
18 Hugo Habraken AV Gouda Jongens 5:19,66 5:30,00 308
19 Sjoerd Peeters AV Gouda Jongens 5:26,06 5:20,00 0
20 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 5:27,04 5:20,00 0
21 Remco Broere AV Fortuna...ns Team 1 5:29,76 6:17,53 0
22 Floris Boer ARV Ilion Jongens 5:35,67 --- 0
23 Kamil Snellink AV Sparta Jongens 5:36,51 5:59,00 231
24 Kasper de Vries AV `40 Jongens 5:38,02 5:30,00 224
25 Job van Leeuwen AV De Spar...n Jongens 5:38,06 5:25,00 0
Marc Dullemond AAV `36 Jongens DNS --- 0
Jelmer Stuijt AV `40 Jongens DNS 4:30,00 0
Nelson Johnson Haag Atlet...ns Team 1 DNS 4:10,00 0
Bas Stam Rotterdam ...k Jongens DNS 4:25,72 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 13,48 +0.3 m/s13,30 1029
2 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 14,55 +0.3 m/s14,60 898
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 14,70 +0.3 m/s14,84 881
4 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 15,04 +0.3 m/s14,99 0
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 15,18 +0.3 m/s14,81 830
6 Twan van Rijn AAV `36 Jongens 15,33 +1.5 m/s--- 814
7 Tijn Hoksbergen AV `40 Jongens 15,42 +2.0 m/s17,00 805
8 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 15,51 +0.3 m/s15,23 0
9 Jochem Ribberink AV Gouda Jongens 15,55 +0.3 m/s15,28 792
10 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 15,90 +2.0 m/s16,83 758
11 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 16,27 +1.5 m/s17,87 724
12 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 16,63 +1.5 m/s17,82 692
13 Ronin van der Holst PAC Jongens Team 1 16,86 +2.0 m/s17,05 0
14 Maurits Dekker Leiden Atl...k Jongens 17,15 +2.0 m/s17,35 648
15 Kyan Krol AAV `36 Jongens 17,24 +1.5 m/s--- 0
16 Bart Veltman AV Gouda Jongens 17,56 +0.3 m/s16,03 0
17 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 17,82 +1.5 m/s19,09 0
18 Gwen Hanekamp Haag Atlet...ns Team 2 18,24 +2.0 m/s17,50 565
19 Maurits Blinkhof AV `47 Jongens 18,42 +1.5 m/s--- 552
20 Thom van N...wenhuizen AV `47 Jongens 19,03 +1.5 m/s--- 0
21 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 19,58 +2.0 m/s17,78 475
22 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 1 20,18 +2.0 m/s17,44 439
Annes Adimi Leiden Atl...k Jongens DNS 16,08 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC Jongens Team 1 (4x100m) PAC - JJB 4 43,85 814
2 Rotterdam Atletiek Jongens (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJB 4 45,02 744
3 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJB 4 45,51 716
4 Haag Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 4 45,60 710
5 AV Gouda Jongens (4x100m) AV Gouda - JJB 4 46,71 649
6 AAV `36 Jongens (4x100m) AAV `36 - JJB 4 47,24 620
7 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJB 4 47,43 610
8 PAC Jongens Team 2 (4x100m) PAC - JJB 4 48,21 570
9 AV Fortuna Jongens Team 1 (4x100m) AV Fortuna - JJB 4 48,59 551
10 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJB 4 49,61 501
11 AV Fortuna Jongens Team 2 (4x100m) AV Fortuna - JJB 0 DNS 0
11 AV Olympus `70 Jongens Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
11 AV Olympus `70 Jongens Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJB 0 DNS 0
11 AV Sparta Jongens (4x100m) AV Sparta - JJB 0 DNS 0
11 AV `40 Jongens (4x100m) AV `40 - JJB 4 DNS 0
11 Haag Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJB 0 DNS 0
11 Leiden Atletiek Jongens (4x100m) Leiden Atletiek - JJB 0 DNS 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bent Braker AV Gouda Jongens 59,91 --- 760
2 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 55,77 --- 709
3 Twan van Rijn AAV `36 Jongens 52,20 --- 662
4 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 48,34 --- 611
5 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 42,48 --- 528
6 Jaïr Muller ARV Ilion Jongens 41,70 --- 0
7 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 41,27 --- 0
8 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 39,50 35,95 484
9 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 39,11 --- 478
10 Bart ten Bergen AV Gouda Jongens 38,64 --- 0
11 Kaj van Beest AAV `36 Jongens 37,29 --- 0
12 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 36,18 36,23 432
13 Thobian van Dijk Leiden Atl...k Jongens 34,25 --- 401
14 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 32,86 --- 0
15 Matthijs Valten AV De Spar...n Jongens 32,55 --- 373
16 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 29,40 --- 319
17 Thijs van Rijn AV De Spar...n Jongens 29,19 --- 0
18 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 29,16 30,66 315
19 Stefan de Groot AV `47 Jongens 27,34 --- 0
20 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 24,84 17,99 0
21 Julius Dinsbach AV Sparta Jongens 24,71 --- 234
22 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 24,18 22,62 0
23 David Punt PAC Jongens Team 2 23,52 --- 211
24 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 22,86 --- 0
25 Colin van Kempen AV Fortuna...ns Team 2 22,17 --- 184
26 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 17,79 --- 0
Max Birdja Haag Atlet...ns Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 56,29 53,25 980
2 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 42,83 --- 741
3 Bent Braker AV Gouda Jongens 36,85 --- 622
4 Christiaan Molevelt Leiden Atl...k Jongens 36,69 --- 619
5 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 35,50 --- 594
6 Roan Wulff AV `40 Jongens 34,20 40,00 567
7 Thomas van der Voort ARV Ilion Jongens 34,00 --- 563
8 Govanni Cozijn AV De Spar...n Jongens 33,67 --- 555
9 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 29,88 25,14 471
10 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 29,41 --- 0
11 Douwe Konijn AV `47 Jongens 28,91 --- 449
12 Bart ten Bergen AV Gouda Jongens 27,99 --- 0
13 Matthijs Valten AV De Spar...n Jongens 27,78 --- 0
14 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Jongens 27,35 --- 412
15 Justin van Dooren Haag Atlet...ns Team 1 24,69 --- 0
16 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 24,17 23,49 334
17 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 23,93 --- 328
18 Kyan Krol AAV `36 Jongens 22,79 --- 0
19 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 21,64 23,44 0
20 Stefan de Groot AV `47 Jongens 21,53 --- 0
21 Gwen Hanekamp Haag Atlet...ns Team 2 20,56 --- 239
22 Colin van Kempen AV Fortuna...ns Team 2 17,13 --- 140
23 David Punt PAC Jongens Team 2 16,76 --- 129
24 Julius Dinsbach AV Sparta Jongens 16,51 --- 121
Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 15,50 16,68 819
2 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 13,67 --- 708
3 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 13,56 --- 701
4 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 13,37 --- 689
5 Thomas van der Voort ARV Ilion Jongens 13,15 --- 675
6 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 12,20 --- 0
7 Christiaan Molevelt Leiden Atl...k Jongens 10,97 --- 530
8 Bart ten Bergen AV Gouda Jongens 10,93 --- 527
9 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 10,91 9,98 0
10 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 10,82 10,63 519
11 Alex van der Voort ARV Ilion Jongens 10,61 --- 0
12 Douwe Konijn AV `47 Jongens 10,53 --- 499
13 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 10,31 9,65 483
14 Kaj van Beest AAV `36 Jongens 10,10 --- 468
15 Bent Braker AV Gouda Jongens 10,03 --- 0
16 Thobian van Dijk Leiden Atl...k Jongens 10,02 --- 0
17 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 9,70 --- 438
18 Max Birdja Haag Atlet...ns Team 2 9,56 --- 428
19 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 9,32 --- 0
20 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Jongens 9,29 --- 0
21 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 9,23 8,62 0
22 Thijs van Rijn AV De Spar...n Jongens 9,09 --- 0
23 Kamil Snellink AV Sparta Jongens 8,87 --- 375
24 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 8,65 --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jesse Lamberst AAV `36 Jongens 1,85 --- 725
2 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 1,80 1,75 680
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 1,75 --- 634
3 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,75 --- 634
3 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,75 --- 634
6 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 1,70 1,77 0
6 Ridzerd Punt PAC Jongens Team 1 1,70 --- 0
8 Sander van Vliet AV `47 Jongens 1,70 --- 587
9 Christiaan Molevelt Leiden Atl...k Jongens 1,65 --- 540
10 Bart Andriessen ARV Ilion Jongens 1,65 --- 0
11 Valentijn Keijzer AV Fortuna...ns Team 1 1,65 --- 540
11 Justin van Dooren Haag Atlet...ns Team 1 1,65 --- 540
13 Tijs Konijn AV `47 Jongens 1,65 --- 0
14 Ivar van Ruijven AV Olympus...ns Team 2 1,60 1,60 492
14 Max Birdja Haag Atlet...ns Team 2 1,60 --- 492
14 Hugo Wessels Rotterdam ...k Jongens 1,60 1,50 492
17 Thijs Hijman AAV `36 Jongens 1,55 --- 0
17 Stefan Vleming Leiden Atl...k Jongens 1,55 --- 0
19 Pascal Doornhein PAC Jongens Team 2 1,55 --- 444
19 Stan van Tilburg AV Gouda Jongens 1,55 --- 444
21 Thijs van Rijn AV De Spar...n Jongens 1,50 --- 0
22 Bastiaan Koolen Rotterdam ...k Jongens 1,45 1,50 0
23 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 1,30 1,35 0
Tom Hoogweg AV Sparta Jongens DNS --- 0
Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 DNS --- 0
Olaf Moons AV Gouda Jongens DNS --- 0



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Twan van Rijn AAV `36 Jongens 4,10 --- 833
2 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 4,00 --- 807
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 3,90 --- 781
4 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 3,40 2,70 645
5 Quinten Wormer Haag Atlet...ns Team 1 3,30 --- 616
6 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...k Jongens 3,20 --- 587
7 Liam Rietbroek AV Gouda Jongens 3,10 --- 558
8 Valentijn Keijzer AV Fortuna...ns Team 1 2,70 --- 436
8 Govanni Cozijn AV De Spar...n Jongens 2,70 --- 436
10 Gwen Hanekamp Haag Atlet...ns Team 2 2,50 --- 371
10 Maurits Blinkhof AV `47 Jongens 2,50 --- 371
12 Julius Dinsbach AV Sparta Jongens 2,30 --- 304
13 Bastiaan Koolen Rotterdam ...k Jongens 2,00 1,90 198
Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 NM --- 0
Taron Punt PAC Jongens Team 2 NM --- 0



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,62 -2.1 m/s--- 740
2 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 6,39 +0.3 m/s--- 691
3 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 6,17 -1.7 m/s--- 0
4 Maurice Afognon ARV Ilion Jongens 6,15 -0.3 m/s--- 638
5 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 5,94 -0.8 m/s--- 0
6 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 5,75 -1.2 m/s--- 0
7 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 5,72 -0.9 m/s--- 542
8 Bart Veltman AV Gouda Jongens 5,62 -3.2 m/s--- 519
9 Roan Wulff AV `40 Jongens 5,56 +0.0 m/s5,50 505
10 Tim den Brave AAV `36 Jongens 5,50 -0.9 m/s--- 491
11 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 5,49 +0.1 m/s--- 488
12 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 5,42 -2.3 m/s--- 472
13 Twan Hogerbrugge AV `47 Jongens 5,41 -0.7 m/s--- 470
14 Frank Rüegg AV Gouda Jongens 5,39 -1.3 m/s--- 0
15 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 5,32 -1.3 m/s5,58 448
16 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 5,23 -2.0 m/s--- 0
17 Kyan Krol AAV `36 Jongens 4,93 -3.0 m/s--- 0
18 Kamil Snellink AV Sparta Jongens 4,78 -0.2 m/s--- 317
19 Hugo Wessels Rotterdam ...k Jongens 4,78 -1.6 m/s5,50 0
20 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 4,77 -1.1 m/s--- 314
21 Kasper de Vries AV `40 Jongens 4,53 -2.3 m/s4,00 0
22 Jasper Spruijt AV Olympus...ns Team 1 4,39 -1.8 m/s4,60 217
23 Liam Timmerman Leiden Atl...k Jongens 4,38 -1.9 m/s--- 215
24 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 4,35 -0.8 m/s--- 0
25 Stefan de Groot AV `47 Jongens 4,30 -1.5 m/s--- 0
26 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 4,19 -1.7 m/s4,33 0
27 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 3,77 -1.3 m/s3,86 49
Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Britt de Blaauw PAC Meisjes Team 1 12,10 +1.0 m/s12,25 852
2 Ama van Bussel Haag Atlet...es Team 1 12,30 +1.0 m/s12,25 811
3 Miro Vlasman PAC Meisjes Team 2 12,50 +1.0 m/s12,55 771
4 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 12,54 +1.0 m/s12,81 763
5 Denise Arisa ARV Ilion Meisjes 12,67 +1.2 m/s12,91 738
6 Franziska Burchett AV Sparta Meisjes 12,74 +1.0 m/s12,71 725
7 Nimah Lommerse AV De Spar...n Meisjes 12,82 +1.0 m/s12,62 710
8 Marieke Moonen AV De Spar...n Meisjes 12,90 +1.2 m/s12,84 0
9 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 12,94 +1.0 m/s12,60 687
10 Jonne van ...r Giessen AAV `36 Meisjes 13,07 +1.0 m/s12,30 664
11 Strea Ajise Haag Atlet...es Team 1 13,17 +1.2 m/s13,00 0
12 Lieke Cox PAC Meisjes Team 2 13,46 +1.2 m/s13,21 0
13 Tess Moesman PAC Meisjes Team 1 13,47 -0.1 m/s13,85 0
14 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 13,66 -0.1 m/s13,64 562
15 Sacha Goedhart AV Gouda Meisjes 13,70 +1.2 m/s13,55 556
16 Valerie Afognon ARV Ilion Meisjes 13,98 +1.2 m/s13,60 0
17 Anne-Lin Zwartjes AAV `36 Meisjes 14,01 +1.2 m/s13,00 0
18 Emmy Rams Leiden Atl...es Team 2 14,12 -0.1 m/s14,47 489
19 Lieke Huis AV `40 Meisjes 14,15 -0.1 m/s14,00 485
20 Elanor van Kleef Leiden Atl...es Team 1 14,19 +1.2 m/s13,58 0
21 Maud Hoogeveen Leiden Atl...es Team 2 14,27 -0.1 m/s14,06 0
22 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Meisjes 14,49 -0.1 m/s14,39 0
23 Milana Filenkova AV Fortuna Meisjes 14,51 -0.1 m/s13,76 431
24 Jasmijn van den Bos AV Olympus...es Team 2 14,83 -0.1 m/s15,24 385
25 Jasmijn Bakker AV Sparta Meisjes 14,89 -0.1 m/s14,91 0
26 Femke Moelker AV Gouda Meisjes 15,00 -0.1 m/s15,00 0
27 Ingrid Vollebregt AV Olympus...es Team 1 15,04 -0.1 m/s14,07 356
28 Amy Janssen AV `40 Meisjes 15,31 -0.1 m/s15,00 0
29 Tamara Zimmerman AV Olympus...es Team 2 15,51 -0.1 m/s15,20 0
30 Janneke va...der Weerd AV Fortuna Meisjes 15,94 -0.1 m/s14,34 0
Anna Lusthof AV Olympus...es Team 1 DQ 14,26 0



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Atl...es Team 1 59,39 1:00,91 796
2 Joyce van Welie PAC Meisjes Team 1 1:00,19 59,95 771
3 Sterre de Rooij ARV Ilion Meisjes 1:00,22 58,53 770
4 Maud van Beest AAV `36 Meisjes 1:00,42 59,00 764
5 Kika de Vos PAC Meisjes Team 2 1:00,43 59,02 764
6 Hannah Olsthoorn AV De Spar...n Meisjes 1:00,98 1:01,70 747
7 Marieke Moonen AV De Spar...n Meisjes 1:01,71 59,50 0
8 Adélie De La Rosa Haag Atlet...es Team 2 1:02,25 1:03,30 710
9 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 1:04,27 1:03,00 653
10 Milana Filenkova AV Fortuna Meisjes 1:04,43 1:04,45 649
11 Hedda van Dort Haag Atlet...es Team 1 1:04,55 1:02,00 0
12 Mette Nuijen Leiden Atl...es Team 1 1:05,27 1:07,98 0
13 Roshwita Holstein AV Sparta Meisjes 1:06,73 1:07,79 589
14 Jasmijn Bakker AV Sparta Meisjes 1:06,83 1:08,50 0
15 Sylvie Bettendorf AV `40 Meisjes 1:07,28 1:00,00 576
16 Jildou Guest Haag Atlet...es Team 2 1:07,80 1:05,50 0
17 Kim Rensma AV `40 Meisjes 1:07,81 1:00,00 0
18 Anna Lusthof AV Olympus...es Team 1 1:08,10 1:06,40 556
19 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 1:08,44 1:06,47 547
20 Lisa van der Willik AV `47 Meisjes 1:08,90 1:08,84 536
21 Maysoun Juliana PAC Meisjes Team 1 1:08,93 1:07,05 0
22 Robin Bishop AAV `36 Meisjes 1:08,99 --- 0
23 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 1:09,02 1:09,01 0
24 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 1:10,30 1:09,25 0
25 Mieke van de Pasch AV Gouda Meisjes 1:11,70 1:12,00 473
26 Isis Heemskerk Leiden Atl...es Team 2 1:12,70 1:10,64 452
27 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 1:13,69 1:09,52 431
28 Lora Poposka Rotterdam ...k Meisjes 1:13,85 1:10,00 0



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bobet Kloosterman Leiden Atl...es Team 1 4:58,74 4:52,57 684
2 Fabienne Buijs AV Gouda Meisjes 4:59,94 4:58,52 677
3 Isa Leen AV Olympus...es Team 1 4:59,99 4:50,00 676
4 Suus Altorf AV De Spar...n Meisjes 5:00,35 4:56,00 674
5 Maartje Arnold PAC Meisjes Team 1 5:00,94 4:59,01 670
6 Rosa ten Berg Haag Atlet...es Team 1 5:03,42 4:55,00 655
7 Isa van der Valk ARV Ilion Meisjes 5:14,63 5:14,00 590
8 Nila Knoester AV Sparta Meisjes 5:15,35 5:17,26 586
9 Sophia de ...y Fortman Haag Atlet...es Team 2 5:20,22 5:00,00 559
10 Rosa Buijs PAC Meisjes Team 2 5:23,65 5:27,00 540
11 Robin Beijer AV `40 Meisjes 5:27,41 5:30,00 521
12 Linde van Langen AV `40 Meisjes 5:35,15 5:20,00 0
13 Phebe Goedhart AV De Spar...n Meisjes 5:36,51 5:20,00 0
14 Annabel Beckers Haag Atlet...es Team 2 5:37,71 5:25,00 0
15 Teuntje Uiters PAC Meisjes Team 1 5:42,71 5:31,00 0
16 Meline Crolla AV `47 Meisjes 5:46,08 5:50,00 429
17 Lora Poposka Rotterdam ...k Meisjes 5:47,37 5:30,00 423
18 Florieke van Ek Leiden Atl...es Team 2 5:51,83 6:00,00 402
19 Ilse van der Marel AAV `36 Meisjes 5:54,05 --- 392
20 Eva van Wijngaarden Rotterdam ...k Meisjes 5:57,08 5:40,95 0
21 Esmee van der Hulst ARV Ilion Meisjes 6:22,78 6:29,00 0
Rosa Ellens Haag Atlet...es Team 1 DNS 4:45,00 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 14,26 +1.2 m/s14,06 834
2 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 14,29 +1.2 m/s14,68 831
3 Miro Vlasman PAC Meisjes Team 2 14,55 +1.2 m/s14,42 800
4 Denise Arisa ARV Ilion Meisjes 14,60 +1.2 m/s14,40 794
5 Nimah Lommerse AV De Spar...n Meisjes 14,60 +1.2 m/s14,45 794
6 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 15,14 +1.8 m/s15,40 0
7 Mette Nuijen Leiden Atl...es Team 1 15,61 +1.2 m/s15,38 0
8 Hannah Olsthoorn AV De Spar...n Meisjes 15,72 +1.8 m/s16,19 0
9 Linde Sluimer PAC Meisjes Team 1 16,04 +1.8 m/s15,75 642
10 Mila Wacht AAV `36 Meisjes 16,45 +1.8 m/s15,70 604
11 Nikki Docter AV Sparta Meisjes 16,45 +0.5 m/s--- 604
12 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 16,78 +1.8 m/s17,20 574
13 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Meisjes 16,82 +1.5 m/s17,54 571
14 Ilse van der Marel AAV `36 Meisjes 16,94 +0.5 m/s--- 0
15 Hedda van Dort Haag Atlet...es Team 1 17,20 +1.5 m/s17,50 0
16 Maureen van de Brug PAC Meisjes Team 2 17,57 +1.5 m/s17,84 0
17 Chimene van Velden AV `40 Meisjes 18,35 +1.5 m/s18,00 449
18 Sophie Kunst AV Fortuna Meisjes 18,54 +1.5 m/s18,23 435
19 Suzanne Moons AV Gouda Meisjes 18,56 +1.5 m/s18,00 433
20 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 Meisjes 18,99 +0.5 m/s19,02 403
21 Jasmijn van den Bos AV Olympus...es Team 2 19,07 +0.5 m/s20,19 398
22 Ingrid Vollebregt AV Olympus...es Team 1 19,33 +1.8 m/s17,48 380
23 Charity Saddal AV Sparta Meisjes 19,94 +0.5 m/s--- 0
Sofie Thomas PAC Meisjes Team 1 DNS 14,71 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 4 50,95 723
2 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJB 4 51,02 719
3 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJB 4 51,77 685
4 PAC Meisjes Team 2 (4x100m) PAC - MJB 4 51,87 680
5 PAC Meisjes Team 1 (4x100m) PAC - MJB 4 52,14 668
6 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 52,34 659
7 AAV `36 Meisjes (4x100m) AAV `36 - MJB 4 52,76 640
8 AV `40 Meisjes (4x100m) AV `40 - MJB 4 53,46 610
9 AV Sparta Meisjes (4x100m) AV Sparta - MJB 4 53,50 608
10 Voorne Atletiek Meisjes (4x100m) Voorne Atletiek - MJB 4 54,04 585
11 AV Gouda Meisjes (4x100m) AV Gouda - MJB 4 55,08 543
12 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJB 4 56,12 502
13 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJB 4 56,56 485
14 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x100m) Rotterdam Atletiek - MJB 4 57,54 448
15 AV Fortuna Meisjes (4x100m) AV Fortuna - MJB 0 DNS 0
15 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 DNS 0
15 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - MJB 0 DNS 0
15 Haag Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - MJB 0 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sietske Verkade AAV `36 Meisjes 40,19 --- 769
2 Joyce van Welie PAC Meisjes Team 1 40,08 --- 767
3 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 35,61 --- 696
4 Jacomijn Prins Leiden Atl...es Team 1 33,02 --- 0
5 Fleur Smeets AV De Spar...n Meisjes 32,64 --- 645
6 Dieuwertje Janssen AV Gouda Meisjes 30,37 --- 605
7 Meike Kroon PAC Meisjes Team 2 28,81 --- 577
8 Lisa van der Willik AV `47 Meisjes 28,01 --- 562
9 Ava Meijerink Haag Atlet...es Team 1 27,92 --- 561
10 Fenna van Ruijven AV Olympus...es Team 1 27,91 31,82 560
11 Maud Hoogeveen Leiden Atl...es Team 2 27,38 --- 550
12 Sterre Bal Haag Atlet...es Team 1 27,24 --- 0
13 Sacha van Heijningen AV Olympus...es Team 1 26,38 27,32 0
14 Fabienne van der Tak PAC Meisjes Team 1 26,20 --- 0
15 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Meisjes 25,17 25,10 508
16 Judith van Vugt AV Gouda Meisjes 24,77 --- 0
17 Tessa Molenaar AV Olympus...es Team 2 24,21 25,66 489
18 Feline Timmerman AV `40 Meisjes 23,47 25,00 474
19 Dunya van den Tooren PAC Meisjes Team 2 23,45 --- 0
20 Femke Daan AV De Spar...n Meisjes 23,42 --- 0
21 Esther van Grol AV Sparta Meisjes 23,33 --- 471
22 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Meisjes 21,60 16,81 0
23 Kim Wiegand ARV Ilion Meisjes 21,35 --- 430
24 Lieke Huis AV `40 Meisjes 19,46 30,00 0
25 Emmy Rams Leiden Atl...es Team 2 19,45 --- 0
26 Alieke van...wenhuizen AV `47 Meisjes 19,44 --- 0
27 Franka Pouwels ARV Ilion Meisjes 17,09 --- 0
28 Hania Snellink AV Sparta Meisjes 16,25 --- 0
29 Rosa Ouwerkerk Rotterdam ...k Meisjes 14,51 15,00 269
Nikki Könemann AV Fortuna Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 55,43 --- 987
2 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 33,11 --- 607
3 Ruth Vogels Rotterdam ...k Meisjes 32,15 32,39 588
4 Sacha van Heijningen AV Olympus...es Team 1 29,32 25,91 530
5 Meike Kroon PAC Meisjes Team 2 28,31 --- 509
6 Sophie Kunst AV Fortuna Meisjes 27,56 --- 493
7 Fabienne van der Tak PAC Meisjes Team 1 27,03 --- 0
8 Loïs Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 26,93 --- 0
9 Tessa de Wit AV De Spar...n Meisjes 24,66 --- 429
10 Saana Taal AV `40 Meisjes 24,49 30,00 425
11 Bianca van den Burgh Leiden Atl...es Team 2 24,29 --- 421
12 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Meisjes 24,19 27,03 419
13 Fenna van Ruijven AV Olympus...es Team 1 24,15 23,69 0
14 Quincy Heemskerk AAV `36 Meisjes 23,76 --- 409
15 Romee Hermse PAC Meisjes Team 2 23,67 --- 0
16 Tessa Molenaar AV Olympus...es Team 2 21,81 23,79 363
17 Dieuwertje Janssen AV Gouda Meisjes 20,48 --- 330
18 Yassira Ahraoui AV Sparta Meisjes 20,08 --- 320
19 Bente Valk Haag Atlet...es Team 1 19,98 --- 318
20 Nikki Könemann AV Fortuna Meisjes 19,68 --- 0
21 Alieke van...wenhuizen AV `47 Meisjes 19,67 --- 310
22 Denise de Does Haag Atlet...es Team 1 19,55 --- 0
23 Kim Wiegand ARV Ilion Meisjes 19,36 --- 302
24 Esmee van der Hulst ARV Ilion Meisjes 18,79 --- 0
25 Farrah-Lou...e Jordan Rotterdam ...k Meisjes 18,68 17,34 0
26 Esther van Grol AV Sparta Meisjes 18,38 --- 0
27 Anouk Werkman AV `47 Meisjes 17,45 --- 0
28 Anika Hus AV `40 Meisjes 17,31 30,00 0
29 Mandy Duinkerken AV De Spar...n Meisjes 16,21 --- 0
30 Judith van Vugt AV Gouda Meisjes 14,95 --- 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alida van Daalen PAC Meisjes Team 1 16,28 --- 964
2 Isabelle Reijman Leiden Atl...es Team 1 12,25 --- 734
3 Sophie Kunst AV Fortuna Meisjes 11,52 --- 689
4 Meike Kroon PAC Meisjes Team 2 10,69 --- 635
5 Sietske Verkade AAV `36 Meisjes 10,45 --- 620
6 Fabienne van der Tak PAC Meisjes Team 1 10,42 --- 0
7 Tessa de Wit AV De Spar...n Meisjes 10,33 --- 612
8 Mieke van de Pasch AV Gouda Meisjes 10,26 --- 607
9 Anika Hus AV `40 Meisjes 10,22 11,00 604
10 Dieuwertje Janssen AV Gouda Meisjes 10,09 --- 0
11 Romee Hermse PAC Meisjes Team 2 10,03 --- 0
12 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Meisjes 9,86 9,83 580
13 Tessa Molenaar AV Olympus...es Team 2 9,78 10,05 574
14 Sterre Bal Haag Atlet...es Team 1 9,77 --- 574
15 Sacha van Heijningen AV Olympus...es Team 1 9,67 9,76 567
16 Ava Meijerink Haag Atlet...es Team 1 9,60 --- 0
17 Fenna van Ruijven AV Olympus...es Team 1 9,47 9,93 0
18 Quincy Heemskerk AAV `36 Meisjes 9,31 --- 0
19 Valerie Afognon ARV Ilion Meisjes 9,07 --- 525
20 Feline Timmerman AV `40 Meisjes 8,96 10,00 0
21 Jacomijn Prins Leiden Atl...es Team 1 8,66 --- 0
21 Femke Daan AV De Spar...n Meisjes 8,66 --- 0
23 Linette Herforth Voorne Atl...k Meisjes 8,53 7,80 0
24 Alieke van...wenhuizen AV `47 Meisjes 8,36 --- 473
25 Yassira Ahraoui AV Sparta Meisjes 8,35 --- 472
26 Esther van Grol AV Sparta Meisjes 8,34 --- 0
27 Esmee van der Hulst ARV Ilion Meisjes 8,02 --- 0
28 Vera Ploeger AV Fortuna Meisjes 7,74 --- 0
29 Bianca van den Burgh Leiden Atl...es Team 2 7,61 --- 416
Kika De Kroon Rotterdam ...k Meisjes DNS 6,00 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sterre de Rooij ARV Ilion Meisjes 1,65 --- 883
1 Dunya van den Tooren PAC Meisjes Team 2 1,65 --- 883
3 Anne Zuijdgeest PAC Meisjes Team 1 1,60 --- 832
3 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Meisjes 1,60 1,57 832
5 Ilse Knevel Leiden Atl...es Team 1 1,55 --- 779
6 Franka Pouwels ARV Ilion Meisjes 1,55 --- 0
7 Suus Altorf AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 779
8 Kim Sobnath PAC Meisjes Team 1 1,55 --- 0
9 Suzanne Moons AV Gouda Meisjes 1,55 --- 779
10 Linette Herforth Voorne Atl...k Meisjes 1,55 1,45 0
11 Daphne Zintel AAV `36 Meisjes 1,45 --- 672
12 Myrthe Steenbeek Leiden Atl...es Team 1 1,45 --- 0
13 Roos Loman AV `40 Meisjes 1,45 1,40 672
13 Babet Boer AV Olympus...es Team 1 1,45 1,45 672
13 Sterre Bal Haag Atlet...es Team 1 1,45 --- 672
16 Ava Meijerink Haag Atlet...es Team 1 1,45 --- 0
17 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 Meisjes 1,45 --- 672
18 Sylvie Bettendorf AV `40 Meisjes 1,40 1,35 0
19 Tamara Zimmerman AV Olympus...es Team 2 1,40 1,35 615
20 Judith Haarsma PAC Meisjes Team 2 1,40 --- 0
21 Rosa Ouwerkerk Rotterdam ...k Meisjes 1,40 1,25 615
22 Janneke va...der Weerd AV Fortuna Meisjes 1,35 --- 550
23 Nikki Docter AV Sparta Meisjes 1,30 --- 484
24 Hania Snellink AV Sparta Meisjes 1,30 --- 0
24 Mandy Duinkerken AV De Spar...n Meisjes 1,30 --- 0
26 Jasmijn van den Bos AV Olympus...es Team 2 1,20 1,30 0
Quincy Heemskerk AAV `36 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Weghorst Leiden Atl...es Team 1 5,30 -1.4 m/s--- 748
2 Isis Ferrier Haag Atlet...es Team 1 5,18 -0.7 m/s--- 720
3 Joyce van Welie PAC Meisjes Team 1 5,17 -0.8 m/s--- 717
4 Mila Wacht AAV `36 Meisjes 4,93 -1.9 m/s--- 660
5 Saana Taal AV `40 Meisjes 4,88 -1.3 m/s4,50 648
6 Kika de Vos PAC Meisjes Team 2 4,84 -2.8 m/s--- 638
7 Jessy Gravenbeek PAC Meisjes Team 2 4,80 -1.2 m/s--- 0
8 Daphne Zintel AAV `36 Meisjes 4,78 -0.3 m/s--- 0
9 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Meisjes 4,69 -0.5 m/s4,84 601
10 Marieke Moonen AV De Spar...n Meisjes 4,66 -1.3 m/s--- 594
11 Morgann de Jong ARV Ilion Meisjes 4,60 -1.6 m/s--- 579
12 Franziska Burchett AV Sparta Meisjes 4,45 -1.2 m/s--- 541
13 Bente Valk Haag Atlet...es Team 1 4,44 -1.5 m/s--- 0
14 Jutte Vijverberg Leiden Atl...es Team 1 4,43 -1.4 m/s--- 0
15 Anouk Werkman AV `47 Meisjes 4,15 +0.1 m/s--- 463
16 Phebe Goedhart AV De Spar...n Meisjes 4,14 -1.8 m/s--- 0
17 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Meisjes 4,11 -1.8 m/s4,19 0
18 Farrah-Lou...e Jordan Rotterdam ...k Meisjes 4,05 -1.1 m/s4,00 436
19 Ingrid Vollebregt AV Olympus...es Team 1 4,02 -1.0 m/s4,46 428
20 Isis Heemskerk Leiden Atl...es Team 2 3,97 -1.1 m/s--- 415
21 Mieke van de Pasch AV Gouda Meisjes 3,93 +0.1 m/s--- 404
22 Babet Boer AV Olympus...es Team 1 3,89 +0.0 m/s4,14 0
23 Tamara Zimmerman AV Olympus...es Team 2 3,69 -0.8 m/s3,88 338
24 Meline Crolla AV `47 Meisjes 3,68 -2.3 m/s--- 0
25 Milana Filenkova AV Fortuna Meisjes 3,64 -1.8 m/s--- 324
26 Amy Janssen AV `40 Meisjes 3,61 -2.2 m/s4,00 0
27 Sacha Goedhart AV Gouda Meisjes 3,57 -1.2 m/s--- 0
28 Florieke van Ek Leiden Atl...es Team 2 3,53 -0.2 m/s--- 0
Tess Moesman PAC Meisjes Team 1 DNS --- 0
Kika De Kroon Rotterdam ...k Meisjes DNS 4,39 0