Competitiestand Jongens U18
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJB
Begeleider: Ron vd Steenhoven
Jurylid: via mail
12 7935
2 Haag Atletiek Jongens Team 1 Haag Atletiek - JJB
Begeleider: Hans Coolen
9 7662
3 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJB
Begeleider: Berry Koolstra
Jurylid: John Pouwels
12 7349
4 AAV `36 Jongens AAV `36 - JJB
Begeleider: Ton Verkade
Jurylid: Onbekend
10 6795
5 AV Gouda Jongens AV Gouda - JJB
Begeleider: Frank van Leeuwen
Jurylid: Hans Braker
11 6370
6 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJB
Begeleider: Jowie Robbemond
Jurylid: Rene Kruis (voorkeur hoog/ver)
9 6112
7 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJB
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Vincent van Stijn (voorkeur Ver JB)
9 6032
8 AV Olympus `70 Jongens Team 1 AV Olympus `70 - JJB
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Etienne Rolvink, voorkeur werpen
8 5981
9 AV Fortuna Jongens Team 1 AV Fortuna - JJB
Begeleider: Michael Ketting
9 5533
10 AV `47 Jongens AV `47 - JJB
Begeleider: Henk van der Willik
8 5370
11 PAC Jongens Team 2 PAC - JJB
Begeleider: Ron vd Steenhoven
Jurylid: via mail
8 4545
12 Leiden Atletiek Jongens Leiden Atletiek - JJB
Begeleider: Carla Jonker
Jurylid: Carla Jonker
8 4006
13 Haag Atletiek Jongens Team 2 Haag Atletiek - JJB
Begeleider: Hans Coolen
6 3758
14 AV `40 Jongens AV `40 - JJB
Begeleider: Eric Gommans
Jurylid: volgt z.s.m.
5 3325
15 AV Olympus `70 Jongens Team 2 AV Olympus `70 - JJB
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: Etienne Rolvink, voorkeur werpen
4 2954
16 AV Sparta Jongens AV Sparta - JJB
Begeleider: Dick Holstein
Jurylid: Zie mail aan juco
4 2317
17 AV Fortuna Jongens Team 2 AV Fortuna - JJB
Begeleider: Michael Ketting
4 2033

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 10,82 +1.8 m/s10,90 849
2 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam ...k Jongens 10,96 +1.8 m/s11,00 814
3 Nsikak Ekpo Haag Atlet...ns Team 1 10,99 +1.8 m/s11,00 807
4 Isiah Emanuelson PAC Jongens Team 1 11,45 +1.8 m/s10,86 0
5 Robin van Kooij PAC Jongens Team 2 11,46 +1.8 m/s11,72 697
6 Marien Sips AV `40 Jongens 11,53 +1.8 m/s11,85 681
7 Maurice Afognon ARV Ilion Jongens 11,55 +1.8 m/s11,42 676
8 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 11,62 +1.3 m/s11,86 661
9 Jaïr Muller ARV Ilion Jongens 11,68 +1.3 m/s12,20 0
10 Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 1 11,91 +1.8 m/s11,70 0
11 Tim den Brave AAV `36 Jongens 11,93 +1.5 m/s--- 595
12 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda Jongens 11,94 +1.3 m/s12,25 593
13 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 11,95 +1.5 m/s12,29 591
14 Twan Hogerbrugge AV `47 Jongens 12,12 +1.3 m/s11,99 556
15 Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 12,16 +1.3 m/s12,00 548
16 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 12,17 +1.5 m/s12,43 0
17 Tijs Konijn AV `47 Jongens 12,20 +1.5 m/s12,35 0
18 Tom van Buuren AV Olympus...ns Team 1 12,30 +1.5 m/s12,53 520
19 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 12,35 +1.3 m/s12,22 511
20 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 1 12,65 +1.5 m/s12,38 0
21 Tom Hoogweg AV Sparta Jongens 12,66 +1.5 m/s12,92 452
22 Frank Rüegg AV Gouda Jongens 12,74 +1.5 m/s12,74 0
23 Christian ...ls-Valero Rotterdam ...k Jongens 12,96 +1.3 m/s12,00 0
24 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 13,05 +1.5 m/s12,89 0
25 Govanni Cozijn AV De Spar...n Jongens 13,12 +1.5 m/s12,99 0
26 Stanislas Decoux Haag Atlet...ns Team 2 13,22 +1.5 m/s13,50 0
27 Kasper de Vries AV `40 Jongens 13,66 +1.5 m/s14,00 0
28 Joost de Nijs AV Sparta Jongens 13,84 +1.5 m/s13,94 0
29 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 13,84 +1.5 m/s13,79 253
30 Thijs Hijman AAV `36 Jongens 13,90 +1.5 m/s--- 0
Maurits Dekker Leiden Atl...k Jongens DNS 12,54 0
Annes Adimi Leiden Atl...k Jongens DNS 11,98 0

Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 51,09 50,90 757
2 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 52,00 51,05 719
3 Robin van Kooij PAC Jongens Team 2 53,40 54,92 663
4 Quinten Wormer Haag Atlet...ns Team 1 54,60 55,00 617
5 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 54,77 55,27 610
6 Liam Rietbroek AV Gouda Jongens 55,10 --- 598
7 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 55,73 56,12 0
8 Thom van N...wenhuizen AV `47 Jongens 55,93 57,00 568
9 Tijmen van Arkel AAV `36 Jongens 55,98 54,00 566
10 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 56,09 56,81 562
11 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 56,53 54,75 0
12 Tijn Hoksbergen AV `40 Jongens 56,62 56,00 543
13 Heiko Rotteveel AAV `36 Jongens 56,75 54,00 0
14 Daan Verlinden AV Fortuna...ns Team 1 56,78 56,49 538
15 Martin Rydlo Haag Atlet...ns Team 1 57,83 55,00 0
16 Mark Sijtsma Haag Atlet...ns Team 2 59,17 57,00 458
17 Tobias Liezenga AV Fortuna...ns Team 1 59,78 57,20 0
18 Stanislas Decoux Haag Atlet...ns Team 2 1:00,27 1:00,00 0
19 Mitchanok Marcano ARV Ilion Jongens 1:00,93 --- 0
20 Ivar van Ruijven AV Olympus...ns Team 2 1:01,14 1:02,24 397
21 Christian ...ls-Valero Rotterdam ...k Jongens 1:01,52 59,00 0
22 Tom van Buuren AV Olympus...ns Team 1 1:02,45 57,50 359
23 Jasper Spruijt AV Olympus...ns Team 1 1:03,16 58,00 0
24 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 1:03,52 58,45 329
25 Maurits Blinkhof AV `47 Jongens 1:04,26 59,00 0
26 Joost de Nijs AV Sparta Jongens 1:05,19 --- 283
27 Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 1:06,49 58,47 0
28 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 1:10,12 1:14,49 0
29 Job van Leeuwen AV De Spar...n Jongens 1:10,28 59,99 0
Tom Hoogweg AV Sparta Jongens DQ --- 0
Annes Adimi Leiden Atl...k Jongens DNS 51,84 0
Jelmer Stuijt AV `40 Jongens DNS 56,00 0

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Natnael Meij PAC Jongens Team 1 4:17,56 4:16,64 677
2 Friso Lyppens Haag Atlet...ns Team 2 4:20,31 4:25,00 657
3 Jeroen Cox AV Fortuna...ns Team 1 4:20,96 4:27,16 652
4 Alex Taal PAC Jongens Team 2 4:21,22 4:18,01 651
5 Tjebbe Hemler PAC Jongens Team 2 4:22,13 4:17,55 0
6 Mark Dullaart Haag Atlet...ns Team 1 4:24,78 4:20,00 625
7 Ivar Meesen Rotterdam ...k Jongens 4:27,03 4:32,00 610
8 Tijmen van Arkel AAV `36 Jongens 4:27,15 4:30,00 609
9 Bram van Druten AV Olympus...ns Team 1 4:27,66 4:35,24 605
10 Boaz van de Schaaf Haag Atlet...ns Team 2 4:38,53 4:35,00 0
11 Lars van der Valk ARV Ilion Jongens 4:43,07 4:48,00 506
12 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:47,51 4:24,53 0
13 Salle Wieringa Leiden Atl...k Jongens 4:49,70 5:07,54 466
14 Rens Altorf AV De Spar...n Jongens 4:57,24 4:49,85 423
15 Sander van Vliet AV `47 Jongens 5:03,61 4:58,00 389
16 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 5:16,05 5:10,00 325
17 Ruben van Seventer AV Olympus...ns Team 1 5:17,05 4:55,00 0
18 Hugo Habraken AV Gouda Jongens 5:19,66 5:30,00 308
19 Sjoerd Peeters AV Gouda Jongens 5:26,06 5:20,00 0
20 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 5:27,04 5:20,00 0
21 Remco Broere AV Fortuna...ns Team 1 5:29,76 6:17,53 0
22 Floris Boer ARV Ilion Jongens 5:35,67 --- 0
23 Kamil Snellink AV Sparta Jongens 5:36,51 5:59,00 231
24 Kasper de Vries AV `40 Jongens 5:38,02 5:30,00 224
25 Job van Leeuwen AV De Spar...n Jongens 5:38,06 5:25,00 0
Marc Dullemond AAV `36 Jongens DNS --- 0
Jelmer Stuijt AV `40 Jongens DNS 4:30,00 0
Nelson Johnson Haag Atlet...ns Team 1 DNS 4:10,00 0
Bas Stam Rotterdam ...k Jongens DNS 4:25,72 0

Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 13,48 +0.3 m/s13,30 1029
2 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 14,55 +0.3 m/s14,60 898
3 Isaya Klein Ikkink Rotterdam ...k Jongens 14,70 +0.3 m/s14,84 881
4 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 15,04 +0.3 m/s14,99 0
5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 15,18 +0.3 m/s14,81 830
6 Twan van Rijn AAV `36 Jongens 15,33 +1.5 m/s--- 814
7 Tijn Hoksbergen AV `40 Jongens 15,42 +2.0 m/s17,00 805
8 Daan Kneppers ARV Ilion Jongens 15,51 +0.3 m/s15,23 0
9 Jochem Ribberink AV Gouda Jongens 15,55 +0.3 m/s15,28 792
10 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 15,90 +2.0 m/s16,83 758
11 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 16,27 +1.5 m/s17,87 724
12 Koen van der Aa PAC Jongens Team 2 16,63 +1.5 m/s17,82 692
13 Ronin van der Holst PAC Jongens Team 1 16,86 +2.0 m/s17,05 0
14 Maurits Dekker Leiden Atl...k Jongens 17,15 +2.0 m/s17,35 648
15 Kyan Krol AAV `36 Jongens 17,24 +1.5 m/s--- 0
16 Bart Veltman AV Gouda Jongens 17,56 +0.3 m/s16,03 0
17 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 17,82 +1.5 m/s19,09 0
18 Gwen Hanekamp Haag Atlet...ns Team 2 18,24 +2.0 m/s17,50 565
19 Maurits Blinkhof AV `47 Jongens 18,42 +1.5 m/s--- 552
20 Thom van N...wenhuizen AV `47 Jongens 19,03 +1.5 m/s--- 0
21 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 19,58 +2.0 m/s17,78 475
22 Lucas Ridder AV Fortuna...ns Team 1 20,18 +2.0 m/s17,44 439
Annes Adimi Leiden Atl...k Jongens DNS 16,08 0

Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bent Braker AV Gouda Jongens 59,91 --- 760
2 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 55,77 --- 709
3 Twan van Rijn AAV `36 Jongens 52,20 --- 662
4 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 48,34 --- 611
5 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 42,48 --- 528
6 Jaïr Muller ARV Ilion Jongens 41,70 --- 0
7 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 41,27 --- 0
8 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 39,50 35,95 484
9 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 39,11 --- 478
10 Bart ten Bergen AV Gouda Jongens 38,64 --- 0
11 Kaj van Beest AAV `36 Jongens 37,29 --- 0
12 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 36,18 36,23 432
13 Thobian van Dijk Leiden Atl...k Jongens 34,25 --- 401
14 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 32,86 --- 0
15 Matthijs Valten AV De Spar...n Jongens 32,55 --- 373
16 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 29,40 --- 319
17 Thijs van Rijn AV De Spar...n Jongens 29,19 --- 0
18 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 29,16 30,66 315
19 Stefan de Groot AV `47 Jongens 27,34 --- 0
20 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 24,84 17,99 0
21 Julius Dinsbach AV Sparta Jongens 24,71 --- 234
22 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 24,18 22,62 0
23 David Punt PAC Jongens Team 2 23,52 --- 211
24 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 22,86 --- 0
25 Colin van Kempen AV Fortuna...ns Team 2 22,17 --- 184
26 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 17,79 --- 0
Max Birdja Haag Atlet...ns Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 56,29 53,25 980
2 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 42,83 --- 741
3 Bent Braker AV Gouda Jongens 36,85 --- 622
4 Christiaan Molevelt Leiden Atl...k Jongens 36,69 --- 619
5 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 35,50 --- 594
6 Roan Wulff AV `40 Jongens 34,20 40,00 567
7 Thomas van der Voort ARV Ilion Jongens 34,00 --- 563
8 Govanni Cozijn AV De Spar...n Jongens 33,67 --- 555
9 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 29,88 25,14 471
10 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 29,41 --- 0
11 Douwe Konijn AV `47 Jongens 28,91 --- 449
12 Bart ten Bergen AV Gouda Jongens 27,99 --- 0
13 Matthijs Valten AV De Spar...n Jongens 27,78 --- 0
14 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Jongens 27,35 --- 412
15 Justin van Dooren Haag Atlet...ns Team 1 24,69 --- 0
16 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 24,17 23,49 334
17 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 23,93 --- 328
18 Kyan Krol AAV `36 Jongens 22,79 --- 0
19 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 21,64 23,44 0
20 Stefan de Groot AV `47 Jongens 21,53 --- 0
21 Gwen Hanekamp Haag Atlet...ns Team 2 20,56 --- 239
22 Colin van Kempen AV Fortuna...ns Team 2 17,13 --- 140
23 David Punt PAC Jongens Team 2 16,76 --- 129
24 Julius Dinsbach AV Sparta Jongens 16,51 --- 121
Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 15,50 16,68 819
2 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 13,67 --- 708
3 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 13,56 --- 701
4 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 13,37 --- 689
5 Thomas van der Voort ARV Ilion Jongens 13,15 --- 675
6 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 12,20 --- 0
7 Christiaan Molevelt Leiden Atl...k Jongens 10,97 --- 530
8 Bart ten Bergen AV Gouda Jongens 10,93 --- 527
9 Thomas Kleijweg AV Olympus...ns Team 1 10,91 9,98 0
10 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 10,82 10,63 519
11 Alex van der Voort ARV Ilion Jongens 10,61 --- 0
12 Douwe Konijn AV `47 Jongens 10,53 --- 499
13 Yannick Rolvink AV Olympus...ns Team 2 10,31 9,65 483
14 Kaj van Beest AAV `36 Jongens 10,10 --- 468
15 Bent Braker AV Gouda Jongens 10,03 --- 0
16 Thobian van Dijk Leiden Atl...k Jongens 10,02 --- 0
17 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 9,70 --- 438
18 Max Birdja Haag Atlet...ns Team 2 9,56 --- 428
19 Elling Wijnstra AV Fortuna...ns Team 1 9,32 --- 0
20 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Jongens 9,29 --- 0
21 Kars Bebelaar Rotterdam ...k Jongens 9,23 8,62 0
22 Thijs van Rijn AV De Spar...n Jongens 9,09 --- 0
23 Kamil Snellink AV Sparta Jongens 8,87 --- 375
24 Meindert Hurkmans AV `47 Jongens 8,65 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jesse Lamberst AAV `36 Jongens 1,85 --- 725
2 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 1,80 1,75 680
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 1,75 --- 634
3 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,75 --- 634
3 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,75 --- 634
6 Ruben Rolvink AV Olympus...ns Team 1 1,70 1,77 0
6 Ridzerd Punt PAC Jongens Team 1 1,70 --- 0
8 Sander van Vliet AV `47 Jongens 1,70 --- 587
9 Christiaan Molevelt Leiden Atl...k Jongens 1,65 --- 540
10 Bart Andriessen ARV Ilion Jongens 1,65 --- 0
11 Valentijn Keijzer AV Fortuna...ns Team 1 1,65 --- 540
11 Justin van Dooren Haag Atlet...ns Team 1 1,65 --- 540
13 Tijs Konijn AV `47 Jongens 1,65 --- 0
14 Ivar van Ruijven AV Olympus...ns Team 2 1,60 1,60 492
14 Max Birdja Haag Atlet...ns Team 2 1,60 --- 492
14 Hugo Wessels Rotterdam ...k Jongens 1,60 1,50 492
17 Thijs Hijman AAV `36 Jongens 1,55 --- 0
17 Stefan Vleming Leiden Atl...k Jongens 1,55 --- 0
19 Pascal Doornhein PAC Jongens Team 2 1,55 --- 444
19 Stan van Tilburg AV Gouda Jongens 1,55 --- 444
21 Thijs van Rijn AV De Spar...n Jongens 1,50 --- 0
22 Bastiaan Koolen Rotterdam ...k Jongens 1,45 1,50 0
23 Frank van den Enden AV Olympus...ns Team 2 1,30 1,35 0
Tom Hoogweg AV Sparta Jongens DNS --- 0
Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 DNS --- 0
Olaf Moons AV Gouda Jongens DNS --- 0

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

# Naam ResOBPTeam punten
1 Twan van Rijn AAV `36 Jongens 4,10 --- 833
2 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 4,00 --- 807
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Jongens 3,90 --- 781
4 Dano van Calsteren AV Olympus...ns Team 1 3,40 2,70 645
5 Quinten Wormer Haag Atlet...ns Team 1 3,30 --- 616
6 Stach van der Zeeuw Leiden Atl...k Jongens 3,20 --- 587
7 Liam Rietbroek AV Gouda Jongens 3,10 --- 558
8 Valentijn Keijzer AV Fortuna...ns Team 1 2,70 --- 436
8 Govanni Cozijn AV De Spar...n Jongens 2,70 --- 436
10 Gwen Hanekamp Haag Atlet...ns Team 2 2,50 --- 371
10 Maurits Blinkhof AV `47 Jongens 2,50 --- 371
12 Julius Dinsbach AV Sparta Jongens 2,30 --- 304
13 Bastiaan Koolen Rotterdam ...k Jongens 2,00 1,90 198
Koen Winkel AV Fortuna...ns Team 2 NM --- 0
Taron Punt PAC Jongens Team 2 NM --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

# Naam Res OBPTeam punten
1 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,62 -2.1 m/s--- 740
2 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 6,39 +0.3 m/s--- 691
3 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 6,17 -1.7 m/s--- 0
4 Maurice Afognon ARV Ilion Jongens 6,15 -0.3 m/s--- 638
5 Marijn van Duijn ARV Ilion Jongens 5,94 -0.8 m/s--- 0
6 Enrique van Velzen PAC Jongens Team 1 5,75 -1.2 m/s--- 0
7 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 5,72 -0.9 m/s--- 542
8 Bart Veltman AV Gouda Jongens 5,62 -3.2 m/s--- 519
9 Roan Wulff AV `40 Jongens 5,56 +0.0 m/s5,50 505
10 Tim den Brave AAV `36 Jongens 5,50 -0.9 m/s--- 491
11 Jort van Driel PAC Jongens Team 2 5,49 +0.1 m/s--- 488
12 Joris Tammes AV Fortuna...ns Team 1 5,42 -2.3 m/s--- 472
13 Twan Hogerbrugge AV `47 Jongens 5,41 -0.7 m/s--- 470
14 Frank Rüegg AV Gouda Jongens 5,39 -1.3 m/s--- 0
15 Safouan Allach Rotterdam ...k Jongens 5,32 -1.3 m/s5,58 448
16 Marijn Sloot AV Fortuna...ns Team 1 5,23 -2.0 m/s--- 0
17 Kyan Krol AAV `36 Jongens 4,93 -3.0 m/s--- 0
18 Kamil Snellink AV Sparta Jongens 4,78 -0.2 m/s--- 317
19 Hugo Wessels Rotterdam ...k Jongens 4,78 -1.6 m/s5,50 0
20 Roger van ...Laarschot AV Fortuna...ns Team 2 4,77 -1.1 m/s--- 314
21 Kasper de Vries AV `40 Jongens 4,53 -2.3 m/s4,00 0
22 Jasper Spruijt AV Olympus...ns Team 1 4,39 -1.8 m/s4,60 217
23 Liam Timmerman Leiden Atl...k Jongens 4,38 -1.9 m/s--- 215
24 Thomas Hordijk AV Fortuna...ns Team 2 4,35 -0.8 m/s--- 0
25 Stefan de Groot AV `47 Jongens 4,30 -1.5 m/s--- 0
26 Yeison Mensing AV Olympus...ns Team 1 4,19 -1.7 m/s4,33 0
27 Kariem Kishk AV Olympus...ns Team 2 3,77 -1.3 m/s3,86 49
Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens DNS --- 0