Uitslagen Junioren C/D Poule 55 Wedstrijd 1 [2019]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Justin Labrijn Almere `81 JC Team 1 11,89 -0.9 m/s11,69 844
2 Coen de Haan AV Spirit ...lystad JC 12,54 -0.9 m/s12,13 737
3 Koen van der Linde Altis JC Team 1 12,59 -0.9 m/s12,59 730
4 Tyrone Richards Altis JC Team 1 13,25 -0.9 m/s12,46 633
5 Joris IJzinga Altis JC Team 1 13,43 -2.5 m/s13,45 0
6 Sven Kroon Almere `81 JC Team 2 13,63 -0.5 m/s--- 581
7 Robin Melamed Fit JC 13,83 +0.2 m/s15,50 555
8 Simon Mol Almere `81 JC Team 1 13,90 -0.9 m/s13,00 546
9 Morris Al Altis JC Team 2 14,11 -0.9 m/s14,15 520
10 Tiziano de Kruijf Altis JC Team 3 14,31 -2.5 m/s13,84 496
11 Melle Scheefhals Almere `81 JC Team 2 14,61 -2.5 m/s13,80 461
12 Mack Akkerman AV Pijnenb...JC Team 1 14,62 -2.5 m/s13,70 460
13 Timon Hoeve AV Spirit ...lystad JC 14,79 -0.9 m/s14,65 441
14 Boris van de Beek Fit JC 14,95 -0.5 m/s--- 423
15 Max Sprenkels Almere `81 JC Team 1 14,96 -2.5 m/s13,20 0
16 Sverre Meesters Altis JC Team 4 15,07 -0.9 m/s14,65 410
17 Kevin Weerdenburg Altis JC Team 3 15,12 -0.9 m/s14,88 405
18 Jip van der Kieft Altis JC Team 2 15,17 +0.2 m/s14,92 399
19 Max van Zijtveld Altis JC Team 4 15,37 +0.2 m/s15,38 378
Tobias Favier Altis JC Team 2 DNS 14,53 0
Luka Faase AV Pijnenb...JC Team 1 DNS --- 0
Tim Niezink AV Pijnenb...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ralph-Kars...der Vliet AV Pijnenb...JC Team 1 2:16,29 2:19,00 704
2 Pablo van Hoorn Altis JC Team 1 2:17,40 2:18,29 691
3 Jarik van de Mast Altis JC Team 1 2:17,52 2:17,34 690
4 Lars Molenkamp Almere `81 JC Team 1 2:20,87 2:27,14 653
5 Koen van Eden AV Spirit ...lystad JC 2:27,26 2:33,10 586
6 Oscar Meijer Altis JC Team 2 2:27,32 2:30,43 585
7 Sven Kroon Almere `81 JC Team 2 2:29,62 2:27,00 563
8 Bas van Groenestein Almere `81 JC Team 1 2:31,23 2:23,63 547
9 Mats Medema Altis JC Team 3 2:34,13 2:43,69 520
10 Tim Niezink AV Pijnenb...JC Team 1 2:34,35 2:45,00 518
11 Mathijs Kwakman AV Pijnenb...JC Team 1 2:36,63 2:33,61 0
12 Tim Tempelman AV Spirit ...lystad JC 2:37,88 2:35,70 487
13 Jip van der Kieft Altis JC Team 2 2:38,52 2:41,24 481
14 Kevin Weerdenburg Altis JC Team 3 2:39,10 2:41,18 476
15 Melle Scheefhals Almere `81 JC Team 2 2:40,02 2:35,00 469
16 Timo Nagel Almere `81 JC Team 2 2:45,78 2:30,00 0
17 Ilja van Ekkendonk Altis JC Team 4 2:51,57 3:01,52 377
18 Ivo Rots Altis JC Team 3 2:55,30 --- 0
19 Jorn Heijmeskamp Altis JC Team 4 2:59,64 --- 321
Mauro Dieters Almere `81 JC Team 1 DNS 2:22,00 0
Finn van der Maas Fit JC DNS 2:27,00 0
Gies Oude Brunink Fit JC DNS 2:24,26 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jip de Greef Altis JC Team 1 14,79 -0.5 m/s14,71 746
2 Coen de Haan AV Spirit ...lystad JC 14,83 -0.5 m/s16,10 742
3 Joris IJzinga Altis JC Team 1 14,99 -0.5 m/s14,76 727
4 Koen van der Linde Altis JC Team 1 17,50 -1.2 m/s18,87 0
5 Marijn van der Harst Altis JC Team 2 18,23 -1.8 m/s18,23 468
6 Simon Mol Almere `81 JC Team 1 18,29 -1.8 m/s17,00 464
7 Timon Hoeve AV Spirit ...lystad JC 18,39 -1.2 m/s18,40 458
8 Taran van Ess Altis JC Team 2 18,59 -1.8 m/s18,20 445
9 Mathijs Kwakman AV Pijnenb...JC Team 1 19,98 -1.2 m/s--- 364
10 Finn van der Maas Fit JC 20,27 -1.8 m/s18,20 348
Jamie Sesay Almere `81 JC Team 1 DNS 14,23 0
Gies Oude Brunink Fit JC DNS 20,77 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere `81 JC Team 1 (4x100m) Almere `81 - JJC 4 49,19 744
2 Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 4 50,68 687
3 AV Pijnenburg JC Team 1 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 4 54,65 551
4 Fit JC (4x100m) Fit - JJC 4 54,75 548
5 AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 4 55,39 528
6 Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 4 55,91 512
7 Altis JC Team 3 (4x100m) Altis - JJC 4 57,20 473
8 Altis JC Team 4 (4x100m) Altis - JJC 4 1:00,23 390
9 Almere `81 JC Team 2 (4x100m) Almere `81 - JJC 0 DNS 0
9 AV Pijnenburg JC Team 2 (4x100m) AV Pijnenburg - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joris IJzinga Altis JC Team 1 38,86 37,45 624
2 Yuri Stolk AV Pijnenb...JC Team 1 34,27 34,32 559
3 Sven van Weezep AV Spirit ...lystad JC 29,20 30,77 483
4 Kyle Weernink AV Spirit ...lystad JC 27,90 24,51 0
5 Arvid Jansons Altis JC Team 2 22,97 23,88 379
6 Casper van Tuijl Almere `81 JC Team 2 22,59 24,91 372
7 Dimitri Nas Almere `81 JC Team 1 17,70 18,54 279
8 Guus Salimans Fit JC 15,45 --- 232
9 Senna Heijl Almere `81 JC Team 1 15,19 15,47 0
10 Jip van der Kieft Altis JC Team 2 14,39 13,22 0
11 Teun Bisschops Altis JC Team 4 13,89 16,62 197
12 Max van Zijtveld Altis JC Team 4 13,61 10,05 0
13 Tim Niezink AV Pijnenb...JC Team 1 13,51 12,25 0
14 Jarik van de Mast Altis JC Team 1 12,19 15,81 0
15 Ivo Rots Altis JC Team 3 11,84 13,35 148
Yahir Strang Altis JC Team 3 DNS 14,03 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jip de Greef Altis JC Team 1 45,48 36,55 686
2 Arvid Jansons Altis JC Team 2 20,73 --- 320
3 Senna Heijl Almere `81 JC Team 1 20,51 16,20 316
4 Sverre Meesters Altis JC Team 4 20,24 17,91 311
5 Ignace König Altis JC Team 2 19,68 --- 0
6 Sven van Weezep AV Spirit ...lystad JC 18,13 14,68 271
7 Mack Akkerman AV Pijnenb...JC Team 1 17,63 --- 261
8 Boris van de Beek Fit JC 16,51 --- 239
9 Dimitri Nas Almere `81 JC Team 1 15,97 14,18 0
10 Tiziano de Kruijf Altis JC Team 3 13,10 9,27 165
11 Marten Krikken AV Pijnenb...JC Team 1 12,53 11,61 0
12 Pablo van Hoorn Altis JC Team 1 11,55 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Coen de Haan AV Spirit ...lystad JC 12,85 13,31 651
2 Liam de Bruijne Altis JC Team 1 10,90 11,49 565
3 Tyrone Richards Altis JC Team 1 9,67 9,88 0
4 Yuri Stolk AV Pijnenb...JC Team 1 9,15 9,37 481
5 Taran van Ess Altis JC Team 2 7,71 7,62 405
6 Senna Heijl Almere `81 JC Team 1 7,46 6,95 392
7 Ignace König Altis JC Team 2 7,21 7,38 0
8 Tiziano de Kruijf Altis JC Team 3 6,29 5,89 324
9 Dimitri Nas Almere `81 JC Team 1 6,08 5,83 0
10 Ilja van Ekkendonk Altis JC Team 4 5,10 5,11 248
11 Marten Krikken AV Pijnenb...JC Team 1 4,58 4,52 0
Yahir Strang Altis JC Team 3 DNS 6,13 0
Koen van Eden AV Spirit ...lystad JC DNS 10,53 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jip de Greef Altis JC Team 1 1,75 1,70 817
2 Marijn van der Harst Altis JC Team 2 1,55 1,42 663
3 Kenan van der Kooij Altis JC Team 1 1,45 1,55 0
4 Tim Tempelman AV Spirit ...lystad JC 1,45 1,60 582
5 Sven Kroon Almere `81 JC Team 2 1,40 1,35 541
6 Morris Al Altis JC Team 2 1,40 1,00 0
7 Sverre Meesters Altis JC Team 4 1,40 1,35 541
8 Remy Vink Altis JC Team 3 1,35 1,30 499
9 Marten Krikken AV Pijnenb...JC Team 1 1,15 1,07 352
Jamie Sesay Almere `81 JC Team 1 DNS 1,90 0
Yahir Strang Altis JC Team 3 DNS 1,30 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Justin Labrijn Almere `81 JC Team 1 5,09 +0.2 m/s5,23 638
2 Liam de Bruijne Altis JC Team 1 4,95 -0.3 m/s5,22 611
3 Kyle Weernink AV Spirit ...lystad JC 4,74 +2.0 m/s4,43 568
4 Timon Hoeve AV Spirit ...lystad JC 4,67 +1.3 m/s4,87 0
5 Robin Melamed Fit JC 4,60 +0.3 m/s4,69 540
6 Kenan van der Kooij Altis JC Team 1 4,52 +0.9 m/s4,70 0
7 Yuri Stolk AV Pijnenb...JC Team 1 4,49 +0.5 m/s4,59 517
8 Morris Al Altis JC Team 2 4,43 +0.2 m/s4,46 504
9 Remy Vink Altis JC Team 3 4,07 +0.9 m/s4,15 432
10 Ignace König Altis JC Team 2 4,03 -0.2 m/s4,27 0
11 Luka Faase AV Pijnenb...JC Team 1 3,81 +0.1 m/s4,26 0
12 Jorn Heijmeskamp Altis JC Team 4 3,67 +0.1 m/s3,65 352
13 Guus Salimans Fit JC 3,52 -0.2 m/s--- 0
14 Timo Nagel Almere `81 JC Team 2 3,50 +0.8 m/s3,69 318
15 Mats Medema Altis JC Team 3 3,41 +1.0 m/s3,69 0
16 Teun Bisschops Altis JC Team 4 2,81 +0.6 m/s3,21 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maxx Bogaert Almere `81 JD Team 5 11,04 -0.1 m/s11,35 612
2 Rick Scherrenburg AV Pijnenb...JD Team 1 11,60 -0.1 m/s11,20 525
3 Timo Laseur Altis JD Team 1 11,63 -0.1 m/s11,26 520
4 Arvin dennis Bronder Altis JD Team 1 11,67 -0.1 m/s11,35 515
5 Kingston Schuld Altis JD Team 2 11,70 +0.6 m/s11,45 510
6 Kiran Sch...nderwoerd AV Pijnenb...JD Team 1 11,91 +0.6 m/s11,80 480
7 Jesse Hoogendijk Altis JD Team 3 11,97 +0.6 m/s11,77 472
8 Nariño Renfurm Almere `81 JD Team 1 11,99 +0.6 m/s11,81 469
9 Giel Sportel Altis JD Team 1 12,05 -1.3 m/s11,87 0
10 Lukas van der Linde Fit JD 12,44 -1.4 m/s13,00 409
11 Nathaniel Dijkerman Almere `81 JD Team 2 12,49 -1.3 m/s12,60 402
12 Koray Yandi Almere `81 JD Team 1 12,72 -1.3 m/s12,30 374
13 Roy van Weezep AV Spirit ...lystad JD 12,78 -0.5 m/s--- 366
14 Martijn van Doorn Altis JD Team 4 13,18 -1.4 m/s12,65 319
15 Theun Blommers AV Pijnenb...JD Team 1 13,29 -1.3 m/s12,60 0
16 Teije Benschop AV Pijnenb...JD Team 2 13,46 -0.5 m/s--- 287
17 Yarno de Jong AV Spirit ...lystad JD 13,47 -1.4 m/s13,60 286
18 Merlijn van Urk Altis JD Team 3 13,72 -1.1 m/s13,72 259
19 Mees Hirsch AV Pijnenb...JD Team 2 13,77 -0.5 m/s--- 254
20 Siem van Tuyl Altis JD Team 5 13,90 -0.5 m/s--- 241
21 Timo Kieft AV Pijnenb...JD Team 2 14,04 -1.1 m/s13,70 0
22 Joran Scholten AV Spirit ...lystad JD 14,24 -1.1 m/s14,20 0
23 Guus Boorsma Altis JD Team 2 14,31 +0.6 m/s11,60 199
24 Bart Jansen Altis JD Team 5 14,34 -1.4 m/s13,59 197
25 Sjoerd Gr... Comtesse Altis JD Team 4 14,68 -1.1 m/s14,03 164
Enrico Cossuto Almere `81 JD Team 1 DNS 11,10 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Benjamin Post Altis JD Team 1 3:08,42 3:10,09 631
2 Nariño Renfurm Almere `81 JD Team 1 3:11,85 3:20,29 604
3 Thom van der Leest Altis JD Team 1 3:23,32 3:26,04 523
4 Jente van Geest Altis JD Team 2 3:24,65 3:30,10 514
5 Diederik v...der Vliet AV Pijnenb...JD Team 1 3:25,27 3:33,26 510
6 Koray Yandi Almere `81 JD Team 1 3:25,63 3:31,22 508
7 Thijs Kempe Altis JD Team 2 3:25,94 3:27,76 506
8 Jelle van ...r Heijden Altis JD Team 1 3:30,44 3:25,28 0
9 Wytze de Jong Fit JD 3:33,61 3:29,96 457
10 Theun Blommers AV Pijnenb...JD Team 1 3:35,17 3:29,09 448
11 Tycho de Vries AV Spirit ...lystad JD 3:35,17 3:36,85 448
12 Sven Huijnen Altis JD Team 3 3:37,45 3:30,86 434
13 Martijn van Doorn Altis JD Team 4 3:40,68 3:55,50 416
14 Jochem Klein Altis JD Team 4 3:42,22 3:50,51 407
15 Jenson de Groot Almere `81 JD Team 2 3:46,50 --- 384
16 Tom Zwaan Almere `81 JD Team 3 3:49,98 3:50,44 365
17 Sjoerd Gr... Comtesse Altis JD Team 4 3:51,35 3:50,48 0
18 Siem van Tuyl Altis JD Team 5 3:58,92 3:51,60 320
19 Sam van Schaffelaar AV Pijnenb...JD Team 2 4:00,70 4:01,90 311
20 Sam Stobbe Almere `81 JD Team 3 4:04,96 --- 291
21 Quinn Jager AV Pijnenb...JD Team 2 4:07,13 4:05,62 282
22 Yarno de Jong AV Spirit ...lystad JD 4:08,07 4:10,95 277
23 Merlijn van Urk Altis JD Team 3 4:16,33 4:06,26 241
24 Jacob van Alstein Fit JD 4:17,93 --- 235
25 Joran Scholten AV Spirit ...lystad JD 4:23,41 4:19,02 0
26 Marijn Keswiel AV Pijnenb...JD Team 2 4:24,25 4:07,04 0
Enrico Cossuto Almere `81 JD Team 1 DNS 2:58,85 0
Robin te Beek Almere `81 JD Team 5 DNS 4:21,86 0
Sjoerd Vertooren Almere `81 JD Team 4 DNS --- 0
Ivo Sjenitzer AV Pijnenb...JD Team 1 DNS 3:30,11 0
Tristan Berbiers Almere `81 JD Team 2 DNF 3:50,44 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Philip Walraven Altis JD Team 1 13,55 -1.9 m/s13,57 531
2 David de V...te-Peters AV Spirit ...lystad JD 13,70 -1.9 m/s15,68 516
3 Tibbe Moro Altis JD Team 3 15,84 -1.9 m/s15,79 338
4 Ard de Jong Altis JD Team 3 15,85 -1.9 m/s15,55 337
5 Jelle van ...r Heijden Altis JD Team 1 16,05 -1.2 m/s--- 323
6 Jelle Dogger Almere `81 JD Team 1 16,23 -1.9 m/s16,14 310
7 Teun Merckx Almere `81 JD Team 1 16,52 +0.3 m/s17,10 291
8 Arvin dennis Bronder Altis JD Team 1 16,75 -0.8 m/s17,58 0
9 Jacob van Alstein Fit JD 17,01 -0.3 m/s--- 259
10 Wessel Meskers Almere `81 JD Team 2 17,01 +0.3 m/s17,40 259
11 Silas Hoeve AV Spirit ...lystad JD 17,11 +0.3 m/s16,50 253
12 Jesse Cools Altis JD Team 2 17,46 -0.8 m/s18,05 232
13 Jente van Geest Altis JD Team 2 17,91 -1.2 m/s--- 206
14 Maarten Arnoldus AV Pijnenb...JD Team 1 18,23 -0.3 m/s--- 188
15 Guus Boorsma Altis JD Team 2 18,23 -1.2 m/s--- 0
16 Roy van Weezep AV Spirit ...lystad JD 18,33 -0.3 m/s--- 0
17 Mees Hirsch AV Pijnenb...JD Team 2 18,57 -0.3 m/s--- 170
18 Jasper van de Grift Almere `81 JD Team 3 18,88 -0.8 m/s19,00 154
19 Hugo van 't Klooster AV Pijnenb...JD Team 1 18,97 -1.2 m/s19,70 149
20 Marijn Keswiel AV Pijnenb...JD Team 2 20,62 -0.8 m/s19,56 73
Eden Mayala Almere `81 JD Team 1 DNS 16,60 0
Ivo Sjenitzer AV Pijnenb...JD Team 1 DNS 17,52 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 4 44,46 571
2 Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 4 45,63 526
3 AV Pijnenburg JD Team 1 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 46,56 492
4 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 46,66 489
5 Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 4 47,28 467
6 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 48,07 440
7 AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 4 48,66 421
8 Fit JD (4x80m) Fit - JJD 4 49,22 403
9 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 50,66 358
10 Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 4 50,77 355
11 AV Pijnenburg JD Team 2 (4x80m) AV Pijnenburg - JJD 4 57,69 172
12 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
12 Almere `81 JD Team 5 (4x80m) Almere `81 - JJD 0 DNS 0
12 Altis JD Team 5 (4x80m) Altis - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Luca Gerringa AV Spirit ...lystad JD 31,81 --- 523
2 Rogier Groeneweg Altis JD Team 1 25,66 21,45 425
3 Jesse Cools Altis JD Team 2 25,21 15,90 418
4 Kiran Sch...nderwoerd AV Pijnenb...JD Team 1 23,93 25,72 396
5 Sven Huijnen Altis JD Team 3 21,09 21,76 344
6 Giel Sportel Altis JD Team 1 20,83 22,06 0
7 Maxx Bogaert Almere `81 JD Team 5 20,72 19,92 338
8 Lucas Scheepers Almere `81 JD Team 1 18,29 16,60 291
9 Diederik v...der Vliet AV Pijnenb...JD Team 1 18,18 18,29 0
10 Roy van Weezep AV Spirit ...lystad JD 18,12 --- 0
11 Jarne van de Poll Altis JD Team 3 16,97 14,21 0
12 Floris van Tuijl Almere `81 JD Team 2 16,41 11,57 252
13 Mees Hirsch AV Pijnenb...JD Team 2 14,99 --- 222
14 Nathaniel Dijkerman Almere `81 JD Team 2 14,13 11,51 0
15 Quinn Jager AV Pijnenb...JD Team 2 13,53 --- 0
16 Jochem Klein Altis JD Team 4 10,80 --- 122
Eden Mayala Almere `81 JD Team 1 DNS 21,92 0
Robin te Beek Almere `81 JD Team 5 DNS 12,72 0
Sjoerd Vertooren Almere `81 JD Team 4 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maxx Bogaert Almere `81 JD Team 5 9,10 7,62 478
2 Lucas Pasker Altis JD Team 1 8,90 8,18 468
3 Rogier Groeneweg Altis JD Team 1 8,70 8,80 0
4 David de V...te-Peters AV Spirit ...lystad JD 7,98 --- 420
5 Quint Keers Fit JD 7,62 --- 400
6 Luca Gerringa AV Spirit ...lystad JD 7,17 --- 0
7 Jesse Hoogendijk Altis JD Team 3 7,16 --- 375
8 Jelle Dogger Almere `81 JD Team 1 6,79 6,95 353
9 Lucas Scheepers Almere `81 JD Team 1 6,64 6,13 0
10 Tristan Berbiers Almere `81 JD Team 2 6,44 4,93 333
11 Jasper van de Grift Almere `81 JD Team 3 6,15 6,20 315
12 Hugo van 't Klooster AV Pijnenb...JD Team 1 6,06 7,54 310
13 Navajo Nahumury Altis JD Team 2 5,92 6,50 301
14 Jesse Cools Altis JD Team 2 5,82 --- 0
15 Maarten Arnoldus AV Pijnenb...JD Team 1 5,73 7,72 0
16 Teije Benschop AV Pijnenb...JD Team 2 5,72 5,68 288
17 Levi Bras Altis JD Team 4 5,58 --- 279
18 Lucas Karelsen AV Pijnenb...JD Team 2 5,02 5,85 0
19 Merlijn van Urk Altis JD Team 3 4,74 4,48 0
20 Sam Stobbe Almere `81 JD Team 3 4,45 --- 0
21 Bart Jansen Altis JD Team 5 4,05 --- 173
22 Siem van Tuyl Altis JD Team 5 3,38 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Philip Walraven Altis JD Team 1 1,40 1,50 541
1 Ard de Jong Altis JD Team 3 1,40 --- 541
1 Mathijs Adriaanse AV Spirit ...lystad JD 1,40 --- 541
4 Jelle Dogger Almere `81 JD Team 1 1,35 1,40 499
5 Lucas Pasker Altis JD Team 1 1,30 --- 0
5 Silas Hoeve AV Spirit ...lystad JD 1,30 --- 0
7 Teije Benschop AV Pijnenb...JD Team 2 1,25 1,15 426
8 Wessel Meskers Almere `81 JD Team 2 1,20 1,35 389
8 Jente van Geest Altis JD Team 2 1,20 1,25 389
8 Quint Keers Fit JD 1,20 --- 389
11 Floris van Tuijl Almere `81 JD Team 2 1,15 1,20 0
12 Tom Zwaan Almere `81 JD Team 3 1,15 1,15 352
13 Jarne van de Poll Altis JD Team 3 1,15 1,25 0
14 Levi Bras Altis JD Team 4 1,15 1,25 352
15 Navajo Nahumury Altis JD Team 2 1,15 1,25 0
16 Jonathan Hardenberg Almere `81 JD Team 3 1,10 1,10 0
17 Maarten Arnoldus AV Pijnenb...JD Team 1 1,10 1,05 316
18 Lucas Karelsen AV Pijnenb...JD Team 2 1,00 1,00 0
Eden Mayala Almere `81 JD Team 1 DNS 1,35 0
Ivo Sjenitzer AV Pijnenb...JD Team 1 DNS 1,42 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Philip Walraven Altis JD Team 1 4,51 +0.4 m/s4,34 521
2 Teun Merckx Almere `81 JD Team 1 4,32 +0.8 m/s4,23 482
3 Rick Scherrenburg AV Pijnenb...JD Team 1 4,10 +0.7 m/s4,27 438
4 Wytze de Jong Fit JD 4,03 +2.6 m/s--- 424
5 Mathijs Adriaanse AV Spirit ...lystad JD 3,96 +0.3 m/s--- 410
6 Thom van der Leest Altis JD Team 1 3,92 +0.9 m/s--- 0
7 Luca Gerringa AV Spirit ...lystad JD 3,89 +1.5 m/s--- 0
8 Kingston Schuld Altis JD Team 2 3,86 +0.5 m/s4,25 390
9 Tibbe Moro Altis JD Team 3 3,82 +0.9 m/s3,75 382
10 Lukas van der Linde Fit JD 3,61 +0.6 m/s--- 0
11 Ard de Jong Altis JD Team 3 3,59 +0.7 m/s--- 0
12 Nathaniel Dijkerman Almere `81 JD Team 2 3,52 +0.7 m/s3,66 322
13 Thijs Kempe Altis JD Team 2 3,41 +0.7 m/s3,55 0
14 Jenson de Groot Almere `81 JD Team 2 3,38 +0.8 m/s3,53 0
15 Jonathan Hardenberg Almere `81 JD Team 3 3,21 -0.3 m/s3,10 260
16 Hugo van 't Klooster AV Pijnenb...JD Team 1 3,02 +1.0 m/s3,65 0
17 Timo Kieft AV Pijnenb...JD Team 2 2,93 +0.3 m/s2,96 204
18 Bart Jansen Altis JD Team 5 2,76 +0.1 m/s3,12 170
19 Sam van Schaffelaar AV Pijnenb...JD Team 2 2,69 +0.5 m/s3,10 0
Enrico Cossuto Almere `81 JD Team 1 DNS 4,45 0
Robin te Beek Almere `81 JD Team 5 DNS 2,99 0
Sjoerd Vertooren Almere `81 JD Team 4 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jetske Meijer Altis MC Team 1 11,05 -1.7 m/s10,93 610
2 Marit Simonse Altis MC Team 2 11,10 -1.7 m/s10,84 602
3 Isa Vera v...rtensdijk Altis MC Team 1 11,32 -1.7 m/s11,00 567
4 Isabelle Buijs Almere `81 MC Team 2 11,47 -1.0 m/s--- 544
5 Milen Galavazi Almere `81 MC Team 1 11,59 -1.9 m/s11,40 526
6 Keziah Orie Altis MC Team 2 11,64 -1.7 m/s11,21 519
7 Noor Uyt den Bogaard Altis MC Team 3 11,79 -1.9 m/s11,59 497
8 Vera Tegelaar Almere `81 MC Team 1 11,81 -1.9 m/s11,54 494
9 Senna Vroemen Altis MC Team 3 11,84 -1.6 m/s11,70 490
10 Ella Lommen Altis MC Team 2 12,08 -1.9 m/s11,67 0
11 Faith van Dam AV Spirit ...lystad MC 12,25 -1.6 m/s11,90 434
12 Loes Kempe Altis MC Team 1 12,26 -1.6 m/s11,84 0
13 Lisette Steenman Almere `81 MC Team 2 12,29 -0.8 m/s12,42 428
14 Robin van der Have Altis MC Team 5 12,35 -0.8 m/s12,42 421
15 Donna Schomaker Altis MC Team 4 12,37 -0.8 m/s12,24 418
16 Eva Ligtvoet AV Spirit ...lystad MC 12,51 +0.0 m/s12,94 400
17 Lieke Koene Altis MC Team 5 12,56 +0.0 m/s12,88 394
18 Inez Bosker Altis MC Team 4 12,60 -1.6 m/s12,10 388
19 Sophie de Graaf AV Pijnenb...MC Team 1 12,63 -0.8 m/s12,10 385
20 Elise Hamberg AV Pijnenb...MC Team 2 12,85 -1.6 m/s12,10 358
21 Fenne Bakker Fit MC 12,86 -1.0 m/s13,00 357
22 Xanthe Pool AV Pijnenb...MC Team 1 12,89 +0.0 m/s13,00 353
23 Katya Stappers Altis MC Team 4 12,98 -0.8 m/s12,73 0
24 Rilana Duynstee AV Spirit ...lystad MC 13,10 +0.0 m/s12,90 0
25 Floor Spaan AV Pijnenb...MC Team 2 13,49 +0.0 m/s12,90 284
26 Dionne Eichhorn AV Pijnenb...MC Team 1 13,89 -1.0 m/s13,40 0
27 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MC Team 2 15,09 -1.0 m/s14,10 0
Femke Leguit Almere `81 MC Team 1 DNS 10,98 0
Lotte Stam Altis MC Team 3 DNS 11,40 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Loes Kempe Altis MC Team 1 2:26,41 2:27,89 594
2 Merel Veltman Almere `81 MC Team 1 2:30,27 2:35,99 556
3 Eva Kroon Altis MC Team 1 2:35,22 2:31,44 510
4 Emma Swaanen Altis MC Team 4 2:41,40 2:51,22 457
5 Jasmijn Post Altis MC Team 4 2:42,29 2:47,69 450
6 Marlot Groeneweg Altis MC Team 2 2:43,83 2:33,60 437
7 Myrthe Vernooij Altis MC Team 2 2:45,23 2:43,39 426
8 Katya Stappers Altis MC Team 4 2:45,71 2:45,62 0
9 Jona Kuijt Almere `81 MC Team 1 2:47,02 2:45,77 412
10 Maartje Rinsema Altis MC Team 3 2:48,93 2:50,35 397
11 Myrthe Martens Altis MC Team 3 2:52,59 2:45,37 370
12 Fenne Bakker Fit MC 2:53,00 --- 367
13 Juul Embrechts Fit MC 2:57,26 --- 337
14 Rilana Duynstee AV Spirit ...lystad MC 2:58,22 2:46,00 330
15 Iris Barlo AV Pijnenb...MC Team 1 3:02,66 3:15,00 301
16 Anouk Wegerif AV Pijnenb...MC Team 1 3:03,60 2:59,00 295
17 Lauren van Beuningen AV Pijnenb...MC Team 1 3:05,23 2:59,00 0
18 Erica de Lange AV Spirit ...lystad MC 3:08,58 3:05,00 264
19 Anne van de Coterlet AV Pijnenb...MC Team 2 3:17,34 --- 213
20 Floor Spaan AV Pijnenb...MC Team 2 3:26,20 3:00,69 165
21 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MC Team 2 3:31,93 --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jetske Meijer Altis MC Team 1 12,50 -0.6 m/s12,42 643
2 Marinka Schuurman Altis MC Team 1 12,99 -0.6 m/s12,65 588
3 Isa Vera v...rtensdijk Altis MC Team 1 13,47 -0.6 m/s13,67 0
4 Nynke Streppel Fit MC 13,66 -0.6 m/s14,48 520
5 Marlot Groeneweg Altis MC Team 2 14,65 -1.4 m/s14,60 430
6 Iris Turksema AV Spirit ...lystad MC 14,69 -0.6 m/s14,24 427
7 Renée van de Mast Altis MC Team 2 14,75 -0.8 m/s--- 422
8 Fleur Dirks Almere `81 MC Team 1 14,94 -1.4 m/s15,00 407
9 Alyssa Kuijsten Almere `81 MC Team 2 15,18 -1.4 m/s15,20 387
10 Nienke Hommes Almere `81 MC Team 1 15,20 -0.8 m/s18,74 386
11 Faith van Dam AV Spirit ...lystad MC 15,45 -1.4 m/s15,50 367
12 Anissa Toumi Altis MC Team 2 15,57 -0.9 m/s16,69 0
13 Jona Kuijt Almere `81 MC Team 1 15,60 -1.4 m/s15,50 0
14 Maartje Rinsema Altis MC Team 3 16,80 -0.9 m/s16,10 272
15 Anouk Wegerif AV Pijnenb...MC Team 1 16,90 -0.9 m/s17,40 266
16 Eva Schrooten Altis MC Team 3 17,79 -0.9 m/s17,30 212
17 Juul Embrechts Fit MC 19,02 -0.8 m/s--- 147
18 Dagmar Schepers Altis MC Team 3 19,17 -0.8 m/s19,90 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 4 43,06 627
2 Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 4 43,24 620
3 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 43,38 614
4 Altis MC Team 3 (4x80m) Altis - MJC 4 44,65 563
5 Altis MC Team 4 (4x80m) Altis - MJC 4 46,28 502
6 Fit MC (4x80m) Fit - MJC 4 46,67 488
7 AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 4 46,85 482
8 AV Pijnenburg MC Team 1 (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 47,78 450
9 Altis MC Team 5 (4x80m) Altis - MJC 4 48,22 435
10 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 DNS 0
10 Almere `81 MC Team 3 (4x80m) Almere `81 - MJC 0 DNS 0
10 Altis MC Team 6 (4x80m) Altis - MJC 0 DNS 0
10 AV Pijnenburg MC Team 2 (4x80m) AV Pijnenburg - MJC 4 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elka Wybenga Altis MC Team 1 22,77 22,68 357
2 Naomie Höhn Altis MC Team 1 21,03 22,04 0
3 Lisanne van de Grift Almere `81 MC Team 1 19,66 --- 301
4 Esmée Weber Almere `81 MC Team 1 19,57 --- 0
5 Laetitia Mets AV Pijnenb...MC Team 2 19,34 17,67 294
6 Isabel Kerstholt Altis MC Team 3 19,17 19,35 291
7 Pip Verschuijten Altis MC Team 4 19,13 --- 291
8 Lotte Buitenkamp Altis MC Team 2 18,84 --- 285
9 Anissa Toumi Altis MC Team 2 18,65 --- 0
10 Marith Scherpenberg Almere `81 MC Team 2 18,30 --- 275
11 Ynske van de Poll Altis MC Team 5 14,05 13,93 186
12 Erica de Lange AV Spirit ...lystad MC 13,34 --- 170
13 Anika van der Wolf Altis MC Team 5 13,03 --- 0
14 Dionne Eichhorn AV Pijnenb...MC Team 1 12,69 15,60 155
15 Milou van Bekkum AV Pijnenb...MC Team 2 11,66 12,50 0
16 Myrthe Martens Altis MC Team 3 10,86 13,16 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Naomie Höhn Altis MC Team 1 11,05 11,59 572
2 Esmée Weber Almere `81 MC Team 1 10,21 --- 533
3 Lotte Buitenkamp Altis MC Team 2 8,61 8,94 453
4 Lisanne van de Grift Almere `81 MC Team 1 8,56 --- 0
5 Alyssa Kuijsten Almere `81 MC Team 2 8,37 --- 441
6 Iris Barlo AV Pijnenb...MC Team 1 8,20 8,43 432
7 Isabel Kerstholt Altis MC Team 3 7,97 7,60 419
8 Marith Scherpenberg Almere `81 MC Team 2 7,26 --- 0
9 Eva Ligtvoet AV Spirit ...lystad MC 7,09 --- 371
10 Dagmar Schepers Altis MC Team 3 7,07 7,46 0
11 Dionne Eichhorn AV Pijnenb...MC Team 1 6,73 6,62 0
12 Ynske van de Poll Altis MC Team 5 6,70 6,98 348
13 Lieke Koene Altis MC Team 5 6,66 6,45 0
14 Eva Kroon Altis MC Team 1 6,21 6,34 0
15 Renée van de Mast Altis MC Team 2 6,08 --- 0
16 Inez Bosker Altis MC Team 4 5,87 5,81 298
17 Elise Hamberg AV Pijnenb...MC Team 2 5,69 5,31 287
18 Emma Swaanen Altis MC Team 4 5,65 5,62 0
19 Fenne Bakker Fit MC 5,36 --- 265



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jetske Meijer Altis MC Team 1 1,55 1,63 663
2 Anissa Toumi Altis MC Team 2 1,40 1,42 0
3 Ella Lommen Altis MC Team 2 1,40 1,45 541
4 Milen Galavazi Almere `81 MC Team 1 1,35 --- 499
4 Alyssa Kuijsten Almere `81 MC Team 2 1,35 --- 499
4 Anika van der Wolf Altis MC Team 5 1,35 1,25 499
4 Noia Veenstra Fit MC 1,35 --- 499
8 Noor Uyt den Bogaard Altis MC Team 3 1,30 1,35 462
8 Sophie de Graaf AV Pijnenb...MC Team 1 1,30 --- 462
8 Iris Turksema AV Spirit ...lystad MC 1,30 --- 462
11 Donna Schomaker Altis MC Team 4 1,25 --- 426
12 Eva Schrooten Altis MC Team 3 1,25 1,25 0
12 Robin van der Have Altis MC Team 5 1,25 1,30 0
12 Lauren van Beuningen AV Pijnenb...MC Team 1 1,25 1,35 0
Elka Wybenga Altis MC Team 1 DNS 1,60 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marinka Schuurman Altis MC Team 1 5,06 +0.2 m/s5,13 632
2 Nynke Streppel Fit MC 4,84 +1.2 m/s--- 589
3 Vera Tegelaar Almere `81 MC Team 1 4,53 +1.0 m/s--- 525
4 Marlot Groeneweg Altis MC Team 2 4,44 +1.1 m/s4,45 506
5 Jona Kuijt Almere `81 MC Team 1 4,29 +0.8 m/s--- 0
6 Keziah Orie Altis MC Team 2 4,24 +1.2 m/s4,42 0
7 Iris Turksema AV Spirit ...lystad MC 4,24 +0.3 m/s--- 466
8 Pip Verschuijten Altis MC Team 4 4,12 +0.5 m/s4,17 442
9 Isabelle Buijs Almere `81 MC Team 2 4,11 +2.5 m/s--- 440
10 Jasmijn Post Altis MC Team 4 4,10 +1.5 m/s--- 0
11 Senna Vroemen Altis MC Team 3 3,87 +1.5 m/s4,14 392
12 Lotte Stam Altis MC Team 3 3,81 +1.8 m/s4,19 0
13 Noia Veenstra Fit MC 3,80 +1.8 m/s--- 0
14 Iris Barlo AV Pijnenb...MC Team 1 3,62 +1.7 m/s4,07 342
15 Laetitia Mets AV Pijnenb...MC Team 2 3,61 +1.0 m/s3,71 340
16 Anne van de Coterlet AV Pijnenb...MC Team 2 3,40 +1.1 m/s3,38 0
17 Xanthe Pool AV Pijnenb...MC Team 1 3,25 +0.5 m/s3,25 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Savienne Asikende Almere `81 MD Team 1 8,21 +0.0 m/s8,35 713
2 Abigail Noruwa Altis MD Team 1 8,52 +0.0 m/s8,25 645
3 Noawende Kok Altis MD Team 1 8,88 +0.0 m/s8,75 572
4 Blessin Uiterwijk Almere `81 MD Team 1 8,89 +0.0 m/s8,69 570
5 Noralie Schuurman Altis MD Team 1 9,08 -1.1 m/s8,83 0
6 Jaira Okeke Almere `81 MD Team 2 9,16 -0.5 m/s9,36 519
7 Maureen Baartmans Altis MD Team 2 9,25 -1.1 m/s9,26 503
8 Dilara Oktay AV Pijnenb...MD Team 1 9,29 +0.0 m/s8,80 495
9 Danne Mossink Altis MD Team 2 9,29 -1.1 m/s9,09 495
10 Kayneisha ...sterwolde Almere `81 MD Team 2 9,36 -0.5 m/s9,37 483
11 Jelke Steenbeek Altis MD Team 3 9,43 -0.5 m/s9,44 471
12 Madelief van Leur Altis MD Team 2 9,45 -1.1 m/s9,33 0
13 Daphne Baas Altis MD Team 4 9,57 +0.3 m/s9,59 447
14 Natalie Heikoop AV Spirit ...lystad MD 9,63 +0.3 m/s10,00 437
15 Lisa Caldenhoven AV Spirit ...lystad MD 9,63 -0.5 m/s9,40 437
16 Mara Schouw AV Pijnenb...MD Team 1 9,67 -1.1 m/s9,30 430
17 Sophie Overwater AV Spirit ...lystad MD 10,05 -0.9 m/s10,40 0
18 Marlieke Schijns Fit MD 10,11 -0.2 m/s10,13 361
19 Daphne Boersma Altis MD Team 5 10,19 -0.2 m/s10,07 349
20 Valerie Dorland Altis MD Team 3 10,32 -0.2 m/s10,35 330
21 Floor Embrechts Fit MD 10,42 -0.2 m/s10,14 316
22 Sterre Bentvelzen Almere `81 MD Team 4 10,49 -2.2 m/s10,82 306
23 Lieke Reyn Fit MD 10,56 -0.2 m/s10,17 0
24 Arwen van Mourik Almere `81 MD Team 3 10,59 -0.9 m/s10,46 292
25 Aimy Landman Altis MD Team 5 10,68 -0.9 m/s10,45 280
26 Famke Fonken AV Pijnenb...MD Team 2 10,69 -0.9 m/s10,45 279
27 Mariana Mak Altis MD Team 4 10,76 -2.2 m/s10,59 269
28 Mette Storm AV Pijnenb...MD Team 2 11,98 -2.2 m/s11,96 124
Abigail Ib... Dicksons Almere `81 MD Team 1 DNS 9,39 0
Michelle Fajkovic Almere `81 MD Team 4 DNS 10,63 0
Anna Brae...ristensen Altis MD Team 5 DNS 9,66 0
Robin van de Grijp Altis MD Team 4 DNS 9,86 0
Emily Verhoef AV Pijnenb...MD Team 1 DNS 9,80 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Laila Yahyaoui Almere `81 MD Team 1 3:11,60 3:09,96 606
2 Benita Beerse Almere `81 MD Team 1 3:20,98 3:30,94 539
3 Merle van Logtestijn AV Pijnenb...MD Team 1 3:31,54 3:27,04 470
4 Britt van Westerlaak Altis MD Team 2 3:32,15 3:35,70 466
5 Olivia Lo...Kooijmans Altis MD Team 2 3:36,04 3:40,38 443
6 Lieve Kroon Almere `81 MD Team 2 3:36,24 3:49,69 442
7 Mara Schouw AV Pijnenb...MD Team 1 3:36,55 3:40,50 440
8 Hannah Vos Fit MD 3:37,05 3:38,76 437
9 Faisa Nicolaas Altis MD Team 2 3:37,35 3:38,25 0
10 Fenna van der Kooij Altis MD Team 1 3:37,39 3:36,44 435
11 Bo Engel AV Spirit ...lystad MD 3:38,32 3:46,20 429
12 Abigail Noruwa Altis MD Team 1 3:38,73 3:32,34 427
13 Marit Elkerbout Altis MD Team 1 3:40,42 3:36,11 0
14 Sophie Blom AV Spirit ...lystad MD 3:42,62 3:56,98 405
15 Evelien van de Grift Almere `81 MD Team 1 3:42,97 3:55,25 0
16 Noortje Biemond AV Spirit ...lystad MD 3:45,28 --- 0
17 Jelke Steenbeek Altis MD Team 3 3:47,05 3:44,60 381
18 Anouk Leguit Almere `81 MD Team 4 3:49,75 3:33,18 366
19 Denise Kliphuis Fit MD 3:51,01 4:02,88 360
20 Tara van den Hoff Almere `81 MD Team 3 3:52,77 4:01,41 351
21 Karlijn Rinsema Altis MD Team 5 3:58,37 4:09,33 323
22 Janne van Tuyl Altis MD Team 5 3:59,70 4:08,06 316
23 Valerie Dorland Altis MD Team 3 4:08,46 4:11,34 276
24 Caitlin Verhaar AV Pijnenb...MD Team 2 4:09,07 4:10,61 273
25 Ilse Veenma Altis MD Team 4 4:15,40 4:09,43 245
26 Michelle Fajkovic Almere `81 MD Team 4 4:16,78 4:35,98 239
27 Lieke Reyn Fit MD 4:18,04 4:08,21 0
28 Noortje Feijen AV Pijnenb...MD Team 2 4:32,54 4:45,52 177
29 Gwendolyn van Drunen Almere `81 MD Team 3 4:39,65 4:32,64 151
30 Famke Willems Altis MD Team 4 4:40,18 4:46,50 149
Rania Belfdail Almere `81 MD Team 4 DNS 4:27,59 0
Emily Verhoef AV Pijnenb...MD Team 1 DNS 3:41,00 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Savienne Asikende Almere `81 MD Team 1 10,46 -0.6 m/s10,68 547
2 Indy Kortman Altis MD Team 1 11,13 -0.6 m/s11,37 466
3 Vera Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 11,15 -0.6 m/s10,71 464
4 Anneloes v... Erkelens Fit MD 11,76 -0.6 m/s11,75 399
5 Imke van der Spoel Altis MD Team 2 12,22 -0.5 m/s12,35 354
6 Maria Basil AV Spirit ...lystad MD 12,27 -0.6 m/s--- 349
7 Evelien van de Grift Almere `81 MD Team 1 12,33 -0.5 m/s12,70 0
8 Elena Slagt Altis MD Team 1 12,35 -0.6 m/s11,46 342
9 Madelief van Leur Altis MD Team 2 12,38 -0.5 m/s12,53 339
10 Marit Elkerbout Altis MD Team 1 13,02 -0.5 m/s12,78 0
11 Rosa Bus Altis MD Team 3 13,05 -0.2 m/s13,80 281
12 Faisa Nicolaas Altis MD Team 2 13,05 -0.2 m/s13,42 0
13 Sophie Overwater AV Spirit ...lystad MD 13,14 -0.6 m/s--- 273
14 Mandy Dorresteijn AV Pijnenb...MD Team 1 13,16 +0.2 m/s14,00 272
15 Bente Wiggers Fit MD 13,38 -0.2 m/s13,09 254
16 Imme Kleijne Fit MD 13,40 +0.2 m/s14,00 0
17 Sophie Blom AV Spirit ...lystad MD 13,40 -0.6 m/s--- 0
18 Lotte van ... Coterlet AV Pijnenb...MD Team 1 13,64 -1.7 m/s14,50 234
19 Dilara Oktay AV Pijnenb...MD Team 1 13,80 -0.2 m/s13,34 0
20 Laurenne v... den Berg Almere `81 MD Team 2 13,86 -0.5 m/s12,82 218
21 Daphne Boersma Altis MD Team 5 13,87 -1.7 m/s--- 217
22 Maud Ruitenberg Altis MD Team 3 14,44 +0.2 m/s14,26 177
23 Caya Mets AV Pijnenb...MD Team 2 14,51 -1.7 m/s14,50 172
24 Asanay Malik Altis MD Team 5 14,85 -1.7 m/s--- 150
25 Lisa Vos Almere `81 MD Team 3 14,92 -0.6 m/s--- 146
Robin van de Grijp Altis MD Team 4 DNS 14,01 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere `81 MD Team 1 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 34,39 592
2 Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 4 34,76 573
3 Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 4 35,31 547
4 Almere `81 MD Team 2 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 35,73 527
5 AV Pijnenburg MD Team 1 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 35,80 524
6 Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 4 36,37 498
7 Fit MD (4x60m) Fit - MJD 4 37,31 457
8 AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 4 38,15 422
9 Almere `81 MD Team 3 (4x60m) Almere `81 - MJD 4 38,67 401
10 Altis MD Team 5 (4x60m) Altis - MJD 4 39,11 384
11 Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 4 39,14 383
12 AV Pijnenburg MD Team 2 (4x60m) AV Pijnenburg - MJD 4 40,08 347
13 Almere `81 MD Team 4 (4x60m) Almere `81 - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Melinda Verbeek Almere `81 MD Team 1 21,78 20,19 357
2 Indy Kortman Altis MD Team 1 21,18 18,24 346
3 Bente Wiggers Fit MD 20,60 --- 335
4 Noralie Schuurman Altis MD Team 1 19,70 20,50 0
5 Britt van Westerlaak Altis MD Team 2 17,56 15,33 276
6 Benita Beerse Almere `81 MD Team 1 14,99 14,21 0
7 Kayneisha ...sterwolde Almere `81 MD Team 2 14,23 10,35 205
8 Selene Janmaat AV Spirit ...lystad MD 14,18 --- 204
9 Ilana Akkerman AV Pijnenb...MD Team 1 13,35 14,61 185
10 Maureen Baartmans Altis MD Team 2 13,07 13,37 0
11 Yfke de Bock Almere `81 MD Team 3 12,62 11,41 167
12 Noortje Feijen AV Pijnenb...MD Team 2 12,27 11,72 159
13 Marit Kalsbeek AV Spirit ...lystad MD 12,14 --- 0
14 Imme Kleijne Fit MD 12,09 --- 0
15 Karlijn Rinsema Altis MD Team 5 11,86 11,85 149
16 Floortje Hendriks Almere `81 MD Team 2 11,22 14,74 0
17 Emma Sprenkels Almere `81 MD Team 3 9,05 14,59 0
18 Esmee Kramer AV Pijnenb...MD Team 2 8,86 8,65 0
19 Anna van der Sande Altis MD Team 4 8,27 --- 52
20 Sterre Bentvelzen Almere `81 MD Team 4 7,84 --- 39
21 Kim van der Wal Altis MD Team 3 7,01 --- 13
22 Maud Ruitenberg Altis MD Team 3 6,94 7,14 0
Rania Belfdail Almere `81 MD Team 4 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Savienne Asikende Almere `81 MD Team 1 25,93 23,91 410
2 Elena Slagt Altis MD Team 1 24,78 17,19 391
3 Ilana Akkerman AV Pijnenb...MD Team 1 18,22 --- 273
4 Arwen van Mourik Almere `81 MD Team 3 17,72 17,08 263
5 Kyana Richards Altis MD Team 1 17,32 16,16 0
6 Louise Staartjes Almere `81 MD Team 2 17,24 --- 254
7 Maureen Baartmans Altis MD Team 2 16,96 16,57 248
8 Michelle Fajkovic Almere `81 MD Team 4 15,62 --- 220
9 Valerie Dorland Altis MD Team 3 13,43 13,76 172
10 Marit Kalsbeek AV Spirit ...lystad MD 13,31 --- 169
11 Imme Kleijne Fit MD 13,22 --- 167
12 Tara van den Hoff Almere `81 MD Team 3 13,13 14,16 0
13 Janne van Tuyl Altis MD Team 5 12,19 --- 143
14 Marlieke Schijns Fit MD 11,99 --- 0
15 Imke van der Spoel Altis MD Team 2 11,96 --- 0
16 Daphne Baas Altis MD Team 4 11,58 --- 129
17 Jaira Okeke Almere `81 MD Team 2 10,58 --- 0
18 Selene Janmaat AV Spirit ...lystad MD 10,49 --- 0
19 Noortje Feijen AV Pijnenb...MD Team 2 10,11 9,15 91
20 Mette Storm AV Pijnenb...MD Team 2 10,09 9,57 0
Abigail Ib... Dicksons Almere `81 MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Melinda Verbeek Almere `81 MD Team 1 9,87 9,79 516
2 Kyana Richards Altis MD Team 1 9,84 9,87 515
3 Anouk Leguit Almere `81 MD Team 4 9,33 7,68 490
4 Floortje Hendriks Almere `81 MD Team 2 8,12 7,50 427
5 Bente Rutten Altis MD Team 2 7,95 7,35 418
6 Louise Staartjes Almere `81 MD Team 2 7,84 7,21 0
7 Liva Hofste Altis MD Team 1 7,54 7,21 0
8 Annemijn Kerstholt Altis MD Team 3 7,40 8,67 388
8 Ilana Akkerman AV Pijnenb...MD Team 1 7,40 6,65 388
10 Rosa Bus Altis MD Team 3 7,16 6,15 0
11 Olivia Lo...Kooijmans Altis MD Team 2 6,99 5,93 0
12 Marlieke Schijns Fit MD 6,73 --- 350
13 Caitlin Verhaar AV Pijnenb...MD Team 2 6,62 6,74 343
14 Marit Kalsbeek AV Spirit ...lystad MD 6,49 --- 336
15 Selene Janmaat AV Spirit ...lystad MD 6,43 --- 0
16 Asanay Malik Altis MD Team 5 5,56 5,65 278
17 Lisa Vos Almere `81 MD Team 3 5,53 5,22 276
18 Floor Embrechts Fit MD 5,31 --- 0
19 Mette Storm AV Pijnenb...MD Team 2 5,15 5,57 0
20 Famke Willems Altis MD Team 4 5,11 4,78 249
21 Sterre Bentvelzen Almere `81 MD Team 4 4,40 --- 0
22 Emma Sprenkels Almere `81 MD Team 3 4,35 3,98 0
Abigail Ib... Dicksons Almere `81 MD Team 1 DNS 6,69 0
Robin van de Grijp Altis MD Team 4 DNS 6,28 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vera Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 1,50 1,50 623
2 Elena Slagt Altis MD Team 1 1,40 1,45 541
2 Merle van Logtestijn AV Pijnenb...MD Team 1 1,40 1,40 541
4 Blessin Uiterwijk Almere `81 MD Team 1 1,30