Uitslagen Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 3 [2019]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 Tempo AV JC Tempo AV - JJC
Begeleider: Sander Janse
Jurylid: Eddy de Boer
8 8016
2 AV Feniks JC Team 1 AV Feniks - JJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
8 7561
3 GAC Hilversum JC GAC Hilversum - JJC
Begeleider: Tom Dankers
9 6919
4 AV Triathlon JC Team 1 AV Triathlon - JJC
Begeleider: Albert Post
5 5500
5 BAV JC BAV - JJC
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
7 4744
6 AV Zuidwal JC Team 1 AV Zuidwal - JJC 6 4227
7 AV Startbaan JC AV Startbaan - JJC
Begeleider: Jeroen van der Meer
2 2394
8 AV Zuidwal JC Team 2 AV Zuidwal - JJC 2 927
9 AV Feniks JC Team 2 AV Feniks - JJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
1 0
9 AV Triathlon JC Team 2 AV Triathlon - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Luca Bos
Jurylid: Tamara van der wal
11 7077
2 AV Feniks JD Team 1 AV Feniks - JJD
Begeleider: Hanna Knotnerus
9 5805
3 AV Startbaan JD Team 1 AV Startbaan - JJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
8 5034
4 AV Zuidwal JD Team 1 AV Zuidwal - JJD
Begeleider: Jose Hilhorst
7 4387
5 AV Triathlon JD Team 1 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Albert Post
6 4362
6 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Luca Bos
8 4119
7 AV Triathlon JD Team 2 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Albert Post
6 2779
8 BAV JD BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
5 2414
9 AV Feniks JD Team 2 AV Feniks - JJD
Begeleider: Hanna Knotnerus
3 2091
10 AV Startbaan JD Team 2 AV Startbaan - JJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
3 1836
11 Tempo AV JD Team 1 Tempo AV - JJD
Begeleider: Ruben Harmsen
Jurylid: Eddy de Boer
3 1509
12 AV Zuidwal JD Team 2 AV Zuidwal - JJD
Begeleider: Jose Hilhorst
2 1068
13 Tempo AV JD Team 2 Tempo AV - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MC GAC Hilversum - MJC
Begeleider: Tom Dankers
11 6522
2 AV Feniks MC Team 1 AV Feniks - MJC
Begeleider: Pieter Knotnerus
6 5478
3 Tempo AV MC Team 1 Tempo AV - MJC
Begeleider: chris winkel
6 5452
4 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
Begeleider: Albert Post
5 4715
5 AV Zuidwal MC Team 1 AV Zuidwal - MJC 5 4149
6 AV Startbaan MC AV Startbaan - MJC
Begeleider: Jeroen van der Meer
3 3317
7 BAV MC BAV - MJC
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
4 3155
8 AV Zuidwal MC Team 2 AV Zuidwal - MJC 3 1517
9 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
Begeleider: Albert Post
3 1461
10 AV Feniks MC Team 2 AV Feniks - MJC 0 0
10 AV Triathlon MC Team 3 AV Triathlon - MJC 0 0
10 Tempo AV MC Team 2 Tempo AV - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Luca Bos
9 5157
2 AV Zuidwal MD Team 1 AV Zuidwal - MJD
Begeleider: Jose Hilhorst
6 4695
3 AV Triathlon MD Team 1 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Albert Post
7 4670
4 AV Feniks MD Team 1 AV Feniks - MJD
Begeleider: Hanna Knotnerus
8 4643
5 AV Startbaan MD Team 1 AV Startbaan - MJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
Jurylid: Marc Schuurman
6 4460
6 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Luca Bos
6 4271
7 BAV MD BAV - MJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
4 3183
8 AV Triathlon MD Team 2 AV Triathlon - MJD
Begeleider: Albert Post
6 3148
9 AV Startbaan MD Team 2 AV Startbaan - MJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
Jurylid: Raphael den Uyl (tot 13.30) en Sibylle Baumann (vanaf 13.30)
7 3148
10 GAC Hilversum MD Team 3 GAC Hilversum - MJD
Begeleider: Luca Bos
5 2778
11 Tempo AV MD Team 1 Tempo AV - MJD
Begeleider: chris winkel
3 2721
12 AV Zuidwal MD Team 2 AV Zuidwal - MJD
Begeleider: Jose Hilhorst
4 2107
13 Tempo AV MD Team 2 Tempo AV - MJD
Begeleider: chris winkel
2 1877
14 AV Startbaan MD Team 3 AV Startbaan - MJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
3 1809
15 AV Feniks MD Team 2 AV Feniks - MJD 0 0
15 AV Triathlon MD Team 3 AV Triathlon - MJD 0 0