Uitslagen Junioren C/D Poule 54 Wedstrijd 3 [2019]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ali Cisse AV Feniks JC Team 1 12,07 +1.9 m/s12,15 813
1 Binne Brok Tempo AV JC 12,07 +1.9 m/s12,39 813
3 Lucas Man GAC Hilversum JC 12,18 +1.9 m/s12,33 795
4 Quintin Janse Tempo AV JC 12,81 +1.9 m/s13,03 696
5 Hugo Krans GAC Hilversum JC 12,83 +1.9 m/s13,00 693
6 Jemairo del Prado AV Feniks JC Team 1 13,07 --- 658
7 Jesse van der Veen AV Triathl...JC Team 1 13,20 +1.9 m/s13,27 640
8 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 13,57 --- 589
9 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 13,65 +3.9 m/s14,41 579
10 Tim van Weering BAV JC 14,52 +3.9 m/s16,22 471
11 Jesse van de Beek BAV JC 14,90 +3.9 m/s15,41 428
12 Nathan Houwaard AV Triathl...JC Team 1 15,59 +3.9 m/s16,02 356
13 Florian Overtoom AV Startbaan JC 15,71 +3.9 m/s15,10 344
14 Merijn Groot BAV JC 15,84 --- 0
15 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 16,32 --- 286
David Elzinga GAC Hilversum JC DNS --- 0
Guilliano ...rincipaal AV Feniks JC Team 1 DNS 12,46 0
Damian Mohan AV Feniks JC Team 2 DNS --- 0
Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 DNS --- 0
Max Speulman AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0
Job Linssen AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Berend Zwolle AV Feniks JC Team 1 2:14,26 2:16,43 728
2 Tristan de Leeuw Tempo AV JC 2:16,03 2:11,26 707
3 Jonah Broer AV Triathl...JC Team 1 2:19,25 2:14,24 671
4 Jente Faber GAC Hilversum JC 2:20,12 2:20,00 661
5 Pier van der Ploeg AV Triathl...JC Team 1 2:21,29 2:15,91 648
6 Luca Dooper Tempo AV JC 2:21,63 2:20,16 644
7 Lukas Renaud GAC Hilversum JC 2:23,15 2:20,00 628
8 Job Linssen AV Zuidwal JC Team 1 2:24,22 --- 617
9 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 2:27,93 2:24,42 579
10 Nathan Houwaard AV Triathl...JC Team 1 2:28,92 2:24,86 0
11 Jesse Bon AV Feniks JC Team 1 2:34,10 2:29,27 0
12 Jort Mol Lous BAV JC 2:37,94 2:32,28 486
13 Florian Overtoom AV Startbaan JC 2:38,98 2:35,52 477
14 Joscha Giesen BAV JC 2:44,26 2:44,90 434
Dani Suparmono GAC Hilversum JC DNS 2:20,00 0
Justin Middelbos AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Binne Brok Tempo AV JC 39,57 40,10 916
2 Berend Zwolle AV Feniks JC Team 1 41,62 51,00 828
3 Quintin Janse Tempo AV JC 43,90 44,35 740
4 Ali Cisse AV Feniks JC Team 1 44,90 52,00 704
5 Tijmen Hoogendoorn BAV JC 48,35 --- 591
6 David Vroegindeweij GAC Hilversum JC 48,38 --- 590
7 Fons Borninkhof GAC Hilversum JC 49,20 --- 566
8 Job Linssen AV Zuidwal JC Team 1 49,68 --- 552
9 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 53,61 54,50 448
10 Nathan Houwaard AV Triathl...JC Team 1 56,29 --- 385
11 Joscha Giesen BAV JC 59,63 1:07,79 314
12 Robin Buunen AV Zuidwal JC Team 1 1:01,81 --- 272
Vincent Roberts AV Feniks JC Team 1 DNS 53,94 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Tempo AV JC (4x100m) Tempo AV - JJC 4 49,31 740
2 AV Feniks JC Team 1 (4x100m) AV Feniks - JJC 4 49,70 724
3 GAC Hilversum JC (4x100m) GAC Hilversum - JJC 4 50,55 692
4 AV Triathlon JC Team 1 (4x100m) AV Triathlon - JJC 4 50,96 677
5 AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 4 59,87 399
6 AV Feniks JC Team 2 (4x100m) AV Feniks - JJC 0 DNS 0
6 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 0 DNS 0
6 AV Triathlon JC Team 2 (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 DNS 0
6 AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 DNS 0
6 BAV JC (4x100m) BAV - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Milo de Langen AV Feniks JC Team 1 37,17 34,61 34,55 32,52 37,17 --- 578
2 Bas Nolsen Tempo AV JC 29,54 31,65 X X 31,65 --- 499
3 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 28,13 27,42 X 29,10 29,10 --- 0
4 David Elzinga GAC Hilversum JC 27,41 X 27,85 28,07 28,07 --- 445
5 Pier van der Ploeg AV Triathl...JC Team 1 15,89 22,99 28,00 23,69 28,00 --- 444
6 Kenny Elings AV Zuidwal JC Team 1 23,08 25,03 20,55 23,95 25,03 --- 395
7 Merijn Groot BAV JC 18,80 20,44 15,93 X 20,44 --- 315
8 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 19,03 14,98 12,86 X 19,03 --- 289
9 David Vroegindeweij GAC Hilversum JC X X 18,47 X 18,47 --- 0
10 Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 16,10 14,29 15,05 15,62 16,10 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bas Nolsen Tempo AV JC 12,67 11,84 X 12,67 12,67 --- 643
2 Milo de Langen AV Feniks JC Team 1 11,31 11,47 12,03 11,73 12,03 --- 615
3 Siebe Pals AV Feniks JC Team 1 10,24 10,70 X 9,86 10,70 --- 0
4 David Elzinga GAC Hilversum JC 10,41 9,90 10,24 9,21 10,41 --- 542
5 Tijmen Hoogendoorn BAV JC 9,18 9,73 10,09 X 10,09 --- 527
6 Hugo van Westerneng AV Triathl...JC Team 1 8,15 7,37 7,46 7,54 8,15 --- 429
7 Fons Borninkhof GAC Hilversum JC 7,36 7,75 7,13 7,72 7,75 --- 0
8 Jilles IJntema BAV JC 7,36 7,17 6,97 7,69 7,69 --- 0
9 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 6,72 6,89 6,19 6,83 6,89 --- 359
10 Timon Kriek AV Zuidwal JC Team 2 6,77 5,82 5,83 5,93 6,77 --- 352
11 Matthijs Robbers AV Zuidwal JC Team 2 5,39 5,14 5,81 5,31 5,81 --- 0
12 Wietse Pruijmboom Tempo AV JC 4,98 5,47 5,03 5,68 5,68 --- 0
13 Robin Buunen AV Zuidwal JC Team 1 4,85 4,90 5,02 4,84 5,02 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tobias Boekeloo Tempo AV JC 1,70 --- 779
2 Jesse van der Veen AV Triathl...JC Team 1 1,60 --- 702
2 Berend Zwolle AV Feniks JC Team 1 1,60 --- 702
4 Ivar pijne...ijnenburg GAC Hilversum JC 1,55 --- 663
5 Milo de Langen AV Feniks JC Team 1 1,55 --- 0
6 Jilles IJntema BAV JC 1,55 --- 663
7 Kenny Elings AV Zuidwal JC Team 1 1,45 --- 582
8 Jesse van de Beek BAV JC 1,20 --- 0
Fons Borninkhof GAC Hilversum JC DNS --- 0
Max Speulman AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Binne Brok Tempo AV JC 5,34 6,16 X X 6,16 +2.2 m/s--- 839
2 Hugo Krans GAC Hilversum JC 5,12 4,83 4,45 X 5,12 +1.8 m/s--- 644
3 Guilliano ...rincipaal AV Feniks JC Team 1 4,63 4,94 4,69 5,06 5,06 +1.5 m/s--- 632
4 Jemairo del Prado AV Feniks JC Team 1 4,98 4,89 X 5,00 5,00 --- 0
5 Lucas Man GAC Hilversum JC 4,96 4,93 4,77 4,51 4,96 +1.5 m/s--- 0
6 Hugo van Westerneng AV Triathl...JC Team 1 4,57 X 4,64 4,59 4,64 +0.5 m/s--- 548
7 Pepijn Klinkert AV Startbaan JC 4,30 4,63 4,58 X 4,63 +2.4 m/s--- 546
8 Jort Mol Lous BAV JC 4,35 4,48 4,32 4,44 4,48 +2.8 m/s--- 515
9 Lucas Geurts AV Zuidwal JC Team 1 X 4,22 4,17 4,08 4,22 +3.0 m/s--- 462
10 Wietse Pruijmboom Tempo AV JC 3,26 3,45 3,43 3,97 3,97 +4.2 m/s--- 0
11 Tim van Weering BAV JC 3,70 3,96 3,66 3,74 3,96 +2.7 m/s--- 0
Damian Mohan AV Feniks JC Team 2 X X X X NM --- 0
Justin Middelbos AV Zuidwal JC Team 1 X X X X NM --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 10,58 +3.9 m/s10,81 691
2 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 1 10,88 +3.9 m/s10,79 639
3 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 10,98 +3.9 m/s10,85 622
4 Duncan Weide AV Feniks JD Team 1 11,07 +3.9 m/s11,26 607
5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 11,49 +3.9 m/s11,82 541
6 Florian Hasse AV Startba...JD Team 1 11,52 +3.9 m/s11,82 537
7 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 11,55 +3.9 m/s11,51 0
8 Senna Gerrits AV Startba...JD Team 1 11,68 +2.2 m/s12,28 513
9 Maurijn van Dam AV Startba...JD Team 1 11,78 +2.2 m/s11,86 0
10 Fabian Janse Tempo AV JD Team 1 11,78 +1.9 m/s--- 499
11 Dashiell Kaarsbaan AV Feniks JD Team 1 11,80 +2.2 m/s12,09 496
12 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 11,86 +1.9 m/s--- 487
13 Vincent Bezemer AV Zuidwal JD Team 1 11,98 +2.2 m/s12,01 470
14 Julian Kwakman AV Triathl...JD Team 1 12,03 +2.2 m/s12,11 463
15 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 12,13 +1.9 m/s--- 450
16 Benjamin Götte AV Triathl...JD Team 2 12,17 +2.2 m/s12,55 444
17 Jay van der Kooye AV Feniks JD Team 1 12,49 +1.6 m/s12,80 0
18 Lars Bergmann AV Triathl...JD Team 2 12,67 +1.9 m/s--- 380
19 Otis Notenboom AV Zuidwal JD Team 1 12,68 +1.6 m/s12,63 379
20 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 12,76 +1.6 m/s12,60 0
21 Guus Roskamp BAV JD 13,69 +1.9 m/s13,88 263
22 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 13,74 +1.6 m/s13,68 257
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 DNS 13,81 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 DNS 12,21 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0
Ravi Snoek BAV JD DNS 13,44 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jippe van ...ogenbroek GAC Hilver...JD Team 1 3:12,51 3:13,00 599
2 Friso Bruins GAC Hilver...JD Team 1 3:18,90 3:17,00 553
3 Ruben Lagas GAC Hilver...JD Team 1 3:22,44 3:21,00 0
4 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 3:27,34 3:25,00 497
5 Storm Kuperus AV Zuidwal JD Team 1 3:31,47 3:28,38 470
6 Rick Snijder AV Triathl...JD Team 1 3:31,88 3:21,98 468
7 Tim van der Knaap GAC Hilver...JD Team 2 3:32,51 3:43,00 464
8 Benjamin Götte AV Triathl...JD Team 2 3:33,07 2:44,12 461
9 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 3:35,71 3:33,91 445
10 Jay van der Kooye AV Feniks JD Team 1 3:39,83 3:41,22 421
11 Daniël Negerman GAC Hilver...JD Team 2 3:43,16 --- 402
12 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 3:43,54 3:38,00 400
13 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3:48,43 3:56,27 373
14 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 3:50,66 3:51,00 362
15 Merlijn de Leeuw Tempo AV JD Team 1 3:51,97 --- 355
16 Koen Bader GAC Hilver...JD Team 2 3:52,96 3:52,00 0
17 Luuk van Lunteren AV Feniks JD Team 1 3:54,17 4:03,03 0
18 Eelco Korstjens AV Startba...JD Team 1 3:57,10 3:54,00 0
19 Bram Lankreijer BAV JD 3:59,36 4:06,52 318
20 Satria Jansen AV Triathl...JD Team 2 4:03,21 4:00,57 300
21 Ruben Bakker AV Startba...JD Team 2 4:11,85 3:59,00 261
22 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 4:28,96 4:31,95 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 DNS 3:46,62 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 12,56 +3.3 m/s12,54 636
2 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 13,25 +3.3 m/s12,99 561
3 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 14,14 +3.3 m/s11,45 475
4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 14,86 +3.3 m/s15,07 413
5 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 14,98 +3.3 m/s15,09 403
6 Aristide Karakoc AV Feniks JD Team 1 15,43 +3.3 m/s14,81 368
7 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 15,62 +1.6 m/s15,30 0
8 Maurijn van Dam AV Startba...JD Team 1 15,88 +1.6 m/s16,09 335
9 Julian Kwakman AV Triathl...JD Team 1 15,92 +1.6 m/s16,49 332
10 Koen Tijhaar AV Startba...JD Team 1 16,24 +1.6 m/s16,20 310
11 Storm Kuperus AV Zuidwal JD Team 1 16,60 +1.6 m/s16,38 285
12 Jay van der Kooye AV Feniks JD Team 1 16,61 +0.0 m/s17,08 0
13 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 16,86 +0.0 m/s17,09 0
14 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 17,05 +1.6 m/s16,73 0
15 Mik Stroo BAV JD 17,23 18,32 245
16 Ravi Snoek BAV JD 17,31 18,25 241
17 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 17,34 +0.0 m/s16,76 239
18 Otis Notenboom AV Zuidwal JD Team 1 17,36 +0.0 m/s17,06 238
19 Lars Bergmann AV Triathl...JD Team 2 17,47 --- 231
20 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 17,73 +0.0 m/s16,97 0
21 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 18,06 --- 197
22 Fabian Janse Tempo AV JD Team 1 19,21 --- 137
23 Ruben Bakker AV Startba...JD Team 2 21,57 18,33 34
Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 DNS 17,51 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 4 42,83 637
2 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 44,49 570
3 AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 45,13 545
4 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 45,30 538
5 AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 4 47,59 456
6 AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 4 48,89 413
7 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 0 DNS 0
7 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 0 DNS 0
7 AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 DNS 0
7 BAV JD (4x80m) BAV - JJD 0 DNS 0
7 GAC Hilversum JD Team 2 (4x80m) GAC Hilversum - JJD 0 DNS 0
7 Tempo AV JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0
7 Tempo AV JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 38,62 33,60 36,55 34,56 38,62 41,00 621
2 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 23,96 26,47 30,46 X 30,46 --- 0
3 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 30,02 27,58 X X 30,02 --- 496
4 Aristide Karakoc AV Feniks JD Team 1 27,34 26,58 29,34 X 29,34 --- 485
5 Steven Waasdorp AV Startba...JD Team 1 26,47 13,58 19,91 19,48 26,47 23,52 439
6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 25,82 24,53 21,93 25,34 25,82 --- 428
7 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 X X X 22,89 22,89 --- 0
8 Rick Snijder AV Triathl...JD Team 1 19,96 X 19,81 21,44 21,44 --- 351
9 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 21,02 19,36 21,37 20,67 21,37 --- 0
10 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 16,68 17,65 18,16 19,66 19,66 --- 0
11 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 19,37 15,60 17,11 X 19,37 --- 312
12 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 17,14 18,24 14,26 X 18,24 --- 290
13 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 14,19 16,76 16,96 18,07 18,07 --- 0
14 Ot Geelen AV Zuidwal JD Team 1 14,60 14,17 15,05 12,50 15,05 --- 0
15 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 12,34 10,08 13,51 14,38 14,38 --- 208
16 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 13,83 13,83 13,99 14,35 14,35 --- 207
17 Teun Lip AV Triathl...JD Team 2 X 12,70 X 13,98 13,98 --- 199
18 Bram Lankreijer BAV JD X X X 10,18 10,18 --- 106
19 Etienne Hartgers BAV JD 9,35 8,04 7,48 8,95 9,35 --- 0
20 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 8,00 8,72 8,55 8,16 8,72 --- 0
21 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 8,19 6,76 7,13 X 8,19 --- 0
Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 - - - - DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 27,99 27,54 30,67 X 30,67 --- 485
2 Casper Sollman GAC Hilver...JD Team 1 23,21 24,57 18,79 X 24,57 --- 388
3 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 17,95 19,38 19,83 21,44 21,44 --- 0
4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 17,14 13,60 16,65 17,62 17,62 --- 261
5 Guus Roskamp BAV JD X 13,61 13,56 16,66 16,66 --- 242
6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 14,05 12,76 15,04 14,83 15,04 --- 208
7 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 11,27 14,61 14,27 11,28 14,61 --- 0
8 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 X 12,58 12,13 12,54 12,58 --- 153
9 Teun Lip AV Triathl...JD Team 2 10,98 11,92 9,85 9,80 11,92 --- 137
10 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 9,61 11,00 10,36 10,73 11,00 --- 114
11 Senna Gerrits AV Startba...JD Team 1 X 10,15 10,70 10,90 10,90 --- 112
12 Etienne Hartgers BAV JD X 10,49 9,35 7,90 10,49 --- 0
13 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 X X X 10,23 10,23 --- 0
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 - DNS --- 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 - DNS --- 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 - DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 10,77 10,11 10,51 9,62 10,77 --- 559
2 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 8,77 9,03 9,01 9,50 9,50 --- 498
3 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 8,96 9,27 8,72 9,17 9,27 --- 0
4 Steven Waasdorp AV Startba...JD Team 1 7,55 5,78 7,52 7,99 7,99 8,13 421
5 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 7,75 6,60 6,97 7,06 7,75 --- 0
6 Eelco Korstjens AV Startba...JD Team 1 6,98 7,25 7,64 6,95 7,64 --- 0
7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 6,69 6,97 6,31 X 6,97 --- 364
8 Roemer de Jong AV Triathl...JD Team 1 6,70 6,93 6,95 6,65 6,95 --- 363
9 Guus Roskamp BAV JD 5,61 6,18 5,67 6,58 6,58 --- 341
10 Vincent Bezemer AV Zuidwal JD Team 1 5,97 5,82 6,07 5,52 6,07 --- 310
11 Etienne Hartgers BAV JD 5,44 5,54 5,70 5,95 5,95 --- 0
12 Ot Geelen AV Zuidwal JD Team 1 5,56 5,32 5,51 5,59 5,59 --- 0
13 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 4,36 4,78 4,86 5,18 5,18 --- 253
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 X X X X NM --- 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 X X X X NM --- 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 X X X X NM --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 1,50 1,55 623
1 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 1,50 --- 623
3 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 1,45 --- 0
4 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 1,30 --- 462
5 Koen Tijhaar AV Startba...JD Team 1 1,25 1,39 426
6 Eelco Korstjens AV Startba...JD Team 1 1,25 1,30 0
7 Ruben Bakker AV Startba...JD Team 2 1,25 --- 426
7 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 1,25 --- 426
7 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 1,25 --- 426
10 Roemer de Jong AV Triathl...JD Team 1 1,20 --- 389
11 ALBERT MANU AV Feniks JD Team 1 1,20 --- 0
11 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 1,20 --- 0
13 Ravi Snoek BAV JD 1,15 --- 352
14 Mik Stroo BAV JD 1,10 --- 0
Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 NM --- 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0
Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 4,83 4,67 4,49 4,78 4,83 -0.5 m/s--- 587
2 Florian Hasse AV Startba...JD Team 1 4,04 3,81 4,28 X 4,28 -2.2 m/s4,27 474
3 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 4,10 3,67 3,43 2,59 4,10 +0.0 m/s--- 438
4 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 4,05 3,84 3,97 3,98 4,05 +0.0 m/s3,98 0
5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 3,38 4,03 X X 4,03 -2.4 m/s--- 424
6 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 1 4,01 3,76 3,89 3,44 4,01 -2.8 m/s--- 420
7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 3,86 3,83 3,87 X 3,87 -1.9 m/s--- 392
8 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 3,44 3,21 3,55 3,73 3,73 +0.1 m/s--- 364
9 Duncan Weide AV Feniks JD Team 1 3,43 3,71 3,63 3,40 3,71 -2.0 m/s--- 0
10 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 3,70 X X X 3,70 -1.1 m/s--- 0
11 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,23 3,58 3,63 3,48 3,63 -0.3 m/s--- 344
12 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 3,46 3,36 3,29 3,54 3,54 -0.3 m/s--- 0
13 Mik Stroo BAV JD 3,39 3,36 3,40 3,44 3,44 -0.2 m/s--- 306
14 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,39 3,37 3,39 3,42 3,42 +0.1 m/s--- 0
15 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 3,15 2,73 3,28 3,35 3,35 -1.8 m/s--- 288
16 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 2,55 2,72 3,01 3,01 3,01 -2.5 m/s--- 0
17 Bram Lankreijer BAV JD 2,79 2,98 2,93 3,00 3,00 -2.4 m/s--- 0
18 Satria Jansen AV Triathl...JD Team 2 2,98 2,61 2,81 2,53 2,98 +0.0 m/s--- 214
19 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 2,19 2,23 2,26 X 2,26 -2.6 m/s--- 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 X X X NM --- 0
Luce Wijma GAC Hilver...JD Team 1 - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sophie Sund AV Startbaan MC 10,57 +3.0 m/s10,86 692
1 Dilay Yandi GAC Hilversum MC 10,57 +3.0 m/s10,76 692
3 Iolana van den Beld Tempo AV MC Team 1 10,79 +3.0 m/s10,79 654
4 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 10,81 +3.0 m/s10,99 650
5 Roos Wortel GAC Hilversum MC 10,91 +3.0 m/s10,74 634
6 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 11,04 +3.0 m/s11,02 0
7 Tamira Wota BAV MC 11,19 +3.0 m/s11,24 588
8 Laura Hasse AV Startbaan MC 11,43 +0.8 m/s11,73 550
9 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 11,47 +3.9 m/s--- 544
10 Fenna van Gulik Tempo AV MC Team 1 11,48 +3.0 m/s11,63 543
11 Danielle Grijpink Tempo AV MC Team 1 11,61 +3.9 m/s--- 0
12 ALICIA MANU AV Feniks MC Team 1 11,63 +0.8 m/s--- 520
13 Silke Mensink AV Triathl...MC Team 1 11,64 +0.8 m/s11,68 519
14 Imke Schaap AV Zuidwal MC Team 1 11,92 +3.9 m/s--- 479
15 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 12,28 +0.8 m/s--- 430
16 Cato Velstra BAV MC 12,49 +0.8 m/s12,22 402
17 Catharina ...en Dungen BAV MC 12,75 +0.8 m/s12,68 0
18 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 12,77 +3.9 m/s--- 367
19 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 12,89 +0.8 m/s12,73 353
20 Indyra Jonkers AV Triathl...MC Team 2 13,23 +3.9 m/s--- 313
21 Selma Degenhardt AV Feniks MC Team 1 13,26 +0.8 m/s13,54 0
22 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 14,54 +3.9 m/s--- 177
23 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 14,96 +3.9 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 2:23,42 2:16,00 625
2 Ashley Boldewijn AV Feniks MC Team 1 2:33,04 2:32,25 530
3 Danielle Grijpink Tempo AV MC Team 1 2:37,69 2:35,86 489
4 Fien Linssen AV Zuidwal MC Team 1 2:38,56 --- 481
5 Lianne Wuring GAC Hilversum MC 2:39,37 2:30,00 474
6 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 2:41,13 2:37,35 459
7 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 2:46,93 2:38,93 413
8 Puk Terpstra Tempo AV MC Team 1 2:49,76 2:42,19 391
9 Maaike van Kesteren GAC Hilversum MC 2:49,82 2:45,00 0
10 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 2:53,31 2:52,46 365
11 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 3:12,17 2:53,68 242
12 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 3:25,63 --- 168
13 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3:26,75 --- 163
14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3:27,03 --- 161



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sophie Sund AV Startbaan MC 46,60 50,00 646
2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 46,71 46,57 643
3 Ashley Boldewijn AV Feniks MC Team 1 49,79 --- 549
4 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 50,06 --- 541
5 Febe Bakker BAV MC 50,47 49,40 530
6 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 50,94 51,00 517
7 Eva Tops Tempo AV MC Team 1 51,37 54,95 505
8 Fenna van Gulik Tempo AV MC Team 1 53,44 57,45 452
9 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 53,46 55,93 451
10 Rikkie Bosman GAC Hilversum MC 55,99 52,92 0
11 ALICIA MANU AV Feniks MC Team 1 58,08 --- 346
Fien Linssen AV Zuidwal MC Team 1 DQ --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Tempo AV MC Team 1 (4x80m) Tempo AV - MJC 4 42,84 636
2 GAC Hilversum MC (4x80m) GAC Hilversum - MJC 4 43,16 623
3 AV Feniks MC Team 1 (4x80m) AV Feniks - MJC 4 43,52 608
4 AV Triathlon MC Team 1 (4x80m) AV Triathlon - MJC 4 44,71 561
5 AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 4 48,63 422
6 AV Feniks MC Team 2 (4x80m) AV Feniks - MJC 0 DNS 0
6 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 0 DNS 0
6 AV Triathlon MC Team 2 (4x80m) AV Triathlon - MJC 3 DNS 0
6 AV Triathlon MC Team 3 (4x80m) AV Triathlon - MJC 0 DNS 0
6 AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 DNS 0
6 BAV MC (4x80m) BAV - MJC 0 DNS 0
6 Tempo AV MC Team 2 (4x80m) Tempo AV - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lianne Wuring GAC Hilversum MC X 19,81 26,69 24,39 26,69 --- 442
2 Meike Bakker GAC Hilversum MC 24,70 X 26,53 X 26,53 --- 0
3 Tamira Wota BAV MC 21,85 22,53 24,19 25,46 25,46 --- 422
4 Laura Hasse AV Startbaan MC 20,23 22,80 22,40 23,77 23,77 --- 393
5 Nina van der Vat AV Triathl...MC Team 1 22,51 21,32 16,92 20,05 22,51 --- 370
6 Steffie Cyntje AV Feniks MC Team 1 20,22 21,18 21,40 18,55 21,40 --- 350
7 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 17,88 15,63 18,14 X 18,14 --- 288
8 Sterre van Wayenburg AV Startbaan MC 17,38 15,22 15,29 14,81 17,38 --- 0
9 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 15,87 X 15,49 14,35 15,87 --- 241
10 Fenna van Gulik Tempo AV MC Team 1 13,83 X X X 13,83 --- 196
11 Cato Velstra BAV MC 12,22 10,94 12,40 13,26 13,26 --- 0
12 Indyra Jonkers AV Triathl...MC Team 2 9,54 9,81 10,35 10,92 10,92 --- 0
13 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 7,82 7,10 X 8,22 8,22 --- 51



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC X 10,97 11,92 11,93 11,93 --- 611
2 Annelou Praas AV Triathl...MC Team 1 10,77 10,62 X 10,09 10,77 --- 559
3 Eva Tops Tempo AV MC Team 1 9,83 9,07 9,90 9,53 9,90 --- 518
4 Senne Wijma GAC Hilversum MC X 8,68 8,67 8,81 8,81 --- 0
5 Steffie Cyntje AV Feniks MC Team 1 8,40 8,27 8,65 7,64 8,65 --- 455
6 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 7,23 7,39 X 7,51 7,51 --- 394
7 Febe Bakker BAV MC 7,28 6,71 6,57 6,88 7,28 --- 382
8 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 6,24 6,25 6,31 5,97 6,31 --- 325
9 Catharina ...en Dungen BAV MC 6,10 X 6,30 X 6,30 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Silke Mensink AV Triathl...MC Team 1 1,50 --- 623
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 1,50 --- 623
3 Noor Paardekooper Tempo AV MC Team 1 1,40 --- 541
3 Imke Schaap AV Zuidwal MC Team 1 1,40 --- 541
5 Laura Hasse AV Startbaan MC 1,35 --- 499
6 Meike Bakker GAC Hilversum MC 1,35 --- 0
7 Ashley Boldewijn AV Feniks MC Team 1 1,35 --- 499
8 Selma Degenhardt AV Feniks MC Team 1 1,35 --- 0
9 Tamira Wota BAV MC 1,35 --- 499
10 Nina van der Vat AV Triathl...MC Team 1 1,30 --- 0
10 Febe Bakker BAV MC 1,30 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 5,09 5,08 4,98 4,98 5,09 -1.9 m/s--- 638
2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 4,53 5,03 4,80 5,00 5,03 +0.2 m/s5,47 0
3 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 4,51 4,60 4,42 4,69 4,69 -1.0 m/s--- 558
4 Sophie Sund AV Startbaan MC 4,37 4,35 4,38 4,59 4,59 -1.0 m/s--- 537
5 Puk Terpstra Tempo AV MC Team 1 4,14 4,05 4,54 4,54 -1.2 m/s--- 527
6 Noor Paardekooper Tempo AV MC Team 1 3,83 3,62 3,54 3,83 3,83 -1.4 m/s--- 0
7 Annelou Praas AV Triathl...MC Team 1 X 3,71 3,80 X 3,80 -1.1 m/s--- 378
8 Cato Velstra BAV MC 3,57 3,38 3,47 3,54 3,57 +0.2 m/s--- 332
9 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 3,45 3,47 3,47 -3.5 m/s--- 0
10 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 3,47 3,21 3,26 3,43 3,47 -1.0 m/s--- 312
11 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3,33 3,14 3,39 3,34 3,39 -1.8 m/s--- 296
12 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 3,22 3,21 3,18 3,34 3,34 -3.0 m/s--- 0
13 Catharina ...en Dungen BAV MC 3,32 3,21 3,31 3,30 3,32 -2.0 m/s--- 0
14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3,07 3,13 3,19 3,25 3,25 -2.0 m/s--- 268
15 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 1,75 2,94 2,70 1,88 2,94 -2.5 m/s--- 0
Shinal asante Mireku AV Feniks MC Team 1 - DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Joanne Pique AV Feniks MD Team 1 8,65 +0.2 m/s8,64 618
2 Floortje de Jonge AV Startba...MD Team 1 8,81 +0.2 m/s8,83 586
3 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 9,01 +0.2 m/s8,71 547
4 Tanisha Haakmat GAC Hilver...MD Team 1 9,02 +0.2 m/s9,07 545
5 Daisy Hendriks AV Feniks MD Team 1 9,09 +3.1 m/s--- 532
6 Jacobien Hoyng AV Triathl...MD Team 1 9,17 +0.2 m/s9,10 517
7 Iris van der Horst BAV MD 9,23 +2.8 m/s9,77 506
8 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 9,24 +0.2 m/s8,90 0
9 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal MD Team 1 9,39 +0.2 m/s9,12 478
10 Berrit Roex AV Triathl...MD Team 1 9,47 +0.0 m/s9,50 464
11 Myrthe Gouma AV Zuidwal MD Team 2 9,50 +2.8 m/s9,69 459
12 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 9,56 +0.0 m/s9,40 449
13 Nienke van de Hoef Tempo AV MD Team 2 9,58 +2.8 m/s9,71 445
13 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 9,58 +0.0 m/s9,67 445
15 Fanny den Uyl AV Startba...MD Team 1 9,60 +0.0 m/s9,68 442
16 Florien van Kesteren GAC Hilver...MD Team 2 9,61 +0.2 m/s9,15 440
17 Simone Roos AV Startba...MD Team 1 9,64 +0.0 m/s9,43 0
18 Marlieke Castelein AV Triathl...MD Team 1 9,66 +0.0 m/s9,55 0
19 Tara Vlieger AV Feniks MD Team 1 9,68 +3.1 m/s10,23 0
20 Valerie Eversen Tempo AV MD Team 2 9,69 +0.0 m/s9,40 427
21 Sacha Oostenbrug AV Startba...MD Team 2 9,84 +2.8 m/s9,79 403
22 Tuulia Berents AV Startba...MD Team 2 9,90 +2.8 m/s9,77 394
23 Julia Velt GAC Hilver...MD Team 2 9,91 +2.8 m/s10,00 392
24 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 9,94 +3.1 m/s10,17 387
25 Rosa Leusink AV Startba...MD Team 3 10,08 +2.8 m/s10,00 366
26 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 10,12 +3.1 m/s11,30 360
27 Jikke Baumann AV Startba...MD Team 2 10,53 +3.1 m/s11,01 0
28 Shylo de Geus BAV MD 10,63 +3.1 m/s10,63 287
Ellenoor Walboomers AV Startba...MD Team 3 DNS 11,21 0
Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 DNS 9,90 0
Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 DNS 9,36 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jikke van der Ploeg AV Triathl...MD Team 1 3:08,64 3:09,13 629
2 Maud te Pas AV Zuidwal MD Team 1 3:20,64 3:19,16 541
3 Fanny den Uyl AV Startba...MD Team 1 3:27,46 3:29,00 496
4 Jiske Terpstra Tempo AV MD Team 1 3:28,15 3:22,02 491
5 Sterre de Jonge BAV MD 3:33,62 3:26,78 457
6 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 3:38,94 3:37,00 426
7 Maud Bleijs GAC Hilver...MD Team 1 3:40,65 3:30,00 416
8 Rosa Leusink AV Startba...MD Team 3 3:42,85 3:49,00 404
9 Lara van 't Klooster AV Triathl...MD Team 1 3:43,66 3:39,81 399
10 Sylke Faber GAC Hilver...MD Team 3 3:43,98 3:38,00 397
11 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 3:26,00 0
12 Djuna Gersen AV Startba...MD Team 1 3:46,84 3:43,00 382
13 Inte van Kralingen GAC Hilver...MD Team 2 3:47,46 3:38,00 378
14 Hannah Rebel AV Zuidwal MD Team 1 3:47,70 3:46,07 377
15 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 2 3:47,74 3:37,81 377
16 Ereza Plochg AV Triathl...MD Team 2 3:55,60 3:54,41 336
17 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 3:56,63 3:40,00 331
18 Jolie Minnée AV Triathl...MD Team 2 3:58,41 3:51,85 0
19 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 4:01,94 3:56,00 306
20 Jikke Baumann AV Startba...MD Team 2 4:11,32 4:13,00 263
21 Daisy Hendriks AV Feniks MD Team 1 4:13,84 4:11,73 252
22 Julie Meulenbroek AV Zuidwal MD Team 2 4:14,24 4:03,93 250
23 Alisha Latchmansing AV Feniks MD Team 1 4:14,74 4:09,02 248
24 Helene di ...cchianico Tempo AV MD Team 1 4:18,21 4:01,09 233
25 Eline Sund AV Startba...MD Team 2 4:23,03 4:01,00 214
26 Shylo de Geus BAV MD 4:35,06 4:39,03 168
27 Irrena Gurmu AV Startba...MD Team 2 4:44,15 3:56,00 0
28 Julia van der Horst BAV MD 5:22,35 --- 0
Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 DNS 3:30,00 0
Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 DNS 3:45,00 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Iris van der Horst BAV MD 11,41 +1.8 m/s10,86 435
2 Veronique Veldhuis AV Feniks MD Team 1 11,43 +1.8 m/s10,79 433
3 Joanne Pique AV Feniks MD Team 1 11,63 +2.1 m/s--- 412
4 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 11,73 +1.8 m/s11,61 402
4 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 11,73 +1.4 m/s12,26 402
6 Lisanne Noman AV Zuidwal MD Team 1 11,84 +1.4 m/s11,90 391
7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 12,01 +1.4 m/s11,95 374
8 Julia Velt GAC Hilver...MD Team 2 12,08 +1.8 m/s11,85 367
9 Jiske Terpstra Tempo AV MD Team 1 12,21 +1.4 m/s12,66 355
10 Floortje de Jonge AV Startba...MD Team 1 12,22 +1.4 m/s12,67 354
11 Ivanka Majoor GAC Hilver...MD Team 2 12,39 +1.4 m/s12,75 338
12 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 1 12,53 +1.8 m/s11,87 325
13 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 12,59 +1.8 m/s11,50 0
14 Simone Roos AV Startba...MD Team 1 12,63 +1.4 m/s12,35 316
15 Marit Tusveld AV Zuidwal MD Team 2 12,75 +3.6 m/s13,53 306
16 Wende Schuurman AV Startba...MD Team 1 13,07 +1.4 m/s12,67 0
17 Myrthe Gouma AV Zuidwal MD Team 2 13,07 +2.1 m/s13,95 279
18 Jikke van der Ploeg AV Triathl...MD Team 1 13,26 +3.6 m/s13,80 264
19 Sofie Morsch AV Triathl...MD Team 1 13,33 +3.6 m/s13,28 258
20 Nienke van de Hoef Tempo AV MD Team 2 13,36 +3.6 m/s13,15 256
21 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 13,38 +1.8 m/s11,90 254
22 Indy Broer AV Triathl...MD Team 1 13,47 +2.1 m/s--- 0
23 Helene di ...cchianico Tempo AV MD Team 1 13,49 +3.6 m/s13,85 246
24 Myrthe de Boer AV Startba...MD Team 2 14,04 +3.6 m/s13,28 205
25 Tuulia Berents AV Startba...MD Team 2 14,17 +2.1 m/s14,10 196
26 Eva van der Linden AV Triathl...MD Team 2 14,20 +2.1 m/s15,46 193
27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 14,59 +2.1 m/s--- 0
28 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 2 14,74 +2.1 m/s14,22 0
29 Irrena Gurmu AV Startba...MD Team 2 16,12 +3.6 m/s13,58 0
Chevelle Brown AV Feniks MD Team 1 DNS 10,00 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC Hilversum MD Team 1 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 33,25 651
2 AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 34,77 573
3 AV Feniks MD Team 1 (4x60m) AV Feniks - MJD 4 35,61 533
4 AV Startbaan MD Team 1 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 35,67 530
5 AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 35,97 516
5 GAC Hilversum MD Team 2 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 4 35,97 516
7 AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 4 36,89 475
8 AV Startbaan MD Team 2 (4x60m) AV Startbaan - MJD 4 37,01 470
9 AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 4 38,49 408
10 AV Feniks MD Team 2 (4x60m) AV Feniks - MJD 0 DNS 0
10 AV Startbaan MD Team 3 (4x60m) AV Startbaan - MJD 0 DNS 0
10 AV Triathlon MD Team 3 (4x60m) AV Triathlon - MJD 0 DNS 0
10 BAV MD (4x60m) BAV - MJD 0 DNS 0
10 GAC Hilversum MD Team 3 (4x60m) GAC Hilversum - MJD 0 DNS 0
10 Tempo AV MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 DNS 0
10 Tempo AV MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 1 25,83 23,09 X 24,64 25,83 --- 409
2 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 X 17,80 20,44 17,41 20,44 --- 315
3 Karlijn Greeve GAC Hilver...MD Team 1 X 19,49 16,23 X 19,49 --- 0
4 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 18,12 15,93 X 15,87 18,12 --- 0
5 Sabine Renaud GAC Hilver...MD Team 2 X 13,98 16,98 15,75 16,98 --- 248
6 Eva van der Linden AV Triathl...MD Team 2 16,74 13,89 X 13,41 16,74 --- 243
7 Sofie Morsch AV Triathl...MD Team 1 X 14,25 16,69 14,64 16,69 --- 242
8 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 X 13,45 14,10 15,68 15,68 --- 221
9 Anne Brouwer Tempo AV MD Team 1 12,68 12,54 14,54 15,49 15,49 --- 217
10 Maureen Owusu AV Feniks MD Team 1 X 12,72 15,22 12,84 15,22 --- 212
11 Christiann... Koenraad AV Startba...MD Team 1 14,79 14,22 14,40 14,79 14,79 --- 202
12 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 X X 12,54 13,67 13,67 --- 0
13 Nanayaa Owusu AV Feniks MD Team 1 12,92 11,81 12,11 13,60 13,60 --- 0
14 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 10,09 11,03 10,72 11,50 11,50 --- 0
15 Shylo de Geus BAV MD 10,32 10,71 X X 10,71 --- 107
16 Irene Snoek AV Startba...MD Team 2 8,26 9,02 8,71 8,40 9,02 --- 62
17 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 8,08 X X 8,79 8,79 --- 55
Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Lisanne Noman AV Zuidwal MD Team 1 9,54