• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum MD Team 1 GAC Hilversum - MJD
    Begeleider: Luca Bos
    9 5157
    2 AV Zuidwal MD Team 1 AV Zuidwal - MJD
    Begeleider: Jose Hilhorst
    6 4695
    3 AV Triathlon MD Team 1 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Albert Post
    7 4670
    4 AV Feniks MD Team 1 AV Feniks - MJD
    Begeleider: Hanna Knotnerus
    8 4643
    5 AV Startbaan MD Team 1 AV Startbaan - MJD
    Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
    Jurylid: Marc Schuurman
    6 4460
    6 GAC Hilversum MD Team 2 GAC Hilversum - MJD
    Begeleider: Luca Bos
    6 4271
    7 BAV MD BAV - MJD
    Begeleider: Bas van der Vuurst
    Jurylid: Bram Mol Lous
    4 3183
    8 AV Triathlon MD Team 2 AV Triathlon - MJD
    Begeleider: Albert Post
    6 3148
    9 AV Startbaan MD Team 2 AV Startbaan - MJD
    Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
    Jurylid: Raphael den Uyl (tot 13.30) en Sibylle Baumann (vanaf 13.30)
    7 3148
    10 GAC Hilversum MD Team 3 GAC Hilversum - MJD
    Begeleider: Luca Bos
    5 2778
    11 Tempo AV MD Team 1 Tempo AV - MJD
    Begeleider: chris winkel
    3 2721
    12 AV Zuidwal MD Team 2 AV Zuidwal - MJD
    Begeleider: Jose Hilhorst
    4 2107
    13 Tempo AV MD Team 2 Tempo AV - MJD
    Begeleider: chris winkel
    2 1877
    14 AV Startbaan MD Team 3 AV Startbaan - MJD
    Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
    3 1809
    15 AV Feniks MD Team 2 AV Feniks - MJD 0 0
    15 AV Triathlon MD Team 3 AV Triathlon - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Joanne Pique AV Feniks MD Team 1 8,65 +0.2 m/s8,64 618
    2 Floortje de Jonge AV Startba...MD Team 1 8,81 +0.2 m/s8,83 586
    3 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 9,01 +0.2 m/s8,71 547
    4 Tanisha Haakmat GAC Hilver...MD Team 1 9,02 +0.2 m/s9,07 545
    5 Daisy Hendriks AV Feniks MD Team 1 9,09 +3.1 m/s--- 532
    6 Jacobien Hoyng AV Triathl...MD Team 1 9,17 +0.2 m/s9,10 517
    7 Iris van der Horst BAV MD 9,23 +2.8 m/s9,77 506
    8 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 9,24 +0.2 m/s8,90 0
    9 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal MD Team 1 9,39 +0.2 m/s9,12 478
    10 Berrit Roex AV Triathl...MD Team 1 9,47 +0.0 m/s9,50 464
    11 Myrthe Gouma AV Zuidwal MD Team 2 9,50 +2.8 m/s9,69 459
    12 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 9,56 +0.0 m/s9,40 449
    13 Nienke van de Hoef Tempo AV MD Team 2 9,58 +2.8 m/s9,71 445
    13 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 9,58 +0.0 m/s9,67 445
    15 Fanny den Uyl AV Startba...MD Team 1 9,60 +0.0 m/s9,68 442
    16 Florien van Kesteren GAC Hilver...MD Team 2 9,61 +0.2 m/s9,15 440
    17 Simone Roos AV Startba...MD Team 1 9,64 +0.0 m/s9,43 0
    18 Marlieke Castelein AV Triathl...MD Team 1 9,66 +0.0 m/s9,55 0
    19 Tara Vlieger AV Feniks MD Team 1 9,68 +3.1 m/s10,23 0
    20 Valerie Eversen Tempo AV MD Team 2 9,69 +0.0 m/s9,40 427
    21 Sacha Oostenbrug AV Startba...MD Team 2 9,84 +2.8 m/s9,79 403
    22 Tuulia Berents AV Startba...MD Team 2 9,90 +2.8 m/s9,77 394
    23 Julia Velt GAC Hilver...MD Team 2 9,91 +2.8 m/s10,00 392
    24 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 9,94 +3.1 m/s10,17 387
    25 Rosa Leusink AV Startba...MD Team 3 10,08 +2.8 m/s10,00 366
    26 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 10,12 +3.1 m/s11,30 360
    27 Jikke Baumann AV Startba...MD Team 2 10,53 +3.1 m/s11,01 0
    28 Shylo de Geus BAV MD 10,63 +3.1 m/s10,63 287
    Ellenoor Walboomers AV Startba...MD Team 3 DNS 11,21 0
    Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 DNS 9,90 0
    Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 DNS 9,36 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jikke van der Ploeg AV Triathl...MD Team 1 3:08,64 3:09,13 629
    2 Maud te Pas AV Zuidwal MD Team 1 3:20,64 3:19,16 541
    3 Fanny den Uyl AV Startba...MD Team 1 3:27,46 3:29,00 496
    4 Jiske Terpstra Tempo AV MD Team 1 3:28,15 3:22,02 491
    5 Sterre de Jonge BAV MD 3:33,62 3:26,78 457
    6 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 3:38,94 3:37,00 426
    7 Maud Bleijs GAC Hilver...MD Team 1 3:40,65 3:30,00 416
    8 Rosa Leusink AV Startba...MD Team 3 3:42,85 3:49,00 404
    9 Lara van 't Klooster AV Triathl...MD Team 1 3:43,66 3:39,81 399
    10 Sylke Faber GAC Hilver...MD Team 3 3:43,98 3:38,00 397
    11 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 1 3:45,85 3:26,00 0
    12 Djuna Gersen AV Startba...MD Team 1 3:46,84 3:43,00 382
    13 Inte van Kralingen GAC Hilver...MD Team 2 3:47,46 3:38,00 378
    14 Hannah Rebel AV Zuidwal MD Team 1 3:47,70 3:46,07 377
    15 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 2 3:47,74 3:37,81 377
    16 Ereza Plochg AV Triathl...MD Team 2 3:55,60 3:54,41 336
    17 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 3:56,63 3:40,00 331
    18 Jolie Minnée AV Triathl...MD Team 2 3:58,41 3:51,85 0
    19 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 4:01,94 3:56,00 306
    20 Jikke Baumann AV Startba...MD Team 2 4:11,32 4:13,00 263
    21 Daisy Hendriks AV Feniks MD Team 1 4:13,84 4:11,73 252
    22 Julie Meulenbroek AV Zuidwal MD Team 2 4:14,24 4:03,93 250
    23 Alisha Latchmansing AV Feniks MD Team 1 4:14,74 4:09,02 248
    24 Helene di ...cchianico Tempo AV MD Team 1 4:18,21 4:01,09 233
    25 Eline Sund AV Startba...MD Team 2 4:23,03 4:01,00 214
    26 Shylo de Geus BAV MD 4:35,06 4:39,03 168
    27 Irrena Gurmu AV Startba...MD Team 2 4:44,15 3:56,00 0
    28 Julia van der Horst BAV MD 5:22,35 --- 0
    Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 DNS 3:30,00 0
    Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 DNS 3:45,00 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Iris van der Horst BAV MD 11,41 +1.8 m/s10,86 435
    2 Veronique Veldhuis AV Feniks MD Team 1 11,43 +1.8 m/s10,79 433
    3 Joanne Pique AV Feniks MD Team 1 11,63 +2.1 m/s--- 412
    4 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 11,73 +1.8 m/s11,61 402
    4 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 11,73 +1.4 m/s12,26 402
    6 Lisanne Noman AV Zuidwal MD Team 1 11,84 +1.4 m/s11,90 391
    7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 12,01 +1.4 m/s11,95 374
    8 Julia Velt GAC Hilver...MD Team 2 12,08 +1.8 m/s11,85 367
    9 Jiske Terpstra Tempo AV MD Team 1 12,21 +1.4 m/s12,66 355
    10 Floortje de Jonge AV Startba...MD Team 1 12,22 +1.4 m/s12,67 354
    11 Ivanka Majoor GAC Hilver...MD Team 2 12,39 +1.4 m/s12,75 338
    12 Emmelie Pos GAC Hilver...MD Team 1 12,53 +1.8 m/s11,87 325
    13 Dinisha Overvliet GAC Hilver...MD Team 1 12,59 +1.8 m/s11,50 0
    14 Simone Roos AV Startba...MD Team 1 12,63 +1.4 m/s12,35 316
    15 Marit Tusveld AV Zuidwal MD Team 2 12,75 +3.6 m/s13,53 306
    16 Wende Schuurman AV Startba...MD Team 1 13,07 +1.4 m/s12,67 0
    17 Myrthe Gouma AV Zuidwal MD Team 2 13,07 +2.1 m/s13,95 279
    18 Jikke van der Ploeg AV Triathl...MD Team 1 13,26 +3.6 m/s13,80 264
    19 Sofie Morsch AV Triathl...MD Team 1 13,33 +3.6 m/s13,28 258
    20 Nienke van de Hoef Tempo AV MD Team 2 13,36 +3.6 m/s13,15 256
    21 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 13,38 +1.8 m/s11,90 254
    22 Indy Broer AV Triathl...MD Team 1 13,47 +2.1 m/s--- 0
    23 Helene di ...cchianico Tempo AV MD Team 1 13,49 +3.6 m/s13,85 246
    24 Myrthe de Boer AV Startba...MD Team 2 14,04 +3.6 m/s13,28 205
    25 Tuulia Berents AV Startba...MD Team 2 14,17 +2.1 m/s14,10 196
    26 Eva van der Linden AV Triathl...MD Team 2 14,20 +2.1 m/s15,46 193
    27 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 14,59 +2.1 m/s--- 0
    28 Ireen Stoter AV Triathl...MD Team 2 14,74 +2.1 m/s14,22 0
    29 Irrena Gurmu AV Startba...MD Team 2 16,12 +3.6 m/s13,58 0
    Chevelle Brown AV Feniks MD Team 1 DNS 10,00 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 1 25,83 23,09 X 24,64 25,83 --- 409
    2 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 X 17,80 20,44 17,41 20,44 --- 315
    3 Karlijn Greeve GAC Hilver...MD Team 1 X 19,49 16,23 X 19,49 --- 0
    4 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 18,12 15,93 X 15,87 18,12 --- 0
    5 Sabine Renaud GAC Hilver...MD Team 2 X 13,98 16,98 15,75 16,98 --- 248
    6 Eva van der Linden AV Triathl...MD Team 2 16,74 13,89 X 13,41 16,74 --- 243
    7 Sofie Morsch AV Triathl...MD Team 1 X 14,25 16,69 14,64 16,69 --- 242
    8 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 X 13,45 14,10 15,68 15,68 --- 221
    9 Anne Brouwer Tempo AV MD Team 1 12,68 12,54 14,54 15,49 15,49 --- 217
    10 Maureen Owusu AV Feniks MD Team 1 X 12,72 15,22 12,84 15,22 --- 212
    11 Christiann... Koenraad AV Startba...MD Team 1 14,79 14,22 14,40 14,79 14,79 --- 202
    12 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 X X 12,54 13,67 13,67 --- 0
    13 Nanayaa Owusu AV Feniks MD Team 1 12,92 11,81 12,11 13,60 13,60 --- 0
    14 Jinte Jonker AV Triathl...MD Team 2 10,09 11,03 10,72 11,50 11,50 --- 0
    15 Shylo de Geus BAV MD 10,32 10,71 X X 10,71 --- 107
    16 Irene Snoek AV Startba...MD Team 2 8,26 9,02 8,71 8,40 9,02 --- 62
    17 Inés Dij... de Rojas AV Startba...MD Team 3 8,08 X X 8,79 8,79 --- 55
    Isis Smit AV Zuidwal MD Team 2 - - - - DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lisanne Noman AV Zuidwal MD Team 1 9,54 9,06 9,13 9,35 9,54 --- 500
    2 Iris Mackaaij GAC Hilver...MD Team 1 8,40 9,20 8,98 9,07 9,20 --- 483
    3 Valerie Eversen Tempo AV MD Team 2 8,65 8,07 8,25 8,69 8,69 --- 457
    4 Lisette Wagemaker AV Zuidwal MD Team 1 8,25 8,54 8,24 8,07 8,54 --- 0
    5 Karlijn Greeve GAC Hilver...MD Team 1 8,25 8,21 8,49 8,11 8,49 --- 0
    6 Christiann... Koenraad AV Startba...MD Team 1 6,87 7,95 7,55 7,68 7,95 --- 418
    7 Marlieke Castelein AV Triathl...MD Team 1 X 7,39 7,93 X 7,93 --- 417
    8 Jiska Welp GAC Hilver...MD Team 3 7,76 7,28 7,19 7,78 7,78 --- 409
    9 Inte van Kralingen GAC Hilver...MD Team 2 6,98 7,53 7,25 7,77 7,77 --- 409
    10 Nanayaa Owusu AV Feniks MD Team 1 6,77 7,42 7,62 7,53 7,62 --- 400
    11 Helene di ...cchianico Tempo AV MD Team 1 7,10 7,09 7,40 7,48 7,48 --- 393
    12 Maureen Owusu AV Feniks MD Team 1 X 4,76 4,42 6,62 6,62 --- 0
    13 Sterre de Jonge BAV MD 5,90 X 6,44 5,97 6,44 --- 333
    14 Irene Snoek AV Startba...MD Team 2 5,89 5,76 5,88 5,80 5,89 --- 299
    15 Jikke Baumann AV Startba...MD Team 2 4,09 4,40 4,65 4,56 4,65 --- 0
    16 Sasha Smink AV Triathl...MD Team 2 4,55 3,96 3,99 4,59 4,59 --- 213
    17 Julia van der Horst BAV MD 4,22 4,57 4,07 4,41 4,57 --- 0
    Ellenoor Walboomers AV Startba...MD Team 3 - DNS --- 0
    Hannah Nijkamp GAC Hilver...MD Team 3 - DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Jacobien Hoyng AV Triathl...MD Team 1 1,40 --- 541
    1 Joanne Pique AV Feniks MD Team 1 1,40 --- 541
    3 Andrea Stojanovic GAC Hilver...MD Team 1 1,35 --- 499
    4 Tess Janssen GAC Hilver...MD Team 1 1,30 --- 0
    5 Tess Wuring GAC Hilver...MD Team 2 1,30 --- 462
    6 Sabine Renaud GAC Hilver...MD Team 2 1,30 --- 0
    7 Hannah Rebel AV Zuidwal MD Team 1 1,30 --- 462
    8 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 1,25 --- 426
    8 Sterre de Jonge BAV MD 1,25 --- 426
    10 Jolie Minnée AV Triathl...MD Team 2 1,20 --- 389
    11 Marlieke Castelein AV Triathl...MD Team 1 1,20 --- 0
    11 Daisy Hendriks AV Feniks MD Team 1 1,20 --- 0
    13 Irrena Gurmu AV Startba...MD Team 2 1,15 --- 352
    13 Anne Brouwer Tempo AV MD Team 1 1,15 --- 352
    15 Wende Schuurman AV Startba...MD Team 1 1,10 1,06 316
    Sacha Oostenbrug AV Startba...MD Team 2 NM --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Iris van der Horst BAV MD 4,23 4,15 3,92 4,00 4,23 +2.4 m/s--- 464
    2 Veronique Veldhuis AV Feniks MD Team 1 3,90 4,14 4,22 4,17 4,22 +2.5 m/s--- 462
    3 Andrea Stojanovic GAC Hilver...MD Team 1 3,65 4,17 4,18 3,74 4,18 +1.5 m/s--- 454
    4 Elisha Kwofie GAC Hilver...MD Team 1 3,60 3,82 3,91 4,13 4,13 +0.0 m/s--- 0
    5 Jiske Terpstra Tempo AV MD Team 1 3,73 3,92 X 4,08 4,08 +0.0 m/s--- 434
    6 Floortje de Jonge AV Startba...MD Team 1 3,85 3,97 4,00 3,76 4,00 +0.8 m/s3,86 418
    7 Paula Kliphuis GAC Hilver...MD Team 3 3,95 3,55 3,52 3,74 3,95 +1.7 m/s--- 408
    8 Ivanka Majoor GAC Hilver...MD Team 2 3,79 3,72 3,86 3,69 3,86 +1.7 m/s--- 390
    9 Lotte Pos GAC Hilver...MD Team 3 X X 3,61 3,80 3,80 +0.0 m/s--- 0
    10 Anne Brouwer Tempo AV MD Team 1 3,67 3,76 3,66 3,50 3,76 +2.6 m/s--- 0
    11 Indy Broer AV Triathl...MD Team 1 3,37 3,06 2,74 3,74 3,74 +0.6 m/s--- 366
    12 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal MD Team 1 3,68 3,72 3,69 3,71 3,72 +2.5 m/s--- 362
    13 Berrit Roex AV Triathl...MD Team 1 2,38 3,58 X 3,68 3,68 +0.0 m/s--- 0
    14 Florien van Kesteren GAC Hilver...MD Team 2 3,67 3,67 X 3,66 3,67 +0.9 m/s--- 0
    15 Ereza Plochg AV Triathl...MD Team 2 3,65 3,51 3,39 X 3,65 +1.5 m/s--- 348
    16 Sacha Reichman AV Zuidwal MD Team 1 2,93 3,21 3,63 3,61 3,63 +1.2 m/s--- 0
    17 Marit Tusveld AV Zuidwal MD Team 2 3,13 3,17 3,26 3,60 3,60 +2.2 m/s--- 338
    18 Djuna Gersen AV Startba...MD Team 1 3,56 3,32 3,43 3,40 3,56 +2.6 m/s--- 0
    19 Tara Vlieger AV Feniks MD Team 1 X 3,05 3,52 3,39 3,52 +0.0 m/s--- 0
    20 Rosa Leusink AV Startba...MD Team 3 3,03 3,39 3,50 3,32 3,50 +0.0 m/s--- 318
    21 Nienke van de Hoef Tempo AV MD Team 2 3,23 X 3,18 3,37 3,37 +2.1 m/s--- 292
    22 Eline Sund AV Startba...MD Team 2 X 3,08 X 3,36 3,36 +0.0 m/s--- 290
    23 Julie Meulenbroek AV Zuidwal MD Team 2 2,89 2,80 3,12 3,18 3,18 +0.0 m/s--- 0
    24 Myrthe de Boer AV Startba...MD Team 2 3,05 3,03 2,94 3,08 3,08 +2.3 m/s--- 0
    25 Sasha Smink AV Triathl...MD Team 2 2,61 2,80 3,04 3,05 3,05 -0.2 m/s--- 0
    26 Julia van der Horst BAV MD 2,10 1,97 1,52 1,87 2,10 +1.5 m/s--- 0
    Ellenoor Walboomers AV Startba...MD Team 3 - - - - DNS --- 0