• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 GAC Hilversum MC GAC Hilversum - MJC
    Begeleider: Tom Dankers
    11 6522
    2 AV Feniks MC Team 1 AV Feniks - MJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    6 5478
    3 Tempo AV MC Team 1 Tempo AV - MJC
    Begeleider: chris winkel
    6 5452
    4 AV Triathlon MC Team 1 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Albert Post
    5 4715
    5 AV Zuidwal MC Team 1 AV Zuidwal - MJC 5 4149
    6 AV Startbaan MC AV Startbaan - MJC
    Begeleider: Jeroen van der Meer
    3 3317
    7 BAV MC BAV - MJC
    Begeleider: Bas van der Vuurst
    Jurylid: Bram Mol Lous
    4 3155
    8 AV Zuidwal MC Team 2 AV Zuidwal - MJC 3 1517
    9 AV Triathlon MC Team 2 AV Triathlon - MJC
    Begeleider: Albert Post
    3 1461
    10 AV Feniks MC Team 2 AV Feniks - MJC 0 0
    10 AV Triathlon MC Team 3 AV Triathlon - MJC 0 0
    10 Tempo AV MC Team 2 Tempo AV - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Sophie Sund AV Startbaan MC 10,57 +3.0 m/s10,86 692
    1 Dilay Yandi GAC Hilversum MC 10,57 +3.0 m/s10,76 692
    3 Iolana van den Beld Tempo AV MC Team 1 10,79 +3.0 m/s10,79 654
    4 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 10,81 +3.0 m/s10,99 650
    5 Roos Wortel GAC Hilversum MC 10,91 +3.0 m/s10,74 634
    6 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 11,04 +3.0 m/s11,02 0
    7 Tamira Wota BAV MC 11,19 +3.0 m/s11,24 588
    8 Laura Hasse AV Startbaan MC 11,43 +0.8 m/s11,73 550
    9 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 11,47 +3.9 m/s--- 544
    10 Fenna van Gulik Tempo AV MC Team 1 11,48 +3.0 m/s11,63 543
    11 Danielle Grijpink Tempo AV MC Team 1 11,61 +3.9 m/s--- 0
    12 ALICIA MANU AV Feniks MC Team 1 11,63 +0.8 m/s--- 520
    13 Silke Mensink AV Triathl...MC Team 1 11,64 +0.8 m/s11,68 519
    14 Imke Schaap AV Zuidwal MC Team 1 11,92 +3.9 m/s--- 479
    15 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 12,28 +0.8 m/s--- 430
    16 Cato Velstra BAV MC 12,49 +0.8 m/s12,22 402
    17 Catharina ...en Dungen BAV MC 12,75 +0.8 m/s12,68 0
    18 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 12,77 +3.9 m/s--- 367
    19 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 12,89 +0.8 m/s12,73 353
    20 Indyra Jonkers AV Triathl...MC Team 2 13,23 +3.9 m/s--- 313
    21 Selma Degenhardt AV Feniks MC Team 1 13,26 +0.8 m/s13,54 0
    22 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 14,54 +3.9 m/s--- 177
    23 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 14,96 +3.9 m/s--- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 2:23,42 2:16,00 625
    2 Ashley Boldewijn AV Feniks MC Team 1 2:33,04 2:32,25 530
    3 Danielle Grijpink Tempo AV MC Team 1 2:37,69 2:35,86 489
    4 Fien Linssen AV Zuidwal MC Team 1 2:38,56 --- 481
    5 Lianne Wuring GAC Hilversum MC 2:39,37 2:30,00 474
    6 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 2:41,13 2:37,35 459
    7 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 2:46,93 2:38,93 413
    8 Puk Terpstra Tempo AV MC Team 1 2:49,76 2:42,19 391
    9 Maaike van Kesteren GAC Hilversum MC 2:49,82 2:45,00 0
    10 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 2:53,31 2:52,46 365
    11 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 3:12,17 2:53,68 242
    12 Naomi Eskes AV Zuidwal MC Team 2 3:25,63 --- 168
    13 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3:26,75 --- 163
    14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3:27,03 --- 161

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Sophie Sund AV Startbaan MC 46,60 50,00 646
    2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 46,71 46,57 643
    3 Ashley Boldewijn AV Feniks MC Team 1 49,79 --- 549
    4 Sigrid Gerritse AV Zuidwal MC Team 1 50,06 --- 541
    5 Febe Bakker BAV MC 50,47 49,40 530
    6 Lois Doornheim GAC Hilversum MC 50,94 51,00 517
    7 Eva Tops Tempo AV MC Team 1 51,37 54,95 505
    8 Fenna van Gulik Tempo AV MC Team 1 53,44 57,45 452
    9 Meike Stoter AV Triathl...MC Team 1 53,46 55,93 451
    10 Rikkie Bosman GAC Hilversum MC 55,99 52,92 0
    11 ALICIA MANU AV Feniks MC Team 1 58,08 --- 346
    Fien Linssen AV Zuidwal MC Team 1 DQ --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
    1 Lianne Wuring GAC Hilversum MC X 19,81 26,69 24,39 26,69 --- 442
    2 Meike Bakker GAC Hilversum MC 24,70 X 26,53 X 26,53 --- 0
    3 Tamira Wota BAV MC 21,85 22,53 24,19 25,46 25,46 --- 422
    4 Laura Hasse AV Startbaan MC 20,23 22,80 22,40 23,77 23,77 --- 393
    5 Nina van der Vat AV Triathl...MC Team 1 22,51 21,32 16,92 20,05 22,51 --- 370
    6 Steffie Cyntje AV Feniks MC Team 1 20,22 21,18 21,40 18,55 21,40 --- 350
    7 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 17,88 15,63 18,14 X 18,14 --- 288
    8 Sterre van Wayenburg AV Startbaan MC 17,38 15,22 15,29 14,81 17,38 --- 0
    9 Joyce Bakker Schut AV Triathl...MC Team 2 15,87 X 15,49 14,35 15,87 --- 241
    10 Fenna van Gulik Tempo AV MC Team 1 13,83 X X X 13,83 --- 196
    11 Cato Velstra BAV MC 12,22 10,94 12,40 13,26 13,26 --- 0
    12 Indyra Jonkers AV Triathl...MC Team 2 9,54 9,81 10,35 10,92 10,92 --- 0
    13 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 7,82 7,10 X 8,22 8,22 --- 51

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
    1 Myrte van der Schoot GAC Hilversum MC 5,09 5,08 4,98 4,98 5,09 -1.9 m/s--- 638
    2 Shantell Kwofie GAC Hilversum MC 4,53 5,03 4,80 5,00 5,03 +0.2 m/s5,47 0
    3 Xiomayra Pengel AV Feniks MC Team 1 4,51 4,60 4,42 4,69 4,69 -1.0 m/s--- 558
    4 Sophie Sund AV Startbaan MC 4,37 4,35 4,38 4,59 4,59 -1.0 m/s--- 537
    5 Puk Terpstra Tempo AV MC Team 1 4,14 4,05 4,54 4,54 -1.2 m/s--- 527
    6 Noor Paardekooper Tempo AV MC Team 1 3,83 3,62 3,54 3,83 3,83 -1.4 m/s--- 0
    7 Annelou Praas AV Triathl...MC Team 1 X 3,71 3,80 X 3,80 -1.1 m/s--- 378
    8 Cato Velstra BAV MC 3,57 3,38 3,47 3,54 3,57 +0.2 m/s--- 332
    9 Nora Kwakman AV Triathl...MC Team 1 3,45 3,47 3,47 -3.5 m/s--- 0
    10 Jolijn Stemerdink AV Triathl...MC Team 2 3,47 3,21 3,26 3,43 3,47 -1.0 m/s--- 312
    11 Manon Posthumus AV Zuidwal MC Team 1 3,33 3,14 3,39 3,34 3,39 -1.8 m/s--- 296
    12 Danique Leeflang AV Zuidwal MC Team 1 3,22 3,21 3,18 3,34 3,34 -3.0 m/s--- 0
    13 Catharina ...en Dungen BAV MC 3,32 3,21 3,31 3,30 3,32 -2.0 m/s--- 0
    14 Tessa Westland AV Zuidwal MC Team 2 3,07 3,13 3,19 3,25 3,25 -2.0 m/s--- 268
    15 Denise Frenk AV Zuidwal MC Team 2 1,75 2,94 2,70 1,88 2,94 -2.5 m/s--- 0
    Shinal asante Mireku AV Feniks MC Team 1 - DNS --- 0