Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 GAC Hilversum JD Team 1 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Luca Bos
Jurylid: Tamara van der wal
11 7077
2 AV Feniks JD Team 1 AV Feniks - JJD
Begeleider: Hanna Knotnerus
9 5805
3 AV Startbaan JD Team 1 AV Startbaan - JJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
8 5034
4 AV Zuidwal JD Team 1 AV Zuidwal - JJD
Begeleider: Jose Hilhorst
7 4387
5 AV Triathlon JD Team 1 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Albert Post
6 4362
6 GAC Hilversum JD Team 2 GAC Hilversum - JJD
Begeleider: Luca Bos
8 4119
7 AV Triathlon JD Team 2 AV Triathlon - JJD
Begeleider: Albert Post
6 2779
8 BAV JD BAV - JJD
Begeleider: Bas van der Vuurst
Jurylid: Bram Mol Lous
5 2414
9 AV Feniks JD Team 2 AV Feniks - JJD
Begeleider: Hanna Knotnerus
3 2091
10 AV Startbaan JD Team 2 AV Startbaan - JJD
Begeleider: Victor Waasdorp en Saskia van der Meer
3 1836
11 Tempo AV JD Team 1 Tempo AV - JJD
Begeleider: Ruben Harmsen
Jurylid: Eddy de Boer
3 1509
12 AV Zuidwal JD Team 2 AV Zuidwal - JJD
Begeleider: Jose Hilhorst
2 1068
13 Tempo AV JD Team 2 Tempo AV - JJD 0 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 10,58 +3.9 m/s10,81 691
2 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 1 10,88 +3.9 m/s10,79 639
3 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 10,98 +3.9 m/s10,85 622
4 Duncan Weide AV Feniks JD Team 1 11,07 +3.9 m/s11,26 607
5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 11,49 +3.9 m/s11,82 541
6 Florian Hasse AV Startba...JD Team 1 11,52 +3.9 m/s11,82 537
7 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 11,55 +3.9 m/s11,51 0
8 Senna Gerrits AV Startba...JD Team 1 11,68 +2.2 m/s12,28 513
9 Maurijn van Dam AV Startba...JD Team 1 11,78 +2.2 m/s11,86 0
10 Fabian Janse Tempo AV JD Team 1 11,78 +1.9 m/s--- 499
11 Dashiell Kaarsbaan AV Feniks JD Team 1 11,80 +2.2 m/s12,09 496
12 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 11,86 +1.9 m/s--- 487
13 Vincent Bezemer AV Zuidwal JD Team 1 11,98 +2.2 m/s12,01 470
14 Julian Kwakman AV Triathl...JD Team 1 12,03 +2.2 m/s12,11 463
15 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 12,13 +1.9 m/s--- 450
16 Benjamin Götte AV Triathl...JD Team 2 12,17 +2.2 m/s12,55 444
17 Jay van der Kooye AV Feniks JD Team 1 12,49 +1.6 m/s12,80 0
18 Lars Bergmann AV Triathl...JD Team 2 12,67 +1.9 m/s--- 380
19 Otis Notenboom AV Zuidwal JD Team 1 12,68 +1.6 m/s12,63 379
20 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 12,76 +1.6 m/s12,60 0
21 Guus Roskamp BAV JD 13,69 +1.9 m/s13,88 263
22 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 13,74 +1.6 m/s13,68 257
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 DNS 13,81 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 DNS 12,21 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0
Ravi Snoek BAV JD DNS 13,44 0

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jippe van ...ogenbroek GAC Hilver...JD Team 1 3:12,51 3:13,00 599
2 Friso Bruins GAC Hilver...JD Team 1 3:18,90 3:17,00 553
3 Ruben Lagas GAC Hilver...JD Team 1 3:22,44 3:21,00 0
4 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 3:27,34 3:25,00 497
5 Storm Kuperus AV Zuidwal JD Team 1 3:31,47 3:28,38 470
6 Rick Snijder AV Triathl...JD Team 1 3:31,88 3:21,98 468
7 Tim van der Knaap GAC Hilver...JD Team 2 3:32,51 3:43,00 464
8 Benjamin Götte AV Triathl...JD Team 2 3:33,07 2:44,12 461
9 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 3:35,71 3:33,91 445
10 Jay van der Kooye AV Feniks JD Team 1 3:39,83 3:41,22 421
11 Daniël Negerman GAC Hilver...JD Team 2 3:43,16 --- 402
12 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 3:43,54 3:38,00 400
13 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3:48,43 3:56,27 373
14 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 3:50,66 3:51,00 362
15 Merlijn de Leeuw Tempo AV JD Team 1 3:51,97 --- 355
16 Koen Bader GAC Hilver...JD Team 2 3:52,96 3:52,00 0
17 Luuk van Lunteren AV Feniks JD Team 1 3:54,17 4:03,03 0
18 Eelco Korstjens AV Startba...JD Team 1 3:57,10 3:54,00 0
19 Bram Lankreijer BAV JD 3:59,36 4:06,52 318
20 Satria Jansen AV Triathl...JD Team 2 4:03,21 4:00,57 300
21 Ruben Bakker AV Startba...JD Team 2 4:11,85 3:59,00 261
22 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 4:28,96 4:31,95 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 DNS 3:46,62 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBPTeam punten
1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 12,56 +3.3 m/s12,54 636
2 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 13,25 +3.3 m/s12,99 561
3 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 14,14 +3.3 m/s11,45 475
4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 14,86 +3.3 m/s15,07 413
5 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 14,98 +3.3 m/s15,09 403
6 Aristide Karakoc AV Feniks JD Team 1 15,43 +3.3 m/s14,81 368
7 Robbe Noordanus GAC Hilver...JD Team 1 15,62 +1.6 m/s15,30 0
8 Maurijn van Dam AV Startba...JD Team 1 15,88 +1.6 m/s16,09 335
9 Julian Kwakman AV Triathl...JD Team 1 15,92 +1.6 m/s16,49 332
10 Koen Tijhaar AV Startba...JD Team 1 16,24 +1.6 m/s16,20 310
11 Storm Kuperus AV Zuidwal JD Team 1 16,60 +1.6 m/s16,38 285
12 Jay van der Kooye AV Feniks JD Team 1 16,61 +0.0 m/s17,08 0
13 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 16,86 +0.0 m/s17,09 0
14 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 17,05 +1.6 m/s16,73 0
15 Mik Stroo BAV JD 17,23 18,32 245
16 Ravi Snoek BAV JD 17,31 18,25 241
17 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 17,34 +0.0 m/s16,76 239
18 Otis Notenboom AV Zuidwal JD Team 1 17,36 +0.0 m/s17,06 238
19 Lars Bergmann AV Triathl...JD Team 2 17,47 --- 231
20 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 17,73 +0.0 m/s16,97 0
21 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 18,06 --- 197
22 Fabian Janse Tempo AV JD Team 1 19,21 --- 137
23 Ruben Bakker AV Startba...JD Team 2 21,57 18,33 34
Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 DNS 17,51 0

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Florian Vriezen GAC Hilver...JD Team 1 38,62 33,60 36,55 34,56 38,62 41,00 621
2 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 23,96 26,47 30,46 X 30,46 --- 0
3 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 30,02 27,58 X X 30,02 --- 496
4 Aristide Karakoc AV Feniks JD Team 1 27,34 26,58 29,34 X 29,34 --- 485
5 Steven Waasdorp AV Startba...JD Team 1 26,47 13,58 19,91 19,48 26,47 23,52 439
6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 25,82 24,53 21,93 25,34 25,82 --- 428
7 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 X X X 22,89 22,89 --- 0
8 Rick Snijder AV Triathl...JD Team 1 19,96 X 19,81 21,44 21,44 --- 351
9 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 21,02 19,36 21,37 20,67 21,37 --- 0
10 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 16,68 17,65 18,16 19,66 19,66 --- 0
11 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 19,37 15,60 17,11 X 19,37 --- 312
12 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 17,14 18,24 14,26 X 18,24 --- 290
13 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 14,19 16,76 16,96 18,07 18,07 --- 0
14 Ot Geelen AV Zuidwal JD Team 1 14,60 14,17 15,05 12,50 15,05 --- 0
15 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 12,34 10,08 13,51 14,38 14,38 --- 208
16 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 13,83 13,83 13,99 14,35 14,35 --- 207
17 Teun Lip AV Triathl...JD Team 2 X 12,70 X 13,98 13,98 --- 199
18 Bram Lankreijer BAV JD X X X 10,18 10,18 --- 106
19 Etienne Hartgers BAV JD 9,35 8,04 7,48 8,95 9,35 --- 0
20 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 8,00 8,72 8,55 8,16 8,72 --- 0
21 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 8,19 6,76 7,13 X 8,19 --- 0
Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 - - - - DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 27,99 27,54 30,67 X 30,67 --- 485
2 Casper Sollman GAC Hilver...JD Team 1 23,21 24,57 18,79 X 24,57 --- 388
3 Niels Bitter GAC Hilver...JD Team 1 17,95 19,38 19,83 21,44 21,44 --- 0
4 Ben Roest GAC Hilver...JD Team 2 17,14 13,60 16,65 17,62 17,62 --- 261
5 Guus Roskamp BAV JD X 13,61 13,56 16,66 16,66 --- 242
6 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 14,05 12,76 15,04 14,83 15,04 --- 208
7 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 11,27 14,61 14,27 11,28 14,61 --- 0
8 Mike Middelkoop AV Triathl...JD Team 1 X 12,58 12,13 12,54 12,58 --- 153
9 Teun Lip AV Triathl...JD Team 2 10,98 11,92 9,85 9,80 11,92 --- 137
10 Rafael van...n Boogert Tempo AV JD Team 1 9,61 11,00 10,36 10,73 11,00 --- 114
11 Senna Gerrits AV Startba...JD Team 1 X 10,15 10,70 10,90 10,90 --- 112
12 Etienne Hartgers BAV JD X 10,49 9,35 7,90 10,49 --- 0
13 Guus van Reijsen AV Startba...JD Team 1 X X X 10,23 10,23 --- 0
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 - DNS --- 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 - DNS --- 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 - DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tibbe Teeuwen GAC Hilver...JD Team 1 10,77 10,11 10,51 9,62 10,77 --- 559
2 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 8,77 9,03 9,01 9,50 9,50 --- 498
3 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 8,96 9,27 8,72 9,17 9,27 --- 0
4 Steven Waasdorp AV Startba...JD Team 1 7,55 5,78 7,52 7,99 7,99 8,13 421
5 Sibrand N...wenhuizen AV Feniks JD Team 1 7,75 6,60 6,97 7,06 7,75 --- 0
6 Eelco Korstjens AV Startba...JD Team 1 6,98 7,25 7,64 6,95 7,64 --- 0
7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 6,69 6,97 6,31 X 6,97 --- 364
8 Roemer de Jong AV Triathl...JD Team 1 6,70 6,93 6,95 6,65 6,95 --- 363
9 Guus Roskamp BAV JD 5,61 6,18 5,67 6,58 6,58 --- 341
10 Vincent Bezemer AV Zuidwal JD Team 1 5,97 5,82 6,07 5,52 6,07 --- 310
11 Etienne Hartgers BAV JD 5,44 5,54 5,70 5,95 5,95 --- 0
12 Ot Geelen AV Zuidwal JD Team 1 5,56 5,32 5,51 5,59 5,59 --- 0
13 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 4,36 4,78 4,86 5,18 5,18 --- 253
Stijn Beverwijk AV Triathl...JD Team 2 X X X X NM --- 0
Toon van den Hende GAC Hilver...JD Team 2 X X X X NM --- 0
Jeffrey Awuah AV Feniks JD Team 2 X X X X NM --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBPTeam punten
1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 1,50 1,55 623
1 TITUS NARTEY AV Feniks JD Team 1 1,50 --- 623
3 Quin Spieker GAC Hilver...JD Team 1 1,45 --- 0
4 Aidan Zorgdrager GAC Hilver...JD Team 2 1,30 --- 462
5 Koen Tijhaar AV Startba...JD Team 1 1,25 1,39 426
6 Eelco Korstjens AV Startba...JD Team 1 1,25 1,30 0
7 Ruben Bakker AV Startba...JD Team 2 1,25 --- 426
7 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 1,25 --- 426
7 Jesper Rosier AV Zuidwal JD Team 1 1,25 --- 426
10 Roemer de Jong AV Triathl...JD Team 1 1,20 --- 389
11 ALBERT MANU AV Feniks JD Team 1 1,20 --- 0
11 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 1,20 --- 0
13 Ravi Snoek BAV JD 1,15 --- 352
14 Mik Stroo BAV JD 1,10 --- 0
Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 NM --- 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 DNS --- 0
Yuri van den Berg AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Senne Gisius GAC Hilver...JD Team 1 4,83 4,67 4,49 4,78 4,83 -0.5 m/s--- 587
2 Florian Hasse AV Startba...JD Team 1 4,04 3,81 4,28 X 4,28 -2.2 m/s4,27 474
3 Leilani Lake AV Feniks JD Team 2 4,10 3,67 3,43 2,59 4,10 +0.0 m/s--- 438
4 Tobias Pierik AV Startba...JD Team 1 4,05 3,84 3,97 3,98 4,05 +0.0 m/s3,98 0
5 Marijn Walstra GAC Hilver...JD Team 2 3,38 4,03 X X 4,03 -2.4 m/s--- 424
6 Max Rijkers AV Triathl...JD Team 1 4,01 3,76 3,89 3,44 4,01 -2.8 m/s--- 420
7 Alec Jason Timmer AV Zuidwal JD Team 2 3,86 3,83 3,87 X 3,87 -1.9 m/s--- 392
8 Deverell Mezach AV Feniks JD Team 1 3,44 3,21 3,55 3,73 3,73 +0.1 m/s--- 364
9 Duncan Weide AV Feniks JD Team 1 3,43 3,71 3,63 3,40 3,71 -2.0 m/s--- 0
10 Boris van Zwam GAC Hilver...JD Team 2 3,70 X X X 3,70 -1.1 m/s--- 0
11 Pepijn Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,23 3,58 3,63 3,48 3,63 -0.3 m/s--- 344
12 Joey Amatredjo AV Feniks JD Team 2 3,46 3,36 3,29 3,54 3,54 -0.3 m/s--- 0
13 Mik Stroo BAV JD 3,39 3,36 3,40 3,44 3,44 -0.2 m/s--- 306
14 Thijmen Koot AV Zuidwal JD Team 1 3,39 3,37 3,39 3,42 3,42 +0.1 m/s--- 0
15 Bjorn Post AV Startba...JD Team 2 3,15 2,73 3,28 3,35 3,35 -1.8 m/s--- 288
16 Matthew Tan AV Startba...JD Team 2 2,55 2,72 3,01 3,01 3,01 -2.5 m/s--- 0
17 Bram Lankreijer BAV JD 2,79 2,98 2,93 3,00 3,00 -2.4 m/s--- 0
18 Satria Jansen AV Triathl...JD Team 2 2,98 2,61 2,81 2,53 2,98 +0.0 m/s--- 214
19 Jens Werner AV Triathl...JD Team 2 2,19 2,23 2,26 X 2,26 -2.6 m/s--- 0
Brigt van Apeldoorn AV Triathl...JD Team 1 X X X NM --- 0
Luce Wijma GAC Hilver...JD Team 1 - - - - DNS --- 0