• Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    2 Altis JC Team 1 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    8 7734
    1 AV Spirit Lelystad JC AV Spirit Lelystad - JJC
    Begeleider: Brian Slijngaard
    Jurylid: Karin Peters
    6 6259
    3 Altis JC Team 2 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    7 5697
    5 Almere `81 JC Team 1 Almere `81 - JJC
    Begeleider: Bart Steehouwer
    6 5389
    4 AV Pijnenburg JC Team 1 AV Pijnenburg - JJC
    Begeleider: Zoey Posthuma
    6 4818
    6 Altis JC Team 3 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    6 3908
    7 Altis JC Team 4 Altis - JJC
    Begeleider: Nico van der Harst
    4 3278
    8 Almere `81 JC Team 2 Almere `81 - JJC
    Begeleider: Bart Brouwer
    4 2566
    9 Fit JC Fit - JJC
    Begeleider: Linde Lammers
    Jurylid: Rob Schouten
    2 2391
    10 AV Pijnenburg JC Team 2 AV Pijnenburg - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Coen de Haan SPLS AV Spirit ...lystad JC 12,15 +0.8 m/s12,13 800
    2 Jip de Greef Altis Altis JC Team 1 12,18 +0.8 m/s12,39 795
    3 Koen van der Linde Altis Altis JC Team 1 12,44 +0.8 m/s12,50 753
    4 Sven Kroon Almere `81 Almere `81 JC Team 1 13,31 +0.8 m/s13,63 624
    5 Kenan van der Kooij Altis Altis JC Team 1 13,42 +0.8 m/s13,29 0
    6 Melle Bontje Almere `81 Almere `81 JC Team 1 13,48 +0.8 m/s13,50 601
    7 Tiziano de Kruijf Altis Altis JC Team 2 13,74 -3.0 m/s13,84 567
    8 Mack Akkerman Pijnenburg AV Pijnenb...JC Team 1 13,84 -3.0 m/s14,62 554
    9 Robin Melamed Fit Fit JC 13,97 +0.8 m/s13,83 538
    10 Kyle Weernink SPLS AV Spirit ...lystad JC 14,18 -3.0 m/s14,00 512
    11 Morris Al Altis Altis JC Team 2 14,32 -3.0 m/s14,11 495
    12 Kevin Weerdenburg Altis Altis JC Team 3 14,66 -2.0 m/s14,88 455
    13 Ilja van Ekkendonk Altis Altis JC Team 3 14,80 -3.0 m/s14,36 440
    14 Melle Scheefhals Almere `81 Almere `81 JC Team 2 14,86 -3.0 m/s14,61 433
    15 Ignace König Altis Altis JC Team 3 14,88 -2.0 m/s14,75 0
    16 Max Sprenkels Almere `81 Almere `81 JC Team 2 14,98 -2.0 m/s14,96 420
    17 Max van Zijtveld Altis Altis JC Team 4 15,20 -2.0 m/s15,37 396
    18 Jorn Heijmeskamp Altis Altis JC Team 4 15,40 -2.0 m/s15,19 375
    19 Finn van Wordragen Altis Altis JC Team 4 15,50 -2.0 m/s16,12 0
    20 Marten Krikken Pijnenburg AV Pijnenb...JC Team 1 16,95 -2.0 m/s--- 230
    Mats Medema Altis Altis JC Team 2 DNS 14,69 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    1 Mauro Dieters Almere `81 Almere `81 JC Team 1 2:05,99 2:09,82 834
    2 Pablo van Hoorn Altis Altis JC Team 1 2:12,74 2:09,40 747
    3 Jarik van de Mast Altis Altis JC Team 1 2:16,45 2:12,74 702
    4 Lars Molenkamp Almere `81 Almere `81 JC Team 1 2:19,50 2:19,26 668
    5 Mees Overbeek Altis Altis JC Team 2 2:25,36 2:27,12 605
    6 Oscar Meijer Altis Altis JC Team 2 2:25,41 2:19,18 605
    7 Bas van Groenestein Almere `81 Almere `81 JC Team 2 2:27,71 2:23,63 581
    8 Sven Kroon Almere `81 Almere `81 JC Team 1 2:27,91 2:26,85 0
    9 Koen van Eden SPLS AV Spirit ...lystad JC 2:28,69 2:27,26 572
    10 Mathijs Kwakman Pijnenburg AV Pijnenb...JC Team 1 2:30,17 2:29,03 557
    11 Melle Scheefhals Almere `81 Almere `81 JC Team 2 2:36,78 2:36,91 497
    12 Tim Tempelman SPLS AV Spirit ...lystad JC 2:37,83 2:32,61 487
    13 Ilja van Ekkendonk Altis Altis JC Team 3 2:37,85 2:34,06 487
    14 Max Sprenkels Almere `81 Almere `81 JC Team 2 2:38,22 2:38,41 0
    15 Kevin Weerdenburg Altis Altis JC Team 3 2:38,30 2:39,10 483
    16 Mats Medema Altis Altis JC Team 2 2:39,39 2:28,59 0
    17 Tim Niezink Pijnenburg AV Pijnenb...JC Team 1 2:42,31 2:34,35 450
    18 Jorn Heijmeskamp Altis Altis JC Team 4 2:44,48 2:48,53 432
    19 Jip van der Kieft Altis Altis JC Team 3 2:46,10 2:34,47 0
    20 Finn van Wordragen Altis Altis JC Team 4 2:46,26 2:56,37 418

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    1 Joris IJzinga Altis Altis JC Team 1 5,21 -1.9 m/s5,31 662
    2 Liam de Bruijne Altis Altis JC Team 1 5,15 -1.5 m/s5,22 0
    3 Yuri Stolk Pijnenburg AV Pijnenb...JC Team 1 4,81 -2.5 m/s4,59 583
    4 Timon Hoeve SPLS AV Spirit ...lystad JC 4,65 -0.6 m/s--- 550
    5 Tobias Favier Altis Altis JC Team 2 4,60 -1.6 m/s4,73 540
    6 Robin Melamed Fit Fit JC 4,50 -2.8 m/s--- 519
    7 Kyle Weernink SPLS AV Spirit ...lystad JC 4,38 +0.0 m/s--- 0
    8 Finn van der Maas Fit Fit JC 4,37 -0.6 m/s--- 0
    9 Remy Vink Altis Altis JC Team 3 4,36 +0.0 m/s4,17 490
    10 Morris Al Altis Altis JC Team 2 4,33 -1.0 m/s--- 0
    11 Ignace König Altis Altis JC Team 3 4,29 -0.9 m/s4,47 0
    12 Max van Zijtveld Altis Altis JC Team 4 3,99 -0.5 m/s4,08 416
    13 Lars Molenkamp Almere `81 Almere `81 JC Team 1 3,93 -2.5 m/s--- 404
    14 Sverre Meesters Altis Altis JC Team 4 3,86 -3.0 m/s3,90 0
    15 Max Sprenkels Almere `81 Almere `81 JC Team 2 3,85 -2.1 m/s--- 388
    16 Timo Nagel Almere `81 Almere `81 JC Team 2 3,57 +0.0 m/s--- 0
    Luka Faase Pijnenburg AV Pijnenb...JC Team 1 DNS 4,26 0