Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Spado MC Team 1 Spado - MJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
9 6650
2 AV `56 MC Team 1 AV `56 - MJC
Begeleider: Jerrel Biswane
Jurylid: Remco Kapteijn
7 5595
3 AV Scheldesport / RK HAV MC - MJC
Begeleider: Nicole van Eetvelt
Jurylid: Mick Bouwhuizen
6 5174
4 DJA MC DJA - MJC
Begeleider: Steven Van Dievoet
Jurylid: Annemarie Boomaerts
5 4894
5 ARV Achilles MC ARV Achilles - MJC
Begeleider: Tjeerd Mijzen
Jurylid: Nader te bepalen
8 4543
6 SV Diomedon MC SV Diomedon - MJC
Begeleider: Gerda Tonissen
Jurylid: Frans Hensen, wil graag jureren bij onderdelen waar zijn dochter heeft ingeschreven.
5 3475
7 Dynamica ADSV MC Dynamica ADSV - MJC
Begeleider: Daphne Zerbib
Jurylid: Erik Maranus
5 3395
8 THOR MC THOR - MJC
Begeleider: Rene Hollemans en Robbin Noorman
Jurylid: Else van Zomeren
5 3175
9 Spado MC Team 2 Spado - MJC
Begeleider: N.Nijkamp
Jurylid: Spado lid
6 2945
10 AV Groene Ster MC AV Groene Ster - MJC
Begeleider: Laura van Haaften
Jurylid: Herman Ardon
5 2601
11 AV `56 MC Team 2 AV `56 - MJC 0 0

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Katja van Eetvelt SCSP AV Schelde...RK HAV MC 19,49 --- 666
2 Cindy Jansen Spado Spado MC Team 1 20,76 --- 552
3 Iza Nijsse AV `56 AV `56 MC Team 1 20,79 --- 549
4 Tessa Schets AV `56 AV `56 MC Team 1 21,07 --- 526
5 Noelle Oirbans Spado Spado MC Team 1 21,48 --- 493
6 Anne Kieneker ACHL ARV Achilles MC 21,89 --- 461
7 Benedicte Kimwanga DJA DJA MC 22,00 --- 453
8 Kaylee Damen ACHL ARV Achilles MC 22,40 --- 424
9 Charlene Kommers SCSP AV Schelde...RK HAV MC 22,66 --- 405
10 Lisanne Lorier DNMC Dynamica ADSV MC 22,68 --- 404
11 Femke Maranus DNMC Dynamica ADSV MC 22,76 --- 398
12 Esri Reesink ACHL ARV Achilles MC 22,78 --- 0
13 Tess van Ostaijen DJA DJA MC 22,85 --- 392
14 Milou Hensen SV Diomedon SV Diomedon MC 22,87 --- 390
15 Yvanka Wesdorp SV Diomedon SV Diomedon MC 23,00 --- 381
16 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MC Team 1 23,10 --- 0
17 Esmee de Baat Spado Spado MC Team 2 23,54 --- 345
18 Hilde Koole DNMC Dynamica ADSV MC 23,75 --- 0
19 Enna van den Boom Spado Spado MC Team 2 23,94 --- 319
20 Milou van Meel Groene Ster AV Groene Ster MC 24,04 --- 313
21 Pien Ardon Groene Ster AV Groene Ster MC 25,04 --- 252
22 Noortje ten Voorden THOR THOR MC 26,10 --- 193
Brittany Cools Spado Spado MC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eefke Leeuwis Spado Spado MC Team 1 2:28,72 --- 571
2 Tessa Schets AV `56 AV `56 MC Team 1 2:34,36 --- 518
3 Anouk Boomaerts DJA DJA MC 2:38,24 --- 484
4 Isis Bakx Spado Spado MC Team 1 2:39,54 --- 473
5 Myrthe Keijmel SCSP AV Schelde...RK HAV MC 2:40,40 --- 465
6 Kyra van de Voorde DNMC Dynamica ADSV MC 2:41,18 --- 459
7 Lisanne Lorier DNMC Dynamica ADSV MC 2:43,77 --- 438
8 Yvanka Wesdorp SV Diomedon SV Diomedon MC 2:52,29 --- 372
9 Hilde Koole DNMC Dynamica ADSV MC 2:54,20 --- 0
10 Milou Twaalfhoven ACHL ARV Achilles MC 2:55,55 --- 349
11 Indy Vermeiren DJA DJA MC 2:56,12 --- 345
12 Yara Burg AV `56 AV `56 MC Team 1 2:58,53 --- 328
13 Do van den Broek THOR THOR MC 2:59,11 --- 324
14 Laura Plug Groene Ster AV Groene Ster MC 3:01,52 --- 308
15 Vera Scholtus ACHL ARV Achilles MC 3:08,95 --- 261
16 Aimée Gladdinés Spado Spado MC Team 2 3:15,49 --- 223
Brittany Cools Spado Spado MC Team 1 DNF --- 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 12,95 -0.3 m/s--- 593
2 Katja van Eetvelt SCSP AV Schelde...RK HAV MC 13,86 -0.3 m/s--- 501
3 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MC Team 1 14,08 -0.3 m/s--- 481
4 Sofie Klein DJA DJA MC 14,42 -0.3 m/s--- 450
5 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MC Team 1 14,66 -0.3 m/s--- 430
6 Xenia Kroonen SCSP AV Schelde...RK HAV MC 14,83 +1.3 m/s--- 415
7 Benedicte Kimwanga DJA DJA MC 15,19 +1.3 m/s--- 387
8 Merel Baaijens AV `56 AV `56 MC Team 1 15,22 -0.3 m/s--- 384
9 Femke Maranus DNMC Dynamica ADSV MC 16,13 -0.4 m/s--- 317
10 Lois Michielsen Spado Spado MC Team 1 16,54 +1.3 m/s--- 0
11 Do van den Broek THOR THOR MC 16,91 -0.4 m/s--- 265
12 Renske van Rossum Groene Ster AV Groene Ster MC 17,15 -0.4 m/s--- 250
13 Roos Janssen SV Diomedon SV Diomedon MC 17,21 -0.4 m/s--- 247
14 Esri Reesink ACHL ARV Achilles MC 17,54 +1.3 m/s--- 227
15 Fleur Verheijen ACHL ARV Achilles MC 17,60 +1.3 m/s--- 223
16 Milou Hensen SV Diomedon SV Diomedon MC 17,69 -0.4 m/s--- 218
17 Esmee de Baat Spado Spado MC Team 2 17,74 +1.3 m/s--- 215

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alysa Sheppard Spado Spado MC Team 1 37,50 --- 605
2 Meike van Arendonk ACHL ARV Achilles MC 27,42 --- 454
3 Fenna Gelderblom AV `56 AV `56 MC Team 1 26,70 --- 442
4 Georgette Thilleman SCSP AV Schelde...RK HAV MC 26,00 --- 431
5 Anouk Boomaerts DJA DJA MC 20,16 --- 327
6 Noortje Lambregts THOR THOR MC 19,71 --- 318
7 Roos Janssen SV Diomedon SV Diomedon MC 18,28 --- 291
8 Suzanne Verschuren SCSP AV Schelde...RK HAV MC 17,83 --- 0
9 Rikke Knobel THOR THOR MC 17,76 --- 0
10 Vera Hultermans Spado Spado MC Team 2 17,42 --- 273
11 Lois Michielsen Spado Spado MC Team 1 13,95 --- 0
12 Milou Twaalfhoven ACHL ARV Achilles MC 13,31 --- 0
13 Lotte Elstgeest AV `56 AV `56 MC Team 1 13,00 --- 0
14 Laura Plug Groene Ster AV Groene Ster MC 12,24 --- 158
15 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 12,04 --- 0
16 Annigje Noteboom Groene Ster AV Groene Ster MC 9,64 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 35,95 --- 561
2 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MC Team 1 21,13 --- 328
3 Suzanne Verschuren SCSP AV Schelde...RK HAV MC 21,12 --- 328
4 Milou Hensen SV Diomedon SV Diomedon MC 20,52 --- 317
5 Alysa Sheppard Spado Spado MC Team 1 19,73 --- 0
6 Fleur Verwijmeren ACHL ARV Achilles MC 18,07 --- 270
7 Meike van Arendonk ACHL ARV Achilles MC 17,65 --- 0
8 Noortje ten Voorden THOR THOR MC 16,13 --- 231
9 Rikke Knobel THOR THOR MC 16,09 --- 0
10 Indy Vermeiren DJA DJA MC 16,01 --- 228
11 Georgette Thilleman SCSP AV Schelde...RK HAV MC 15,81 --- 0
12 Vera Hultermans Spado Spado MC Team 2 13,95 --- 184
13 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 12,73 --- 0
14 Daphne Stok Spado Spado MC Team 2 11,43 --- 0
Merel Baaijens AV `56 AV `56 MC Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Lotte Haest Spado Spado MC Team 1 12,09 --- 618
2 Suzanne Verschuren SCSP AV Schelde...RK HAV MC 9,12 --- 479
3 Fenne Pellaers AV `56 AV `56 MC Team 1 8,94 --- 470
4 Fleur Verwijmeren ACHL ARV Achilles MC 8,04 --- 423
4 Nicole Banka SV Diomedon SV Diomedon MC 8,04 --- 423
6 Indy Vermeiren DJA DJA MC 7,72 --- 406
7 Noortje Lambregts THOR THOR MC 7,53 --- 395
8 Georgette Thilleman SCSP AV Schelde...RK HAV MC 7,48 --- 0
9 Alysa Sheppard Spado Spado MC Team 1 7,21 --- 0
10 Fleur Verheijen ACHL ARV Achilles MC 7,10 --- 0
11 Rikke Knobel THOR THOR MC 6,62 --- 0
12 Lotte Elstgeest AV `56 AV `56 MC Team 1 6,59 --- 0
13 Milou van Meel Groene Ster AV Groene Ster MC 6,59 --- 342
14 Vera Hultermans Spado Spado MC Team 2 6,41 --- 331
15 Charlotte Visser DNMC Dynamica ADSV MC 5,54 --- 277
16 Amy van der Linden SV Diomedon SV Diomedon MC 4,94 --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anouk Verdaasdonk Spado Spado MC Team 1 4,72 +1.8 m/s--- 564
2 Iza Nijsse AV `56 AV `56 MC Team 1 4,67 -0.3 m/s--- 554
3 Kaylee Damen ACHL ARV Achilles MC 4,32 +0.3 m/s--- 482
4 Tess van Ostaijen DJA DJA MC 4,11 +1.8 m/s--- 440
5 Fenna van Amen THOR THOR MC 4,03 +0.7 m/s--- 424
6 Roos Janssen SV Diomedon SV Diomedon MC 3,78 +1.7 m/s--- 374
7 Xenia Kroonen SCSP AV Schelde...RK HAV MC 3,73 +0.3 m/s--- 364
8 Charlotte Visser DNMC Dynamica ADSV MC 3,70 +0.1 m/s--- 358
9 Nicole Banka SV Diomedon SV Diomedon MC 3,53 +2.3 m/s--- 0
10 Carlijn van Kuik Spado Spado MC Team 2 3,48 +0.9 m/s--- 314
11 Milou van Meel Groene Ster AV Groene Ster MC 3,45 +0.8 m/s--- 308
12 Kyra van de Voorde DNMC Dynamica ADSV MC 3,17 +2.2 m/s--- 0
12 Lotte Elstgeest AV `56 AV `56 MC Team 1 3,17 +0.0 m/s--- 0
14 Vera Scholtus ACHL ARV Achilles MC 3,15 +1.0 m/s--- 0
15 Annigje Noteboom Groene Ster AV Groene Ster MC 3,12 +0.8 m/s--- 0