Uitslagen Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
2 VAV JC VAV - JJC
Begeleider: Hans Veldhuis
Jurylid: Hans Wildeboer/Bianca Brouwer
8 7174
1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 Nijmegen Atletiek - JJC
Begeleider: Odette Zoetelief, Alexandra Sillen
Jurylid: volgt
7 7136
3 AVA `70 JC AVA `70 - JJC
Begeleider: Mick Wagener
8 6037
4 AV Argo JC AV Argo - JJC
Begeleider: Rick Mombarg
Jurylid: Karin Greven
7 5799
6 Ciko `66 JC Team 1 Ciko `66 - JJC
Begeleider: Steffan Pelkman
Jurylid: Stefan Honkoop
7 4788
8 Climax JC Climax - JJC
Begeleider: Ginette Nagelsmith en Arlo Pennock
Jurylid: Olga Hessels
4 4384
7 AV Wijchen JC Team 1 AV Wijchen - JJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
7 4240
5 AV Oss `78 JC AV Oss `78 - JJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Alex Gijsbers
5 4232
9 AV Pallas `67 JC AV Pallas `67 - JJC
Begeleider: Nynke Groendijk
Jurylid: Egon Hofstad
4 3659
10 Nijmegen Atletiek JC Team 2 Nijmegen Atletiek - JJC
Begeleider: Odette Zoetelief, Alexandra Sillen
Jurylid: volgt
2 728
11 AV Wijchen JC Team 2 AV Wijchen - JJC 0 0
11 Ciko `66 JC Team 2 Ciko `66 - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Nijmegen Atletiek JD Team 1 Nijmegen Atletiek - JJD
Begeleider: aloys sesink
7 5152
2 AV Wijchen JD Team 1 AV Wijchen - JJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
7 4367
3 AV Oss `78 JD AV Oss `78 - JJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Alex Gijsbers
6 4331
4 Ciko `66 JD Team 1 Ciko `66 - JJD
Begeleider: hannelore Wagemakers
Jurylid: Artjan de Putter
8 4159
5 AVA `70 JD AVA `70 - JJD
Begeleider: Mees Prinsen
9 4008
6 Nijmegen Atletiek JD Team 2 Nijmegen Atletiek - JJD
Begeleider: aloys sesink
7 3877
7 Climax JD Team 1 Climax - JJD
Begeleider: Eric Schussler
Jurylid: Peter de Jong
4 3350
9 AV Pallas `67 JD AV Pallas `67 - JJD
Begeleider: marina van der Zee
Jurylid: Egon Hofstand
4 2854
8 AV Wijchen JD Team 2 AV Wijchen - JJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
5 2739
10 VAV JD VAV - JJD
Begeleider: Hans Veldhuis
3 2447
11 AV Wijchen JD Team 3 AV Wijchen - JJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
3 2024
12 Nijmegen Atletiek JD Team 3 Nijmegen Atletiek - JJD
Begeleider: Aloys Sesink
2 1756
13 Climax JD Team 2 Climax - JJD
Begeleider: Eric Schussler
2 1436
14 Ciko `66 JD Team 2 Ciko `66 - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Ciko `66 MC Team 1 Ciko `66 - MJC
Begeleider: Roland Hartjes
Jurylid: Nicole Konings
8 6443
2 VAV MC VAV - MJC
Begeleider: Hans Veldhuis
Jurylid: Audrey Verfuurt/Wendy Leenders
9 6418
3 Climax MC Climax - MJC
Begeleider: Gerard van Leeuwen
6 5937
4 Nijmegen Atletiek MC Team 1 Nijmegen Atletiek - MJC
Begeleider: Jolanda en Arjan
Jurylid: volgt per mail
9 5339
5 AV Pallas `67 MC AV Pallas `67 - MJC
Begeleider: Nynke Groendijk
Jurylid: Egon Hofstad
8 5071
6 AV Wijchen MC Team 2 AV Wijchen - MJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
7 4685
7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 Nijmegen Atletiek - MJC
Begeleider: Monica
Jurylid: volgt
6 3402
8 Ciko `66 MC Team 2 Ciko `66 - MJC
Begeleider: Roland Hartjes
Jurylid: Bart van der Mark
4 3006
9 AV Argo MC AV Argo - MJC
Begeleider: Rick Mombarg
Jurylid: Karin Greven
3 2514
10 AV Oss `78 MC AV Oss `78 - MJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Alex Gijsbers
3 2514
11 AV Wijchen MC Team 1 AV Wijchen - MJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
3 1696
12 Nijmegen Atletiek MC Team 3 Nijmegen Atletiek - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Wijchen MD Team 1 AV Wijchen - MJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
7 4974
2 VAV MD Team 1 VAV - MJD
Begeleider: Hans Veldhuis
7 4479
3 Nijmegen Atletiek MD Team 1 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Eric en Ester
Jurylid: volgt
6 4428
4 AV Pallas `67 MD AV Pallas `67 - MJD
Begeleider: marina van der Zee
Jurylid: Egon Hofstand
5 4017
5 Ciko `66 MD Team 1 Ciko `66 - MJD
Begeleider: Steffan Pelkman
Jurylid: Ellen de Bruijn
7 3983
6 VAV MD Team 2 VAV - MJD
Begeleider: Hans Veldhuis
8 3874
7 Climax MD Team 1 Climax - MJD
Begeleider: Marjon Navarro
4 3042
8 AV Wijchen MD Team 2 AV Wijchen - MJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
4 2598
9 Nijmegen Atletiek MD Team 2 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Eric en Ester
Jurylid: volgt
5 2482
10 AV Wijchen MD Team 3 AV Wijchen - MJD
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
4 1951
11 Climax MD Team 2 Climax - MJD
Begeleider: Marjon Navarro
2 1571
12 AV Oss `78 MD AV Oss `78 - MJD
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Alex Gijsbers
2 1556
13 Nijmegen Atletiek MD Team 3 Nijmegen Atletiek - MJD
Begeleider: Eric en Ester
Jurylid: volgt
3 1497
14 Ciko `66 MD Team 2 Ciko `66 - MJD 0 0