Uitslagen Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 2 [2019]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Luka Schlief AV Argo JC 18,87 -0.1 m/s--- 727
2 Emiel Verbon VAV JC 18,88 +0.1 m/s--- 726
3 Jurre Dies...lumpenaar VAV JC 18,97 -1.2 m/s20,54 717
4 Erik Mies Nijmegen A...JC Team 1 19,29 +0.8 m/s19,60 685
5 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 19,34 +0.8 m/s18,90 681
6 Louis Uitdehaag AV Oss `78 JC 19,60 -0.2 m/s--- 656
7 Twan Meinen AVA `70 JC 19,63 -0.2 m/s--- 653
8 Samuel Schinagl Nijmegen A...JC Team 1 20,02 +0.8 m/s19,80 617
9 Niek Sanders AV Argo JC 20,19 -0.1 m/s--- 601
10 Joseph-Tsh...e Kuiper Climax JC 20,19 -1.2 m/s20,20 601
11 Bart van Nieuwland AV Argo JC 20,28 -0.1 m/s--- 0
12 Tim Schüssel Nijmegen A...JC Team 1 20,35 +0.8 m/s19,80 0
13 Koen Geelen AV Pallas `67 JC 20,58 +0.8 m/s19,50 567
14 Luc de Graag Climax JC 20,63 +0.8 m/s20,20 563
15 Sybren Kempers Ciko `66 JC Team 1 21,68 +0.1 m/s--- 478
16 Jop Hoftijzer AVA `70 JC 21,69 -0.2 m/s--- 477
17 Rik Dijkslag VAV JC 21,73 -1.2 m/s24,12 0
18 Jochem van Reijsen AV Oss `78 JC 21,82 -0.1 m/s--- 467
19 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JC 21,89 -1.2 m/s24,00 0
20 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 22,03 -1.2 m/s23,30 0
21 Jesse Haak Climax JC 22,32 -0.2 m/s--- 0
22 Tijn Piest AVA `70 JC 22,77 -0.2 m/s--- 0
23 Rayco te Dorsthorst Ciko `66 JC Team 1 23,19 +0.1 m/s--- 368
24 Willem Glaudemans AV Wijchen JC Team 1 24,07 -1.2 m/s20,91 311
25 Sjoerd Westra Ciko `66 JC Team 1 24,29 +0.1 m/s--- 0
26 Stijn Hormes AV Wijchen JC Team 1 24,58 +0.1 m/s--- 280
27 Wouter Hefti AV Wijchen JC Team 1 25,46 +0.1 m/s--- 0
Martijn Luft Nijmegen A...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim Schüssel Nijmegen A...JC Team 1 2:11,12 2:14,20 767
2 Jurre Dies...lumpenaar VAV JC 2:11,15 2:13,39 767
3 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 2:11,97 2:14,18 756
4 Noah Lampio AVA `70 JC 2:13,17 2:14,16 742
5 Erik Mies Nijmegen A...JC Team 1 2:13,97 2:22,40 732
6 Bram Verstegen AV Wijchen JC Team 1 2:17,24 2:20,00 693
7 Jasper van Craaikamp VAV JC 2:19,42 2:24,46 669
8 Koen Geelen AV Pallas `67 JC 2:19,42 2:19,00 669
9 Daan Reefman AV Pallas `67 JC 2:20,50 2:21,00 0
10 Sven Wildeboer VAV JC 2:22,12 2:25,95 0
11 Sven Meinen AVA `70 JC 2:22,85 2:26,00 631
12 Jesse Honkoop Ciko `66 JC Team 1 2:28,82 2:33,83 570
13 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JC 2:33,02 2:25,00 531
14 Jesse Haak Climax JC 2:33,24 2:39,29 529
15 Ruben Jansen AVA `70 JC 2:35,23 2:32,00 0
16 Niek Sanders AV Argo JC 2:36,36 --- 500
17 Louis Uitdehaag AV Oss `78 JC 2:41,24 --- 458
18 Mika de Bruijn Ciko `66 JC Team 1 2:42,36 2:50,84 449
19 Boris Vingerhoeds Nijmegen A...JC Team 1 2:44,23 2:40,00 0
20 Jules van Hout AV Oss `78 JC 2:47,07 --- 0
21 Robbe Evers AV Argo JC 2:47,50 --- 408
22 Stijn Hormes AV Wijchen JC Team 1 3:06,47 3:11,00 277
23 Nathan van Doorne Ciko `66 JC Team 1 3:10,88 --- 0
Nino Cassaro AV Wijchen JC Team 1 DNS 2:47,00 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Boaz Kalter VAV JC 15,32 -0.1 m/s15,23 695
2 Jasper van Craaikamp VAV JC 15,95 -0.1 m/s14,54 639
3 Tom Zoetelief Nijmegen A...JC Team 1 15,97 -0.1 m/s15,94 638
4 Ian Pennock Climax JC 16,46 -0.1 m/s16,18 597
5 Luka Schlief AV Argo JC 16,71 -0.2 m/s--- 577
6 Noah Lampio AVA `70 JC 17,95 +0.2 m/s--- 487
7 Lars Laverman Nijmegen A...JC Team 1 18,40 -0.1 m/s17,84 457
8 Niek Sanders AV Argo JC 18,94 +0.2 m/s--- 424
9 Rik Dijkslag VAV JC 19,07 -0.8 m/s20,52 0
10 Boris Vingerhoeds Nijmegen A...JC Team 1 19,25 -0.8 m/s20,03 0
11 Thomas van Orsouw AV Oss `78 JC 19,98 -0.8 m/s19,09 364
12 Sybren Kempers Ciko `66 JC Team 1 20,39 -0.2 m/s--- 342
13 Tijn Piest AVA `70 JC 20,59 +0.2 m/s--- 331
14 Willem Glaudemans AV Wijchen JC Team 1 21,26 -0.2 m/s--- 298
15 Sven Meinen AVA `70 JC 21,32 +0.2 m/s--- 0
16 Bram Verstegen AV Wijchen JC Team 1 21,35 -0.2 m/s--- 294
17 Jesse Honkoop Ciko `66 JC Team 1 21,36 -0.2 m/s--- 293
18 Sil Garritsen AV Argo JC 21,99 +0.2 m/s--- 0
19 Sjoerd Westra Ciko `66 JC Team 1 22,76 -0.8 m/s--- 0
20 Ferdinand Sanders AV Wijchen JC Team 1 24,24 -0.8 m/s23,03 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Nijmegen Atletiek JC Team 1 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 4 48,71 763
2 AVA `70 JC (4x100m) AVA `70 - JJC 4 51,61 654
3 VAV JC (4x100m) VAV - JJC 4 52,20 633
4 AV Argo JC (4x100m) AV Argo - JJC 4 54,40 559
5 Ciko `66 JC Team 1 (4x100m) Ciko `66 - JJC 4 55,71 518
6 AV Wijchen JC Team 1 (4x100m) AV Wijchen - JJC 4 59,45 361
7 AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 DNS 0
7 AV Pallas `67 JC (4x100m) AV Pallas `67 - JJC 0 DNS 0
7 AV Wijchen JC Team 2 (4x100m) AV Wijchen - JJC 0 DNS 0
7 Ciko `66 JC Team 2 (4x100m) Ciko `66 - JJC 0 DNS 0
7 Climax JC (4x100m) Climax - JJC 0 DNS 0
7 Nijmegen Atletiek JC Team 2 (4x100m) Nijmegen Atletiek - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Quinten Hofstad AV Pallas `67 JC 33,42 --- 547
2 Bjarne Stege AV Argo JC 31,53 --- 519
3 Stijn Boer Nijmegen A...JC Team 1 28,25 26,80 468
4 Ian Pennock Climax JC 27,66 --- 458
5 Tygo Hulsebos VAV JC 25,06 30,89 415
6 Jesse Haak Climax JC 24,77 --- 0
7 Wouter Weenink AVA `70 JC 24,69 --- 409
8 Louis Uitdehaag AV Oss `78 JC 23,93 --- 396
9 Jesse de Boer VAV JC 23,67 --- 0
10 Rayco te Dorsthorst Ciko `66 JC Team 1 23,54 --- 389
11 Bart Verstraaten AV Wijchen JC Team 1 22,06 --- 362
12 Boris Vingerhoeds Nijmegen A...JC Team 1 21,92 23,79 0
13 Daan Cals Nijmegen A...JC Team 2 18,51 17,20 295
14 Jochem van Reijsen AV Oss `78 JC 18,27 --- 0
15 Ruben Jansen AVA `70 JC 17,23 --- 0
16 Bart van Nieuwland AV Argo JC 17,06 --- 0
17 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 16,85 --- 0
18 Nathan van Doorne Ciko `66 JC Team 1 14,25 --- 0
19 Ferdinand Sanders AV Wijchen JC Team 1 12,09 --- 0
Martijn Luft Nijmegen A...JC Team 2 DNS 26,30 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stijn Boer Nijmegen A...JC Team 1 11,55 10,66 594
2 Lars Laverman Nijmegen A...JC Team 1 10,40 9,33 0
3 Wouter Weenink AVA `70 JC 9,60 --- 503
4 Bjarne Stege AV Argo JC 9,07 --- 477
5 Bart Verstraaten AV Wijchen JC Team 1 9,01 --- 474
6 Emiel Verbon VAV JC 8,89 --- 468
7 Daan Memelink AV Pallas `67 JC 8,34 --- 439
8 Daan Cals Nijmegen A...JC Team 2 8,23 7,05 433
9 Argenis T...da Cuevas Ciko `66 JC Team 1 7,99 --- 421
10 Luc de Graag Climax JC 7,70 --- 405
11 Jules van Hout AV Oss `78 JC 7,41 --- 389
12 Thomas Leijten AV Oss `78 JC 6,40 --- 0
13 Rayco te Dorsthorst Ciko `66 JC Team 1 5,50 --- 0
14 Jasper Engbersen AV Argo JC 5,28 --- 0
Nino Cassaro AV Wijchen JC Team 1 DNS --- 0
Micha Rougoor AVA `70 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Zoetelief Nijmegen A...JC Team 1 1,70 1,60 779
2 Boaz Kalter VAV JC 1,70 1,70 779
3 Ian Pennock Climax JC 1,60 --- 702
4 Sven Wildeboer VAV JC 1,60 1,55 0
5 Twan Meinen AVA `70 JC 1,60 --- 702
6 Stijn Boer Nijmegen A...JC Team 1 1,55 1,55 0
7 Bart van Nieuwland AV Argo JC 1,50 --- 623
8 Joseph-Tsh...e Kuiper Climax JC 1,45 --- 0
9 Argenis T...da Cuevas Ciko `66 JC Team 1 1,45 --- 582
10 Jules van Hout AV Oss `78 JC 1,40 --- 541
11 Robbe Evers AV Argo JC 1,35 --- 0
11 Sjoerd Westra Ciko `66 JC Team 1 1,35 --- 0
13 Ruben Jansen AVA `70 JC 1,30 --- 0
14 Wouter Hefti AV Wijchen JC Team 1 1,30 --- 462
Nino Cassaro AV Wijchen JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jesse de Boer VAV JC 5,23 +1.7 m/s--- 666
2 Samuel Schinagl Nijmegen A...JC Team 1 5,08 +1.0 m/s--- 636
3 Lars Laverman Nijmegen A...JC Team 1 4,96 -1.3 m/s4,92 0
4 Sven Wildeboer VAV JC 4,64 +0.2 m/s4,84 0
5 Joseph-Tsh...e Kuiper Climax JC 4,55 +0.8 m/s--- 529
6 Jop Hoftijzer AVA `70 JC 4,15 -0.3 m/s--- 448
7 Luc de Graag Climax JC 4,11 -0.5 m/s--- 0
8 Thomas Leijten AV Oss `78 JC 4,06 +0.1 m/s--- 430
9 Bram Verstegen AV Wijchen JC Team 1 4,05 +0.5 m/s--- 428
10 Jochem van Reijsen AV Oss `78 JC 3,88 +0.3 m/s--- 0
11 Sil Garritsen AV Argo JC 3,83 +0.1 m/s--- 384
12 Mika de Bruijn Ciko `66 JC Team 1 3,80 -0.3 m/s--- 378
13 Tijn Piest AVA `70 JC 3,74 +0.5 m/s--- 0
14 Jasper Engbersen AV Argo JC 3,69 +0.3 m/s--- 0
15 Wouter Hefti AV Wijchen JC Team 1 3,67 -0.5 m/s--- 0
16 Nathan van Doorne Ciko `66 JC Team 1 3,48 +0.0 m/s--- 0
Koen Geelen AV Pallas `67 JC DNS --- 0
Martijn Luft Nijmegen A...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Simon Schinagl Nijmegen A...JD Team 1 11,36 +0.5 m/s11,74 561
2 Dennis Martens AV Wijchen JD Team 1 11,56 +0.5 m/s11,50 531
3 Job Schaafsma VAV JD 11,68 +0.5 m/s11,31 513
4 Sten Boomkamp AVA `70 JD 11,77 +0.2 m/s--- 500
5 Ruben Schussler Climax JD Team 1 11,89 +0.5 m/s11,72 483
6 Siebe Sesink Nijmegen A...JD Team 1 12,04 +1.3 m/s12,34 462
7 Tijl Hes AV Oss `78 JD 12,08 +1.5 m/s--- 457
8 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 12,10 -1.5 m/s--- 454
9 Kay Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 12,20 +1.3 m/s12,50 440
10 Niels van Rheenen Climax JD Team 1 12,32 +0.5 m/s11,50 424
11 Stijn van der Spoel Climax JD Team 2 12,36 +0.2 m/s--- 419
12 Bas Jansen AVA `70 JD 12,40 +0.2 m/s--- 414
13 Hidde Kuiper Nijmegen A...JD Team 3 12,43 -0.2 m/s--- 410
14 Tobias de Putter Ciko `66 JD Team 1 12,54 -0.2 m/s--- 396
15 Senna Huisman Nijmegen A...JD Team 2 12,60 +1.5 m/s--- 388
16 Luuk Groenewegen AV Oss `78 JD 12,74 +1.5 m/s--- 371
17 Max Veerbeek Nijmegen A...JD Team 1 12,86 +0.5 m/s12,29 0
18 Simon ter Horst Nijmegen A...JD Team 2 12,90 +1.5 m/s--- 352
19 Joppe van Sleeuwem Nijmegen A...JD Team 2 13,03 +1.5 m/s--- 0
20 Miel Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 13,11 -0.2 m/s--- 0
21 Wytse Dericks AV Oss `78 JD 13,17 +0.2 m/s--- 0
22 Mike Benoit AV Wijchen JD Team 2 13,19 -1.5 m/s--- 318
23 Brent Hormes AV Wijchen JD Team 3 13,60 -1.5 m/s--- 272
24 Jessey Consten Ciko `66 JD Team 1 13,63 +1.3 m/s3:38,14 269
25 Ruben Postma Ciko `66 JD Team 1 13,84 -0.2 m/s--- 0
26 Arjen Hefti AV Wijchen JD Team 2 14,25 -1.5 m/s--- 205
27 Jochem Lourens Nijmegen A...JD Team 3 14,55 -0.2 m/s--- 176
28 Sem van Dinteren AV Wijchen JD Team 2 14,63 -1.5 m/s--- 0
Jip Hollanders AV Pallas `67 JD DNS 12,40 0
Joost Kleinbussink AVA `70 JD DNS --- 0
Mark van Voorst Climax JD Team 1 DNS 12,50 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ilja Toonen Nijmegen A...JD Team 1 3:12,14 --- 602
2 Sam van Keulen Nijmegen A...JD Team 1 3:12,93 --- 596
3 Senna Huisman Nijmegen A...JD Team 2 3:18,32 --- 557
4 David Wagemakers Ciko `66 JD Team 1 3:21,66 3:35,46 534
5 Ruben Schussler Climax JD Team 1 3:24,97 3:23,62 512
6 Merijn van Eerden AVA `70 JD 3:25,41 3:31,99 509
7 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 3:26,53 3:28,58 502
8 Max Veerbeek Nijmegen A...JD Team 1 3:37,69 --- 0
9 Hidde Kuiper Nijmegen A...JD Team 3 3:38,31 --- 429
10 Jessey Consten Ciko `66 JD Team 1 3:40,62 --- 416
11 Luuk Groenewegen AV Oss `78 JD 3:40,76 --- 415
12 Vigo Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 3:43,15 3:45,00 402
13 Julian Erkelens AVA `70 JD 3:43,78 3:45,55 398
14 Thom Berkelder AVA `70 JD 3:45,06 --- 0
15 Thijs Haverkamp Nijmegen A...JD Team 2 3:45,27 --- 390
16 Mike van Otterlo VAV JD 3:46,14 --- 386
17 Rens Schuurmans AV Oss `78 JD 3:47,35 --- 379
18 Kay Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 3:48,50 3:50,00 373
19 Quinten de Wildt Nijmegen A...JD Team 2 3:51,70 --- 0
20 Leslie van...n Schenau AV Wijchen JD Team 1 3:56,39 3:50,00 0
21 Daniël Luchies Climax JD Team 2 3:58,37 --- 323
22 Niek van Gemert AV Wijchen JD Team 2 4:00,15 3:50,00 314
23 Mike Benoit AV Wijchen JD Team 2 4:02,91 3:55,00 301
24 Casper Hefti AV Wijchen JD Team 3 4:03,88 --- 296
25 Brent Hormes AV Wijchen JD Team 3 4:07,79 --- 279
26 Sem van Dinteren AV Wijchen JD Team 2 4:12,07 3:55,00 0
27 Reinier Dijksma Climax JD Team 1 4:21,28 --- 221
Lars Blankenspoor Ciko `66 JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julius van Loon Nijmegen A...JD Team 1 14,86 -1.4 m/s15,69 413
2 Ilja Toonen Nijmegen A...JD Team 1 15,25 -1.4 m/s16,20 382
3 Dennis Martens AV Wijchen JD Team 1 15,30 -1.4 m/s15,50 378
4 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 15,52 -1.4 m/s15,38 361
5 Jules Grijsen Ciko `66 JD Team 1 15,78 -0.1 m/s--- 342
6 Jesse Malschaert VAV JD 16,06 -0.1 m/s--- 322
7 Tobias de Putter Ciko `66 JD Team 1 16,13 -0.1 m/s--- 317
8 Wytse Dericks AV Oss `78 JD 16,38 +0.6 m/s--- 300
9 Ivar van Doorn AV Oss `78 JD 16,49 +0.6 m/s--- 293
10 Sieb Stiemer AV Oss `78 JD 16,53 +0.6 m/s--- 0
11 Quinten de Wildt Nijmegen A...JD Team 2 16,95 +0.6 m/s--- 263
12 Mats Lievers AVA `70 JD 17,16 +0.6 m/s--- 250
13 Tim Houwers AVA `70 JD 17,25 +0.6 m/s--- 0
14 Bas Jansen AVA `70 JD 17,26 +0.6 m/s--- 244
15 Sam van Keulen Nijmegen A...JD Team 1 17,30 +0.6 m/s--- 0
16 Joppe van Sleeuwem Nijmegen A...JD Team 2 17,45 +0.6 m/s--- 232
17 Leslie van...n Schenau AV Wijchen JD Team 1 17,66 -1.4 m/s18,08 220
18 Niek van Gemert AV Wijchen JD Team 2 17,69 -0.1 m/s--- 218
19 Teun Zwikker AV Wijchen JD Team 1 18,18 -1.4 m/s18,68 0
20 Rumo Arns Nijmegen A...JD Team 2 18,64 +0.6 m/s--- 0
21 Ruben Postma Ciko `66 JD Team 1 18,83 -0.1 m/s--- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Wijchen JD Team 1 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 46,29 502
2 AV Oss `78 JD (4x80m) AV Oss `78 - JJD 4 48,01 442
3 AVA `70 JD (4x80m) AVA `70 - JJD 4 48,84 415
4 Ciko `66 JD Team 1 (4x80m) Ciko `66 - JJD 4 48,89 413
5 Nijmegen Atletiek JD Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 49,67 338
6 Nijmegen Atletiek JD Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 4 51,46 334
7 AV Wijchen JD Team 2 (4x80m) AV Wijchen - JJD 4 51,61 330
8 AV Pallas `67 JD (4x80m) AV Pallas `67 - JJD 0 DNS 0
8 AV Wijchen JD Team 3 (4x80m) AV Wijchen - JJD 0 DNS 0
8 Ciko `66 JD Team 2 (4x80m) Ciko `66 - JJD 0 DNS 0
8 Climax JD Team 1 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
8 Climax JD Team 2 (4x80m) Climax - JJD 0 DNS 0
8 Nijmegen Atletiek JD Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - JJD 0 DNS 0
8 VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bas Berning AV Wijchen JD Team 1 19,98 --- 307
2 Ruben Schussler Climax JD Team 1 18,13 --- 271
3 Thom Tijmense Ciko `66 JD Team 1 17,94 --- 267
4 Sam van Keulen Nijmegen A...JD Team 1 17,93 --- 267
5 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 16,44 --- 237
6 Rens Schuurmans AV Oss `78 JD 16,36 --- 236
7 Sten Boomkamp AVA `70 JD 15,93 --- 227
8 Senna Huisman Nijmegen A...JD Team 2 15,30 --- 213
9 Mark van Voorst Climax JD Team 1 15,12 --- 0
10 Miel Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 14,27 --- 0
11 Casper Hefti AV Wijchen JD Team 3 13,84 --- 181
12 Rumo Arns Nijmegen A...JD Team 2 13,68 --- 0
13 Jaro Halsema Nijmegen A...JD Team 1 13,61 --- 0
14 Mike van Otterlo VAV JD 12,76 --- 157
15 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 12,57 --- 0
16 Jochem Lourens Nijmegen A...JD Team 3 11,32 --- 122
17 Job Schaafsma VAV JD 10,80 --- 0
18 Armin Belderok AV Wijchen JD Team 3 9,51 --- 0
19 Ruben Slager Ciko `66 JD Team 1 8,77 --- 0
Joost Kleinbussink AVA `70 JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julius van Loon Nijmegen A...JD Team 1 8,35 --- 440
2 Sieb Stiemer AV Oss `78 JD 8,15 --- 429
3 Jip Hollanders AV Pallas `67 JD 7,20 --- 377
4 Miel Kromwijk AV Wijchen JD Team 1 6,76 --- 352
5 Mark van Voorst Climax JD Team 1 6,69 --- 348
6 Casper Hefti AV Wijchen JD Team 3 6,63 --- 344
7 Rumo Arns Nijmegen A...JD Team 2 6,59 --- 342
8 Thom Tijmense Ciko `66 JD Team 1 6,49 --- 336
9 Simon Schinagl Nijmegen A...JD Team 1 6,35 --- 0
10 Stijn van der Spoel Climax JD Team 2 5,94 --- 302
11 Merijn van Eerden AVA `70 JD 5,91 --- 300
12 Niels Hellinga AV Wijchen JD Team 2 5,88 --- 299
13 Daniël Luchies Climax JD Team 2 5,84 --- 0
14 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 5,82 --- 0
15 Reinier Dijksma Climax JD Team 1 5,30 --- 0
16 Armin Belderok AV Wijchen JD Team 3 4,69 --- 0
17 Vigo Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 4,47 --- 0
18 Mike van Otterlo VAV JD 4,46 --- 203
19 Huub Willems Nijmegen A...JD Team 2 4,39 --- 0
20 Jochem Lourens Nijmegen A...JD Team 3 4,32 --- 193
Joost Kleinbussink AVA `70 JD DNS --- 0
Lars Blankenspoor Ciko `66 JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Niels van Rheenen Climax JD Team 1 1,50 --- 623
1 Julius van Loon Nijmegen A...JD Team 1 1,50 --- 623
3 Ivar van Doorn AV Oss `78 JD 1,35 --- 499
3 Rens Hooiveld AV Pallas `67 JD 1,35 --- 499
3 Jules Grijsen Ciko `66 JD Team 1 1,35 --- 499
6 Max Veerbeek Nijmegen A...JD Team 1 1,35 --- 0
7 Jesse Malschaert VAV JD 1,30 --- 462
8 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 1,30 --- 0
9 Bas Berning AV Wijchen JD Team 1 1,30 --- 462
9 Thijs Haverkamp Nijmegen A...JD Team 2 1,30 --- 462
11 Tijl Hes AV Oss `78 JD 1,30 --- 0
12 Arjen Hefti AV Wijchen JD Team 2 1,30 --- 462
13 Brent Hormes AV Wijchen JD Team 3 1,30 --- 462
14 Thom Tijmense Ciko `66 JD Team 1 1,25 --- 0
15 Hidde Kuiper Nijmegen A...JD Team 3 1,25 --- 426
16 Teun Zwikker AV Wijchen JD Team 1 1,25 --- 0
17 Thom Berkelder AVA `70 JD 1,20 --- 389
18 Mart Mucheru AVA `70 JD 1,15 --- 0
18 Huub Willems Nijmegen A...JD Team 2 1,15 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sieb Stiemer AV Oss `78 JD 4,46 +0.4 m/s--- 510
2 Siebe Sesink Nijmegen A...JD Team 1 4,25 -0.1 m/s--- 468
3 Niels van Rheenen Climax JD Team 1 4,25 -0.8 m/s--- 468
4 Jaro Halsema Nijmegen A...JD Team 1 4,12 -0.2 m/s--- 0
5 Thomas Arp AV Pallas `67 JD 4,03 +0.0 m/s--- 424
6 Tijl Hes AV Oss `78 JD 3,93 -0.6 m/s--- 0
7 Job Schaafsma VAV JD 3,93 -0.3 m/s--- 404
8 Bas Berning AV Wijchen JD Team 1 3,91 -0.5 m/s--- 400
9 Daniël Luchies Climax JD Team 2 3,87 -1.8 m/s--- 392
10 Jesse Malschaert VAV JD 3,78 -0.8 m/s--- 0
11 David Wagemakers Ciko `66 JD Team 1 3,76 -0.1 m/s--- 370
12 Bas Jansen AVA `70 JD 3,72 +0.2 m/s--- 362
13 Stijn van der Spoel Climax JD Team 2 3,71 -1.1 m/s--- 0
14 Simon ter Horst Nijmegen A...JD Team 2 3,63 -0.6 m/s--- 344
15 Mats Lievers AVA `70 JD 3,46 +0.2 m/s--- 0
16 Niels Hellinga AV Wijchen JD Team 2 3,37 -0.1 m/s--- 292
17 Dries Nawijn AV Pallas `67 JD 3,34 -0.3 m/s--- 0
18 Arjen Hefti AV Wijchen JD Team 2 3,30 -0.4 m/s--- 0
19 Vigo Nijenhuis AV Wijchen JD Team 1 3,28 +0.5 m/s--- 0
20 Ruben Slager Ciko `66 JD Team 1 3,26 -1.4 m/s--- 0
21 Huub Willems Nijmegen A...JD Team 2 3,25 -0.3 m/s--- 0
22 Reinier Dijksma Climax JD Team 1 3,02 +0.3 m/s--- 0
23 Armin Belderok AV Wijchen JD Team 3 2,86 -0.8 m/s--- 190



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Fenna Achterberg VAV MC 19,23 +0.2 m/s19,50 691
2 Rosella van Keulen VAV MC 19,85 -0.2 m/s--- 632
3 Evelyn Navarro Climax MC 20,26 +0.2 m/s20,18 595
4 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 20,43 +0.2 m/s21,00 580
5 Meertje Weijers Ciko `66 MC Team 1 21,18 +0.6 m/s--- 517
6 Aniek van der Laan Ciko `66 MC Team 2 21,57 +0.6 m/s--- 486
7 Wiep van der Mark Ciko `66 MC Team 1 21,73 +0.8 m/s--- 474
8 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 22,13 +0.2 m/s21,90 443
9 Yu Yara Esmeijer Ciko `66 MC Team 1 22,41 +0.8 m/s--- 0
10 Noortje Bonten AV Pallas `67 MC 22,43 +0.2 m/s22,40 421
11 Nina Leijten VAV MC 22,55 -0.2 m/s--- 0
12 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 22,68 +0.3 m/s--- 404
13 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 22,84 +0.8 m/s--- 392
14 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 22,85 +0.3 m/s22,50 392
15 Robin Arts AV Wijchen MC Team 2 22,89 +0.3 m/s22,50 0
16 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 22,94 +0.6 m/s--- 385
17 Jonna de Brouwer Nijmegen A...MC Team 2 23,02 -0.2 m/s--- 380
18 Resa Vreman AV Argo MC 23,25 +0.8 m/s--- 364
19 Jasmijn Leisink Ciko `66 MC Team 2 23,36 +0.6 m/s--- 357
20 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 23,47 +0.6 m/s--- 350
21 Odi van Eupen AV Pallas `67 MC 23,55 +0.3 m/s--- 0
22 Celine van...erikhuize Climax MC 24,26 +0.2 m/s20,82 299
23 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 24,40 +0.8 m/s--- 290
24 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 24,60 -0.2 m/s--- 278
25 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 24,76 -0.2 m/s--- 269
Britte Wulterkens Nijmegen A...MC Team 1 DNS 23,05 0
Julie Hofstad Nijmegen A...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Celine van...erikhuize Climax MC 2:17,99 2:15,95 685
2 Bridget Konings Ciko `66 MC Team 1 2:25,21 2:23,34 607
3 Anniek Vissers Nijmegen A...MC Team 1 2:29,49 2:33,32 564
4 Meike Leenders VAV MC 2:31,96 2:32,53 540
5 Demi Konings Ciko `66 MC Team 1 2:36,88 2:40,30 496
6 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 2:37,59 2:35,00 489
7 Nova Ijsveld Nijmegen A...MC Team 1 2:37,90 2:38,49 487
8 Resa Vreman AV Argo MC 2:44,92 --- 428
9 Janne Leenders VAV MC 2:45,61 --- 423
10 Kim de Pater VAV MC 2:48,04 2:52,18 0
11 Jonna de Brouwer Nijmegen A...MC Team 2 2:48,35 2:50,83 402
12 Merel Talens Ciko `66 MC Team 1 2:49,85 2:48,32 0
13 Inge van Heumen AV Wijchen MC Team 2 2:50,73 2:50,00 384
14 Anouk van Raak AV Oss `78 MC 2:51,44 --- 378
15 Odi van Eupen AV Pallas `67 MC 2:52,81 --- 368
16 Anouk van ...arrenburg Climax MC 2:53,87 2:57,03 361
17 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 3:00,73 2:52,00 313
Aniola van Brummelen Ciko `66 MC Team 2 DQ 2:48,89 0
Britte Wulterkens Nijmegen A...MC Team 1 DNS 2:32,44 0
Julie Hofstad Nijmegen A...MC Team 2 DNS 2:56,79 0
Jisze Diemer Climax MC DNF 2:31,58 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Suus van Schaik VAV MC 13,07 -0.6 m/s12,96 580
2 Isa Hartjes Ciko `66 MC Team 1 13,45 -0.4 m/s--- 541
3 Jisze Diemer Climax MC 13,53 -0.6 m/s14,07 533
4 Jiska Mollema VAV MC 14,07 -0.6 m/s13,71 481
5 Suze Zeevat Ciko `66 MC Team 1 14,37 -0.4 m/s--- 455
6 Anouk van ...arrenburg Climax MC 14,40 -0.7 m/s17,34 452
7 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 14,44 -0.6 m/s14,80 448
8 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 14,59 -0.1 m/s--- 436
9 Elke Thijssen Nijmegen A...MC Team 1 14,99 -0.6 m/s15,09 402
10 Nina Leijten VAV MC 15,12 -0.7 m/s16,06 0
11 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 15,48 -0.1 m/s--- 364
12 Yu Yara Esmeijer Ciko `66 MC Team 1 15,95 -0.4 m/s--- 0
13 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 16,21 -0.1 m/s--- 0
14 Aniek van der Laan Ciko `66 MC Team 2 16,31 -0.1 m/s--- 305
15 Fenne Knops Nijmegen A...MC Team 1 16,47 -0.7 m/s16,25 294
16 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 16,75 -0.7 m/s17,00 276
17 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 17,07 -0.4 m/s--- 255
18 Robin Arts AV Wijchen MC Team 2 17,74 -0.7 m/s17,00 215



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Ciko `66 MC Team 1 (4x80m) Ciko `66 - MJC 4 43,86 544
1 VAV MC (4x80m) VAV - MJC 4 43,98 590
3 AV Pallas `67 MC (4x80m) AV Pallas `67 - MJC 4 44,03 588
4 Climax MC (4x80m) Climax - MJC 4 45,31 538
5 Nijmegen Atletiek MC Team 1 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 45,61 527
6 AV Wijchen MC Team 2 (4x80m) AV Wijchen - MJC 4 46,69 488
7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 4 52,39 307
8 AV Argo MC (4x80m) AV Argo - MJC 0 DNS 0
8 AV Oss `78 MC (4x80m) AV Oss `78 - MJC 0 DNS 0
8 AV Wijchen MC Team 1 (4x80m) AV Wijchen - MJC 0 DNS 0
8 Ciko `66 MC Team 2 (4x80m) Ciko `66 - MJC 0 DNS 0
8 Nijmegen Atletiek MC Team 3 (4x80m) Nijmegen Atletiek - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suze Zeevat Ciko `66 MC Team 1 38,27 --- 616
2 Anouk van ...arrenburg Climax MC 25,96 --- 430
3 Rosella van Keulen VAV MC 25,41 --- 421
4 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 25,21 26,91 418
5 Karin Wolf Ciko `66 MC Team 2 21,41 --- 350
6 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 21,31 20,19 0
7 Levin Joon AV Argo MC 18,53 --- 295
8 Aniola van Brummelen Ciko `66 MC Team 2 16,82 --- 0
9 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 16,31 --- 250
10 Janne Leenders VAV MC 15,31 --- 0
11 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 15,31 --- 229
12 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 14,12 --- 0
13 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 12,89 --- 174
14 Inge van Heumen AV Wijchen MC Team 2 12,84 --- 0
15 Merel Talens Ciko `66 MC Team 1 12,52 --- 0
16 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 10,96 --- 126
17 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 10,03 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dorine van Leeuwen Climax MC 22,90 --- 359
2 Levin Joon AV Argo MC 21,18 --- 329
3 Meertje Weijers Ciko `66 MC Team 1 19,84 --- 304
4 Meike Leenders VAV MC 19,56 19,65 299
5 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 19,25 14,82 293
6 Wiep van der Mark Ciko `66 MC Team 1 18,82 --- 0
7 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 17,81 16,23 265
8 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 17,60 --- 261
9 Anniek Vissers Nijmegen A...MC Team 1 16,74 17,18 0
10 Aniek van der Laan Ciko `66 MC Team 2 16,41 --- 237
11 Kim de Pater VAV MC 16,01 17,66 0
12 Eveline Schaaps AV Wijchen MC Team 2 15,91 --- 226
13 Fleur Muijsers Nijmegen A...MC Team 2 15,85 14,58 0
14 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 14,26 --- 191
15 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 14,17 --- 0
16 Karin Wolf Ciko `66 MC Team 2 14,02 --- 0
17 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 12,96 --- 0
18 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 12,27 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 10,61 10,63 551
2 Suze Zeevat Ciko `66 MC Team 1 10,48 --- 545
3 Rosella van Keulen VAV MC 10,21 --- 533
4 Marre Looijen VAV MC 9,24 --- 0
5 Levin Joon AV Argo MC 8,68 --- 457
6 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 8,65 --- 455
7 Evelyn Navarro Climax MC 8,58 --- 452
8 Karlijn Adriaansen AV Wijchen MC Team 2 8,49 --- 447
9 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 8,18 --- 431
10 Eveline Schaaps AV Wijchen MC Team 2 7,95 --- 0
11 Karin Wolf Ciko `66 MC Team 2 7,93 --- 417
12 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 7,81 7,60 411
13 Aniola van Brummelen Ciko `66 MC Team 2 7,40 --- 0
14 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 7,28 8,04 0
15 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 6,89 --- 0
16 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 6,26 --- 322
17 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 6,09 --- 0
18 Demi Konings Ciko `66 MC Team 1 5,86 --- 0
19 Marieke va... Boogaard Nijmegen A...MC Team 2 5,77 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isa Hartjes Ciko `66 MC Team 1 1,65 --- 741
2 Dorine van Leeuwen Climax MC 1,60 --- 702
3 Suus van Schaik VAV MC 1,50 1,50 623
4 Karlijn Adriaansen AV Wijchen MC Team 2 1,45 --- 582
5 Maureen va...eldhuisen Climax MC 1,45 --- 0
6 Noortje Bonten AV Pallas `67 MC 1,40 --- 541
7 Noa Rutten Nijmegen A...MC Team 1 1,40 1,35 0
8 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 1,40 1,45 541
8 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 1,40 1,40 541
10 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 1,35 --- 499
11 Jiska Mollema VAV MC 1,35 1,50 0
12 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 1,35 --- 0
12 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 1,35 --- 0
14 Jasmijn Leisink Ciko `66 MC Team 2 1,30 --- 462
15 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 1,15 --- 352
Demi Konings Ciko `66 MC Team 1 NM --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Suus van Schaik VAV MC 4,92 +0.0 m/s4,82 605
2 Isa Hartjes Ciko `66 MC Team 1 4,91 -0.1 m/s--- 603
3 Maureen va...eldhuisen Climax MC 4,56 +0.0 m/s--- 531
4 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 4,54 +0.3 m/s4,49 527
5 Dorine van Leeuwen Climax MC 4,52 +0.7 m/s--- 0
6 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 4,41 -1.8 m/s--- 500
7 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 4,14 +0.6 m/s--- 0
8 Fenne Knops Nijmegen A...MC Team 1 4,10 +0.0 m/s4,22 0
9 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 4,09 -0.6 m/s--- 436
10 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 3,95 +0.3 m/s--- 0
11 Jasmijn Leisink Ciko `66 MC Team 2 3,87 +0.8 m/s--- 392
12 Resa Vreman AV Argo MC 3,84 +0.4 m/s--- 386
13 Marre Looijen VAV MC 3,82 -1.0 m/s--- 0
14 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 3,68 -1.2 m/s--- 0
15 Merel Talens Ciko `66 MC Team 1 3,61 -0.3 m/s--- 0
16 Fleur Muijsers Nijmegen A...MC Team 2 3,36 +1.0 m/s3,64 290
17 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 3,33 +0.2 m/s--- 284
18 Marieke va... Boogaard Nijmegen A...MC Team 2 3,28 +0.4 m/s3,10 0
19 Anouk van Raak AV Oss `78 MC 3,16 +0.7 m/s--- 250
20 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 2,98 -0.3 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisa Navarro Climax MD Team 1 8,83 -0.2 m/s--- 582
2 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 8,84 -0.5 m/s--- 580
3 Jenice Isibor AV Wijchen MD Team 1 8,93 +0.4 m/s8,75 562
4 Fenne Looijen VAV MD Team 1 8,93 +0.4 m/s9,13 562
5 Elsa Lila VAV MD Team 1 9,12 +0.4 m/s9,09 526
6 Senna de Bruijn Ciko `66 MD Team 1 9,18 +0.9 m/s--- 515
7 Mijke Laverman Nijmegen A...MD Team 1 9,22 -0.8 m/s9,38 508
8 Minke Keltjens AV Wijchen MD Team 1 9,24 +0.4 m/s9,15 504
9 Neeltje Kluitenberg Nijmegen A...MD Team 1 9,26 -0.8 m/s9,45 501
10 Anna Jansen Nijmegen A...MD Team 1 9,36 +0.4 m/s9,25 0
11 Rosa Blom Ciko `66 MD Team 1 9,59 -0.2 m/s--- 444
12 Mila Hendriks AV Wijchen MD Team 1 9,62 +0.4 m/s9,31 0
13 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 MD 9,74 -0.2 m/s--- 419
14 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 9,78 -0.5 m/s--- 413
15 Isa Kramer Nijmegen A...MD Team 2 9,78 -0.8 m/s9,72 413
16 Julia Jansen Nijmegen A...MD Team 2 9,78 -0.8 m/s9,78 413
17 Melissa Zaaijer VAV MD Team 2 9,94 -0.1 m/s--- 387
18 Irene Ambachtsheer AV Pallas `67 MD 10,00 -0.5 m/s9,96 0
19 Marlinde Haagsma Climax MD Team 2 10,11 -0.2 m/s--- 361
20 Isa van Swam AV Wijchen MD Team 2 10,11 -0.1 m/s--- 361
21 Sanne Budding VAV MD Team 2 10,15 -0.5 m/s10,49 355
22 Sofie Dam AV Wijchen MD Team 2 10,23 +0.9 m/s--- 343
23 Iris Martens AV Wijchen MD Team 3 10,27 -0.1 m/s--- 338
24 Nour Farah VAV MD Team 2 10,36 -0.8 m/s9,55 0
25 Nienke Arts Nijmegen A...MD Team 3 10,39 -0.8 m/s9,95 320
26 Minne Hofstad Nijmegen A...MD Team 3 10,42 +0.9 m/s--- 316
27 Noa Jutte AV Wijchen MD Team 2 10,51 +0.9 m/s--- 0
28 Noa Mentink VAV MD Team 1 10,61 -0.5 m/s10,70 0
29 Lotti van der Molen Ciko `66 MD Team 1 10,96 +0.9 m/s--- 0
30 Amber Noy AV Wijchen MD Team 3 11,09 -0.1 m/s--- 227
31 Sterre Stiemer AV Oss `78 MD 11,10 -0.2 m/s--- 226
32 Sofie Rood Nijmegen A...MD Team 3 11,29 -0.5 m/s11,27 0
Roos Buijs AV Wijchen MD Team 3 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jade Schuitema Ciko `66 MD Team 1 3:23,79 3:20,76 520
2 Mare Tebes Ciko `66 MD Team 1 3:27,57 3:30,37 495
3 Anne Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 3:34,49 3:43,00 452
4 Minke Keltjens AV Wijchen MD Team 1 3:38,11 3:50,00 431
5 Fenne Looijen VAV MD Team 1 3:40,93 3:43,56 414
6 Anna Jansen Nijmegen A...MD Team 1 3:42,31 3:46,20 407
7 Kim van Wezel AV Wijchen MD Team 2 3:45,38 3:50,00 390
8 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 3:46,70 3:49,36 382
9 Esmée Aartsen VAV MD Team 2 3:47,29 --- 379
10 Irene Ambachtsheer AV Pallas `67 MD 3:47,89 3:57,60 376
11 Elles Branderhorst VAV MD Team 1 3:48,23 3:50,22 374
12 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 MD 3:49,74 --- 366
13 Isra Soulimani VAV MD Team 2 3:56,43 --- 332
14 Julia Schaaps AV Wijchen MD Team 1 3:57,33 3:58,00 0
15 Mijke Laverman Nijmegen A...MD Team 1 4:00,08 3:52,80 314
16 Nienke de Jong Climax MD Team 1 4:03,40 --- 299
17 Ahlam Bennar VAV MD Team 1 4:08,45 4:10,09 0
18 Pleun Dodemont Nijmegen A...MD Team 2 4:16,14 4:09,00 242
19 Amber Noy AV Wijchen MD Team 3 4:17,21 --- 238
20 Karlijn Houpst VAV MD Team 2 4:25,52 --- 0
21 Erin Boschman AV Wijchen MD Team 3 4:34,27 --- 171
Sophie Eikendal Ciko `66 MD Team 1 DNS 3:11,10 0
Sofie Verhoeven Climax MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sanne de Jong AV Pallas `67 MD 11,30 -0.2 m/s--- 447
2 Nynke van ...r Heijden AV Pallas `67 MD 11,36 +0.4 m/s11,02 441
3 Eline Gerritsen Climax MD Team 1 11,62 -1.2 m/s--- 413
4 Femke Veldkamp AV Wijchen MD Team 1 12,06 +0.4 m/s12,40 369
5 Mara Arends VAV MD Team 2 12,78 -0.2 m/s13,19 303
6 Karlijn Houpst VAV MD Team 2 12,93 -1.2 m/s--- 291
7 Annabel Peeters Nijmegen A...MD Team 1 13,00 +0.4 m/s12,94 285
8 Anne Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 13,23 +0.4 m/s12,25 266
9 Suus van den Broek Nijmegen A...MD Team 1 13,35 +0.4 m/s12,93 256
10 Lotte Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 13,36 +0.4 m/s12,30 0
11 Isa van Swam AV Wijchen MD Team 2 13,46 -1.2 m/s--- 248
12 Senna Diepeveen VAV MD Team 1 13,69 -0.2 m/s--- 230
13 Noa Mentink VAV MD Team 1 13,83 -0.2 m/s13,66 220
14 Iris Martens AV Wijchen MD Team 3 14,07 -1.2 m/s--- 203
15 Mirthe Peters Nijmegen A...MD Team 2 14,17 -0.2 m/s13,92 196
16 Elin Oosterhoff Ciko `66 MD Team 1 14,45 -1.2 m/s--- 176
17 Ahlam Bennar VAV MD Team 1 15,34 -0.2 m/s13,06 0
Rosa Blom Ciko `66 MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Wijchen MD Team 1 (4x60m) AV Wijchen - MJD 4 33,84 620
2 Nijmegen Atletiek MD Team 1 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 35,05 559
3 Ciko `66 MD Team 1 (4x60m) Ciko `66 - MJD 4 35,60 533
4 VAV MD Team 1 (4x60m) VAV - MJD 4 37,23 460
5 VAV MD Team 2 (4x60m) VAV - MJD 4 37,30 457
6 AV Pallas `67 MD (4x60m) AV Pallas `67 - MJD 4 37,54 397
7 Nijmegen Atletiek MD Team 2 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 4 39,18 381
8 AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 DNS 0
8 AV Wijchen MD Team 2 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
8 AV Wijchen MD Team 3 (4x60m) AV Wijchen - MJD 0 DNS 0
8 Ciko `66 MD Team 2 (4x60m) Ciko `66 - MJD 0 DNS 0
8 Climax MD Team 1 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
8 Climax MD Team 2 (4x60m) Climax - MJD 0 DNS 0
8 Nijmegen Atletiek MD Team 3 (4x60m) Nijmegen Atletiek - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Femke Veldkamp AV Wijchen MD Team 1 21,90 --- 359
2 Lisa Navarro Climax MD Team 1 21,04 --- 344
3 Annabel Peeters Nijmegen A...MD Team 1 19,06 --- 306
4 Elsa Lila VAV MD Team 1 18,72 20,22 299
5 Nienke de Jong Climax MD Team 1 17,51 --- 0
6 Senna de Bruijn Ciko `66 MD Team 1 16,85 --- 261
7 Neeltje Kluitenberg Nijmegen A...MD Team 1 15,96 --- 0
8 Mila Hendriks AV Wijchen MD Team 1 14,56 --- 0
9 Minne Hofstad Nijmegen A...MD Team 3 14,34 --- 207
10 Youssra Abadi VAV MD Team 2 14,13 --- 202
11 Lizanne Hagemans Nijmegen A...MD Team 2 13,92 --- 198
12 Hilde van Zantvoort AV Oss `78 MD 13,67 --- 192
13 Arine Voskamp Climax MD Team 2 13,66 --- 192
14 Nienke Arts Nijmegen A...MD Team 3 12,98 --- 0
15 Lotti van der Molen Ciko `66 MD Team 1 10,93 --- 0
16 Silke Cornelissen AV Pallas `67 MD 10,80 --- 122
17 Isa Kramer Nijmegen A...MD Team 2 10,66 --- 0
18 Maissa el Khayyar VAV MD Team 1 10,41 16,62 0
19 Roos Buijs AV Wijchen MD Team 3 10,31 --- 109
20 Sterre Stiemer AV Oss `78 MD 9,97 --- 0
21 Amber Noy AV Wijchen MD Team 3 9,69 --- 0
22 Sofie Dam AV Wijchen MD Team 2 8,97 --- 72
23 Melissa Zaaijer VAV MD Team 2 8,33 --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Juliette Nooteboom Nijmegen A...MD Team 1 10,03 --- 524
2 Lisa Navarro Climax MD Team 1 8,95 --- 471
3 Sofie Dam AV Wijchen MD Team 2 8,51 --- 448
4 Julia Schaaps AV Wijchen MD Team 1 8,48 --- 446
5 Jenice Isibor AV Wijchen MD Team 1 8,19 --- 0
6 Florien Hofstad AV Pallas `67 MD 7,97 --- 419
7 Arine Voskamp Climax MD Team 2 7,95 --- 418
8 Senna Diepeveen VAV MD Team 1 7,66 7,03 403
9 Minne Hofstad Nijmegen A...MD Team 3 7,65 --- 402
10 Sanne Budding VAV MD Team 2 7,42 6,21 389
11 Erin Boschman AV Wijchen MD Team 3 7,30 --- 383
12 Lizanne Hagemans Nijmegen A...MD Team 2 7,06 --- 369
13 Sterre Stiemer AV Oss `78 MD 6,79 --- 353
14 Nienke de Jong Climax MD Team 1 6,58 --- 0
15 Noa Jutte AV Wijchen MD Team 2 6,52 --- 0
16 Youssra Abadi VAV MD Team 2 6,20 --- 0
17 Roos Buijs AV Wijchen MD Team 3 6,11 --- 0
18 Maissa el Khayyar VAV MD Team 1 5,87 --- 0
19 Pleun Dodemont Nijmegen A...MD Team 2 5,70 --- 0
20 Elin Oosterhoff Ciko `66 MD Team 1 5,44 --- 270
21 Suus van den Broek Nijmegen A...MD Team 1 5,37 --- 0
22 Sofie Rood Nijmegen A...MD Team 3 4,73 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anne Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 1,50 --- 623
2 Elsa Lila VAV MD Team 1 1,40 1,50 541
3 Eline Gerritsen Climax MD Team 1 1,35 --- 499
4 Kim van Wezel AV Wijchen MD Team 2 1,30 --- 462
5 Juliette Nooteboom Nijmegen A...MD Team 1 1,25 --- 426
6 Melissa Zaaijer VAV MD Team 2 1,20 --- 389
7 Lotte Moolenaar AV Wijchen MD Team 1 1,20 --- 0
8 Jade Schuitema Ciko `66 MD Team 1 1,20 --- 389
9 Esmée Aartsen VAV MD Team 2