Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 Ciko `66 MC Team 1 Ciko `66 - MJC
Begeleider: Roland Hartjes
Jurylid: Nicole Konings
8 6443
2 VAV MC VAV - MJC
Begeleider: Hans Veldhuis
Jurylid: Audrey Verfuurt/Wendy Leenders
9 6418
3 Climax MC Climax - MJC
Begeleider: Gerard van Leeuwen
6 5937
4 Nijmegen Atletiek MC Team 1 Nijmegen Atletiek - MJC
Begeleider: Jolanda en Arjan
Jurylid: volgt per mail
9 5339
5 AV Pallas `67 MC AV Pallas `67 - MJC
Begeleider: Nynke Groendijk
Jurylid: Egon Hofstad
8 5071
6 AV Wijchen MC Team 2 AV Wijchen - MJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
7 4685
7 Nijmegen Atletiek MC Team 2 Nijmegen Atletiek - MJC
Begeleider: Monica
Jurylid: volgt
6 3402
8 Ciko `66 MC Team 2 Ciko `66 - MJC
Begeleider: Roland Hartjes
Jurylid: Bart van der Mark
4 3006
9 AV Argo MC AV Argo - MJC
Begeleider: Rick Mombarg
Jurylid: Karin Greven
3 2514
10 AV Oss `78 MC AV Oss `78 - MJC
Begeleider: Wilbert Ulijn
Jurylid: Alex Gijsbers
3 2514
11 AV Wijchen MC Team 1 AV Wijchen - MJC
Begeleider: bekend bij organisatie
Jurylid: bekend bij organisatie
3 1696
12 Nijmegen Atletiek MC Team 3 Nijmegen Atletiek - MJC 0 0

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Fenna Achterberg VAV MC 19,23 +0.2 m/s19,50 691
2 Rosella van Keulen VAV MC 19,85 -0.2 m/s--- 632
3 Evelyn Navarro Climax MC 20,26 +0.2 m/s20,18 595
4 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 20,43 +0.2 m/s21,00 580
5 Meertje Weijers Ciko `66 MC Team 1 21,18 +0.6 m/s--- 517
6 Aniek van der Laan Ciko `66 MC Team 2 21,57 +0.6 m/s--- 486
7 Wiep van der Mark Ciko `66 MC Team 1 21,73 +0.8 m/s--- 474
8 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 22,13 +0.2 m/s21,90 443
9 Yu Yara Esmeijer Ciko `66 MC Team 1 22,41 +0.8 m/s--- 0
10 Noortje Bonten AV Pallas `67 MC 22,43 +0.2 m/s22,40 421
11 Nina Leijten VAV MC 22,55 -0.2 m/s--- 0
12 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 22,68 +0.3 m/s--- 404
13 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 22,84 +0.8 m/s--- 392
14 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 22,85 +0.3 m/s22,50 392
15 Robin Arts AV Wijchen MC Team 2 22,89 +0.3 m/s22,50 0
16 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 22,94 +0.6 m/s--- 385
17 Jonna de Brouwer Nijmegen A...MC Team 2 23,02 -0.2 m/s--- 380
18 Resa Vreman AV Argo MC 23,25 +0.8 m/s--- 364
19 Jasmijn Leisink Ciko `66 MC Team 2 23,36 +0.6 m/s--- 357
20 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 23,47 +0.6 m/s--- 350
21 Odi van Eupen AV Pallas `67 MC 23,55 +0.3 m/s--- 0
22 Celine van...erikhuize Climax MC 24,26 +0.2 m/s20,82 299
23 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 24,40 +0.8 m/s--- 290
24 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 24,60 -0.2 m/s--- 278
25 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 24,76 -0.2 m/s--- 269
Britte Wulterkens Nijmegen A...MC Team 1 DNS 23,05 0
Julie Hofstad Nijmegen A...MC Team 2 DNS --- 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Celine van...erikhuize Climax MC 2:17,99 2:15,95 685
2 Bridget Konings Ciko `66 MC Team 1 2:25,21 2:23,34 607
3 Anniek Vissers Nijmegen A...MC Team 1 2:29,49 2:33,32 564
4 Meike Leenders VAV MC 2:31,96 2:32,53 540
5 Demi Konings Ciko `66 MC Team 1 2:36,88 2:40,30 496
6 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 2:37,59 2:35,00 489
7 Nova Ijsveld Nijmegen A...MC Team 1 2:37,90 2:38,49 487
8 Resa Vreman AV Argo MC 2:44,92 --- 428
9 Janne Leenders VAV MC 2:45,61 --- 423
10 Kim de Pater VAV MC 2:48,04 2:52,18 0
11 Jonna de Brouwer Nijmegen A...MC Team 2 2:48,35 2:50,83 402
12 Merel Talens Ciko `66 MC Team 1 2:49,85 2:48,32 0
13 Inge van Heumen AV Wijchen MC Team 2 2:50,73 2:50,00 384
14 Anouk van Raak AV Oss `78 MC 2:51,44 --- 378
15 Odi van Eupen AV Pallas `67 MC 2:52,81 --- 368
16 Anouk van ...arrenburg Climax MC 2:53,87 2:57,03 361
17 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 3:00,73 2:52,00 313
Aniola van Brummelen Ciko `66 MC Team 2 DQ 2:48,89 0
Britte Wulterkens Nijmegen A...MC Team 1 DNS 2:32,44 0
Julie Hofstad Nijmegen A...MC Team 2 DNS 2:56,79 0
Jisze Diemer Climax MC DNF 2:31,58 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Suus van Schaik VAV MC 13,07 -0.6 m/s12,96 580
2 Isa Hartjes Ciko `66 MC Team 1 13,45 -0.4 m/s--- 541
3 Jisze Diemer Climax MC 13,53 -0.6 m/s14,07 533
4 Jiska Mollema VAV MC 14,07 -0.6 m/s13,71 481
5 Suze Zeevat Ciko `66 MC Team 1 14,37 -0.4 m/s--- 455
6 Anouk van ...arrenburg Climax MC 14,40 -0.7 m/s17,34 452
7 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 14,44 -0.6 m/s14,80 448
8 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 14,59 -0.1 m/s--- 436
9 Elke Thijssen Nijmegen A...MC Team 1 14,99 -0.6 m/s15,09 402
10 Nina Leijten VAV MC 15,12 -0.7 m/s16,06 0
11 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 15,48 -0.1 m/s--- 364
12 Yu Yara Esmeijer Ciko `66 MC Team 1 15,95 -0.4 m/s--- 0
13 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 16,21 -0.1 m/s--- 0
14 Aniek van der Laan Ciko `66 MC Team 2 16,31 -0.1 m/s--- 305
15 Fenne Knops Nijmegen A...MC Team 1 16,47 -0.7 m/s16,25 294
16 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 16,75 -0.7 m/s17,00 276
17 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 17,07 -0.4 m/s--- 255
18 Robin Arts AV Wijchen MC Team 2 17,74 -0.7 m/s17,00 215

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suze Zeevat Ciko `66 MC Team 1 38,27 --- 616
2 Anouk van ...arrenburg Climax MC 25,96 --- 430
3 Rosella van Keulen VAV MC 25,41 --- 421
4 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 25,21 26,91 418
5 Karin Wolf Ciko `66 MC Team 2 21,41 --- 350
6 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 21,31 20,19 0
7 Levin Joon AV Argo MC 18,53 --- 295
8 Aniola van Brummelen Ciko `66 MC Team 2 16,82 --- 0
9 Norah van Gurp AV Oss `78 MC 16,31 --- 250
10 Janne Leenders VAV MC 15,31 --- 0
11 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 15,31 --- 229
12 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 14,12 --- 0
13 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 12,89 --- 174
14 Inge van Heumen AV Wijchen MC Team 2 12,84 --- 0
15 Merel Talens Ciko `66 MC Team 1 12,52 --- 0
16 Anne Sou ...ot Antink Nijmegen A...MC Team 2 10,96 --- 126
17 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 10,03 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dorine van Leeuwen Climax MC 22,90 --- 359
2 Levin Joon AV Argo MC 21,18 --- 329
3 Meertje Weijers Ciko `66 MC Team 1 19,84 --- 304
4 Meike Leenders VAV MC 19,56 19,65 299
5 Sigrid Janssen Nijmegen A...MC Team 1 19,25 14,82 293
6 Wiep van der Mark Ciko `66 MC Team 1 18,82 --- 0
7 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 17,81 16,23 265
8 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 17,60 --- 261
9 Anniek Vissers Nijmegen A...MC Team 1 16,74 17,18 0
10 Aniek van der Laan Ciko `66 MC Team 2 16,41 --- 237
11 Kim de Pater VAV MC 16,01 17,66 0
12 Eveline Schaaps AV Wijchen MC Team 2 15,91 --- 226
13 Fleur Muijsers Nijmegen A...MC Team 2 15,85 14,58 0
14 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 14,26 --- 191
15 Esmée Beukers AV Pallas `67 MC 14,17 --- 0
16 Karin Wolf Ciko `66 MC Team 2 14,02 --- 0
17 Iris de Vries AV Wijchen MC Team 2 12,96 --- 0
18 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 12,27 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 10,61 10,63 551
2 Suze Zeevat Ciko `66 MC Team 1 10,48 --- 545
3 Rosella van Keulen VAV MC 10,21 --- 533
4 Marre Looijen VAV MC 9,24 --- 0
5 Levin Joon AV Argo MC 8,68 --- 457
6 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 8,65 --- 455
7 Evelyn Navarro Climax MC 8,58 --- 452
8 Karlijn Adriaansen AV Wijchen MC Team 2 8,49 --- 447
9 Kore Hengeveld AV Pallas `67 MC 8,18 --- 431
10 Eveline Schaaps AV Wijchen MC Team 2 7,95 --- 0
11 Karin Wolf Ciko `66 MC Team 2 7,93 --- 417
12 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 7,81 7,60 411
13 Aniola van Brummelen Ciko `66 MC Team 2 7,40 --- 0
14 Jeske Hiddink Nijmegen A...MC Team 1 7,28 8,04 0
15 Yasmine Aden AV Pallas `67 MC 6,89 --- 0
16 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 6,26 --- 322
17 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 6,09 --- 0
18 Demi Konings Ciko `66 MC Team 1 5,86 --- 0
19 Marieke va... Boogaard Nijmegen A...MC Team 2 5,77 --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isa Hartjes Ciko `66 MC Team 1 1,65 --- 741
2 Dorine van Leeuwen Climax MC 1,60 --- 702
3 Suus van Schaik VAV MC 1,50 1,50 623
4 Karlijn Adriaansen AV Wijchen MC Team 2 1,45 --- 582
5 Maureen va...eldhuisen Climax MC 1,45 --- 0
6 Noortje Bonten AV Pallas `67 MC 1,40 --- 541
7 Noa Rutten Nijmegen A...MC Team 1 1,40 1,35 0
8 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 1,40 1,45 541
8 Jikke Arts Nijmegen A...MC Team 2 1,40 1,40 541
10 Esmee van Hoof AV Oss `78 MC 1,35 --- 499
11 Jiska Mollema VAV MC 1,35 1,50 0
12 Josefine Ulfman AV Pallas `67 MC 1,35 --- 0
12 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 1,35 --- 0
14 Jasmijn Leisink Ciko `66 MC Team 2 1,30 --- 462
15 Miran van Herwaarde AV Wijchen MC Team 1 1,15 --- 352
Demi Konings Ciko `66 MC Team 1 NM --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBPTeam punten
1 Suus van Schaik VAV MC 4,92 +0.0 m/s4,82 605
2 Isa Hartjes Ciko `66 MC Team 1 4,91 -0.1 m/s--- 603
3 Maureen va...eldhuisen Climax MC 4,56 +0.0 m/s--- 531
4 Cathelijne...Nooteboom Nijmegen A...MC Team 1 4,54 +0.3 m/s4,49 527
5 Dorine van Leeuwen Climax MC 4,52 +0.7 m/s--- 0
6 Filsan Versteeg AV Pallas `67 MC 4,41 -1.8 m/s--- 500
7 Carlijn Bodde AV Pallas `67 MC 4,14 +0.6 m/s--- 0
8 Fenne Knops Nijmegen A...MC Team 1 4,10 +0.0 m/s4,22 0
9 Paula Spoelman AV Wijchen MC Team 2 4,09 -0.6 m/s--- 436
10 Mariken Sanders AV Wijchen MC Team 2 3,95 +0.3 m/s--- 0
11 Jasmijn Leisink Ciko `66 MC Team 2 3,87 +0.8 m/s--- 392
12 Resa Vreman AV Argo MC 3,84 +0.4 m/s--- 386
13 Marre Looijen VAV MC 3,82 -1.0 m/s--- 0
14 Jasmijn Wiltink AV Argo MC 3,68 -1.2 m/s--- 0
15 Merel Talens Ciko `66 MC Team 1 3,61 -0.3 m/s--- 0
16 Fleur Muijsers Nijmegen A...MC Team 2 3,36 +1.0 m/s3,64 290
17 Eline Schapendonk AV Wijchen MC Team 1 3,33 +0.2 m/s--- 284
18 Marieke va... Boogaard Nijmegen A...MC Team 2 3,28 +0.4 m/s3,10 0
19 Anouk van Raak AV Oss `78 MC 3,16 +0.7 m/s--- 250
20 Amber Buijs AV Wijchen MC Team 1 2,98 -0.3 m/s--- 0