Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2019]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 11,75 -3.4 m/s11,13 633
2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,83 -3.4 m/s11,18 616
3 Robin Huber AV Spirit ...nd Mannen 12,02 -3.0 m/s11,60 0
4 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 12,08 -3.4 m/s11,32 564
5 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 12,11 -3.4 m/s11,30 558
6 Sem Berger CAV Energie Mannen 12,22 -3.0 m/s11,87 0
7 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 12,31 -3.0 m/s11,80 518
8 Maico Wieles Typhoon Mannen 12,38 -3.0 m/s12,00 505
9 Maxim de Vries Fortius Mannen 12,43 -3.7 m/s12,29 495
10 Stephan Sweep DJA Mannen 12,49 -3.0 m/s11,70 484
11 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 12,56 -3.7 m/s12,08 471
12 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 12,60 -3.0 m/s11,95 0
13 Bart van Oppen THOR Mannen 12,71 -3.7 m/s12,22 443
14 Kevin Waas Fortius Mannen 12,74 -3.7 m/s12,12 0
15 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 12,81 -3.7 m/s12,00 0
16 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 12,87 -3.7 m/s12,20 0
17 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 13,17 -3.1 m/s12,35 362
18 Sven Noordermeer Voorne Atl...ek Mannen 13,25 -3.1 m/s12,45 0
19 Timmy Visser Spark Mannen 13,32 -3.1 m/s12,86 336
20 Dirk Schouten AV Fortuna...en Team 2 14,83 -3.1 m/s--- 0
Vincent Wodtke Spark Mannen DQ 11,40 0
Paul Hos ARV Achilles Mannen DQ --- 0
Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen DNS 11,50 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie Mannen 23,27 -3.3 m/s22,82 713
2 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,30 -3.3 m/s22,58 710
3 Vincent Wodtke Spark Mannen 23,88 -3.3 m/s22,88 656
4 Marshall Croes Rotterdam ...ek Mannen 23,94 -3.3 m/s23,20 650
5 Mardion Meulens Rotterdam ...ek Mannen 23,96 -3.3 m/s23,50 0
6 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 24,03 -3.3 m/s22,34 642
7 Maxim de Vries Fortius Mannen 24,85 -3.0 m/s25,00 570
8 Carl van D...Hollander ARV Achilles Mannen 24,92 -3.1 m/s24,00 564
9 Duane van Dijkhuizen Fortius Mannen 25,26 -2.5 m/s24,76 0
10 Maico Wieles Typhoon Mannen 25,29 -3.1 m/s24,00 533
11 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 25,37 -3.1 m/s24,03 0
12 Bart van Oppen THOR Mannen 25,49 -3.0 m/s25,10 516
13 Jim van Mook THOR Mannen 25,53 -2.5 m/s24,49 0
14 Maurice Raats DJA Mannen 25,81 -2.5 m/s24,70 491
15 Kay Djoehari AV Fortuna...en Team 1 26,11 -3.1 m/s24,30 467
16 Raymond de Bruijn ARV Achilles Mannen 26,16 -3.1 m/s24,00 0
17 Jorik van den Broek DJA Mannen 26,17 -3.0 m/s25,15 0
18 Jan Munning AV Spirit ...nd Mannen 26,24 -3.0 m/s25,19 0
19 Marijn Sloot AV Fortuna...en Team 1 26,49 -2.5 m/s24,80 0
20 Amin Boulakhras AV Fortuna...en Team 2 27,62 -3.0 m/s25,78 357
Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 DNF 24,50 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 50,51 49,47 783
2 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 52,29 51,14 707
3 Rikkert van Rhee CAV Energie Mannen 52,78 51,85 0
4 Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen 53,06 53,25 676
5 Giorganny Gaarie Rotterdam ...ek Mannen 54,00 52,71 639
6 Quinten van der Elst Fortius Mannen 54,05 52,19 637
7 Matthijs den Boer Spark Mannen 54,95 53,50 603
8 Hristo Vermeer Typhoon Mannen 55,28 55,00 591
9 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 56,60 56,00 544
10 Thijs Frijling Rotterdam ...ek Mannen 57,10 55,00 0
11 Stephan Sweep DJA Mannen 57,88 54,90 500
12 Evert-Jan Foppen DJA Mannen 58,15 57,00 0
13 Jowie Robbemond AV Fortuna...en Team 1 58,98 55,00 464
14 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 59,36 57,00 452
15 Jan Munning AV Spirit ...nd Mannen 59,90 57,20 0
16 Koen van Ommeren THOR Mannen 1:00,41 59,30 419
17 Jelle Derks AV Groene ...er Mannen 1:05,54 --- 274
18 Johan Hack ARV Achilles Mannen 1:07,34 --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tomas van ...jngaarden Rotterdam ...ek Mannen 2:00,36 2:00,03 741
2 Tibo Visser Fortius Mannen 2:00,53 1:57,90 738
3 Raymond Brugmans CAV Energie Mannen 2:02,09 2:02,00 712
4 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 2:02,53 2:00,28 705
5 Koen van d...Meiracker Spark Mannen 2:05,25 2,03 661
6 Jasper Zuidhof AV Fortuna...en Team 1 2:05,30 2:03,50 660
7 Mees van der Meij Rotterdam ...ek Mannen 2:08,26 2:08,00 0
8 Marien van der Niet PAC Mannen 2:08,64 2:07,72 608
9 Maurice Raats DJA Mannen 2:09,98 2:08,00 588
10 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 2:10,33 2:10,00 583
11 Stan Buddingh Typhoon Mannen 2:11,05 2:12,00 573
12 Stefan in 't Hout PAC Mannen 2:11,75 2:12,01 0
13 Haico Boer CAV Energie Mannen 2:13,74 2:00,00 0
14 Jeroen Nijland DJA Mannen 2:16,91 2:08,00 0
15 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 2:18,07 2:15,00 476
16 Jos-Willem...n de Laar Voorne Atl...ek Mannen 2:18,64 2:14,69 469
17 Robbert va...Nieuwkerk AV Fortuna...en Team 2 2:19,59 2:13,00 457
18 Tobias Liezenga AV Fortuna...en Team 1 2:19,60 2:18,00 0
19 Casper Stegers ARV Achilles Mannen 2:20,09 --- 0
20 Jelle Derks AV Groene ...er Mannen 2:26,93 --- 368
21 Albert van de Bedum Spark Mannen 2:36,35 2:38,60 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ronald Cockx DJA Mannen 15:19,54 15:20,00 798
2 Melvin Franken DJA Mannen 15:29,34 15:20,00 0
3 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 16:06,40 15:30,00 703
4 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam ...ek Mannen 16:19,72 16:40,00 678
5 Maarten Dubbeld CAV Energie Mannen 16:39,47 16:30,00 642
6 Roy Werner Fortius Mannen 16:50,01 17:30,00 624
7 Yannick Smits Typhoon Mannen 17:00,52 16:40,00 605
8 Teun Sweere AV Groene ...er Mannen 17:05,54 --- 597
9 Stefan Buit CAV Energie Mannen 17:25,24 16:42,12 0
10 Tjark Klee Voorne Atl...ek Mannen 17:47,25 18:33,88 529
11 Bart Eigenraam AV Fortuna...en Team 2 18:19,69 19:10,00 479
12 Bob Hart AV Fortuna...en Team 1 18:26,61 18:48,00 469
13 Dirk Jan Misbeek Spark Mannen 19:08,58 19:21,60 410
14 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 19:33,96 20:00,00 377
15 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 19:48,01 20:32,00 0
16 Casper Stegers ARV Achilles Mannen 19:58,39 --- 0
17 Rene Hollemans THOR Mannen 20:53,74 21:08,00 280
18 Owen Thomas Voorne Atl...ek Mannen 21:19,59 --- 0
Kaan Mollaoglu Fortius Mannen DNF 22:00,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 16,27 -1.0 m/s15,80 724
2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 16,38 -1.0 m/s15,30 714
3 Derek van Bockhove Voorne Atl...ek Mannen 16,76 -1.0 m/s16,78 681
4 Maarten Roeloffs ARV Achilles Mannen 17,05 -1.0 m/s16,02 0
5 Tom van de...Meiracker Spark Mannen 17,28 -1.0 m/s16,03 638
6 Dinand Tukker Typhoon Mannen 17,64 -2.6 m/s17,00 610
7 Sem Berger CAV Energie Mannen 17,87 -2.6 m/s16,81 592
8 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 17,87 -2.6 m/s17,03 592
9 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 17,97 -2.6 m/s17,64 585
10 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 18,30 -1.9 m/s18,06 0
11 Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 19,63 -2.6 m/s18,00 472
12 Tibo Visser Fortius Mannen 19,64 -1.9 m/s--- 471
13 Benjamin de Nijs CAV Energie Mannen 20,56 -1.9 m/s21,39 0
14 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 21,04 -1.9 m/s18,40 0
Luc Giele Voorne Atl...ek Mannen DQ --- 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:04,66 861
2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,78 859
3 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:07,26 821
4 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:08,98 795
5 ARV Achilles Mannen (Zweedse) ARV Achilles - Msen 4 2:12,07 750
6 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:13,29 733
7 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:13,42 731
8 THOR Mannen (Zweedse) THOR - Msen 4 2:13,46 730
9 Spark Mannen (Zweedse) Spark - Msen 4 2:13,58 729
10 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:14,27 719
11 AV Fortuna Mannen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:17,30 678
12 AV Fortuna Mannen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:18,98 656
13 AV Attila Mannen (Zweedse) AV Attila - Msen 0 DNS 0
13 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 0 DNS 0
13 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
13 PAC Mannen (Zweedse) PAC - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marijn van den Born PAC Mannen X 41,76 X X 41,76 --- 720
2 Sybren Blok PAC Mannen 41,48 X X 39,25 41,48 --- 0
3 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 38,24 X 36,51 X 38,24 40,92 651
4 Stephan Wapperom ARV Achilles Mannen 35,78 37,94 X 36,69 37,94 44,00 645
5 Erik de Haan THOR Mannen X 35,74 34,14 36,64 36,64 37,91 618
6 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 29,29 X 36,55 33,73 36,55 35,00 616
7 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 35,29 34,44 34,70 36,28 36,28 36,28 0
8 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 35,47 33,15 X 34,38 35,47 36,80 594
9 Niels Groot Spark Mannen 33,23 33,36 34,81 X 34,81 41,00 580
10 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 29,82 X X 34,34 34,34 --- 570
11 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 27,53 33,03 32,64 32,87 33,03 34,06 0
12 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen X 32,48 28,74 X 32,48 36,54 530
13 Robert Florusse Fortius Mannen X X 31,61 29,61 31,61 35,79 0
14 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 25,72 24,98 27,33 25,16 27,33 25,02 0
15 Lars Boertien CAV Energie Mannen 25,13 X 26,96 24,23 26,96 31,00 403
16 Jorik van den Broek DJA Mannen 23,36 25,63 24,81 26,23 26,23 --- 385
17 Richard Kalis DJA Mannen X 25,35 X 26,03 26,03 --- 0
18 Pim de Wit Typhoon Mannen X X 25,15 X 25,15 --- 359
19 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 X 22,77 23,98 22,02 23,98 27,50 329
20 Lars Zuijdeweg CAV Energie Mannen 18,83 21,59 X 23,80 23,80 26,44 0
21 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 19,75 X 22,87 22,56 22,87 25,00 0
22 Koen van Ommeren THOR Mannen 20,99 18,43 19,94 21,20 21,20 24,97 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marijn van den Born PAC Mannen X 15,27 X X 15,27 --- 805
2 Sybren Blok PAC Mannen 13,45 X X 12,90 13,45 --- 0
3 Ruben van Ameijden Fortius Mannen 12,44 12,61 X 13,04 13,04 13,91 668
4 Norman van Mook THOR Mannen 12,28 12,07 11,89 12,18 12,28 13,02 618
5 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 11,71 10,86 11,60 11,43 11,71 11,64 580
6 Robert Florusse Fortius Mannen 11,68 10,72 X X 11,68 10,89 0
7 Pim Groen Voorne Atl...ek Mannen 11,58 11,67 11,60 11,15 11,67 12,06 578
8 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,42 X X 10,89 11,42 --- 561
9 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen X 10,61 10,70 10,95 10,95 --- 528
10 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 9,91 9,88 10,15 10,84 10,84 --- 0
11 Pim de Wit Typhoon Mannen X 9,78 10,69 X 10,69 --- 510
12 Leroy Oversluizen Voorne Atl...ek Mannen 10,14 10,64 10,03 10,19 10,64 9,95 0
13 Niels Groot Spark Mannen 10,37 10,53 X - 10,53 12,09 499
14 Levi Verver AV Fortuna...en Team 1 9,59 10,41 10,27 10,37 10,41 10,00 490
15 Michael Ketting AV Fortuna...en Team 1 X 9,77 10,20 X 10,20 10,58 0
16 Lars Boertien CAV Energie Mannen 10,09 X X 8,91 10,09 12,09 467
17 Richard Kalis DJA Mannen 9,07 8,51 8,47 8,43 9,07 --- 391
18 Dylan Tertoolen AV Fortuna...en Team 2 8,52 8,67 8,94 8,91 8,94 10,15 381
19 Lars Könemann AV Fortuna...en Team 2 8,25 8,42 8,44 8,79 8,79 8,95 0
20 Michael Monden CAV Energie Mannen 8,67 8,45 8,42 8,53 8,67 9,85 0
21 Stephan Eekman AV Spirit ...nd Mannen 7,54 7,60 7,40 7,62 7,62 --- 0
22 Steven van Dievoet DJA Mannen 6,84 5,82 6,87 7,10 7,10 --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02 769
2 Niels Hanegraaf DJA Mannen 1,90 --- 769
3 Robin van der Sanden ARV Achilles Mannen 1,80 --- 680
3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 1,80 1,80 680
5 Gijs van Lieshout CAV Energie Mannen 1,75 1,80 634
5 Jeroen Poiesz PAC Mannen 1,75 --- 634
5 Vincent Wodtke Spark Mannen 1,75 1,75 634
5 Dinand Tukker Typhoon Mannen 1,75 --- 634
9 Jim van Mook THOR Mannen 1,70 1,80 587
10 Quinten van der Elst Fortius Mannen 1,65 1,80 540
11 Luuk Jochems AV Fortuna...en Team 1 1,60 1,70 492
11 Wouter Loerts AV Fortuna...en Team 2 1,60 1,65 492



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 13,73 - 14,18 13,96 14,18 +1.7 m/s13,61 798
2 Sergio van der Meide PAC Mannen 13,18 - - 13,79 13,79 +1.0 m/s--- 758
3 Roderik Cobben Voorne Atl...ek Mannen 11,82 11,97 12,20 12,47 12,47 +0.2 m/s11,33 619
4 Guido de Bruijn CAV Energie Mannen 11,35 11,45 11,67 11,80 11,80 +1.9 m/s12,03 546
5 Justin Francois AV Groene ...er Mannen 11,16 11,35 11,49 11,45 11,49 +3.8 m/s--- 511
6 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 11,22 11,46 10,86 11,22 11,46 +3.9 m/s11,70 508
7 Niels Hanegraaf DJA Mannen 11,33 - - - 11,33 +3.0 m/s--- 493
8 Jurre Koster Typhoon Mannen 11,04 10,65 10,94 - 11,04 +3.4 m/s--- 460
9 Daniël Oldenstam AV Fortuna...en Team 1 11,03 11,02 - - 11,03 +2.8 m/s12,20 459
10 Tom van de...Meiracker Spark Mannen 10,73 10,92 10,32 - 10,92 +2.9 m/s10,00 446
11 Sjoerd Verhelst THOR Mannen 10,23 10,50 10,83 10,87 10,87 +3.6 m/s10,70 440
12 Quirijn van Gulik AV Fortuna...en Team 2 10,51 9,35 10,38 10,87 10,87 +2.8 m/s11,15 440
13 Kaan Mollaoglu Fortius Mannen 9,29 9,87 9,87 9,45 9,87 +0.0 m/s8,00 322
14 Steven van Dievoet DJA Mannen 8,33 8,70 8,47 8,64 8,70 +3.1 m/s--- 0
Davian Kerkhof AV Fortuna...en Team 2 - - - - DNS 12,15 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rochelle van Gulik Fortius Vr...en Team 1 13,38 -3.6 m/s13,00 609
2 Elise Audier Spark Vrouwen 13,60 -3.6 m/s13,10 572
3 Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 13,87 -3.2 m/s13,60 0
4 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 13,95 -3.6 m/s13,08 516
5 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 14,03 -3.6 m/s13,50 503
6 Evi van Hooij THOR Vrouwen 14,24 -3.6 m/s13,03 471
7 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 14,31 -3.1 m/s14,75 460
8 Roxanne van Soest Spark Vrouwen 14,46 -2.3 m/s--- 0
9 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 14,52 -3.2 m/s13,80 429
10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 14,54 -2.3 m/s--- 426
11 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 14,61 -3.1 m/s14,20 416
12 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 14,64 -3.2 m/s14,15 412
13 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 14,86 -3.2 m/s13,70 0
14 Maartje van Erkelens Voorne Atl...k Vrouwen 14,92 -3.2 m/s13,90 0
15 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 15,07 -3.1 m/s14,50 352
16 Veerle van Loon THOR Vrouwen 15,61 -3.1 m/s15,10 0
17 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 15,75 -2.3 m/s--- 0
18 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 16,13 -2.3 m/s--- 219
19 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 16,28 -2.3 m/s--- 0
20 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 16,36 -3.1 m/s15,00 192
21 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 16,81 -3.2 m/s13,60 142



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ankie Vermeeren DJA Vrouwen 29,10 -1.8 m/s29,00 538
2 Iris Pieters Rotterdam ...k Vrouwen 29,22 -2.8 m/s28,50 530
3 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 29,22 -1.8 m/s28,63 530
4 Elsa Jansen AV Groene ...r Vrouwen 29,43 -3.8 m/s--- 517
5 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 29,56 -1.8 m/s29,21 509
6 Shalene Verschoor Fortius Vr...en Team 2 29,60 -2.8 m/s28,22 506
7 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 30,04 -2.8 m/s28,14 479
8 Tessa Mertens DJA Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00 0
9 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 30,11 -1.8 m/s29,00 475
10 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 30,16 -3.2 m/s29,99 472
11 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 30,41 -2.8 m/s28,50 0
12 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 30,74 -3.2 m/s30,09 0
13 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 30,83 -3.8 m/s31,87 0
14 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 30,84 -3.2 m/s29,60 432
15 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 31,09 -3.2 m/s30,00 0
16 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 31,63 -3.2 m/s30,60 388
17 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 31,90 -3.2 m/s29,95 373
18 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 32,31 -3.2 m/s30,00 0
19 Emma Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 32,40 -3.2 m/s30,00 346
20 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 32,66 -3.2 m/s30,00 333
21 Jacinta Tavares Rotterdam ...k Vrouwen 33,37 -3.8 m/s--- 0
22 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 37,38 -3.8 m/s33,45 0
Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 DNS 28,45 0
Ilse Torbijn Fortius Vr...en Team 1 DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dorien van de Poel DJA Vrouwen 1:04,76 1:02,00 640
2 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1:06,40 1:01,54 598
3 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 1:06,75 1:10,00 589
4 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 1:08,29 1:06,75 551
5 Miranda van Dijk Fortius Vr...en Team 1 1:08,55 1:03,44 545
6 Vera van As AV Groene ...r Vrouwen 1:09,42 1,03 524
7 Kiki Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 1:11,33 1:08,72 481
8 Ilsa Brooijmans Spark Vrouwen 1:11,99 1:05,89 467
9 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 1:12,04 1:08,00 466
10 Anoeska Schreijer AV Spirit ...d Vrouwen 1:12,13 1:09,99 464
11 Emma van Acker Vereniging...k Vrouwen 1:14,26 1:08,80 419
12 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 1:22,55 1:20,00 268
13 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 1:26,22 1:12,28 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yorma Wolters Rotterdam ...k Vrouwen 2:23,70 2:24,91 744
2 Cheryl Blangé AV Spirit ...d Vrouwen 2:36,21 2:29,00 606
3 Estrella Both Spark Vrouwen 2:37,18 2:36,67 597
4 Emma Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 2:40,80 2:33,00 561
5 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 2:41,18 2:31,78 558
6 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 2:43,47 2:36,00 536
7 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 2:43,80 2:34,39 533
8 Eva den Exter Vereniging...k Vrouwen 2:45,08 2:39,00 521
9 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 2:46,02 2:40,00 513
10 Laura Hanning AV Spirido...o Vrouwen 2:48,93 2:47,00 487
11 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 2:53,38 2:47,00 450
12 Lara van der Klugt THOR Vrouwen 2:55,06 2:45,46 436
13 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 3:00,50 --- 0
14 Linette Herforth Voorne Atl...k Vrouwen 3:06,81 3:24,00 0
15 Anne Lagerwerf AV Spirit ...d Vrouwen 3:09,38 3:10,13 0
16 Amy Niema...sverdriet Vereniging...k Vrouwen 3:09,89 2:58,00 0



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Paddy Herijgers DJA Vrouwen 11:07,98 10:19,16 616
2 Merle de Zwart Rotterdam ...k Vrouwen 11:38,95 11:26,46 537
3 Vanessa Hartman Voorne Atl...k Vrouwen 11:44,40 11:05,99 523
4 Lotte Bakx THOR Vrouwen 11:54,39 11:24,40 500
5 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 12:10,19 12:22,00 463
6 Fleur Berkhof Rotterdam ...k Vrouwen 12:18,57 11:32,64 0
7 Marit Uilhoorn Fortius Vr...en Team 1 12:52,01 12:23,00 375
8 Jasmijn van Dieren Vereniging...k Vrouwen 13:04,55 13:50,00 350
9 Sanne Van Mourik AV Schelde...t Vrouwen 13:12,90 13:00,00 334
10 Esma Guigui Vereniging...k Vrouwen 13:19,43 12:50,00 0
11 Frederique...le Donker AV Fortuna...en Team 2 13:27,76 14:00,00 306
12 Ellen Verdaasdonk DJA Vrouwen 13:29,34 --- 0
Britte de Lange AV Spirit ...d Vrouwen DNF 13:25,46 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 16,20 -2.5 m/s16,50 627
2 Elise Audier Spark Vrouwen 17,36 -2.5 m/s15,13 525
3 Sabine Monden DJA Vrouwen 17,76 -2.5 m/s16,43 493
4 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 18,75 -3.7 m/s18,87 420
5 Ninke Noordermeer Voorne Atl...k Vrouwen 18,81 -1.6 m/s--- 416
6 Nienke Voorheijen THOR Vrouwen 19,15 -2.5 m/s17,82 392
7 Veerle Maris AV Groene ...r Vrouwen 19,73 -1.6 m/s--- 354
8 Jolanda 't Jong AV Schelde...t Vrouwen 19,83 -3.7 m/s20,50 348
9 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 19,90 -3.7 m/s20,03 344
10 Amber Aarssen AV Fortuna...en Team 1 20,60 -3.7 m/s18,47 302
11 Emma van Acker Vereniging...k Vrouwen 21,24 -3.7 m/s18,00 266
12 Veerle van Loon THOR Vrouwen 21,72 -1.6 m/s20,63 0
13 Susan Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 22,67 -1.6 m/s25,00 192
14 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 24,19 -1.6 m/s20,55 0
Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 DQ 16,80 0



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:31,80 860
2 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:35,88 815
3 DJA Vrouwen (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:37,36 799
4 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:39,43 778
5 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:40,08 771
6 Spark Vrouwen (Zweedse) Spark - Vsen 4 2:40,31 769
7 AV Scheldesport / Delta Sport Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:43,17 740
8 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:44,37 728
9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:45,86 714
10 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 2:53,10 648
11 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:23,17 424
12 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 DQ 0
12 AV Fortuna Vrouwen Team 1 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
12 AV Fortuna Vrouwen Team 2 (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 0 DNS 0
12 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 0 DNS 0
12 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - Vsen 0 DNS 0
12 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Solin Isei Rotterdam ...k Vrouwen - - 33,82 35,30 35,30 37,88 649
2 Evi van Hooij THOR Vrouwen 32,81 31,96 33,54 33,54 33,54 34,08 615
3 Vera Wisse Vereniging...k Vrouwen - 32,26 - - 32,26 38,00 590
4 Manon Schellekens DJA Vrouwen 26,66 25,90 29,88 26,65 29,88 --- 542
5 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 27,79 25,61 25,59 25,94 27,79 --- 498
6 Suzie Noten Rotterdam ...k Vrouwen 25,83 - 26,71 25,69 26,71 --- 0
7 Ivana Reintke Spark Vrouwen 26,68 23,75 26,32 25,51 26,68 26,00 474
8 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 - 26,64 21,74 - 26,64 27,24 473
9 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 23,00 26,10 24,16 20,77 26,10 28,70 461
10 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 26,07 24,28 24,69 23,41 26,07 --- 461
11 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 24,79 25,85 25,66 24,15 25,85 25,98 0
12 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 24,44 20,41 - - 24,44 24,00 424
13 Angela van Haaften AV Groene ...r Vrouwen 20,01 23,58 - 18,45 23,58 --- 0
14 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 23,43 - 23,19 21,47 23,43 26,23 401
15 Maaike Boon Fortius Vr...en Team 1 22,92 - 21,53 - 22,92 24,60 0
16 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 20,86 21,72 - 22,59 22,59 25,00 0
17 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen 22,01 - 19,66 19,93 22,01 --- 368
18 Tessa Mertens DJA Vrouwen 20,21 21,63 20,57 19,33 21,63 --- 0
19 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 19,01 19,77 20,29 - 20,29 --- 0
20 Laura Mulder AV Spirido...o Vrouwen 19,07 16,06 17,59 16,56 19,07 20,00 295
21 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 15,31 - 16,90 17,84 17,84 --- 262
22 Lara Hubenet Spark Vrouwen - 16,40 16,13 - 16,40 21,34 0
23 Jasmijn Groen Voorne Atl...k Vrouwen 15,67 15,84 15,47 14,99 15,84 12,37 0
Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen - - - - DNS 22,33 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Ivana Reintke Spark Vrouwen 10,66 10,56 9,80 10,62 10,66 11,13 634
2 Evi Verdonkschot Voorne Atl...k Vrouwen 9,60 9,99 10,20 9,12 10,20 9,68 603
3 Sabine Monden DJA Vrouwen 9,73 9,34 10,13 10,08 10,13 --- 598
4 Saskia van der Boor Fortius Vr...en Team 1 X 9,59 9,37 9,20 9,59 9,28 561
5 Lara Hubenet Spark Vrouwen 9,13 9,44 - 8,87 9,44 10,17 0
6 Angela Sluimer AV Fortuna...en Team 1 8,48 8,34 9,18 9,36 9,36 9,94 545
7 Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen 8,89 9,17 9,22 8,69 9,22 8,00 535
8 Audrey de Beule Vereniging...k Vrouwen 8,32 8,79 X 9,04 9,04 8,50 523
9 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 8,17 9,01 X 8,86 9,01 --- 520
10 Vera Wisse Vereniging...k Vrouwen X 8,88 X X 8,88 10,00 0
11 Ruth Vogels Rotterdam ...k Vrouwen 8,74 7,70 8,19 8,50 8,74 --- 0
12 Emma Verhoeff Voorne Atl...k Vrouwen 8,09 8,09 8,67 8,54 8,67 --- 0
13 Robin van Ommeren THOR Vrouwen 8,67 7,53 8,53 8,24 8,67 9,07 496
14 Nicky van Rijswijk AV Groene ...r Vrouwen 8,43 7,71 7,57 7,42 8,43 --- 478
15 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 7,85 7,98 8,36 7,74 8,36 --- 0
16 Manon Schellekens DJA Vrouwen 8,06 8,23 8,09 8,14 8,23 --- 0
17 Jeanine Katsman Fortius Vr...en Team 1 8,23 7,88 7,01 7,35 8,23 8,41 0
18 Miranda van der Mey PAC Vrouwen 7,93 8,11 7,68 7,93 8,11 --- 454
19 Stephanie Bouman PAC Vrouwen 7,61 8,09 7,69 6,77 8,09 --- 0
20 Amber vt Zelfde Typhoon Vrouwen - 7,81 6,19 7,45 7,81 --- 431
21 Anne Griffioen AV Fortuna...en Team 2 7,69 7,12 7,48 7,16 7,69 --- 422
22 Joyce Verhoef AV Spirido...o Vrouwen 7,41 7,35 7,37 7,53 7,53 6,50 410
23 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 6,02 6,50 6,52 7,33 7,33 6,56 0
24 Nikki Könemann AV Fortuna...en Team 2 6,43 6,31 6,44 6,63 6,63 --- 0
Merel Bosch AV Spirit ...d Vrouwen - - - - DNS 8,54 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elise Audier Spark Vrouwen 1,50 1,60 726
1 Lauren Gommers DJA Vrouwen 1,50 --- 726
1 Claudy Nouws THOR Vrouwen 1,50 1,60 726
1 Tes van Noort Fortius Vr...en Team 1 1,50 1,55 726
5 Elsa Jansen AV Groene ...r Vrouwen 1,45 --- 672
6 Mijke Kooijker Vereniging...k Vrouwen 1,40 1,45 615
6 Joyce Walgers Fortius Vr...en Team 2 1,40 1,48 615
8 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen 1,35 1,51 550
8 Denise van de Linde AV Spirit ...d Vrouwen 1,35 1,30 550
10 Annemieke Punter Rotterdam ...k Vrouwen 1,30 1,40 484
11 Amber Hermse PAC Vrouwen 1,25 --- 417
11 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 1,25 1,40 417
Nadine de Rijke AV Schelde...t Vrouwen NM 1,20 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Shardiela Eisden Rotterdam ...k Vrouwen 4,84 4,62 4,86 5,15 5,15 +3.0 m/s--- 713
2 Sophie van der Spoel Fortius Vr...en Team 1 - 4,65 4,88 4,79 4,88 +3.9 m/s4,88 648
3 Sabine Monden DJA Vrouwen 4,67 4,85 4,78 4,66 4,85 +3.8 m/s--- 640
4 Eileen Oldenburger Voorne Atl...k Vrouwen - 4,67 4,30 4,84 4,84 +2.0 m/s4,80 638
5 Nathalie Meurs Voorne Atl...k Vrouwen 4,71 4,64 4,61 4,61 4,71 +2.5 m/s4,79 0
6 Iris Voorheijen THOR Vrouwen 4,13 4,51 4,67 4,58 4,67 +4.2 m/s4,27 596
7 Julia van Kints Spark Vrouwen 4,65 4,45 4,65 +3.0 m/s4,79 591
8 Wisterlande Kouters DJA Vrouwen 4,61 3,82 3,65 4,16 4,61 +2.5 m/s--- 0
9 Sabine Simoiu Fortius Vr...en Team 1 4,60 4,47 - 4,52 4,60 +1.7 m/s4,83 0
10 Elsa de Lange AV Spirit ...d Vrouwen 4,35 4,47 4,06 4,56 4,56 +2.3 m/s4,50 568
11 Mijke Kooijker Vereniging...k Vrouwen 3,67 4,48 4,22 4,29 4,48 +1.2 m/s4,38 548
12 Fabienne de Cloe Spark Vrouwen 4,10 3,88 4,09 3,88 4,10 +1.6 m/s4,96 0
13 Annemieke Pleijte AV Fortuna...en Team 2 4,09 3,78 3,84 4,09 +2.9 m/s--- 447
14 Imke Denissen AV Spirido...o Vrouwen 3,98 3,91 - 3,98 +2.9 m/s4,16 417
15 Ingrid Rasenberg AV Schelde...t Vrouwen 3,82 3,44 3,72 3,82 +1.1 m/s3,60 374
16 Emma Rijpers Fortius Vr...en Team 2 3,55 3,54 3,76 3,15 3,76 +2.3 m/s4,45 357
17 Kim Bakker AV Groene ...r Vrouwen 3,70 3,68 3,61 3,67 3,70 +1.6 m/s--- 340
18 Milana Filenkova AV Fortuna...en Team 1 3,43 3,17 3,22 3,38 3,43 +1.1 m/s--- 263
19 Anne Lodewijks AV Spirido...o Vrouwen 3,30 3,22 3,16 3,19 3,30 +1.0 m/s3,10 0